Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 18:47   #4081
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam Kobiety!
Błagam o pomoc, jestem naturalną szatynką, zawsze farbowałam włosy na czarno ale kolor znudził mi się, włosy ścięłam na krótko, odrosły mi moje no ale cóż, kolor mam ze tak powiem bezpłciowy...Marzy mi się jasny, wręcz platynowy blond ale jak sie naczytałam o tych wszystkich farbach które nic nie dają tylko powodują ze włosy są nie dość ze zniszczone to jeszcze zółte to załamuję ręce...A moze któraś z Was farbowała z takich brązowych na blond i udało sie od razu? Jest jakas taka farba cud? Wiem ze mozna zrobić dekoloryzację w fryzjera ale raczej mnie na to nie stać, mam długie włosy...Albo moze jest jakaś farba którą mozna nałozyć na włosy bezpośrednio po rozjasnieniu i nie zniszczy ich tak bardzo? Pomózcie mi.
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 18:48   #4082
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a moge wiedziec na jakiej farbie u ciebie przystanęło?
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:00   #4083
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Maryla tych włosków naprawdę nie uratujesz, po prostu widać jak bardzo one są wyłamane. Będziesz musiała obciąć i to sporo bo i tak ci się wyłamią i wykruszą, zresztą jak widać już tak jest. Rozjaśniacza kłaść samego to nie polecam ale możesz np. poprosić fryzjerkę o wykonanie kąpieli rozjaśniającej, podkładu czy inne nazwy żeby tylko pojaśnić włosy rozjaśniaczem o ton dwa. A na to już wybrana farba. Naprawdę nie wiem jak ci się włosy rozjaśniają, jaki kolor zostaje żółty czy rudy bo to może zaważyć jeśli chcesz robić włoski tylko farbą.

manikomio dobrze jakbyś jakieś fotki wkleiła bo wiesz szatynka i brąz to pojęcia względne. Jak to jest taki brąz kasztanowy to nie ma farby która da ci ładny platynowy blond, najpierw musisz wykonać podkład rozjaśniający, potem farba. Ewentualnie najpierw spróbować czy nie pójdzie ci farba z rozjaśniaczem typu palette 100. Ja chciałam teraz zejść na C10 i niestety. Po kilku dniach przemyślenia nadal zostaje przy swojej rozjaśniaczowej 100...odrost niestety odcina się nawet po 2-krotnym nałożeniu C10 więc nie ruszę tego rudego. Przykładowo ja mam włosy ciemny blond/jasny brąz i powinno ładnie wyjść a wychodzi rudo. Moje włosy się ciężko rozjaśniają i bez rozjaśniacza kolor jest zwyczajnie brzydki i nie równy. mam w tej chwili odrost tęczę od rudego po żółty i biały. Wyrównam to tylko 100.
Być może że ja się zwyczajnie czepiam, ale przy reszcie białych włosków które i tak dopłukuje płukanką, no ja mam jakąś obsesje na punkcie żółtego, bez kitu! ten odrost po farbie bez rozjaśniacza ale mocnej cholernie wygląda po prostu chamsko...

Ewcia decyzję ścięcia pozostawiam tobie bo to twoja decyzja. Na pewno włoski trochę odpoczną jak je podetniesz i nie będą się tak łamać po nowych zabiegach.
Poproś fryzjerke żeby te rude i ciemne pasma spróbowała ci rozjaśnić farbą rozjaśniającą, ja myślę że powinno dać radę bez użycia rozjaśniacza. No chyba że się uprze to niech kładzie rozjaśniacz ale na krótko. odrosty potem zrobisz 100 lub C10 i powinno być dobrze.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-18 o 19:16
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:20   #4084
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny chciałabym mieć teraz coś z takich kolorów na głowie - tzn. dla dobra włosów bo ja najchętniej zostałabym przy ślicznych blondach, bardzo podoba mi się ten kolor z opakowania farby http://www.dpj.pl/fotki/g1296d.jpg ale niestety gdzieś wyczytałam ze wychodzi o wiele ciemniejszy, może macie jakieś doświadczenia z tą farbką. A to pozostałe linki z kolorami jakie były by w miarę:
http://bi.gazeta.pl/im/7/6785/z6785707X.jpg
http://kobieta.interia.pl/galerie/fr...,1165314,4,696
http://kobieta.interia.pl/galerie/fr...1165308,13,696

