GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 21:29   #2101
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Hehehe - ano nic - taka to i niespodzianka...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 21:42   #2102
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Bez sensu ta niespodzianka

Poza tym wszystko pięknie, ładnie, ale ja dalej nigdzie nie mogę się doczytać, czy płacąc przelewem jest możliwość, od tej pory, zbieranie punktów ?
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 22:29   #2103
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Bez sensu ta niespodzianka

Poza tym wszystko pięknie, ładnie, ale ja dalej nigdzie nie mogę się doczytać, czy płacąc przelewem jest możliwość, od tej pory, zbieranie punktów ?
Punkty dostajesz jako klient, gdy zrecenzujesz produkt lub ktoś skorzysta z Twojego zaproszenia.. Wydaje mi się logiczne, że przelew a inne płacenie nic do tego nie mają...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 22:41   #2104
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

naila- do tej pory przy płatności przelewem nie dostawało się glossydots. więc to na miejscu pytanie, też mnie to ciekawi.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 07:08   #2105
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
naila- do tej pory przy płatności przelewem nie dostawało się glossydots. więc to na miejscu pytanie, też mnie to ciekawi.
wątpie... Bo przy płatności przelewem za 6 pudeł jedno jest gratis
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 07:54   #2106
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Też myślałam, że niespodzianką będzie coś innego. Nie mam pojęcia czy dzięki przelewom, można zdobywać pkt. Powinny być jakieś promocje dla tych, które subskrybują pudełeczka. Jeśli chodzi o pakiet 6 miesięczny nie powiedziałabym, że pudełko jest gratis.. ok może jest gratis ale przy kupowaniu pojedynczych opakowań, wtedy tak, jednak za pakiet 6 miesięczny można byłoby płacić: 132zł x 2, więc 164,00 zł + gratisowe pudełeczko Taka promocja byłaby ok.

Dziewczyny piszące o kodzie rabatowym oglądałam ostatnio filmik na youtube i faktycznie, dziewczyny rozdawały kody rabatowe w Olsztynie, gdzie każde pudełko było za 39,00 zł. Możecie to sprawdzić na kanale GlossyBoxPL.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 09:41   #2107
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
naila- do tej pory przy płatności przelewem nie dostawało się glossydots. więc to na miejscu pytanie, też mnie to ciekawi.
No to kiepsko z tą moją logiką...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 10:00   #2108
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Punkty dostajesz jako klient, gdy zrecenzujesz produkt lub ktoś skorzysta z Twojego zaproszenia.. Wydaje mi się logiczne, że przelew a inne płacenie nic do tego nie mają...
Wiem, ze co zbiera się punkty. Nie, o to pytałam. Do tej pory osoby zamawiające GB przez zwykły przelew nie miały możliwości zbierania glossydots, tak jak osoby z pełną subskrypcją przez PayPal. Wiązało się to z logicznym faktem dot. płatności na stronie. Zakładając profil GB, trzeba było mieć PayPala by zapłacić...

więc stąd moje pytanie. Jeśli PayPal nie jest już konieczny, to może osoby płacące od tej pory zwykłym przelewem na stronie (nie mam pojęcia jak to wygląda w praktyce) również mogą zbierać glossydots? Niestety, nie znalazłam żadnej informacji na ten temat.

Cytat:
Napisane przez Annabel89 Pokaż wiadomość
wątpie... Bo przy płatności przelewem za 6 pudeł jedno jest gratis
Niby tak, ale ja myślę, że te "promocję" działają inaczej. Płacisz z góry pełną sumę za np. pół roku. Wychodzi taniej, ale zrezygnować po 2 miesiącach już nie możesz. Mając subskrypcję PayPal / lub płacąc co miesiąc 49zł , możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Jeśli udostępnili zwykłe przelewy online na stronie, i dalej nie można by było w pełni korzystać z konta, recenzować kosmetyki, zbierać punkty itd... to było by to totalnie bez sensu

