Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-24, 14:17   #4831
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Han, kupiłam Caterice na Twoją odpowiedzialność :-D
o matko, nie mów, że na moją odpowiedzialność zawsze jak coś komuś polecam, to potem boję się, że tej osobie to nie przypadnie do gustu i będzie moja wina
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:21   #4832
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o matko, nie mów, że na moją odpowiedzialność zawsze jak coś komuś polecam, to potem boję się, że tej osobie to nie przypadnie do gustu i będzie moja wina
Też tak mam
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:30   #4833
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

No co Wy to niczyja wina, że ja sroka i musiałam kupić, ale zapłaciłam niecałe 17 zł za podkład i ok 7 za kredke także luz
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:31   #4834
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
No co Wy to niczyja wina, że ja sroka i musiałam kupić, ale zapłaciłam niecałe 17 zł za podkład i ok 7 za kredke także luz
No ale wiesz jak to jest coś lubisz, polecasz i troszkę jest cykorek, czy też się spodoba
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:32   #4835
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
o matko, nie mów, że na moją odpowiedzialność zawsze jak coś komuś polecam, to potem boję się, że tej osobie to nie przypadnie do gustu i będzie moja wina

mam identycznie ten stres czy przypadkiem coś co się u mnie sprawdza, będzie bublem u kogoś innego


lakier mi odprysnął na fakerze i serdaku u prawej dłoni, ale nie mam siły tego zmyć czuję się usprawiedliwiona przez chorobę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:35   #4836
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
m

lakier mi odprysnął na fakerze i serdaku u prawej dłoni, ale nie mam siły tego zmyć czuję się usprawiedliwiona przez chorobę
Jesteś
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 14:50   #4837
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie za tipa
Dzisiaj znalazłam Miss Sporty i się zaopatrzyłam. Po próbie na sucho widzę, że naprawdę ułatwi to moje paznokciowe życie
Nie ma za co
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
lakier mi odprysnął na fakerze i serdaku u prawej dłoni, ale nie mam siły tego zmyć czuję się usprawiedliwiona przez chorobę
Jesteś usprawiedliwiona


Właśnie robię ciasteczka owsiano - kokosowe
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 16:01   #4838
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Też tak mam
piona

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
No co Wy to niczyja wina, że ja sroka i musiałam kupić, ale zapłaciłam niecałe 17 zł za podkład i ok 7 za kredke także luz
no właśnie myślę jak Śniegowa ale oby się sprawdził

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mam identycznie ten stres czy przypadkiem coś co się u mnie sprawdza, będzie bublem u kogoś innego


lakier mi odprysnął na fakerze i serdaku u prawej dłoni, ale nie mam siły tego zmyć czuję się usprawiedliwiona przez chorobę
haha piona

jesteś, jesteś
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:26   #4839
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51859618]

Jak ją odkręcam to jedną stronę pędzelka wycieram o szyjkę,a druga strona starcza mi na pokrycie skórek
[/QUOTE]
Jutro wypróbuję, bo sąsiadce będę robić
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 16:52   #4840
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

ładny ma kolor ten Catrice, chyba będzie ok

kredka trochę za mocno maluje, przyzwyczaiłam się do takich bardziej woskowych ale może się nauczę, bo kolor ładny też
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 18:13   #4841
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ładny ma kolor ten Catrice, chyba będzie ok

kredka trochę za mocno maluje, przyzwyczaiłam się do takich bardziej woskowych ale może się nauczę, bo kolor ładny też

ciekawe jak z trwałością

a ja oduczyłam się malować kredkami w liceum tylko kredką, a teraz nie umiem
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-24, 18:48   #4842
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nieźle hahahah.

O tym Catrice też słyszałam, że dobry jest.


Oj tam fajnie wyszło Energetycznie

Ej nie weź bez przesady!

