Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-23, 21:38   #1081
julciabezromea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja rowniez chcialam stanac w obronie kremu z lukrecja! Stosuje go od 2 miesiecy.Rano i wieczorem.Jest extra wydajny.Mnie osobiscie nie zapycha, doskonale sie wchlania- ma lekka konsystencje wedlug mnie. Walory zapachowe tez nie sa najgorsze- krem nie smierdzi.Natomiast kolor moze niektorych razic.Jednak dla mnie najwazniejsze sa efekty.Mam cere atopowa bardzo problematyczna.odkad zaczelam stosowac na twarzy nie pojawiaja mi sie zaczeriwenienia i tzw liszaje,ktorych wczesniej nie moglam sie poozbyc.A w dodatku kiedy pojawia sie krostka, nastepnego dnia juz nie mam po niej sladu.Zatem wedlug mnie krem jak najbardziej godny polecenia.Jestem bardzo zadowolona.Ale kazda z nas jest inna i inna cere posiada Zycze zadowolenia z zakupow i widocznych efektow
julciabezromea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 22:09   #1082
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja dzisiaj dostałam przesyłkę z BU
-serum lemon
-olejek waniliowy/ylang ylang myjący
-peeling korzenny
-hydrolaty:rumianke, geranium
-serum 3 x Rose dla Mamy

To mój pierwszy raz
Jestem zachwycona!!!
Ukręciłam od razu wszystko, użyłam olejek myjący: ekstra!myje paszczę, ale jej nie wysusza - buzia po osuszeniu taka "mięsista", jędrna i nawilżonaNie muszę się niczym smarować!
Serum czeka swoje 24 h..peeling..już niedługo-czeka na kąpiel
Hydrolaty pięknie odświeżają i łagodzą (zwłaszcza rumianek)
Zobaczymy jak to będzie za jakiś czas
Odezwę się z opiniami.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 10:03   #1083
pianistka007
Raczkowanie
 
Avatar pianistka007
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 110
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja mialam juz trzy podejscia na BU i jestem bardzo zadowolona....
olejek myjacy waniliowy... mhhh cudnie pachnie, dobrze dziala, lepszy niz cetaphil a duuzo tanszy, hydrolaty : migdalowy (naprawde nawilza) mieszam go z tym z zielonej herbaty bo on solo sciaga.... uzywam tej mieszanki do zmycia olejku ( najlepsza buteleczka z atomizerem do hydrolatu kupilam na ecospa.pl jest efekt prawie jak z wody termalnej, czyli super i nic nie cieknie....)
lemon + HA tez nieczego sobie, ale dla mnie troche za tlluste,
olejek antycelulitowy tez sie sprawdzil, ale uzywala go przed wszytkim moja mama

teraz mam ochote wyprobowac peeling i maslo do ciala.....
Podsumowyjac.... napewno bede stala klientka BU !!!

Moja mala sugestia... gdyby na BU wprowadzili jeszcze jakies olejki, ktore chronia przed sloncem.... np. ryzowy, albo z awokado.... wtedy mozna by bylo sie zaopatrywac tylko na BU i to by mi Baaardzo odpowiadalo... Pomarzyc zawsze mozna...:P
pianistka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 11:46   #1084
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No właśnie, gdyby BU wprowadziło więcej oleków, olei i maceratów, nie korzystałabym chyba w ogóle z usług konkurenci A może niedługi się doczekamy.
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 12:46   #1085
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, mam takie, być może głupie pytanie odnośnie serum z wit. C: czy tą buteleczkę z ciemnego szkła, w której serum może stać przez tydzień w warunkach pokojowych, jakoś myjecie przed dolaniem kolejnej porcji lodówkowej?
morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:00   #1086
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie, być może głupie pytanie odnośnie serum z wit. C: czy tą buteleczkę z ciemnego szkła, w której serum może stać przez tydzień w warunkach pokojowych, jakoś myjecie przed dolaniem kolejnej porcji lodówkowej?
Ja nie myję
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 18:20   #1087
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie, być może głupie pytanie odnośnie serum z wit. C: czy tą buteleczkę z ciemnego szkła, w której serum może stać przez tydzień w warunkach pokojowych, jakoś myjecie przed dolaniem kolejnej porcji lodówkowej?
.....
ja próbowałam myć,nie schodziło ani z detergentem,ani z gorącą wodą..dopiero po 2 dniach moczenia w spirytusie rozpusciły sie te osady.... ale pytałam mojej znajomej chemiczki czy te osady < nazwała je białkowymi> mają jakis wpływ na nową odlewkę serum,powiedziała,ze nie mają i żeby nie przejmowac sie nimi.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-24, 18:27   #1088
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja właśnie zamówiłam hydrolat różany.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-24, 19:44   #1089
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie, być może głupie pytanie odnośnie serum z wit. C: czy tą buteleczkę z ciemnego szkła, w której serum może stać przez tydzień w warunkach pokojowych, jakoś myjecie przed dolaniem kolejnej porcji lodówkowej?
ja wprawdzie tego nie mialam, ale przd kazda dolewka mylam najpierw spirytusem [nasaczalanm patyczki do uszu zeby ladnie schodzilo a potem we wrzatku ew w zmywarce