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

blond bunny farbowałam raz włosy po pasemkach ale z niezłym już odrostem jakims blondem loreal feria nie pamietam numeru ale jasniutki, przy odrostach nie był to na peweno pomaranczowy - pod światło tylko wpadał w taki hmm...no rudawy ale jasny.
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:48   #4085
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Maryla128 Pokaż wiadomość
po ostatnim balejażu czyli 1 lutego miałam podcinane końcówki, widać znowu trzeba - ale te włosy to mi chyba za 10 lat urosną takie jak chce z tymi odrostami wyglądam juz jak upiór więc ciężka sprawa z tym niefarbowaniem...

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------



Bardzo dziękuje za obszerną odpowiedź Używam Wax, jedwab no i wypróbuję tą maskę kallos latte o której wspomniałaś. jaka jest jej cena? musze chyba zainwestowac w nową suszarke bo obecna nie ma zimnego nawiewu a prostownicy nie uzywam.
To watek do tej maski http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...&produkt=14054 suszarke koniecznie zmien (ja po zmianie bylam w siudmym niebie)Co do farbek ktore pokazałaś to hmmmm fajne.Ja tez już czasami byłam zdeterminowana aby przyciemnić włosy.Jakos zacisnęłam zęby i nie żałuje ale nie każdy może ze względu na kondycje włosów.A moja farba cud to palett naturals color 218.Zawsze byłam przeciw palett ale to jedyna farba która sobie z nimi radzi i teraz wcale nie żałuje ze się na nią zdecydowałam.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:49   #4086
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Maryla tych włosków naprawdę nie uratujesz, po prostu widać jak bardzo one są wyłamane. Będziesz musiała obciąć i to sporo bo i tak ci się wyłamią i wykruszą, zresztą jak widać już tak jest. Rozjaśniacza kłaść samego to nie polecam ale możesz np. poprosić fryzjerkę o wykonanie kąpieli rozjaśniającej, podkładu czy inne nazwy żeby tylko pojaśnić włosy rozjaśniaczem o ton dwa. A na to już wybrana farba. Naprawdę nie wiem jak ci się włosy rozjaśniają, jaki kolor zostaje żółty czy rudy bo to może zaważyć jeśli chcesz robić włoski tylko farbą.

manikomio dobrze jakbyś jakieś fotki wkleiła bo wiesz szatynka i brąz to pojęcia względne. Jak to jest taki brąz kasztanowy to nie ma farby która da ci ładny platynowy blond, najpierw musisz wykonać podkład rozjaśniający, potem farba. Ewentualnie najpierw spróbować czy nie pójdzie ci farba z rozjaśniaczem typu palette 100. Ja chciałam teraz zejść na C10 i niestety. Po kilku dniach przemyślenia nadal zostaje przy swojej rozjaśniaczowej 100...odrost niestety odcina się nawet po 2-krotnym nałożeniu C10 więc nie ruszę tego rudego. Przykładowo ja mam włosy ciemny blond/jasny brąz i powinno ładnie wyjść a wychodzi rudo. Moje włosy się ciężko rozjaśniają i bez rozjaśniacza kolor jest zwyczajnie brzydki i nie równy. mam w tej chwili odrost tęczę od rudego po żółty i biały. Wyrównam to tylko 100.
Być może że ja się zwyczajnie czepiam, ale przy reszcie białych włosków które i tak dopłukuje płukanką, no ja mam jakąś obsesje na punkcie żółtego, bez kitu! ten odrost po farbie bez rozjaśniacza ale mocnej cholernie wygląda po prostu chamsko...

