Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 13:07   #2881
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Jaki piękny kolor
Henna Khadi Ciemny Brąz.
Ale spam, niech ktoś wrzuci pazury odżywkuję Rimmelem, czekam aż odrosną te rozdwajańce
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:10   #2882
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Pójdę w ślady Karoli i wrzucę co tam mam... Dmka proszszsz...
dłuugaśne cudne
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:15   #2883
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cudowne
Ja później może wstawie zdjęcie moich paznokci ale no wstyd, naprawde wstyd mierzyłam płytke i to jest od 6mm-1 cm na kciukach

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Henna Khadi Ciemny Brąz.
Ale spam, niech ktoś wrzuci pazury odżywkuję Rimmelem, czekam aż odrosną te rozdwajańce
Wiesz co, na wzrost to kup różową wibo lovely, regularnie wieczorem smarować i będą rosły jak szalone
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:24   #2884
Morena_
Rozeznanie
 
Avatar Morena_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 766
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

gf
__________________


za granicą - konto nieaktywne.



Edytowane przez Morena_
Czas edycji: 2012-01-16 o 11:22
Morena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 14:50   #2885
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Aleeeee spam!! Już nadrobiłam trochę
Dziękuję ślicznie za wszystkie komplementy moich arbuzowych pazurków
Może krycie tego lakieru to nie jest jak Bella z Twinsów ale jak na taki jasny kolor to byłam mega zaskoczona .... i dlatego kupiłam więcej... blue lagoon i berry&milk... i kraka z Delii... Jezu jestem chora!
Kupuję jeszcze zapas zmywacza i krem do twarzy i juz nic a nic

Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
Okreslenie "mięso" tak pobudziło moją wyobraźnie,że jak zaczełam czytac wasze czereśniowe opowieści to aż poczułam te glizdki w buzi

Mgiełka bardzo podoba mi sie kolor lakieru i wzorek z motylkiem, dla mnie rewelka
mięskowe opowieści z krypty hehehe ja nie zaglądam w czereśnie i trzymam sie wersji, że nic w nich nie ma

Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
Żyłki,tłuszczyki,chrzastk i i inne przeszkody w jedzeniu to NIC w porównaniu z włosem w jedzeniu. Maaamusiu...na samą myśl mam gęsią skórkę, fuuuuj !
Najgorsze co może być
bleeeeee nic już nie jem przez najbliższę 2 h

Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
Podziwiam Cię bo ja jak mam włosa w jedzeniu nie mówiąc o momencie jeśli kapne się,że jest ale już w mojej buzi ( bleeeeee )
to choćbym miała na talerzu bógwieco to nie tknęłabym tego
Mama sie zawsze na mnie denerwuje bo jak już kopnie mnie ten "zaszczyt" i wyciagne włosa z jedzenia to dre się na całą kuchnie
MAAAAAAMOOOOO WŁOOOOSSSS !!!
I potem nikt nie chce już jeść bo obrzydzam tym każdemu obiad
hehehehehe hehehehh

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
czekam az mi wlosy wyschna, wymaluje sie i smigam na lowy Essence
no no pochwalisz się co kupiłaś

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a tu moje, robione wczoraj, widzę, ze tylko skorki mam pozdzierane po bokach ;/
aleeeeeee ekstra to tą essencową sondą?

Wiesz co ja po bokach i dookoła czyszczę takim pen'em z Donegala jest mega świetny, życie mi ratuje i mam go juz tak długo a z 4 końcówek jeszcze jedną mam nieużywaną. iiii taki olejek to ma dołączony którego mam pół butelki jeszcze i nawilża skórki ładnie. No mistrzostwo świata!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Nie śmiać się z przedostatniego zdjęcia
Robiliśmy pokaz głupich min
o jał jakie rzęsiska

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Pójdę w ślady Karoli i wrzucę co tam mam... Dmka proszszsz...
no cudne macie rzęsy obie

Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
Ja w ogole jestem jakas dziwna Rzęsy w lewym oku malują sie świetnie, pięknie się wydłużaja i poddają szczoteczce...a w prawym oku sie musze natrudzic a i tak nie wyciagają się tak ładnie jak w drugim. Bez sensu
to ja mam to samo jedno oko ładnie pięknie drugie dupa... i brwi swoich nienawidzę... szczerze...!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

A moje włosy wyglądają o TAK i TAK (12/06/11) . Pokażę jak wyglądały w grudniu TADAM
no różnica wielka i nie chodzi nawet o ułożenie (bo te pierwsze to chyba nie naturalne loczki? bo jak naturalne to umarłam właśnie) tylko zdrowe takie są!

I zdjęcia dzienne Watermelona z Fruit Cocktaili. dwa pierwsze w słońcu następne w cieniu, starałam się jak mogłam

Hmmm wizaż zeżarł im kolor trochę i jakość..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07600.jpg (20,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07603.jpg (29,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07601.jpg (12,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07602.jpg (31,8 KB, 14 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2011-06-14 o 14:56
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 14:54   #2886
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Orchidku
śliczne piżameczki

pewnie, chętnie zobaczę esęsa

przez to gadanie o robalach wszystkie czereśnie które jadłam sprawdziłam i w żadnej nie było, tylko się napracowałam na darmo

Aga boskie rzęsy i piękne oczy i brwi

Karola no rzęsy świetne, ale brewki za cieniutkie dla mnie, domalowałabym tu i tam (próbowałaś rycynę na brwi stosować?)

ja rzęs jak nie pomaluję to jakby ich nie było, jasne końcówki bardzo i rosną w dół, a jak pomaluję to i tak dalej są zwykłe ale ujdą, brwi moje lubię jak podmaluję, bo jak nie to od połowy ich nie widać prawie, bo mam dość jasne i rzadkie włoski
ale zawsze maluję delikatnie, bo takie przesadzone graficzne brwi też mi nie odpowiadają

Mgieła masz opr@$%^@$^$%&$%&%!!!!!
wszystkie ładne virtuale wykupiłaś! nic prawie nie zostało w Tomaszu (jasny fiolet i mięta) wzięlam tego cranberry chic, super kolor, ale z kryciem nienajlepiej (patrzyłam na jednym pazurze)
muszę ich jeszcze poszukać...

jak wiesz gdzie, to pisz

i gdzie kupiłaś tego donegala? (zdjęcie )

demka cudne włosy, och piękne, kolor i skręt (to naturalny skręt? tak Ci się poprawiły od grudnia? )
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-06-14 o 14:57
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 15:08   #2887
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Mgieła masz opr@$%^@$^$%&$%&%!!!!!
wszystkie ładne virtuale wykupiłaś! nic prawie nie zostało w Tomaszu (jasny fiolet i mięta) wzięlam tego cranberry chic, super kolor, ale z kryciem nienajlepiej (patrzyłam na jednym pazurze)
muszę ich jeszcze poszukać...

jak wiesz gdzie, to pisz

i gdzie kupiłaś tego donegala? (zdjęcie )
Tooo nieeeee jaaaaaa!
też dzisiaj pół miasta zjechałam za nimi heheh. A najwięcej zostało w Łukaszu, cały komplet był dzisiaj jak byłam. Zależy czego szukasz. W Carrefourze są (były wczoraj ) wszystkie tylko bez jasno niebieskiego a ty go już masz.

