Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 14:45   #2221
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
W jasności jest na równi z YSL Teint Resist 04. Jest tylko bardziej różowy, YSL to niby odcień sand i jest bardziej beżowy. Teraz jak mam je koło siebie na ręce to BB tylko trochę odbiega kryciem od YSL.
Niestety nie miałam nigdy Chanel ani clinique

-----------------------------------------------------------------------------

teraz jak się przyglądam łapce to YSL zrobił się odrobinę ciemniejszy i z lekka nutą pomarańczowego a P&R wtopił się ładnie w skórę i się nie odróżnia.
hehe ja nie miałam nigdy podkładu YSL
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Właśnie kurier przyniósł przesyłkę z Pat&Rub. Wszystko piękne, ale chyba nie podzielę zachwytów nad kremem BB. Kolory ciemne. Jaśniejszy jest różowy, ciemniejszy bardziej żółty. I o dziwo chyba ten ciemniejszy wygląda u mnie lepiej. Ale oba są zbyt ciemne. Sam krem (posmarowałam tylko policzek) bardzo tłusty i ciężki. Jeszcze go czuję na twarzy. Krycie raczej kiepskie. Niespodzianki, zaczerwienienie koło nosa nie pokrył. To jednak moje pierwsze spostrzeżenia. Potestuję jeszcze.

Błyszczyk (różany) za to cudowny. Pachnący, smakujący słodką różą. Raczej nie daje odcienia na ustach. Podoba mi się

Samoopalacz też chyba ok. Posmarowałam na przedramieniu i nie jest zbyt pomarańczowy. Bardzo ładnie pachnie. Ciekawe jak po godzinie będzie
ufff sprawiłaś,że bankowo w ciemno go nie zamówię
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Załącznik 4807003dzieki uprzejmości koleżanki mam swatche
BB p&r jasny po lewej
Estee Lauder DW LIght 01 po prawej

hmmm kolor juz mi sie podoba ciekawe jak z trwałością...
ładny mi on jasnyja mam średnią karnację,a ich jasny koloryzujący był akurat dla mnie.Nic nie myślą o tych z naprawdę jasną buzią
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Rozumiem. Po prostu jak przeczytałam twoją opinię jeszcze bardziej nie mogłam się doczekać kuriera. Rozczarowałam się, bo za tłusty, za ciemny i nie kryje. Ale to pierwsze wrażenie. Jutro nałożę na czystą buzię, bez kremu i pochodzę w nim troszkę. Może jednak okaże się kosmetykowym hitem? Wszystko w jednym - marzenie. Bardzo bym tego chciała
testuj,testuj jeszcze i dawaj znać na bieżąco
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:20   #2222
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Właśnie kurier przyniósł przesyłkę z Pat&Rub. Wszystko piękne, ale chyba nie podzielę zachwytów nad kremem BB. Kolory ciemne. Jaśniejszy jest różowy, ciemniejszy bardziej żółty. I o dziwo chyba ten ciemniejszy wygląda u mnie lepiej. Ale oba są zbyt ciemne. Sam krem (posmarowałam tylko policzek) bardzo tłusty i ciężki. Jeszcze go czuję na twarzy. Krycie raczej kiepskie. Niespodzianki, zaczerwienienie koło nosa nie pokrył. To jednak moje pierwsze spostrzeżenia. Potestuję jeszcze.

Błyszczyk (różany) za to cudowny. Pachnący, smakujący słodką różą. Raczej nie daje odcienia na ustach. Podoba mi się

Samoopalacz też chyba ok. Posmarowałam na przedramieniu i nie jest zbyt pomarańczowy. Bardzo ładnie pachnie. Ciekawe jak po godzinie będzie
Dzięki za opinie. Już chciałam sobie zamawiać w ciemno

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Załącznik 4807003dzieki uprzejmości koleżanki mam swatche
BB p&r jasny po lewej
Estee Lauder DW LIght 01 po prawej

hmmm kolor juz mi sie podoba ciekawe jak z trwałością...
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Też mam takie odczucie. I jak na mój gust ciężki.