Ewcia decyzję ścięcia pozostawiam tobie bo to twoja decyzja. Na pewno włoski trochę odpoczną jak je podetniesz i nie będą się tak łamać po nowych zabiegach.
Poproś fryzjerke żeby te rude i ciemne pasma spróbowała ci rozjaśnić farbą rozjaśniającą, ja myślę że powinno dać radę bez użycia rozjaśniacza. No chyba że się uprze to niech kładzie rozjaśniacz ale na krótko. odrosty potem zrobisz 100 lub C10 i powinno być dobrze.
no chyba zetne te włoski a która Twoim zdaniem bedzie lepsza c10 czy 100?? a tą 100 masz na myśli deluxe??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:51   #4087
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Maryla128 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze farby. Mam na głowie niezły odrost po balejażu - blond i brąz z przewagą blond. Mam trochę zniszczone włosy od ciągłego rozjaśniania i chciałabym teraz nałożyć jakąś farbkę, która pokryje balejaż i ten ciemny odrost, nie chcę już takich bardzo jasnych ale też boję się zrobić takie ciemne jak mam naturalne->to takie ciemny blond a jasny brąz sama nie wiem jak go określić, oceńcie same bo niżej umieszczam swoje fotki teraźniejszych włosów. Co myślicie o tych farbach: http://www.amora.pl/loreal-casting-c...nd-p-7037.html
http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...ond,21081.html
http://www.henkel.no/non/content_ima..._425H_425W.jpg

Jakby to wyszło na mojej głowie? jaki wyjdzie ten odrost? nie chcę żeby wyszły przypadkiem rude albo super czarne :P z góry dziękuje

witaj, kiedyś byłam w podobnej sytuacji i szczerze odradzam ten odcien natural and easy 542 mi na rozjasianych zrobił koszmarnie zielone, potem ciezko bylo mi to usunąc odradzam tez średnie blondy wpadajace w popiel, bo bedziesz miala poswiatę zieloną jak w banku, wiem po sobie... lepiej sprobuj z jakims beżem a jesli chcesz koniecznie chlodniejszy odcien to stosuj plukanki, srednie blondy beda znacznie ciemniejsze na rozjasnianych wlosach...uprzedzam ale mozesz doznac szoku po farbowaniu.
lepiej wybrac odcienie jasniejsze, zawsze latwiej jest przyciemnic wlosy niz pozniej rozjasniac zbyt ciemne... powodzenia
może spróbuj na początej z jakimś smywalnym kolorem, są teraz różnego rodzaju szampony które również dobrze odżywiają, tylko unikaj tych z rudą poświatą bo strasznie się wżera we włosy...
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-03-18 o 20:07
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 20:07   #4088
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To watek do tej maski http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...&produkt=14054 suszarke koniecznie zmien (ja po zmianie bylam w siudmym niebie)Co do farbek ktore pokazałaś to hmmmm fajne.Ja tez już czasami byłam zdeterminowana aby przyciemnić włosy.Jakos zacisnęłam zęby i nie żałuje ale nie każdy może ze względu na kondycje włosów.A moja farba cud to palett naturals color 218.Zawsze byłam przeciw palett ale to jedyna farba która sobie z nimi radzi i teraz wcale nie żałuje ze się na nią zdecydowałam.
chyba zaraz się rozmyśle z tymi ciemniejszymi wlosami bo ten Twoj kolorek jest sliczny, zamieszczalaś gdzies zdjecie swoich wloskow po tej farbie?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
witaj, kiedyś byłam w podobnej sytuacji i szczerze odradzam ten odcien natural and easy 542 mi na rozjasianych zrobił koszmarnie zielone, potem ciezko bylo mi to usunąc odradzam tez średnie blondy wpadajace w popiel, bo bedziesz miala poswiatę zieloną jak w banku, wiem po sobie... lepiej sprobuj z jakims beżem a jesli chcesz koniecznie chlodniejszy odcien to stosuj plukanki, nie wiem o ile chcesz przyciemnic wlosy, ale srednie blondy beda znacznie ciemniejsze na rozjasnianych wlosach...uprzedzam ale mozesz doznac szoku po farbowaniu.
lepiej wybrac odcienie jasniejsze, zawsze latwiej jest przyciemnic wlosy niz pozniej rozjasniac zbyt ciemne... powodzenia
Ups to nieźle bym sobie narobiła, bardzo dziękuje za ostrzeżenie. może masz jakieś konkretne propozycje co do farbki dla mnie?
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 20:16   #4089
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny,mam do Was pytanie jako do ekspertek ws blondów
Od dość dawna rozjaśniam włosy u fryzjera,ale jestem niezadowolona,bo robi mi zawsze bardzo stonowany,jasny,popielaty .A ja wolałabym mieć słoneczny,kalifornijski czy jak to sie tam mówi,tylko oczywiście nie żółty.Tylko nie wiem czy da sie to zrobić rozjaśniaczem,czy po zwykłym rozjaśnieniu trzeba będzie nałożyć farbę czy może szamponetkę,wtedy mogłabym to robić sama i zmieniać odcienie.Jak myślicie??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 20:34   #4090
myshka2307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 33
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chciałabym mieć kolor coś w ten deseń jak wrzucam poniżej, ale nie chciałabym takiego żółtka tylko bardziej takie złoto przez platynę. Chodzi mi o odrost, żeby był taki delikatnie złoty prześwitujący pod platyną(a bardziej bym powiedziała pod srebrzystym blondem) i żeby więcej było tego jasnego blondu. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi, bo to takie pomieszanie z poplątaniem hehe. Ostatnio sporo blondynek funduje sobie coś takiego, ale niestety nikt z moich znajomych, żebym mogła zapytać co to za kolor. Więc jeśli, ktoś wie co mam na myśli to proszę wrzucajcie zdjątka, bo szukam na necie ale znalazłam tylko to jedno które wrzucam
myshka2307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 20:54   #4091
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Maryla128 Pokaż wiadomość
chyba zaraz się rozmyśle z tymi ciemniejszymi wlosami bo ten Twoj kolorek jest sliczny, zamieszczalaś gdzies zdjecie swoich wloskow po tej farbie?