O masz... Tego Ci nie powiem.
DW kiedyś próbowałam najaśnejszy i pamiętam że to porażka była.
BB i MAC nie używałam.
Gdy pracowałam w Syforze, to miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego odcienia. Wtedy używałam Teint Compact Creme Universel 10, i zimą bywał za ciemny...
W Rimmel, używam zazwyczaj drugiego w kolejności, ale od kilku lat zima nie dopuszczam do całkowitego wybledzenia skóry bo ma nieładny odcień wtedy.

Stwierdzam, że najczęściej różnica pomiędzy produktami średniopółkowymi a selektywnymi wcale nie jest warta różnicy w cenie.


I masz racje z tzw " gornej polki" mialam większość i malo co jest warte swojej ceny, chyba tylko Guerlain robi podkłady za ktore warto zapłacić może la praire gdyby było ze 3 stówy tańsze . Prywatnie to ja bym dala kazda kase za mojego bobbika i ysl . Poza tym dupka. Największym bubel mejjjkerem jest "Szanel" zaraz na ogonie siedzi mu Dior a mimo to maja schodza najlepiej.
Ja wake me upa lubie ale trudno upolować kolor 100

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry

Gdyby którejś się zachciało kupować to pachnące Wibo, żółte, niech ją ręka bozka broni Potrzebne- bez bazy, ze 3 warstwy a i tak sa prześwity, końcówki- nie wiem jakim sposobem ale przebijają, lakier okropny w malowaniu, przy mojej skórze, w cieniu, wychodzi na brudny OKROPNY . Trudno, pomalowałam, będzie tuning


Symetria- zawsze, nawet na suszarce do bielizny

n
Zwłaszcza
Śliczne cytrunki.
Ja dzis zrobilam sie na szaro, ale nie podoba mi się bo spiłowałam za mocno paznokcie

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ogólnie to nie wiem, jaki typ ma moja cera, ale wiem czego potrzebuje, a co mi szkodzi czoło, nos i okolice nosa bardzo mi się przetłuszczają, zaś reszta twarzy jest super. używam jedynie nawilżających kremów, nic matującego, bo wiem, jakie mogą być tego skutki mocno tłuste kremy mnie zapychają. nawilżające podkłady sprawiają, że czoło i nos się mega świecą po chwili, nawet po przypudrowaniu. takie do tłustej cery to zależy od dnia, bo nie raz nic się nie dzieje dłuższy czas, a raz za chwilę latarnia... więc w sumie nie ma reguły jaki to typ podkładu, mojej cerze musi się on po prostu spodobać albo nie dlatego teraz jestem zachwycona tym Catrice, bo moja twarz z nim bardzo dobrze współpracuje
Mialam go . Bardzo fajny wlasciwie to Clarins Everlasting tylko cene ma fajniejsza. Niestety dla mnie za suchy. W moje lico nawet olej by wsiąkł kładę zsesztą dość często brązujący olej meteorytowy na gębę i nawet on mnie nie tłuści
Także taka sytuacja

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Zachciankę mam... pewnie nawet już niedostępny nigdzie Sephora by OPI Don't Feed the Hand Models. Kolor mi się średnio podoba, możliwe że wyglądałby u mnie trupio ale... nazwa!

Znacie jakieś sposoby na takie cośki po bokach paznokci? Takie igiełki które wyglądają jak skórki ale zrobione są z tego co paznokieć.
Ej wy tez lecicie czasami na nazwę? Ja kupilam tak russian rulete z Essiei masę innych lakierów bo nazwa mi się podobała( w przypadku essie kolor akurat też)

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ciekawe jak z trwałością

a ja oduczyłam się malować kredkami w liceum tylko kredką, a teraz nie umiem
Ja tez juz nie umiem...zawsze zrobie sobie - kuku
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 22:22   #4843
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość



Ej wy tez lecicie czasami na nazwę? Ja kupilam tak russian rulete z Essiei masę innych lakierów bo nazwa mi się podobała( w przypadku essie kolor akurat też)
Niestety taka moja słabość również

