Problemy z paznokciami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-03, 17:26   #1
Nicole12__
Przyczajenie
 
Avatar Nicole12__
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 14
GG do Nicole12__
Unhappy

Problem z paznokciami....


Heja. OD dwóch dni używam maseczki z siemienia lnianego. Może z ktoś z was to próbował? Są jakieś efekty? Mam straszny problem z pazurkami. łamią si, rozdwajają się, i są krótkie.
Nicole12__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 18:14   #2
chocolate_she
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_she
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Świętokrzyskie.
Wiadomości: 3 269
Dot.: Problem z paznokciami....

Takiej maseczki osobiście nie używałam, więc tu Ci nie poradzę.
Ale polecam odżywkę Eveline, Nail Therapy Professional, naprawdę warto spróbować, moje paznokcie uratowała.
__________________

"Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć.
Możesz żyć tak szczęśliwie, że głowa mała!"
chocolate_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 13:35   #3
Nicole12__
Przyczajenie
 
Avatar Nicole12__
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 14
GG do Nicole12__
Dot.: Problem z paznokciami....

Może spróbuję. Ale narazie zostane przy tym co teraz robię. A póżniej będę jeszcze coś kombinowała. A ty jakie masz pazurki ?
Nicole12__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 18:13   #4
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Problem z paznokciami....

o Eveline najpierw poczytaj jest mnóstwo całkowicie sprzecznych opinii. jedne dziewczyny dorobiły się dzięki 8w1 onycholizy, inne są zachwycone.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 13:14   #5
baalmain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Angry Straszny problem z paznokciami POMOCY

Hej dziewczyny. Na pewno pojawiła sie tu masa wątków o łamiących się paznokciach itd. Mi natomiast ten problem doskwiera przez wiele lat i nie umiem sobie z nim poradzić.
Moje paznokcie rosną normalnie, ale odchodzi od nich płytka i wyglądają okropnie...nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam piękne długie nierozdwojone paznokcie.
Stosowałam już wiele tabletek ze skrzypem itd, ale nic nie pomagało. Zrezygnowałam także z metalowego pilniczka i obcinaczek do paznokci - teraz używam jedynie nożyczek i jeśli koniecznie muszę to pilniczka papierowego.Nigdy nie obgryzałam paznokci!!!

Poniżej dodaję opłakany stan moich paznokci...





Bardzo proszę o pomoc, jesli któraś z Was miała/ma identyczny problem...bo strasznie sie wstydze swoich paznokci.
baalmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 13:28   #6
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Może brakuje Ci jakiś innych witamin? Albo to kwestia detergentów? Moja Mama przy takich problemach praktycznie wszystko co tylko mogła robiła w rękawiczkach, bo kontakt z proszkami do prania, płynem do naczyń itd., żle się kończył. Mnie pomagało też malowanie ich dobrą odżywką, bo u mnie spełniała rolę ochronną, ale wątpię czy Tobie to pomoże.
A pilniczek wymieniłabym na szklany, bardzo delikatny i piłowała tylko w jedną stronę, nie 'tam i z powrotem'.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 13:39   #7
baalmain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Może brakuje Ci jakiś innych witamin? Albo to kwestia detergentów? Moja Mama przy takich problemach praktycznie wszystko co tylko mogła robiła w rękawiczkach, bo kontakt z proszkami do prania, płynem do naczyń itd., żle się kończył. Mnie pomagało też malowanie ich dobrą odżywką, bo u mnie spełniała rolę ochronną, ale wątpię czy Tobie to pomoże.
A pilniczek wymieniłabym na szklany, bardzo delikatny i piłowała tylko w jedną stronę, nie 'tam i z powrotem'.

