Sesja okładkowa ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 12:49   #1
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa

Sesja okładkowa ;)


Robimy z siostrą taki mały prezent dla taty na urodziny - tj. ja robie muzyke wiec chcemy dać mu moja plyte z jej projektem okladki.
wydaje mi się, że zdjęcia wyszły całkiem nieźle. stylizacja bardziej w klimaty gotyckie

kosmetyki:
twarz:
-podkład constanse caroll (silk ivory 11)
-podkład Avon (ivory beige)
-puder Avon (translucent) [color trend]
-puder Avon Anew (sandy beige)
-róz do policzków (osobista paleta rózu)
oczy
-rozświetlajacy cień z palety cieni (Avon)
-czarny cień z palety cieni (Avon)
usta
-czerwona szminka (4291 - Oriflame)


http://img35.imageshack.us/img35/811...okadka2001.jpg
http://img31.imageshack.us/i/sesjaokadka3003.jpg/
http://img31.imageshack.us/i/sesjaokadka3004.jpg/
http://img31.imageshack.us/i/sesjaokadka3005.jpg/
http://img31.imageshack.us/i/sesjaokadka3009.jpg/
http://img31.imageshack.us/i/sesjaokadka4001.jpg/
http://img31.imageshack.us/i/sesjaokadka4008.jpg/
http://img31.imageshack.us/i/sesjaokadka5001.jpg/
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:54   #2
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Ciekawy pomysł, ale spodziewalam sie zamkow,lochów i cmentarzysk :P A tu sciana :P

Odnosnie mejkapu...no cos tam widac,ale glownie oczy

SUper bluza z uszkami
Poprawilabym brewki,u jednej z Was one kuleją.
Jak na gotyckie klimaty spodziewalam sie mocnego mejkapu.

Moze aparat zjadl kolory,niewiem.
Generalnie mi sie podoba, ale wieelkiego szału nie ma.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:12   #3
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Hmmm, ja uważam, że te zdjęcia nie przedstawiają nic ciekawego. NIe obraź się , patrzę po prostu pod kątem zamieszczenia któregoś z nich na okładce. Oczywiście fotka może przedstawiać po prostu postać, ale chyba też powinna coś wyrażać. Nie wybrałabym żadnego zdjęcia spośród tych.
Fajny pomysł z tym byście na zdjęciu były obie, ale chyba powinnyście jeszcze pogłówkować nad tym projektem.
Czy mam tu oceniać makijaż?? NIestety niewiele widzę
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 13:25   #4
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Hmmm, ja uważam, że te zdjęcia nie przedstawiają nic ciekawego. NIe obraź się , patrzę po prostu pod kątem zamieszczenia któregoś z nich na okładce. Oczywiście fotka może przedstawiać po prostu postać, ale chyba też powinna coś wyrażać. Nie wybrałabym żadnego zdjęcia spośród tych.
Fajny pomysł z tym byście na zdjęciu były obie, ale chyba powinnyście jeszcze pogłówkować nad tym projektem.
Czy mam tu oceniać makijaż?? NIestety niewiele widzę
zdjęcia odpowiadaja mojej wizji okładki, jak będzie zrobiona całkowicie to wstawię również
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:53   #5
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Hmmm, ja uważam, że te zdjęcia nie przedstawiają nic ciekawego. NIe obraź się , patrzę po prostu pod kątem zamieszczenia któregoś z nich na okładce. Oczywiście fotka może przedstawiać po prostu postać, ale chyba też powinna coś wyrażać. Nie wybrałabym żadnego zdjęcia spośród tych.
Fajny pomysł z tym byście na zdjęciu były obie, ale chyba powinnyście jeszcze pogłówkować nad tym projektem.
Czy mam tu oceniać makijaż?? NIestety niewiele widzę
Muszę sie zgodzić.
Obejrzałam wszystkie fotki, makijaż trudno ocenić bo nic tam nie widać.
Natomiast sam pomysł okładki kiepski - i jak dla mnie jeśli to prezent dla Taty to dekolt czy podciąganie kiecki jest trochę nie na miejscu - a i gotyku też tu nie widzę.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:45   #6
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Sesja okładkowa ;)

