kosmetyki Bourjois - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 22:27   #931
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A spotkalyscie sie kiedys z takim tuszem:
http://www.allegro.pl/item334066277_..._allegro_.html

??
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Te tusze były już daaaawno temu.
Jeszcze za czasów kiedy takie błyszczyki Rouge Pulp
Vibeska ma rację, te tusze były dawno temu (wycofane jakieś 5-6 lat temu).
Miałam ten niebieski - to był najlepszy tusz, jaki w życiu miałam (a trochę ich już było, bo ja tuszomaniaczka jestem ). Miałam jeszcze ze swoich zapasów jeden, wyrzuciłam go pół roku temu (oszczędzała, bo miał cudny kolor), ale biorąc pod uwagę od ilu lat już ich nie ma na rynku, mimo wielkiej mojej miłości dla nich, nie zaryzykuję i odradzam kupno. Nawet nieotwierany tusz, który ma co najmniej 5-6 lat, to nic dobrego...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 22:31   #932
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: kosmetyki Bourjois

A w ogóle przy okazji allegro, jak rozróżnić czy te pojedyncze cienie to oryginał? Bo nie chcę kupić bubla, a czaję się na kilka kolorów
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 09:51   #933
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Poczytuję ten wątek i postanowiłam pokazać swoją kolekcję burżujkową
ladne masz cienie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 15:31   #934
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

ej nie ma juz nigdzie bialej czekoladki ??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:05   #935
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny czy któraś używa podkładu 10 Hours Sleep Effect nadaje się do suchej skóry?

Czy róż nr 36 Peche Vitaminee, to ładna brzoskwinka, czy jakś pomarańcz?


Szykują się zakupy, więc za szybkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna.
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:10   #936
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś używa podkładu 10 Hours Sleep Effect nadaje się do suchej skóry?
moim zdaniem nadaje nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek, ale zdania są podzielone.. najlepiej użyć próbki i dopiero zastanowić się nad kupnem
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 16:12   #937
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziękuję za opdowiedź, czekam jeszcze na opinię o różu.
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 16:50   #938
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Te tusze były już daaaawno temu.
Jeszcze za czasów kiedy takie błyszczyki Rouge Pulp
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Vibeska ma rację, te tusze były dawno temu (wycofane jakieś 5-6 lat temu).
Miałam ten niebieski - to był najlepszy tusz, jaki w życiu miałam (a trochę ich już było, bo ja tuszomaniaczka jestem ). Miałam jeszcze ze swoich zapasów jeden, wyrzuciłam go pół roku temu (oszczędzała, bo miał cudny kolor), ale biorąc pod uwagę od ilu lat już ich nie ma na rynku, mimo wielkiej mojej miłości dla nich, nie zaryzykuję i odradzam kupno. Nawet nieotwierany tusz, który ma co najmniej 5-6 lat, to nic dobrego...
Hehe,dzieki dziewczyny Tak z ciekawosci zapytalam,bo regularnie przegladam Burzujkowa oferte na allegro i mimo,ze ja sie tak dobrze nie znam,to i tak jestem w stanie stwierdzic,co jest stare i dawno wycofane,a co nie.Tak patrzac,to 3/4 kosmetykow Bourjois na all jest juz dawno wycofana ze sprzedazy.Jesli byly dobrze przechowywane,to na sile jeszcze mozna kombinowac,ale nie wiem,czy to ma wogole jakis sens

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Poczytuję ten wątek i postanowiłam pokazać swoją kolekcję burżujkową
Bardzo ladna Szczegolnie cien sypki nr 12 (ktory sama rowniez posiadam) i te 2 blyszczyki-to co lubie najbardziej:z duza iloscia drobinek i w super kolorkach

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ej nie ma juz nigdzie bialej czekoladki ??

