Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-20, 06:14   #811
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witam się o poranku
Mam taki zasuw w pracy, że nie zauważyłam nowego wątku nawet. Ale jestem i dzielnie nadrabiam. Cieszę się, że już niedługo święta i sobie odpocznę. Wczoraj odgruzowywaliśmy chatę - ależ pięknie i czyściutki się zrobiło. Ale ścian nie mopowałam
No i muszę Wam powiedzieć, że jestem taka szczęśliwa. Jutro przyjeżdża z Londynu mój brat z żoną, która jest dla mnie jak siostra. Nie byli na święta od trzech lat. Wszyscy się cieszymy. Jedziemy na święta do rodziców na Mazury. A potem przed sylwestrem wracamy do Poznania i spędzamy tu Nowy Rok z całą moją ekipą. Lepszego zakończenia roku nie mogłabym sobie wymarzyć. Jeszcze tylko dwa dni do pracy i relaksik.
Przepraszam, że dziś tak niekosmetycznie ale musiałam się troszkę uzewnętrznić

Prezent pod chinkę też będę miała niekosmetyczny
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 06:45   #812
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zapomniałam dać znać, że w Hebe można teraz wyczaić perfumy w niezłej cenie. Sobie kupiłam 30ml Nero Assoluto Cavalli za 84 albo 89 zeta (uwiodły mnie w lipcowym brokule ) a dla tż zestaw męskiej Euphorii CK 50 ml EDT + 100ml żelu za 89 zeta. Uważam, że ceny bardzo okazyjne.

Na marginesie - zgadzam się z Wami, że niedawno na All totalna plaga podrób. Jeszcze 10-5 lat temu tyle tego nie było Spokojniej kupować w internetowych perfumeriach niż na aukcji.
oooo a to jakoś w gazetce można podejrzeć ? Uwielbiam perfumy Cavalli i właśnie się czaje na te czarne osatnio
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 08:16   #813
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość


Co do zestawu B. - dobrze, dobrze! Nie daj handlarze zarobić Swoją drogą myślę, że nikt tego nie kupi za tyle - chyba, że jakiś desperat
uwierz mi że na pewno ktoś kupi - mało osób śledzi promocje w S czy D, jak produkt znika ze strony to nie są w stanie sprawdzić ile to warte. Zresztą często ludzie kupują takie zestawy na prezent dla dziewczyny czy żony - mój tż też by nie wiedział ile to warte i mógłby się nabrać. A taka handlara to wykorzystuje

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam się o poranku
Mam taki zasuw w pracy, że nie zauważyłam nowego wątku nawet. Ale jestem i dzielnie nadrabiam. Cieszę się, że już niedługo święta i sobie odpocznę. Wczoraj odgruzowywaliśmy chatę - ależ pięknie i czyściutki się zrobiło. Ale ścian nie mopowałam
No i muszę Wam powiedzieć, że jestem taka szczęśliwa. Jutro przyjeżdża z Londynu mój brat z żoną, która jest dla mnie jak siostra. Nie byli na święta od trzech lat. Wszyscy się cieszymy. Jedziemy na święta do rodziców na Mazury. A potem przed sylwestrem wracamy do Poznania i spędzamy tu Nowy Rok z całą moją ekipą. Lepszego zakończenia roku nie mogłabym sobie wymarzyć. Jeszcze tylko dwa dni do pracy i relaksik.
Przepraszam, że dziś tak niekosmetycznie ale musiałam się troszkę uzewnętrznić

Prezent pod chinkę też będę miała niekosmetyczny
końcówka roku zapowiada Ci się zatem fantastycznie super
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 08:20   #814
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zapomniałam dać znać, że w Hebe można teraz wyczaić perfumy w niezłej cenie. Sobie kupiłam 30ml Nero Assoluto Cavalli za 84 albo 89 zeta (uwiodły mnie w lipcowym brokule ) a dla tż zestaw męskiej Euphorii CK 50 ml EDT + 100ml żelu za 89 zeta. Uważam, że ceny bardzo okazyjne.

