Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 20:14   #241
Patpat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 21
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
może chodziło jej o farbę na oksydancie 2%?? bo sama woda nic nie da dobrze Ci fryzjerka powiedziała ze to bez sensu...
No właśnie fryzjerka powiedziała, że to nic nie da co najwyżej może zniszczyć mi trochę włosy. Właśnie nie nie chodziło o farbę tylko o samą wodę, że to niby utrzyma efekt dekoloryzatora, bo mówiłam, że po ostatniej dekoloryzacji po nałożeniu farby włosy zrobiły się z powrotem ciemno brązowe.
Patpat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:36   #242
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Czyli podsumowujac: najlepiej jesli kupie dekoloryzator np ten Chantala polecany na watku, potrzymam pare minut az uzyskam cos na poziomoe okolo 7, a potem naloze farbe np 8,4 z oksydantem w 6%?

manhatan: ile trzymalas na glowie dekoloryzator? Ile tak mniej wiecej tonów Ci rozjasnil?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-04-14 o 20:37
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 20:56   #243
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Patpat Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny, może się orientujecie. Dziś w sklepie fryzjerskim babeczka mi powiedziala, zeby po zmyciu dekoloryzatora nalozyc na wlosy wode 2% i słukac po 5 minutach. Co to ma na celu, fryzjerka powiedziała, mi że to bez sensu bo woda zniszczy bardzo włosy.
wydaje mi się, że ma to sens. powinno zapobiec ponownemu utlenieniu się włosów- co zadrza się niestety często i nawet po dekol. u fryzjera włosy mogą wrócić do czarnego. poza tym przy ponownym farbowaniu włosy chyba nie będą tak chłonąć barwnika jak po samym dekolorze.

a działa to na tej zasadzie, że usuwa te resztki farby, którym dekolor nie dał rady. ktoś zresztą już tu pisał o tej metodzie.

co do zniszczenia włosów- to na pewno będą bardziej zniszczone niż po samym dekolorze
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 04:43   #244
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

PatPat zmien fryzjerke... jesli powiedziała ze nic nie da i ze woda 2 zniszczysz wloski znaczy ze sie nie zna :P

Polozenie oxydantu na wlosy po wczesniejszej dekoloryzacji pokaze ci czy dekoloryzator zadziałal i czy wlosy nie ściemnieją jesli nie nalozysz farby,czy juz wybił sie dokladnie caly ciemny barwnik.
Kobietka miała racje w sklepie twoja fryzjerka jednak mineła sie z powołaniem chyba

a tak na marginesie polozenie oxydantu 1.9 % na wloski niszczy je tyle co nic :P to tak jakbyś szampon koloryzujący położyła.Na pewno nie zauważysz zniszczenia

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-04-15 o 04:45
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 05:42   #245
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

manhatan - czyli wrocilas do naturalnego kolorku dzieki dekolorowi Chantala. To sporo Ci dał, zadziałal maksymalnie jak mógł (bo on chyba tylko do natury zdejmuje kolor)

Dziewczyny jeszcze podsumuje: kupuje dekolor, robie pare minut a potem najlepiej farbe z 6% oksydantem tak?

Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 08:10   #246
Patpat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 21
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Polozenie oxydantu na wlosy po wczesniejszej dekoloryzacji pokaze ci czy dekoloryzator zadziałal i czy wlosy nie ściemnieją jesli nie nalozysz farby,czy juz wybił sie dokladnie caly ciemny barwnik.
Coraz bardziej tracę ochotę na tą dekoloryzację. Ale chyba po nałożeniu tej wody włosy mi nie ściemnieją? Boję się bo już raz mi zrobiły się z powrotem ciemne
Patpat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:08   #247
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam Was wszystkie w kontynuacji wątku ^^ Pisałam już w poprzednim, że w listopadzie miałam dekoloryzację z prawie czarnych włosów (naturalne blond), wskutek czego wyszły rudobrązowe. Żaden fryzjer nie potrafił nic z tym zrobic - łatwo z takiego koloru uzyskac żółc, jednak wczoraj (u BARDZO drogiego fryzjera) udało się zrobic na moich włosach jasny blond balejaż, rowny na całej długośc. Wstawię zdjecia wieczorkiem jeśli mi się uda.
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 16:17   #248
NolSeksTuNajt
Raczkowanie
 