Ostatnio ledwo powstrzymałam się przed dorzuceniem do zamówienia lakieru o uroczej nazwie "Brothel"
Ale zwyciężył szczęśliwie rozsądek, że wykończenie nie w moim stylu, a i kolor nie pasuje itp td
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 06:36   #4844
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
a ja oduczyłam się malować kredkami w liceum tylko kredką, a teraz nie umiem
Ja się teraz maluje tylko kredką,niczym innym nie umiem


Dziś po raz pierwszy u mnie na pazurkach zagości neon
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 07:31   #4845
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kredka trochę za mocno maluje, przyzwyczaiłam się do takich bardziej woskowych ale może się nauczę, bo kolor ładny też
Który kolor wybrałaś?
Zaskoczyłaś mnie nieco.
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc bardziej woskowe, bo w moim rozumieniu będzie znaczyło bardziej miękką, a Ty piszesz, ze za mocno maluje.


Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
I masz racje z tzw " gornej polki" mialam większość i malo co jest warte swojej ceny, chyba tylko Guerlain robi podkłady za ktore warto zapłacić może la praire gdyby było ze 3 stówy tańsze . Prywatnie to ja bym dala kazda kase za mojego bobbika i ysl . Poza tym dupka. Największym bubel mejjjkerem jest "Szanel" zaraz na ogonie siedzi mu Dior a mimo to maja schodza najlepiej.
Ja wake me upa lubie ale trudno upolować kolor 100
Oj tak... Szanel i Dior... Te cienie "piątki" diora to teraz porażka! Milion razy wolę MUR Ale róże wypiekane szanela to jednak jeden z fajniejszych róży jakie miałam przyjemność używać.
W zasadzie chyba poza perfumami, nie czuję potrzeby używania selektywnych kosmetyków.
Jak dla mnie także Lancome to taki droższy Loreal, którego nie lubię. Z obu firm lubię chyba tylko po 1 produkcie:
Teint Idole Ultra (Lancome), oraz odżywka do włosów Fibralogy (Loreal)



Hahahaa. Rozmawiałyśmy o tym
Jak bym miała nadmiary to może


Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-06-25 o 07:36
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 08:26   #4846
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Niestety taka moja słabość również

Ostatnio ledwo powstrzymałam się przed dorzuceniem do zamówienia lakieru o uroczej nazwie "Brothel"
Ale zwyciężył szczęśliwie rozsądek, że wykończenie nie w moim stylu, a i kolor nie pasuje itp td
Haha czyli jie jestem sama

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51869868]Ja się teraz maluje tylko kredką,niczym innym nie umiem


Dziś po raz pierwszy u mnie na pazurkach zagości neon [/QUOTE]

To pokazuj

To chyba już tak jest ja jakos na poczatku studiow w bolach uczylam sie uzywac linera, wczesniej tylko kredka. Dzisiaj ide o zaklad ze bym sie umazala jak weglem taka kredką chyba że da nakładać się ją pędzlem ale takiej miękkiej jeszcze nie odkrylam
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 08:27   #4847
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51859618]
Potwierdzam! Palec potem boli,puchnie

Rozdwoiła mi sie wskazówka...Kleju nie mam,skracać nie chce bo byłyby mega krótkie więc chyba postawię na klejenie torebką od herbaty.[/QUOTE]

wrr nigdy więcej! chyba

ehh, oby torebka pomogła i udało się uratować...

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
super ja też go na -40 dorwałam koniecznie daj znać potem
w tej cenie to super dam znać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Też tak mam
ja też, zawsze mam to "odczucie" pisząc na blogu... no ale niestety tak jest z kosmetykami, że nie można tego przewidzieć. Ja zawsze staram się podkreślać, że np na mnie dobrze się lakiery trzymają, no ale i tak mam obawy, że ktoś potem to kupi na tej podstawie i się zawiedzie itd

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Który kolor wybrałaś?
Zaskoczyłaś mnie nieco.
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc bardziej woskowe, bo w moim rozumieniu będzie znaczyło bardziej miękką, a Ty piszesz, ze za mocno maluje.

