Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-26, 20:54   #1831
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Dziękuję! Kształt jest naprawdę okej? Nic do poprawek?
Jak dla mnie jest super. A to zdjęcie z kubkiem Są takie kobiece, delikatne... Mru
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:58   #1832
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest super. A to zdjęcie z kubkiem Są takie kobiece, delikatne... Mru
Moje dłonie i paznokcie kobiece Nie sądziłam, że doczekam tego momentu, a zwłaszcza, że nie muszę się już za nie wstydzić. Nie są jednak wulgarne? Jestem przeczulona na tym punkcie...
Aż mi humor poprawiłaś, mimo tego, że od paru godzin stawy dają mi się we znaki
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:59   #1833
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Jestem. Lekarz wiedział, tylko ja sobie zapomniałam, ale pogrzebałam w papierach w domu i na gastrologii okazało się, że ten lek zniszczył mi żołądek, przełyk i jelita, a na stawy kompletnie nie pomógł. Nie mogę sobie pozwolić na kolejne wyniszczenie, bo żadne leki na mnie nie działają, a już po 1,5 r. dziwili się, że nie chodzę z woreczkiem na wypróżnianie, więc do dopiero teraz bez leczenia
Możesz napisać co to za lek?

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Zła wróciła


I dzień dobry wszystkim!
Dzień dobry


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Chyba fanem


Ja 20 kilka i myslałam że zwariuję.... Ale one te 20 kilka w dwa dni naspamowały
Nieee, nie efanem. Idolem
Mój przyjaciel, który jest dosyć znanym muzykiem opowiadal kiedyś takie historie pokoncertowe. Na przykład: podchodzi do niego łowca autografow i prosi o podpis informując: "to dla syna. On jest pana wielkim idolem"
Albo podchodzi jakiś gość z plakatem i mówi"przepraszam, masz przy sobie autograf?"

Uwielbiam te historie

Powiem Ci po moich ostatnich przeżyciach, że 20 stron to naprawdę pikuś, ale wiem co czułaś

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pies się przeziębił, ma katar i zapalenie oskrzeli, przez co ma problemy z oddychaniem. I tak jest mu ciężko, a teraz jeszcze to...
A kot zapalenie pęcherza I to też ten powypadkowy inwalida.
Biedne te moje maluszki
Bidulki malutkie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37817124]Zaraz chyba umrę.Od 3 nad ranem mniej-więcej co 40 min wymiotuje i mam biegunke. Wypiłam herbatę miętową,za 10 min ją zwróciłam.[/QUOTE]

Na pewno przejdzie niedługo. Smecta nie pomaga?

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3781732 6]
Ale chamstwo. Ja rozumiem, ja naprawdę rozumiem, że wyprzedzanie na pasach jest mega niebezpieczne, bo można nie zauważyć pieszego wychodzącego zza drugiego samochodu. No co ja tu tłumaczę - to oczywista oczywistość. Ale - w takich przypadkach, kiedy wszystko widać jak na dłoni, prędkość iście ślimacza... no jak to skomentować w ogóle?


Ja z kolei miałam taki a'la łupież po szamponach napakowanych różnymi badziewiami. Po szamponach Nivea, Gliss Kur, Shauma (nie wszystkie szampony tych marek, ale zdecydowana większość). Nie ważne ile wody bym nie wylała, zawsze był efekt niedokładnie spłukanego skalpu i śnieg we włosach. Brrr...
[/QUOTE]

Chamstwo faktycznie Kieszeń boli i w dodatku punkty karne lecą i można pracę stracić

Ja też mam właśnie taki a'la łupież po mocniejszych szamponach. Dlatego chcialam zwrócić uwagę na produkty do mycia, bo one dużo zlego potrafią zrobić wrażliwej skorze, a potem preparaty przeciwłupieżowe jeszcze to dodatkowo podrażniają.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak... Pamiętamy.
I nie nie musisz.
Przybij piątkę Śniegowa
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:03   #1834
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Możesz napisać co to za lek?
Sulfasalazyna. Brałam już kiedyś. Nic nie pomagało, ani na stawy, ani na biegunkę.
Dziś rano byłam u tego lekarza. Kłócił się jeszcze ze mną, że "może na stawy nie pomagało, ale na inne MUSIAŁO i koniec." Bardzo mnie to denerwuje, bo przecież to ja wiem lepiej czy coś działa, czy nie, a lekarze usiłują weprzeć rzeczy niestworzone... Podobnie z moim chorym kolanem - od ortopedów słyszę tylko: "ma boleć". I po rozmowie.