btw dziewczyny BU sie pomylila i zamiast instrukcji do serum rozanego dostalam te do flavo c, napislam do nich, ale nie wiem jak szybko odpisza, miala by moze ktoras z was mozliwosc wyslania mi jej mailem? skanowana albo fotka cyknieta cefrowka, bylabym bardzo dzwieczna

juz nieaktualne, zdazyli odpisac, ta firma coraz bardzej mnie zadziwia i zachwyca
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 13:21   #1090
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

właśnie złożyłam zamówienie

olejek LEMON z żelem hialuronowym - dla mnie, licze na to ze zwiezi mi pory, poradzi sobie z drobnymi wypryskami mam tylko wazne pytanie - czy powinnam stosowac filrty, jesli bede stosowac to serum na noc ?
olejek 3xROSE z żelem hialuronowym - dla mamusi
Hydrolat różany i z zielonej herbaty - jako wodna baza do maseczek, obecnie jako tonik stosuje hydrolat cytrynowy z thanatosa

Maseczka różana (dla mamy), dla mnie truskawkowa i wulkaniczna - mam cere mieszana, i wymysliłam sobie ze bede klasc wulkaniczna na strefe T, a na policzku truskawkowa

Olejek myjący - pomarańczowy - jestem go straszsznie ciekawa, mam nadzieje ze bede mogla dzięki niemu zrezygnowac i z żeli do mycia twarzy, jak i z mleczek do demakijazu no, tylko zostane przy płynie ziaji dwufazowym do oczu
jutro wpłacam kaske, mam nadzieje ze szybko dostane paczke ;D


mam pytanie - czy żel hialuronowy bedzie odpowiedni rano, solo, pod makijaz? stosowalabym chetnie rano olejki ale zwykle rano mało czasu, na twarz tonik, krem i po 2 minutach juz podkład, a olejek w 2 minuty mi sie nie wchłonie
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 14:05   #1091
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 170
GG do awadawa
Talking Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jak tylko natknęłam się na stronkę Biochemii to wiedziałam, że nie przejdę obok niej obojętnie...kwestia była tylko co zamówić, a odpowiedź znalazłam w tym wątku.
Zamowiłam hydrolaty oczarowy i migdałowy, serum LEMON z żelem, maseczkę wulkaniczną, peeling enzym., serum z vit. C, olejek pomarańczowy oraz tonik BHA 2%.Trochę zaszalałam, ale to i tak znaczne mniej niż to co chciałam zamówić pierwotnie. Teraz zaczyna się czekanie i mam nadzieję, że w niedługim czasie będę tu wychwalała te biochemiczne specyfiki pod niebiosa
__________________
Ciemność, ciemność widzę.... słońca mi potrzeba
awadawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 19:23   #1092
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja zrobilam wczoraj peeling enzymatyczny, wyszczypalo mnie na maxa, ale wytrzymalam
skorka gladziutka jak pupcia niemowlaczka
czulam to szczypanie nawet na dekolcie z tego wniosek ze mocne scierwo
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 19:34   #1093
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No to ja mam słoniową skórę... Mnie nic nie szczypało - ani pierwszym, ani drugim razem... Ale najważniejsze, że efekt był :c)))
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 11:48   #1094
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lilith1234 Pokaż wiadomość
ja zrobilam wczoraj peeling enzymatyczny, wyszczypalo mnie na maxa, ale wytrzymalam
skorka gladziutka jak pupcia niemowlaczka
czulam to szczypanie nawet na dekolcie z tego wniosek ze mocne scierwo
Mnie tez szczypało pierwszym razem, drugim juz mniej, ale skóra po tym peelingu super gładka
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 15:38   #1095
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dzisiaj przyszła paczka z BU