ja kupiłam w Leclerku za 10 zł tylko ja mam czarnobiały, a reszta jak ze zdjęcia
http://donegal.com.pl/1948-1686-thic...o-paznokci.jpg

autentycznie najlepsze co w życiu kupiłam tylko trzeba te końcówki trochę poużywać bo na początku są twarde, a potem juz bajka. A jak jest troche ubabrana w lakierze i ci marze po skórze to o kartkę papieru przecieram

p.s az sprawdziłam u siebie i u mnie ta buteleczka to też rozcieńczalnik . Jak chcę uzupełnić to śmiesznie bo nie wiedziałam na początku jak to wlać a instrukcji obsługi nie było . Trzeba wyjąć ta końcówkę przyłożyć ściśle pena do butelki i do góry nogami i trzymać aż się trochę tam wsiąknie. Oczywiście pen jest za szeroki żeby włożyć w szyjkę buteleczki i trzeba bardzo trzymać żeby się bokami nie wylało... heheh ale opis, ale jak zobaczysz to zrozumiesz
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2011-06-14 o 15:13
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 15:18   #2888
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no różnica wielka i nie chodzi nawet o ułożenie (bo te pierwsze to chyba nie naturalne loczki? bo jak naturalne to umarłam właśnie) tylko zdrowe takie są!
Nie no, właśnie naturalne się dowiedziałam o tym na wątku dla kręconych odpowiednia pielęgnacja i proszę bardzo, taki efekt moja mama ma na głowie 'baranka' a ja od zawsze "puszące" się włosy (nie wiedziałam o co chodzi, teraz już owszem)
Śliczne masz pazurki

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
przez to gadanie o robalach wszystkie czereśnie które jadłam sprawdziłam i w żadnej nie było, tylko się napracowałam na darmo
Karola no rzęsy świetne, ale brewki za cieniutkie dla mnie, domalowałabym tu i tam (próbowałaś rycynę na brwi stosować?)
demka cudne włosy, och piękne, kolor i skręt (to naturalny skręt? tak Ci się poprawiły od grudnia? )
Dobrze, że sprawdziłaś
Też bym brwi poszerzyła u Karoli bo cieniuśkie.
Moje naturalne po myciu używam najtańszych kosmetyków, robię maski, olejowanie i inne cuda, potem takie efekty. Teraz tylko zapuszczam jakby ktoś chciał wiedzieć coś więcej to TU i TU jest moja historia od grudnia, razem z fotkami. Żeby nie było, że to fotoszop albo inny człowiek
Malina, powiedz mi...baking soda to soda oczyszczona, prawda? Zgłupłam

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Tooo nieeeee jaaaaaa!
też dzisiaj pół miasta zjechałam za nimi heheh. A najwięcej zostało w Łukaszu, cały komplet był dzisiaj jak byłam. Zależy czego szukasz. W Carrefourze są (były wczoraj ) wszystkie tylko bez jasno niebieskiego a ty go już masz.

ja kupiłam w Leclerku za 10 zł tylko ja mam czarnobiały, a reszta jak ze zdjęcia
http://donegal.com.pl/1948-1686-thic...o-paznokci.jpg

autentycznie najlepsze co w życiu kupiłam tylko trzeba te końcówki trochę poużywać bo na początku są twarde, a potem juz bajka. A jak jest troche ubabrana w lakierze i ci marze po skórze to o kartkę papieru przecieram
Powinnyście razem na zakupy lakierowe chodzić, by nie było nieporozumień
Świetny ten zestaw, będę szukać aż znajdę
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 15:21   #2889
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

No błaaaagam, jeżeli będe dzieliła moje oceny przez 12 to mi wyjdzie 4,41 a jak przez 10 to 4,53 a od 4,50 jest paseeeek, błagam
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 15:22   #2890
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Mgiełko
dziękuję za foto na pewno poszukam, kiedyś miałam Ewa Szmit i był fajny, a teraz tego GR nie mogę znieść tak wali, że pożal się...

to poszukam jeszcze...a wiesz, że jak kupowałam pierwszy raz, to zapłaciłam 7 zł, a dzisiaj już 8? :x cwaniaki

Demka
tak, soda oczyszczona

to boski skręt masz i ładnie ścięte, że się tak układają (na pewno poczytam historię potem ), zdjęcia cudne!!! ale ja widziałam, że się tak lokom robi jeśli się o nie bardzo dba, na blogu włosowym