Ja nie widzialam na all odkad tej Pani sie skonczyly Ale pewnie jeszcze bedzie miala,skoro tak szybko sprzedala
Na swoja ciagle czekam,dzisiaj nie przyszla
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 17:36   #939
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Hehe,dzieki dziewczyny Tak z ciekawosci zapytalam,bo regularnie przegladam Burzujkowa oferte na allegro i mimo,ze ja sie tak dobrze nie znam,to i tak jestem w stanie stwierdzic,co jest stare i dawno wycofane,a co nie.Tak patrzac,to 3/4 kosmetykow Bourjois na all jest juz dawno wycofana ze sprzedazy.Jesli byly dobrze przechowywane,to na sile jeszcze mozna kombinowac,ale nie wiem,czy to ma wogole jakis sens
No ja też już całkiem zgłupialam. Ostatnio były na allegro moje ulubione szminki , które zostały już dawno wycofane. Kupiłam bo naprawdę nie mają sobie równych, ale oczywiście wiedząc, że kupuję starego duda. Pomadka jest super i aż się dziwiłam, a się okazuje, ze one mają się dobrze podobno w stanach i są w ciągłej sprzedaży, czyli kupiłam pewnie jednak nieprzeterminowaną. I teraz sama nie wiem..
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 18:20   #940
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
No ja też już całkiem zgłupialam. Ostatnio były na allegro moje ulubione szminki , które zostały już dawno wycofane. Kupiłam bo naprawdę nie mają sobie równych, ale oczywiście wiedząc, że kupuję starego duda. Pomadka jest super i aż się dziwiłam, a się okazuje, ze one mają się dobrze podobno w stanach i są w ciągłej sprzedaży, czyli kupiłam pewnie jednak nieprzeterminowaną. I teraz sama nie wiem..
Ja wlasnie tez nigdy nie wiem,czy cos jest moze sprowadzane z zagranicy,gdzie ejszcze funkcjonuje,a u nas zostalo dawno wycofane,czy nie Ale mozna poprzegladac oficjalne strony internetowe dla roznych panstw.Ja tez patrze an pozostale przedmioty.Np.jeden ze sprzedajacych sprzedaje tusze,szminki,blyszczyki i cienie.I sa to napewno jakies stare,moze nabyte po super cenie w hurtowni,ktora chciala sie ich pozbyc,bo opakowania i odcienie sa stare.Sprzedaja jeszcze cienie z pomaranczowym (czy zoltym) aplikatorem i blyszczyki w starych buteleczkach.Mozna wiec wywnioskowac,ze reszta pochodzi z tego samego zrodla,wiec nie jest najnowszej daty
Aczkolwiek,ja do swojego tuszu tez nic nie mam,bo chociaz w starym opakowaniu,to nie byl otwierany i jest swiezutki
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 18:57   #941
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Przyleciała biała czekoladka Muszę przyznać, że dość dużo musiałam się namachać pędzelkiem, żeby efekt był widoczny ale jestem zadowolona na mojej skórze delikatnie, ładnie opalizuje - połączyłam ją jeszcze z różem nr 48.
Natomiast zupełnie nie wiem gdzie tam jest aromat czekolady Owszem, pachnie słodko, ale czekolada to to nie jest absolutnie.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 18:57   #942
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Na swoja ciagle czekam,dzisiaj nie przyszla
No ja też ! A najbardziej wkurza mnie to, że ma w nosie moje mejle i w ogóle na nie nie odpowiada. Bezczelność Chyba jej wlepię neutrala
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 19:03   #943
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ja też ! A najbardziej wkurza mnie to, że ma w nosie moje mejle i w ogóle na nie nie odpowiada. Bezczelność Chyba jej wlepię neutrala
Ja sie w neutrale nie bawie,bo w odpowiedzi tez dostane neutrala (a dokladniej moj chlopak,bo to jego konto) i po co mi to.Zaznacze po prostu w pozytywie,ze mogloby byc szybciej.Pozatym,niestety zalapalysmy sie na okres swiateczny,co pewnie tez utrudnia i wydluza wysylke Zostaje jedynie cierpliwie czekac...
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 19:08   #944
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja sie w neutrale nie bawie,bo w odpowiedzi tez dostane neutrala (a dokladniej moj chlopak,bo to jego konto) i po co mi to.Zaznacze po prostu w pozytywie,ze mogloby byc szybciej.Pozatym,niestety zalapalysmy sie na okres swiateczny,co pewnie tez utrudnia i wydluza wysylke Zostaje jedynie cierpliwie czekac...
Ale ja zalicytowałam tę niesczęsną czekoladę 12 marca i tego samego dnia wpłaciłam forsę. To chyba okres świąteczny wypadł dużo później...Ociąga się baba i tyle. Kto wie, czy w ogóle zamierza ten towar do nas powysyłać. Zresztą może już wysłała i może np. listonosz nie zostawił mi awizo (jak to ma w zwyczaju). Tego niestety nie jestem w stanie się dowiedzieć, bo pani sprzedająca milczy jak głaz.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 19:19   #945
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ale ja zalicytowałam tę niesczęsną czekoladę 12 marca i tego samego dnia wpłaciłam forsę. To chyba okres świąteczny wypadł dużo później...Ociąga się baba i tyle. Kto wie, czy w ogóle zamierza ten towar do nas powysyłać. Zresztą może już wysłała i może np. listonosz nie zostawił mi awizo (jak to ma w zwyczaju). Tego niestety nie jestem w stanie się dowiedzieć, bo pani sprzedająca milczy jak głaz.
A to faktycznie juz troche czekasz Ja wylicytowalam 13,wplacilam 14 o 9 rano,wiec pewnie teog samego dnia juz zostaly zaksiegowane.Ale sama piszesz,ze listonosz tez lubi zaszalec W sumie,to dlugi czas oczekiwania+0 kontak zasluguja na negatywa
Cierpliwosci,moze jutro dojdzie
moren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 20:20   #946
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś używa podkładu 10 Hours Sleep Effect nadaje się do suchej skóry?
Moją suchą skórę strasznie wysuszył i w ogóle nie chciał z nią (ani z moją pielęgnacją współpracować). Bardzo się na nim zawiodłam.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
moim zdaniem nadaje nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek, ale zdania są podzielone.. najlepiej użyć próbki i dopiero zastanowić się nad kupnem
Ja kupiłam pod wpływem próbki i muszę powiedzieć, że to, co miałam w próbce znacznie przewyższało jakością to, co znalazłam w pełnowymiarowej buteleczce.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-25, 20:41   #947
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś używa podkładu 10 Hours Sleep Effect nadaje się do suchej skóry?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Moją suchą skórę strasznie wysuszył i w ogóle nie chciał z nią (ani z moją pielęgnacją współpracować). Bardzo się na nim zawiodłam.
przyłączę się do opinii Iceflower co prawda ja mam cerę mieszaną, ale przesuszony naskórek i 10HS to podkreśla, a nawet wzmaga przy dłuższym noszeniu [może to ten alkohol w składzie, bo jest mniej więcej w połowie listy...] Za to kolor cudny [ja mam 72]
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 08:44   #948
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki Bourjois