Hahahaa. Rozmawiałyśmy o tym
Jak bym miała nadmiary to może
a ja do brwi teraz Color Tattoo używam i zadowolonam a przerzuciłam się z paletki Catrice, która też jest fajna.

No
dokładnie, w przypadku nadmiarów bez wahania, ale tak normalnie to raczej jeśli miałabym okazję to wykorzystać na klientkach wcześniej czy później no i oczywiście po sprawdzeniu kto to prowadzi
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 08:33   #4848
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Który kolor wybrałaś?
Zaskoczyłaś mnie nieco.
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli mówiąc bardziej woskowe, bo w moim rozumieniu będzie znaczyło bardziej miękką, a Ty piszesz, ze za mocno maluje.




Oj tak... Szanel i Dior... Te cienie "piątki" diora to teraz porażka! Milion razy wolę MUR Ale róże wypiekane szanela to jednak jeden z fajniejszych róży jakie miałam przyjemność używać.
W zasadzie chyba poza perfumami, nie czuję potrzeby używania selektywnych kosmetyków.
Jak dla mnie także Lancome to taki droższy Loreal, którego nie lubię. Z obu firm lubię chyba tylko po 1 produkcie:
Teint Idole Ultra (Lancome), oraz odżywka do włosów Fibralogy (Loreal )

]
Ja tak bardzije pod kątem podkładów, też lubie róże Chanel chociaż ostatni mi stwardniał na kamień po rokumad: z guerlainem , ba!! Z inglotem nigdy sie tak nie stalo. Ja mam jeszcze slabosc do szminek ysl i błyszczyków Guerlain, są mistrzostwem świata. Loreala też nie za bardzo lubie chociaz kiedys mieli taki fajny puder- podklad , który mialam nawet na 100 dniowce( czyli dawno)
Lancome lubilam teint Miracle ale tez dawno temu, uzywalam raz kiedys na studiach, pasowal mi niesamowicie , ale nie wiem czy dlatego ze malowalam sie tylko raz moze dwa razy w mies , czy dlatego ze byl super Sisley też ma mase bubli. Clarins jest fajny
Co do cieni to ja raz na rok kupuje limitkę świateczną Bobbi Brown i mi wystarczy, chyba ta firma robi takie najbardziej odpowiadające mi rzeczy
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 08:34   #4849
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ja też, zawsze mam to "odczucie" pisząc na blogu... no ale niestety tak jest z kosmetykami, że nie można tego przewidzieć. Ja zawsze staram się podkreślać, że np na mnie dobrze się lakiery trzymają, no ale i tak mam obawy, że ktoś potem to kupi na tej podstawie i się zawiedzie itd



a ja do brwi teraz Color Tattoo używam i zadowolonam a przerzuciłam się z paletki Catrice, która też jest fajna.

No
dokładnie, w przypadku nadmiarów bez wahania, ale tak normalnie to raczej jeśli miałabym okazję to wykorzystać na klientkach wcześniej czy później no i oczywiście po sprawdzeniu kto to prowadzi
No tak, ale na blogu, to tak troszkę bardziej "anonimowo", w sensie, wiele osób to czyta, a nie polecasz personalnie. Wiele osób to czyta i zawsze się może trafić ktoś komu rzecz którą lubisz nie będzie pasowała. I na odwrót

Ciekawe
Ja się nad swoimi ostatnio nieco bardziej "spuszczam"
Kredka, cień i utrwalenie wodoodpornym topem do tuszu do rzęs.

Zdecydowanie, wszystko na tak


Kurde... znów mam tę porąbana czcionkę i wszystko na biało WRRRRRR
To jest naprawdę ekstremalnie irytujące.
Testy na żywym organizmie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 08:40   #4850
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No tak, ale na blogu, to tak troszkę bardziej "anonimowo", w sensie, wiele osób to czyta, a nie polecasz personalnie. Wiele osób to czyta i zawsze się może trafić ktoś komu rzecz którą lubisz nie będzie pasowała. I na odwrót

Ciekawe
Ja się nad swoimi ostatnio nieco bardziej "spuszczam"
Kredka, cień i utrwalenie wodoodpornym topem do tuszu do rzęs.

