ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 15:24   #1231
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

rocki,
a który to? ten do ciała czy do twarzy? Bo o ile się nie mylę to są teraz dwie wersje...
Miałam kiedyś próbkę tego do twarzy i fajnie się spisywał, tylko, że strasznie mnie po nim oczy szczypały, jak nigdy po żadnym kosmetyku Jeśli wersja do ciała jest łagodniejsza to nie wiem, czy się na niego nie skuszę, bo LV sam się prosi o urlop
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 15:34   #1232
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Ivana, ja mam ten do twarzy, choć sama się zastanawiam, jak spisywałby sie ten do ciała... A jedyna rada to nie smarowanie się FE wokół oczu
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 15:54   #1233
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Ja starałam się nie smarowałać okolic oczu, ale ta menda sama migrowała i atakowała mi ślipia Rozejrzę się za próbkami tego do ciała, albo zakupię w ciemno - najwyżej wyląduje na reszcie ciała, mam nadzieje,że stamtąd nie zawędruje do oczu
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 16:36   #1234
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez ivana Pokaż wiadomość
Ja starałam się nie smarowałać okolic oczu, ale ta menda sama migrowała i atakowała mi ślipia Rozejrzę się za próbkami tego do ciała, albo zakupię w ciemno - najwyżej wyląduje na reszcie ciała, mam nadzieje,że stamtąd nie zawędruje do oczu
Te do ciała można kupić już po 40zl na allegro na kup teraz.
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 09:11   #1235
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Znalazłam w łazience krem Iwostin spf 20 o przedłużonym działaniu. na razie moja buzia musi odpocząc od emulsji 40(spawdzam, czy to ona mnie zapchała) i zastanawiam się nad filtrami w tym kremie. Czy coś dają? Za kilka dni wyjeżdzam, dużo czasu spędzę w lesie, chyba tam 20 się nadaje...?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 13:49   #1236
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Ten iwostin jest niestabilny Sovilo
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 14:08   #1237
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Sovilo - jeśli zapchała Cię emulsja, to krem spf 20 pewnie też, bo ma tez capric triglyceride w skłądzie. Zużyłam wiele jego tubek przed kilkoma laty wciąż się zastanawiając, skąd mam te zaskórniki.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 14:51   #1238
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Dzieki dziewczynyJa miałam taki przypadek z tą emulsją 40, że stosowałam ją przez 2,5 tygodnia, i stwierdziłam, że kocham filtry- nigdy jeszcze nie miałam tak ładnej skóry- poznikały grudki, krostki, wyrównał się koloryt. I nagle w ciagu tygodnia musiałam ja odstawić, bo w przeciagu kilku dni wyskoczyło kilka ''gul'' i podskórnych grudek nie wiem czy to ze względu na miesiączkę czy emulsję, ale dałam skórze odpocząc...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 17:29   #1239
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Dziewczyny- jestem w szoku-mleczko avene spf 50-wogole mnie nie zapycha(a bylam pewna tak na 90% ze mnie zapcha-bo wczesniej mialam krem i strasznie mnie zapchal-moja cera jest extremalnie wrazliwa-prawie kazdy krem mnie zapycha-a tu niespodzianka)mleczko slicznie pachnie-szybko sie wchlania-nie walkuje-nie szczypie-super nawilza-jak na razie ideal-smaruje sie codziennie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 09:06   #1240
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

'wreszcie' i mnie dopadlo zwatpienie :/
odkad tafilam ma mleczko Avene 50+ kilka miesiecy temu bylam przekonana, ze bedzie to moj ideal na bardzo dlugo. z przyjemnoscia sie filtrowalam co rano.

niestety 'ulepszona' nowsza wersja to nie to samo,
to nic ze jest bardziej lejace, ale denerwuje ze troche mnie pobiela, przez co trudno mi je rozsmarowac i w ciagu dnia co chwile sprawdzam w lusterku na ile jest widoczne . nie umiem sobie z nim poradzic, dlaczego
a ja na zapas kupilam dwie tubki

ja chce stare mleczko

znowu musze szukac mojego filtra a tu takie lato za oknem
keyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 14:09   #1241
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez keyka Pokaż wiadomość
'wreszcie' i mnie dopadlo zwatpienie :/
odkad tafilam ma mleczko Avene 50+ kilka miesiecy temu bylam przekonana, ze bedzie to moj ideal na bardzo dlugo. z przyjemnoscia sie filtrowalam co rano.