Poza tym, czy nie powinni na fb napisać oficjalnie, ze "niespodzianką jest..." tadadamm... bo ja do końca to nie wiem niby te przelewy...
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:53   #2109
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

lipa.... czyli jesli mam subskrypcje a chcialabym sie zalapac na darmowe pudelko, to musze zrezygnowac z subskrypcji a zamowic abonament na 6 m-cy?tylko ze trzeba poczekac bo zamawiajac teraz dostane tez pudellko na sierpien a to juz mam.....z kolei nie wiem czy we wrzesniu nadal bedzie "promocja " 5+1 gratis:/ i czy sie zalapie no i pewnie wtedy dostane je pozniej.... chyba ze nadal beda mieli sierpniowe pudelka i ich w pierwszej kolejnosci beda sie chcieli pozbyc....
w sumie niespodzianka jest bardziej dla nowych klientek niz dla tych co maja subsktypcje-za duzo tego kombinowania....pewnie o to zreszta chodzi
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:59   #2110
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja myślę, że te pakiety 3msc , 6msc zostaną na stałe i będą dostępne dla wszystkich, po prostu trzeba zrezygnować w odpowiednim czasie z subskrypcji PayPal. Np. rezygnujesz teraz, i pod koniec miesiąca lub na początku września zamawiasz pakiet, tak aby ominąć box, który już masz. Mam tylko nadzieję, że edycję pakietów, będą na bieżąco udostępniać od danego przyszłego miesiąca, a nie od poprzedniego, które im zalegają... tak jak teraz sierpniowe.
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:10   #2111
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

jeszcze w kwestii płacenia przelewem, może kogoś to zainteresuje- jeśli chce się zamówić tylko 1 pudełko i zapłacić przelewem, wyślą pudełko lipcowe.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2012-08-14 o 19:19
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 10:39   #2112
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

W shiny box zaszła zmiana i można juz kupować pudełka,z tym że ja nic nie moge na tej stronie znaleźć,więc może któraś z Was mająca więcej cierpliwosci poszpera i powie jaka jest cena,a może już wiecie?
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 11:06   #2113
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
W shiny box zaszła zmiana i można juz kupować pudełka,z tym że ja nic nie moge na tej stronie znaleźć,więc może któraś z Was mająca więcej cierpliwosci poszpera i powie jaka jest cena,a może już wiecie?
edit. - na fb ktoś podał takie info " Pakiet 3miesiące: 139,65zł , pakiet 6miesiecy: 264,60zł lub Pakiet 12miesiecy: 539,00zł i jedno pudełko gratis " czyli SB wychodzi jakieś 42-47zł w zależności od wybranego pakietu.

W regulaminie znalazłam tylko to Myślę, że być może trzeba się zarejestrować na stronie, by widzieć cenę zamawianego pudełka lub po prostu się z nimi skontaktować, co jest trochę dziwne, bo wg mnie taka informacje powinna być jawnie dostępna przed rejestracją