Nikki no 12 a 10 to trochę różnica jest

dziewczyny weźcie kliknijcie pierwszy link u mnie w podpisie, czy ja wyglądam dziwnie? bo 160 osób prawie obejrzało i nikt nic nie mówi bo czuję się dziwnie w takich kolorach...
ku@%&(&$wy chyba ten odcień za bardzo
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-06-14 o 15:25
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 15:29   #2891
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie no, właśnie naturalne się dowiedziałam o tym na wątku dla kręconych odpowiednia pielęgnacja i proszę bardzo, taki efekt moja mama ma na głowie 'baranka' a ja od zawsze "puszące" się włosy (nie wiedziałam o co chodzi, teraz już owszem)

Malina, powiedz mi...baking soda to soda oczyszczona, prawda? Zgłupłam


Powinnyście razem na zakupy lakierowe chodzić, by nie było nieporozumień
Świetny ten zestaw, będę szukać aż znajdę
Hehe albo proszek do pieczenia jedno z dwóch
No my to się w święto pazurkowe musimy gdzieś wybrać w Zamościu

a co do wlosów... to umarłam... sama mam takie pseudo kręcone ale nie umiem z nimi nic robić więc susze na szczotce na proste bardziej. Jak jest wilgorno to mam kręcone k¶econe.

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
No błaaaagam, jeżeli będe dzieliła moje oceny przez 12 to mi wyjdzie 4,41 a jak przez 10 to 4,53 a od 4,50 jest paseeeek, błagam
to może zrobić albo tak albo tak, coś to dziwne. Ile masz przedmiotów na tyle będzie dzielić chyba? nie?

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Malinko niebieski mi się podoba bardzo ten następny jakoś mniej, jakby cię spoważnił za bardzo
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2011-06-14 o 15:30
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 15:39   #2892
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Demka
tak, soda oczyszczona
to boski skręt masz i ładnie ścięte, że się tak układają (na pewno poczytam historię potem ), zdjęcia cudne!!! ale ja widziałam, że się tak lokom robi jeśli się o nie bardzo dba, na blogu włosowym
dziewczyny weźcie kliknijcie pierwszy link u mnie w podpisie, czy ja wyglądam dziwnie? bo 160 osób prawie obejrzało i nikt nic nie mówi bo czuję się dziwnie w takich kolorach...
ku@%&(&$wy chyba ten odcień za bardzo
No właśnie, proszek do pieczenia to chyba baking powder...
Dziękuję, dbam dalej, to naprawdę pomaga
A kleczkowska mi się podoba, ładnie Ci w niebieskim chociaż ja siebie w tym kolorze nie widzę w ogóle

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a co do wlosów... to umarłam... sama mam takie pseudo kręcone ale nie umiem z nimi nic robić więc susze na szczotce na proste bardziej. Jak jest wilgorno to mam kręcone
To się kwalifikujesz do wątku zakręconego jak masz chęć i czas poczytać to zapraszam do nas najlepiej zacząć od pierwszej strony, informacje są uporządkowane
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-06-14 o 15:40
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 15:42   #2893
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Nie wiem czy dam radę z drugim pochłaniaczem czasu Ale może w olnej chwili poczytam trochę co i jak
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 15:45   #2894
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Pazury pokazuję
Friut Cocktail Juicy Watermelon (jednak się skusiłam ) i to jest jedna warstwa!!! nie chciało mi się drugiej jechac bo wzorek i tak to nie widać, ale krycie mnie szczerze zaskoczyła, bo jest niezłe. Aaaaa i kolor musze sfotografować w dzien.
Wzorek tak sobie się odbił niestety
zawsze masz takie zadbane pazurki, ładnie wypiłowane, skórki itd, nie masz jakiś dziadów w lakierze jak ja, zawsze gdzieś przywalę,i mam jakieś dziury, usterki w lakierze. Podziwiam