Zła... jak przeczytałam o Smekcie to aż mnie wzdrygnęło. Pamiętam z dzieciństwa i ten płacz, kiedy musiałam to wypić
__________________

Edytowane przez Kaveri
Czas edycji: 2012-11-26 o 21:04
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:18   #1835
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;37818449]Właśnie pije ciepłą coca-cole,całkowicie wygazowaną. Innym pomaga,zresztą jeden paw w tą czy w tamtą nie robi mi już różnicy.[/QUOTE]

Coca-cola naprawdę pomaga, ale z tego, co wiem nie powinna wlaśnie być "odgazowana"

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tadam
Nefty, nie znam się na wzorkach i nie jestem w nich dobra...

Ale mani z dedykacją dla Ciebie i życzeniami, aby Twoje życie było tak kolorowe jak szuflada z lakierami i żebyś raziła wszystkich jak najdłużej swoim blaskiem tak jak te paznokcie Sto lat kochana!!
Śliczne

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Też jej nie trawię Ani coli, ani Spritów, ani nic w tym stylu.
Może się jednak skusisz? (patrz załącznik )

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mówiłam, że w tamtym tygodniu poszalałam z lakierami? Mówiłam. No to dziś mam
Dużo zapłaciłam, bo zamawiałam z dwóch sklepów, więc i przesyłka policzyła się dwa razy, ale jakoś nie mam wyrzutów sumienia

Holo-lololo
A zaczęło się od tego, że wpisałam w allegrowsiej wyszukiwarce ChG OMG! i wyskoczył cały jeden wynik. Już-już miałam klikać, ale przejrzałam następną stronę i wybrałam te dwie perełki Choć w sumie mogłam wziąć jeszcze Revvvolution Hmm, no nic następnym razem I jeszcze INM dziś do mnie przyszedł, bosko jest
Przepięknie wyglądają
Nie mogę się doczekac kiedy je na paznokciach pokażesz

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3781983 4]
Ha, jestem już na bieżąco... Nie miałam czasu pomalować paznokci prze to nadrabianie... Dlatego zamiast paznokci dostaniecie fotkę cebularzy z boczkiem i serem domowej roboty Ostatnio Śniegusek chwaliła ziemniaczki pieczone swojego Szczęścia, a ja muszę powiedzieć że nikt nie robi takiego ciacha drożdżowego jak mój Małżon Smacznego [/QUOTE]

Jaka głodna jestem Wyglądają mega


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Moja Mama tez usłyszała, ze na pewno nic w domu nie robi. I że obrzydliwe jest zagniatanie ciasta z pomalowanymi paznokciami WTF???

Oto jej łapka (zdjęcie kalkulatorem)
Piękne paznokcie i super kolorki



EDIT:
Nie wiem dlaczego załącznik się nie załadował
Spróbuję może w osobnym poście za chwilkę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o 001.jpg (36,8 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2012-11-26 o 21:20
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:31   #1836
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najcudowniejszego z okazji Twojego pazurkowego Święta. Duuużo lakierów, zdrowych paznokci i czego sobie tylko wymarzysz
Ale czad!!!
Mega stylówa Ci wyszla... przechodzisz dalej

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taaa.... Widuję jeżdżac do pracy taką kobitę, co ma na nogach kłaki jak moje Szczęście niemal... Nie chcecie wiedzieć jak to obrzydliwe pod rajstopami jest......
O jessu
Ja kiedyś widziałam na przystanku kobietę w białych, cieniutkich rajstopach. Nogi miala pięknie ogolone, ale... tylko z przodu. Jak odwróciła się tyłem, to czarne, długie włosy na łydkach wystawały jej aż na zewnątrz. Nigdy tego nie zapomnę Jek ona to zrobiła Pewnie myślała, że jak ona z tyłu nie widzi, to nikt inny tez

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Jesteś!
Brakowało tu twojego poczucia humoru

Przy tym się śmiałam w głos

Przy tym troszkę mniej, głupio mi już było
Jezu! Zlituj się x 4750690856

Zapodam kuzynce. jej się bardzo przydadzą. pięknie napisane. Same mądrości!