Ja też właśnie wszystko co mogę robie w rękawiczkach... Zainwestowałabym w szklany pilniczek, ale nie mam co piłować... zaraz będę musiała obciąć paznokcie do końca...
nie wiem jak z odżywką, już tyle ich stosowałam...mam wrażenie, że odżywka sprawia, że paznokcie stają się twarde i znowu się łamią..
baalmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 07:55   #8
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

wybierz sie na manicure japonski
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 16:16   #9
Sekret Urody
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 27
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Witam.
Jeśli nie usuniesz delikatnie rozwarstwień pilniczkiem będą na pewno posuwały się dalej i nie pozbędziesz się ich. Należy oprzeć pilniczek na płasko na wierzchu paznokcia i delikatnie wypiłować część paznokcia która odchodzi. Również polecam manicure japoński, bądź poleruj paznokcie w domu, aby nie były tak grube i twarde potraktuj je trochę kostką polerską.
Na rozdwajanie paznokci mają bardzo duży wpływ chemikalia oraz ŚLINA.

Pozdrawiam Sekret Urody.
Sekret Urody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 20:58   #10
Morycek
Przyczajenie
 
Avatar Morycek
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Hej
miałam bardzo podobny problem z moimi pazurkami -rozdwajały się nawet jak były obcięte na zero! Koleżanka poleciła mi taką szwajcarską odzywkę Sililevo i po jakimś miesiącu stosowania problem zniknął
Odżywka jest bardzo droga (byłam tak zdesperowana ze w aptece zapłaciłam za nią ok 60zł!) ale widzę ze na allegro można znaleźć już za 25zł -też drogo ale naprawdę warto bo już mija 3 miesiąc i pierwszy raz od baaardzo dawna mam długie paznokcie
aa i nie używam już tego lakieru a moje paznokcie dalej dają radę
Pozdrawiam
Morycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 21:01   #11
nebros49cU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

kurcze faktycznie słabiutko, polecam moczyć paznokcie w ciepłej oliwie z oliwek, ale polecam tez wizytę u lekarza i dogłębną diagnostykę
nebros49cU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 21:11   #12
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

A czy masz problemy z tarczycą?

Moje paznokcie wyglądały podobnie, też brałam wszelkie suplementy, witaminki, drogie odżywki i jak kulą w płot u mnie winowajcą okazała się tarczyca.

Ja radzę udać się na hybrydkę. Paznokcie się ładnie wzmocnią i przestaną tak troszkę rozdwajać.
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 21:53   #13
Morycek
Przyczajenie
 
Avatar Morycek
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Hiraska hybryda tylko poprawi wygląd a nie stan paznokci -po zdjęciu paznokcie będą w jeszcze bardziej opłakanym stanie.. Tak jak pisałam najlepiej je wzmocnić i sprawić aby problem zniknął.
Morycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 06:10   #14
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Morycek, nieprawda dobra hybryda nie niszczy paznokci pod warunkiem, że zakłada j wykwalifikowana osoba, noszę hybrydy od ponad roku bez przerwy i wszystko jest cacy
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 13:32   #15
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 176
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

może to wina lakierów do paznokci z acetonem, płynów do naczyń itp.
sądzę że to również przez brak witamin.
Spróbuj naturalnych olejków.
mi pomogły, serio
możesz zobaczyć moje efekty po 4 tyg.
http://raspberryandstrawberrybeauty....-paznokci.html
__________________
Mój blog o naturalnej pielęgnacji włosów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 16:37   #16
karolaine
Raczkowanie
 
Avatar karolaine
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 303
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