Na marginesie - zgadzam się z Wami, że niedawno na All totalna plaga podrób. Jeszcze 10-5 lat temu tyle tego nie było Spokojniej kupować w internetowych perfumeriach niż na aukcji.
Dzięki za informację, akurat się dziś do Hebe wybieram to może wypatrze jakieś cudo w fajnej cenie

Ja juz praktycznie nic na allegro nie kupuję. Ich nie interesują klienci. Jeśli oni nie zaczną walczyć z podrobami to wkrótce pozostanie im masa sprzedających, ale nikt nie będzie kupować.

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2015-12-20 o 08:24
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 08:29   #815
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
oooo a to jakoś w gazetce można podejrzeć ? Uwielbiam perfumy Cavalli i właśnie się czaje na te czarne osatnio
No właśnie w gazetce nie za bardzo. Z Cavalli są Nero (piękne, piękne, piękne ) 89 zeta za trzydziestkę i Cavalli EDP (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...valli-edp.html) chyba 99 zeta za trzydziestkę. Też kusiły.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 08:36   #816
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No właśnie w gazetce nie za bardzo. Z Cavalli są Nero (piękne, piękne, piękne ) 89 zeta za trzydziestkę i Cavalli EDP (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...valli-edp.html) chyba 99 zeta za trzydziestkę. Też kusiły.
Nie otwiera mi się z tel chodzi Ci o te złote? To moje ulubione i już końcówke mam, ale tylko na jedne mogę sobie pozwolić bo wydalam już kupę kasy w grudniu

Z chciejstw mam własnie na liście Cavalli nero i te różowe oraz Elle YSL ( których ktoś mi podprowadził z 2 razy użyta 30 )
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 09:17   #817
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Czemu?
Bo sobie przypomniałam ile kremów do rąk mam w domu...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 09:51   #818
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cześć dziewczyny
Niestety ostatnio mam nawał pracy, i nie nadążam za wami . Do tego jestem przeziębiona, zatoki znowu mi dokuczają, ale już nawet nie idę do lekarza, bo pewnie jak zawsze dostanę antybiotyk, wolę sprawdzone sposoby.
W zdjęciach po kolei pokazuję co było w kalendarzu z Locci
Powątpiewam w zniżkę -25% w S

Zaczynając od góry, od lewej strony (zaczynając od dnia 12):
-mydełko jasmin&bergamotka 50 g (więc ta mniejsza, ale pełnowymiarowa wersja, nie widziałam ich jednak na stronie, chyba wycofali, pachnie przepięknie!)
-mleczko do ciała z masłem shea 35ml
-krem do stóp z masłem shea 10ml
-mleczko do ciała werbena 35ml
-jakieś karty, chyba do postawienia na stół
-krem do rąk migdał 10ml
-foremka do ciasteczek w kształcie gwiazdki
-balsam do ust z masłem shea 3ml
-żel pod prysznic werbena 35 ml (pachnie jak zielone misie haribo)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0221.jpg (122,4 KB, 48 załadowań)
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 09:56   #819
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Który hakuro jest najlepszy do blendowania cieni i korektora zielonego mineralnego?

I gdzie najlepiej kupić teraz

używałyście może wollite do czarnego? Warto? Da coś jak wyblakł mi płaszcz lekko i w nim wypiorę?
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 09:58   #820
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Ja właśnie chciałam ją wypróbować i czekałam na jakąś okazję. Szukam kremu na noc i sprawdzam różne marki.
Bardzo lubie kremiszcza z bandi, koncentrat multiaktywny moj ulubiony
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:01   #821
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Który hakuro jest najlepszy do blendowania cieni i korektora zielonego mineralnego?

