Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 21:44   #3391
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Wylicytowałam na All ten krem do twarzy SPF30 z Avonu, anty-aging. Orientuje się może któraś z Was jaka jest jego cena katalogowa ? I czy on normalnie, poza sezonem (albo nawet teraz) znajduje się w ofercie ? Szczerze mówiąc przeglądałam katalog i nie widziałam
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:07   #3392
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Wylicytowałam na All ten krem do twarzy SPF30 z Avonu, anty-aging. Orientuje się może któraś z Was jaka jest jego cena katalogowa ? I czy on normalnie, poza sezonem (albo nawet teraz) znajduje się w ofercie ? Szczerze mówiąc przeglądałam katalog i nie widziałam
Jest tylko latem w ofercie. Cena promocyjna to ok. 15,90. Normalnej nie pamiętam, ale to chyba mało ważne skoro całe lato jest w promocyjnej
Nawet w obecnym katalogu jest za 13,90 (strona 147).

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2010-06-24 o 22:09
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 23:04   #3393
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Jest tylko latem w ofercie. Cena promocyjna to ok. 15,90. Normalnej nie pamiętam, ale to chyba mało ważne skoro całe lato jest w promocyjnej
Nawet w obecnym katalogu jest za 13,90 (strona 147).

Zasugerowałam się tekstem Ms.Torres o fotostabilnych na plażę gdzie pisała o anti-aging. Ten też jest 'anti-aging'; nawet nie zwróciłam uwagi na wygląd opakowania (dlatego też nie znalazłam tego filtra w katalogu ).
Patrzcie i płaczcie. Nawet nie marzę, że on jest fotostabilny No chyba, że mi się przyfarciło i to jest jakaś stara wersja - co też jest w sumie szczęściem w nieszczęściu

Edit: doczytałam. Domniemam, że to jest stara wersja ? Jak stara i czy na tyle, że lepiej jej nie kłaść na twarz ?

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2010-06-24 o 23:10
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 23:10   #3394
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Tak to jest zeszłoroczna wersja, stabilna i bardzo fajna
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:36   #3395
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Tak to jest zeszłoroczna wersja, stabilna i bardzo fajna
Dzięki za pomoc
Czy ta wersja od poprzedniej jakoś różni się w użytkowaniu ? Vide: Avene zeszło- i tegoroczna
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 12:46   #3396
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Czy stosujecie pod filtry jakies serum z antyoksydantami? Np. to z przepisu pani B. Kwiatkowskiej?
Ja stosuję flavo c, bo nie chce mi sie samej robić, chociaz wiem, że wychodzi dużo taniej. Jeśli chodzi o flavo c, to jetem bardzo zadowolona, fajnie działa na skórę, wyrównuje koloryt, rozświetla, super jest
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 13:21   #3397
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Czy stosujecie pod filtry jakies serum z antyoksydantami? Np. to z przepisu pani B. Kwiatkowskiej?

Ja stosuję serum z BU
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 13:36   #3398
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja chciałem Was zapytać dlaczego w kremie złuszczającym Loreala z serii Pure Zone:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-sie-skory.htm

nie ma żadnych filtrów? Czy to pomyłka?

Przecież jak się złuszcza to powinno się stosować filtry? Producent myślał, że ktoś będzie jeszcze osobno taki filtr aplikował tak?

Podobny krem ma również Garnier i też nie ma filtrów no ale to w sumie ta sama firma.

Pozdrawiam.
__________________
Chillout

Edytowane przez Tomaan
Czas edycji: 2010-06-25 o 13:40
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 15:40   #3399
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Ja chciałem Was zapytać dlaczego w kremie złuszczającym Loreala z serii Pure Zone:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-sie-skory.htm

nie ma żadnych filtrów? Czy to pomyłka?

Przecież jak się złuszcza to powinno się stosować filtry? Producent myślał, że ktoś będzie jeszcze osobno taki filtr aplikował tak?

Podobny krem ma również Garnier i też nie ma filtrów no ale to w sumie ta sama firma.

Pozdrawiam.
Ale jak stosujesz taki preparat to uzywasz filtru dodatkowo identycznie jak w przypadku np.Effaclaru K itd.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-06-25 o 19:31
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 16:32   #3400
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc
Czy ta wersja od poprzedniej jakoś różni się w użytkowaniu ? Vide: Avene zeszło- i tegoroczna
Niestety tegorocznej nie używałam Zmienił się zapach, czy skład jakoś bardzo - nie wiem.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:18   #3401
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Czy stosujecie pod filtry jakies serum z antyoksydantami? Np. to z przepisu pani B. Kwiatkowskiej?
ja stosuję serum z 10% tetraizopalmitynianem askorbylu na bazie oleju żurawinowego. teraz mam zamiar zrobić sobie jeszcze serum z Pine Bark, ekstraktem z winogron albo kwasem ferulowym - jeszcze się nie zdecydowałam
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 06:46   #3402
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A nie wiecie może czy gdzieś na wizażu jest watek o tym serum z wit C Basi? Albo taki, w którym dużo się o nim poczyta?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 13:35   #3403
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Ja chciałem Was zapytać dlaczego w kremie złuszczającym Loreala z serii Pure Zone:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-sie-skory.htm

nie ma żadnych filtrów? Czy to pomyłka?