witam,
ja mam bardzo podobny problem, też rozdwajają mi się paznokcie i to niezależnie od tego jakiej długości są - obcięte na zero i tak się rozdwoją, tyle, że w moim przypadku dotyczy to tylko paznokci wskazujących i środkowych u obu rąk.
za to na wszystkich paznokciach mam takie podłużne pręgi.
też polecam olejowanie paznokci - jest o tym wątek - na pewno nawilży to skórki i paznokcie - ja sobie wyczyściłam buteleczkę po lakierze do paznokci, poprzelewałam tam różne oleje i smaruje kilka razy dziennie: skórki wokół paznokci i wpusczam po kropelce pod każdy paznokieć. można również kupić w aptece regenerum do paznokci - to również mieszanina olejków w fajnym aplikatorze z pędzelkiem.
ja nie obcinam paznokci, tylko piłuję pilniczkiem szklanym z rossmana, a piłowanie kończę polerką (piłując tak jak zwykłym pilniczkiem, prostopadle do paznokcia). tak samo jak się zrobi jakaś rozdwajająca się zadra - rozprawiam się z nią polerką.
poza tym staram się nosić paznokcie pomalowane - lakier nie trzyma się super długo, ale za to nie ma szans, żebym o coś zahaczyła i rozdwoiła sobie paznokieć.
poza tym ja bym wybrała się do dermatologa, bo może to świadczyć o jakiejś chorobie paznokci.
__________________
zdjęcia
karolaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 17:06   #17
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Cytat:
Napisane przez Morycek Pokaż wiadomość
Hiraska hybryda tylko poprawi wygląd a nie stan paznokci -po zdjęciu paznokcie będą w jeszcze bardziej opłakanym stanie.. Tak jak pisałam najlepiej je wzmocnić i sprawić aby problem zniknął.
Mi hybryda znacząco poprawiła stan paznokci
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 13:43   #18
AgaGiraffe
Rozeznanie
 
Avatar AgaGiraffe
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nie chcesz wiedzieć
Wiadomości: 523
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Moje paznokcie od lat wyglądają dokładnie tak samo jak u Ciebie, szczególnie kciuki.... Najdziwniejsze jest to, że paznokcie u małych palców były zawsze najmocniejsze i z nimi nie miałam takiego problemu, ale reszta.... Mam zawsze obcięte na krótko, bo przy każdej próbie zapuszczana rozwarstwienie było widać od połowy, a jak o coś nie daj Boże zahaczyłam- musiałam zedrzeć wierzchnią warstwę właśnie dokładnie tak jak u Twoich paznokci.

Chyba tylko raz w życiu miałam naprawdę mocne paznokcie- przy stosowaniu Eveline 8 w 1, ale po dłuższym czasie stosowania przyniosła więcej szkód niż pożytku, więc pożegnałam się z nią. Nawet podczas obcinania paznokci, te obcięte części są rozdwojone... Tak, jakby z natury po prostu takie były

Przez ostatni miesiąc łykałam namiętnie zwykły preparat z cynkiem za 8 zł, który poleciła mi koleżanka- jest ciut lepiej, ale bez spektakularnych efektów- pewnie jeszcze zbyt krótki okres czasu, tylko nie wiem, czy zrobić teraz przerwę od kolejnego opakowania, czy kupić następne...

W sumie, po latach przetestowanych odżywek już powoli zaczynam się godzić z tym, że już zawsze będę mieć słabe paznokcie Dla mnie zawsze było ważne, by mieć zadbane dłonie i paznokcie, zazdroszczę kobietom, które mają je piękne bez malowania... Bo u mnie bez warstwy odżywki czy lakieru wyglądają po prostu jak kompletnie niezadbane... A dbam o nie, jak mogę, niestety z marnym efektem
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54

Edytowane przez AgaGiraffe
Czas edycji: 2014-02-19 o 13:45
AgaGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 12:40   #19
ukopka
Raczkowanie
 
Avatar ukopka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 65
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Witaj, miałam podobny problem z paznokciami. Moje co prawda nie były aż tak krótkie, ale równie szybko się rozdwajały. Nie chcę, żeby to wyszło na chamską reklamę, ale bardzo mi pomogła odżywka eveline 8 w jednym. Widziałam, że zdania na jej temat są podzielone, ale myślę, że nie zaszkodzi wyłozyć tych 10 zeta, jeśli akurat tobie, tak jak mnie, może pomóc Moja koleżanka i mama tez tego używają. Jedyna przestroga - nie wykańczaj butelki. Urządź sobie 2-3 tygodniową terapię. Pozdrawiam
__________________
<ciach reklama>
ukopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 13:42   #20
TYRONEVIP1558
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Ja z tej odżywki tak jak większość dziewczyn nie jestem zadowolona, stosowałam około 10 dni na początku było super twarde mocne paznocie bez rozdwajania szybko rosły,a teraz po miesiącu kruszą sie łamią i pękają a do tego to ohydne pomarańczowe przebarwienie musze je malować ciemnym lakierem bo strasznie to wygląda
TYRONEVIP1558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 18:13   #21
misssi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