Nie wiem co wąchałaś/ zażywałaś/ wstrzykiwałaś, ale rób to częściej
Ciii! Ty jedna zauważyłaś i niech tak zostanie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o 001.jpg (36,8 KB, 2 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:33   #1837
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

wizaż się kiepści
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 21:35   #1838
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Zła, ten załącznik Cię nie kocha :P

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

I miałaś mi maila na PW wysmarować
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:48   #1839
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to już nie wiem..
Spoko, juz sie pogodzilam z faktem, że nie mogę mieć wszystkiego
Ciężko było

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jak będę mieć 20 złociszy i nie będę wiedziała na co je wydać kupię niebieskie flejksy
Jak będziesz kupowala, to dla mnie też weź. Nigdzie nie widziałam niebieskich flejksów i chciałabym takie mieć na pewno (to, co napisalam powyżej jest już nieaktualne )

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Skórki czyściłam dwa razy. W rzeczywistości nie wyglądają na aż tak brudne, wybaczcie wszelkie niedociągnięcia. Pomyślałam, że po długim czasie wstawiania niepomalowanych, zrobię Wam tę "przyjemność"

Denerwuje mnie wąski maluszek, ale cóż zrobić.
Bardzo ładny kolorek i bardzo ładne pazurki, ale nie klam, że skórki czyściłaś

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37826268]I znowu nie mam czym piłować paznokci. Ten rossmanowy za 13 zł spiłował się za raz To już drugi szkalny który mi się tak zepsuł. Chyba już nigdy nie kupię szklanego.
Ten o różnej gradacji z polerką też się spiłował. Chyba tylko zostaje mi metalowy(a potem się dziwię że paznokcie mi się rozdwajają).
Kupiłam sobie odżywkę diametową. Chyba tym teraz będę tylko malować.[/QUOTE]

Ja na przykład w ogóle nie używam szklanych. Wszystkie które mialam były jakieś takie za mało precyzyjne i nie mogłam dopasować odpowiednio grubości ziarna. Albo "głaskały" paznokieć i nadawanie kształtu trwało godzinami, albo były za ostre i jakoś tak szarpaly.
Używam wyłącznie pilniczków papierowych. Mam kilka grubości i sprawdzają się świetnie. Ostatnio kupowałam w Sephorze taki dwupak - biały i szary pilniczek. Łącznie 4 grubości. Sprawdza się świetnie. Do kompletu mam jakiś tani bloczek do polerowania i jest gucio


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
dziewczynki pamiętajcie że na zgłoszenia do boxa zostało 5 dni! Nie spać! Maila słać!
Ojej, ta robota jest nie do przerobienia

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pokazuję.
Piękny kształt i kolorek. Pomalowałaś też bardzo starannie Podobają mi się bardzo
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:53   #1840
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też tak mam
Tylko ja je odbieram wyłącznie zmysłowo, to znaczy: wygląd, pomruk silnika właśnie i to, że dobrze wyglądają jadąc, bo na technicznych nowinkach się nie znam I raz miała taką sytuację: stoję na światłach, na przejściu, podjeżdża coś pięknego i zatrzymuje się (czerwone), mi się buzia rozdziawia i gapię się na niego całą drogę przez przejście odwracając przy tym głowę i wodząc na nim oczami. Dopiero później zdałam sobie sprawę, że przecież ktoś w nim siedział, prowadził, a ja musiałam wyglądać jak idiotka
Oj jak ja doskonale znam to uczucie.
Pamiętam jak pierwszy raz w życiu widziałam Lambo kompletnie z bliska w tym roku... Jak wariatka zaczęłam podskakiwać w stolicy i piszczeć - Ja chcę zdjęcie! 3 godziny później to samo L. stanęło obok nas na światłach na drugim końcu miasta (dobry zbieg okoliczności prawda?) a ja oczywiście 'otwieramy wszystie okna i ciiisza!'. To było coś.. RETY! Kobieto jak to MRUCZY!
Dobra, poniosło mnie jak zwykle przy gadkach o motoryzacji.
A dzisiaj na Discovery był program jakiś wielkie fabryki i było o Mustangach a później leciały powtóki Moto GP.
Tak ogólnie to chce się kiedyś ściagać na torach, takie moje małe marzenie..

EKHEM. Proszę się teraz nie śmiać ze mnie!
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Trelluś, wiedziałam że tak będzie
Gratulacje
Na moim szkoleniu instruktor opowiadał o nowych testach praktycznych dla motocyklistów, które maja wejść w życie w przyszłym roku. Podobno są nie do wykonania. Zawodowcy próbowali i mało któremu się udało. Facet się śmial, że wykopią rów, do którego będą spychac trupy po egzaminie
Dziękuje.
To będzie masakra.. Przepraszam, slalom na placu i ominięcie przeszkody przy 50 km/h? Ja się z I. śmiałam, że każdy instruktor teraz musi mieć przy sobie od razu ratownika.
Tak na poważnie to oni nie myślą. Tymbardziej będzie więcej wypadków, ponieważ ludzie nie będą nawet chcieli iść na kurs. Wiele młodych ludzi machnie na to ręką i w końcu po roku wydaje mi się, że wrócą do teraźniejszych przepisów. Prawko na motocykl powyżej 0.6l od 24 roku życia? To chore, lepiej wg. mnie byłoby wprowadzić badania psychologiczne przed przystąpieniem na kurs a nie, że mój rówieśnik idzie na prawko na motocykl bo 'to jest modne i laski to kręci'.
Albo wsiadają od razu na litra bo po co przepłacać i kupić coś tańszego a prawko po co, poczytam o pierwszeństwie..