Zdecydowanie, wszystko na tak


Kurde... znów mam tę porąbana czcionkę i wszystko na biało WRRRRRR
To jest naprawdę ekstremalnie irytujące.
Testy na żywym organizmie
A ja nie moge edytować
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 08:42   #4851
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja tak bardzije pod kątem podkładów, też lubie róże Chanel chociaż ostatni mi stwardniał na kamień po rokumad: z guerlainem , ba!! Z inglotem nigdy sie tak nie stalo. Ja mam jeszcze slabosc do szminek ysl i błyszczyków Guerlain, są mistrzostwem świata. Loreala też nie za bardzo lubie chociaz kiedys mieli taki fajny puder- podklad , który mialam nawet na 100 dniowce( czyli dawno)
Lancome lubilam teint Miracle ale tez dawno temu, uzywalam raz kiedys na studiach, pasowal mi niesamowicie , ale nie wiem czy dlatego ze malowalam sie tylko raz moze dwa razy w mies , czy dlatego ze byl super Sisley też ma mase bubli. Clarins jest fajny
Co do cieni to ja raz na rok kupuje limitkę świateczną Bobbi Brown i mi wystarczy, chyba ta firma robi takie najbardziej odpowiadające mi rzeczy
O! Stwardniał?? Może spróbuj zdrapać wierzch? I to po roku... Ja ze 3 używałam i dodrapałam się do dna.
Szminki YSL nie używałam. Kiedyś od ich tuszu dostałam kosmicznego uczulenia.
Błyyszczyki Guerlain fajne, ale czy odstają od tych z Avon..? Podobna konsystencja wg mnie. I Catrice tez ma zbliżoną.

Clarins tak. Faktycznie mam wrażenie, że się "przykładają" do swoich produktów.

Z Sisley, to pamiętam że używałam jakiegoś kosmicznie drogiego produktu antycellulitowego, który sprawił, ze spadło mi kilka kilogramów. Wiem- brzmi niewiarygodnie, ale nie chciało mi się jeść, tylko piłam na potęgę.

Z BB nic nie miałam. Jakoś tak się boję, ze wydam kupę kasy i powiem "meh"

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
A ja nie moge edytować
Ja mogę. Spróbowałam...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 08:53   #4852
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Widzialyscie, ze od dzis w Naturze promocja na lakiery 1+1 gratis?
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 08:54   #4853
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No tak, ale na blogu, to tak troszkę bardziej "anonimowo", w sensie, wiele osób to czyta, a nie polecasz personalnie. Wiele osób to czyta i zawsze się może trafić ktoś komu rzecz którą lubisz nie będzie pasowała. I na odwrót

Ciekawe
Ja się nad swoimi ostatnio nieco bardziej "spuszczam"
Kredka, cień i utrwalenie wodoodpornym topem do tuszu do rzęs.

Racja, anonimowo, ale za to na większą skalę jak blog jest mega popularny to wiesz jakie są skutki...
ale zgadzam się to trochę inna sytuacja niż polecanie koleżance, znajomej

No jak jest efekt to warto ja akurat teraz robię mniej, a efekt chyba lepszy troszkę bo wcześniej cieniem malowałam plus musiałam czymś usztywnić (ten żel wibo brązowy), a teraz sam tattoo, który daje i dobry kolor i moc i sam w sobie utrwala i chyba wychodzi szybciej, bo już doszłam do wprawy
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2015-06-25 o 08:55
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 08:59   #4854
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O! Stwardniał?? Może spróbuj zdrapać wierzch? I to po roku... Ja ze 3 używałam i dodrapałam się do dna.
Szminki YSL nie używałam. Kiedyś od ich tuszu dostałam kosmicznego uczulenia.
Błyyszczyki Guerlain fajne, ale czy odstają od tych z Avon..? Podobna konsystencja wg mnie. I Catrice tez ma zbliżoną.