Cytat:
2.Ceny podane w Serwisie są w polskich złotych i obejmują podatek VAT w ustawowej wysokości oraz, jeśli nie ustalono inaczej, koszty przesyłki na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
3.Użytkownicy Serwisu mają możliwość zakupu Pudełek SB w następujących modelach:
a. Zamówienie pakietowe – ten model realizacji zamówień na Pudełka SB umożliwia Użytkownikowi otrzymywanie jednego pudełka SB przez odpowiednio 3/6/12 kolejnych miesięcy. Użytkownik dokonuje płatności za zamówienia pakietowe z góry. Płacąc za 3 miesiące Użytkownik otrzymuje 5% zniżkę na każde Pudełko SB. Zniżka ta wynosi odpowiednio 10% w przypadku dokonania płatności za 6 miesięcy. Realizując płatność za 12 miesięcy Użytkownik otrzyma jedno pudełko SB za darmo. Zamówienie pakietowe na Pudełka SB dokonywane jest poprzez wybór tego modelu płatności w zakładce Zamówienia w Serwisie. Do Użytkowników którzy korzystają z zamówień pakietowych Pudełka SB wysyłane są w pierwszej kolejności do 10 dnia każdego następnego miesiąca. Jeżeli Użytkownik dokona opłaty za wybrane przez siebie zamówienie pakietowe do 20 dnia danego miesiąca, otrzyma on Pudełko SB z miesiąca, w którym dokonał płatności. W przypadku dokonania płatności za zamówienie pakietowe po 20 dniu danego miesiąca Użytkownik otrzyma od Właściciela zapytanie, czy chce otrzymać Pudełko SB z danego miesiąca, czy z miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonał płatności za zamówienie pakietowe.
b. Zamówienia jednorazowe – ten model realizacji zamówień na Pudełka SB umożliwia Użytkownikowi jednorazowe nabycie pudełka SB. Zamówienia jednorazowe mogą dotyczyć wyłącznie Pudełek SB z poprzednich miesięcy, a które są jeszcze dostępne w sprzedaży.
4. Użytkownik dokonuje wyboru modelu płatności za Pudełka SB w zakładce ”Bądź Shiny co miesiąc!”.

GlossyBox na fb "Odkryjcie multimedialną niespodziankę przy pierwszym wejściu na stronę" - mi wyświetla się tylko animacja otwierania pudełka i... to wszystko. Czy u mnie coś nie trybi czy to koniec multimedialnej niespodzianki ?!
__________________


Edytowane przez aezn913
Czas edycji: 2012-08-15 o 11:17
aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 11:15   #2114
Annabel89
Zakorzenienie
 
Avatar Annabel89
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
Wiadomości: 5 754
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

na shiny trzeba się zalogować żeby coś zamówić...ale pudło kosztuje 49zł=\
__________________

Annabel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 12:36   #2115
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość




GlossyBox na fb "Odkryjcie multimedialną niespodziankę przy pierwszym wejściu na stronę" - mi wyświetla się tylko animacja otwierania pudełka i... to wszystko. Czy u mnie coś nie trybi czy to koniec multimedialnej niespodzianki ?!
Hhehe, to już chyba cała ta niespodzianka... Moim zdaniem ulepszenia w stronie często są niekorzystne i tak też jest tym razem... Za duża "napaćkane" wszystkiego, natłok, miganie, połowa strony nie działa jeszcze jak powinna, nie ma ankiet produktowych. Nie bardzo mi się podoba.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 14:48   #2116
redcarmen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

a wiec co do płatności to pisze tam tak :
Czy mogę zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie? W jaki sposób?
Oczywiście, zawsze możesz skorzystać ze swojego prawa do wycofania się z naszej usługi. Z tytułu takiego anulowana nie zostanie pobrana żadna opłata. Aby anulować subskrypcję należy zalogować się do swojego Konta Klienta na naszej stronie, edytować zamówienie w zakładce Moje Zamówienia, a następnie kliknąć „Zrezygnuj z abonamentu” oraz potwierdzić swoją decyzję.



co do pkt
Co to są punkty GLOSSYDots i jak mogę je zbierać?
Dzięki posiadaniu profilu Klienta, każda z Was ma możliwość zbierania punktów GLOSSYDots za które można otrzymać darmowe pudełko. Punkty przyznawane są za wypełnianie ankiet produktowych (po przetestowaniu przez Was kosmetyków z danego pudełka), bądź dzięki poleceniu subskrypcji GLOSSYBOX znajomym. Zdobyte punkty pojawią się w Twoim profilu klienta.