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Tylko, że ja po prostu nic nie jestem w stanie przełknąć. Przez pół roku byłam na tych wszystkich dietach, brałam leki, ale czar prysnął i nic nie działa. Niecałe trzy miesiące z biegunką, to i tak miód, w porównaniu do tego, iż przed kolonoskopią męczyła mnie 1,5 roku...
Moja mama jak nie miała apetytu to piła Nutri Drinki (Zła wspominała o nich). Jak ja w zeszłym roku wylądowałam w szpitalu z wycieńczenia organizmu (nie mogłam nic przełknąć jak Ty, nie miałam apetytu) to również to piłam, pomogło. Ja radzę Ci nie jeść tłustych rzeczy tylko robić sobie 'szejki'. W Poznaniu robią takie badanie, że połykasz tabletkę a w niej jest chip. On rejestruje wszystko od przełyku aż do końcu ukł. pokarmowego. Koszt tej zabawy to ok. 1000zł ale podobno wiele ludzi chwaliło, że znalazło coś, czego lekarze nie mogli .
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
słucham wszystkich rad
pierdyknął? dalej coś nie tak?
To dobrze.
Aaaa szkoda gadać.
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ojoj Ale teraz będzie już tylko lepiej
Kochany Prezio.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a ja mam jego w miarę dobry odpowiednik - Black Prince
Oooo! Jeszcze lepiej!
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Paznokcie jak cukiereczki Mam te fimo i wydaje mi sie, że są jakieś takie za wielkie (przynajmniej na moich paznokciach). Kiedyś próbowałam je przyklejać i poprzecinałam na pół skalpelkiem U ciebie jednak wyglądają całkiem fajnie. Już sama nie wiem. Może zrobi jeszcze jedno podejście...
Dziękuje.
Moje wcale nie były takie grube.. Zrobiłam tak jak Śnieguś mi poradziła i są całe i zdrowe, mogę jeszcze raz ich użyć. W sumię fajna z nimi zabawa.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja też Cię kocham... blacharo!
Propozycja jest na_poważnie, więc wiecie...

Trelle, chyba dostaniesz Masz się mnie słuchać i wdrażać rady, bo jak nie, to przyjadę i...
wiać
Hhahahhaa..
Serio serio? Preeeeziuuu! wpadamy w wakacje do Złej ?

Wiesz co nie chce się rozpisywać tutaj na wątku o tym wszystkim.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Uwaga! Podaję moją autorską teorię wyjaśniającą ten proces
Eee... ale ja też ostatnio kupuję same szminki. I to czerwono - koralowe.


Zaraz będę nadrabiać dalej..
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2012-11-26 o 21:56
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:06   #1841
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Moje dłonie i paznokcie kobiece Nie sądziłam, że doczekam tego momentu, a zwłaszcza, że nie muszę się już za nie wstydzić. Nie są jednak wulgarne? Jestem przeczulona na tym punkcie...
Aż mi humor poprawiłaś, mimo tego, że od paru godzin stawy dają mi się we znaki
Są fantastyczne. Otworzyłam fotkę i pomyślałam "tak, to jest to".
Wulgarne? A skądże. Ale jak pomalujesz na czerwono to będą To tak a propos tej ekspertki od paznokci Cooone

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Może się jednak skusisz? (patrz załącznik )
Zła, brakowało mi Ciebie tutaj i Twoje poczucia humoru. Nie opuszczaj nas już nigdy nigdy nigdy

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

O jessu
Ja kiedyś widziałam na przystanku kobietę w białych, cieniutkich rajstopach. Nogi miala pięknie ogolone, ale... tylko z przodu. Jak odwróciła się tyłem, to czarne, długie włosy na łydkach wystawały jej aż na zewnątrz. Nigdy tego nie zapomnę Jek ona to zrobiła Pewnie myślała, że jak ona z tyłu nie widzi, to nikt inny tez
O ja Cię prdl Może jej się jednorazówka tępiła i uznała, że lepiej dwie po pół niż jedna całą


Cały dzień na Wizażu, byle tylko nie robić tego co mam robić
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 22:13   #1842
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Sulfasalazyna. Brałam już kiedyś. Nic nie pomagało, ani na stawy, ani na biegunkę.
Dziś rano byłam u tego lekarza. Kłócił się jeszcze ze mną, że "może na stawy nie pomagało, ale na inne MUSIAŁO i koniec." Bardzo mnie to denerwuje, bo przecież to ja wiem lepiej czy coś działa, czy nie, a lekarze usiłują weprzeć rzeczy niestworzone... Podobnie z moim chorym kolanem - od ortopedów słyszę tylko: "ma boleć". I po rozmowie.