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
A można te płytki z essence dostać z wzorkami na całe pazurki? bo ja nie widziałam nigdzie.
to jest jak Yeti, wszyscy o nich słyszeli, nikt ich nie widział
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
A z rzęsami też mam niezłe jazdy. Rzęski to moja duma. Kocham je i szaleję za nimi. I jak jakimś cudem ktoś mnie zobaczy bez makijaży to zawsze jest ten sam tekst "Aaaale masz rzęsyyyy. Jakiego tuszu używasz??? Jest zaj*bisty!!!!" A ja nie mam na sobie nawet grama makijażu Mogę kupić pierwszy, lepszy tusz za 5 zł i pieknie wygląda. Przynajmniej rzęsy mi sie udały... Nie to co reszta twarzy
oo ja też moje rzęsy najbardziej lubię z twarzy całej ostatnio moja znajoma pytała jak tam to przedłużanie rzęs nie załapałam o co chodzi a ona mówi,że przecież widać że mam przedłużone,zagęszczone i co tam jeszcze a już chciałam powiedzieć,że mi makijaż nie wyszedł, rzęsy źle wytuszowałam itd.. Ty masz ładniutkie rzęsy tylko brwi takie cienkie trochę, to specjalnie ?
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Mam tak samo. Z wędliny odkrajam wszelkie tłuszczyki, żyłki i chrząstki. Z kotletów tak samo [COLOR="Silver"]
też tak robię i śliwki otwieram i patrzę czy nic nie siedzi w środku..
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a tu moje, robione wczoraj, widzę, ze tylko skorki mam pozdzierane po bokach ;/
najpierw zrobilam cos ala pastelowe skittles ale uznalam ze beedzie nudno
ale słodkie piżamkowe , dobrze ktoś powiedział

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Pójdę w ślady Karoli i wrzucę co tam mam... Dmka proszszsz...
no i kolejna z firanami, jakby je tak fajnie wytuszować to

Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
Ja w ogole jestem jakas dziwna Rzęsy w lewym oku malują sie świetnie, pięknie się wydłużaja i poddają szczoteczce...a w prawym oku sie musze natrudzic a i tak nie wyciagają się tak ładnie jak w drugim. Bez sensu
też tak mam i z rzęsami i z makijażem ogólnie

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
A moje włosy wyglądają o TAK i TAK (12/06/11) . Pokażę jak wyglądały w grudniu TADAM
masz podobne włosy do nissiax z yt super są
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:04   #2895
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Wiedziałam, że nie wszytko mi zacytowało Ala u nas są całopaznokciowe z Essence!

Pilar zdziwiłabyś się jak ja walczę ze skórkami, nie umiem o nie zadbać. A w lakierze usterki hmmm ja mam wiecznie jakieś bombelki, albo mi odżywka oddycha albo jakiś brudek mi się złapie. Ale tego na zdjeciach nie widać. A czaem poprawiam 5 razy jednego paznokcia bo mi nie wychodzi tu mi się za grubo pomaluje potem jakiś prześwit się zrobi i o klawiaturę zahaczę itd
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:10   #2896
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

wcięło mi posta...co ja pisałam...coś mi wizaż zacina, daję odpowiedz i się nie ładuje

Mgieła zlot zrobim jak będzie pora, (jak pazury odrosną)
ja właśnie się wybiorę do natury zaraz chyba... muszę zobaczyć co tam w tym esęsie

wrzucam marne zdjęcia na których nic nie widać, ani efektu, ani koloru, ale jestem zauroczona tym złotym pyłkiem chinkowym (za 7zł )

efekt bardzo podobny do holo-mgiełki GR, ale złoty, równomiernie się nakłada
w słońcu jest pięknie ale słońca akurat mi zbrakło teraz
kolor bardziej jak na drugim zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg złotko.jpg (30,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg złotko (2).jpg (29,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg złotko (3).jpg (23,1 KB, 26 załadowań)
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2011-06-14 o 16:16
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:13   #2897
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Piękne rzęsy ...do takich nie potrzeba nawet mocnego makijażu, bo oczy już są wyraziste

A moje włosy wyglądają o TAK i TAK (12/06/11) . Pokażę jak wyglądały w grudniu TADAM
A włoski masz bardzo ładne, zdrowe zadbane i poprawa jest naprawdę ogromna