I gdzie najlepiej kupić teraz

używałyście może wollite do czarnego? Warto? Da coś jak wyblakł mi płaszcz lekko i w nim wypiorę?
Wolisz syntetyczne czy naturalne włosie?
Ja mam np. H77 i trochę kłuje w oko, rozciera ok. Do korektora go nie używam. Chwalą też H79, ale on bardziej drapie. Z syntetyków H64 jest chyba trochę za gruby do rozcierania, ale do korektora super. Chyba H67 byłby odpowiedni, nie za duży
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 10:13   #822
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Niestety ostatnio mam nawał pracy, i nie nadążam za wami . Do tego jestem przeziębiona, zatoki znowu mi dokuczają, ale już nawet nie idę do lekarza, bo pewnie jak zawsze dostanę antybiotyk, wolę sprawdzone sposoby.
W zdjęciach po kolei pokazuję co było w kalendarzu z Locci
Powątpiewam w zniżkę -25% w S

Zaczynając od góry, od lewej strony (zaczynając od dnia 12):
-mydełko jasmin&bergamotka 50 g (więc ta mniejsza, ale pełnowymiarowa wersja, nie widziałam ich jednak na stronie, chyba wycofali, pachnie przepięknie!)
-mleczko do ciała z masłem shea 35ml
-krem do stóp z masłem shea 10ml
-mleczko do ciała werbena 35ml
-jakieś karty, chyba do postawienia na stół
-krem do rąk migdał 10ml
-foremka do ciasteczek w kształcie gwiazdki
-balsam do ust z masłem shea 3ml
-żel pod prysznic werbena 35 ml (pachnie jak zielone misie haribo)
Wspolczuje, niestety sama mialam okazje sie przekonac z czym wiaza sie chore zatoki. Mi pomoglo plukanie zatok Sinus Rinse, dzieki temu rzadko mam zapalenie zatok.
Zycze zdrowia
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:14   #823
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Witajcie szalone kobiety
Obczajam sobie zdziwiona cała poprzednia wersje wątku i sie zastanawiam, co sie takiego stało, ze mam tak mało do nadrobienia :p obczajam dalej, a tu nowy wątek! O.o
Nie ogarniam
Polecicie mi jakis fajny korektor pod oko? Lekki, w pedzelku, żeby sie nie ważył i nie zbierał w zmarszczkach ?
Do tej pory używałam Armaniego, ale szukam czegoś lepszego ^_^
Btw, jakby kto chciał te osławiona maskę Ren z kwasem glikolowym to mam na wymianke :p
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:15   #824
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Wspolczuje, niestety sama mialam okazje sie przekonac z czym wiaza sie chore zatoki. Mi pomoglo plukanie zatok Sinus Rinse, dzieki temu rzadko mam zapalenie zatok.
Zycze zdrowia
Dziekuje ja niestety dzis mam jedyny dzien wolny nie za bardzo poleze bo bedziemy ubierac nasza pierwsza choinke w mieszkaniu .
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:19   #825
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zapomniałam dać znać, że w Hebe można teraz wyczaić perfumy w niezłej cenie. Sobie kupiłam 30ml Nero Assoluto Cavalli za 84 albo 89 zeta (uwiodły mnie w lipcowym brokule ) a dla tż zestaw męskiej Euphorii CK 50 ml EDT + 100ml żelu za 89 zeta. Uważam, że ceny bardzo okazyjne.

Na marginesie - zgadzam się z Wami, że niedawno na All totalna plaga podrób. Jeszcze 10-5 lat temu tyle tego nie było Spokojniej kupować w internetowych perfumeriach niż na aukcji.
W drogeriach są dobre promo na perfumki, ale zawsze mam pecha, że te, które chce są niedostępne więc kończy się na tym, że kupuję w S.

