Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 20:05   #2401
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
I tu też proszę o opinię
Zainteresował mnie to serum
jak dłużej poużywam to na pewno zdam relacjępóki co stosuję je kilka dni, 2 razy dziennie i widzę,że serum jest dość wydajne, mam nadzieję,że rozjaśni trochę moje przebarwienia...
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 20:50   #2402
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
jak dłużej poużywam to na pewno zdam relacjępóki co stosuję je kilka dni, 2 razy dziennie i widzę,że serum jest dość wydajne, mam nadzieję,że rozjaśni trochę moje przebarwienia...
Przebarwienia to moja zmora
Ok, więc używaj i obserwuj co i jak
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 20:56   #2403
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A co z BU najbardziej zwęża pory? Albo przynajmniej je jakoś ukryje?
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 10:04   #2404
Melmania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mycie olejkiem na pewno pomaga na rozszerzone pory (polecam drzewko herbaciane). Wydaje mi się, że również serum Lemon EKO dobrze działa (stosowane co 2 - 3 dzień).

Ciężko mi wskazać jeden konkretny produkt bo używam ich kilka na raz ale ogólnie moje pory są stanowczo mniej widoczne.
Melmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 11:11   #2405
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Właśnie złożyłam zamówienie na Serum Granat i Hydrolat z liści oczaru - jestem ciekawa jak serum się u mnie sprawdzi, pokładam w nim duże nadzieje, chciałam jeszcze kupić Lemon ale na jesień zacznę bo nie chce zrobić sobie kłopotów w połączeniu ze słońcem.
No i hydrolat - czy będzie jak starsze, a może jeszcze lepszy? Oby tylko nie pogorszył
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 16:45   #2406
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny, czy BU dawno już zmieniło 'skład' hydrolatu oczarowego? Niewiele myśląc zamówiłam go sobie tydzień temu (zużyłam wcześniej trzy buteleczki, dobrze tonizował skórę, domywał resztki po różnych płynach, żelach itd., fajnie odświeżał, a do tego pięknie pachniał), paczka przyszła wczoraj, chciałam przelać sobie hydrolat do buteleczki z atomizerem, otwieram a tu zdziwienie - smród jakich mało, myślałam że jest zepsuty czy coś takiego, ale rzuciłam okiem na stronę BU i faktycznie teraz chyba zrezygnowali z dodawania kwiatów. Zapach jeszcze mogłabym przecierpieć, ale coś jest z nim nie tak - potwornie ściąga mi skórę, w dodatku zaczęła mnie ona swędzieć! Coś okropnego, chyba go komuś oddam, bo naprawdę nie wiem do czego go zużyć, czy ktoś wie gdzie ewentualnie można zakupić taką wersję hydrolatu oczarowego jak tamta stara z BU?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:06   #2407
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja miałam oczarowy z ZSK i dobrze się sprawował.
Też się trochę martwie tym oczarowym , najwyżej zużyję go w jakiś inny sposób ale szkoda by było
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 19:18   #2408
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez cytrynka2012 Pokaż wiadomość
A co z BU najbardziej zwęża pory? Albo przynajmniej je jakoś ukryje?
Kwasy AHA i BHA
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 19:30   #2409
cytrynka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 31
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Melmania Pokaż wiadomość
Mycie olejkiem na pewno pomaga na rozszerzone pory (polecam drzewko herbaciane). Wydaje mi się, że również serum Lemon EKO dobrze działa (stosowane co 2 - 3 dzień).

Ciężko mi wskazać jeden konkretny produkt bo używam ich kilka na raz ale ogólnie moje pory są stanowczo mniej widoczne.
Dzięki za radę! Myślałam o serum Lemon, fajnie, że u Ciebie działa, też sobie zamówię. Gdzie znajdę olejek z drzewka herbacianego, bo chyba BU nie ma?

Wampierz, dziękuję, ale cerę mam lekko naczynkową i tylko ewentualnie kwasy PHA wchodzą w grę, a nie wiem, czy one też zwężają pory?