-> str FAQ


płatności
W jaki sposób mogę dokonać płatności za mój GLOSSYBOX?
Za GLOSSYBOX możesz zapłacić swoją kartą kredytową lub debetową, za pomocą serwisu PayPal, a od teraz również przelewem online z Twojego banku. Akceptujemy wszystkie karty Visa i MasterCard, które są przeznaczone do płatności w internecie. Nie wszystkie karty debetowe mają taką funkcję. Musisz to sprawdzić indywidualnie w swoim banku. Upewnij się też, że Twój limit na takie transakcje nie jest ustawiony domyślnie na 0zł. Niestety serwis PayPal nie umożliwia płatnosci subskrypcyjnej polskim klientom, którzy nie dołączyli do do swojego konta karty płatniczej. Są to ogólnle zasady PayPal, na które nie mamy wpływu. http://www.glossybox.pl/faq#order


Może cos sie przyda. a jak nie to atakować mailowo )

redcarmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 13:35   #2117
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Chciałabym zrezygnować z subskrypcji, przestała mnie rajcować zabawa z GB Albo jestem ślepa, albo faktycznie a nowej stronie www nie ma opcji "zrezygnuj".
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 13:57   #2118
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Liczyłam na jakąś fajną promocję, konkurs, czy cokolwiek. Na stronę Glossy i tak praktycznie nie wchodzę, więc jak dla mnie słaba niespodzianka.
Co obstawiacie w wrześniowym Glossy?
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:18   #2119
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Chciałabym zrezygnować z subskrypcji, przestała mnie rajcować zabawa z GB Albo jestem ślepa, albo faktycznie a nowej stronie www nie ma opcji "zrezygnuj".
Rybko jak zalogujesz się na swoje konto i wejdziesz w "pakiety i subskrypcje" po lewej stronie masz podświetlony napis" miesięczna subskrypcja" wchodzisz w to i w prawym dolnym rogu masz anuluj subskrypcję
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 14:20   #2120
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Liczyłam na jakąś fajną promocję, konkurs, czy cokolwiek. Na stronę Glossy i tak praktycznie nie wchodzę, więc jak dla mnie słaba niespodzianka.
Co obstawiacie w wrześniowym Glossy?
Ja nie wiem do tej pory o co chodzi z tą niespodzianką

a we wrześniowym Glossy chciałabym, coś więcej z kolorówki, niż kolejne kosmetyki pielęgnacyjne
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:27   #2121
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Rybko jak zalogujesz się na swoje konto i wejdziesz w "pakiety i subskrypcje" po lewej stronie masz podświetlony napis" miesięczna subskrypcja" wchodzisz w to i w prawym dolnym rogu masz anuluj subskrypcję


Dziękuję
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:34   #2122
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Nie ma za co
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 16:10   #2123
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A ja sobie dzisiaj machnęłam taką komódkę z pudełek po Glossy Podpatrzyłam pomysł u jednej z blogerek, której pracę Glossy wrzuciło na swój fp, dodałam trochę od siebie i wreszcie mi się te pudełka nie będa po domu poniewierały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4229.jpg (236,4 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4230.jpg (211,1 KB, 72 załadowań)
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 16:47   #2124
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
A ja sobie dzisiaj machnęłam taką komódkę z pudełek po Glossy Podpatrzyłam pomysł u jednej z blogerek, której pracę Glossy wrzuciło na swój fp, dodałam trochę od siebie i wreszcie mi się te pudełka nie będa po domu poniewierały
Piękneeeee jakiś tutorial by się przydał, jak takie cudo wyczarować
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:17   #2125
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dzięki Wiesz co - w sumie to banalnie proste jest i jak popatrzysz na zdjecie, od razu złapiesz metodę.
* trzeba przygotować sobie 4 pudełka
* z dwóch wieczek pudełek trzeba obciąć jeden bok
* okleic sobie tapetą, papierem, czym się chce i co się chce
* przygotować szybkoschnący klej typu Kropelka itp;
* do podstawy zrobionej z jednego wieczka przykleić boki (z wieczek z obciętymi boczkami)
* na górę przykleić jeszcze jedno wieczko
* powsuwać szufladki i gotowe!
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 17:22   #2126
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
A ja sobie dzisiaj machnęłam taką komódkę z pudełek po Glossy Podpatrzyłam pomysł u jednej z blogerek, której pracę Glossy wrzuciło na swój fp, dodałam trochę od siebie i wreszcie mi się te pudełka nie będa po domu poniewierały
hahaha, wczoraj wieczorem zrobiłam dokładnie to samo tylko nie oklejałam i jest różowe
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 19:12   #2127
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
A ja sobie dzisiaj machnęłam taką komódkę z pudełek po Glossy Podpatrzyłam pomysł u jednej z blogerek, której pracę Glossy wrzuciło na swój fp, dodałam trochę od siebie i wreszcie mi się te pudełka nie będa po domu poniewierały

