Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-17, 20:14   #3031
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Była już mowa, że po toniku AHA/BHA można nałożyć potem (po pół godziny, godzinie; była o tym mowa, prawda? ) coś do nawilżenia. No więc nałożyłam dziś tamanu z HA z pantenolem i allantoiną. Zastanawiam się tylko, czy to nie osłabia działania kwasów?

I tak się zastanawiam Czy możnaby samemu ukręcić coś w stylu serum lemon, tylko że do ciała. Dajmy na to, do oliwki Hipp dodać salicyla, coby bylo 2%, i jakieś tam fajne olejki, jak myślicie, można tak?

EDIT:
Właśnie miałam sobie kupić Physiogel, ale ten kokos mnie odstraszył Też jestem z tych, co ich zapycha sam fakt, że żyje, je i oddycha Ale z olejami zdaje się, że się zaczynamy lubieć
__________________



Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2009-03-17 o 20:16
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:17   #3032
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mnie woda podrażnia ale physiogel nie na szczescie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:39   #3033
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Była już mowa, że po toniku AHA/BHA można nałożyć potem (po pół godziny, godzinie; była o tym mowa, prawda? ) coś do nawilżenia. No więc nałożyłam dziś tamanu z HA z pantenolem i allantoiną. Zastanawiam się tylko, czy to nie osłabia działania kwasów?
Nie osłabia. Przez 15 min, pół godz czy godz kwas żdąży porządnie zadziałać,

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
I tak się zastanawiam Czy możnaby samemu ukręcić coś w stylu serum lemon, tylko że do ciała. Dajmy na to, do oliwki Hipp dodać salicyla, coby bylo 2%, i jakieś tam fajne olejki, jak myślicie, można tak?

spokojnie można samemu kręcić ssera z kwasem wzorując się na tamanu i używać ich do ciała, na oliwce Hipp pewnie też, w końcu to głównie olej sezamowy
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 20:49   #3034
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Też jestem z tych, co ich zapycha sam fakt, że żyje, je i oddycha Ale z olejami zdaje się, że się zaczynamy lubieć
O to to to... Z tamanu się hajtam jak nic - będę mu wierna ... no długo Dopóki mi się skóra nie zmieni z wiekiem Zobaczę jak ten zamówiony czereśniowy. W kwietniu zamawiam też paczkę z mazideł i tam mam śliwkowy na liście... trochę się go boję ale najwyżej zużyję na szyję i będę pachnieć
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-17, 22:07   #3035
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hej.mam juz paczke z BU ( moja pierwsza zresztą).Zastanawiam sie jak ułozyc pielegnacje.Mam hydrolat z kocanki i oczaru,olejek myjacy pomaranczowy,tonik bhu 2%,zel hialuronowy,sereum tamanu.powiem wam jeszcze ze uzywam 2 razy dziennie ruborilu na naczynka,co noc klade na strefe T effeklar K.nawilzacze to humektan na zmiane z ziaja calma.
myslalam zeby wprowadzac wszystko powoli.dzis wymieszalam sobie humektan z żelem hialuronowym tak na początek.jak zrobić z reszta zeby nie zrobic sobie krzywdy?wy jestescie bardziej doswiadczone niz ja,wiec wole sie zapytac.
a tak ogolnie to w woreczku z tonikiem bhu ,miałam cos wylane.chyba glikol propylenowy.na szczescie nie bylo tego duzo.ze 4 krople.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 00:45   #3036
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Nie osłabia. Przez 15 min, pół godz czy godz kwas żdąży porządnie zadziałać,


spokojnie można samemu kręcić ssera z kwasem wzorując się na tamanu i używać ich do ciała, na oliwce Hipp pewnie też, w końcu to głównie olej sezamowy
dziękować
hie hie, już sobie upatruję kolejne zamówienie, i chyba w końcu się odważę nawiedzić i wykorzystać także mazidla