Clarins tak. Faktycznie mam wrażenie, że się "przykładają" do swoich produktów.

Z Sisley, to pamiętam że używałam jakiegoś kosmicznie drogiego produktu antycellulitowego, który sprawił, ze spadło mi kilka kilogramów. Wiem- brzmi niewiarygodnie, ale nie chciało mi się jeść, tylko piłam na potęgę.

Z BB nic nie miałam. Jakoś tak się boję, ze wydam kupę kasy i powiem "meh"

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------



Ja mogę. Spróbowałam...

Mi juz tez dziala...
Mi jeden od Chanel stwardniał , bo poprzednie byly ok
Nieeeee te błyszczyki Guerlain są bosskie i nie znalazłam lepszych ani w niższej ani nawet w wyzszej cenie. Nakladaja sie jak balsam , maja mega pigmentacje, trzymaja sie ust a nie kleja ani nawet odrobine, poza tym maja piekne kolory i lubie ich zapach
Bobbi Brown nie kazdemu pasuje ja jak siedze na podkladowym to nie polecam ich podkladow mimo ze dla mnie to jest zwykle KWC , minimalnie kryja , nawet long lasting jest maks srednio kryjący i ponoć nie trzymaja sie za dobrze( mnie sie wszystko trzyma "bom "suchar wyjątkowy) wiec kocham ale nigdy nie polecilam zeby potem nikt mnie nie przeklinał. Podkladow w zasadzie taniej sie nie kupi niz w cenie regularnej ( bo YSL kupuje za 130 zl nie za 210) wiec troche ryzyko
Od Sisley mialam kilka produktow i wszystkie mnie zapchaly albo uczulily , bylam zla i teraz sie ich boje bo sa baardzo drogie.
Wierze Ci z tym preparatem bo jak przestalam tańczyc zaczal robic mi sie celluitis na udach , chlopak przytargal mi kapiele La mer z algami i czyms tam, cofnelo sie wszystko , uda jak u nastolatki przed 16 rokiem zycia. Niestety nie stac mnie az na takie luksusy , wiec zrobilam dwie serie , ale sama nigdy nia kupowalam bo chyba bolala by mnie reka do nowego roku.:p ( ta ktora sięgała po karte)
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-06-25 o 09:02
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 09:25   #4855
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Racja, anonimowo, ale za to na większą skalę jak blog jest mega popularny to wiesz jakie są skutki...
ale zgadzam się to trochę inna sytuacja niż polecanie koleżance, znajomej

No jak jest efekt to warto ja akurat teraz robię mniej, a efekt chyba lepszy troszkę bo wcześniej cieniem malowałam plus musiałam czymś usztywnić (ten żel wibo brązowy), a teraz sam tattoo, który daje i dobry kolor i moc i sam w sobie utrwala i chyba wychodzi szybciej, bo już doszłam do wprawy
Zdecydowanie na większą skalę

O fajnie brzmi
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mi juz tez dziala...
Mi jeden od Chanel stwardniał , bo poprzednie byly ok
Nieeeee te błyszczyki Guerlain są bosskie i nie znalazłam lepszych ani w niższej ani nawet w wyzszej cenie. Nakladaja sie jak balsam , maja mega pigmentacje, trzymaja sie ust a nie kleja ani nawet odrobine, poza tym maja piekne kolory i lubie ich zapach
Bobbi Brown nie kazdemu pasuje ja jak siedze na podkladowym to nie polecam ich podkladow mimo ze dla mnie to jest zwykle KWC , minimalnie kryja , nawet long lasting jest maks srednio kryjący i ponoć nie trzymaja sie za dobrze( mnie sie wszystko trzyma "bom "suchar wyjątkowy) wiec kocham ale nigdy nie polecilam zeby potem nikt mnie nie przeklinał. Podkladow w zasadzie taniej sie nie kupi niz w cenie regularnej ( bo YSL kupuje za 130 zl nie za 210) wiec troche ryzyko
Od Sisley mialam kilka produktow i wszystkie mnie zapchaly albo uczulily , bylam zla i teraz sie ich boje bo sa baardzo drogie.
Wierze Ci z tym preparatem bo jak przestalam tańczyc zaczal robic mi sie celluitis na udach , chlopak przytargal mi kapiele La mer z algami i czyms tam, cofnelo sie wszystko , uda jak u nastolatki przed 16 rokiem zycia. Niestety nie stac mnie az na takie luksusy , wiec zrobilam dwie serie , ale sama nigdy nia kupowalam bo chyba bolala by mnie reka do nowego roku.:p ( ta ktora sięgała po karte)
Skucha straszna z tym różem...