to nie to forum -tutaj prezentujmy makijaze lub sesje z nim zwiazane-na ktorych coos tam makijazu jest pokazane
zdjecia zwykle...............jakb ym miala doradzic to najlepsze zdjecie na okladke to przedostatnie
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:34   #7
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
to nie to forum -tutaj prezentujmy makijaze lub sesje z nim zwiazane-na ktorych coos tam makijazu jest pokazane
zdjecia zwykle...............jakb ym miala doradzic to najlepsze zdjecie na okladke to przedostatnie
zgadzam sie
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 10:27   #8
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Sesja okładkowa ;)

Makijażu nie widu, nie słychu.. A zdjęcia nie powalają na kolna.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 11:57   #9
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Generalnie zgadzam sie z poprzedniczkami w 100%... makijazu nie widac.. w kwesti prezentu - to wspolczuje tacie(naprawde pozy i stylistyka nie na miejscu), co do gotyku - jst go tu tyle co makijazu czyli prawie wcale. Nie wiem czemu mlodzi ludzie uwazaja ze jak sie ubiora na czarno to juz sa gothami.. zaloza koszulke iron mejjden to juz metal pierwsza klasa... zrobia sobie zdjecia z gornej perspektywy i wykrzywia sie do zdjecia to niby emo jak sie patrzy.. heh

Zdjecia nie nadaja sie na okladke.. co to za sceneria? Czemu widac fragmenty okien/drzwi. Postarajcie sie troche, bo jezeli tworzysz muzyke to szkoda bylo by zepsuc projekt od strony wizualnej.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 16:23   #10
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Sesja okładkowa ;)

? To dla taty? ładna nóżka;-| szczerze to byłabym zniesmaczona dostając od dziecka płytę z okładką na której wypinasz się tak że biust ci widać. to w ogóle nie jest gotyckie. Mizerne? A makijaż : gdzie jesteś?
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 17:35   #11
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Sesja okładkowa ;)

dokładnie, po co sie wypinać dla taty, też tego nie rozumiem, a zdjęcia niestety ale słabej jakości
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 18:07   #12
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Generalnie zgadzam sie z poprzedniczkami w 100%... makijazu nie widac.. w kwesti prezentu - to wspolczuje tacie(naprawde pozy i stylistyka nie na miejscu), co do gotyku - jst go tu tyle co makijazu czyli prawie wcale. Nie wiem czemu mlodzi ludzie uwazaja ze jak sie ubiora na czarno to juz sa gothami.. zaloza koszulke iron mejjden to juz metal pierwsza klasa... zrobia sobie zdjecia z gornej perspektywy i wykrzywia sie do zdjecia to niby emo jak sie patrzy.. heh

Zdjecia nie nadaja sie na okladke.. co to za sceneria? Czemu widac fragmenty okien/drzwi. Postarajcie sie troche, bo jezeli tworzysz muzyke to szkoda bylo by zepsuc projekt od strony wizualnej.

Zgadzam się!
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 01:30   #13
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Rowniez zgadzam sie, ze na zdjeciu powinnyscie byc razem z siostra i ze sceneria powinna byc bardziej tajemnicza. Otwarte drzwi od balkonu zamienilabym na jakies zamszale wrota zamku
Pokazywanie Tacie biustu czy nog wprawi go w zaklopotanie i jest niestety nie na miejscu