moje paznokcie też bardzo się rozdwajają. Wypróbowałam kilka odżywek dostępnych na rynku , witamin itp. niestety nic nie pomagało. stosowałam też Eveline 8w 1 i paznokcie rozdwajały się jeszcze bardziej
poszlam do dermatologa przepisała mi amocon . piję trzeci dzień więc jeszcze nie ma efektów . napiszę po skończonej kuracji 21 dni. nie maluje pzanokci przy tej kuracji , codziennie wcieram regenerum
.
A może ktoś stosował ten lek i podzieli się doświadczeniem??
misssi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 12:55   #22
ukopka
Raczkowanie
 
Avatar ukopka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 65
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Moja koleżanka (inna, nie ta od eveline) używała regenerum i jej odpowiadało, ale ona nigdy nie miała jakiś specjalnych problemów z paznokciami.
__________________
<ciach reklama>
ukopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 18:01   #23
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Ja mam identyczny problem, strasznie rozwarstwiają mi paznokcie, co wygląda okropnie! Wcześniej nigdy nie miałam takiego problemu, nie obgryzam paznokci, zawsze były długie, twarde i ładne. Kupiłam jakiś czas temu w aptece regenerum, wydawało mi się, że pomaga, były na pewno twardsze, ale ostatnio znowu problem powraca. Szukałam w aptekach jakiegoś dobrego preparatu, od dwóch dni łykam tabletki Silica, mam nadzieję, że pomogą.
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 23:55   #24
networkerka
Raczkowanie
 
Avatar networkerka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 40
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Też mam podobny problem jednkże od jakiegoś czasu łykam cynk i już widać pierwszą poprawę. Mi paznokcie bardzo często niszczą się od pisania na klawiaturze, taki zły nawyk ;/
networkerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 14:54   #25
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

moim zdaniem - przede wszystkim dermatolog, a z odżywek zdecydowanie albo oleje, albo Regenerum. Ja mam koszmarnie słabe pazury - przez wieloletnie obżeranie, z którym walczę do tej pory próbowałam eveline, herome... wszystko pięknie ale do czasu - paznokcie twardsze, ale meeega suche. Teraz stosuję regenerum i może spektakularnych efektów nie ma, ale czuję, że są odżywione "od środka", jak parę dni nie posmaruję to wchłaniają olejki jak gąbka.

Myślę, że w Twoim przypadku eveline i inne specyfiki z formaldehydem mogą tylko pogorszyć sprawę...
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 22:30   #26
ja_wrona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Witajcie dziewczyny, podłącze się do tematu ponieważ tez mam ogromny problem z paznokciami. Na kciuku (głównie u lewej ręki) mam okropne dołki, poprzeczne bruzdy.. sama nie wiem jak to nazwać. Wygląda obrzydliwie. Drobne nieruwności zaczynają mi się również na paznokciach u palcy wskazujących i u palucha u stóp. Niestety żaden lakier nie pomaga (raczej nie wyrówna paznokcia), stosowałam różne odrzywki, kremy, maści i nic nie pomogło. Nie mam kontaktu z detergentami a jeśli już to używam rękawiczek. Nigdy paznokci nie obgryzałam i raczej nie pamiętam aby mi się rozdwajały (o ile to ma znaczenie). Paznokieć nie został uszkodzony podczas manicuru, nie ma żadnej zew przyczyny jego stanu. Kiedyś miałam piekną równą płytkę, nierówności zaczeły się pojawiać kilka lat temu i coraz bardziej się pogłębiały. Byłam już u kilku lekarzy (internista, dermatolog) i wszyscy rozkładają ręce. "Taki ich urok.." i tyle.
Jedyna poprawę zauważam po wakacjach, jak cała płytka odrośnie, na jesieni jest całkiem znośna. Mam wrażenie, że słońce na nie tak działa.
Obecnie karmie więc jem tylko witaminy dla matek karmiących. Owoce i warzywa w diecie to u mnie standard.
Możecie coś na takie pazury poradzić? A może można oddać próbkę paznokcia gdzieś do analizy, ręce mi już opadają i nie mam pomysłów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140313_230734.jpg (30,9 KB, 29 załadowań)
ja_wrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 05:38   #27
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

