Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-18, 09:24   #4561
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
hm, mi sie podoba fioletowy niby... ale wlasnie sie zastanawiam nad nim i nie moge przekonac
ale by MEGA wyglądał z Twoją skórką różową!

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no wlasnie chcualam kupic medalik z Lilou i wygrawerowac imie cory :Milena
na charming oczywiście też grawerują. Mam z dwóch stron własnie imiona dzieci. Ja kupiłam na charming a nie na lilou bo serduszko mi się bardziej podoba to skośne. Lilou ma śliczne kotki i te przywieszki z aniołkiem. No i zapięcia w cenie zbójeckiej ale ma.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

acha..p4w, mamy zarezerwowane jaja w poniedziałek mają być.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:25   #4562
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

wlasnie mi tez sie bardziej podoba skosne serce... i zastanawiam sie nawet czy babci nie sprawic...
a ile im zajmuje doreczenie od czasu zamowienia, kojarzysz moze?
bo ja mam tak z 1,5 tyg [potrzebuje na 27 maja to miec ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:29   #4563
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Ilios Piękne te koraliki które pokazywałaś..


Jajo żyje 3 miesiące.....jak to , z czego ono z żywych stworków?
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:35   #4564
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

z rozowych swinek
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:38   #4565
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z rozowych swinek
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:39   #4566
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
z rozowych swinek
Trzeba je karmić, dbać..... i jak juz je pokochasz umierają.....nie chcę jaja....bo ja się uczuciowo z nim zwiąże.
Ale przyznam szczerze że jest ono na moje liście zakupowej a także te twoje odkrycie cyckowe. Taki cycek przydaje się w lecie, a znaleźć odpowiedni co trzymałby mi bambole bez ramiączek graniczy z cudem. JA wiele takich mierzyłam,, w przebieralni wytańczyłam akukaracze i co , cycek do pasa się stoczył. Muszę tylko wypłate dostać. BO ta obezna na wyjazdy przeznaczona.
A mi sie marzy chamrsik albo pandorek, albo cos podobnego na czerwonym rzemyczku, żeby odstarszal złe moce. NOrmalnie wierze w to...pokonałam w ten sposób wampira energetycznego w swoim otoczeniu.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:48   #4567
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wlasnie mi tez sie bardziej podoba skosne serce... i zastanawiam sie nawet czy babci nie sprawic...
a ile im zajmuje doreczenie od czasu zamowienia, kojarzysz moze?
bo ja mam tak z 1,5 tyg [potrzebuje na 27 maja to miec ]
kurcze..nie pamiętam dokładnie,ale chyba z tydzień czekałam. Jakoś nie długo. Bardzo fajna tam jest obsługa, wszystko mi szybciutko odpisywało to najlepiej zapytaj czy się wyrobią. No i sprawdź czy mają na stanieto serduszko bo ono szybko się sprzedaje. Ja czekałam z miesiąc aż się pojawiło.
Masz super babcię

dynia...na czerwonych sznurkach są super bransoletki w apart. Bardzo mi się podoba motylek na sznureczku. To seria Fun fun
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 09:51   #4568
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
kurcze..nie pamiętam dokładnie,ale chyba z tydzień czekałam. Jakoś nie długo. Bardzo fajna tam jest obsługa, wszystko mi szybciutko odpisywało to najlepiej zapytaj czy się wyrobią. No i sprawdź czy mają na stanieto serduszko bo ono szybko się sprzedaje. Ja czekałam z miesiąc aż się pojawiło.
Masz super babcię

dynia...na czerwonych sznurkach są super bransoletki w apart. Bardzo mi się podoba motylek na sznureczku. To seria Fun fun
Dziękuje poszukam.
Znikam szykować się do pracy....a ciężka praca mnie czeka.....
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:03   #4569
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
acha..p4w, mamy zarezerwowane jaja w poniedziałek mają być.
ok, to jak będą do zapodaj pw z danymi i kwotą przelewu
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:14   #4570
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