niestety 'ulepszona' nowsza wersja to nie to samo,
to nic ze jest bardziej lejace, ale denerwuje ze troche mnie pobiela, przez co trudno mi je rozsmarowac i w ciagu dnia co chwile sprawdzam w lusterku na ile jest widoczne . nie umiem sobie z nim poradzic, dlaczego
a ja na zapas kupilam dwie tubki

ja chce stare mleczko

znowu musze szukac mojego filtra a tu takie lato za oknem
Keyka wypróbuj Klorane 40 spray. Dla mnie to ostatnie odkrycie. Jestem fanką Avenek (mleczka i sprayu) ale Klorane okazał się lepszy. Jedyną jego wadą jest to ze trochę pobiela ale nie jest to pobielanie kłaczkowe, nie ma bialych wysp na twarzy. Buzia po prostu staje się trochę jaśniejsza, ale z łatwością można sobie poradzić z tym problemem używając bronzera lub troszkę ciemniejszego pudru. Plusów ma za to bardzo dużo: doskonale się wchłania, nie spływa,daje taki satynowy efekt (klorane+jedwabny hauszki+kompakt pudrowy Clinica + brązer na kości policzkowe). Klejenie jest bardzo małe, nadaje się więc na dekolt i szyje. No jenym słowem mój obecny KWC Acha ja nie mam problemów z zapychaniem więc nie wiem jak się na tym polu sprawuje
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 14:19   #1242
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Gdzie można kupić filtry Klorane? To jakaś apteczna marka? Kusicie...
Muszę kupić coś z spf 50 na wakacje. Póki co filtr Oriflame Optimals dobrze mi służy.
Dzisiaj rano nałożyłam filtr, czekałam aż trochę się wchłonie. I siup skrobię. W trakcie przypomniało mi się o korektorze. Łapy mi się trzęsły i ogólnie byłam wkurzona bo trochę się śpieszyłam. Nerwica to nic dobrego.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 14:38   #1243
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Ja kupiłam Klorane spray 40 w stacjonarnej aptece za 31 zł.
arba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 15:07   #1244
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

to moje mleczko coraz bardziej mnie drazni, nawet wydaje mi sie ze szybciej znika z twarzy zostawiajac placki i w ciagu dnia nie moge nawet dotknac twarzy, i wogole....
Avene powinno nadac mu nowa nazwe!

Cytat:
Napisane przez arba Pokaż wiadomość
Keyka wypróbuj Klorane 40 spray.
bardzo Ci dziekuje za rade, skoro nie takie drogie, to sprobuje

Avene mnie nie zapychalo, wiec nie wiem czy jestem na to poddatna, ale na wszelki wypadek lece na "sklady" moze jest tam jakas analiza...
keyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 23:08   #1245
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Eh, na mnie też padło Wstaję rano, za oknem deszcz, chmury lub inne bezsłoneczne zjawiska atmosferyczne, myślę: kobieto, będziesz na dworze jakieś pół godziny, słońca jest mało, a jak nałożysz filtr to nie dość że będziesz blada, to jeszcze mazy się zrobią od pudry brązującego i różu, więc się nie pobawisz zabawkami . Podaruj sobie filtr... no i sobie daruję.
__________________
'Mam kota, na gorącym dachu mojej głowy...'
M. Peszek 'Mam kota'
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 09:35   #1246
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

zwątpiłam.. mam nadzieję, że to chwilowe ale nigdy jeszcze nie miałam tak pięknej cery.. tylko szkoda, że takim kosztem.

eh.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 11:39   #1247
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

dziewczyny, skoro filtry Klorane są fotostabilne i wytwarza je ten sam producent, co Avene, to czy można na nie tak jak na Avene nakładać dowolny podkład i puder? Widziałam spray Klorane, te produkty są tanie. Recenzentka na KWC mleczka Klorane twierdzi, że mleczko nie bieli.
Szukam czegoś co kompletnie nie bieli i w miarę się wchłania - nie dla mnie nowe emulsje Avene, Iwostiny.
Przez to okropne klejenie, bielenie i maskę na twarzy porzuciłam chwilowo filtrowanie.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 13:08   #1248
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Judyta Jeśli nie zawiera Parsolu to możesz.
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 20:27   #1249
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Pokaż wiadomość
Widziałam spray Klorane, te produkty są tanie. Recenzentka na KWC mleczka Klorane twierdzi, że mleczko nie bieli.
Szukam czegoś co kompletnie nie bieli i w miarę się wchłania - nie dla mnie nowe emulsje Avene, Iwostiny.
Przez to okropne klejenie, bielenie i maskę na twarzy porzuciłam chwilowo filtrowanie.

