Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-20, 15:51   #331
Lajne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 43
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

mówicie o pieprzykach płaskich (wyglądają prawie jak plamka), czy wypukłych?
Lajne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 17:59   #332
bandog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam
Juz od dłuższego czasu zastanawiam się nad usunięciem dwóch, bynajmniej nie dodających mi uroku pieprzyków. W związku z tym mam kilka pytań:
- czy w przypadku osoby niepełnoletniej (17 lat) potrzebna jest zgoda rodzica?
- ile może, tak na oko, kosztować usunięcie pieprzyków (5 na 4 i 3 na 2 cm na udzie i szyi.) i czy one w ogóle sie do tego kwalifikują tj chodzi mi o wielkość?
- blizny po usunięciu takich pieprzyków będą duże?
- czy usuwanie pieprzyków bardzo boli i jest możliwośc żeby jakimś sposobem to widzeć? Tego się chyba najbardziej boję, bo o ile spokojnie, bez sensacji żołądkowych mogę patrzeć na czyjąś krew, rozwalone kolano, na wszystko co mnie nie dotyczy to jak tylko pomyślę o tym, że przez przypadek mogłabym widzieć choćby kątem oka jak chirurg czy dermatolog wycina coś przy mojej nodze bądź szyi, a ja tego nie czuję, to mi się mdło robi i natychmiast przechodzi mi ochota na usuwanie pieprzyków...

No, chwilowo to na tyle pytań. Wiem, że z większością z nich najlepiej udać się do dermatologa, ale narazie wolę rodzicom nie mówić o moim planie, żeby przypadkiem nie wywołać paniki, setek pytań i snucia domysłów że to pewnie czerniak, że nie chcę powiedzieć i w ogóle Chyba że, żeby iść do dermatologa tylko na konsultacje niepotrzebna jest zgoda i obecność prawnego opiekuna?
Oh, jak czytam, że ktoś chciałby usunąć sobie pieprzyk który ma 3 czy 4 mm średnicy to aż zazdroszczę, chętnie bym się zamieniła i nic nie usuwała
bandog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 13:41   #333
A_g_N_i_E_ś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja mam takie pytanko do Ciebie KIARA77 , może nawet dwa
Jakie to były pieprzyki, które usunęłaś(płaskie czy wypukłe)?
I czy teraz po odpadnięciu strupka nie zostało Tobie takie lekkie wgłębienie, bo słyszałam, że to się zdarza i nie wiem od czego to zależy?

będę wdzięczna za odpowiedź
A_g_N_i_E_ś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:48   #334
kiara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dzieki sakti i flejter co racja to racja , oplacalo sie troche pocierpiec dla urody po tym najmniejszym zostala mala rozowa plamka ,ktora jest bardzo sympatyczna reszta jest w trakcie ,,wykruszania sie,,ale jestem po dobrej mysli Flejter moze nie mogles sie opalac ,bo usówałes je w srodku lata?? mi lekarz powiedział ze w wakacje sloneczko bedzie tylko dla mnie, w sensie ze juz sie zagoi i bede mogla sie opalac na pewno zostana slady, inny kolor skory ale to jest duzo ladniejsze od pieprzykow. a duze byly te pieprzyki?? bo moje 2mm na 2, jeden troche mniejszy(ten rozowy slad) czy tez macie cos takiego ,ze kiedy juz ( u mnie prawie) nie ma tych pieprzykow to zujecie sie lepiej ,pewniej .. nawet jestem skłonna powiedziec ze czuje sie ladniejsza warto chwilke sie przypalac dla tego uczucia ja w przyszlym tygodniu zamierzam wyeliminowac te mniejsze pieprzykiale to juz nic w porownaniu z tymi(ktore i tak nie byly takie tragiczne) czemu ja tak duzo pisze??he he . pozdrawiam
kiara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 11:49   #335
kiara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Agnieś! jeden pieprzyk mialam plaski, a reszte wypukłą. jeden mialam bardzo wypukły i tez martwiłam sie czy nie zostanie mi dziura teraz widze ze nie zostanie. nie wiem jak to wytłumaczyc,ale to po prostu sie wyrównuje. mozna powiedziec ze skora nabiera nowych kształtów. teraz moge smialo powiedziec ,ze ten plaski pieprzyk goi sie najgorzej i jego wsuwanie bolalo najbardziej.do tej pory mi sie nie wykruszyl do końca, a ten wypukły po wyjruszeniu ,zamienił sie w zwykly strupek i nie zapowiada sie zeby miala byc dziurka. takze nie masz sie o co martwic!! wypukle pieprzyki sa nawet lepsze do laserowego usówania mam nadzieje ze odpowiedzilam Ci wystarczajac na Twoje pytanka , jesli nie to pytaj wiecej pozdrawiam
kiara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 10:48   #336
belka26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam

jestem tu nowa dlatego na wstępię chciałabym wszystkich przywitać.
Mam 29 lat i sporo znamion różnej wielkości na plecach oraz jedno wypukłe na brodzie. Z tego powodu często musiałam rezygnować z sukienek z odkrytymi plecami ponieważ wiedziałam, że najczęściej będę przemykać tyłem do ściany. No cóż każdy ma kompleksy. Nie pomogli mi także najbliżsi, którzy przy każdej okazji przypominali mi o tym. Ale do czego zmierzam. Chciałabym usunąć część znamion z pleców tylko nie bardzo wiem gdzie powinnam się udać. Chodzi mi raczej o adres kliniki i Wasze opinie na ich temat. Jesli podawanie adresu i nazwy to przestepstwo proszę o info na maila izabelka.fm@interia.pl
belka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 15:30   #337
misiaczek1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pieprzyki

Ile kosztuje usuniecie pieprzyków?;> Ja mam 8 płaskich na dekolcie i zastanawiam sie włąsnie nad ich wycieciem ;/ MOgłby mi ktos doradzic jakim sposobem to zrobic , moze przez wymrozenie? skalpelem( troche strasznie brzmi) czy moze laserowo? W jakich cenach to wszysto jest ? KOgo mam sie poradzic czy moge je wyciac..;P Na jak długo zostaje blizna i jak duza jest ??;p ale duzo pytan zadałam , ;DD mam nadzieje ze ktos na nie odpowie ;P pozdro ;****
misiaczek1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 11:45   #338
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Pieprzyki

A ja mam takie pytanie które od jakiegoś czasu mnie nurtuje i nie wiem czy mam iść z tym do lekarza. W ciągu ostatniego roku wyskoczyło mi na prawdę dużo pieprzyków, a niektóre stare pwoiększyły się. Czy to jakiś stan chorbowy? Mam iść do lekarza czy to normalne ?

No i sa różne, różnej wielkości, wiele z nich to wypukłe znamiona o niejednolitym kolorze.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 22:16   #339
aniaaspire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cześć wszystkim!!!!Dwa tygodnie temu miałam usówane laserowo trzy piepzyki.Tak na marginesie to mam ich bardzo dużo-różnych.Żyłam z nimi 25 lat i stwierdziłam że czas sie ich pozbyć.Napewno wszystkich nie usune bo niemam aż tyle kasy, a po drugie nawet chyba nie chce/ trochę się boję i usunę tylko największe i wypukłe.Te co juz usunelam-goja sie chba nie najgorzej-po dwoch tygodniach odpadly strupki i mam czerwone wglebienia-mam nadzieje ze nie bedzie blizn, bo zaplacilam za nie 450 zł!
aniaaspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 22:19   #340
aniaaspire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

mam pytanie- kiedy bede mogla opalac sie w solarium????nie moge patrzec na siebie jestem blada jak trup.a strupki dopiero co odpadly.I napiszcie czym smarujecie zeby nie bylo blizn.lekarka mi mowila ze nie musze niczym bo samo sie zagoi-ale moze mozna przyspieszyc jakos gojenie.napiszczcie cos, bo jakos smutno na tym forum
aniaaspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 18:45   #341
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez aniaaspire Pokaż wiadomość
mam pytanie- kiedy bede mogla opalac sie w solarium????nie moge patrzec na siebie jestem blada jak trup.a strupki dopiero co odpadly.I napiszcie czym smarujecie zeby nie bylo blizn.lekarka mi mowila ze nie musze niczym bo samo sie zagoi-ale moze mozna przyspieszyc jakos gojenie.napiszczcie cos, bo jakos smutno na tym forum
napisz proszę jak wyglądały Twoje pieprzyki chodzi mi głównie o to czy były wypukłe czy płaskie?? ja mam tylko i wyłącznie płaskie i podobno takich się laserem nie usuwa. a że są małe i jest ich mnóstwo nie ma sensu się kłaść pod skalpel


misiaczek1991 płaskich podobno się nie usuwa laserem, a skalpel pozostawia często szpecące blizny, które mogą wyglądać gorzej niż samo znamię tym bardziej jesli masz ich sporo

iskralight moim zdaniem każda zmiana pieprzyka powinna być skonsultowana z lekarzem onkologiem i w razie potrzeby usunieta.