Fala podrób jest odkąd janusze biznesu odkryli chińskie Allegro Niestety od kilku lat coraz więcej osób ma taki super pomysł na biznes To też wina tego, że klientela Allegro w większości nie miała w ręku oryginałów i nie umie rozpoznać podróbek, więc biznes kwitnie. Myślę, że raczej ludzie, którzy chcą mieć pewność, że kupują oryginalny produkt jednak decydują się na sprawdzone źródło.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Witajcie szalone kobiety
Obczajam sobie zdziwiona cała poprzednia wersje wątku i sie zastanawiam, co sie takiego stało, ze mam tak mało do nadrobienia :p obczajam dalej, a tu nowy wątek! O.o
Nie ogarniam
Polecicie mi jakis fajny korektor pod oko? Lekki, w pedzelku, żeby sie nie ważył i nie zbierał w zmarszczkach ?
Do tej pory używałam Armaniego, ale szukam czegoś lepszego ^_^
Btw, jakby kto chciał te osławiona maskę Ren z kwasem glikolowym to mam na wymianke :p
Magic Concealer Heleny Rubinstein
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:28   #826
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Ależ mnie dużo omija, już tyle stron nowego wątku

rozchorowałam się na amen, jestem wściekła, bo jutro miałam się spotkać z dawno nie widzianymi znajomymi, musze odebrać przesyłkę, która umówiłam na odbiór osobisty, a na dziś już mam wykupiony bilet do teatru i szkoda by nie pójść

Mam problem z upominkiem dla mężczyzny, którego mało znam, a wywiad powiedział "szachy albo jakiś kosmetyk"... upominki robimy skromne, góra za 35zł więc pięknego zestawy szachów to mu nie sprawię. A "kosmetyk" to wiecie jak to jest... w prezencie to lubię dać kosmetyk jakiś taki fajny "ąę" jak już, przecież nie kupię zestawu Bonda , a za kwotę 35zł to nei wiem co ja kupię...

Ostatnio zakupowo oczywiście nie szalałam, bo i się już spłukałam w grudniu. Za to wczoraj kupiliśmy i ubraliśmy choinkę naszą pierwszą własną choinkę w naszym mieszkanku
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-12-20 o 10:29
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:34   #827
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ależ mnie dużo omija, już tyle stron nowego wątku

rozchorowałam się na amen, jestem wściekła, bo jutro miałam się spotkać z dawno nie widzianymi znajomymi, musze odebrać przesyłkę, która umówiłam na odbiór osobisty, a na dziś już mam wykupiony bilet do teatru i szkoda by nie pójść

Mam problem z upominkiem dla mężczyzny, którego mało znam, a wywiad powiedział "szachy albo jakiś kosmetyk"... upominki robimy skromne, góra za 35zł więc pięknego zestawy szachów to mu nie sprawię. A "kosmetyk" to wiecie jak to jest... w prezencie to lubię dać kosmetyk jakiś taki fajny "ąę" jak już, przecież nie kupię zestawu Bonda , a za kwotę 35zł to nei wiem co ja kupię...

Ostatnio zakupowo oczywiście nie szalałam, bo i się już spłukałam w grudniu. Za to wczoraj kupiliśmy i ubraliśmy choinkę naszą pierwszą własną choinkę w naszym mieszkanku
Skoro mało znasz to może jakiś alkohol bądź książka? Ja dla wujka i cioci których pół roku nie widziałam daje paczkę ze słodyczy, alkoholu i kaw oraz dokładam miniaturki z brokula- zapach Kenzo dla niej i Bossa dla niego, w woreczkach z organzy
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:37   #828
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny, oprócz choroby na szminki Givenchy, znowu myślę by zakupić jakąś szminkę MAC? Polecacie jakieś? Byłam wczoraj w D. w SCC i dostałam oczopląsu, jak zobaczyłam tyle kolorów Syrup mnie nie interesuje.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:44   #829
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oprócz choroby na szminki Givenchy, znowu myślę by zakupić jakąś szminkę MAC? Polecacie jakieś? Byłam wczoraj w D. w SCC i dostałam oczopląsu, jak zobaczyłam tyle kolorów Syrup mnie nie interesuje.
Ja mam z MACa tylko jedną Candy yum yum i ją kocham Najtrwalsza jaką miałam, nie chce z ust złazić i trzeba ją na końcu zmywać micelem


A poza tym chorym życzę zdrowia
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 10:49   #830
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W drogeriach są dobre promo na perfumki, ale zawsze mam pecha, że te, które chce są niedostępne więc kończy się na tym, że kupuję w S.