Uzywam tego sprayu od niecałego tygodnia i mnie bieli i niemiłosiernie błyszczy
się Na mojej tłustej cerze nie wchłania się i nałożony w dużej ilości jest klejący. Bardzo dobrze nawilża i w sumie to z tego powodu go używam. Przy większych upałach powróce do sprayu LPR, który robi minimalne bielenie, tylko robi kłaczki za to nie czuć go na twarzy
Może Tobie posłuży albo przyda sie do innych części ciała Za te cene warto zaryzykować.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-09, 20:50   #1250
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Mleczko Klorane nie zawiera Parsolu (tak wynika ze składu na KWC), czyli można na ten filtr wszystko kłaść
Ja chyba sie na niego skuszę, głównie ze względu na cenę (mam chwilowo dość eksperymentowania z kosztownymi filtrami), brak alkoholu w składzie, bardzo pozytywna opinia na KWC też mnie zachęca do zakupu. Tylko coś mi się wydaje, że trudno go będzie znaleźć, obskoczyłam dziś kilka aptek i tego filtra ani widu ani słychu
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 20:59   #1251
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Uzywam tego sprayu od niecałego tygodnia i mnie bieli i niemiłosiernie błyszczy
się Na mojej tłustej cerze nie wchłania się i nałożony w dużej ilości jest klejący. Bardzo dobrze nawilża i w sumie to z tego powodu go używam. Przy większych upałach powróce do sprayu LPR, który robi minimalne bielenie, tylko robi kłaczki za to nie czuć go na twarzy
Może Tobie posłuży albo przyda sie do innych części ciała Za te cene warto zaryzykować.

No i sama siebie muszę zacytować. Wy o mleczku, ja o sprayu. Ale ze mnie gapa ale może komus przyda się i spostrzeżenie na temat sprayu.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 11:36   #1252
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Oj, to szkoda Myślałam, że spray będzie lekki, ale jak bieli to nigdy go nie kupię.
Anah, a jaki filtr poleciłabyś mi do tłustej (mieszanej) cery, który w ogóle nie będzie bielił?
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 22:47   #1253
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Judyta~ Pokaż wiadomość
Oj, to szkoda Myślałam, że spray będzie lekki, ale jak bieli to nigdy go nie kupię.
Anah, a jaki filtr poleciłabyś mi do tłustej (mieszanej) cery, który w ogóle nie będzie bielił?

Mnie prawie każdy filtr bieli, ale Anthelios spray 50+ najmniej. Bielenie u niego jest bardzo niewielkie, niezauważalne. Wszystkie pozostałe jakie uzywałam bieliły mnie dość wyraźnie. W zimie to nie przeszkadza, ale latem tak, zwłaszcza jak lekko musnęło mnie słońce na pozostałych częściach ciała.
Świecenie u niego jest solidne, na mnie z resztą każdy filtr świeci się niemiłosiernie, zwłaszcza jak nie funduję sobie żadnych solidnych kuracji kwasowych.

Spray mnie nie zapchał do tej pory a używam go juz kilka tygodni tygodni.
Zawiera alkohol, przy dłuższym wcieraniu robi kłaczki. Moje opinie na jego temat znajdziesz w tym wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+anthelios%F3w

Lubię też Antheliosa Dermo-pediatrics 50+, bielenie jednak widoczne.

Ostatnio spróbowałam barwiony filtr SVR. Nie świeciła się jak żarówka, ale kolor zdecydowanie za ciemny, no i nie nałożę go 2,5ml, dość tępa konsystencja, podkreśla sucha skóre i zmarszczki Miałam go tylko chwile na twarzy.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 09:52   #1254
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Mnie prawie każdy filtr bieli, ale Anthelios spray 50+ najmniej. Bielenie u niego jest bardzo niewielkie, niezauważalne. Wszystkie pozostałe jakie uzywałam bieliły mnie dość wyraźnie. W zimie to nie przeszkadza, ale latem tak, zwłaszcza jak lekko musnęło mnie słońce na pozostałych częściach ciała.
Świecenie u niego jest solidne, na mnie z resztą każdy filtr świeci się niemiłosiernie, zwłaszcza jak nie funduję sobie żadnych solidnych kuracji kwasowych.