belka26 wiesz, jest sporo klinik medycyny estetycznej zajmujących sie m.in. usuwaniem znamion. najlepiej wpisz w wyszukiwarke np google usuwanie pieprzyków i znajdź taką, która znajduje się blisko Twojego miasta. w tym wątku przewinęło się ich kilka np. w Szczecinie a jeśli chodzi o usuwanie pieprzyków z pleców- muszę Cię niestety zmartwić- zarówno usuwanie z pleców jak i brzucha pozostawia największe rozchodzące się blizny ze względu na "najaktywniejsze" mięśnie


pozdrawiam
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 19:56   #342
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez aniaaspire Pokaż wiadomość
mam pytanie- kiedy bede mogla opalac sie w solarium????nie moge patrzec na siebie jestem blada jak trup.a strupki dopiero co odpadly.I napiszcie czym smarujecie zeby nie bylo blizn.lekarka mi mowila ze nie musze niczym bo samo sie zagoi-ale moze mozna przyspieszyc jakos gojenie.napiszczcie cos, bo jakos smutno na tym forum
Żartujesz, prawda?!
Hmmm myślałam, że to oczywiste, że nie wolno wogóle opalać się po usunięciu pieprzyków, w tym roku nie radzę się wogóle opalać, smaruj się filtrami, a szczególnie miejsca po usunięciu pieprzyków, które są najbardziej narażone.

To co to za lekarz, który nie zakazał Ci opalania się!?!

Skórę powinno się chronić a nie niszczyć opalenizną kup samoopalacz - tak będzie najlepiej dla Twojej skóry. Ja już 4 rok nie opalam się po usunięciu pieprzyków i jest oki.
Blade jest piękne!
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 16:23   #343
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej
pieprzykow nie powinno sie usuwac za pomoca lasera bo wtedy nie mozna pobrac fragmentu do badania a kazde znamie moze byc nowotworem.Ja mialam usuwane 3 pieprzyki i pozostały blizny najlepiej robic ten zabieg w zimie bo skora sie nie poci tak bardzo jak w lecie i szypciej sie goi.
Pozatym po zabiegu przez rok nie powinno sie opalac blizny.a tak naprawde jesli ktos ma duzo znamion to wogole powinien ograniczyc opalanie i uzywac kremow z wysokimi faktorami.Pozdrawiam
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 23:44   #344
blinkblink
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Uff, przebrnęłam przez pierwsze 6 stron tematu i dalej nie mam już siły ;]

Ta kwestia od zawsze mnie dotyczyła, zresztą w mojej rodzinie pieprzyki to normalka. Mnie samej nie przeszkadzałyby, gdyby nie to, że ich przybywa i nigdy nie wiem, gdzie mam się spodziewać nowego ;]
Poza tym nie do końca pasują mi niektóre na twarzy (np. 2 na policzku, tym bardziej że muszę regularnie przycinać mało estetyczne włoski na nich) i chętnie bym się ich pozbyła ale po przeczytaniu Waszych wypowiedzi mam już mnóstwo wątpliwości, chociażby w kwestii blizn.
Poza tym mam problem z cerą - bardzo wrażliwą, naczynkową i ze skłonnością do zaczerwienienia (ten sławny burak na policzkach to typowo mój problem ;D) i zastanawiam się, czy to również nie byłoby przeszkodą do usunięcia ich - nie wiem, jak moja skóra zareagowaby na takie ingerencje, a to w końcu twarz i lepiej uważać... Obawiam się, że ewentualny ślad mógłby być jeszcze bardziej widoczny.