Zła... jak przeczytałam o Smekcie to aż mnie wzdrygnęło. Pamiętam z dzieciństwa i ten płacz, kiedy musiałam to wypić
Sulfasalazyna to właściwie obowiązkowy lek przy tego typu problemach. Może przemyśl to jeszcze... Pierwsze slyszę, że mogła Ci tak po jelitach walnąć. Mam przyjaciółkę, kóra od lat boryka się z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego i nie może zupelnie funkcjonować bez tego. Stan się jej zaraz zaostrza po odstawieniu i jest klopot. Oczywiście osobniczo może być różnie... Jedyne uciążliwe działanie niepożądane, o jakim słyszałam przy jego stosowaniu to wypadanie włosów...
Dużo masz tych autoimmunologicznych chorób? Ile lat temu zaczęłaś chorować? Jak nie chcesz, to nie pisz oczywiście. Pytam, bo może jakieś informacje dodatkowe udaloby mi się zdobyć. W końcu latam po tych lekarzach codziennie

Eee, Smecta nie jest taka zła
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:18   #1843
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja kiedyś widziałam na przystanku kobietę w białych, cieniutkich rajstopach. Nogi miala pięknie ogolone, ale... tylko z przodu. Jak odwróciła się tyłem, to czarne, długie włosy na łydkach wystawały jej aż na zewnątrz. Nigdy tego nie zapomnę Jek ona to zrobiła Pewnie myślała, że jak ona z tyłu nie widzi, to nikt inny tez
o boze.....


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
To dobrze.
Aaaa szkoda gadać.






a tu moj placek, miałam wstawić i zapomniałam. był potem posypany jeszcze cukrem pudrem, mniam. już go nie ma, nic a nic. a jednak nie ma placka -.- jutro wstawię.
a uczelnia mnie po prostu dobija.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0798.jpg (129,9 KB, 29 załadowań)
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2012-11-26 o 22:25
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:33   #1844
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Zła, ten załącznik Cię nie kocha :P

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

I miałaś mi maila na PW wysmarować
Kocha, kocha Widzialaś?

Już lecę pisać @
Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Moja mama jak nie miała apetytu to piła Nutri Drinki (Zła wspominała o nich). Jak ja w zeszłym roku wylądowałam w szpitalu z wycieńczenia organizmu (nie mogłam nic przełknąć jak Ty, nie miałam apetytu) to również to piłam, pomogło. Ja radzę Ci nie jeść tłustych rzeczy tylko robić sobie 'szejki'. W Poznaniu robią takie badanie, że połykasz tabletkę a w niej jest chip. On rejestruje wszystko od przełyku aż do końcu ukł. pokarmowego. Koszt tej zabawy to ok. 1000zł ale podobno wiele ludzi chwaliło, że znalazło coś, czego lekarze nie mogli .

Hhahahhaa..
Serio serio? Preeeeziuuu! wpadamy w wakacje do Złej ?

Wiesz co nie chce się rozpisywać tutaj na wątku o tym wszystkim.

Eee... ale ja też ostatnio kupuję same szminki. I to czerwono - koralowe.
Z tą gastroskopią kapsułkową, to ja mam jednak mieszane uczucia. Kosztuje drogo, a właściwie za wiele nie daje. Przede wszystkim lekarz robiąc badanie manualnie ma możliwość dokladniej obejrzeć podejrzane miejsca, a co najważniejsze w razie potrzeby pobrać wycinki do badania. Kapsulka sobie przeleci i jedno zobaczy, a inne ominie. Jeśli coś się dzieje, to i tak trzeba machnąć potem tradycyjną kolono, albo gastroskopię, a jeśli nic nie wykryje, to właściwie można się dalej zastanawiać, czy aby badanie bylo dokładne i dochodzimy do tego samego punktu - lepiej zrobić badanie tradycyjne

Moi znajomi gastrolodzy uważają, że to po prostu badanie dla bogatych histeryków Jak ktoś panicznie boi sie kolono, a ma pieniądze i chce sie poczuć jak na planie mikrokosmosu, to łyka ustrojstwo, płaci tysiaka i czuje sie jak gwiazda

Toż pisałam, że czekam. Wpadajcie

Ale wiesz, że możesz pisać na PW?