Przecież jak się złuszcza to powinno się stosować filtry? Producent myślał, że ktoś będzie jeszcze osobno taki filtr aplikował tak?

Podobny krem ma również Garnier i też nie ma filtrów no ale to w sumie ta sama firma.

Pozdrawiam.
Dlatego, ze takiego kremu najpewniej bedziesz chcial uzyc na noc a wtedy filtr niepotrzebny. Dyskusja na ten temat byla troche wyzej. A na dzien i tak filtr nalozyc bedziesz musial wiec lepiej, zeby mial wlasciwosci nawilzajace (krem nawilzajacy z filtrem) - no chyba ze dwa razy chcesz sie zluszczac, ale nawet wtedy filtr na noc bylbny niepotrzebny, a przy zluszczaniu to 50+ musi byc a nie jakas 15, wiec obciazaloby skore.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:37   #3404
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
A nie wiecie może czy gdzieś na wizażu jest watek o tym serum z wit C Basi? Albo taki, w którym dużo się o nim poczyta?
ale o którym konkretnie?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 19:43   #3405
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
A nie wiecie może czy gdzieś na wizażu jest watek o tym serum z wit C Basi? Albo taki, w którym dużo się o nim poczyta?

Pewnie,ze jest
Prosze Klik!
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 06:46   #3406
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pewnie,ze jest
Prosze Klik!
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ale o którym konkretnie?
chodziło mi właśnie o to powyżej - serum antyoksydacyjne z wit C, o którym Basia Kwiatkowska pisze na swoim forum.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 08:49   #3407
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja muszę napisać, że od kiedy mam LRP barwiony filtrowanie to dla mnie sama przyjemnośc. Na buzie mieszam z białym, ale na dekolt już kłade czysty barwiony i jest piekny efekt, no przepiekny......


Mam jednak minimalne wrażenie, że się opaliłam a zwłaszcza na czole tak lekko, przy czym muszę zaznaczyc, że od kjakiegoś czasu spędzam mnóstwo czasu an dworze. Zawsze z filtrem, no ale.
Filtr aplikuję po dwa razy dziennie - rano i po południu.... nie dotykam buzi, a jeśli dotknę wówczas regularnie poprawiam filtr. Nakładam bardzo dużą ilość, przepisową, przy barwionym i tak nie widac tego, ślicznie stapia mi się ze skórą. Mój chop mówi, że ślicznie wyglądam tak promieniście... to efekt koloru po barwionym LRP fluidzie... no a Lieraca zostawiam na jesień zimę albo, bo tez jest cudowny no przecudownie nawilża, jak świetny krem nawilżający, ale ja już to chyba trzy razy tu pisałam No zapach!!!!!!!!!! Piekny, żeby tylko nie bielił.... ale jak nałoże cieńszą warstwe to nie jest tak źle.

Acha co ważne - nie pudruje buzi po nałożeniu filtra.... makijaż tylko na oczach i to minimalny... troszkę korektowa pod oczy - ich wewnętrzną część, maciupko pudru i starczy..
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax

Edytowane przez Labirynth
Czas edycji: 2010-06-27 o 08:50
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 09:34   #3408
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
A ja muszę napisać, że od kiedy mam LRP barwiony filtrowanie to dla mnie sama przyjemnośc. Na buzie mieszam z białym, ale na dekolt już kłade czysty barwiony i jest piekny efekt, no przepiekny......


Mam jednak minimalne wrażenie, że się opaliłam a zwłaszcza na czole tak lekko, przy czym muszę zaznaczyc, że od kjakiegoś czasu spędzam mnóstwo czasu an dworze. Zawsze z filtrem, no ale.
Filtr aplikuję po dwa razy dziennie - rano i po południu.... nie dotykam buzi, a jeśli dotknę wówczas regularnie poprawiam filtr. Nakładam bardzo dużą ilość, przepisową, przy barwionym i tak nie widac tego, ślicznie stapia mi się ze skórą. Mój chop mówi, że ślicznie wyglądam tak promieniście... to efekt koloru po barwionym LRP fluidzie... no a Lieraca zostawiam na jesień zimę albo, bo tez jest cudowny no przecudownie nawilża, jak świetny krem nawilżający, ale ja już to chyba trzy razy tu pisałam No zapach!!!!!!!!!! Piekny, żeby tylko nie bielił.... ale jak nałoże cieńszą warstwe to nie jest tak źle.

