Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 12:41   #2041
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja od niej kupowalam 2x - prasowane motyle i motylowe cienie. musze przyznac, ze dosc ciezki jest z nia kontakt - wolno na maile odpisuje.
no i ona wysyla z Anglii, wiec na przesylke czekalam ok 2 tygodni.
ale w ramach zadoscuczynienia dostalam raz blyszczyk, a raz szminke guerlain
ogolnie polecam, sprzedajaca jest solidna, ale wymaga cierpliwosci
Dzięki! Może faktycznie coś u niej kupię! Kusi mnie trochę paleta Volga Princess na tru, ale czekam tez na tę wiosenną kolekcję, a jak ta sprzedająca coś wystawi ciekawego to od niej wezmę, bo ceny ma dobre ( cienie motylowe???).
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:54   #2042
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
RedShine a czemu nie kupisz sobie tych cieni na ebayu? Ja mimo, że trochę czekałam to jestem zadowolona. Teraz już po świętach powinno szybciej iść z Singapuru
A i w ramach kuszenia powiem, że w moim przypadku przy ak pomalowanych oczkach cera nabiera takiego fajnego śniadego odcienia a oczka zdaja sie być takie 'wytrzeszczone' w dobrym tego słowa znaczeniu jak u Vodianowej
Ebay to jedyne miejsce którego jeszcze unikam Nie wiem czy słusznie, bo czasem można kupić perełki, ale boję się, że wsiąknę. Za dużo przepuszczam już na truskawce i w innych miejscach.
Ale jak tak dalej pójdzie to będzie chyba moja jedyna szansa na te cienie... Muszę je mieć

Chyba, że któraś Wrocławianka widziała może jeszcze te cienie w którejś Sephorze?
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:59   #2043
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A ja chciałam Wam pokazać co wymazałam 'na szybko' balami, ale.... aparat pozjadał kolory i te bale w sumie to takie delikateski ale oczywiście b. ładne
A wiecie, że ostatnio z b. jasnego blondu wróciłam do brązu ciemnego i chyba wlaśnie takie cienie mi pasują (nie zebym sie chwaliła czy cos) tak tylko sie staram podbudować;] Od razu mówie, że jakims tam specem od makijażu nie jestem
ja tak niesmiało zapytam o Bale i oczekuję negatywnej odp czy mój komp nie przekłamał czy masz zielone oczy tak jak ja? bo wiesz jak tych cienie WCALE nie potrzebuję
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:02   #2044
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dzięki! Może faktycznie coś u niej kupię! Kusi mnie trochę paleta Volga Princess na tru, ale czekam tez na tę wiosenną kolekcję, a jak ta sprzedająca coś wystawi ciekawego to od niej wezmę, bo ceny ma dobre ( cienie motylowe???).
no, takie jak Desti wklejala jako swe ostatnie zdobycze
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:22   #2045
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Dzięki! Może faktycznie coś u niej kupię! Kusi mnie trochę paleta Volga Princess na tru, ale czekam tez na tę wiosenną kolekcję, a jak ta sprzedająca coś wystawi ciekawego to od niej wezmę, bo ceny ma dobre ( cienie motylowe???).
Ja właśnie czekam na Volgę z tru od 13-go grudnia. Dzisiaj znowu dzwoniłam na reklamacyjny do W-wy i nie me tej paczki w Polsce. A łudziłam się , że przed świętami dotrze....

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja tak niesmiało zapytam o Bale i oczekuję negatywnej odp czy mój komp nie przekłamał czy masz zielone oczy tak jak ja? bo wiesz jak tych cienie WCALE nie potrzebuję
Ja mam zielone oczy i własnie jestem napalona na te cienie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:42   #2046
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja tak niesmiało zapytam o Bale i oczekuję negatywnej odp czy mój komp nie przekłamał czy masz zielone oczy tak jak ja? bo wiesz jak tych cienie WCALE nie potrzebuję
Ja absolutnie nie mam tylko troszke zielone oczy tylko czasami się takie wydają czasami są piwne.......... a .... i wcale nie 'zielenieją' pod wpływem różnych cieni do powiek
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 15:58   #2047
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na Volgę z tru od 13-go grudnia. Dzisiaj znowu dzwoniłam na reklamacyjny do W-wy i nie me tej paczki w Polsce. A łudziłam się , że przed świętami dotrze....