Fala podrób jest odkąd janusze biznesu odkryli chińskie Allegro Niestety od kilku lat coraz więcej osób ma taki super pomysł na biznes To też wina tego, że klientela Allegro w większości nie miała w ręku oryginałów i nie umie rozpoznać podróbek, więc biznes kwitnie. Myślę, że raczej ludzie, którzy chcą mieć pewność, że kupują oryginalny produkt jednak decydują się na sprawdzone źródło.
Dokładnie. Jeszcze 10 lat temu ludzie bali się zamawiać z internetu, a co dopiero z jakiegoś chińskiego serwisu. Teraz odkryli nowe horyzonty i żyłę złota.

W sklepie krem4you.pl 10% rabatu na wszystko z kodem XMAS2015 do 24.12. , do tego darmowa dostawa od 99zł. Kupiłam serum Sesdermy C-Vit , bo na tę markę zwykle nie ma obniżek.

Natknęłam się też na kosmetyki Norel w bardzo fajnych cenach, niestety żeby kupić trzeba być kosmetyczką albo mieć znajomą która by kupiła
https://elarto.pl/zestawy-i-pakiety/...NEW&results=10
https://elarto.pl/kremy-do-twarzy/14...NEW&results=10
https://elarto.pl/zestawy-i-pakiety/...NEW&results=10
Na allegro oczywiście jest wszystko, ale drozej
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:50   #831
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oprócz choroby na szminki Givenchy, znowu myślę by zakupić jakąś szminkę MAC? Polecacie jakieś? Byłam wczoraj w D. w SCC i dostałam oczopląsu, jak zobaczyłam tyle kolorów Syrup mnie nie interesuje.
ostatnio wymieniłam opakowania na 2 szminki i wiesz, że normalnie prawie nic mi się nie podobało chyba jakaś chora jestem albo już mnie nadmiar moich kosmetixów przytłoczył
w rezultacie wzięłam Lovelorn (piękny delikatny codzienny różyk) i Girl about Town - tą trochę na siłę ale w sumie lubie fuksjowe klimaty
syrup w ogóle mi się nie podoba chciałam też Brave ale za dużo brązu i w ogóle jakoś nic do mnie nie wołało za bardzo
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:51   #832
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
1. To ten
2. U mnie też się ostatnio ANR namnażają same
3. Tylko kolorówka, a po nowym roku wyprzedaż zestawów itp niby ma być



za golda
Co do 3 to jest taka pewna informacja? Bo nie wiem czy dzisiaj kupić zestaw 20% czy czekać (zapach)
Pomocy





Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale chcę pędzle zoevy. A nigdy mnie nie ciągnęło. Są dwa rodzaje setów do oczu, ma któraś z Was jakiś?
Ja mam zestaw 12 do oczu ten co był jako pierwszy i mam to juz ponad rok i polecam, innych nie mam ale ten jest dobrze przemyślany i dobra jakość
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:53   #833
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oprócz choroby na szminki Givenchy, znowu myślę by zakupić jakąś szminkę MAC? Polecacie jakieś? Byłam wczoraj w D. w SCC i dostałam oczopląsu, jak zobaczyłam tyle kolorów Syrup mnie nie interesuje.
Dziewczyny zwykle chwala matowe, a ja lubie wszystkie wykonczenia MAC wlasnie oprocz matowych (zle wygladaja na moich ustach) - moje ulubione kolory to Amorous, Captive, Cosmo. Latem Sunny Seoul