Poza tym od jakiegoś czasu mam dziwną wypukłość na nosie, która pomalutku uwypukla się coraz bardziej. Nie jest zabarwiona.
Podejrzewam, że to znamię, u niektórych widziałam coś podobnego.
Może to głupie, ale największe kompleksy mam właśnie z tego powodu.
Bo o ile jeszcze można mówić, że pieprzyk na policzku dodaje uroku (tego nie wiem, ale niektórzy się tak upierają), to jednak taka wypukłość na nosie już nie bardzo. Czasem jej nie widać, ale w określonym świetle widać wyraźnie i dziwnie to wygląda, a na pewno nie ładnie...
Nie mówię, że to dla mnie jakiś kolosalny problem (staram się panować nad przejmowaniem się takimi rzeczami ;D), ale nie miałabym nic przeciwko wycięciu... A właściwie to ostatnio ciągle o tym myślę, bo łapię się na tym, że w pewnych sytuacjach się zastanawiam: "Widać to teraz czy nie"? ;D
Tych na policzku też bym się pozbyła gdyby to było możliwe, bo naprawdę od pewnego momentu jest już ich na mojej twarzy za dużo ;]

Najprawdopodobniej i tak wybiorę się niedługo na konsultację do dermatologa, ale chętnie poznałabym przedtem czyjąś opinię na te kwestie ;]
blinkblink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 10:11   #345
kiara77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 13
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Blinkblink! czytajac Twoja wypowiedź wydawało mi sie ze piszez o mnie...he he.. rowniez mam bardzo wrazliwa skore , z popekanymi naczynkami.. co mnie bardzo zdziwiło tez mam takie,,cus,, na nosie .... ale to zostawiłam w spokoju. mimo tych dolegliwosci zdecydowałm sie na usuniecie pieprzkow , ale usunełam tylko te najwieksze w okolicy ust... tez sie bałam reakcji organizmu,ale nie załuje.. czy sa blizny? nie powiem ze nie ma , bo sa ,ale moze z czasem znikna.. bynajmniej czuje sie duzo lepiej z takimi sladami niz z ogromymi pieprzykami.. jezeli masz nieduze te peprzyki na policzkach , to daj sobie looz(moje zdanie).. ja mam ich pełno i jakos zyje. ale jesli sa duze i naprawde wpedzaj Cie w kopleksy to sie ich po prostu pozbądz...jezeli chodzi o metode . to moim zdaniem najlepszy jest laser.. najmniejsze blizny... a co do tego czegos na nosie to .. hmm hmmm..no wlasnie samam mam z tym problem ... laserem tego nie usune bo to jednak nos.. i boje sie wiekszej paskudy.. ale lekarz mi doradzil naświetlanie lampa bio-v... bylam na paru takich zabiegach i musze przyznac ze zmniejszylo mi sie.. niestety nie mam czxasu zeby tak latac na zabiegi.. a moze by znikło?? jesli masz jakies pytanai i moge na nie odpowiedzie c to z miła chęcią nie wiem czemu ale ostatnimi czasy ludziki malo sie tu odzywają:P ale jak widac problem pieprzyków wciąz jest aktualny pozdrawiam buziole
kiara77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 18:45   #346
wszełka
Zakorzenienie
 
Avatar wszełka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 065
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

A ja mam pytanie w sprawie pieprzyków. Czy zdarzyło wam się coś takiego, że na pieprzyku zrobił wam się pryszcz? I dzień po zniknięciu znowu się pojawiał i tak przez tydzień? Strasznie mnie to denerwuje. Maił ktoś coś takiego?
__________________

Blogowo

"Happiness hit her like a bullet in the head..."
wszełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 19:14   #347
aniolekkk
Raczkowanie
 
Avatar aniolekkk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 69
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja mialam usuwane pieprzyki wlasnie dzis
przez onkologa, skalpelem...
w sumie to sie stalo z zaskoczenia - myslalam ze ide sie tylko umowic a ta pani powiedziala ze zaprasza jesli juz chce i od razu mi dwa moje wstretne pieprzyki z twarzy usunela w 10 minut.
dwa znieczulenia, wyrwanie i juz. po znieczuleniu juz nic nie czulam... pieprzyki zostana wyslane do analizy, zeby sprawdzic czy nie ma choroby..
jeden z nich byl wypukly a drugi plaski... podobno plaski byl gorszy, ja nie wiem mi bardziej przeszkadzal wypukly bo rosly na nim wloski... ble.
teraz sobie siedze ze strupkami i pisze. jak pojde do szkoly jutro to zaloze plasterki bo jednak narazie tak srednio fajnie, ale pani mowila ze nie powinnobyc blizn w ogole
aniolekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 20:37   #348
personalny misiu
Przyczajenie
 