ukręciłam serum, narozsypywałam peeling enzymatyczny, wymieszałam olejek, ustawiłam w zaszczytnym miejscu hydrolat, i... czeka na mnie tonik z AHA/BHA. wylało się w trakcie transportu trochę hydrolatu, niewiele, gdzieś z tyle, co w połowie łyżeczki od herbaty, no i nie wiem, robić ten tonik? nic mi się nie zniszczyło ani nie zamoczyło, tylko trochę ubyło tego hydrolatu (a nie wiem jak, bo butelka wydaje się nieuszkodzona). chyba taka mililitrowa różnica nic nie zmieni?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 15:42   #1096
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
dzisiaj przyszła paczka z BU

ukręciłam serum, narozsypywałam peeling enzymatyczny, wymieszałam olejek, ustawiłam w zaszczytnym miejscu hydrolat, i... czeka na mnie tonik z AHA/BHA. wylało się w trakcie transportu trochę hydrolatu, niewiele, gdzieś z tyle, co w połowie łyżeczki od herbaty, no i nie wiem, robić ten tonik? nic mi się nie zniszczyło ani nie zamoczyło, tylko trochę ubyło tego hydrolatu (a nie wiem jak, bo butelka wydaje się nieuszkodzona). chyba taka mililitrowa różnica nic nie zmieni?
sądzę ze nie, ja bym pewnie dolała troche destylowanej lub innego hydrolatu, ale czy to dobry pomysł, to juz inna sprawa heh
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 16:18   #1097
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dostałam odp. z BU, że jeśli jest to ubytek mililitrowy, to nic to nie zaszkodzi, bo hydrolat jest odmierzany z mililitrową nadwyżką (a u mnie wydaje mi się gdzieś tak około mililitra właśnie ubyło), a jeśli 2 lub 3 mililitry, wtedy mogę dodać tego oczarowego, i jeszcze dostałam zniżkę 5% na kolejne zakupy Żeby tak we wszystkich sklepach mieli takie podejście do klienta, coś czuję, że produkty z BU na stałe zagoszczą w mojej pielęgnacji
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:05   #1098
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jak pachnie Wasz kwas hialuronowy?
Mój z BU ma lekko kwaskowy i dosyć wyraźny zapach- to samo u mojej koleżanki. Ale kwas z mazideł nie ma w ogóle zapachu
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:16   #1099
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Jak pachnie Wasz kwas hialuronowy?
Mój z BU ma lekko kwaskowy i dosyć wyraźny zapach- to samo u mojej koleżanki. Ale kwas z mazideł nie ma w ogóle zapachu
Moj nie pachnie w ogole.
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-27, 09:21   #1100
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Jak pachnie Wasz kwas hialuronowy?
Mój z BU ma lekko kwaskowy i dosyć wyraźny zapach- to samo u mojej koleżanki. Ale kwas z mazideł nie ma w ogóle zapachu
Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Moj nie pachnie w ogole.
Mój też nie.
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:30   #1101
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Jak pachnie Wasz kwas hialuronowy?
Mój z BU ma lekko kwaskowy i dosyć wyraźny zapach- to samo u mojej koleżanki. Ale kwas z mazideł nie ma w ogóle zapachu
Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Moj nie pachnie w ogole.
Mój nie pachnie
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 09:37   #1102
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kurcze To może z moim coś nie tak jest? Mógł się popsuć? Mam go 3,5 miesiąca i trzymam w temperaturze pokojowej. I co ja teraz mam zrobić? Nie wiem czy go używać, a bez kwasu nie przeżyję nawet dnia
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 10:59   #1103
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cześć Dziewczyny Ja niedawno dostałam paczkę z olejkiem antycell i hydrolatem oczarowym. I podpisuję się obiema rękami pod opiniami - rewelacja olejek wygładza, nawilża, a po depilacji łagodzi. I tak mi się spodobało, że stosuję na całe ciało Szykuję się do następnego zakupu. Peeling enzymatyczny (tylko czy on się nadaje do cery miejscami naczynkowej?) i może jakaś maska? Waham się z serum z wit. C, ale chyba jednak wezmę... Pozdrawiam
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 11:08   #1104
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mój żel h. też nie pachnie....