Zrobie swatche, ale nie wiem kiedy. Mąż ma urlop i robimy przewrót porządkowy w domu Chyba LN jest ciemniejszy od Blondie.


Teraz swatche na szybko między jednym kartonem a drugim.

zdjęcie 1, 2 BB na górze, BB ciemniejszy na dole
zdjęcie 3 BB jaśniejszy z nalepką, ciemniejszy bez nalepki na opakowaniu
zdjęcie 4 jaśniejszy jest na górze, ciemniejszy na dole.

Moim zdaniem różnią się tonacją - jaśniejszy jest różowy, ciemniejszy żółty.

Pędzę na drabinę
Miałam nadzieję na beżowe odcienie. Ponoć róż na różowej cerze nie bardzo...

Co myślicie na temat zastosowania olejku na dobranoc Culture Bio YR zamiast oleju na włosy. Kupiłam z myślą o ciele, ale tak zaczęłam się zastanawiać...
Oto skład

Skład: Coco Caprylate, Caprylic Trigliceride, Sesamum Indicum Seed Oil, Cocoglicerides, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Oleic/Linoleic/Polyglicerides, Ricinus Communis Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Argania Spinosa Kernel Oil, Citrus Amarantium Amara (Bitter) Orange Leaf/Twig Oil, Citrus Amarantium Dulcis Peel Oil, Citrus Nobilis Peel Oil, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Cananga Odorata Flower Oil, Limonene, Linalool, Alcohol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol, Benzyl Salicylate.

mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 16:52   #2223
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Błyszczyk (różany) za to cudowny. Pachnący, smakujący słodką różą. Raczej nie daje odcienia na ustach. Podoba mi się
Margo skusiłaś mnie jak tylko będę mogła to kupię sobie to cudeńko
Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość



Miałam nadzieję na beżowe odcienie. Ponoć róż na różowej cerze nie bardzo...
Nawet na pewno nie bardzo
ja mam różową buzię lekko i jak nałożę różowy- wyglądam dokładnie tak, jak w avku
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 17:45   #2224
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Margo skusiłaś mnie jak tylko będę mogła to kupię sobie to cudeńko
Ojj, mnie też skusiłaś, Margo niedobra! Mnie kusi brzoskwiniowy i chciałam zamówić, ale brak
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 18:04   #2225
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Błyszczyku za chwilę zabraknie. Ciągle go sobie nakładam. A co wisząc na oknach tez można być sexy O smaku róży jeszcze nie miałam i choć nie lubię zapachowych, czy smakowych kosmetyków ten lubię

Samoopalacz chyba też fajny. Nie wyczuwam smierdolenia. A jestem na tym punkcie bardzo wyczulona. Skóra nogi, na którą nałożyłam samoopalacz jest taka błyszcząca. Oby rzeczywiście nie śmierdział
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 18:08   #2226
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ładny mi on jasnyja mam średnią karnację,a ich jasny koloryzujący był akurat dla mnie.Nic nie myślą o tych z naprawdę jasną buzią
Witam wszystkie Wizażanki

Taki on jasny jak ciemna gwieździsta noc
Już wychodząc z tuby widziałam, że kolor przypomina bardziej preparat brazujący, po chwili po nałożeniu na skórę zrobił się jak marchewkowe pole Aż siostrzenica zaczęła się śmiać i pytać czym się wysmarowałam.
P.S.To ja robiłam porównanie BB z Double Wear Light.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 18:17   #2227
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Błyszczyku za chwilę zabraknie. Ciągle go sobie nakładam. A co wisząc na oknach tez można być sexy O smaku róży jeszcze nie miałam i choć nie lubię zapachowych, czy smakowych kosmetyków ten lubię

Samoopalacz chyba też fajny. Nie wyczuwam smierdolenia. A jestem na tym punkcie bardzo wyczulona. Skóra nogi, na którą nałożyłam samoopalacz jest taka błyszcząca. Oby rzeczywiście nie śmierdział

A mocny kolor daje błyszczyk? Nie lubię różowego, dlatego chciałam brzoskwiniowy, ale jeśli nie dawałby tym różem po oczach...