Hm, dostalam kupon z Douglasa na 40 zł i zastanawiam się co wziąć- gdyby były ciut tańsze, to wzięłabym Twilight, ale 190 zeta z kuponem A z kolei z tru może UC złapać, i to czekanie... No nic zastanowię się...Volgi zazdroszczę, nawet dzisiaj dodałam ją do koszyka, ale ostatecznie nie potwierdziłam zakupu, czekam na wiosenne, bo mają ciekawe jasne kolorki, Volga ma chyba jednak trochę ciemne cienie, ale te szmineczki
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 16:20   #2048
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
Hm, dostalam kupon z Douglasa na 40 zł i zastanawiam się co wziąć- gdyby były ciut tańsze, to wzięłabym Twilight, ale 190 zeta z kuponem A z kolei z tru może UC złapać, i to czekanie... No nic zastanowię się...Volgi zazdroszczę, nawet dzisiaj dodałam ją do koszyka, ale ostatecznie nie potwierdziłam zakupu, czekam na wiosenne, bo mają ciekawe jasne kolorki, Volga ma chyba jednak trochę ciemne cienie, ale te szmineczki
No faktycznie, 190 to ciągle dużo, zwłaszcza, ze na tru cena jest super.

I nie ma co zazdrościć Volgi bo ciągle czekam... Powiedziano mi dzisiaj w reklamacyjnym, że dostali informację, iż paczki z HK są mocno opóźnione (nie wszystkie), ale ta z 13 grudnia powinna raczej być. Miła Pani sprawdziła także w międzynarodowym systemie i stwierdziła, że chyba w ogóle jej nie wysłano, albo już tam się zgubiła...
Oczywiście wymieniłam już 3 maile z truskawką i mam czekać do 7 stycznia To im odpisałam, czy mogą dać mi gwarancję, że paletka będzie nadal dostępna. Czekam na odpowiedź teraz

I jak sobie pomyślę, że najpierw do 7 stycznia czekanie, póżniej jeszcze ok. 7 dni aż paczuszka dotrze... to będzie miesiac od pierwotnego zamówienia

Cienie w Volga Princess nie sa ciemne. Jeden jest jaśniejszy. Poza tym są takie "brudne" a ja kocham takie odcienie, bo jestem typem kolorystycznym lato. A szmineczki cudnie wyglądają. I ta cała kasetka (chociaż duża jest naprawdę) i aksamitny woreczek z tłoczeniem. No ślicznosci
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 16:23   #2049
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

A ja przez święta tak się naczytałam na tym wątku, ze dzisiaj bedąc w centrum handlowym zaszłam do douglasa aby sobie pomacać guerlaina i tak się namacałam, że kupiłam bazę pod cienie oraz dwójkę z linerem Ombre eclat duo&liner nr 360 l`heure rose. Są prześliczne. A to wszystko przez Was
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 16:35   #2050
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
A ja przez święta tak się naczytałam na tym wątku, ze dzisiaj bedąc w centrum handlowym zaszłam do douglasa aby sobie pomacać guerlaina i tak się namacałam, że kupiłam bazę pod cienie oraz dwójkę z linerem Ombre eclat duo&liner nr 360 l`heure rose. Są prześliczne. A to wszystko przez Was