Spoko. Rozumiem, ja ostatnio bardziej "szminkowa" więc przestałam tak z błyszczykami szaleć
Jak w pewnym momencie policzyłam i miałam ponad 10 w torebce... to stwierdziłam że przeginam. Guerlain raz miałam i nie porwał mnie aż tak jak Ciebie.

Hehe. Z podkładami, to większość kobiet szuka takich które przykryją wszystko, więc nie dziwię się, że nie chcesz polecać

Ta kąpiel z algami brzmi genialnie...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 09:30   #4856
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


ja też, zawsze mam to "odczucie" pisząc na blogu... no ale niestety tak jest z kosmetykami, że nie można tego przewidzieć. Ja zawsze staram się podkreślać, że np na mnie dobrze się lakiery trzymają, no ale i tak mam obawy, że ktoś potem to kupi na tej podstawie i się zawiedzie itd

Jako namiętna czytelniczka blogów paznokciowych i kosmetycznych czyli osoba, która widzi tą sytuację niejako "z drugiej strony" mogę napisać, że nie powinnyście się tym martwić Chociaż oczywiście jest to bardzo miłe, że macie takie odczucia.

Już od dawna nie sugeruję się recenzjami na stronach, a broń Zeusie reklamami/plakatami i innymi takimi.
Blogi to teraz NAJBARDZIEJ WIARYGODNE źródło, z którego można pozyskać UCZCIWĄ opinię na temat produktu.

Normalny i myślący czytelnik dopuszcza przecież margines błędu (a pozostałymi nie ma się co przejmować, bo to już będzie podlegać pod niekonstruktywne krytykanctwo).
Przecież, bez względu na to, czy opinia o produkcie na blogu jest, czy też nie - to jak ktoś potrzebuje podkładu to i tak pójdzie i jakiś kupi. Kwestia tylko tego, czym się zasugeruje. W obu przypadkach można się przejechać.
A ten margines błędu redukuje się do minimum, obserwując jakich produktów używa blogerka, która ma tą samą cerę i "parametry urodowe". Większa SZANSA że u nas również się sprawdzi.

Odwalacie kawał ciężkiej i dobrej roboty! (Już nie mówiąc o tym ile czasu trzeba poświęcić na dobrej jakości blogowanie).

: roza:
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 09:36   #4857
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Biada mi i nie mam usprawiedliwienia xD Chociaż już po egzaminach, więc może uda mi się zorganizować więcej czasu.
Liche wkupne. CC- East Austin + Essie- Mint Candy Apple

ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 09:39   #4858
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Jako namiętna czytelniczka blogów paznokciowych i kosmetycznych czyli osoba, która widzi tą sytuację niejako "z drugiej strony" mogę napisać, że nie powinnyście się tym martwić Chociaż oczywiście jest to bardzo miłe, że macie takie odczucia.

Już od dawna nie sugeruję się recenzjami na stronach, a broń Zeusie reklamami/plakatami i innymi takimi.
Blogi to teraz NAJBARDZIEJ WIARYGODNE źródło, z którego można pozyskać UCZCIWĄ opinię na temat produktu.