Widze, ze generalnie komentarze sa krytyczne. Mam nadzieje, ze nie sprawia Ci to przykrosci bo przeciez nie taki jest ich cel.
Sam pomysl uwazam za wspanialy, Tato na pewno bardzo sie ucieszy z takiego wyszukanego prezentu! Ale dopracujcie szczegoly, zeby one nie zepsuly wszystkiego
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 18:00   #14
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Generalnie zgadzam sie z poprzedniczkami w 100%... makijazu nie widac.. w kwesti prezentu - to wspolczuje tacie(naprawde pozy i stylistyka nie na miejscu), co do gotyku - jst go tu tyle co makijazu czyli prawie wcale. Nie wiem czemu mlodzi ludzie uwazaja ze jak sie ubiora na czarno to juz sa gothami.. zaloza koszulke iron mejjden to juz metal pierwsza klasa... zrobia sobie zdjecia z gornej perspektywy i wykrzywia sie do zdjecia to niby emo jak sie patrzy.. heh

Zdjecia nie nadaja sie na okladke.. co to za sceneria? Czemu widac fragmenty okien/drzwi. Postarajcie sie troche, bo jezeli tworzysz muzyke to szkoda bylo by zepsuc projekt od strony wizualnej.
nie zycze sobie komentarzy z Twojej strony "współczuje tacie". chodzi o same zdjęcia bo reszta jest dorabiana graficznie, jak będę miała całość to zaprezentuje jak już wcześniej wspominałam. Napisałam stylizacja gotycka - chodziło mi o to że występują elementy a pozatym nie znasz mojego ojca wiec nie mozesz wiedziec co w naszej rodzinie jest "na miejscu lub nie"
pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
Rowniez zgadzam sie, ze na zdjeciu powinnyscie byc razem z siostra i ze sceneria powinna byc bardziej tajemnicza. Otwarte drzwi od balkonu zamienilabym na jakies zamszale wrota zamku
Pokazywanie Tacie biustu czy nog wprawi go w zaklopotanie i jest niestety nie na miejscu

Widze, ze generalnie komentarze sa krytyczne. Mam nadzieje, ze nie sprawia Ci to przykrosci bo przeciez nie taki jest ich cel.
Sam pomysl uwazam za wspanialy, Tato na pewno bardzo sie ucieszy z takiego wyszukanego prezentu! Ale dopracujcie szczegoly, zeby one nie zepsuly wszystkiego
nie sprawia mi to przykrości bo każdy może mieć swoje zdanie pozatym mówię, że nie widzialyscie calego projektu wiec byc moze nie umiecie sobie tego wyobrazić.
druga sprawa - przecież nie wszystkie zdjęcia będą na okładce, zostaną wybrane te najbardziej odpowiednie.
i nie rozumiem co złego jest w pokazywaniu nóg? nie nosicie krótkich spódniczek i nie chodzicie na plaże?
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 00:10   #15
change
Zadomowienie
 
Avatar change
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 984
Dot.: Sesja okładkowa ;)

to po co w ogóle dałaś te zdjęcia do oceny? jak nie bierzesz tych ocen pod uwagę... i jesteś wobec siebie bezkrytyczna... nie rozumiem przede wszystkim makijaż mało widoczny jak na MM oczywiście.
__________________
“Happiness is when what you think, what you say, and what you do are in harmony.” ― Mahatma Gandhi


I) 10 kg
II) 10 kg
change jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 04:23   #16
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Cytat:
nie sprawia mi to przykrości bo każdy może mieć swoje zdanie pozatym mówię, że nie widzialyscie calego projektu wiec byc moze nie umiecie sobie tego wyobrazić.
druga sprawa - przecież nie wszystkie zdjęcia będą na okładce, zostaną wybrane te najbardziej odpowiednie.
i nie rozumiem co złego jest w pokazywaniu nóg? nie nosicie krótkich spódniczek i nie chodzicie na plaże?
Jasne, ze nosze mini i chodze na plaze Jest jednak roznica pomiedzy widokiem nogi, a podnoszeniem spodnicy i eksponowaniem uda. Zgodzisz sie, co nie?

Dla mnie prawdziwy styl gotycki wyglada tak, ze mi ciarki po plecach przechodza Ale rozumiem, ze to tylko inspiracja w wersji light -- czarne ubrania + kredka do oczu.