Dobra szminka zawsze się przyda
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:38   #1845
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Trelle - czerwone szminki sa boskie!

Zla - oo, widzialam zalacznik :P chyba sie jednak przerzuce na fante :P
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:42   #1846
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

No. Jestem na bieżąco, więc przechodzę do rzeczy...

Kochana Nefty
z okazji Twego święta popełniłam takie oto mani


Przepraszam, że zdobienie nie jest aż tak wyszukane, jak inne widziane tu wcześniej (nie będę wymieniała z nazwiska autorów) dzieła sztuki

Moim usprawiedliwieniem niech będzie fakt, że miałam w międzyczasie do nadrobienia ponad 40 stron, które cierpliwie przez 3 dni cytowałam. To mnie calkowicie wyczerpało, ale nie odpuściłam i bohatersko podążyłam do Pepco, aby nabyć drogą kupna specjalne ozdupki dla polepszenia efektu dzieła stworzonego na Twą cześć
Oto on (ten efekt )


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b 004.jpg (82,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b 005.jpg (80,1 KB, 52 załadowań)
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:45   #1847
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Zła, brakowało mi Ciebie tutaj i Twoje poczucia humoru. Nie opuszczaj nas już nigdy nigdy nigdy



O ja Cię prdl Może jej się jednorazówka tępiła i uznała, że lepiej dwie po pół niż jedna całą
Preziu, słońce Ty moje. Ja od Ciebie już nigdy nie odejdę Do obrzygania zostanę

Nie pomyślałam o takiej ewentualności... Może faktycznie nie starczylo ostrza


Lolli, nie musisz się całkiem przerzucac. Ja na przykład postanowilam tę fantę po prostu do wszystkiego dolewac
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:48   #1848
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Zła kobieto znów nie widze załączników ;(

A co do dolewania - mam w sobie pewną dozę sceptycyzmu wobec pomidorowej z fantą. Myślisz że warto się przełamać?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:59   #1849
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Zła kobieto znów nie widze załączników ;(

A co do dolewania - mam w sobie pewną dozę sceptycyzmu wobec pomidorowej z fantą. Myślisz że warto się przełamać?

Zaraz zobaczysz
Chociaż... może oni zalożyli jakiś filtr jakości i nie przepuszczają manikiurów poniżej pewnego poziomu artystycznego Wówczas nie zobaczysz

Warto, warto. Nie marudź

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Tak mi się jeszcze przypomniało...

Wiecie co mnie uspokajało podaczas nadrabiania zaleglości na wątku?
W momentach, gdy zęby rwaly się już do paznokci, a do oczu cisnęły się łzy klikałam sobie TO i od razu było lepiej
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 23:13   #1850
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pies się przeziębił, ma katar i zapalenie oskrzeli, przez co ma problemy z oddychaniem. I tak jest mu ciężko, a teraz jeszcze to...
A kot zapalenie pęcherza I to też ten powypadkowy inwalida.
Biedne te moje maluszki
Biedna..
Ja wczoraj cały dzień przeryczałam przy moim psiaku bo łapki tylne posłuszeństwa mu odmówiły.. Pies wielki ze 40-50 kg ma i mi poleciał nagle na ziemię. Tak się wystraszyłam, że na rękach go do domu przyniosłam. Nie wiem jak ja to zrobiłam do teraz, chyba dzięki adrenalinie.
A jak z jamnika tą chorobą? Coś udało się zdziałać?
Cytat:
Napisane przez Patkiszon Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć ładne naturalne pazurki, nie pokażę Wam, bo mam brzydkie bardzo mi sie rozdwajaja i nie umiem o nie jakos tak zadbac! ale bardzo lubie naturalne, nigdy nie maiłam tipsów ani nic z tego typu. Nie lubie takich szpon! Feeee ogólnie naturka jest dla mnie ważna! I włosy i paznkocie i twarz i wszystko!
Pokaż, z chęcia pooglądamy nie - szpony.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3781824 4]Ech... mam podobnie
Tylko ja się oglądam za terenówami, im większa, brudniejsza (bardziej ubłocona), bardziej offroadowa tym bardziej moje kolanka miękną.

Ciekawe ilu facecików siedzących za kółkiem w ten sposób "dowartościowujemy" w skali roku? [/QUOTE]
Offroad!
Miałam okazje miesiąc temu śmigać Vitarą starą po błotkach - oczywiście mało mam doświadczeń związanych z jazdą samochodem, tylko kurs praktycznie ale to była bajka. Chciałabym kupić sobie crossa i w lesie śmigać.

