Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 19:51   #2131
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
W moim ulubionym sklepie okropne braki zwłaszcza w asortymencie Alepi
Ponoć dopiero w połowie listopada da się to uzupełnić...
Warszawianki!!! Pomóżcie
Czy gdzieś stacjonarnie kupię szampony/żele Alepii???

Najpilniej potrzebuję uniwersalnego żelu do mycia ciała (twarzy) i włosów bez als,do nastolatkowo przetłuszczających się włosów...
stacjonarnych nie polecę ale zobacz www.kosmetyki-natury.eu oni mają alepie a sklep moj ulubiony i sprawdzony więc polecam
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 19:57   #2132
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ale gapa ze mnie.Jest też na linie męską -20% do końca września.Kupiłam też balsam po goleniu i krem do twarzy p&r.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:06   #2133
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
UWAGA: 5-6.11.2011r W KRAKOWIE odbędą się TARGI KOSMETYCZNE
Gdzie będą te Targi?Chetnie bym się wybrała
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Proszę grazkako Powiedz mi wszystko o Lucy minerals.. jaka formuła jest tam najbardziej kryjąca? Jak odcienie, wiesz może które nie wpadają w róż? Bo właśnie testuje próbeczkę "try it" size kolor Light medium (cokolwiek to wszystko znaczy ) i jest troche za różowy i ciutke za ciemny (albo mi ten róż tak przeszkadza i ciemnością jest dobry ) a to jest mój pierwszy kontakt z nimi. W ogóle orientujesz się może czy można te minerałki kupić w Londynie? Jeśli tak to oni mają jakieś specjalne stoisko czy są dostępne tak oo, w drogeriach Przepraszam za ilość pytań ale po pierwszym użyciu jestem nimi lekko oczarowana a w przyszłym tygodniu będę może miała kogoś przejazdem w Londynie
Ja nie Grażynka ale chętnie pomogę
TUTAJ masz swatche Lucy. Formuła Light jest lżejsza i mniej kryjąca(choć mi ładnie kryje) Original jest cięższa i trzeba jej dać minimum bo łatwo maskę zrobić
TUTAJ masz wspólne zakupy z Lucy.
A TUTAJ są aktualne zamówienia zbiorowe bo są też inne fajne firmy mineralne.
Co do Londynu to nie wiem niestety.
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-09-20 o 20:07
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:37   #2134
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ale gapa ze mnie.Jest też na linie męską -20% do końca września.Kupiłam też balsam po goleniu i krem do twarzy p&r.
Zazdroszczę, że przekonałaś swojego TŻta do kosmetyków naturalnych Jak Ty to zrobiłaś?

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Gdzie będą te Targi?Chetnie bym się wybrała


Ja nie Grażynka ale chętnie pomogę
TUTAJ masz swatche Lucy. Formuła Light jest lżejsza i mniej kryjąca(choć mi ładnie kryje) Original jest cięższa i trzeba jej dać minimum bo łatwo maskę zrobić
TUTAJ masz wspólne zakupy z Lucy.
A TUTAJ są aktualne zamówienia zbiorowe bo są też inne fajne firmy mineralne.
Co do Londynu to nie wiem niestety.
Targi będą w Nowohudzkim Centrum Kultury na al. Jana Pawła II Też się muszę wybrać i poszperać. Bilet wstępu kosztuje 20 zł więc jak już iść do wypadałoby coś kupić

Ogromne dzięki SzatAnko Mi by jak najbardziej odpowiadała formuła Oryginal, właśnie przepatrzyłam kolorki i wpadły mi w oko 3 tylko dalej nie wiem jak ruszyć Dziękuje za linki Tylko nie wiem czy bym umiała wziąć udział w takich zakupach zbiorowych bo to już dla mnie "wyższa szkoła jazdy" Co do innych firm mineralnych to przetestowałam Lumiere (świetne tylko mnie zapychają ), Pixie (kolory są świetne a ogólnie troszkę gorsze od Lumiere) i teraz Lucy

* już mi się troszkę rozjaśniło jak działa wątek z grupowymi zamówieniami
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-09-20 o 20:42
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:45   #2135
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że przekonałaś swojego TŻta do kosmetyków naturalnych Jak Ty to zrobiłaś?