Acha co ważne - nie pudruje buzi po nałożeniu filtra.... makijaż tylko na oczach i to minimalny... troszkę korektowa pod oczy - ich wewnętrzną część, maciupko pudru i starczy..
Takimi postami przywracasz mi wiare w filtry!
Barwiony antek juz do mnie jedzie, kupilam po dosc niskiej cenie na allegro
Jaki efekt daje mieszanie go ze zwyklym?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 09:43   #3409
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Już piszę.... mając dwa kolory barwiony i biały możesz sama decydować jaki chcesz uzuskać odcień, ja mieszam 2 do 1, barwionego 2 a białego 1. Zupełnie jak z dwoma rodzajami farbek. Idealnie pasuje.... Możesz uzyskac tez taką barwę jakby różowawą, ale to tak jak mówię, sama popróbujesz jakie opcje Ci będą pasowały do cery, bo to tak naprawdę zalezy jaki masz kolor skóry...

Ja też już mam odłożone dwa biały nowy i barwiony czekają na mnie w aprece

Na dekolcie z kolei tak zlewa mi się barwiony z kolorem skóry, że w ogóle go nie widać, daje lekki efekt opalenizny może tylko Jestem zadowolona bardzo
__________________
Turn on the Light... take a Deep breath... Relax
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 11:57   #3410
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja od przedwczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką Lirenki mineralnej spf 30 i powiem szczerze że jak na chwilę obecną to jestem zachwycona, bo tan filtr nie ma głównego minusa innych Lirenek - nie lepi się dobrze i dość szybko się wchłania, nie bieli , jak dla mnie jest porównywalny do LPR-u a nie ma Parsolu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 10:49   #3411
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
A ja muszę napisać, że od kiedy mam LRP barwiony filtrowanie to dla mnie sama przyjemnośc. Na buzie mieszam z białym, ale na dekolt już kłade czysty barwiony i jest piekny efekt, no przepiekny......
też jestem nim zauroczona. Zauważyłam natomiast, że kolor wychodzi jeszcze lepszy, kiedy mieszam go z Antkiem AC - który nie bieli tak bardzo jak zwykła "50-tka". Minusem jest to, że ochrona nie jest już wtedy na poziomie "50+", bo AC to "30-tka". Kolor wychodzi mniej różowy. Natomiast do opalenizny samoopalaczowej sam Antek barwiony idealnie pasuje.
Nawet wczoraj TŻ tak mi się przypatrywał, po czym zapytał, czy się malowałam. A ja miałam tylko wyżej wspomnianą mieszankę i puder bambusowy do zmatowienia
Martwi mnie tylko to, że zaczyna go podobno brakować w hurtowniach (co znajduje odzwierciedlenie na półkach aptecznych). Ale zawsze pozostaje internet
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:00   #3412
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

a ja się zawiodłam na Avene emulsji,juz Anthelios krem do cery suchej mniej bieli.Avenkę możwe wymienię na targowisku.Chyba LRP ma najlepsze filtry
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 12:31   #3413
karolamaria89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 272
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ostatnio trafiłam na takie forum http://www.bioslone.pl/forum/index.php?topic=171.0

oraz na taki artykuł http://www.solarium.pl/index.php/akt...-przed-sloncem
ogólnie na temat zdrowia i innych warto poczytać sobie artykuły na www.bioslone.pl

Nie mówię że zgadam się ze wszystkim co piszą, ale stanowi to dla mnie źródło inspiracji dla zdrowszego życia.

Jeżeli chodzi o filtry to jestem w kropce. Stosowałam już kilka zawsze do końca i nie przynosiły w moim przypadku poprawy cery, wręcz przeciwnie. (do takich wniosków doszłam zanim znalazłam bioslone)

Co o tym wszystkim myślicie ? Chętnie poczytam wasze opienie , bo ja nie wiem sama.
karolamaria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 12:59   #3414
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
A ja muszę napisać, że od kiedy mam LRP barwiony filtrowanie to dla mnie sama przyjemnośc. Na buzie mieszam z białym, ale na dekolt już kłade czysty barwiony i jest piekny efekt, no przepiekny......