O! Baza Myślę, że będziesz zadowolona. A cienie chętnie obejrzymy Ten liner jest faktycznie taki brązowo-fioletowy? Na zdjęciu wygląda ciekawie
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 17:00   #2051
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
O! Baza Myślę, że będziesz zadowolona. A cienie chętnie obejrzymy Ten liner jest faktycznie taki brązowo-fioletowy? Na zdjęciu wygląda ciekawie
On nie jest brązowo-fioletowy ale bakłażanowy taki ciepły śliczny kolor. W ogole na szybkiego pomalowałam się właśnie teraz i uważam, że cienie są rewelacyjne a liner pięknie podkreśla oko i świetnie współgra z tym ciemnym kolorem. Pierwszy raz mam do czynienia z cieniami guerlaina i wiem, ze wpadłam po uszy. Są rewelacyjne, kuszą mnie 440 Corail Ambre, 460 Rose Boise, 441 Brun Mordore oray 461 Violette. Milam duza kolekcje kosmetykow Artdeco, ale okazalo sie, ze jestem na nie uczulona, wiec zacyelam szukac dalej. Wiec Dior 508 i tu pierwsze zetkniecie z linerem polubilismy sie, potem EL Berry Quartz i dzisiaj guerlain oraz jako rozswietlacz Clarins Vanilia beige. a ze stanow przzleca do mnie dior stylish movie oraz chanel z wiosennej kolekcji. w styczniu dolacze pare guerlainow, tak mi sie one podobaja. pierwszy w kolejce jest brun mordore, bo potrzebuje troche ciemnych kolorow.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 17:25   #2052
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No faktycznie, 190 to ciągle dużo, zwłaszcza, ze na tru cena jest super.

I nie ma co zazdrościć Volgi bo ciągle czekam... Powiedziano mi dzisiaj w reklamacyjnym, że dostali informację, iż paczki z HK są mocno opóźnione (nie wszystkie), ale ta z 13 grudnia powinna raczej być. Miła Pani sprawdziła także w międzynarodowym systemie i stwierdziła, że chyba w ogóle jej nie wysłano, albo już tam się zgubiła...
Oczywiście wymieniłam już 3 maile z truskawką i mam czekać do 7 stycznia To im odpisałam, czy mogą dać mi gwarancję, że paletka będzie nadal dostępna. Czekam na odpowiedź teraz

I jak sobie pomyślę, że najpierw do 7 stycznia czekanie, póżniej jeszcze ok. 7 dni aż paczuszka dotrze... to będzie miesiac od pierwotnego zamówienia

Cienie w Volga Princess nie sa ciemne. Jeden jest jaśniejszy. Poza tym są takie "brudne" a ja kocham takie odcienie, bo jestem typem kolorystycznym lato. A szmineczki cudnie wyglądają. I ta cała kasetka (chociaż duża jest naprawdę) i aksamitny woreczek z tłoczeniem. No ślicznosci
No namawiaj mnie jeszce Ile ona kosztowała w polskich perfumeriach? A czy te szmineczki są trwałe? Ach, od początku mi się podobała....
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 17:59   #2053
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
On nie jest brązowo-fioletowy ale bakłażanowy taki ciepły śliczny kolor. W ogole na szybkiego pomalowałam się właśnie teraz i uważam, że cienie są rewelacyjne a liner pięknie podkreśla oko i świetnie współgra z tym ciemnym kolorem. Pierwszy raz mam do czynienia z cieniami guerlaina i wiem, ze wpadłam po uszy. Są rewelacyjne, kuszą mnie 440 Corail Ambre, 460 Rose Boise, 441 Brun Mordore oray 461 Violette. Milam duza kolekcje kosmetykow Artdeco, ale okazalo sie, ze jestem na nie uczulona, wiec zacyelam szukac dalej. Wiec Dior 508 i tu pierwsze zetkniecie z linerem polubilismy sie, potem EL Berry Quartz i dzisiaj guerlain oraz jako rozswietlacz Clarins Vanilia beige. a ze stanow przzleca do mnie dior stylish movie oraz chanel z wiosennej kolekcji. w styczniu dolacze pare guerlainow, tak mi sie one podobaja. pierwszy w kolejce jest brun mordore, bo potrzebuje troche ciemnych kolorow.
To już wiem, że nie dla mnie skoro jest ciepły Chociaż tyle

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
No namawiaj mnie jeszce Ile ona kosztowała w polskich perfumeriach? A czy te szmineczki są trwałe? Ach, od początku mi się podobała....
Chciałaś to masz
http://mypaper.pchome.com.tw/shockis...ost/1313440967

Dla mnie nie jest ważne, czy te szmineczki są trwałe W polskich perfumeriach Volga kosztowała chyba około 260 zł .