Avatar NolSeksTuNajt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 39
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Przepraszam od razu jeśli padło już to pytanie, ale nie mam za bardzo czasu na szukanie. Więc trochę wyrozumiałości ludzie .
Miałam włosy w odcieniu jasnego blondu, jakiś rok temu zmieniłam na orzechowy brąz. Wiem, że może to zabrzmieć strasznie głupio..ale znudził mi się. Ale musze przyznać, że kolor jest świetny. Chciałabym teraz wrócić do blondu. Zastanawiałam się nad rozjaśnianiem. Jednak boję się, że spale włosy, że będę żółte i bez wzgelędu na to jaki kolor położę, będzie się "zmywał" na żółto,a tego bym nie chciała. Tym bardziej, że włosy mi ostatnimi czasy naprawdę odżyły, zrobiły się gęściejsze, po tym jak ściełam.
Jeśli ktoś się na tym zna, ma jakieś doświadczenie. Czekam na odp .
__________________
Noł Seks Tunajt !

---> Tenk Ju
NolSeksTuNajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:46   #249
Hestime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 53
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
o lol nic dziwnego ze efektu brak skoro nie dałaś utleniacza- szampon wszystko zmył jak nałożyłaś samą farbę to pigmenty tylko lekko po wierzchu oblepiły włos musisz użyć utleniacza, jelsi nie chcesz używać 6% to możesz go rozwodnić pół na pół z wodą to wyjdzie ok.3% (z tym ze konsystencja mieszanki bedzie rzadsza)
a ja jak głupia myślałam że zama farba coś da xD no cóż, nie znam się na tym zabardzo.

Kupie jeszcze raz tą farbe i użyje utleniacza 6% Dzięki za pomoc
Hestime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:05   #250
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Mam,do was pytanie. w Następną sobotę mam umówioną wizytę na u fryzjerki . Moje włosy ,są koloru rudego z blondem,pierwsze były robione pasemka,potem dwa razy dekoloryzacja colorpeel-em ,i elgonem,i rozjaśniane dwa razy czystą Platyną palette color xxl ,tyle że nic nie dała ale nie zniszczyła za bardzo moich włosów . Fryzjerka,powiedziała że jest możliwość ponownej dekoloryzacji,rozjaśnieni a,i nałożenia PLATYNY . Tylko,czym potem pielęgnować te włosy ? Dzięki z góry .
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:41   #251
AngieCFC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ClassicCreature Pokaż wiadomość
Mam,do was pytanie. w Następną sobotę mam umówioną wizytę na u fryzjerki . Moje włosy ,są koloru rudego z blondem,pierwsze były robione pasemka,potem dwa razy dekoloryzacja colorpeel-em ,i elgonem,i rozjaśniane dwa razy czystą Platyną palette color xxl ,tyle że nic nie dała ale nie zniszczyła za bardzo moich włosów . Fryzjerka,powiedziała że jest możliwość ponownej dekoloryzacji,rozjaśnieni a,i nałożenia PLATYNY . Tylko,czym potem pielęgnować te włosy ? Dzięki z góry .
Uważam, że najlepszą pielegnacją dla Twoich włosów będą przede wszystkim różnorakie ożywki, szampony, maski (najlepiej z tej samej firmy.. Matrix, Dove) do włosów rozjaśnianych.. Niekoniecznie do odcieni blondu, ale sa takie specjalne preparaty do włosów rozjaśnianych. Lepiej używac takich kosmetyków, gdyż szmpony, odzywki itp do włosów blond nie zawsze sa odpowiednie dla platyny, gdyż te włosy żółkną, nie zachowają odcieniu typowej platyny.