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
O to to to... Z tamanu się hajtam jak nic - będę mu wierna ... no długo Dopóki mi się skóra nie zmieni z wiekiem Zobaczę jak ten zamówiony czereśniowy. W kwietniu zamawiam też paczkę z mazideł i tam mam śliwkowy na liście... trochę się go boję ale najwyżej zużyję na szyję i będę pachnieć
ja już czekam i czekam, aż mi się skóra zmieni z wiekiem, i tak z tym czekaniem za miesiąc około stuknie mi dwudziestka, a czasem wydaje mi się, że jako piętnastolatka nie miałam tylu z nią problemów
na śliwkowy olej mam ostatnio smaka, więc relacjonuj, jak już do Ciebie doleci
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 07:24   #3037
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
hej.mam juz paczke z BU ( moja pierwsza zresztą).Zastanawiam sie jak ułozyc pielegnacje.Mam hydrolat z kocanki i oczaru,olejek myjacy pomaranczowy,tonik bhu 2%,zel hialuronowy,sereum tamanu.

ja zrobiłabym tak: umyła twarz olejkiem pomaranczowym, dała hydrolat a chwile pozniej serum tamanu z zelem HA.

Tonik 2% stosuje 1,2 razy w tygodniu bo mam cere bardzo wrażliwą.

co do reszty kosmetykow jakie stosujesz to nie wiem, bo nazwy mi nic nie mówią
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 09:16   #3038
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
hej.mam juz paczke z BU ( moja pierwsza zresztą).Zastanawiam sie jak ułozyc pielegnacje.Mam hydrolat z kocanki i oczaru,olejek myjacy pomaranczowy,tonik bhu 2%,zel hialuronowy,sereum tamanu.powiem wam jeszcze ze uzywam 2 razy dziennie ruborilu na naczynka,co noc klade na strefe T effeklar K.nawilzacze to humektan na zmiane z ziaja calma.
myslalam zeby wprowadzac wszystko powoli.dzis wymieszalam sobie humektan z żelem hialuronowym tak na początek.jak zrobić z reszta zeby nie zrobic sobie krzywdy?wy jestescie bardziej doswiadczone niz ja,wiec wole sie zapytac.
a tak ogolnie to w woreczku z tonikiem bhu ,miałam cos wylane.chyba glikol propylenowy.na szczescie nie bylo tego duzo.ze 4 krople.
To może tak :

Rano myjesz twarz olejkiem myjącym, przecierasz hydrolatem, na to ruboril. ( to codziennie)
Wieczorem znów olejek myjący, tonik z BHA, po 10 - 15 minutach na to kilka kropli serum Tamanu wymieszane na dłoni z żelem z kw hialuronowym, następnego wieczoru mycie twarzy olejkiem, potem na dokładnie osuszoną buzię Effeklar K ( strefa T -ewentualnie na całą - a pozostała część Humektan np.) i tak na zmianę -w ciągu dnia nawilżanie w miarę potrzeby, a pod nawilżacz hydrolat z kocanki.

Po jakimś czasie możesz spróbować przed Efffeklarem nakładać tonik z BHA, a po jakiejś godz ew, 30 min na to nawilżanie, ale to przyszłość odległa.
Może najpierw do swojej pielęgnacji wprowadź hydrolat i żel z kw. hialuronowym, poobserwuj reakcję buzi i dopiero następne produkty.
Ważne żeby zmiany w pielęgnacji wprowadzać stopniowo i obserwować reakcję skóry na te zmiany.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:28   #3039
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