hmmm mało subtelnie...zasugerowałam ,że używając krem nivea szybciej się zestarzeje i wymienię go na młodszy,jędrniejszy modelObiecałam,że po kosmetykach naturalnych będzie wyglądał na 20 lat mniej niż będzie miał i takie tam inne brednie,które pogłaskały jego ego
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:54   #2136
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
hmmm mało subtelnie...zasugerowałam ,że używając krem nivea szybciej się zestarzeje i wymienię go na młodszy,jędrniejszy modelObiecałam,że po kosmetykach naturalnych będzie wyglądał na 20 lat mniej niż będzie miał i takie tam inne brednie,które pogłaskały jego ego
hehhe no to faktycznie konkretne argumenty
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 20:59   #2137
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
hmmm mało subtelnie...zasugerowałam ,że używając krem nivea szybciej się zestarzeje i wymienię go na młodszy,jędrniejszy modelObiecałam,że po kosmetykach naturalnych będzie wyglądał na 20 lat mniej niż będzie miał i takie tam inne brednie,które pogłaskały jego ego
ŚWIETNE! Nie ma to jak wrażliwe na konkretne, solidne argumenty męskie ego
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 21:42   #2138
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Część wszystkim! Jestem Agnieszka. Naturalozakupoholiczka. Mój problem zaczął się miesiąc temu kiedy to przez przypadek trafiłam na wizażu na wątek o kosmetykach naturalnych... Od tego czasu przeczytałam cały wątek (I i II część), dostałam kilka paczek z naturalnymi kosmetykami (mój listonosz już dziwnie na mnie patrzy ale jeszcze nic nie mówi) i zrobiłam kilka świadomych zakupów w Rossmannie.

No to przedstawienie mam już za sobą, więc chyba mogę włączyć się do dyskusji i przedstawić wstępny zbiór moich naturalnych kosmetyków

Pielęgnacja twarzy:
- oczyszczanie: żel Lavera z nagietkiem
- hydrolat oczarowy/ hydrolat z kwiatu kocanki
- na dzień krem AA wrażliwa natura 20+
- na noc olej z róży rdzawej/olej tamanu
- maska algowa Bielenda

Ciało
- uniwersalny żel myjący Babydream/ mydełka Tuli
- oliwka hipp
- dezodorant crystal granat

Pomadki/balsamy do ust:
- pomadka Alterra
- lipsmacker 100% natural
- Body Shop 100% lip roll-on miętowy
- Figs & Rouge Organiczny balsam do ust z geranium

Włosy:
- szampon i odżywka Alterra - wykończyłam już tą z morelą i pszenicą a zaczynam granat
- olej kokosowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0413.jpg (73,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0416.jpg (80,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0421.jpg (131,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0424.jpg (88,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0426.jpg (66,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0427.jpg (119,9 KB, 28 załadowań)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 21:57   #2139
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

aga89s Miło mi Cię powitać Świetne zbiory.

Dziewczyny, ja zakupiłam dzisiaj maseczkę przeciwtrądzikową dermaglin, która ma ulepszony skład. Pisała o niej Sicilia. Dostępna w rossmannie.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 22:04   #2140
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Część wszystkim! Jestem Agnieszka. Naturalozakupoholiczka. Mój problem zaczął się miesiąc temu kiedy to przez przypadek trafiłam na wizażu na wątek o kosmetykach naturalnych... Od tego czasu przeczytałam cały wątek (I i II część), dostałam kilka paczek z naturalnymi kosmetykami (mój listonosz już dziwnie na mnie patrzy ale jeszcze nic nie mówi) i zrobiłam kilka świadomych zakupów w Rossmannie.

No to przedstawienie mam już za sobą, więc chyba mogę włączyć się do dyskusji i przedstawić wstępny zbiór moich naturalnych kosmetyków

Pielęgnacja twarzy:
- oczyszczanie: żel Lavera z nagietkiem
- hydrolat oczarowy/ hydrolat z kwiatu kocanki
- na dzień krem AA wrażliwa natura 20+
- na noc olej z róży rdzawej/olej tamanu
- maska algowa Bielenda

Ciało
- uniwersalny żel myjący Babydream/ mydełka Tuli
- oliwka hipp
- dezodorant crystal granat

Pomadki/balsamy do ust:
- pomadka Alterra
- lipsmacker 100% natural
- Body Shop 100% lip roll-on miętowy
- Figs & Rouge Organiczny balsam do ust z geranium

Włosy:
- szampon i odżywka Alterra - wykończyłam już tą z morelą i pszenicą a zaczynam granat
- olej kokosowy
Serdecznie witamy!
I od razu cieszysz nasze oczka takim pięknym zbiorem
Przyzwyczaj się do wymownego wzroku listonosza.. będzie już tylko gorzej