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------



Ups to nieźle bym sobie narobiła, bardzo dziękuje za ostrzeżenie. może masz jakieś konkretne propozycje co do farbki dla mnie?
No wiedz ja na razie robiłam tylko odrosty ale ze jakieś trzy tygodnie będę robić odrosty i wtedy odświeżę również całość.Ja na twoim miejscu zrobiła bym tylko sam odrost palett 100 (trzymaj ponad plan jaki jest w ulotce.nawet do godziny 15 ale obserwuj twoje włoski co się z nimi dzieje)i za jakiś miesiąc jak już zregenerujesz troszkę włoski i już pojawi się odrost to zrobić odrost plus odświeżyć całość właśnie ta farbka 218.Nie ruszaj całości włosów tylko odrost a resztę regeneruj jak tylko się da.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 20:54   #4092
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Maryla myślę że tobie też by ładnie wyszło tą 218, a zdjęcia Adzi07 są kilka stron wcześniej możesz sobie poszukać. Jeśli nie masz rudego to znaczy że włoski łatwo ci się rozjaśniają a to dobra wróżba.

Myshka przejrzyj kilkanaście ostatnich stron tam poruszałyśmy temat tego koloru.

Ewcia jak już będziesz po fryzjerze i dasz nowe foty to postanowimy jaką farbką prowadzić twoje włoski żeby było dobrze. Zobaczymy co ci wyjdzie.

Alien no niestety rozjaśniacze najczęściej właśnie dają żółty blond, a nawet jeśli nie to sam rozjaśniacz z czasem żółknie, także po rozjaśniaczu farbka to najczęściej mus. Szampony raczej odradzam, bo szybko się spierają a najczęściej i tak zostaje po nich odcień którego ciężko się całkowicie pozbyć.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-18 o 20:58
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 21:17   #4093
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Alien no niestety rozjaśniacze najczęściej właśnie dają żółty blond, a nawet jeśli nie to sam rozjaśniacz z czasem żółknie, także po rozjaśniaczu farbka to najczęściej mus. Szampony raczej odradzam, bo szybko się spierają a najczęściej i tak zostaje po nich odcień którego ciężko się całkowicie pozbyć.
Ja właśnie rozjaśniaczem mam robione te popielate,używam szamponu do włosów rozjaśnionych i jest ok.Chyba wolałabym,zeby za pomocą rozjaśniacza udało sie uzyskać interesujący mnie kolor,bo rozjaśniacz+farba to nie byłoby dobre połączenie dla moich włosów.Ale Palette teraz ma takie piekne odcienie Cool Blond....
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 22:39   #4094
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczynki możecie mi pomóc?
Chciałabym samodzielnie pozbyć się odrostów.
Zawsze farbowałam włosy u fryzjera (nakładał mi tylko coś niebieskiego, to był chyba tylko rozjaśniacz, bez żadnej farby), jak mogłabym w domu rozjaśnić odrosty?