a ja się musze pożalić mam ostatnio jakiegoś pecha zakupowego chyba!
otóż zamówiłam na all perfumy (najgorsze jest to, że na wspólnozakupowy do rozlania) i jak już chciałam psiknąć okazało się, że atomizer jest popsuty i nie psika! naciskam naciskam i nic! całe mieszkanie obleciałam i dawałam każdemu żeby spróbował, żeby zobaczyć czy to tylko ja bez siły, albo czy może to trzeba sposobem. No więc albo wszyscy w mieszkaniu bez siły, albo rzeczywiście psikacz popsuty Po sąsiadach już latać nie będę
Napisałam do sprzedawcy, co mam z tym zrobić (wolę zawsze pisać, bo uważam że wtedy wszystko dokładnie przemyślę, będę miała na to sporo czasu i brak presji ze strony drugiej osoby, która telefonicznie czeka na szybką odp) a on mi odp, że mam podać mój numer tel Nie wiem, czy mi mailowo nie wierzy, czy chce obadać teren, że nie ma do czynienia z dzieciakiem, który se jaja robi

No ale jest mi smutno, że będę się musiała bawić w jakieś odsyłania, tracenie kasy na to odsyłanie właśnie, no ewidentnie ostatnio nic mi nie idzie!
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:20   #4571
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
a ja się musze pożalić mam ostatnio jakiegoś pecha zakupowego chyba!
otóż zamówiłam na all perfumy (najgorsze jest to, że na wspólnozakupowy do rozlania) i jak już chciałam psiknąć okazało się, że atomizer jest popsuty i nie psika! naciskam naciskam i nic! całe mieszkanie obleciałam i dawałam każdemu żeby spróbował, żeby zobaczyć czy to tylko ja bez siły, albo czy może to trzeba sposobem. No więc albo wszyscy w mieszkaniu bez siły, albo rzeczywiście psikacz popsuty Po sąsiadach już latać nie będę
Napisałam do sprzedawcy, co mam z tym zrobić (wolę zawsze pisać, bo uważam że wtedy wszystko dokładnie przemyślę, będę miała na to sporo czasu i brak presji ze strony drugiej osoby, która telefonicznie czeka na szybką odp) a on mi odp, że mam podać mój numer tel Nie wiem, czy mi mailowo nie wierzy, czy chce obadać teren, że nie ma do czynienia z dzieciakiem, który se jaja robi

No ale jest mi smutno, że będę się musiała bawić w jakieś odsyłania, tracenie kasy na to odsyłanie właśnie, no ewidentnie ostatnio nic mi nie idzie!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 10:21   #4572
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

pri...może telefonicznie im się łatwiej dogadać. Nic się nie przejmuj narazie. Jak dobry sprzedawca to wymieni wszystko na swój koszt. Podaj tel i wtedy zobaczysz.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:10   #4573
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja też się trzymam w sprawie uszu, ale myślę że najgorsze przed nami- pewnie zacznie się dopiero kuszenie jak dziewczyny dostaną paczki ze swoimi uszami
pewnie tak, ciężkie czasy nas czekają

widzę, że temat koralików wrócił, ja sobie ostatnio takiego motylka kupiłam i jest boski, także jak Dynia chcesz na czerwonym rzemyczku, to polecam
a teraz oczywiście przez Ilioska, spodobała mi się różowa skórka pandorki

a te sznurówki pandory, to piszecie o tych co teraz można dostać gratis przy zakupie koralika na dzień matki? czy jakieś inne, bo wypadłam z pandorowego świata i nic nie wiem
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:30   #4574
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

to vo mozna dostac to jest z rzemyka, sznurowki sa jeszcze ciensze ale za to w roznych kolorach

a rozowa skorka jest boska
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:39   #4575
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

norbit no ja własnie o tym motylku piszę! cudny jest
ale wiecie co ja zrobiłam (ennkaa..magister kombinatoryki). Polazłam do jubilera i powiedziałam,że ma mi zrobić takiego motylka ale pełnegoz grawerem ciekawa jestem co z tego wylizie...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 18:02   #4576
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ok, to jak będą do zapodaj pw z danymi i kwotą przelewu
A gdzie kupujecie te jajka?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 21:03   #4577
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to vo mozna dostac to jest z rzemyka, sznurowki sa jeszcze ciensze ale za to w roznych kolorach