To ja mam pierwsze pytanie A jak się u Ciebie spisuje hydrolat z kocanki? Który lepszy, z kocanki czy oczarowy?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja zakupiłam dzisiaj maseczkę przeciwtrądzikową dermaglin, która ma ulepszony skład. Pisała o niej Sicilia. Dostępna w rossmannie.
Chodzi o tą "zwykłą" serię, nie "bio"? A czy bio też jest dostępna w rosie?
Bo ja uwielbiam tą bio dla kobiet, dzisiaj kupiłam 2 Ale jest tylko w jednym sklepie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 22:15   #2141
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

oba hydrolaty mam z BU, ciężko powiedzieć który lepszy bo od każdego wymagam zupełnie czegoś innego i używam zamiennie: oczarowy kupiłam z myślą o nawilżaniu i stosuję go na dzień - łagodny, przyjemny zapach, gładka i nawilżona skóra, a z kocanki na noc razem z olejem tamanu lub z róży - tym zestawem jestem zachwycona gdyż od kilku dni nie wyskoczyła mi żadna podskórna gula (a miałam z tym ostatnio duży problem) i ładnie goją się blizny po wcześniejszych. Tyle, że hydrolatu z kocanki nie odważyłabym się użyć na dzień bo ma strasznie intensywny zapach
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 22:36   #2142
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

aga89s, ładne zbiory

Jak Ci się używa kremu AA Wrażliwa Natura?
Jak pachnie Lip Smacker? Ma dość tłustą konsystencję? Dobrze radzi sobie z ustami?
A odnośnie Figs & Rouge - przypomina wazelinę? Czy raczej balsam? I jak pachnie?
Jakie masz wrażenia dotyczące tych dwóch balsamów ogólnie? Który jest lepszy według Ciebie? Mogłabyś porównać je jakoś do Alterry, ocenić względem niej?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 23:22   #2143
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
aga89s, ładne zbiory

Jak Ci się używa kremu AA Wrażliwa Natura?
Jak pachnie Lip Smacker? Ma dość tłustą konsystencję? Dobrze radzi sobie z ustami?
A odnośnie Figs & Rouge - przypomina wazelinę? Czy raczej balsam? I jak pachnie?
Jakie masz wrażenia dotyczące tych dwóch balsamów ogólnie? Który jest lepszy według Ciebie? Mogłabyś porównać je jakoś do Alterry, ocenić względem niej?
krem AA kupiłam z pewną dozą nieśmiałości tylko dlatego że był w promocji, bo przed erą kosmetyków naturalnych używałam tylko tych do cery trądzikowej i to w zasadzie pierwszy mój nawilżający krem. Bałam się, że AA będzie mnie zapychał, ale o dziwo tak się nie stało. Nie zauważyłam pogorszenia, a nawet mam wrażenie, że odkąd nie przesuszam cery tymi przeciwtrądzikowymi kosmetykami jest lepiej. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i o dziwo nie święcę się dużo bardziej niż przy stosowaniu kremów matujących.

co do balsamów do ust, jestem ich miłośniczką i tu możecie mnie kusić:P
mi alterra nie przypadła do gustu z racji walorów smakowo-zapachowych, ale radziła sobie z nawilżeniem.
Lip smacker za to będzie moim nowym bóstwem - jest mniej tępy w nakładaniu, ma fajny zapach (pachnie jak taka guma z dzieciństwa w kształcie arbuza) i nawilża podobnie do alterry, choć łatwiej się zlizuje :p. Kupiłam bo zapomniałam pomadki, a po całym dniu miałam przesuszone usta i dał radę. Boję się tylko, że zimą będzie słabiej chronił niż alterra
figs & rouge - bliżej mu do błyszczyka niż balsamu ochronnego, topi się szybko na palcu, a na ustach ma taką olejową formę, tak jakby posmarować się olejem kokosowym, więcej błyszczenia niż walorów ochronnych, pachnie dziwnie, kojarzy mi się z jakimiś babcinymi perfumami
Prawdziwa próba przyjdzie zimą, kiedy to mam duże problemy z ustami, obawiam się, że nic nie zastąpi mi wtedy Tisane.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2011-09-20 o 23:26
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 23:23   #2144
CatGirl92r
Rozeznanie
 