Pozdrawiam
AngieCFC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 13:45   #252
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A ja proponuje te dwie maski:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...arbowanych.htm


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...gladzajaca.htm


Też jestem po rozjaśnianiu włosów i obie maski spełniły swoją rolę. Włosy są błyszczące i nawilżone.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:51   #253
AngieCFC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja też myślałam już bardzo długo o dekoloryzacji.. Ale nie chcę iśc do fryzjerki, żeby to ona mi rozjaśniła włosy, bo to wychodzi całkiem drogo (sama dekoloryzacja 120 zł + koszt dodatkowego farbowania..), więc może mi doradzicie co sama moge zrobić? Niekoniecznie mi chodzi tu o rozjaśniacz, bo absolutnie odpada, gdyż to katorga dla włosów.. Myslalam o tym, zeby sobie kupic jakąs jasną farbe blond, potrzymac długo i otrzymam zapewne efekt rudych, bądź jajecznicowatych.. Ale jakbym kilka dni odczekała, to nałożyłabym brąz na nie? Ale czy to by w ogole wyszło? Mój kolor włosów to ciemny brąz, taki czarno-brązowy i chciałabym otrzymać efekt brązu takiego, że widać, ze to brąz, a nie jakiś czarno-brązowy..

Z góry dziękuję za odpowiedź, jeśli by ktoś chciał mi coś doradzić w tej sprawie.

Edytowane przez AngieCFC
Czas edycji: 2010-04-16 o 13:52
AngieCFC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:20   #254
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziękuję wam za odpowiedzi W aptece odżywka "Wax" jest do włosów "Suchych i zniszczonych" za 18,90 ,do blond ,i wypadających i łamliwych , jeszcze muszę końcówki po farbowaniu podciąć . Polecam wam dekoloryzację Colorpeel-em .
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:30   #255
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A ja po trzeciej dekoloryzacji... i efekt mizerny rudy trochę się tylko rozjaśnił,a liczyłam,że wyjdzie mi jakieś żółtko na głowie i będę mogła zafarbować jakąś farbą blond... najwidoczniej Renee Blanche jest zbyt słabym dekoloryzatorem. Jutro pokatuję włosy rozjaśniaczem,niech się dzieje,co chce,ale ja ruda już dłużej nie chcę być!
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 15:57   #256
babelkolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Jak rozjaśnić rude włosy?

Hej wszystkim po raz pierwszy!
Chciałabym rozjaśnić rude włosy. Zna ktoś może dobre sposoby? Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Kolor włosów mam taki jak w załączniku
babelkolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 18:17   #257
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez AngieCFC Pokaż wiadomość
Ja też myślałam już bardzo długo o dekoloryzacji.. Ale nie chcę iśc do fryzjerki, żeby to ona mi rozjaśniła włosy, bo to wychodzi całkiem drogo (sama dekoloryzacja 120 zł + koszt dodatkowego farbowania..), więc może mi doradzicie co sama moge zrobić? Niekoniecznie mi chodzi tu o rozjaśniacz, bo absolutnie odpada, gdyż to katorga dla włosów.. Myslalam o tym, zeby sobie kupic jakąs jasną farbe blond, potrzymac długo i otrzymam zapewne efekt rudych, bądź jajecznicowatych.. Ale jakbym kilka dni odczekała, to nałożyłabym brąz na nie? Ale czy to by w ogole wyszło? Mój kolor włosów to ciemny brąz, taki czarno-brązowy i chciałabym otrzymać efekt brązu takiego, że widać, ze to brąz, a nie jakiś czarno-brązowy..

Z góry dziękuję za odpowiedź, jeśli by ktoś chciał mi coś doradzić w tej sprawie.
co to znaczy 'potrzymać farbę długo'? farby nie należy przetrzymywać na włosach dłużej niż zalecony czas działania. poza tym farba blond rozjaśniająca działa na tej samej zasadzie co rozjaśniacz, a przetrzymana za długo spali włosy gorzej niz prawidłowo użyty rozjasniacz dobrej jakości.
nie jest trudno wrócić z czarnych włosów do brązu. pisałam o tym 100x, ale co tam..
masz kilka mozliwości.
1. kup rozjaśniacz eclair i trzymaj do momentu uzyskania brązu(czyli pewnie nie za długo, zalezy jak długo i czym malowałaś włosy). unikaj nakładania go na odrost i obficiej wetrzyj w końcówki. jak ci się uda równomiernie rozjaśnić włosy, to nie będziesz musiała ich malować
2. dekoloryzator(ja użyłam prosalon)- ściągnie farbę do mniej więcej naturalnego brązu. oczywiście zależy jak długo i czym malowałaś włosy. później możesz przepłukać włosy oksydantem, żeby ponownie nie ściemniały
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 19:05   #258
AngieCFC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

rapunzel8, dziekuję Ci bardzo za pomoc. Z tym przytrzymaniem 'dłużej' chodziło mi o to, ze farbę blond podobnież zazwyczaj sie trzyma dłużej na głowie, wiec dlatego tak napisałam. Przepraszam, ze musialas kolejny raz pisac o tym samym, powinnam poszukać wczesniej, czy aby takie pytanie wczesniej nie padło, niz zaś pytac o to samo. Jeszcze raz dziękuję za porade.