Dobra, ilu facetów nas kiedyś będzie dowartościowywać jak będą spoglądać na moje Lambo i Twoją terenówkę LR przykładowo.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3781956 1]
Mnie kiedyś znajoma komplementem uraczyła: "Jakie piękne paznokcie, ale garów w domu to się nie myje?" [/QUOTE]
A po co myć? Lepiej wylizać.
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3781983 4] Smacznego [/QUOTE]
Jak to pysznie wygląda..
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Oto jej łapka (zdjęcie kalkulatorem)
Bardzo ładnie wyglądają, bardzo młodo.
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Przy tym się śmiałam w głos
No co, ja słucham rad Cioci Złej.
Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
A teraz idę wypełnić tabelkę do NailBoxa, bo jeszcze nie podesłałam
Wiedziałam, że o czymś zapomniałam..
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.

Edytowane przez Trelle
Czas edycji: 2012-11-26 o 23:15
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 23:16   #1851
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Szklany pilnik z rossmanna jest dobry ten z różowym uchwytem For Your Beauty. Wytarł mi się trochę po dwóch latach, kupiłam nowy i znów mam żyletę, która na kolejne dwa lata wystarczy
Ja mam go już trzeci rok i nadal jest sprawny.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Coca-cola naprawdę pomaga, ale z tego, co wiem nie powinna wlaśnie być "odgazowana"

EDIT:
Nie wiem dlaczego załącznik się nie załadował
Spróbuję może w osobnym poście za chwilkę...
Mi zawsze pomaga.


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Cały dzień na Wizażu, byle tylko nie robić tego co mam robić
Ojtamojtam!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Moi znajomi gastrolodzy uważają, że to po prostu badanie dla bogatych histeryków Jak ktoś panicznie boi sie kolono, a ma pieniądze i chce sie poczuć jak na planie mikrokosmosu, to łyka ustrojstwo, płaci tysiaka i czuje sie jak gwiazda

Toż pisałam, że czekam. Wpadajcie

Ale wiesz, że możesz pisać na PW?

Dobra szminka zawsze się przyda
Czyli jeżeli chciałam się wybrać na to badanie to moge się już czuć jak gwiazda?
Ja tam się nie znam mi po prostu wiele lekarzy to polecało bo nie wyraziłam zgody na gastro. Leki które teraz brałam niestety mi nie pomogły i nie wiem co mam robić a nie podejme się tego badania.

OK, w wakacje przybędę (Preziu mam nadzieję również). Będę musiała się porozglądać za jakimś hotelem blisko Ciebie. I tak, piszę na poważnie.

Wiem wiem ale czuję, że muszę sama sobie z tym wszystkim poradzić. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni . Ale i tak zaraz skrobnę do Ciebie pw w innej sprawie.

SzminKA a nie kilkanaście..
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Trelle - czerwone szminki sa boskie!
Tobie jest pięknie w czerwieniach . Ja osobiście nie noszę takich ostrych ponieważ uważam, że nie dojrzałam jeszcze do karminowej czerwieni. Aktualnie preferuję taką stonowaną z nutką koralową.

Wiersze, które wysyłałaś dziewczynom to są te co już je widziałyśmy czy jakieś nowe?
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 23:16   #1852
mori996
Raczkowanie
 
Avatar mori996
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 115
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Miałam ochotę na coś nowego, więc kupiłam farby akrylowe A oto efekty, moja pierwsza próba malowania w takim stylu. Co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-26-1521.jpg (81,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-11-26-1522.jpg (95,4 KB, 48 załadowań)
mori996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 23:23   #1853
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Kochany Prezio.


Hhahahhaa..
Serio serio? Preeeeziuuu! wpadamy w wakacje do Złej ?
Wcale taka nie jestem, udaję. W dodatku daję się wykorzystywać

Taaaak, taak, taaak

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Trelle - czerwone szminki sa boskie!
Są!

Ale nie u mnie

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
No. Jestem na bieżąco, więc przechodzę do rzeczy...

Kochana Nefty
z okazji Twego święta popełniłam takie oto mani


Przepraszam, że zdobienie nie jest aż tak wyszukane, jak inne widziane tu wcześniej (nie będę wymieniała z nazwiska autorów) dzieła sztuki

Moim usprawiedliwieniem niech będzie fakt, że miałam w międzyczasie do nadrobienia ponad 40 stron, które cierpliwie przez 3 dni cytowałam. To mnie calkowicie wyczerpało, ale nie odpuściłam i bohatersko podążyłam do Pepco, aby nabyć drogą kupna specjalne ozdupki dla polepszenia efektu dzieła stworzonego na Twą cześć
Oto on (ten efekt )


Skróciłaś pazurki... Uwielbiam Twoje kwadraty
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 23:26   #1854
Trelle
Zadomowienie
 
Avatar Trelle
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 266
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wcale taka nie jestem, udaję. W dodatku daję się wykorzystywać

Taaaak, taak, taaak
Zaraz skrobnę Ci pw. Bój się.