Avatar personalny misiu
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam
Swoje paskudniki usunąłem laserkiem CO2 jakieś dziesięć dni temu. Wcześniej konsultowałem całą sprawę z onkologiem, jednak ten, stwierdziwszy, że pieprzyki nie są złośliwe, odmówił ich usunięcia i powiedział, że jesli koniecznie chcę je sobie usunąć powinnienem udać się do chirurga plastycznego, pracującego w tej samej placówce publicznej. Cała przygoda zakończyła sie podczas próby rejestracji na wizytę, gdy pani rejestrująca w okienku zapytała: "Pan? A po co?". Rozumiem, że pani ta mogła się zdziwić - mogła widzieć już "ciekawsze" przypadki. Tym niemniej, jej reakcja w połączeniu z koniecznością oczekiwania na wizytę (która wcale nie musiała skończyć się zabiegiem) blisko 2 miesięcy, skutecznie odwiodła mnie od pierwotnego zamysłu. Decyzja była szybka: prywatnie.

Ale do rzeczy. Wszystko odbyło się bez większych problemów, bezboleśnie, bezkrwawo, błyskawicznie, według 10 przykazań, zgodnie z nakazami Tory, Koranu i morałami płynącymi z lektury komiksu Tytus Romek i Atomek; w ogóle tak fajnie, ze bym się nigdy nie spodziewał.
Od zabiegu wszystko się ładnie wygoiło, ale na twarzy pozostało takich pięć całkiem sporych (wielkości zmian), czerwonych kraterków.
Byłbym niezmiernie wdzięczny, gdyby ktoś mógł w oparciu o swoje doświadczenie napisać mi kiedy te kraterki przybiorą kolor mniej-więcej skóry i czy one sie jakoś z biegiem czasu spłycą? Nie mam bardzo ciemnej karnacji, raczej średnio ciemną.

Pozdrawiam
personalny misiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 23:00   #349
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam wszystkich, jestem tutaj nowa a właściwie zarejestrowałam się ponieważ mam pewien, wg mnie ważny problem Mam pieprzyk w bardzo nietypowym miejscu, mianowicie na oku ;/ Dosłownie na oku, a dokładniej na białku (poprawnie się chyba mówi twardówka ). Mam skłonność do pieprzyków, ale tak jak te wszystkie na twarzy i ciele mi nie przeszkadzają aż tak, ten krępuje mnie niestety.
Byłam u różnych okulistów wiele razy.. każdy mówił mi że muszę to obserwować i że nie mam się czym przejmować ;/ łatwo mówić... Jeden mi nawet powiedział, że to się często zdarza Czy spotkaliście się kiedyś z podobnym przypadkiem?? Wiem, że jest możliwość operacji ale póki co to mam jakoś dużo wątpliwości. Może pomożecie mi je rozwiać??

Proszę, jeśli ktoś ma podobny problem, albo poddawał się kiedyś takiej operacji niech mi powie bliżej co powinnam zrobić Ile taka operacja może kosztować, czy nie jest niebezpieczna? A może lepiej nie ruszać tego?? <bezradny>

Pozdrawiam

Edytowane przez dornka
Czas edycji: 2007-10-17 o 17:57
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-13, 16:37   #350
personalny misiu
Przyczajenie
 
Avatar personalny misiu
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Od zabiegu wszystko się ładnie wygoiło, ale na twarzy pozostało takich pięć całkiem sporych (wielkości zmian), czerwonych kraterków.
Byłbym niezmiernie wdzięczny, gdyby ktoś mógł w oparciu o swoje doświadczenie napisać mi kiedy te kraterki przybiorą kolor mniej-więcej skóry i czy one sie jakoś z biegiem czasu spłycą? Nie mam bardzo ciemnej karnacji, raczej średnio ciemną.
^^Nikt nie odpowie?

I któego kremu lepiej używać? Cepan czy No-scar, nie mówię o zapachu, pytam, który skuteczniejszy (ich skład różni się).