motylek,anastazjaaa2: dziekuje
własnie tak zrobiłam wczoraj ,ze zmieszalam zel z humektanem a dzis rano uzyłam hydrolatu z oczaru.olejek,tonik,serum jeszcze nie ukręcone .
ruborilu uzywam codziennie rano i wieczorem.Myślicie ze mozna pod niego kłaść serum tamanu,czy ono tylko na strefe T jak tonik BHA (na inne części twarzy nie potrzebuję złuszczenia)?.nie wiem czy sie jasno wyrazilam,ale ruborilu uzywam tylko na policzki,gdzie mam naczynka.
skoro lepiej stopniowo wprowadzac zmiany to moze dopiero w niedziele zrobie olejek,tonik w nastepny piatek a serum dopiero w pon za 2 tyg?pewnie zadaję durne pytania,ale wiecie,skoro te kosmetyki maja krotsze daty waznosci ,to moze stopniowo je robic w miare dołanczania ich do pielęgnacji?wiem ze same składniki tez trzeba w jakims okresie czasu zuzyc
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:39   #3040
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
motylek,anastazjaaa2: dziekuje
własnie tak zrobiłam wczoraj ,ze zmieszalam zel z humektanem a dzis rano uzyłam hydrolatu z oczaru.olejek,tonik,serum jeszcze nie ukręcone .
ruborilu uzywam codziennie rano i wieczorem.Myślicie ze mozna pod niego kłaść serum tamanu,czy ono tylko na strefe T jak tonik BHA (na inne części twarzy nie potrzebuję złuszczenia)?.nie wiem czy sie jasno wyrazilam,ale ruborilu uzywam tylko na policzki,gdzie mam naczynka.
skoro lepiej stopniowo wprowadzac zmiany to moze dopiero w niedziele zrobie olejek,tonik w nastepny piatek a serum dopiero w pon za 2 tyg?pewnie zadaję durne pytania,ale wiecie,skoro te kosmetyki maja krotsze daty waznosci ,to moze stopniowo je robic w miare dołanczania ich do pielęgnacji?wiem ze same składniki tez trzeba w jakims okresie czasu zuzyc
Na Twoim miejscu najpierw bym nałożyła Ruboril , a dopiero ewentualnie po wchłonięciu serum Tamanu.
Tamanu spokojnie możesz na całą twarz, ono nie powoduje widocznego łuszczenia, ale jeśli masz na policzkach problem tylko z naczynkami darowałabym je sobie tam i ograniczyła się do strefy T, tak samo zresztą z tonikiem BHA.

Spokojnie możesz wszystko wymieszać i zrobić od razu, te produkty mają co prawda dość krótkie terminy ale zdążysz je zużyć w odpowiednim czasie. Ważne tylko, żebyś wprowadzała je stopniowo i obserwowała reakcję skóry.

Nie zadajesz głupich pytań.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 21:55   #3041
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

anastazjaaa skoro mowisz ze i tak pewnie zdążę wykorzystac to jutro wszystko sobie juz zrobie.wiesz,paczke mi wyslali w czwartek w zeszlym tygodniu a dopiero dzis wstawilam skladniki do serum tamanu do lodowki.myslisz ze sie nic nie zepsuło??
kocanka śmierdzi troche ale nic,bede uzywac.jakos wytrzymam (chyba)
dziękuję ślicznie za pomoc
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-18, 22:02   #3042
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
anastazjaaa skoro mowisz ze i tak pewnie zdążę wykorzystac to jutro wszystko sobie juz zrobie.wiesz,paczke mi wyslali w czwartek w zeszlym tygodniu a dopiero dzis wstawilam skladniki do serum tamanu do lodowki.myslisz ze sie nic nie zepsuło??
kocanka śmierdzi troche ale nic,bede uzywac.jakos wytrzymam (chyba)
dziękuję ślicznie za pomoc

Napewno nic się nie zepsuło
A kocanka śmiwrdzi, ale warto wytrzymać
Miłego kręcenia
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 22:19   #3043
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Napewno nic się nie zepsuło
A kocanka śmiwrdzi, ale warto wytrzymać
Miłego kręcenia
dziekuje
mama jak zobaczyla przypadkiem moje pudełko z BU,to pomyslala ze kazda rzecz z osobna z tych zestawow do robienia kosmetyków,jest osobnym kosmetykiem.myslala ze wydałam na to wszystko min.300zl.zaczela sie zastanawiac czy juz mi porzadnie odbiło.ogólnie to sie wystraszyła co ja najlepszego wymyslam.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-18, 22:48   #3044
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
dziekuje
mama jak zobaczyla przypadkiem moje pudełko z BU,to pomyslala ze kazda rzecz z osobna z tych zestawow do robienia kosmetyków,jest osobnym kosmetykiem.myslala ze wydałam na to wszystko min.300zl.zaczela sie zastanawiac czy juz mi porzadnie odbiło.ogólnie to sie wystraszyła co ja najlepszego wymyslam.
Moja mama jak zajrzała mi kiedyś do ldówki, to stwierdziła, że nie jestem normalna bo normalni ludzie w lodówce trzymają jedzenie a u mnie tylko butelki, buteleczki i rózne inne dziwne pojemniki
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:35   #3045
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam,

Zachęcona pozytywnymi opiniami o kosmetykach z BU oraz zmotywowana chęcią poprawy mojej strasznie przesuszonej skóry zdecydowałam się złożyć zamówienie.