Na allegro znalazłam utleniacz http://allegro.pl/item940529474_lore...2_1000_ml.html ale w opisie aukcji napisane jest, że służy on do mieszania z farbą
A ja szukam rozjaśniacza, który będzie działał samodzielnie...

proszę o rady
MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 06:44   #4095
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Dziewczynki możecie mi pomóc?
Chciałabym samodzielnie pozbyć się odrostów.
Zawsze farbowałam włosy u fryzjera (nakładał mi tylko coś niebieskiego, to był chyba tylko rozjaśniacz, bez żadnej farby), jak mogłabym w domu rozjaśnić odrosty?

Na allegro znalazłam utleniacz http://allegro.pl/item940529474_lore...2_1000_ml.html ale w opisie aukcji napisane jest, że służy on do mieszania z farbą
A ja szukam rozjaśniacza, który będzie działał samodzielnie...

proszę o rady
A nie masz dostępu do jakiejś hurtowni fryzjersko-kosmetycznej? Tam byś dostała rozjaśniacz w proszku i utleniacz.Ja tam nie jestem zwolenniczka kupowania farb lub coś w tym stylu przez neta.Ale farby to chyba wyjątek.Po prostu wole oglądać live.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 10:13   #4096
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Moje ciemne odrosty po farbie loreal feria jakiś tam blond wyszły mniej wiecej tak jak na tym zalaczonym zdjęciu przez myshka2307 (taki kolor jak ma ta dziewczyna przy czubku głowy-tak jakby przy odroście) dla mnie to rudawy i nie chciałabym takiego efektu. Już sama nie wiem co mam zrobić z tymi włosami, ciąć czy nie, czym farbować itd.
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 10:49   #4097
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Maryla128 Pokaż wiadomość
Moje ciemne odrosty po farbie loreal feria jakiś tam blond wyszły mniej wiecej tak jak na tym zalaczonym zdjęciu przez myshka2307 (taki kolor jak ma ta dziewczyna przy czubku głowy-tak jakby przy odroście) dla mnie to rudawy i nie chciałabym takiego efektu. Już sama nie wiem co mam zrobić z tymi włosami, ciąć czy nie, czym farbować itd.
To ja miałam tak samo.Spróbuj palett 100 potrzymać około godziny albo ponad godzine 218.Powinno wyjść jaśniej.A jeśli nadal się będą ciut odróżniać przy następnym farbowaniu pokryje Ci to na pewno.Jak już pozbędziesz się odrostu na pewno poczujesz się lepiej a cala resztę zostaw na razie w spokoju bo i tak jest jasna.Spróbuj ja regenerować na maxa.I tyle.A nawet jak Ci się nie uda ich doprowadzić do porządku to wtedy zawsze możesz ściąć jak już tak mówisz.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-19 o 10:50
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 10:52   #4098
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To ja miałam tak samo.Spróbuj palett 100 potrzymać około godziny albo ponad godzine 218.Powinno wyjść jaśniej.A jeśli nadal się będą ciut odróżniać przy następnym farbowaniu pokryje Ci to na pewno.Jak już pozbędziesz się odrostu na pewno poczujesz się lepiej a cala resztę zostaw na razie w spokoju bo i tak jest jasna.Spróbuj ja regenerować na maxa.I tyle.A nawet jak Ci się nie uda ich doprowadzić do porządku to wtedy zawsze możesz ściąć jak już tak mówisz.