być może łuszczyca, a w łuszczycy tak jest, że słońce pomaga w leczeniu zmian
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 08:05   #28
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

moja mama ma identyczne zgrubienia na paznokciach. Dermatolog powiedział, że to od zbyt mocnego wycinania skórek ile w tym prawdy - nie wiem - ale fakt, że ona od zawsze wycinała je masakrycznie czasem nawet do krwi.... co ciekawe, też najgorsze ma na kciukach hmmm
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 09:35   #29
ja_wrona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Straszny problem z paznokciami POMOCY

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
być może łuszczyca, a w łuszczycy tak jest, że słońce pomaga w leczeniu zmian
Łuszczycy żaden lekarz nie strwierdził, nie mam też innych zmian na płytce, są tylko te wgłębienia.

Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
moja mama ma identyczne zgrubienia na paznokciach. Dermatolog powiedział, że to od zbyt mocnego wycinania skórek ile w tym prawdy - nie wiem - ale fakt, że ona od zawsze wycinała je masakrycznie czasem nawet do krwi.... co ciekawe, też najgorsze ma na kciukach hmmm
A skórki wycinałam raczej sporadycznie, nigdny nie miałam z nimi problemu.
Chyba faktycznie taki ich urok
ja_wrona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:54   #30
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Problem z paznokciami.

Witam, mam pewien problem z paznokciami z, którym borykam się bardzo długo. Opiszę może krótko i wstawię zdjęcia, tak będzie najłatwiej. Zacznę od tego,że zawsze borykałam się z łamiącymi się, ledwo paro mm paznokciami. Zaczęłam czytać blogi, fora i trafiłam na Eveline 8in1, zakupiłam używałam dobre 3 miesiące o ile nie dłużej, prawda paznokcie podrosły ale i tak łamałam i nie potrafiłam znaleźć swojego kształtu, kwadrat za każdym razem wychodził mi nierówny i nie potrafiłam go ładnie opiłować. Przestałam używać Eveline bo nie dawała efektów, a mój Tż zrobił mi niespodziankę i kupił mi maxikrzem, który mi naprawdę pomógł, mogę nosić dłuższe paznokcie, a tu zaczynają się schody. Na wielu różnych blogach, gdy oglądam zdjęcia paznokci, a konkretniej lakierów, większość dziewczyn ma takie piękne, ''głębokie'' skórki. A, ja ciągle je próbuje odsuwać, pogłębiać i no po prostu nic z tego. Są okropne i już nie wiem co z tym zrobić. Zaraz wstawię parę zdjęć, mam nadzieje,ze nie będzie problemu z jakością bo to telefon http://i.imgur.com/rTOsovg.jpg
http://i.imgur.com/XZKAYCR.jpg

No jak sami widzicie strasznie moje paznokcie wyglądają. W szczególności prawa ręka, którą pisze, skórki same się odsuwają i tutaj to już w ogóle makabra i strasznie to wygląda.Może już lepiej nawet nie patrzcie na kształt, pseudo migdałek.. Szpony mi się strasznie podobają, ale chyba nie uda mi się tego idealnie zrobić. Sama już nie wiem co zrobić. Jeśli komukolwiek będzie się to chciało czytać, to dziękuje.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-04 02:43:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.