a rozowa skorka jest boska
aha, poprzeglądam sobie stronkę zaraz no boska boska nie kuś już
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
norbit no ja własnie o tym motylku piszę! cudny jest
ale wiecie co ja zrobiłam (ennkaa..magister kombinatoryki). Polazłam do jubilera i powiedziałam,że ma mi zrobić takiego motylka ale pełnegoz grawerem ciekawa jestem co z tego wylizie...
aaaaa no tak faktycznie, gapa jestemto pochwal się, jaki Ci motylek wyjdzie, też bym chciała takiego pełnego
[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;26997156]A gdzie kupujecie te jajka? [/QUOTE]
chyba tutaj
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 21:05   #4578
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

informuje ze Melisek w zaden sposob - przynajmniej u mnie nie dalo sie rozciagnac czy dopasowac do stopy.
po raz kolejny mnie obtarly, i niestety przod jest zbyt plaski dla moich paluchow albo jednak sa zbyt ciasne i place mnie bola straszliwie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 07:50   #4579
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
aaaaa no tak faktycznie, gapa jestemto pochwal się, jaki Ci motylek wyjdzie, też bym chciała takiego pełnego
wczoraj dzwonił ,ze mam do odebrania niedługo jadę do "na miacho" to odbiorę. Pochwalę się jak będzie ładny a jak kicha to go schowam i się nie przyznam

sklep od jajek ten co dziewcznyny podały innego nie znalazłam
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2011-05-19 o 07:52
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 11:17   #4580
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

patrzcie narazie nie mam sznureczka jeszcze więc tak tylko na sznurówkę dałam do zdjęcia
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 11:24   #4581
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
patrzcie narazie nie mam sznureczka jeszcze więc tak tylko na sznurówkę dałam do zdjęcia
śliczny, fajnie wyszedł a jaką cenę sobie policzył ten złotnik? aha i od razu mam pytanie o tą sznurówkę z pandorki, to trzeba ją sobie samemu zawiązywać na supełek tak?
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 11:28   #4582
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

norbit, wycenił mi to na ok 80 PLN. Ale zapłaciłam mu starym srebrem miałam jakieś takie pośniedziałe, pozrywane łańcuszki to wziął ode mnie

sznurówkę pandory wiążę sobie sama, ale jest kilka sposobów na to. Można też kupić z zapięciem. Moim zdaniem też można kupić na półfabrykatach zapięcie z karabińczykiem i też będzie fajnie. Ja kupiłam , ale takie jak ma pandora. Jeszcze nie doszło więc nie wiem jak ono się spisze.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 12:33   #4583
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Hej dziewczynki, ja tak szybko bo nie mam teraz czasu
chcialam tylko napisac, ze niestety nie udalo mi sie zamowic łonderbry uszatkowej w rozmiarze 30D w sklepie TheHut.com - przyslali mi maila, ze tego rozmiaru nie maja (dlatego tez nie potwierdzali platnosci w Paypalu) i nie moga go skombinowac

na razie daje sobie spokoj
jutro mam wieczor panieniski ale taki skromny, bo krolicze uszy i mlodzieniec z nazelowanymi wlosami wyskakujacy z tortu to nie sa moje pragnienia - wole mohito
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 15:21   #4584
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Milko, a kiedy ślub w takim razie?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 15:37   #4585
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Witam Was Ja do Was - ekspertek - z pytaniem o róż Chanel Joues (okrągły) - czy pędzelek do niego może mieć napis Chanel zamiast logo? Na stronie Chanel jest z logo, na Allegro są z logo oraz z napisem Chanel - zastanawiam się czy te z napisem to np. stara wersja czy też 100% podróba? Bo te z napisem mają nawet sprzedawcy z wielką ilością pozytywów...

Jeszcze jedno pytaniem jeśli można Co polecicie przeciwko wypadaniu włosów (po ciąży mi tak wypadają, że niedługo będę łysa chyba)?