Kupiłam: olejek myjący do twarzy bezzapachowy, żel hialuronowy 1%, olej z płatków róży, hydrolat różany, peeling cukrowy do ciała(czekoladowo-miętowy) i peeling enzymatyczny do twarzy.

Do tej pory do twarzy nie używałam peelingów ani kwasów, bo bałam się, że ją dodatkowo podrażnię i wysuszę. Zdecydowałam się na kupno peelingu enzymatycznego z bu, bo przeczytałam, że działa łagodnie i nie podrażnia skóry.

Peeling zastosowałam zgodnie z instrukcją - do proszku dodałam odrobinę wody, papkę nałożyłam na zwilżoną twarz, zostawiłam na 10min i zmyłam. Papka po upływie kilku minut zdążyła mi zastygnąć na twarzy, w instrukcji nie pisało, żeby unikać zastygnięcia, dopiero potem to doczytałam.
W rezultacie mam tak okropną i podrażnioną cerę jakiej nigdy w życiu nie miałam. Policzki z przesuszenia są aż szorstkie, skóra się łuszczy (w opisie działania pisze, że peeling pomaga pozbyć się widocznych objawów łuszczenia się skóry). Nie mogę używać podkładu, bo cera po nim jeszcze bardziej tragicznie wygląda. Cały czas ją nawilżam (to już będzie 6 dni od tego tragicznego peelingu) i jej stan w ogóle się nie poprawia. Nie wiem już co mam robić.

Jeśli chodzi o inne kosmetyki, to spodobał mi się peeling do ciała, super zapach, skóra tak nawilżona, że nie musiałam używać balsamu po kąpieli.

Olejek myjący jak dla mnie to do makijażu oczu się nie nadaje, bo jest za tłusty i mi podrażnia oczy. Twarz nim myję, ale nie wiem czy jest dobry, bo moja cera jest teraz tragiczna. Podobnie nie mogę ocenić hydrolatu.
Do nawilżania twarzy używam żelu hialuronowego i olejku. Chyba na mnie nie działa,a przynajmniej nie po tym peelingu.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 17:24   #3046
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny nie straszcie mnie, nabrałam ochoty na kosmetyki naturalne i będę wyglądać gorzej? Na razie zamówiłam tylko olejek myjący wanilia, hydrolat rumiankowy i zielona herbata. Umyję wieczorem twarz olejkiem, psiknę hydrolatem i nałożę zwykle używany krem na noc (taki sklepowy). Rano to chyba będę używać żelu myjącego i zwykłego toniku oraz liliputza.Na to minerałki.Powinno chyba być dobrze, najwyżej jak się nie polubię z olejkiem to go wywalę.Potem mam w planach serum z zielonej herbaty i żel HA na noc (planuję dzidzię w tym roku, więc zrezygnuję z kwasów).Tak łagodnie myślę zacząć. Co Wy na to, ekspertki kochane?
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 18:06   #3047
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mysha25xx, chodzi o to, aby powoli wprowadzać produkty do naszej codziennej pielęgnacji. Nie wszystko naraz, ale pojedynczo. Żeby skóra miała czas na przyzwyczajenie się.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 18:27   #3048
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Witam,

Zachęcona pozytywnymi opiniami o kosmetykach z BU oraz zmotywowana chęcią poprawy mojej strasznie przesuszonej skóry zdecydowałam się złożyć zamówienie.

Kupiłam: olejek myjący do twarzy bezzapachowy, żel hialuronowy 1%, olej z płatków róży, hydrolat różany, peeling cukrowy do ciała(czekoladowo-miętowy) i peeling enzymatyczny do twarzy.