Mozecie polecic jakas odzywke do brwi?
Myslalam o Long 4 Lashes, ale ponoc cos jest nie tak z aplikatorem. RevitaBrow niestety za droga
__________________
Szukam torebki MK Selma

Edytowane przez GlamKitty
Czas edycji: 2015-12-20 o 10:56
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 10:53   #834
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Skoro mało znasz to może jakiś alkohol bądź książka? Ja dla wujka i cioci których pół roku nie widziałam daje paczkę ze słodyczy, alkoholu i kaw oraz dokładam miniaturki z brokula- zapach Kenzo dla niej i Bossa dla niego, w woreczkach z organzy
Właśnie gdyby w brokule był inny zapach to bym dorzuciła, ale ten kojarzy mi się z dojrzałym mężczyzną i planowałam dać tacie, nie pasuje mi do 30kilkuletniego mężczyzny... Ehh, problemy... a książek nie czyta, z alkoholem u niego chyba tez niekoniecznie. Co za trudny człowiek do obdarowania!
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2015-12-20 o 10:58
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 11:01   #835
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Nie, no jasne, zdaję sobie sprawę, że All stało się tym, czym stało przez ludzi, którzy uznali aliexpress za kopalnię złota
A szkoda.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie otwiera mi się z tel chodzi Ci o te złote? To moje ulubione i już końcówke mam, ale tylko na jedne mogę sobie pozwolić bo wydalam już kupę kasy w grudniu

Z chciejstw mam własnie na liście Cavalli nero i te różowe oraz Elle YSL ( których ktoś mi podprowadził z 2 razy użyta 30 )
Tak, złote. Ale trzeba zobaczyć co tam u Ciebie stoi stacjonarnie, bo promo trwa chyba od piątku - a oblężenie ludzi pod półkami konkretne.

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Mam problem z upominkiem dla mężczyzny, którego mało znam, a wywiad powiedział "szachy albo jakiś kosmetyk"... upominki robimy skromne, góra za 35zł więc pięknego zestawy szachów to mu nie sprawię. A "kosmetyk" to wiecie jak to jest... w prezencie to lubię dać kosmetyk jakiś taki fajny "ąę" jak już, przecież nie kupię zestawu Bonda , a za kwotę 35zł to nei wiem co ja kupię...
Może krem do rąk Body Shop z konopiami? Imo, sympatyczny fant dla faceta Ładnie regeneruje i pachnie... roślinnie

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Dokładnie. Jeszcze 10 lat temu ludzie bali się zamawiać z internetu, a co dopiero z jakiegoś chińskiego serwisu. Teraz odkryli nowe horyzonty i żyłę złota.

W sklepie krem4you.pl 10% rabatu na wszystko z kodem XMAS2015 do 24.12. , do tego darmowa dostawa od 99zł. Kupiłam serum Sesdermy C-Vit , bo na tę markę zwykle nie ma obniżek.

Natknęłam się też na kosmetyki Norel w bardzo fajnych cenach, niestety żeby kupić trzeba być kosmetyczką albo mieć znajomą która by kupiła
https://elarto.pl/zestawy-i-pakiety/...NEW&results=10
https://elarto.pl/kremy-do-twarzy/14...NEW&results=10
https://elarto.pl/zestawy-i-pakiety/...NEW&results=10
Na allegro oczywiście jest wszystko, ale drozej
Super te Norele

Serum to? http://krem4you.pl/sesderma__cvit_fa...somal_serum-3i
Lepsiejsze od Aurigi czy Avy?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 11:13   #836
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Co do 3 to jest taka pewna informacja? Bo nie wiem czy dzisiaj kupić zestaw 20% czy czekać
Info od konsultantki, ale ja bym to wszysto też z przymrużeniem oka traktowała. Ja bym brała zestaw teraz, bo lepsze 20% a potem może zestawu już nie być
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 11:18   #837
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie, no jasne, zdaję sobie sprawę, że All stało się tym, czym stało przez ludzi, którzy uznali aliexpress za kopalnię złota
A szkoda.
Tak, złote. Ale trzeba zobaczyć co tam u Ciebie stoi stacjonarnie, bo promo trwa chyba od piątku - a oblężenie ludzi pod półkami konkretne.