Ciezko tez "umiec sobie wyobrazic" koncowy projekt, skoro nie napisalas jakie macie plany. Zamierzanie dorobic zamczysko w Photoshopie?

Wklejam moje typy:

http://img31.imageshack.us/i/sesjaokadka3009.jpg/
http://img31.imageshack.us/i/sesjaokadka4008.jpg/ chociaz tutaj ten "dziubek" na ustach jednej z Was wyglada pretensjonalnie

Generalnie zachecam do wiekszej otwartosci na krytyke -- ludzie chca Ci pomoc!
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 22:29   #17
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: Sesja okładkowa ;)

wyglada to takl mam jeszcze jedna wersje ale niestety nie moge jej przerzucic z mp3 ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg araneum.jpg (145,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez tytułu.jpg (137,4 KB, 51 załadowań)
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:29   #18
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Cytat:
Napisane przez araneaa Pokaż wiadomość
nie zycze sobie komentarzy z Twojej strony "współczuje tacie". chodzi o same zdjęcia bo reszta jest dorabiana graficznie, jak będę miała całość to zaprezentuje jak już wcześniej wspominałam. Napisałam stylizacja gotycka - chodziło mi o to że występują elementy a pozatym nie znasz mojego ojca wiec nie mozesz wiedziec co w naszej rodzinie jest "na miejscu lub nie"
pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------


nie sprawia mi to przykrości bo każdy może mieć swoje zdanie pozatym mówię, że nie widzialyscie calego projektu wiec byc moze nie umiecie sobie tego wyobrazić.
druga sprawa - przecież nie wszystkie zdjęcia będą na okładce, zostaną wybrane te najbardziej odpowiednie.
i nie rozumiem co złego jest w pokazywaniu nóg? nie nosicie krótkich spódniczek i nie chodzicie na plaże?


Wybacz..moze ujelam sprawe zbyt brutalnie.. Nie mialam na celu obrazenia ciebie...aczkolwiek.. podalas ze sa to zdjecia dla taty.. wiec nie uwazam aby stylizacja w ktorej podciagacie kiecki, prezycie sie i puszcacie spojrzenia "spodelba" byly stosowne na prezent dla rodziny.

Pokazywanie nog to nic zlego... ale odnoszac sie do punktu docelowego akcji zdjeciowej uwazam ze po 1 nie pasuje ani do klimatu goth..ani do wspomnianego wyzej prezentu.

Nie rozumiem zdania "nie widzialyscie calego projektu".. to po co wklejasz tylko kilka zdjec? Przeciez liczysz chyba na ocene z naszej strony.. gdybys nie chciala znac cudzego zdania-zdjecia nie ukazaly by sie na forum. Czy to taka forma reklamy w stylu "mamy sesje... nagrywamy muzyke"? Bo jezeli tak..to pomylilas wogole forum, a napewno watek. Zrobcie sobie strone na myspace czy lastfm i tam uslyszysz zadanie w tej tematyce.. grafike i zdjecia tez wam ocenia i to profesjonalisci.





Ocena zdjec koncowych... (ktore nie wiem co maja wspolnego z dzialem makijaz?)

Nie czepaim sie serio..ale uwazam ze ta grafika...zwlaszcza pierwsza jest tragiczna :/ Poproscie kogos kto sie na tym zna zeby wam to przerobil bo wyglada groteskowo.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 01:33   #19
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Sesja okładkowa ;)

Musze przyznac, ze koncowe zdjecia mi sie podobaja!
Zastanawiacie sie miedzy tymi dwoma, czy oba ida na okladke?
Dalabym oba -- niebieskie na przod, drugie ze spisem utworow wewnatrz. Fajnie tez, ze obie jestescie widoczne.

Mam nadzieje, ze nasza krytyka byla inspirujaca. Jak na amatorski projekt, to wyszlo na plus

p.s. Tez jestem za przesunieciem watku z tego forum.
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.