Przede wszystkim chciałabym napisać, że wszystkie Wasze pazurki dla Nefty były cudowne, WSZYSTKIE bez wyjątków.
Wykonałyście kawał dobrej roboty.
__________________
"A morał tej bajki jest krótki i niektórym znany,
Kto ma konto na wizażu ten będzie spłukany."
Porzućcie nadzieję Ci, którzy tu wchodzicie.
Trelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 23:27   #1855
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Trelle - no moj pilnik stary tez jest sprawny, ale jednak troche sie stepił, nowy szybciej piłuje wiersze te same, dawno nic nowego nie napisałam

Zla - wysyłam a koty słodkie do urzygania
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 23:28   #1856
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Biedna..
Ja wczoraj cały dzień przeryczałam przy moim psiaku bo łapki tylne posłuszeństwa mu odmówiły.. Pies wielki ze 40-50 kg ma i mi poleciał nagle na ziemię. Tak się wystraszyłam, że na rękach go do domu przyniosłam. Nie wiem jak ja to zrobiłam do teraz, chyba dzięki adrenalinie.
A jak z jamnika tą chorobą? Coś udało się zdziałać?
I co z tymi łapkami?

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
OK, w wakacje przybędę (Preziu mam nadzieję również). Będę musiała się porozglądać za jakimś hotelem blisko Ciebie. I tak, piszę na poważnie.
Sie wie, że również
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 23:28   #1857
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Ja wczoraj cały dzień przeryczałam przy moim psiaku bo łapki tylne posłuszeństwa mu odmówiły.. Pies wielki ze 40-50 kg ma i mi poleciał nagle na ziemię. Tak się wystraszyłam, że na rękach go do domu przyniosłam. Nie wiem jak ja to zrobiłam do teraz, chyba dzięki adrenalinie.

No co, ja słucham rad Cioci Złej.
Biedny piesio
Ja wiem jak to zrobilaś... Patrz pierwszy załącznik

Ty sie śmiej... będziesz się potem śmiała ale baranim glosem. Tak się kończy ignorowanie moich rad <foch>
Nie chce mi się pisac, więc wstawaiam kolejne załączniki do przemyśleń, a potem pogadamy

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Czyli jeżeli chciałam się wybrać na to badanie to moge się już czuć jak gwiazda?
Ja tam się nie znam mi po prostu wiele lekarzy to polecało bo nie wyraziłam zgody na gastro. Leki które teraz brałam niestety mi nie pomogły i nie wiem co mam robić a nie podejme się tego badania.

OK, w wakacje przybędę (Preziu mam nadzieję również). Będę musiała się porozglądać za jakimś hotelem blisko Ciebie. I tak, piszę na poważnie.

Wiem wiem ale czuję, że muszę sama sobie z tym wszystkim poradzić. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni . Ale i tak zaraz skrobnę do Ciebie pw w innej sprawie.
Oczywiście, że możesz się poczuć gwiazdą
Nie raz asystowałam przy gastroskopii i powiem Ci, że to naprawdę nie jest Takie straszne (pisałam Ci chyba kiedyś). Najważniejsze, to zrobić rozeznanie i wybrać sprawnego gastrologa. Kilka minut i po sprawie.
Dowiedz się ewentualnie o zabieg w plytkiej sedacji. Wiele prywatnych gabinetów to robi. Wyjdzie znacznie taniej niż kapsuła, a nawet nic nie będziesz pamiętała

W wakacje czekam na was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pająk.jpg (43,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o 005.jpg (21,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b 002.jpg (41,7 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2012-11-26 o 23:31
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 23:30   #1858
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Zaraz skrobnę Ci pw. Bój się.
Serio się zaniepokoiłam
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 23:32   #1859
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez mori996 Pokaż wiadomość
Miałam ochotę na coś nowego, więc kupiłam farby akrylowe A oto efekty, moja pierwsza próba malowania w takim stylu. Co sądzicie?
Prześlicznie to wyszlo

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Skróciłaś pazurki... Uwielbiam Twoje kwadraty

Skróciłam W dodatku wskazujący ma lekko rog u ebany i musi jeszcze podrosnąć.
Dojdą do siebie
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 23:45   #1860
mori996
Raczkowanie
 
Avatar mori996
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 115
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Prześlicznie to wyszlo
Dziękuję
mori996 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.