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2009-12-29 o 23:55
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 18:09   #2054
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
To już wiem, że nie dla mnie skoro jest ciepły Chociaż tyle
Zrobię jutro zdjęcie przy dziennym świetle jak wyglądają w pudełku a jak na ręce. A jeżeli chodzi o mnie , to mam kolor oczu identyczny, jak ta dziewczyna z linku załączonego przez Ciebie. Mam czarną oprawę oczy ciemniejszą karnację i włosy w kolorze czekoladowego brązu. Mozesz, wiec sobie porównac, czy Tobie też pasowałyby takie kolory.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 18:15   #2055
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


Chciałaś to masz
http://mypaper.pchome.com.tw/shockis...ost/1313440967

Dla mnie nie ważne, czy te szmineczki są trwałe W polskich perfumeriach Volga kosztowała chyba około 260 zł .
No, cena to jest dobry argument, ale tak na tych zdjciach trochę mi przypominaja moje Pink Nude Diora- też są brudne kolorki, pewnie na powiece byłaby b. subtelna róznica :
http://mymakeupreviews.blogspot.com/...-couleurs.html
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 18:25   #2056
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Dziewczyny myślicie ze na All sprzedam nowy (nawet palcem nie dotkniete, pokryte folijka) róż, 04?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 18:32   #2057
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Jak dasz dobrą cene to pewnie ktoś się skusi...i ładne fotki- rzeczywiste przedmiotu...
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 18:35   #2058
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No faktycznie, 190 to ciągle dużo, zwłaszcza, ze na tru cena jest super.

I nie ma co zazdrościć Volgi bo ciągle czekam... Powiedziano mi dzisiaj w reklamacyjnym, że dostali informację, iż paczki z HK są mocno opóźnione (nie wszystkie), ale ta z 13 grudnia powinna raczej być. Miła Pani sprawdziła także w międzynarodowym systemie i stwierdziła, że chyba w ogóle jej nie wysłano, albo już tam się zgubiła...
Oczywiście wymieniłam już 3 maile z truskawką i mam czekać do 7 stycznia To im odpisałam, czy mogą dać mi gwarancję, że paletka będzie nadal dostępna. Czekam na odpowiedź teraz

I jak sobie pomyślę, że najpierw do 7 stycznia czekanie, póżniej jeszcze ok. 7 dni aż paczuszka dotrze... to będzie miesiac od pierwotnego zamówienia

Cienie w Volga Princess nie sa ciemne. Jeden jest jaśniejszy. Poza tym są takie "brudne" a ja kocham takie odcienie, bo jestem typem kolorystycznym lato. A szmineczki cudnie wyglądają. I ta cała kasetka (chociaż duża jest naprawdę) i aksamitny woreczek z tłoczeniem. No ślicznosci
Red moją paczke też Pani sprawdzała w tym ich systemie i pamietasz może jak pisałam, że w ogóle jej w tym systemie nie ma i w ogóle cyrk a 3 dni robocze poźniej paczka doszła a też niby wogóle takiego numeru paczki nie było, i kazała składać reklamacje u sprzedawcy... Te ich 'systemy' to jakieś niedorobione są ja dopiero wczoraj dostałam paczkę z 7.12. a tej z 4.12 jeszcze nie, także mysle że Twoja na dniach dojdzie

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie ze na All sprzedam nowy (nawet palcem nie dotkniete, pokryte folijka) róż, 04?
Pewnie
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 18:37   #2059
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie ze na All sprzedam nowy (nawet palcem nie dotkniete, pokryte folijka) róż, 04?
jasne, że tak


nie kuście Volgą do tej pory ta paletka była mi zupełnie obojętna i chciałabym żeby taką została
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 18:41   #2060
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jasne, że tak