no i chyba tak trzeba będzie zrobić i niestety znowu chyba bede musiała podciąć końcówki, a mialam mieć dlugie włosy aj...
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:34   #4099
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Maryla ależ one będą długie i piękne...ale jeszcze nie teraz.
Pomyśl że robisz to dla ich dobra, a poza tym podcinanie je wzmocni, a kruszące się i tak do niczego by ci się nie przydały. Zrób tak jak ci radzi Adzi07 nałóż 100 na odrosty i trzymaj godzinę, a na resztę włosków przeciągnij na dosłownie 5 minut. Myślę że będzie ładnie.
Niestety jak już chce się mieć blond to najgorszy jest etap eksperymentów i szukania odpowiedniej dla siebie farby, wtedy włosy bardzo dostają po tyłku. Najlepiej jak już się znajdzie odpowiedni kolor trzymać się go i tylko odrosty robić, raz w czas całość. I wtedy włoski będą rosły już nie tak niszczone i ładne.
Powodzenia i nie załamuj się na starcie!
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 11:51   #4100
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Maryla ależ one będą długie i piękne...ale jeszcze nie teraz.
Pomyśl że robisz to dla ich dobra, a poza tym podcinanie je wzmocni, a kruszące się i tak do niczego by ci się nie przydały. Zrób tak jak ci radzi Adzi07 nałóż 100 na odrosty i trzymaj godzinę, a na resztę włosków przeciągnij na dosłownie 5 minut. Myślę że będzie ładnie.
Niestety jak już chce się mieć blond to najgorszy jest etap eksperymentów i szukania odpowiedniej dla siebie farby, wtedy włosy bardzo dostają po tyłku. Najlepiej jak już się znajdzie odpowiedni kolor trzymać się go i tylko odrosty robić, raz w czas całość. I wtedy włoski będą rosły już nie tak niszczone i ładne.
Powodzenia i nie załamuj się na starcie!
Dziękuję, za kolejną poradę. No to biorę się za siebie Pozdrawiam
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 14:18   #4101
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a to moje po farbowaniu najpier 900s wyszly mi troszke zolte pomoranczowe, tylko wczesniej rozjasnione pasemka mialy ladny odcien (zdj.1,2)
pozniej stonowalam je farba matrix color sync 10N z 8M w malej ilosci

nie interesowal mnie jasniutki platynowy blond
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm

Edytowane przez trillinka
Czas edycji: 2010-03-19 o 14:22
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 15:04   #4102
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A nie masz dostępu do jakiejś hurtowni fryzjersko-kosmetycznej? Tam byś dostała rozjaśniacz w proszku i utleniacz.Ja tam nie jestem zwolenniczka kupowania farb lub coś w tym stylu przez neta.Ale farby to chyba wyjątek.Po prostu wole oglądać live.
Mam hurtownię i zaraz się do niej wybiorę

A możecie polecić jakieś konkretne firmy (rozjaśniaczy i utleniaczy), które są dobre i nie niszczą (tak bardzo) włosów?
Na co zwracać uwagę przy zakupie?
.
MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 16:05   #4103
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Mam hurtownię i zaraz się do niej wybiorę

A możecie polecić jakieś konkretne firmy (rozjaśniaczy i utleniaczy), które są dobre i nie niszczą (tak bardzo) włosów?
Na co zwracać uwagę przy zakupie?
.
Jedna z wizazanek poleca to(Sorrki ale tylko cytuje) Ja nie mam doświadczenia w profesjonalnych farbach i rozjaśniaczach.Ale pani w hurtowni powinna mieć taka wiedzę. Napisane przez karmelek_
Goldwell ! Rozjaśniacz. Niestety wydatek ,bo do proszku trzeba dokupić wodę. Ta firma jest firmą fryzjerską,profesjonalną . Warto wyposażyć się w tę pół kilogramową magiczna konsystencję Nie mogę przewidzieć na ile farbowań wystarczy,ale to bardziej opłacalne niż fizyta u fryzjera.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:40   #4104
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny to znowu ja, mam pytanko co myślicie o tej farbie Palette Color Creme A10 rozświetlony popielaty blond, nie byłby lepszy na te moje odrosty, może przy tym popielatym nie chwyci na rudawo



---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

albo ten Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme C 10 Platynowy Blond, podoba mi się ten odcien, niby napisane ze rozjasnia o 2-4 tony, czy może wiecie juz z doświadczenia ze 100 i 218 najlepiej rozjasni?