__________________
Blue is the colour, football is the game..

CHELSEA Forever.. <3

54kg---> 49 kg. Cel : zrzucić 5 kg....


AngieCFC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 20:06   #259
Aubrey17
Raczkowanie
 
Avatar Aubrey17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Al-Iraq
Wiadomości: 45
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny doradźcie co mam z tym począc. Echh
nie wiem czy dekolor to odpowiednie rozwiązanie ?
Dodam że minęło jakieś 9 miesięcy od mego farbowania Palette ciemny brąz, który wyszedł czarny, ale mniejsza o to. Skutki widac do tej pory, odrosty mysie szare nijakie , i placki ciemne i ciemniejsze jak widac na zdjęciach , najjaśniejsze kosmyki to moje naturalne. Ogólnie to co mam na głowie wygląda okropnie.Pisałam ileś stron wstecz co bym chciała uzyskac, ale dodam jeszcze raz zdjęcia.
Proszę o odpowiedź
__________________
...
Szczecin Rock Festival <33

People who didn't need people needed people around to know that they were the kind of people who didn't need people.
-- (Terry Pratchett, Maskerade)
Aubrey17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 08:02   #260
extremeap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 33
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a ja wczoraj bylam w sklepie fryzjerskim w hurtoni tam gdzie zwykle wszystko kupuje a powiedzial ze koloryzatora mi nie sprzeda ;]
extremeap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 11:17   #261
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

zrobiłam wczoraj dekoloryzację (renee blanche) na brązowych włosach i wyszło coś pomiędzy blondem a rudym... Chciałam położyć na to jasny, popielaty blond żeby trochę ochłodzić odcien ( w ciepłych wyglądam tragicznie;/) ale przy próbie na pasemku włosy zrobiły się brązowe. po jakim czasie będę mogła zafarbować włosy bez obawy, że ściemnieją?
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:39   #262
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Już jakiś czas temu miałam wrzucić zdjęcia, ale oczywiście zapomniałam.

Włosy rozjaśniałam dwa razy (najpierw Joanną, a później Garnierem). Następnie nałożyłam Paloną Kawę z Joanny wymieszaną z jakimś jaśniejszym brązem z tej samej serii.
Zdjęcia zrobione po ok. 1,5 tygodnia więc farba już się wypłukała...
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 13:51   #263
buchacz93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 32
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

najlepiej dochodzic do upragnionego kolory pasemkami
obejdzie sie bez siana! dodam swoje zdj z pasemkami
buchacz93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 14:09   #264
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja tam wolę rozjaśnić wszystko od razu .
Jest szybciej i też obchodzi się bez siana .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:52   #265
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Kobitki!
Zastanawiałam się właśnie, co mnie teraz czeka?
Opisywałam kiedyś moje nieudane farbowanie. No więc po wszystkim mam teraz włosy ciemno brązowe (prawie czarne), które pod słońce są czerwono-rude. Chcę mój brązik. Jako że boję się sama brać dekoloryzator, idę do fryzjera. Teraz pytanie, jak to będzie przebiegać? W sensie, że będę miała potem jakieś rudeniewiadomoco i na to kładziony brąz? I czy jest możliwość, że coś się może nie udać? (w sensie że nie, że włosy będą przesuszone, zniszczone czy coś. Tylko czy dekolor może nie ściągnąć tej farby? czy coś?)
__________________
Nie jem słodkiego, chipsów, fast foodów i zero napojów gazowanych:
2/100


pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:59   #266
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez buchacz93 Pokaż wiadomość
najlepiej dochodzic do upragnionego kolory pasemkami
obejdzie sie bez siana! dodam swoje zdj z pasemkami
ja mialam 100x większe siano po blond pasemkach niż po dekoloryzacji całości

odpowie mi ktoś po jakim czasie po dekoloryzacji farbować się bez strachu że włosy ściemnieją?
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 17:30   #267
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Illyasviel Pokaż wiadomość
ja mialam 100x większe siano po blond pasemkach niż po dekoloryzacji całości

odpowie mi ktoś po jakim czasie po dekoloryzacji farbować się bez strachu że włosy ściemnieją?
musisz zafarbować poprostu 2-3 tony jaśniejszą farbą
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 19:32   #268
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 501
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