Jeszcze jedno. Pisał tu ktoś o odrastaniu pieprzyków po zabiegu laserowym. Czy to jakoś widać? Wydaje mi się, że skóra jest na tych czerwonych miejscach miejscami jakby ciemniejsza, ale być może to efekt głębszego wypalenia w tychże miejscach właśnie.
I czy, jakby co można reklamować? Czy może trzeba reklamować i dopłacać? W końcu nie płaciłem za usunięcie połowy pieprzyka, tylko całości.

Zdrawiam i czekam
personalny misiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 12:19   #351
karlaa916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ile kosztuje takie usuwanie pieprzyków z twarzy? Ktoś się orientuje może? pozdrawiam
karlaa916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 16:06   #352
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Coś widzę, że zniknęli starzy forumowicze i chyba nie chcą odpowiadać na nasze posty Nie chcę nikogo ponaglać, ale ja swój zamieściłam już miesiąc temu....

Pozdr
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 17:37   #353
mojito
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

no wlasnie tez bym chciala wiedziec ile to kosztuje, bo wlasciwie cala jestem obsypana no i czy to bolesna sprawa bo ja straszny tchorz jestem
mojito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 06:07   #354
karlaa916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

z tego co wiem laserem nie boli, a odmrazanie to troche.. ;p
karlaa916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:01   #355
PLUTO1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
GG do PLUTO1996
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja mam piepszyk o dl. i sz. 0,5cm na srodku brody i jest wypukły niewiem jak sie go pozbyc pomurzcie!!!
PLUTO1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:06   #356
PLUTO1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
GG do PLUTO1996
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

A i u jakiego lekarza sie uzuwa te piepszyki i czy to boli zostanie mi blizna???
PLUTO1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:18   #357
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

dornka- tez zauważyłam że poznikali forumowicze, którzy niegdyś usuwali pieprzyki, dlatego proponuję abyś spytała ich bezpośrednio poprzez prywatną wiadomość


PLUTO1996 - trudno z opisu kwalifikować Twojego pieprzyka do konkretnej metody usunięcia aczkolwiek wypukły, nie budzący podejrzeń delikwent może być chyba usunięty laserem. a jest to metoda pozostawiająca najmniej widoczną bliznę lub nawet niewidoczną. radzę Ci udać się do dermatologa, który obejrzy znamiona i na pewno Ci powie którą metodę wybrać. jeśli będzie to znamię "niebezpiecznie" wyglądające pewnie dostaniesz skierowanie do onkologa w celu usunięcia skalpelem- zabieg bezpłatny, ale się czeka. natomiast jeśli piprzyk wygląda ok będziesz mógł usunąc go tylko prywatnie bo NFZ nie pokrywa kosztów zabiegów w celach estetycznych

mam nadzieję że choć troszkę pomogłam. radzę przejrzeć cały wątek a także ten na chirurgii plastycznej- to ogromna skarbnica wiedzy i myślę że spora większość pytań i wątpliowści zostanie rozwiana.

sama nie usuwałam znamion, raz nawet byłam umówiona na zabieg z onkologiem ale nie poszłam wystraszyłam się nie tyle zabiegu co zarażenia jakimś paskudztwem co w naszym szpitalu może się zdarzyc


pozdrawiam
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 00:36   #358
powerlifter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Wlasnie zamawiam DermaTend - specyfik, ktory usuwa pieprzyki bez zadnych blizn!!Podobno jest rewelacyjny i przede wszystkim naturalny!!
http://www.dermatend.net/mole_remova...formation.html
powerlifter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 16:24   #359
dornka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 34
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez powerlifter Pokaż wiadomość
Wlasnie zamawiam DermaTend - specyfik, ktory usuwa pieprzyki bez zadnych blizn!!Podobno jest rewelacyjny i przede wszystkim naturalny!!
http://www.dermatend.net/mole_remova...formation.html
ja jakoś nie wierze w takie specyfiki ale ja tam wiem... co o tym myślicie?
dornka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 09:23   #360
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Też mi się nie chce wierzyc w skuteczność tej maści podejrzana sprawa

powerlifter jak juz dostaniesz ją w swoje ręce, napisz proszę jakie efekty i lepiej skonsultuj to najpierw z lekarzem...
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.