nie kuście Volgą do tej pory ta paletka była mi zupełnie obojętna i chciałabym żeby taką została
w tym celu trzeba zablokowac wejscie na wizaz albo odciac net
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 00:10   #2061
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Zrobię jutro zdjęcie przy dziennym świetle jak wyglądają w pudełku a jak na ręce. A jeżeli chodzi o mnie , to mam kolor oczu identyczny, jak ta dziewczyna z linku załączonego przez Ciebie. Mam czarną oprawę oczy ciemniejszą karnację i włosy w kolorze czekoladowego brązu. Mozesz, wiec sobie porównac, czy Tobie też pasowałyby takie kolory.
Ja mam bardzo jasną oprawę oczu - jak wyliniały wielbłąd... Oczy zielone, włosy w kolorze bardzo ciemnego blondu. To pewnie nie dla mnie one. Ale i tak czekam na fotki

Cytat:
Napisane przez magtru Pokaż wiadomość
No, cena to jest dobry argument, ale tak na tych zdjciach trochę mi przypominaja moje Pink Nude Diora- też są brudne kolorki, pewnie na powiece byłaby b. subtelna róznica :
http://mymakeupreviews.blogspot.com/...-couleurs.html
Mnie te Diory nie kuszą (no może te zielenie na rynek azjatycki...). Poza tym w Diorach nie ma pomadek

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Red moją paczke też Pani sprawdzała w tym ich systemie i pamietasz może jak pisałam, że w ogóle jej w tym systemie nie ma i w ogóle cyrk a 3 dni robocze poźniej paczka doszła a też niby wogóle takiego numeru paczki nie było, i kazała składać reklamacje u sprzedawcy... Te ich 'systemy' to jakieś niedorobione są ja dopiero wczoraj dostałam paczkę z 7.12. a tej z 4.12 jeszcze nie, także mysle że Twoja na dniach dojdzie
Obyś miała rację! Bardzo dziękuję za słowa otuchy
Ja już zapomniałam, że przecież sama podawałam Ci numer do nich Musiałam przeoczyć jak pisałaś, że Twojej paczki też nie było w systemie...
Ja się zdenerwowałam, bo doszły w międzyczasie 2 paczki od nich,wysłane 15 i 18 grudnia...
Ale Twoja paczka z 4-go bije chyba rekord jak dotąd

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie kuście Volgą do tej pory ta paletka była mi zupełnie obojętna i chciałabym żeby taką została
Oj tam! Chciałabyś... Takie życzenia, to nie w tym wątku
Kuszenie to się dopiero zacznie jak któraś z nas już dostanie Volgę


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
w tym celu trzeba zablokowac wejscie na wizaz albo odciac net
Innego wyjścia nie widzę
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 07:55   #2062
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Dziewczyny, mam pytanko orientujecie się może ile kosztują meteoryty w Douglasie?
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 08:03   #2063
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

207 zl z tego, co kojarze
[tzn kulkowe, bo prasowane albo voyage to nie pamietam ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 08:08   #2064
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
207 zl z tego, co kojarze
[tzn kulkowe, bo prasowane albo voyage to nie pamietam ]
dziękuję bardzo właśnie o kulkowe mi chodziło
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 08:26   #2065
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo właśnie o kulkowe mi chodziło
jesli chcesz kupic to polecam teraz nie w Douglasie, tylko w Sephorze - maja -30% na cala kolorowke [a cena ta sama]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 08:32   #2066
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Wiem, ale mam bony upominkowe do Douglasa, więc postanowiłam je teraz przeznaczyć na meteoryty
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 08:34   #2067
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

aaa to chyba, ze tak
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:25   #2068
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
207 zl z tego, co kojarze
[tzn kulkowe, bo prasowane albo voyage to nie pamietam ]
A w Sephora ile kosztują? Chyba są droższe?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:27   #2069
lilypad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A w Sephora ile kosztują? Chyba są droższe?
Też 207, Imperiale 205.
lilypad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 14:00   #2070
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Mam prośbę do posiadaczek pudru Tan Booster. Miałybyście możliwość wklejenia zdjęć? Albo porównania z innymi? Np. z Terracotą? Ciągle nie mogę zdecydować się na kolor, a znalazłam go w bardzo fajnej cenie.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.