Edit: Pomarańczowy błyszczyk, co ja mam z tą brzoskwinią
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-08-02 o 18:22
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 18:20   #2228
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki

Taki on jasny jak ciemna gwieździsta noc
Już wychodząc z tuby widziałam, że kolor przypomina bardziej preparat brazujący, po chwili po nałożeniu na skórę zrobił się jak marchewkowe pole Aż siostrzenica zaczęła się śmiać i pytać czym się wysmarowałam.
P.S.To ja robiłam porównanie BB z Double Wear Light.

W ogóle mnie to nie dziwi

witam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 18:28   #2229
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki

Taki on jasny jak ciemna gwieździsta noc
Już wychodząc z tuby widziałam, że kolor przypomina bardziej preparat brazujący, po chwili po nałożeniu na skórę zrobił się jak marchewkowe pole Aż siostrzenica zaczęła się śmiać i pytać czym się wysmarowałam.
P.S.To ja robiłam porównanie BB z Double Wear Light.
-no nie mogłam się powstrzymać, wybacz

oczywiście witamy serdecznie

a mi się za to włączyło chciejstwo na błyszczyk lily lolo whisper ....

wiem już, że odpowiedź na pytanie, które kiedyś zadała Ana: "czy to się kiedyś skończy?! [te chciejstwa]
brzmi: "NIE! "

no i dziś użyłam odżywki NS, tej z energią w tytule [mel, bo ta była w tej połowie od ciebie?] i włosy mam mega , śliskie i błyszczące jak tafla. Ja nie mam żadnych najmniejszych problemów z rozczesywaniem włosów po myciu, nawet gęsty grzebień do tapirowania wchodził w nie zawsze jak w masło, ale dziś to się normalnie palcami rozczesałam-dwa ruchy i były gładziuteńkie. Jak tak będzie dalej, to będą moje włosowe gaale . Ale aż tak daleko nie idę-poczekamy,poużywamy-zobaczymy
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-08-02 o 18:39
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 18:43   #2230
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
-no nie mogłam się powstrzymać, wybacz

oczywiście witamy serdecznie

a mi się za to włączyło chciejstwo na błyszczyk lily lolo whisper ....

wiem już, że odpowiedź na pytanie, które kiedyś zadała Ana: "czy to się kiedyś skończy?! [te chciejstwa]
brzmi: "NIE! "
Błyszczyki Lilo Lolo Ja od dawna mam chciejstwo na Clear i Peachy Keen. Do tego machnęłabym sobie przy okazji też jakieś cienie... Gunmetal jest przepiękny, Miami Taupe i Honey Peach też ładne. W sumie to tyle, mi mało kolorów do życia potrzeba Wciąż szukam idealnego koloru, taki szaro-grafitowo-niebieski metaliczny, ach...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 18:55   #2231
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

No i jeszcze super słoczyki podkładów lily lolo, które zrobiła promolcia
(zgaduję że nie chciały się załadować, bo były za duże- zmniejszyłam je)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-01 08.38.03.jpg (60,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-01 08.38.10.jpg (59,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lily lolo.jpg (89,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozmazane.jpg (49,5 KB, 19 załadowań)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 19:13   #2232
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez sanna11 Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj zadziałał kod 100%NATURY Też wzięłam ten balsam
A tak poza tym to chciałam się przywitać, wątek śledzę od początku, fajna tu u Was atmosfera
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki

Taki on jasny jak ciemna gwieździsta noc
Już wychodząc z tuby widziałam, że kolor przypomina bardziej preparat brazujący, po chwili po nałożeniu na skórę zrobił się jak marchewkowe pole Aż siostrzenica zaczęła się śmiać i pytać czym się wysmarowałam.
P.S.To ja robiłam porównanie BB z Double Wear Light.
Witajcie! Kolejne ofiary do kuszenia, muahaha! Cicho - wiem, że sama też do nich należę.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Błyszczyku za chwilę zabraknie. Ciągle go sobie nakładam. A co wisząc na oknach tez można być sexy O smaku róży jeszcze nie miałam i choć nie lubię zapachowych, czy smakowych kosmetyków ten lubię
Uważaj, żeby ktoś nie zapukał do drzwi, skuszony takim widokiem.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a mi się za to włączyło chciejstwo na błyszczyk lily lolo whisper ....