Do tej pory do twarzy nie używałam peelingów ani kwasów, bo bałam się, że ją dodatkowo podrażnię i wysuszę. Zdecydowałam się na kupno peelingu enzymatycznego z bu, bo przeczytałam, że działa łagodnie i nie podrażnia skóry.

Peeling zastosowałam zgodnie z instrukcją - do proszku dodałam odrobinę wody, papkę nałożyłam na zwilżoną twarz, zostawiłam na 10min i zmyłam. Papka po upływie kilku minut zdążyła mi zastygnąć na twarzy, w instrukcji nie pisało, żeby unikać zastygnięcia, dopiero potem to doczytałam.
W rezultacie mam tak okropną i podrażnioną cerę jakiej nigdy w życiu nie miałam. Policzki z przesuszenia są aż szorstkie, skóra się łuszczy (w opisie działania pisze, że peeling pomaga pozbyć się widocznych objawów łuszczenia się skóry). Nie mogę używać podkładu, bo cera po nim jeszcze bardziej tragicznie wygląda. Cały czas ją nawilżam (to już będzie 6 dni od tego tragicznego peelingu) i jej stan w ogóle się nie poprawia. Nie wiem już co mam robić.

Jeśli chodzi o inne kosmetyki, to spodobał mi się peeling do ciała, super zapach, skóra tak nawilżona, że nie musiałam używać balsamu po kąpieli.

Olejek myjący jak dla mnie to do makijażu oczu się nie nadaje, bo jest za tłusty i mi podrażnia oczy. Twarz nim myję, ale nie wiem czy jest dobry, bo moja cera jest teraz tragiczna. Podobnie nie mogę ocenić hydrolatu.
Do nawilżania twarzy używam żelu hialuronowego i olejku. Chyba na mnie nie działa,a przynajmniej nie po tym peelingu.
Kilka postów wcześniej Hihi pisała, że jej pomaga żel HA i alantoina maść na podrażnioną alergią skórę. Może spróbuj, maść kosztuje w aptece ok. 6 zł.
Ja wyrzuciłam olejek myjący, nie służył mi ani do mycia, ani do demakijażu oczu. Peeling leży, nie używam go, mam czerwoną cerę po nim, na początku wydawał mi się ok, ale po 3 razach odstawiłam. Na podrażnioną cerę u mnie świetnie się spisuje hydrolat rumiankowy.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 18:35   #3049
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
mysha25xx, chodzi o to, aby powoli wprowadzać produkty do naszej codziennej pielęgnacji. Nie wszystko naraz, ale pojedynczo. Żeby skóra miała czas na przyzwyczajenie się.
OK. dzięki
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 18:38   #3050
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Moja mama jak zajrzała mi kiedyś do ldówki, to stwierdziła, że nie jestem normalna bo normalni ludzie w lodówce trzymają jedzenie a u mnie tylko butelki, buteleczki i rózne inne dziwne pojemniki
Rozbawiłaś mnie do łez . Od razu zobzyłam swoja mamę
Czarownico Ty jedna, mikstury jakieś kręcisz?
Póki co następna czarownica idzie w miksturach zamieszać. Dostałam przesyłkę chyba 1,5 tyg. temu i nie miałam czasu się nią zająć...
Możesz powiedzieć mamie, ze więcej chyba jest tych nienormalnych ;-)
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2009-03-19 o 18:40
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 18:46   #3051
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