Mam jednak minimalne wrażenie, że się opaliłam a zwłaszcza na czole tak lekko, przy czym muszę zaznaczyc, że od kjakiegoś czasu spędzam mnóstwo czasu an dworze. Zawsze z filtrem, no ale.
Filtr aplikuję po dwa razy dziennie - rano i po południu.... nie dotykam buzi, a jeśli dotknę wówczas regularnie poprawiam filtr. Nakładam bardzo dużą ilość, przepisową, przy barwionym i tak nie widac tego, ślicznie stapia mi się ze skórą. Mój chop mówi, że ślicznie wyglądam tak promieniście... to efekt koloru po barwionym LRP fluidzie... no a Lieraca zostawiam na jesień zimę albo, bo tez jest cudowny no przecudownie nawilża, jak świetny krem nawilżający, ale ja już to chyba trzy razy tu pisałam No zapach!!!!!!!!!! Piekny, żeby tylko nie bielił.... ale jak nałoże cieńszą warstwe to nie jest tak źle.

Acha co ważne - nie pudruje buzi po nałożeniu filtra.... makijaż tylko na oczach i to minimalny... troszkę korektowa pod oczy - ich wewnętrzną część, maciupko pudru i starczy..

chodz ci o anthelios XL SPG 50+? pamiętasz ile za niego dałaś?
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 15:22   #3415
incognitooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 247
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Zastanawiam się między barwiącym kremem a fluidem z LPR, czy jest jakaś różnica w kolorze? Czy odcień tego filtra jest podobny do barwionego SVR?
__________________

incognitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 16:57   #3416
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Już piszę.... mając dwa kolory barwiony i biały możesz sama decydować jaki chcesz uzuskać odcień, ja mieszam 2 do 1, barwionego 2 a białego 1. Zupełnie jak z dwoma rodzajami farbek. Idealnie pasuje.... Możesz uzyskac tez taką barwę jakby różowawą, ale to tak jak mówię, sama popróbujesz jakie opcje Ci będą pasowały do cery, bo to tak naprawdę zalezy jaki masz kolor skóry...

Ja też już mam odłożone dwa biały nowy i barwiony czekają na mnie w aprece

Na dekolcie z kolei tak zlewa mi się barwiony z kolorem skóry, że w ogóle go nie widać, daje lekki efekt opalenizny może tylko Jestem zadowolona bardzo
Dziekuje za odpowiedz
matujesz na koniec czyms twarz? Bo tego takze sie obawiam...
A skrobia doprowdza mnie juz do irytacji :/
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:07   #3417
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Question Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny nie wiem czy to odpowiedni watek. Nie sledze go na biezaco. Mam natomiast pytanie odnosnie filtrow, ktore stosuje na moim 20-miesiecznym dziecku. Otoz jest to filtr mineralny taki: http://www.ulula.co.uk/blog/lavera-s...spf-explained/

Wg producenta zapewnia on 95% ochrony przed UVB i 33% przed UVA. I moje pytanie brzmi czy wprzypadku filtrow chemicznych ten wspolczynnik (w tym konkretnym przypadku 3:1) dla UVB/UVA jest taki sam. Czy moze filtry chemiczne sa wydajniejsze pod wzgledem ochrony przed UVA? Przyznaje, ze boje sie troche uzywac filtrow chemicznych dla tak malego dzicka, moze nieslusznie? Ten filtr kupilam w sklepie z naturalnymi produktami, jest w 100% mineralny i wydaje mi sie, ze jest bezpieczny. Jedynie boje sie o te promienie UVA. Czy istnieje rownie zdrowa dla skory, bardziej skuteczna i bezpieczniejsza opcja dla malego dziecka wsrod filtrow chemicznych? Pomozcie.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:39   #3418
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ktory filtr lepszy ..moze nie lepszy ale lepiej sie wchlania, nie bieli...??? Co polecacie ????

Antek barwiony czy Aneve barwiony ???? mam przebarwienia wiec musi byc 50 A moze ten z firmy Durcley ???
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 14:39   #3419
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

hurrraa..Chciałam się pochwalić znalazłam idealny filtr dla siebie Dziękuję dozgonnie wszystkim kobietkom które mi doradzały tutaj
Moim nr 1 jest od dziś Soraya balsam do opalania spf45 taki niepozorny za 20złociszyy nie rozstaję się już z nim
Bardzo zachęcam i apeluję Dziewczyny używajcie filtrów bo warto !!!
dziękuje za uwagę
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2010-06-29 o 14:44
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 15:25   #3420
hoyabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ząbki k. Wawy
Wiadomości: 10
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam,
Doradźcie mi bardzo Was proszę.

Mam cerę mieszaną, dużo wyprysków na żuchwie i brodzie i NACZYNKOWĄ .

Chcę kupić filtr ale:
1. Nie mam jasnej karnacji tylko taką lekko brzoskwiniową i nie chcę żeby bielił - więc może anthelios barwiący (po czym poznać na opakowaniu że barwi)
2. Chcę żeby był to mineralny a nie chemiczny filtr - Jaki jest antek?
3. Jeżeli antek odpada bo jest chemiczny to co w zamian nie bielącego i mineralnego


Dziękuję
hoyabella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.