---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
To ja miałam tak samo.Spróbuj palett 100 potrzymać około godziny albo ponad godzine 218.Powinno wyjść jaśniej.A jeśli nadal się będą ciut odróżniać przy następnym farbowaniu pokryje Ci to na pewno.Jak już pozbędziesz się odrostu na pewno poczujesz się lepiej a cala resztę zostaw na razie w spokoju bo i tak jest jasna.Spróbuj ja regenerować na maxa.I tyle.A nawet jak Ci się nie uda ich doprowadzić do porządku to wtedy zawsze możesz ściąć jak już tak mówisz.
Napisz mi proszę o których farbach mówiłaś bo szczerze mówiąc pogubiłam się.
Schwarzkopf Palette Deluxe 100 Superjasny Blond
Schwarzkopf Palette Deluxe 218 Srebrzysty Blond
Schwarzkopf Palette Permanent Natural Colors 100 Skandynawski Blond
Schwarzkopf Palette Permanent Natural Colors 218 Czysty Blond
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 18:57   #4105
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Maryla128 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to znowu ja, mam pytanko co myślicie o tej farbie Palette Color Creme A10 rozświetlony popielaty blond, nie byłby lepszy na te moje odrosty, może przy tym popielatym nie chwyci na rudawo



---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

albo ten Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme C 10 Platynowy Blond, podoba mi się ten odcien, niby napisane ze rozjasnia o 2-4 tony, czy może wiecie juz z doświadczenia ze 100 i 218 najlepiej rozjasni?


---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------



Napisz mi proszę o których farbach mówiłaś bo szczerze mówiąc pogubiłam się.
Schwarzkopf Palette Deluxe 100 Superjasny Blond
Schwarzkopf Palette Deluxe 218 Srebrzysty Blond
Schwarzkopf Palette Permanent Natural Colors 100 Skandynawski Blond
Schwarzkopf Palette Permanent Natural Colors 218 Czysty Blond
Dwie ostatnie które wymieniłaś.A no i 218 ma teraz inne opakowanie.Ale jak byś szukała to w tym kierunku co ta ostatnia tylko ze ma dodatek z aloesem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:01   #4106
Maryla128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dwie ostatnie które wymieniłaś.A no i 218 ma teraz inne opakowanie.Ale jak byś szukała to w tym kierunku co ta ostatnia tylko ze ma dodatek z aloesem.
o bardzo Ci dziękuje.
Maryla128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:11   #4107
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Maryla128 Pokaż wiadomość
o bardzo Ci dziękuje.
Proszę to ta farbka a przy okazji fotki moich włosów.Jak widać odrost wyrównany.W rzeczywistości są jaśniejsze ale zdjęcia lobią przekłamywać.Mam nadzieje ze Ci pomogą.pozdrawiam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 20:35   #4108
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Maryla tych włosków naprawdę nie uratujesz, po prostu widać jak bardzo one są wyłamane. Będziesz musiała obciąć i to sporo bo i tak ci się wyłamią i wykruszą, zresztą jak widać już tak jest. Rozjaśniacza kłaść samego to nie polecam ale możesz np. poprosić fryzjerkę o wykonanie kąpieli rozjaśniającej, podkładu czy inne nazwy żeby tylko pojaśnić włosy rozjaśniaczem o ton dwa. A na to już wybrana farba. Naprawdę nie wiem jak ci się włosy rozjaśniają, jaki kolor zostaje żółty czy rudy bo to może zaważyć jeśli chcesz robić włoski tylko farbą.

manikomio dobrze jakbyś jakieś fotki wkleiła bo wiesz szatynka i brąz to pojęcia względne. Jak to jest taki brąz kasztanowy to nie ma farby która da ci ładny platynowy blond, najpierw musisz wykonać podkład rozjaśniający, potem farba. Ewentualnie najpierw spróbować czy nie pójdzie ci farba z rozjaśniaczem typu palette 100. Ja chciałam teraz zejść na C10 i niestety. Po kilku dniach przemyślenia nadal zostaje przy swojej rozjaśniaczowej 100...odrost niestety odcina się nawet po 2-krotnym nałożeniu C10 więc nie ruszę tego rudego. Przykładowo ja mam włosy ciemny blond/jasny brąz i powinno ładnie wyjść a wychodzi rudo. Moje włosy się ciężko rozjaśniają i bez rozjaśniacza kolor jest zwyczajnie brzydki i nie równy. mam w tej chwili odrost tęczę od rudego po żółty i biały. Wyrównam to tylko 100.
Być może że ja się zwyczajnie czepiam, ale przy reszcie białych włosków które i tak dopłukuje płukanką, no ja mam jakąś obsesje na punkcie żółtego, bez kitu! ten odrost po farbie bez rozjaśniacza ale mocnej cholernie wygląda po prostu chamsko...