Taka myśl mi się nasunęła - od kiedy stosuję kosmetyki biochemiczne cera mi się polepszyła na tyle, że gdyby nie zapiski w kalendarzu, to nie wiedziałabym kiedy dostanę okres. Kiedyś - przed BU - zawsze mnie wysypywało na twarzy i wiedziałam, że zbliżają się trudne dni. A teraz - NIC! Uwielbiam kosmetyki z BU!
cytrynka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:50   #2410
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość

Interesuje mnie serum rozjaśniające EXTRA.
Czy ktoś już je stosował?
Ja mam od jakiegos czasu to serum, ale niestety dosc mocno mnie podraznilo.powyskakiwaly dodatkowe krostki. Zaluje troche,bo juz mialam naprawde fajna cere. Widocznie bede musiala rzadziej je uzywac, nie codziennie,moze wtedy fajnie podziala.

Dziewczyny czy ktoras z Was chcialaby odkupic tonik PHA? Z jakies tydzien temu go zrobilam, uzylam dwa razy ale bardzo mnie wysypal,wiec nie bede go uzywac, a jest praktycznie cale opakowanie. Jezeli ktoras z was bylaby chetna to prosze sie zglosic na prywatna wiadomosc,bo szkoda zeby stal i sie marnowal.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:51   #2411
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja mam od jakiegos czasu to serum, ale niestety dosc mocno mnie podraznilo.powyskakiwaly dodatkowe krostki. Zaluje troche,bo juz mialam naprawde fajna cere. Widocznie bede musiala rzadziej je uzywac, nie codziennie,moze wtedy fajnie podziala.
a czy zauważyłaś jakieś działanie stricte wybarwiające/rozjaśniające przebarwienia?
ja kupiłam żeby przetrwać jakoś lato...no ale szczerze nie widzę żadnego efektu właśnie poza wypryskami i zaczerwienieniem a miało pomóc....
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 01:48   #2412
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
a czy zauważyłaś jakieś działanie stricte wybarwiające/rozjaśniające przebarwienia?
ja kupiłam żeby przetrwać jakoś lato...no ale szczerze nie widzę żadnego efektu właśnie poza wypryskami i zaczerwienieniem a miało pomóc....
Wiesz ja mialam ten sam zamysl kupujac to serum - by przetrwac lato,ale ostatecznie bede chyba jednak musiala wrocic do serum migdalowego,bo cera mi sie zmasakruje doszczetnie. Ale moze byc jeszcze taka teoria ,ze to etap przejsciowy dla skory zanim przyzwyczaji sie do produktu. Podobnie mialam z serum migdalowym i tonikiem BHA 2%.Na poczatku wysyp podraznienie, a po jakims czasie uspokoila sie.

Ale na stronie BU jest napisane,ze aby miec wymierne efekty trzeba to serum stosowac conajmniej 3 miesiace.

Natomiast odnosnie Twojego pytania to minimalna poprawe widze. Wydaje mi sie,ze cera zyskala zdrowszy koloryt. Ogolnie o jakies specjalne rozjasnienie mi nie chodzi, jedynie chcialabym utrzymac rownomierny koloryt i gladkosc ktore uzyskalam stosujac serum migdalowe.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:31   #2413
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
a czy zauważyłaś jakieś działanie stricte wybarwiające/rozjaśniające przebarwienia?
ja kupiłam żeby przetrwać jakoś lato...no ale szczerze nie widzę żadnego efektu właśnie poza wypryskami i zaczerwienieniem a miało pomóc....
a długo już stosujesz te serum?nie osadzał Ci się na ścianach butelki nierozpuszczony proszek,a raczej małe grudki?
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 10:20   #2414
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez cytrynka2012 Pokaż wiadomość
Dzięki za radę! Myślałam o serum Lemon, fajnie, że u Ciebie działa, też sobie zamówię. Gdzie znajdę olejek z drzewka herbacianego, bo chyba BU nie ma?

Wampierz, dziękuję, ale cerę mam lekko naczynkową i tylko ewentualnie kwasy PHA wchodzą w grę, a nie wiem, czy one też zwężają pory?