Ukręciłam wczoraj wszystko co przyszło w paczce, a trochę tego było
Najbardziej ciekawi mnie krem z kwasem liponowym... Wszystkie składniki ładnie mi się połączyły, konsystencja jest ok, więc wygląda obiecująco
No i w końcu mam maseczki - morską, wulkaniczną i truskawkową
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 11:15   #1105
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Ja niedawno dostałam paczkę z olejkiem antycell i hydrolatem oczarowym. I podpisuję się obiema rękami pod opiniami - rewelacja olejek wygładza, nawilża, a po depilacji łagodzi. I tak mi się spodobało, że stosuję na całe ciało Szykuję się do następnego zakupu. Peeling enzymatyczny (tylko czy on się nadaje do cery miejscami naczynkowej?) i może jakaś maska? Waham się z serum z wit. C, ale chyba jednak wezmę... Pozdrawiam
Ja też sobie chwalę oba olejki a serum jest fajne ale nastepnym razem wezmę to bez silikonów
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 12:22   #1106
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Kurcze To może z moim coś nie tak jest? Mógł się popsuć? Mam go 3,5 miesiąca i trzymam w temperaturze pokojowej. I co ja teraz mam zrobić? Nie wiem czy go używać, a bez kwasu nie przeżyję nawet dnia
ja mialam podobna sytuacje, po jakims czasie moj zel hialuronowy zaczal dziwnie pachniec, wlasciwie to byl to lekki smrodek:/ wydaje mi sie ze on sie po prostu popsul, tez trzymalam go w temp. pokojowej. Od razu go wywalilam jak zaczal brzydko pachniec.

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Ja niedawno dostałam paczkę z olejkiem antycell i hydrolatem oczarowym. I podpisuję się obiema rękami pod opiniami - rewelacja olejek wygładza, nawilża, a po depilacji łagodzi. I tak mi się spodobało, że stosuję na całe ciało Szykuję się do następnego zakupu. Peeling enzymatyczny (tylko czy on się nadaje do cery miejscami naczynkowej?) i może jakaś maska? Waham się z serum z wit. C, ale chyba jednak wezmę... Pozdrawiam
ja rowniez mam olejek antycellulitowy i jestem zachwycona!! skora na udach i pupie gladziutka jak po zadnym kremie ujedrniajacym!!! nastepnym razem zamowie sobie to wieksze opakowanie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 17:15   #1107
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Jak pachnie Wasz kwas hialuronowy?
Mój z BU ma lekko kwaskowy i dosyć wyraźny zapach- to samo u mojej koleżanki. Ale kwas z mazideł nie ma w ogóle zapachu
..... mógł się poprostu popsuć... niestety,albo własnie stety dla nas,dlatego zachwycaja nas kosmetyki z BU,ze nie są naszpikowane konserwantami...to jednak wymaga od nas odrobiny uwai odnosnie ich przechowywania,mam patent na żel HA,odlewam go sobie po kilka ml do jakiegos pojemnika zastępczego,a resztę trzymam w lodówce razem z innymi serami i produktami naturalnymi...nawet jesli lodówka nie jest koniecznie zalecana to zawsze lepiej trzymac produkty w niższej tem. zwłaszcza w upalne lato...zrezygnowałam też z trzymania kosmetyków w łazience<za duża amplituda temperatur>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:06   #1108
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jestem właśnie w trakcie ustalania z BU co też stało się z tym nieszczęsnym kwasem.
Póki co mam jeszcze odrobinkę kwasu z mazideł i chyba przez jakiś czas będę zmuszona poużywać "zwyczajny" krem sklepowy.
A na przyszłość będę odlewać trochę kwasu na użytek bieżący, a resztę będę trzymać w lodówce (albo kupię sobie w końcu mini lodówkę do łazienki).

A tymczasem na BU zamówiłam kolejne serum z witaminą C oraz po raz pierwszy peeling enzymatyczny- bardzo jestem go ciekawa.
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 18:24   #1109
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..... mógł się poprostu popsuć... niestety,albo własnie stety dla nas,dlatego zachwycaja nas kosmetyki z BU,ze nie są naszpikowane konserwantami...to jednak wymaga od nas odrobiny uwai odnosnie ich przechowywania,mam patent na żel HA,odlewam go sobie po kilka ml do jakiegos pojemnika zastępczego,a resztę trzymam w lodówce razem z innymi serami i produktami naturalnymi...nawet jesli lodówka nie jest koniecznie zalecana to zawsze lepiej trzymac produkty w niższej tem. zwłaszcza w upalne lato...zrezygnowałam też z trzymania kosmetyków w łazience<za duża amplituda temperatur>
Żel hialuronowy z BU jest konserwowany - phenonipem.

Powinno się go trzymać w lodówce, więc przez ten czas zwyczajnie się zepsuł.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-27, 20:05   #1110
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Żel hialuronowy z BU jest konserwowany - phenonipem.

Powinno się go trzymać w lodówce, więc przez ten czas zwyczajnie się zepsuł.
......
wiem,ze jest konserwowany,ale jak wyjaśnia Pani BU ilość konserwantów jaka stosowana jest na Biochemii to ilość minimalna,nie tak jak w drogeryjnych produktach.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.