A jak mogę jeszcze jedno pytanie... Co jest dobrego na ząbkowanie? Irsin, Ty masz teraz ten problem - masz może jakąś pomoc,np. dobry żel albo coś?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 17:45   #4586
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Witam Was Ja do Was - ekspertek - z pytaniem o róż Chanel Joues (okrągły) - czy pędzelek do niego może mieć napis Chanel zamiast logo? Na stronie Chanel jest z logo, na Allegro są z logo oraz z napisem Chanel - zastanawiam się czy te z napisem to np. stara wersja czy też 100% podróba? Bo te z napisem mają nawet sprzedawcy z wielką ilością pozytywów...

Jeszcze jedno pytaniem jeśli można Co polecicie przeciwko wypadaniu włosów (po ciąży mi tak wypadają, że niedługo będę łysa chyba)?

A jak mogę jeszcze jedno pytanie... Co jest dobrego na ząbkowanie? Irsin, Ty masz teraz ten problem - masz może jakąś pomoc,np. dobry żel albo coś?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
Wydaje mi się, że te z napisem to podróby, ale najlepiej spytaj na wątku kolorówki Chanel.

W ciąży z tego co czytałam włosy prawie nie wypadają, dlatego po wypada ich dużo - musisz pozbyć się tych co normalnie wypadłyby Ci w okresie ciąży + tych średnio 100 dziennie, które normalnie nam wypadają. Ja zostawiałam za sobą pełno kłaków, też się denerwowałam, ale w sumie nie zauwazyłam żeby zostało mi mniej włosów. Nie martw się
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 18:07   #4587
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

na zabkowanie Camilia
chociaz ja nie stoauje poki co bo marudzenie jakos udaje mis ie przezyc
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 18:59   #4588
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Witam Was Ja do Was - ekspertek - z pytaniem o róż Chanel Joues (okrągły) - czy pędzelek do niego może mieć napis Chanel zamiast logo? Na stronie Chanel jest z logo, na Allegro są z logo oraz z napisem Chanel - zastanawiam się czy te z napisem to np. stara wersja czy też 100% podróba? Bo te z napisem mają nawet sprzedawcy z wielką ilością pozytywów...

Jeszcze jedno pytaniem jeśli można Co polecicie przeciwko wypadaniu włosów (po ciąży mi tak wypadają, że niedługo będę łysa chyba)?

A jak mogę jeszcze jedno pytanie... Co jest dobrego na ząbkowanie? Irsin, Ty masz teraz ten problem - masz może jakąś pomoc,np. dobry żel albo coś?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
Polecam wcierkę do włosów Dermedic Mi bardzo pomogła
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:22   #4589
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

mnie też strasznie włosy wyłaziły. Aż miałam łyse placki. Jak karmisz, to niestety....rady chyba nie ma. Można oczywiście lepiej się odżywiać, brać witaminy Ja brałam a było coraz gorzej. Stosowałam seboradin (kurcze..chyba się to tak nazywało) takie smierdzące z rzepą do smarowania głowy. Troszkę pomogło. Ale tak naprawdę to uspokoiło się samo kiedy zaczęłam normalnie jeść i mniej karmiłam, więc chyba cierpliwość pozostaje
na ząbkowanie to już niestety nie pamiętam
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 21:49   #4590
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na streawberrynet.com- kolorówka cz.XII

ja niestety niedzieciata, więc wypalę w innej sprawie

dostałam dziś łonderbraaaa rozmiar rewelacja, cycki robi też rewelacja ale ja brałam ten od reklamy, ten co to niby powiększa o 2 rozmiary i rzeczywiście! wyglądają extra szkoda, że na thehut nie ma innych kolorów, bo bym wzięła bez zastanawiania

a w związku z moimi perfumami.. ehh.. koleś zadzwonił, powiedział, że mam przy tym pogrzebać i może się naprawi. Pogrzebałam, naprawiło się na 2 psiki i znów przestało działać Jutro biorę i odsyłam Koleś powiedział, że ma jakiegoś szwagra, który niby wszystko potrafi naprawić, więc bardzo się zirytuję jak pan szwagier przy naprawianiu atomizera wypsika mi 1/4 butli
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.