Ja swoją białą czekoladkę odebrałam wczoraj i muszę przyznać, że bardzo mi się ona podoba. Trochę dziwią mnie opinie, że trzeba jej sporo nałożyć, żeby był widoczny efekt, bo ja nakładam odrobinę na kości policzkowe i jest ok. Pięknie opalizuje na srebrno-różowo (nie widzę tam złotych drobinek, tak jak jest napisane w opisie z KWC). Wczoraj wytrzymała na buzi od rana wiele godzin, więc trwałość też bez zarzutów. Ogólnie jestem zadowolona z zakupu. Razem z jasnobrązową czekoladką, którą zwykle jedynie modeluję twarz, tworzą piękny duet.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:14   #949
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: kosmetyki Bourjois

nareszcie dostałam swoją białą czekoladkę narazie tylko przejechałam palcem po niej nie wiem jeszcze jak się zachowuje na twarzy, ale narazie jestem pozytywnie nastawiona
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 10:30   #950
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dziewczyny, szukam opinii na temat zielonej bazy Bourjois
na KWC jest tylko kilka opinii, więc bardzo bym prosiła jej posiadaczki o wypowiedzenie się

denerwuja mnie moje wiecznie zaróżowione lekko policzki, nie mam cery naczynkowej..
zastanawiam się czy tą bazę mogłabym nakłądac tylko na policzki?
nie będzie się odcinać od reszty twarzy, oczywiście na to puder..

oraz, gdzie można ją dostać? (w Krakowie)
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:45   #951
mutacumliquida
Rozeznanie
 
Avatar mutacumliquida
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: LPL
Wiadomości: 627
GG do mutacumliquida
Dot.: kosmetyki Bourjois

kupiłam wczoraj podkładzik i jestem zadowolona, 71 abricote clair pierwszy w życiu idealnie dopasowany do koloru mojej skóry...

ten alkohol rzeczywiscie martwi, ale póki co jakoś to wszystko współgra z moja suchą skórą...

zobaczymy jak długo.