Avatar CatGirl92r
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 961
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Hej Dziewczyny
Mam na imie Ola i dopiero zaczynam moja przygode z kosmetykami naturalnymi. Jak narazie mam tylko krem do twarzy z ekstraktem z pomidora, Ava Laboratorium i jestem z niego bardzo zadowolona, nawet moja mama zaczęła mi go podbierać
Miałam również szamon do włosów z Florame ale nie do końca byłam z niego zadowolona.
CatGirl92r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 23:33   #2145
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
krem AA kupiłam z pewną dozą nieśmiałości tylko dlatego że był w promocji, bo przed erą kosmetyków naturalnych używałam tylko tych do cery trądzikowej i to w zasadzie pierwszy mój nawilżający krem. Bałam się, że AA będzie mnie zapychał, ale o dziwo tak się nie stało. Nie zauważyłam pogorszenia, a nawet mam wrażenie, że odkąd nie przesuszam cery tymi przeciwtrądzikowymi kosmetykami jest lepiej. Szybko się wchłania, dobrze nawilża i o dziwo nie święcę się dużo bardziej niż przy stosowaniu kremów matujących.

co do balsamów do ust, jestem ich miłośniczką i tu możecie mnie kusić:P
mi alterra nie przypadła do gustu z racji walorów smakowo-zapachowych, ale radziła sobie z nawilżeniem.
Lip smacker za to będzie moim nowym bóstwem - jest mniej tępy w nakładaniu, ma fajny zapach (pachnie jak taka guma z dzieciństwa w kształcie arbuza) i nawilża podobnie do alterry, choć łatwiej się zlizuje :p. Kupiłam bo zapomniałam pomadki, a po całym dniu miałam przesuszone usta i dał radę. Boję się tylko, że zimą będzie słabiej chronił niż alterra
figs & rouge - bliżej mu do błyszczyka niż balsamu ochronnego, topi się szybko na palcu, a na ustach ma taką olejową formę, tak jakby posmarować się olejem kokosowym, więcej błyszczenia niż walorów ochronnych.
Prawdziwa próba przyjdzie zimą, kiedy to mam duże problemy z ustami, obawiam się, że nic nie zastąpi mi wtedy Tisane.
To może dlatego Tobie AA służy, a mi nie. Kupiłam go z ciekawości, a teraz trochę żałuję. Bo jakoś mnie specjalnie nie nawilża - mam suchą skórę, pachnie zbyt mocno i nie wydaje mi się, żeby był do skóry wrażliwej Na początku dawał radę, ale po kilku zastosowaniach odwidział mi się

Właśnie na zimę szukam balsamu, bo tylko wtedy moje usta robią się podrażnione, od mrozu. Pewnie w najbliższym czasie nie będę go miała, więc jeśli Ty będziesz używała go podczas gorszej pogody, to opiszesz mi wrażenia, ok?
Figs & Rouge nie polecasz ogólnie? Podoba mi się opakowanie, ale czy warto wydawać 29 zł (bo mam ochotę na tą wersję Coco & Vanilla) dla opakowania i zapachu? Mogę sobie zrobić sama balsam z masła kakaowego, wosku i oleju kokosowego, będzie mi ładnie pachniało
Tisane nie jest aż taki zły, w porównaniu z wieloma balsamami do ust. Więc jeśli Ci służy - używaj
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 00:27   #2146
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

zapach AA na początku trochę mnie denerwował, ale przywykłam

też miałam ochotę na waniliowo-kokosowy, ale jakoś te 29 zł wyglądało gorzej niż 19zł i teraz żałuję bo ten z garanium ma kiepski zapach. Zresztą stwierdziłam, że waniliowo-kokosowy mogłabym sobie sama zrobić. Ogólnie ma fajne pudełeczko i mam wrażenie że zapłaciłam tylko za nie, bo efekt mi przypomina olej kokosowy, którym ostatnio też namiętnie się smarowałam, no może ciut treściwszy jest niż ten olej, ale balsamu z prawdziwego zdarzenie do on mi nie przypomina
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 00:46   #2147
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ja ostatnio się wysmarowałam olejem kokosowym po kąpaniu, poszłam spać pachnąca jak kokosek Uwielbiam ten zapach. A olej całkiem, całkiem się spisał, wygładził i nie swędziała mnie tak skóra. Trochę za delikatny w natłuszczaniu... choć pewnie połowa wtarła się w pościel
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 00:56   #2148
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio się wysmarowałam olejem kokosowym po kąpaniu, poszłam spać pachnąca jak kokosek Uwielbiam ten zapach. A olej całkiem, całkiem się spisał, wygładził i nie swędziała mnie tak skóra. Trochę za delikatny w natłuszczaniu... choć pewnie połowa wtarła się w pościel
na całe ciało wolę oliwkę Hipp, bo bardziej lubi się z moją skórę niż z pościelą. po kokosowym właśnie mam wrażenie, że zostaje wszędzie tylko nie na skórze, choć dla zapachu czasem się nim smaruje.