Ewcia decyzję ścięcia pozostawiam tobie bo to twoja decyzja. Na pewno włoski trochę odpoczną jak je podetniesz i nie będą się tak łamać po nowych zabiegach.
Poproś fryzjerke żeby te rude i ciemne pasma spróbowała ci rozjaśnić farbą rozjaśniającą, ja myślę że powinno dać radę bez użycia rozjaśniacza. No chyba że się uprze to niech kładzie rozjaśniacz ale na krótko. odrosty potem zrobisz 100 lub C10 i powinno być dobrze.
Dziekuje serdecznie za radę! Blond Bunny ja mam własnie takie jak Ty, jasny brąz/ciemny blond, przepraszam ze zadaje byc moze banalne pytania ale nigdy nie rozjasniałam włosów, co to znaczy nałozyć podkład rozjasniający?
Farb Palette boje sie jak ognia,farbowałam nimi na czarno wiele lat i bardzo mi osłabiły włosy, kiedys czytałam forum fryzjerów na temat składu tych farb i to powolna smierc dla włosów, nie ma rozjasniaczów na przykład z Loreala? A myslisz ze ta Palette 100 by mi rozjasniła te moje? A jesli wyjda zółte to mam od razu farbować następna farbą? Ale to wtedy jaką ?Platyną od razu? Boje sie jak diabli
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 23:14   #4109
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jedna z wizazanek poleca to(Sorrki ale tylko cytuje) Ja nie mam doświadczenia w profesjonalnych farbach i rozjaśniaczach.Ale pani w hurtowni powinna mieć taka wiedzę. Napisane przez karmelek_
Goldwell ! Rozjaśniacz. Niestety wydatek ,bo do proszku trzeba dokupić wodę. Ta firma jest firmą fryzjerską,profesjonalną . Warto wyposażyć się w tę pół kilogramową magiczna konsystencję Nie mogę przewidzieć na ile farbowań wystarczy,ale to bardziej opłacalne niż fizyta u fryzjera.
Dzięki!
Zaopatrzyłam się w rozjaśniacz goldwell i wodę stapiz
Tylko kurcze nie dopytałam, jak tego używać, w sensie- przykryć czymś/ owinąć w folię, czy zostawić luźno?


dziewczynki może wy wiecie?
podczas rozjaśniania włosów utleniaczem w proszku z wodą utlenioną, trzeba czymś owijać włosy?
MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 07:01   #4110
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Dzięki!
Zaopatrzyłam się w rozjaśniacz goldwell i wodę stapiz
Tylko kurcze nie dopytałam, jak tego używać, w sensie- przykryć czymś/ owinąć w folię, czy zostawić luźno?


dziewczynki może wy wiecie?
podczas rozjaśniania włosów utleniaczem w proszku z wodą utlenioną, trzeba czymś owijać włosy?
Jeśli nakładasz na odrosty to ja bym nie zawijała Ale wiem,że niektórzy fryzjerzy praktykują podgrzewanie suszarką ( np. podczas robienia balejażu na folii) -> szczególnie przy opornych na rozjaśnianie włosach znacznie przyspiesza to proces i pogłębia efekt. Pewnie to efekt tego, że pod wpływem ciepła odchylają się łuski włosa i produkt wnika głębiej.

Ja już kilka dni temu dostałam mój Prosalonek, ale dopiero dzisiaj jadę do mojej nadwornej fryzjerki(mamusi;p) - oczywiście jak zwykle musiała być jakaś pomyłka i przysłali mi 2x 10/0 naturalny blond zamiast jednej 10/1 - popielaty- chciałam dodać niewielką ilość żeby nie wyszło żółto, ale cóż... będę robić na wodzie 9%- z 12stką nie chciałam ryzykować, najwyżej potrzymam dłużej Dam znać jak wyszło i postaram się wkleić foty.
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.