Taka myśl mi się nasunęła - od kiedy stosuję kosmetyki biochemiczne cera mi się polepszyła na tyle, że gdyby nie zapiski w kalendarzu, to nie wiedziałabym kiedy dostanę okres. Kiedyś - przed BU - zawsze mnie wysypywało na twarzy i wiedziałam, że zbliżają się trudne dni. A teraz - NIC! Uwielbiam kosmetyki z BU!
Poczytaj, co pisałyśmy o serum-olejku Lemon wcześniej w tym wątku. Bo to nie jest serum, tylko serum-olejek i jest zaskakująco tłuste jak na produkt do przetłuszczającej się skóry, nie każdemu pasuje.

Chyba wrażliwość na kwasy to sprawa indywidualna, ale ja nie zauwazyłam problemów z naczynkami, wręcz przeciwnie. Tez mam cere naczynkową i popękane naczynka tu i ówdzie, stosowałam tonik AHA/BHA i serum z kwasem migdałowym, nic nie robiy złego moim naczynkom. Na zaczerwienienia polecam hydrolat z kocanki, działa rewelacyjnie. Ogólnie po kuracji kosmetykami BU kwasy + hydrolat kocankowy + żel hialuronowy + olejek z pestek malin mam twarz o niebo mniej czerwoną, przy czym przetłuszczanie i pryszcze też się znacząco zmniejszyły. Jestem naprawdę bardzo zadowolona, już dawno nie miałam twarzy tak normalnego koloru. Pory to mniej spektakularnie, ogólnie mam wrażenie, że jak stosuję kwasy to pory są węższe, a jak odstawiam to zaczynaja się rozszerzać z powrotem. Oprócz tego jeszcze od czasu do czasu robię peeling i maseczkę wyciągającą zaskórniki.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 10:42   #2415
Melmania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Olejek myjący jak najbardziej z BU: http://www.biochemiaurody.com/sklep/...j-teatree.html
Co do serum lemon, to jak każdy produkt z BU - jednemu akurat przypasuje, innemu niestety nie.
Moje pierwsze podejście było bardzo nie fajne. Teraz stosuję 2 miesiące (co 2 - 3 dzień) i jestem bardzo zadowolona.

Świetnie, ze piszecie o toniku z kwasem PHA. Tak mi się wydawało, że to właśnie po nim mnie wysypało. Wasze komentarze tylko to potwierdzają.
Teraz stoi w lodówce i czeka aż zrobię do niego drugie podejście, może akurat będzie tak jak z serum lemon
Melmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:20   #2416
Kata_rina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Zestaw - Serum migdałowe AHA 10% (BU)

Witam serdecznie

Mam pytanko odnośnie tego serum migdałowego..czy po aplikacji tego specyfiku powinno się nakładać jakiś preparat? np. nawilżający??

Dziękuję z góry za odpowiedź
Kata_rina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:23   #2417
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Własnie zamówiłam sobie olejek [bo mi bardzo podpasowal], sok aloesowy oraz serum winogronowe. Tego ostatniego aż się boję, bo do tej pory żadna z rzeczy z BU do smarowania mi nie pasowała
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 13:18   #2418
ana_paula
Przyczajenie
 
Avatar ana_paula
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 21
Dot.: Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF

Dziewczyny a co myślicie o dodatku alkoholu do tego serum? Czy lepiej używać serum z alkoholem czy bez? Jakie macie doświadczenia z tym związane? Ja właśnie kupiłam serum i już składniki czekają na wymieszanie, ale waham się czy dodać alkohol czy go pominąć, ponieważ mam naczynkową i wrażliwą skórę, dlatego jestem ciekawa jak to się u Was sprawdza lub nie.
ana_paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 20:16   #2419
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez maleeva Pokaż wiadomość
a długo już stosujesz te serum?nie osadzał Ci się na ścianach butelki nierozpuszczony proszek,a raczej małe grudki?
coś ok.3 tygodni ale ja masakruję sobie paszczękę codziennie.
Nie zauważyłam żeby coś się osadzało, ale może dlatego, że nie zaglądałam do opakowania ignorantka ze mnie
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 21:09   #2420
maleeva
Raczkowanie
 