poszukuję jeszcze czegoś do moich wiecznie przesuszonych rąk (zimą jak nie posmaruję to przesuszenie aż do krwi gwarantowane). Czy wszystkie naturalne kremy do rąk muszą być takie drogie? używam masowo, spokojnie potrafię zużyć jeden tygodniowo, tym bardziej, że wszystkim zawsze użyczam kremu bo zawsze muszę mieć. To prawda, że Alterra wprowadziła krem do rąk czy mi się coś przyśniło?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 06:25   #2149
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Witaj aga89s masz cudny zbiorek
Podobnie jak Ty używam hydrolatu oczarowego i jestem z niego bardzo zadowolona z kocanki nie miałam ale słyszałam że ten z BU cuchnie skisłym rosołemmoja teściowa używa hydrolatu z kocanki ale z jakiejś innej firmy i tamten nie ma zapachu - muszę zapytać gdzie kupuje
Oliwkę hipp uwieeelbiam balsam do ust tisane także
Co do szamponu do włosów to ja lubię te z ajurwedyjskimi ziołamiamla, shikakai, aritha, neem.....
teraz idzie do mnie pomidorkowy yes to zobaczę jak będzie się sprawować
kretko skoro Ty tak bardzo lubisz kokosowy zapach to pewnie bounty lubiszj a uwieelbiam
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 07:06   #2150
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
To prawda, że Alterra wprowadziła krem do rąk czy mi się coś przyśniło?
Tak,wczoraj go oglądałam w Rossie;z owocu granatu. Się przymierzałam do niego,ale poczekam jeszcze,aż mi się beznadziejny P&R skończy
Są też dwa mydła do rąk,jedno limitowane z różą takie w butelkach z pompką.

Wyżej pisałam,że na suchą atopową skórę dłoni mojej córki najlepiej robi mycie łapek mydełkiem aleppo (z nigellą) także polecam...

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
To może dlatego Tobie AA służy, a mi nie. Kupiłam go z ciekawości, a teraz trochę żałuję. Bo jakoś mnie specjalnie nie nawilża - mam suchą skórę, pachnie zbyt mocno i nie wydaje mi się, żeby był do skóry wrażliwej Na początku dawał radę, ale po kilku zastosowaniach odwidział mi się
Właśnie też mam wątpliwości
Po co oni pakują tyle perfum do AA... Halo??? (Może ktoś z fabryki nas podczytuje

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
[FONT=&quot]Część wszystkim!
Cześć Aga Witamy
Frakcja warszawska rośnie w siłę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 07:41   #2151
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tak,wczoraj go oglądałam w Rossie;z owocu granatu. Się przymierzałam do niego,ale poczekam jeszcze,aż mi się beznadziejny P&R skończy
Są też dwa mydła do rąk,jedno limitowane z różą takie w butelkach z ---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------



Dlaczego beznadziejny?ja nie mam co narzekać na niego,żadna rewela,ale jest w porządku.


Aga witamy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 07:51   #2152
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dlaczego beznadziejny?ja nie mam co narzekać na niego,żadna rewela,ale jest w porządku.
Oj,u mnie się w ogóle nie sprawdza - ale ja mam chyba inny,niż Ty:mam ten z pompką Żurawina/Cytryna; (Ty masz chyba Trawa Cytrynowa,tak?)

Tak jak uwielbiam całą pomarańczowawą serię do włosów,tak ten krem mi w ogóle nie podszedł: kiepska pompka,krem bardzo rzadki,mało regenerujący i jeszcze pachnie mocno taką sztuczną cytryną jak kiepski odświeżacz...
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-09-21 o 07:53
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 07:57   #2153
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
na całe ciało wolę oliwkę Hipp, bo bardziej lubi się z moją skórę niż z pościelą. po kokosowym właśnie mam wrażenie, że zostaje wszędzie tylko nie na skórze, choć dla zapachu czasem się nim smaruje.

poszukuję jeszcze czegoś do moich wiecznie przesuszonych rąk (zimą jak nie posmaruję to przesuszenie aż do krwi gwarantowane). Czy wszystkie naturalne kremy do rąk muszą być takie drogie? używam masowo, spokojnie potrafię zużyć jeden tygodniowo, tym bardziej, że wszystkim zawsze użyczam kremu bo zawsze muszę mieć. To prawda, że Alterra wprowadziła krem do rąk czy mi się coś przyśniło?
Też używam Teraz za to zamawiam masło shea i z nim będę próbować.