Może krem do rąk Body Shop z konopiami? Imo, sympatyczny fant dla faceta Ładnie regeneruje i pachnie... roślinnie

Super te Norele

Serum to? http://krem4you.pl/sesderma__cvit_fa...somal_serum-3i
Lepsiejsze od Aurigi czy Avy?
Tak, to serum - czy dobre nie wiem, kupuję pierwszy raz Ma stabilną witaminę C w liposomach więc spodziewam się jakiegoś WOW
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 11:19   #838
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dziewczyny doradzicie jakąś fajną paletkę? Taką do 100zł po przecenie.
Kolory jasne, neutralne. Chcę kupić na wyprzedaży w Sephora, najlepiej z rabatem -70%.
Nie pociągnę długo na tym, co mam.

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam się o poranku
Mam taki zasuw w pracy, że nie zauważyłam nowego wątku nawet. Ale jestem i dzielnie nadrabiam. Cieszę się, że już niedługo święta i sobie odpocznę. Wczoraj odgruzowywaliśmy chatę - ależ pięknie i czyściutki się zrobiło. Ale ścian nie mopowałam
No i muszę Wam powiedzieć, że jestem taka szczęśliwa. Jutro przyjeżdża z Londynu mój brat z żoną, która jest dla mnie jak siostra. Nie byli na święta od trzech lat. Wszyscy się cieszymy. Jedziemy na święta do rodziców na Mazury. A potem przed sylwestrem wracamy do Poznania i spędzamy tu Nowy Rok z całą moją ekipą. Lepszego zakończenia roku nie mogłabym sobie wymarzyć. Jeszcze tylko dwa dni do pracy i relaksik.
Przepraszam, że dziś tak niekosmetycznie ale musiałam się troszkę uzewnętrznić

Prezent pod chinkę też będę miała niekosmetyczny
Fajnie, że tak się wszystko u Ciebie układa. U mnie dokładnie odwrotnie. Plus jest jednak taki, że mam dużo pracy w święta.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-20 o 12:17
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 11:41   #839
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Info od konsultantki, ale ja bym to wszysto też z przymrużeniem oka traktowała. Ja bym brała zestaw teraz, bo lepsze 20% a potem może zestawu już nie być
U mnie w tych małych s jest duzo akurat tego zestawu za to w internetowych nie ma
Bo inny zestaw jak nie przecenione stacjo to kupie online ale ten musze zdecydować i to teraz
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 11:42   #840
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Witam się o poranku
Mam taki zasuw w pracy, że nie zauważyłam nowego wątku nawet. Ale jestem i dzielnie nadrabiam. Cieszę się, że już niedługo święta i sobie odpocznę. Wczoraj odgruzowywaliśmy chatę - ależ pięknie i czyściutki się zrobiło. Ale ścian nie mopowałam
No i muszę Wam powiedzieć, że jestem taka szczęśliwa. Jutro przyjeżdża z Londynu mój brat z żoną, która jest dla mnie jak siostra. Nie byli na święta od trzech lat. Wszyscy się cieszymy. Jedziemy na święta do rodziców na Mazury. A potem przed sylwestrem wracamy do Poznania i spędzamy tu Nowy Rok z całą moją ekipą. Lepszego zakończenia roku nie mogłabym sobie wymarzyć. Jeszcze tylko dwa dni do pracy i relaksik.
Przepraszam, że dziś tak niekosmetycznie ale musiałam się troszkę uzewnętrznić

Prezent pod chinkę też będę miała niekosmetyczny

Nie ma to jak rodzinne święta
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.