Polecacie jeszcze jakieś podkłady Bourjois?
__________________

mutacumliquida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:50   #952
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam opinii na temat zielonej bazy Bourjois
na KWC jest tylko kilka opinii, więc bardzo bym prosiła jej posiadaczki o wypowiedzenie się

denerwuja mnie moje wiecznie zaróżowione lekko policzki, nie mam cery naczynkowej..
zastanawiam się czy tą bazę mogłabym nakłądac tylko na policzki?
nie będzie się odcinać od reszty twarzy, oczywiście na to puder..

oraz, gdzie można ją dostać? (w Krakowie)
ja ostatnio mam problem z zaczerwienieniem, konkretnie mam wiecznie czerwoną twarz. Zdarza mi się, że nakładam tylko bazę na policzki, nos i brodę, przypruszam to sypkimi pryzmami i koniec. Bo jeszcze generalnie mam mocno wysuszoną skórę i po mikrodermabrazji się łuszczyłam strasznie, a baza nieźle nawilża i nie podkreśla skórek. Nieco rozjaśnia skórę i trzeba ją delikatnie rozcierać żeby nie było efektu ufo, ale też żeby się całkiem nie starła
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 10:50   #953
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
oraz, gdzie można ją dostać? (w Krakowie)
Mieli kiedyś w Super-Pharm. Mozesz też spróbować w Drogerii/Aptece Europejskiej w GK oraz w GC.

Opinii o niej było chyba sporo, jak nie w tym wątku, to w jakimś innym, jak to mówią: szukajcie a znajdziecie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:02   #954
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Hehe,dzieki dziewczyny Tak z ciekawosci zapytalam,bo regularnie przegladam Burzujkowa oferte na allegro i mimo,ze ja sie tak dobrze nie znam,to i tak jestem w stanie stwierdzic,co jest stare i dawno wycofane,a co nie.Tak patrzac,to 3/4 kosmetykow Bourjois na all jest juz dawno wycofana ze sprzedazy.Jesli byly dobrze przechowywane,to na sile jeszcze mozna kombinowac,ale nie wiem,czy to ma wogole jakis sens



Bardzo ladna Szczegolnie cien sypki nr 12 (ktory sama rowniez posiadam) i te 2 blyszczyki-to co lubie najbardziej:z duza iloscia drobinek i w super kolorkach




Ja nie widzialam na all odkad tej Pani sie skonczyly Ale pewnie jeszcze bedzie miala,skoro tak szybko sprzedala
Na swoja ciagle czekam,dzisiaj nie przyszla
no wlasnie czekam bo chce ta brazujaca i biala, bardziej mi zalezy i tak na bialej a jak pisalam do tej Pani to wogole nie odpisuje

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No ja też ! A najbardziej wkurza mnie to, że ma w nosie moje mejle i w ogóle na nie nie odpowiada. Bezczelność Chyba jej wlepię neutrala
mi tez nie odpisuje a przeciez nie zajmuje to duzo czasu!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 12:26   #955
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość

oraz, gdzie można ją dostać? (w Krakowie)
Ostatnio widziałam w Marionnaud w Zakopiance.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:11   #956
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj podkładzik i jestem zadowolona, 71 abricote clair pierwszy w życiu idealnie dopasowany do koloru mojej skóry...
Jak go kupiłam, to miałam dokładnie to samo odczucie: Eureka!
Mam nadzieję, że dobrze Ci posłuży mimo Twojej suchej cery.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:19   #957
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj podkładzik i jestem zadowolona, 71 abricote clair pierwszy w życiu idealnie dopasowany do koloru mojej skóry...

ten alkohol rzeczywiscie martwi, ale póki co jakoś to wszystko współgra z moja suchą skórą...

zobaczymy jak długo.

Polecacie jeszcze jakieś podkłady Bourjois?
te nowe pędzelkowe też mają super kolory, zapach taki sam jak 10 Hours, działania nie znam, ale wydaje mi się, że to kolejne burżujkowe cudo
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:21   #958
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: kosmetyki Bourjois

Czy "super kolory" oznaczają kolory równie jasne?
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:25   #959
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: kosmetyki Bourjois

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Czy "super kolory" oznaczają kolory równie jasne?
tak i świetnie stapiają się ze skórą niektóre są bardziej żółte inne bardziej różowe.. co komu pasuje

mnie najbardziej kuszą nowe korektory ale tylko Beige Clair (najjaśniejszy) inne są jakby nie dla Europejek (poza tym u nas występują tylko dwa odcienie podczas gdy na świecie funkcjonują 3 - niestety ten trzeci też ciemny)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:30   #960
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: kosmetyki Bourjois

Dzięki
No to obowiązkowa będzie wyprawa do drogerii celem bliższego zapoznania się.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-08 15:10:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.