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
dłuugaśne cudne


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aleeeee spam!! Już nadrobiłam trochę
Dziękuję ślicznie za wszystkie komplementy moich arbuzowych pazurków
Może krycie tego lakieru to nie jest jak Bella z Twinsów ale jak na taki jasny kolor to byłam mega zaskoczona .... i dlatego kupiłam więcej... blue lagoon i berry&milk... i kraka z Delii... Jezu jestem chora!
Kupuję jeszcze zapas zmywacza i krem do twarzy i juz nic a nic



no cudne macie rzęsy obie

I zdjęcia dzienne Watermelona z Fruit Cocktaili. dwa pierwsze w słońcu następne w cieniu, starałam się jak mogłam

Hmmm wizaż zeżarł im kolor trochę i jakość..

A lakier nadal będzie mój urzekła mnie ten kolor

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

no i kolejna z firanami, jakby je tak fajnie wytuszować to
No właśnie czasem się ładnie wytuszują, ale nieraz jakoś nie bardzo... ale też od tuszu sporo zależy

Maliś dziękować no brwi to tam akurat miałam nie okiełzane i rozczochrane idę kleczkowską luknąć
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:18   #2898
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

albo może jutro pójdę...nie chce mi się nigdzie ruszać...najadłam się
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:22   #2899
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Nikki no 12 a 10 to trochę różnica jest
Chodzi o to że dzieliłam przez te główne przedmioty, czyli matematyka, fizyka, chemia, niemiecki itd. bez informatyki i techniki i na odwrót, czyli bez tych dwóch dzieliłam przez 10 a z nimi przez 12 i szczerze mówiąc bardziej pasuje mi układ przez 10
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 16:29   #2900
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Nikki systemu nie obejdziesz
może spróbuj pogadać, zeby ktoś Ci jeszcze poprawił ocenę? może odpowiesz z czegoś?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:38   #2901
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Wiem już mi uszami i nosem wychodzi ta nauka i poprawy, daje w tym roku już spokój, dobre i 4,41 I tak nie mam żadnej 3 na świadectwie więc to dla mnie satysfakcja że udało mi sie i to osiągnąć

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Nie cytujcie:
moja chemiczka to jest porypana... ciągle mnie opierdziela że nic nie robie i sie nie ucze ja nie mam kurna tylko che mii tylko ciągle miałam zaliczenia, do nocy siedziałam w książ kach na klasó wki sie uczyłam, nie jestem kujonem że nie mam życia swojego i ciągle tylko sie che mii będe uczyć ja też mam swoje życoe, rodzinne, przyjacielskie, internetowe też, nie jestem nołjalfem który ciągle siedzi na kom pie [choć tak mogłoby sie wydawać...] a nie kurna siedze i kuje bez przerwy, też odpoc zynku potrzebuje, mam 10 ważniejszych przedm iotów które przydadzą mi sie w życiu, a taka che mia pieprzona do czego mi? na platformie wiertniczej nie będe pracować -.- też chce posiedzieć na komp uterze, nie będe co chwile sie uczyła, odrabiała lekcji, co z tego że jestgem w gimnazjum, mam swoje życie i niech ona mnie w pocałuje
jeszcze mi po radzie pedagogicznej zapowiedziała kartkówke na następny rok o.O ona jest nienormalna

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Przerwy w wyrazach są celowe, otagowało mi posta.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:43   #2902
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wcięło mi posta...co ja pisałam...coś mi wizaż zacina, daję odpowiedz i się nie ładuje

Mgieła zlot zrobim jak będzie pora, (jak pazury odrosną)
ja właśnie się wybiorę do natury zaraz chyba... muszę zobaczyć co tam w tym esęsie

wrzucam marne zdjęcia na których nic nie widać, ani efektu, ani koloru, ale jestem zauroczona tym złotym pyłkiem chinkowym (za 7zł )

efekt bardzo podobny do holo-mgiełki GR, ale złoty, równomiernie się nakłada
w słońcu jest pięknie ale słońca akurat mi zbrakło teraz
kolor bardziej jak na drugim zdjęciu
kolorek świetny, gdzie taką tanią chinke kupiłaś ?