Normalny i myślący czytelnik dopuszcza przecież margines błędu (a pozostałymi nie ma się co przejmować, bo to już będzie podlegać pod niekonstruktywne krytykanctwo).
Przecież, bez względu na to, czy opinia o produkcie na blogu jest, czy też nie - to jak ktoś potrzebuje podkładu to i tak pójdzie i jakiś kupi. Kwestia tylko tego, czym się zasugeruje. W obu przypadkach można się przejechać.
A ten margines błędu redukuje się do minimum, obserwując jakich produktów używa blogerka, która ma tą samą cerę i "parametry urodowe". Większa SZANSA że u nas również się sprawdzi.

Odwalacie kawał ciężkiej i dobrej roboty! (Już nie mówiąc o tym ile czasu trzeba poświęcić na dobrej jakości blogowanie).

: roza:
Mądrze mówisz
Tyle, że niestety nie wszystkie są tak mądre. Wystarczy spojrzeć na KWC, gdy oceniany jest podkład rozświetlający, że jest zły bo nie matuje

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Biada mi i nie mam usprawiedliwienia xD Chociaż już po egzaminach, więc może uda mi się zorganizować więcej czasu.
Liche wkupne. CC- East Austin + Essie- Mint Candy Apple
]
Jakie słooodkie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 09:47   #4859
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
O fajnie brzmi
.
u mnie, na rzadkich brwiach fajnie się sprawdza kredki do brwi nigdy nie miałam, ale jakoś nie widzę tego u siebie...

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Jako namiętna czytelniczka blogów paznokciowych i kosmetycznych czyli osoba, która widzi tą sytuację niejako "z drugiej strony" mogę napisać, że nie powinnyście się tym martwić Chociaż oczywiście jest to bardzo miłe, że macie takie odczucia.

Już od dawna nie sugeruję się recenzjami na stronach, a broń Zeusie reklamami/plakatami i innymi takimi.
Blogi to teraz NAJBARDZIEJ WIARYGODNE źródło, z którego można pozyskać UCZCIWĄ opinię na temat produktu.

Normalny i myślący czytelnik dopuszcza przecież margines błędu (a pozostałymi nie ma się co przejmować, bo to już będzie podlegać pod niekonstruktywne krytykanctwo).
Przecież, bez względu na to, czy opinia o produkcie na blogu jest, czy też nie - to jak ktoś potrzebuje podkładu to i tak pójdzie i jakiś kupi. Kwestia tylko tego, czym się zasugeruje. W obu przypadkach można się przejechać.
A ten margines błędu redukuje się do minimum, obserwując jakich produktów używa blogerka, która ma tą samą cerę i "parametry urodowe". Większa SZANSA że u nas również się sprawdzi.

Odwalacie kawał ciężkiej i dobrej roboty! (Już nie mówiąc o tym ile czasu trzeba poświęcić na dobrej jakości blogowanie).

: roza:
No widzisz, Ty reprezentujesz bardzo mądre podejście ale niestety... nie wszyscy takie mają czasem mnie, aż boli jak widzę "czytanie ze zrozumieniem" albo co jeszcze lepsze czytanie wyrywkami, bądź tylko oglądanie obrazków (tzn nie mam nic do tego, ale jak nie czytam to nie komentuję ). No i sytuacje o których śniegowa pisze. Fakt, trzeba mieć trochę cierpliwości do tego

w imieniu blogujących - dzięki

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Biada mi i nie mam usprawiedliwienia xD Chociaż już po egzaminach, więc może uda mi się zorganizować więcej czasu.
Liche wkupne. CC- East Austin + Essie- Mint Candy Apple
słodziaki, CC boski
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-25, 09:48   #4860
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mądrze mówisz
Tyle, że niestety nie wszystkie są tak mądre. Wystarczy spojrzeć na KWC, gdy oceniany jest podkład rozświetlający, że jest zły bo nie matuje


Ach racja, czasem pośmieję się czytając takie recenzje

Najlepszy podkład to taki co rozświetla, matuje, wyleczy oraz zakryje trądzik, pomoże w przeziębieniu, wzmocni pamięć, ułatwi zasypianie no i zrobi kanapkę jak będę głodna. Z psem też by mógł wyjść.
Dlatego nie znalazłam ideału.
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.