no i dziś użyłam odżywki NS, tej z energią w tytule [mel, bo ta była w tej połowie od ciebie?] i włosy mam mega , śliskie i błyszczące jak tafla. Ja nie mam żadnych najmniejszych problemów z rozczesywaniem włosów po myciu, nawet gęsty grzebień do tapirowania wchodził w nie zawsze jak w masło, ale dziś to się normalnie palcami rozczesałam-dwa ruchy i były gładziuteńkie. Jak tak będzie dalej, to będą moje włosowe gaale . Ale aż tak daleko nie idę-poczekamy,poużywamy-zobaczymy
Mam błyszczyk Lily Lolo English Rose. Leży biedny i się kurzy, bo użyłam może 3 razy. Praktycznie nie daje koloru, tylko połysk. A ja wolę lekko barwiące mazidła o ust.

Odżywka NS jest bardzo fajna. Ta odlana jest moja. Dziś użyłam Twojej i też mi się podoba. Tylko uważaj z nimi (już pisałam o tym, ale powtórzę). Jak była wysoka wilgotność, to ta Energia pogorszyła sytuację i miałam straszny puch, a do tego szorstki.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-08-02 o 19:16
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:21   #2233
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
No i jeszcze super słoczyki podkładów lily lolo, które zrobiła promolcia
(zgaduję że nie chciały się załadować, bo były za duże- zmniejszyłam je)
ooooooooooooo ! dziękuję, że mnie wyręczyłaś
goopia ja

też mam błyszczyk ll ten brzoskwiniowy i za nim nie przepadam bo jest właśnie taki bezpłciowo - bezbarwny, a ja cały makijaż lubię mieć wyrazisty...

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-08-02 o 19:26
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:44   #2234
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A mocny kolor daje błyszczyk? Nie lubię różowego, dlatego chciałam brzoskwiniowy, ale jeśli nie dawałby tym różem po oczach...

Edit: Pomarańczowy błyszczyk, co ja mam z tą brzoskwinią
Na moje oko nie daje koloru.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
...

a mi się za to włączyło chciejstwo na błyszczyk lily lolo whisper ....

wiem już, że odpowiedź na pytanie, które kiedyś zadała Ana: "czy to się kiedyś skończy?! [te chciejstwa]
brzmi: "NIE! "

no i dziś użyłam odżywki NS, tej z energią w tytule [mel, bo ta była w tej połowie od ciebie?] i włosy mam mega , śliskie i błyszczące jak tafla. Ja nie mam żadnych najmniejszych problemów z rozczesywaniem włosów po myciu, nawet gęsty grzebień do tapirowania wchodził w nie zawsze jak w masło, ale dziś to się normalnie palcami rozczesałam-dwa ruchy i były gładziuteńkie. Jak tak będzie dalej, to będą moje włosowe gaale . Ale aż tak daleko nie idę-poczekamy,poużywamy-zobaczymy
Błyszczyk LL też mi się marzył. Ale mam teraz Pat&Rub i balsamik Gaia. Na wielkie wyjście czerwona dr.Hauschka. Wszystkie pozostałe szminki i smarowidełka leżą w koszyczkach.

Chyba na ten szampon i odżywkę poluję. Miejcie litość. Na wakacjach nie bedę mogła o niczym innym myśleć. Chyba zabiorę laptopa.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
...
Uważaj, żeby ktoś nie zapukał do drzwi, skuszony takim widokiem.


Mam błyszczyk Lily Lolo English Rose. Leży biedny i się kurzy, bo użyłam może 3 razy. Praktycznie nie daje koloru, tylko połysk. A ja wolę lekko barwiące mazidła o ust.