No i ja jestem po rozjaśnianiu... moje naturalne odrosty chwyciły na biało,a reszta jest z lekka żółtawa,ale i tak jestem zadowolona z efektu... co prawda musiałam sporo obciąć włosy,bo się okazało,że rudy za choinkę się rozjaśnić nie chce... a ja nie chciałam już mieć nic do czynienia z rudościami ;p choć i tak jeszcze przebija pomarańcz,jednak nie jest tak źle bardziej wyglądam jakbym miała kurczaka na głowie ;p dzisiaj mam jednak zamiar zastosować płukankę 'srebrzyk',więc powinien kolor się trochę zmienić załączam jedno zdjęcie,co prawda nie jest rewelacyjne,nie zwracajcie uwagi na moją minę,niestety lepszego nie mam... boki są jaśniutkie,bo tu już odrastały moje włosy,reszta jest pomarańczowo-żółta :P choć efekt całkiem ciekawy za dwa tygodnie powtórka rozjaśniania,fryzjerka powiedziała,że wtedy już powinnam mieć białe

manhatan17 jakim dekoloryzatorem ściągałaś kolor? ja Renee Blanche,mój tato stwierdził,że moje włosy pachną jakby,cytuję 'stado psów nasrało mi na głowę' niestety nie wiem jak się pozbyć tego smrodu,trochę po rozjaśnianiu stał się mniej intensywny,ale nadal go czuć.. po samej dekoloryzacji przez tydzień włosy śmierdziały mi masakrycznie mimo,że codziennie je myłam po kilka razy,aby pozbyć się tego okropnego odoru. Nawet przy spłukiwaniu włosów nie mogłam wytrzymać,tak waliły mi niestety odżywki ani szampony też nie pomagały,także czekam na odpowiedzi kogoś,kto się pozbył tego niemiłego smrodku

Edytowane przez df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206
Czas edycji: 2010-04-29 o 22:16
df3cc6c2e997633e57b9145321fcef026d2b0250_5ebf1ef22d206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 07:52   #269
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 201708220937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ojj podbijam, w końcu to mnie też czeka- wolę być przygotowana

Cytat:
Napisane przez pinacoladka95 Pokaż wiadomość
Kobitki!
Zastanawiałam się właśnie, co mnie teraz czeka?
Opisywałam kiedyś moje nieudane farbowanie. No więc po wszystkim mam teraz włosy ciemno brązowe (prawie czarne), które pod słońce są czerwono-rude. Chcę mój brązik. Jako że boję się sama brać dekoloryzator, idę do fryzjera. Teraz pytanie, jak to będzie przebiegać? W sensie, że będę miała potem jakieś rudeniewiadomoco i na to kładziony brąz? I czy jest możliwość, że coś się może nie udać? (w sensie że nie, że włosy będą przesuszone, zniszczone czy coś. Tylko czy dekolor może nie ściągnąć tej farby? czy coś?)
Nadal czekam na odpowiedź Bo tu piszą, że dekolor ściąga cały barwnik z włosa (że są białe), tu zaś, że będą rude.... Więc jak mam się pozbyć tego rudego, skoro na zdekolororyzowaną marchewkę położą mi brąz, chwilę będzie dobrze a potem ten rudy znowu "wyjdzie"?
__________________
Nie jem słodkiego, chipsów, fast foodów i zero napojów gazowanych:
2/100


pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 15:42   #270
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Aha,i jeszcze mam do was pytanie. Włosy były farbowane tydzień temu ,i przed świętami idę do fryzjera w tą sobotę i co zrobić żeby włosy mi nie wypadły i nie zrobiła się z nich "guma" ? Dziękuję wszystkim za odpowiedź
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.