Spray mnie nie zapchał do tej pory a używam go juz kilka tygodni tygodni.
Zawiera alkohol, przy dłuższym wcieraniu robi kłaczki. Moje opinie na jego temat znajdziesz w tym wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+anthelios%F3w

Lubię też Antheliosa Dermo-pediatrics 50+, bielenie jednak widoczne.

Ostatnio spróbowałam barwiony filtr SVR. Nie świeciła się jak żarówka, ale kolor zdecydowanie za ciemny, no i nie nałożę go 2,5ml, dość tępa konsystencja, podkreśla sucha skóre i zmarszczki Miałam go tylko chwile na twarzy.
próbowałaś LRP LV? , bieli praktycznie niewidocznie, nie zawiera alkoholu jak dla mnie rewelacja, minimalne bielenie zauwazam dopiero wtedy jak wysmaruję się cała samoopalaczem i po nałozenia filtra na twarz wygląda ona na minimalnie jasniejszą od reszty ciała ale bielenia jako takiego jak przy np. DP, nie ma
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 21:20   #1255
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
próbowałaś LRP LV? , bieli praktycznie niewidocznie, nie zawiera alkoholu jak dla mnie rewelacja, minimalne bielenie zauwazam dopiero wtedy jak wysmaruję się cała samoopalaczem i po nałozenia filtra na twarz wygląda ona na minimalnie jasniejszą od reszty ciała ale bielenia jako takiego jak przy np. DP, nie ma

Nie miałam jeszcze okazji wypróbować. Do kupna w ciemno zniechęciły mnie opinie, że podobny do Aqua-lait, który mnie pozapychał rok temu Jak u Ciebie z zapychaniem po LV?

LRP wypuściło w tym roku mało bielące filtry. To im sie chwali.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 10:29   #1256
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Nie miałam jeszcze okazji wypróbować. Do kupna w ciemno zniechęciły mnie opinie, że podobny do Aqua-lait, który mnie pozapychał rok temu Jak u Ciebie z zapychaniem po LV?

LRP wypuściło w tym roku mało bielące filtry. To im sie chwali.
LV, nie zapycha mnie w ogóle, podobieństwa do AL nie widzę żadnego, po za tym AL bardzo mi nie odpowiadał i nie byłam w stanie go uzywać, jak sobie tylko o nim przypomną to aż mnie trzącha, a LV bardzo lubię, popytaj w aptekach o próbki bo warto spróbować
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 20:39   #1257
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
LV, nie zapycha mnie w ogóle, podobieństwa do AL nie widzę żadnego, po za tym AL bardzo mi nie odpowiadał i nie byłam w stanie go uzywać, jak sobie tylko o nim przypomną to aż mnie trzącha, a LV bardzo lubię, popytaj w aptekach o próbki bo warto spróbować

Dzięki Madziorko za odpowiedź Twoje słowa sa bardzo optymistyczne
Jeszcze raz przetrząsnę opinie na temat LV, bo ostatnio zupełnie mnie ten filtr przestał interesować.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 23:12   #1258
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Dzięki Madziorko za odpowiedź Twoje słowa sa bardzo optymistyczne
Jeszcze raz przetrząsnę opinie na temat LV, bo ostatnio zupełnie mnie ten filtr przestał interesować.
nie ma za co
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:56   #1259
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
LV, nie zapycha mnie w ogóle, podobieństwa do AL nie widzę żadnego, po za tym AL bardzo mi nie odpowiadał i nie byłam w stanie go uzywać, jak sobie tylko o nim przypomną to aż mnie trzącha, a LV bardzo lubię, popytaj w aptekach o próbki bo warto spróbować
Właśnie czy dostałyście może kiedyś w aptekach próbki filtrów LRP innych niż Creme fondate? Wszędzie mi mówią, że nie mają, bo nie produjkują
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 15:00   #1260
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: ZWĄTPIENIE FILTROWE... Wątek lekko prowokacyjny ;-)

W przyszłym tygodniu mają być 30-stopniowe upały, ja ostatnio się nie filtrowałam, ale od kilku dni znów się filtruję i mimo iż ciało mam już opalone od słońca, to twarz nadal jasna i podkłady do buźki, któe kupiłam w zimie, gdy byłam właściwie biała teraz też są dobre
Tylko trochę dziwnie pewnie wyglądam z białą twarzą, opalonymi ramionami i dekoldem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-26 15:21:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.