Odżywka NS jest bardzo fajna. Ta odlana jest moja. Dziś użyłam Twojej i też mi się podoba. Tylko uważaj z nimi (już pisałam o tym, ale powtórzę). Jak była wysoka wilgotność, to ta Energia pogorszyła sytuację i miałam straszny puch, a do tego szorstki.
Haha lepiej nie

Następna kusicielka NS. Idę kończyć sprzątanie. Ale zrobiliśmy przewrót w domu. Jest praktycznie gotowy na test białej rekawiczki
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 19:58   #2235
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
ooooooooooooo ! dziękuję, że mnie wyręczyłaś
goopia ja

też mam błyszczyk ll ten brzoskwiniowy i za nim nie przepadam bo jest właśnie taki bezpłciowo - bezbarwny, a ja cały makijaż lubię mieć wyrazisty...
Bezpłciowo bezbarwny to dla mnie idealny Nie lubię koloru na ustach, co najwyżej coś jak herbaciana róża czy brązo-beż. W kolor ust się wpasowujący. Ale głównie i tak balsamów do ust używam, szminka / błyszczyk jak mi się od wielkiego dzwonu przypomni
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:08   #2236
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

tak na szybko rzuciłam okiem na promocje w Phenome (Arkadia) -50% było na pewno na szampon anti age, mgiełka, któraś z odżywek, olejek jakiś (chyba do włosów)
-30% z tych co pamiętam to duży krem do rąk regenerujący

zaszłam po próbki BBB do sephory. Patrzę na półkę a tam tester. Czekam na panią, podchodzi, proszę o próbkę... nie zgadniecie co powiedziała
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:10   #2237
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tak na szybko rzuciłam okiem na promocje w Phenome (Arkadia) -50% było na pewno na szampon anti age, mgiełka, któraś z odżywek, olejek jakiś (chyba do włosów)
-30% z tych co pamiętam to duży krem do rąk regenerujący

zaszłam po próbki BBB do sephory. Patrzę na półkę a tam tester. Czekam na panią, podchodzi, proszę o próbkę... nie zgadniecie co powiedziała
Braki w słoiczkach?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:11   #2238
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Braki w słoiczkach?
nooo stara śpiewka...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:15   #2239
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tak na szybko rzuciłam okiem na promocje w Phenome (Arkadia) -50% było na pewno na szampon anti age, mgiełka, któraś z odżywek, olejek jakiś (chyba do włosów)
-30% z tych co pamiętam to duży krem do rąk regenerujący

zaszłam po próbki BBB do sephory. Patrzę na półkę a tam tester. Czekam na panią, podchodzi, proszę o próbkę... nie zgadniecie co powiedziała
zabraklo pojemniczkow ???
agus a czy olejek z roza tez byl w promo??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 21:18   #2240
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
zabraklo pojemniczkow ???
agus a czy olejek z roza tez byl w promo??
no właśnie nie wiem czy to do twarzy czy do włosów. jutro mogę jeszcze raz dokładnie zerknąć
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:22   #2241
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem czy to do twarzy czy do włosów. jutro mogę jeszcze raz dokładnie zerknąć
A mogłabyś zerknąć czy jakieś inne szampony też są w promo?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 21:29   #2242
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nooo stara śpiewka...
Proponuje podejść tam jutro jeszcze raz.
W razie "w" ze swoim pojemniczkiem. Ciekawa jestem miny tej babeczki na "Nie szkodzi. Mam swój"
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:01   #2243
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Błyszczyku za chwilę zabraknie. Ciągle go sobie nakładam. A co wisząc na oknach tez można być sexy O smaku róży jeszcze nie miałam i choć nie lubię zapachowych, czy smakowych kosmetyków ten lubię

Samoopalacz chyba też fajny. Nie wyczuwam smierdolenia. A jestem na tym punkcie bardzo wyczulona. Skóra nogi, na którą nałożyłam samoopalacz jest taka błyszcząca. Oby rzeczywiście nie śmierdział
Ale opisy

samoopalacz jeśli nie będzie śmierdział to już wielki plus!
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Uważaj, żeby ktoś nie zapukał do drzwi, skuszony takim widokiem.