Jakie piękne! Fajny pomysł!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 20:09   #2128
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

ale cudo!!
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 12:24   #2129
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Po klapie kissboxów i beautyboxów, łudziłam się, że chociaż polski oryginalny glossy będzie podobny do brytyjskiego lub francuskiego
lub przynajmniej szwedzkiego A raczej nie łudziłam się, wiedziałam, że tak nie będzie , i że uznają, że Polkom potrzebne porządne mydło, szampon i żel pod prysznic, żeby się porządnie wymyły. A gdzie te "ekskluzywne" kosmetyki? Gdzie topowe nowości? Przecież temu próbki mają służyć, zapoznaniu z nowościami... Gdzie miniaturka lub chociaż próbka perfum? Gdzie makijaż ? (pomijając próbkę taniej szminki z kryolana ). Nic co cieszy oko. Nie co bym kupiła za 10 zł gdyby w sklepie za tyle leżało. Ten glossy mogłaby zamówić moja babcia.
Nie dla Polek Chloe, Lalique i Deborah Lippman, dla nas jest Clarena Schwarzkopf i Charmine Rose (co to w ogóle za firma?)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 12:49   #2130
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Po klapie kissboxów i beautyboxów, łudziłam się, że chociaż polski oryginalny glossy będzie podobny do brytyjskiego lub francuskiego
lub przynajmniej szwedzkiego A raczej nie łudziłam się, wiedziałam, że tak nie będzie , i że uznają, że Polkom potrzebne porządne mydło, szampon i żel pod prysznic, żeby się porządnie wymyły. A gdzie te "ekskluzywne" kosmetyki? Gdzie topowe nowości? Przecież temu próbki mają służyć, zapoznaniu z nowościami... Gdzie miniaturka lub chociaż próbka perfum? Gdzie makijaż ? (pomijając próbkę taniej szminki z kryolana ). Nic co cieszy oko. Nie co bym kupiła za 10 zł gdyby w sklepie za tyle leżało. Ten glossy mogłaby zamówić moja babcia.
Nie dla Polek Chloe, Lalique i Deborah Lippman, dla nas jest Clarena Schwarzkopf i Charmine Rose (co to w ogóle za firma?)
Mam podobne odczucia, niestety. Dlatego zrezygnowałam z subskrypcji, jakoś przestało mnie to bawić.
Szkoda, że do boxa trafiają zupełnie nieprzemyślane produkty, w moim odczuciu firmy współpracujące z GB czyszczą sobie w ten sposób magazyny Liczyłam chociaż na szczyptę luksusu, a dostałam kolejny żel i mydło Jeszcze żeby pojemność była słuszna, a to "ni w kij, i w oko" eh Chętnie przetestowałabym produkty, których nie zam, jakieś nowości, a rzeczywiście należą do produktów luksusowych. Jakoś żaden produkt do tej pory mnie nie powalił na tyle, żeby nadal kontynuować przygodę z GB. Owszem fajna jest ta ekscytacja, wyczekiwanie z niecierpliwością itp. niestety częściej po otwarciu GB doznaję zażenowania niż uczucia WOW. Na dodatek ta historia z przeterminowanym żelem utwierdziła mnie w tym, ze Polki jak zwykle traktowane są gorzej niż klientki innych państw. Chętnie będę przypatrywała się kolejnym pudełkom, nie wykluczam powrotu o ile zawartość będzie zadowalająca!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.