jest na to sposob... wystarczy odpalic cos mamie a przyjdzie po wiecej i przestanie zrzedzic
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 19:03   #3052
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja tak czekam z niecierpliwoscia i jutro powinnam miec juz w koncu status na wyslane zmieniony nie moge sie doczekac mam nadzieje ze to czekanie warte jest i odczuje ulge [czyt. nawilzenie], bo juz mi skora platami schodzi.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:22   #3053
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Potem mam w planach serum z zielonej herbaty i żel HA na noc (planuję dzidzię w tym roku, więc zrezygnuję z kwasów).Tak łagodnie myślę zacząć. Co Wy na to, ekspertki kochane?
To znaczy,ze jak planujesz dzidzie to nie można kwasów?
Ja tez planuję dzidzię i co nie można
Mam już serum Lemon i Tonik BHA w lodówce ale czeka bo jade na wakacje i będę się opalać.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:58   #3054
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Rozbawiłaś mnie do łez . Od razu zobzyłam swoja mamę
Czarownico Ty jedna, mikstury jakieś kręcisz?
Póki co następna czarownica idzie w miksturach zamieszać. Dostałam przesyłkę chyba 1,5 tyg. temu i nie miałam czasu się nią zająć...
Możesz powiedzieć mamie, ze więcej chyba jest tych nienormalnych ;-)
Czarownica, kręci i to z niezłym skutkiem
Mama już wtajemniczona mocno, zresztą nie tylko mama

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
jest na to sposob... wystarczy odpalic cos mamie a przyjdzie po wiecej i przestanie zrzedzic
No to był błąd, bo jak serum dostała to się wciągła i spokoju nie daje, ciągle jej coś potrzebne
A ostatnio mój wujo - zdrowo po 50 tce zażyczył sobie tonik na krostki po goleniu - dostał i zadowolony

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
To znaczy,ze jak planujesz dzidzie to nie można kwasów?
Ja tez planuję dzidzię i co nie można
Mam już serum Lemon i Tonik BHA w lodówce ale czeka bo jade na wakacje i będę się opalać.
Jak planujesz dopiero - możesz uzywać kwasów.
Jak jesteś w ciąży - zdecydowanie nie ( na stronie każdego sklepu pod każdym kwasem bądż produktem z kwasem jest na ten temat info, kto może, kto nie może i dlaczego )
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:45   #3055
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a który to tonik na podraznienia po goleniu? TZ na pewno by chciał bo zawsze ma z tym problem.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:51   #3056
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a który to tonik na podraznienia po goleniu? TZ na pewno by chciał bo zawsze ma z tym problem.
Wersja z BU to ten

http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikbha.html -zpowodzeniem używałam swojego czasu po depilacji /goleniu bikini

A ten który wujo dostał to zmajstrowany na szybko tonik z kw.salicylowym z przepisu mazidlanego
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 22:03   #3057
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a mam nawet teraz ten tonik to dam troche TZ owi zeby sie cieszyl :p
dalej nie mam czasu na zrobienie tych tonikow,olejku i serum.dzis za to uzylam sobie oleju monoi na koncówki włosów i powiem wam,ze nie bede juz kupowac jedwabiu do włosów.olej daje taki sam efekt u mnie i ładniej pachnie
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:12   #3058
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Kilka postów wcześniej Hihi pisała, że jej pomaga żel HA i alantoina maść na podrażnioną alergią skórę. Może spróbuj, maść kosztuje w aptece ok. 6 zł.
Ja wyrzuciłam olejek myjący, nie służył mi ani do mycia, ani do demakijażu oczu. Peeling leży, nie używam go, mam czerwoną cerę po nim, na początku wydawał mi się ok, ale po 3 razach odstawiłam. Na podrażnioną cerę u mnie świetnie się spisuje hydrolat rumiankowy.
Dzięki za radę. Żelu HA używam, ale z olejkiem. Spróbuję tą maść.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:27   #3059
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
jest na to sposob... wystarczy odpalic cos mamie a przyjdzie po wiecej i przestanie zrzedzic
ja właśnie zamówiłam dla mamy krem z kwasem liponowym

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
To znaczy,ze jak planujesz dzidzie to nie można kwasów?
Ja tez planuję dzidzię i co nie można
Mam już serum Lemon i Tonik BHA w lodówce ale czeka bo jade na wakacje i będę się opalać.
Nie można tylko silnych kwasow i retinoidów. To co kupiłaś czyli lemon i tonik spokojnie można. Podobne male stężenie jest w effeklarze la roche.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 08:33   #3060
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

O dzioszki jesteście udane
a moja przesyłka jeszcze w trakcie realizacji ..... jaj uż chce!
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.