.
Sąsiad już Margo w czapce zimowej latem widział, pewnie nie może zapomnieć tego widoku
( żartuję oczywiście Gosiu)
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2012-08-02 o 22:03
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:03   #2244
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nooo stara śpiewka...
Mi dzisiaj powiedzieli to samo to łobuzy

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Proponuje podejść tam jutro jeszcze raz.
W razie "w" ze swoim pojemniczkiem. Ciekawa jestem miny tej babeczki na "Nie szkodzi. Mam swój"
Właśnie myślałam, coby tak zrobić, chodźby żeby zobaczyć ich minę

Za to przemiła pani w Marionnaud w reducie dała mi pełne słoiczki wszystkiego co chciałam, tzn. stylizatorów JMO
Ale w tym ich sklepie takie pustki, że ojej, chyba długo nie pociągną, jeśli tam zawsze tak

Btw. kupiłam sól morską, mam do tego hydrolat lawendowy, i będę tworzyć mgiełkę Tylko nie wiem jakie stężenie soli, żeby były efekty, a i włosów zanadto nie przesuszyć.. orientuje się ktoś co i jak?
Może bym jakiś składnik jeszcze dodała, ale nie mogę się zdecydować. Gliceryna, aloes, pantenol..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:09   #2245
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem czy to do twarzy czy do włosów. jutro mogę jeszcze raz dokładnie zerknąć
ten olejek z roza jest do ciala ale mysle ze do twarzy tez sie nadac moze bede wdzieczna za infoI tak jak dziewczyny radza wez swoje pojemniczki i narob im siary przy innych klientkach wspominajac o dzisiejszej sytuacji
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj powiedzieli to samo to łobuzy



Właśnie myślałam, coby tak zrobić, chodźby żeby zobaczyć ich minę

Za to przemiła pani w Marionnaud w reducie dała mi pełne słoiczki wszystkiego co chciałam, tzn. stylizatorów JMO
Ale w tym ich sklepie takie pustki, że ojej, chyba długo nie pociągną, jeśli tam zawsze tak

Btw. kupiłam sól morską, mam do tego hydrolat lawendowy, i będę tworzyć mgiełkę Tylko nie wiem jakie stężenie soli, żeby były efekty, a i włosów zanadto nie przesuszyć.. orientuje się ktoś co i jak?
Może bym jakiś składnik jeszcze dodała, ale nie mogę się zdecydować. Gliceryna, aloes, pantenol..
tez kombinowalam domowa wersje soli morskiej i na wodzie i na aloesie ale to nie to samo co gotowiec niestety mnie moja wersja soli chyba troche podsuszyla wlosy i byly takie matowe

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-08-02 o 22:12
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:29   #2246
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tez kombinowalam domowa wersje soli morskiej i na wodzie i na aloesie ale to nie to samo co gotowiec niestety mnie moja wersja soli chyba troche podsuszyla wlosy i byly takie matowe
A ile tej soli dałaś?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 22:59   #2247
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
nooo stara śpiewka...
W sensie brak pojemniczków na przygotowanie testera? Ja zrobiłam kiedyś tak: wzięłam ze sobą opakowania po soczewkach kontaktowych i jak pani mi podobną śpiewkę zacytowała, wyjęłam je z torby i poprosiłam o zrobienie próbek do mego pojemniczka. Pani na to: widzę, że pani przygotowana. Ja z uśmiechem: i owszem, bo nie lubię kupować w ciemno. Pani bez mrugnięcia okiem zrobiła mi tester i wcale mi nie pożałowała

Jak mi się marzy, gdy w końcu u nas będzie tak samo jak w innych cywilizowanych miejscach, gdzie tester to inwestycja, nie przymus.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 06:01   #2248
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Błyszczyki LL , ale chwilowo zapasów mam za dużo i muszę odpuścić.

Odnośnie braku słoiczków do próbek w Sephorze, juz od jakiegoś czasu noszę własne, bo mnie wkurza taka polityka.......... MINA PAŃ ....BEZCENNA
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:23   #2249
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Jadę dziś na zakupy i mam nadzieję, że nie wykupili mi tiaki new zealand 100% natural Jednak go chcę.
A musi być super naturalny, bo przydatność po otwarciu ma tylko 4 miesiące.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:08   #2250
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A ile tej soli dałaś?
16 ziarenek na 125 ml
dostalam na maila kod na darmowy krem pod oczy bio YR moze kogos to zainteresuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yr.jpg (58,2 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-08-03 o 09:07
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.