O, witaj w klubie Niestety nie znam na to naturalnych sposobów. Trzeba ratować się maściami, bo naturalne kremy są dla mnie za lekkie. Po spróbowaniu Dr. Scheller'a może opinia mi się zmieni

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Witaj aga89s masz cudny zbiorek
Podobnie jak Ty używam hydrolatu oczarowego i jestem z niego bardzo zadowolona z kocanki nie miałam ale słyszałam że ten z BU cuchnie skisłym rosołemmoja teściowa używa hydrolatu z kocanki ale z jakiejś innej firmy i tamten nie ma zapachu - muszę zapytać gdzie kupuje
Oliwkę hipp uwieeelbiam balsam do ust tisane także
Co do szamponu do włosów to ja lubię te z ajurwedyjskimi ziołamiamla, shikakai, aritha, neem.....
teraz idzie do mnie pomidorkowy yes to zobaczę jak będzie się sprawować
kretko skoro Ty tak bardzo lubisz kokosowy zapach to pewnie bounty lubiszj a uwieelbiam
A oczar będzie dobry dla suchej skóry? Więcej widzę opinii, że ściąga, a tego chciałabym uniknąć

Kocham Bounty I wszelakie kokosowe rzeczy. Witam w klubie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tak,wczoraj go oglądałam w Rossie;z owocu granatu. Się przymierzałam do niego,ale poczekam jeszcze,aż mi się beznadziejny P&R skończy
Są też dwa mydła do rąk,jedno limitowane z różą takie w butelkach z pompką.

Wyżej pisałam,że na suchą atopową skórę dłoni mojej córki najlepiej robi mycie łapek mydełkiem aleppo (z nigellą) także polecam...

Właśnie też mam wątpliwości
Po co oni pakują tyle perfum do AA... Halo??? (Może ktoś z fabryki nas podczytuje
Jak już będzie miała któraś krem do rąk z Alterry, to niech się pochwali

A to mydełko nie wysusza? Może by mi pomogło z moimi problemami...

Używam kosmetyków z Parfum w składzie (chociażby Babydream) i nie podrażniają mnie one zwykle.
I Parfum w płynie micelarnym AA Eco też nie. A w kremie AA drogeryjnym już tak... Czyżby dodawali jakieś podejrzane to Parfum? To jakby nie było może być wszystko
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 07:59   #2154
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ogromne dzięki SzatAnko Mi by jak najbardziej odpowiadała formuła Oryginal, właśnie przepatrzyłam kolorki i wpadły mi w oko 3 tylko dalej nie wiem jak ruszyć Dziękuje za linki Tylko nie wiem czy bym umiała wziąć udział w takich zakupach zbiorowych bo to już dla mnie "wyższa szkoła jazdy" Co do innych firm mineralnych to przetestowałam Lumiere (świetne tylko mnie zapychają ), Pixie (kolory są świetne a ogólnie troszkę gorsze od Lumiere) i teraz Lucy

* już mi się troszkę rozjaśniło jak działa wątek z grupowymi zamówieniami
SzatAnka już o wszystkim napisała Dodam tylko , że LM original lepiej kryje ale też potrafi lepiej zapchac i wysuszyc niż formuła light . A jakiej formuły i koloru z Lumiere używasz ? Pytam bo Lucy i Lumiere to moje dwa dyzurne podkłady.
Do jakich kolorów się przymierzasz ?

Acha w Londynie chyba Lucy nie kupisz firma jest w Stanach i tak jak pisała Ania najlepiej zamówić na zbiorwych.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-09-21 o 08:05
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:09   #2155
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jak już będzie miała któraś krem do rąk z Alterry, to niech się pochwali

A to mydełko nie wysusza? Może by mi pomogło z moimi problemami...

Używam kosmetyków z Parfum w składzie (chociażby Babydream) i nie podrażniają mnie one zwykle.
I Parfum w płynie micelarnym AA Eco też nie. A w kremie AA drogeryjnym już tak... Czyżby dodawali jakieś podejrzane to Parfum? To jakby nie było może być wszystko
Nie wiem,jak to mydło podziała na Ciebie,ale moja córka ma AZS z minimalnym ŁZS gdzieniegdzie i na dłoniach zawsze te zmany były najbardziej uciążliwe - sucha,pogrubiona skóra;piekąca,swędząca,ok ropność odkąd myje rączki mydłem alepii wierz mi,odstawiłam wszystkie maści dermatologiczne (które pomagały zazwyczaj na krótką metę) i nie ma nawrotów. U niej atopia ma podłoże alergiczne.