Nikki - nie przejmuj się , przede mną jeszcze dwa egzaminy w ten weekend, jakoś zabrać się nie mogę
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/




Edytowane przez antii
Czas edycji: 2011-06-14 o 16:44
antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:56   #2903
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

a ja okropnie nalozylam pekacz, ble :P chyba musialam miec oczy zamkniete jak go kladlam :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:03   #2904
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

o tutaj:
http://allegro.pl/china-glaze-wyprze...657946070.html

do tego ma 18,5ml

ale to starocie są, wzięłam jeszcze Sangrię, bo reszta jakoś mi się na swatchach nie podobała za bardzo jak szukałam
i Second-Hand Silk (tylko ten był pojedyńczy, powycierany w buteleczce 9,6)

ale złotko i sangria są właściwie nie powycierane
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:28   #2905
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
o tutaj:
http://allegro.pl/china-glaze-wyprze...657946070.html

do tego ma 18,5ml

ale to starocie są, wzięłam jeszcze Sangrię, bo reszta jakoś mi się na swatchach nie podobała za bardzo jak szukałam
i Second-Hand Silk (tylko ten był pojedyńczy, powycierany w buteleczce 9,6)

ale złotko i sangria są właściwie nie powycierane
o niedrogo
moze byc powycierany, w niczym mi to nieprzeszkadza
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:43   #2906
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
kolorek świetny, gdzie taką tanią chinke kupiłaś ?

Nikki - nie przejmuj się , przede mną jeszcze dwa egzaminy w ten weekend, jakoś zabrać się nie mogę
Trzymam kciuki, ja już nie moge nic zrobić Powodzenia
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 18:21   #2907
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, ja już nie moge nic zrobić Powodzenia

chce tylko zaliczyć,bo nie mam weny do nauki

zapraszam na rozdanie na blogu jeśli macie ochotę
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 18:23   #2908
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Mgiełka : tak sonda z essence. a moglabys wstawic zdjecie tego specyfiku z donegala? gdzie i za ile mozna takie cudo dostac?
Maliniak dzieki juz wrzucam zdjecie . super chinka
Pilar

jesli jest ktos zainteresowany to wrzucilam swoje porownanie wlosow z okresu kwiecien czerwiec, jest w podpisie komentarze milo widziane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG20110613_002.jpg (77,8 KB, 32 załadowań)
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 18:26   #2909
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
A można te płytki z essence dostać z wzorkami na całe pazurki? bo ja nie widziałam nigdzie.
można, sama mam jedną fotka w załączniku
Ale ja jestem taka niezdara, że ni hu hu nie umiem odbijać wzorków z płytek nie wiem czemu

W ogóle, to zostawić Was na 3 dni, to jak strzelić sobie samobója teraz całe popołudnie nadrabiałam

Nie chce mi się szukać kabla od telefonu, żeby wrzucić fotki tego co mam teraz szału nie ma, wypróbowałam czarnego kraka z essence, a jako podkład mam "no more drama" też z essence colour&go. zachwyciło mnie krycie, bo wystarczyła mi jedna warstwa

Nie będę cytować, więc napiszę co zapamiętałam

Orli - ciąża instant wymiata

Zwierzaczki u Sabb cudne <oprócz tej kupy vel lew tudzież aligator >

Nikki - wiem co to znaczy mieć wredną chemiczkę, w technikum miałam jedną jedyną dwóję na świadectwie właśnie z jej powodu

Wszystkie pazurki cudne szczególnie zapadły mi w pamięć piżamkowe piękne
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 18:29   #2910
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Wszystkie pazurki cudne szczególnie zapadły mi w pamięć piżamkowe piękne
heheh to moje, to moje
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.