Co myślicie o garnier??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-05, 20:00   #1
sweet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 26

Co myślicie o garnier???


Mam do was pytanie co sądzicie o kosmetykach garnier? Do niedawna miałam o nich nie najlepszą opinię tzn. wydawały mi się jakieś takie "sztuczne" ale dostałam krem i okazał się naprawdę super, rewelacyjny, więc może nie są jednak takie najgorsze? Właściwie na jakiej półce tzn. obok jakich kosmetyków można je umieścić? Zastanawiam się czy kupić sobie balsam do ciała? Co myślicie?
sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-05, 20:14   #2
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: Co myślicie o garnier???

Co do balsamu - najlepiej poczytaj KW. Ja ze swojego doświadczenia mogę Ci zdecydowanie odradzić żel-krem do bardzo suchej skóry. Lepki koszmarek. Ale inne podobno świetne.
__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-05, 20:16   #3
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: Co myślicie o garnier???

Nie jestem wielką fanką garniera ale ich balsam intensywna pielęgnacja suchej skóry-regenerujący to prawdziwa rewelacja!!!!!moge powiedziec tylko tylke że kilka dni temu zaczeła mi schodzic skóra byłą tak przesuszona i nie pomogłą kąpiel w olejkach, masarz z olejkiem ,czesta aplikacja tłustych i lekkich emulsji i balsamów...nic wiedziałam ze to centralne ogrzewanie i chodzenie w rajstopkach tak zadziałało(a w dodatku od 2 dni nie ma ogrzewania i ciepłej wody w całym Radomiu trzeci raz w tym roku, za pierwszym razem ofiarą tego padł mój chomik bo sie przeźiębił) no i mama kupiła, juz jej miałam coś powiedziec bo balsam nie najtańszy, zawsze garnier był mało wydajny i raczej taki sobie, ale wieczorkiem sobie posmarowałam, i skóra jest jak nowa jestem bardzo zadowolona!!!!!!
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.