Dziewczyny,jestem kretynką Zamówiłam paczkę na mój wakacyjny adres gdański Nie zmieniłam adresu w opcjach!!!! Kurier właśnie zadzwonił,by mnie o tym poinformować a od miesiąca jestem w Warszawie....
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:16   #2156
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Anula wróciła do pełni kuszenia, a ja nie chcę być gorsza (jako vice-królowa do spraw promocji), więc podaję:
- od czwartku 22.09 dla posiadaczek kart lojalnościowych w Superpharm: zachwalany tu krem orzeźwiający przeciw niedoskonałościom Sanoflore za 34,99 zł i dezodorant w kulce Sanoflore za 15,99 zł
- rabat -14% na Laverę: DO 26 WRZEŚNIA: RABAT 14% na hasło: SZKOLNY. WSZYSTKIE KOSMETYKI możecie nabyć Z RABATEM wpisując słowo: SZKOLNY w pole "HASŁO RABATOWE" podczas dokonywania zakupów na www.lavera.com.pl !!!

Kto będzie w czwartek 29 września na evencie JMO w Warszawie na Polnej?
Oj kusisz, kusisz...
Ja bym się chetnie wybrała po odzywkę do włosów, no ale nie dam rady.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
hmmm mało subtelnie...zasugerowałam ,że używając krem nivea szybciej się zestarzeje i wymienię go na młodszy,jędrniejszy modelObiecałam,że po kosmetykach naturalnych będzie wyglądał na 20 lat mniej niż będzie miał i takie tam inne brednie,które pogłaskały jego ego
Faktycznie było to mało subtelne grunt, że skuteczne
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Część wszystkim! Jestem Agnieszka. Naturalozakupoholiczka. Mój problem zaczął się miesiąc temu kiedy to przez przypadek trafiłam na wizażu na wątek o kosmetykach naturalnych... Od tego czasu przeczytałam cały wątek (I i II część), dostałam kilka paczek z naturalnymi kosmetykami (mój listonosz już dziwnie na mnie patrzy ale jeszcze nic nie mówi) i zrobiłam kilka świadomych zakupów w Rossmannie.

No to przedstawienie mam już za sobą, więc chyba mogę włączyć się do dyskusji i przedstawić wstępny zbiór moich naturalnych kosmetyków

Pielęgnacja twarzy:
- oczyszczanie: żel Lavera z nagietkiem
- hydrolat oczarowy/ hydrolat z kwiatu kocanki
- na dzień krem AA wrażliwa natura 20+
- na noc olej z róży rdzawej/olej tamanu
- maska algowa Bielenda

Ciało
- uniwersalny żel myjący Babydream/ mydełka Tuli
- oliwka hipp
- dezodorant crystal granat

Pomadki/balsamy do ust:
- pomadka Alterra
- lipsmacker 100% natural
- Body Shop 100% lip roll-on miętowy
- Figs & Rouge Organiczny balsam do ust z geranium

Włosy:
- szampon i odżywka Alterra - wykończyłam już tą z morelą i pszenicą a zaczynam granat
- olej kokosowy
piękny zbiór!
Witamy
Cytat:
Napisane przez CatGirl92r Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Mam na imie Ola i dopiero zaczynam moja przygode z kosmetykami naturalnymi. Jak narazie mam tylko krem do twarzy z ekstraktem z pomidora, Ava Laboratorium i jestem z niego bardzo zadowolona, nawet moja mama zaczęła mi go podbierać
Miałam również szamon do włosów z Florame ale nie do końca byłam z niego zadowolona.
Witamy, witamy
Nie martw się, uczestnicząc w tym wątku szybko podreperujesz swoje zasoby kosmetyczne

Caameroon, mydła z rhassoul nie spotkałam chyba. Ale za to szampon z glinką jest bardzo fajny - ja miałam z urtekram, moja Młoda była nim zachwycona
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:38   #2157
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Targi będą w Nowohudzkim Centrum Kultury na al. Jana Pawła II Też się muszę wybrać i poszperać. Bilet wstępu kosztuje 20 zł więc jak już iść do wypadałoby coś kupić
Bardzo dziękuję za info.Zobaczę na grafik czy dam radę iść

