Dojrzewanie proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 10:37   #1
damiano13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1

Dojrzewanie proszę o pomoc


Dzień dobry , mam bardzo ważne pytanie , ponieważ zaniepokoiła mnie pewna rzecz. Wiem , że może nie jest to do końca odpowiednie forum , ale wstydzę się rozmawiać o tym z rodzicami. Mam 13 lat , niedługo 14 i w tym roku pójdę do 2 klasy gimznajum. W ostatnim roku zauważyłem bardzo duże zmiany w wyglądzie narządów zewnętrznych , mam wątpliwości co do długośći mojego penisa , który w stanie spoczynku ma 14cm z czego norma wynosi chyba mniej wiecej 9cm , czy mam powody do obaw ? Przebieranie się na wf powoduje u mnie wstyd, bo po prostu zdarza się , że członek wystaje gdy mam bokserki. Czy wszystko jest ze mną w porządku ? mam nadzieje , że to wina mojego wieku. Pozdrawiam.
damiano13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 10:48   #2
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Dojrzewanie proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez damiano13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry , mam bardzo ważne pytanie , ponieważ zaniepokoiła mnie pewna rzecz. Wiem , że może nie jest to do końca odpowiednie forum , ale wstydzę się rozmawiać o tym z rodzicami. Mam 13 lat , niedługo 14 i w tym roku pójdę do 2 klasy gimznajum. W ostatnim roku zauważyłem bardzo duże zmiany w wyglądzie narządów zewnętrznych , mam wątpliwości co do długośći mojego penisa , który w stanie spoczynku ma 14cm z czego norma wynosi chyba mniej wiecej 9cm , czy mam powody do obaw ? Przebieranie się na wf powoduje u mnie wstyd, bo po prostu zdarza się , że członek wystaje gdy mam bokserki. Czy wszystko jest ze mną w porządku ? mam nadzieje , że to wina mojego wieku. Pozdrawiam.
a co w tym takiego wstydliwego że ma się większego niż reszta? poza tym wydaje mi się że po prostu źle mierzysz stąd ta wielkość, ewentualnie nosisz zbyt małą bieliznę i dlatego z niej wyskakuje.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 11:15   #3
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Dojrzewanie proszę o pomoc

Przede wszystkim noś slipy albo zmień bokserki na takie z dłuższymi nogawkami. W domu Ci nic nie wystaje tylko w szkole? Taa... I to nie jest wina Twojego wieku i nie ma czegoś takiego jak norma - wszyscy w klasie jesteście jak ze sztancy? Nie sądzę
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 17:38   #4
Primo22
Raczkowanie
 
Avatar Primo22
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 31
Odp: Dot.: Dojrzewanie proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez damiano13 Pokaż wiadomość
Dzień dobry , mam bardzo ważne pytanie , ponieważ zaniepokoiła mnie pewna rzecz. Wiem , że może nie jest to do końca odpowiednie forum , ale wstydzę się rozmawiać o tym z rodzicami. Mam 13 lat , niedługo 14 i w tym roku pójdę do 2 klasy gimznajum. W ostatnim roku zauważyłem bardzo duże zmiany w wyglądzie narządów zewnętrznych , mam wątpliwości co do długośći mojego penisa , który w stanie spoczynku ma 14cm z czego norma wynosi chyba mniej wiecej 9cm , czy mam powody do obaw ? Przebieranie się na wf powoduje u mnie wstyd, bo po prostu zdarza się , że członek wystaje gdy mam bokserki. Czy wszystko jest ze mną w porządku ? mam nadzieje , że to wina mojego wieku. Pozdrawiam.
Stary młodego nie zrozumie ale chwalisz sie czy żalisz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Primo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 08:10   #5
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dojrzewanie proszę o pomoc

Kolejny troll podniecający się pisaniem o członkach
Kiedy im się znudzi...
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 11:32   #6
p_atrycja 26
Raczkowanie
 
Avatar p_atrycja 26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 138
Dot.: Dojrzewanie proszę o pomoc

Przyjdzie taki czas, że będziesz z niego dumny i nie jednen będzie go Tobie zazdrościł Nie masz się czym martwić, po prostu zostałej dobrze obdarzony przez nature
To tak jak z dziewczynami w wieku dojrzewania, jedne w wieku 14 lat nie mają jeszcze w ogóle piersi inne mają już miseczki B
__________________
<ciach_reklama>
p_atrycja 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 11:38   #7
roger1990
Raczkowanie
 
Avatar roger1990
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 70
Dot.: Dojrzewanie proszę o pomoc

Ja w Twoim wieku też miałem podobny problem do tego bardzo bujnie obrastałem w włosy łonowe, brodę i pod pachami gdzie jeszcze reszta miała włoski jak u dziewczynki. Wcześniej zaczął rosnąć wcześniej były zwody poranne. Potem się to wyrówna inni będą w tym musieli Cię gonić a Tobie po prostu przestanie się to eskalować.
Nie musisz się wstydzić po prostu będziesz facetem wcześniej niż reszta. Zacznij się martwić jak będziesz miał 20cm w zwodzie mierzone od podstawy i nadal będzie rosnąć...
Zobaczysz jeszcze ze dwa lata i to będzie atut którego rówieśnicy będą Ci zazdrościć

A na razie no cóż produkujesz więcej testosteronu niż inni noś większe gatki i śmiej się z tego wtedy kpin nie będzie to zawsze najlepiej działa na kretynów Twój śmiech na swoje wady zanim oni zaczną się śmiać

Edytowane przez roger1990
Czas edycji: 2013-07-25 o 11:41
roger1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.