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ogromne dzięki SzatAnko Mi by jak najbardziej odpowiadała formuła Oryginal, właśnie przepatrzyłam kolorki i wpadły mi w oko 3 tylko dalej nie wiem jak ruszyć Dziękuje za linki Tylko nie wiem czy bym umiała wziąć udział w takich zakupach zbiorowych bo to już dla mnie "wyższa szkoła jazdy" Co do innych firm mineralnych to przetestowałam Lumiere (świetne tylko mnie zapychają ), Pixie (kolory są świetne a ogólnie troszkę gorsze od Lumiere) i teraz Lucy

* już mi się troszkę rozjaśniło jak działa wątek z grupowymi zamówieniami
Ja miałam takie same obawy że nie dam rady ze wspólnymi ale jak zrobiłam pierwsze to już poleciało.
Jakie kolorki Ci wpadły w oko?może je mam to się podzielę.Ja żółtek jestem ale inne też kolorki mam(no i inne firmy też)

Lucy i Lumiere to też moje podstawowe proszki ale lubię jeszcze AWGM bardzo lubię bo są lekkie

Jakbyś miała pytania to wal śmiało,nie jestem specjalistką jak Grażynka ale coś tam liznęłam temat
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:47   #2158
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Caameroon, znalazłam cos takiego , ale nigdy nie robiłam tam zakupów i nie ma pełnego składu mydła. Kilka ofert jest w necie, ale ja żadnego nie miałam.
A ta glinka nie wystarczy Ci do mycia buźki sama? Chcesz ja w formie mydła dla wygody, czy "bo tak"?
Może podsuń pomysł na takie mydło lf albo tuli - sama chętnie bym takie zakupiła .
EDIT: a może ten krem myjący z rhassoul alvy sobie kup?

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,jestem kretynką Zamówiłam paczkę na mój wakacyjny adres gdański Nie zmieniłam adresu w opcjach!!!! Kurier właśnie zadzwonił,by mnie o tym poinformować a od miesiąca jestem w Warszawie....
Spoko Małgosia, za 10 minut masz pociąg. A jak nie zdążysz na ten, to jest za godzine nastepny bezpośredni
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-09-21 o 08:43
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:54   #2159
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Spoko Małgosia, za 10 minut masz pociąg. A jak nie zdążysz na ten, to jest za godzine nastepny bezpośredni
Nie dobijaj mnie
Wiesz,ile się teraz jedzie ekspresem do Gdańska???? Ponad 7 godzin
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-21, 08:55   #2160
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oj,u mnie się w ogóle nie sprawdza - ale ja mam chyba inny,niż Ty:mam ten z pompką Żurawina/Cytryna; (Ty masz chyba Trawa Cytrynowa,tak?)

Tak jak uwielbiam całą pomarańczowawą serię do włosów,tak ten krem mi w ogóle nie podszedł: kiepska pompka,krem bardzo rzadki,mało regenerujący i jeszcze pachnie mocno taką sztuczną cytryną jak kiepski odświeżacz...
Tak mam zestaw trawa cytrynowa,ale jeszcze nieużywana leży.Ja do każdego zamówienia dostałam po 2 sztuki kremu do rąk żurawina i na nich lecę cały czas i jak pisałam mi pasuję i też zapachu się obawiałam,ale nie drażni mnie ani jeden ani drugi.

Zostając jeszcze przy temacie p&r to bardzo sobie chwalę ten krem koloryzującyJest u mnie kremem nr.1Daje taki ładny,nienachalny,delikat ny kolorek na buzi i na twarzy w ogóle go nie ma-jakbym nic nie nakładała i plus czuję nawilżenie przez cały dzień.
Jeju kiedy oni wypuszczą jakaś kolorówkę...podkład
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
.

Dziewczyny,jestem kretynką Zamówiłam paczkę na mój wakacyjny adres gdański Nie zmieniłam adresu w opcjach!!!! Kurier właśnie zadzwonił,by mnie o tym poinformować a od miesiąca jestem w Warszawie....
Zdarza się nawet najlepszym
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Oj kusisz, kusisz...
Ja bym się chetnie wybrała po odzywkę do włosów, no ale nie dam rady.

Faktycznie było to mało subtelne grunt, że skuteczne
Właśnie

A na stronie producenta nie będzie JMO tańszy w tym dniu?

Mam nadzieję,że dojdą dzisiaj moje dwie paczuszki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-09-21 o 08:57
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.