Avatar maleeva
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 150
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
coś ok.3 tygodni ale ja masakruję sobie paszczękę codziennie.
Nie zauważyłam żeby coś się osadzało, ale może dlatego, że nie zaglądałam do opakowania ignorantka ze mnie
u mnie nie sposób tego nie zauważyć, bo połowa buteleczki z ciemnego szkła jest od wewnątrz upaćkana tymi grudkami, widać to jak na dłoni, nie muszę zaglądać do środka, teraz będę trzymać ją w pokoju,choć nie wiem czy coś to da....3 tyg. to już sporo...ja używam od tygodnia, 2 razy dziennie i mam nadzieję, że rozjaśnią mi się choć trochę plamy po miesiącu stosowania
maleeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 00:08   #2421
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF

Cytat:
Napisane przez ana_paula Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o dodatku alkoholu do tego serum? Czy lepiej używać serum z alkoholem czy bez? Jakie macie doświadczenia z tym związane? Ja właśnie kupiłam serum i już składniki czekają na wymieszanie, ale waham się czy dodać alkohol czy go pominąć, ponieważ mam naczynkową i wrażliwą skórę, dlatego jestem ciekawa jak to się u Was sprawdza lub nie.
U mnie ten tonik lawendowy z kwasami trochę wysuszał przy częstym używaniu a serum migdałowe już nie. W sumie wydawało mi się, ze moja skóra gorzej reaguje na alkohol, tymczasem okazało się, że calkiem nieźle... może chodzi o całość składu? Poza tym w moich produktach chyba nie było dużo tego alkoholu.

Znalazłam na stronie BU taki fragmencik:

"Czy można po miksturze na Toniku BHA 2% stosować miksturę na Serum-olejek regulujący LEMON?

W zasadzie można. Olejek Lemon co prawda także zawiera kwas salicylowy - BHA, ale działa dużo łagodniej (nie powoduje łuszczenia skóry). Olejek ten został pomyślany głównie w dwojakim celu. Jako łagodny preparat z kwasem BHA, dla osób o cerze suchej i wrażliwej, które nie tolerują Toniku BHA (unikają każdej ilości alkoholu, nie tolerują niskiego pH i ogólnie większość preparatów z kwasami je podrażnia) oraz jako preparat dla osób, które tolerują Tonik BHA i ogólnie silniejsze produkty z kwasami i które mogą stosować olejek jako dodatkowy preparat, który nawilża, natłuszcza i przy okazji działa regulująco."




---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Kata_rina Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Mam pytanko odnośnie tego serum migdałowego..czy po aplikacji tego specyfiku powinno się nakładać jakiś preparat? np. nawilżający??

Dziękuję z góry za odpowiedź
"Po aplikacji serum, odczekać 5-10 minut i nakładać kolejne produkty. W przypadku cery tłustej, jest ono na tyle nawilżające, że może być stosowane samodzielnie na noc. Osoby o cerze suchej mogą odczuć potrzebę nałożenia dodatkowego preparatu nawilżającego (dowolny krem, żel lub olejek)."
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 07:12   #2422
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mnie chyba tonik PHA też zapycha. Po ilu użyciach można rozpoznać, czy to jest wysyp "oczyszczająco- przyzwyczajający się", czy po prostu zapchanie?
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 07:40   #2423
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

mam to samo odczucie co do toniku PHA poznaje to po tym, ze wyskakują mi niespodzianki w miejscach, ktore normalnie są idealne (np. policzki) u mnie jak cos wyskakuje to zazwyczaj w okolicy brody jedynie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 08:49   #2424
soonik
Raczkowanie
 
Avatar soonik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 219
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

no to super ;/ właśnie zamówiłam tonik z kwasem PHA ;/ każdego zapycha? a może za często stosujecie? na pierwszy raz planuje raz na 3 dni. kupiłam do tego serum na okolice oczu i naczynka, mogę to stosować codziennie? a jak przy tym stosować OCM, czy może zrezygnować, bo własnie kończy mi sie mieszanka ;p pomóżcie bo jestem kompletnie zielona, tzn czytałam co nieco na forum ale nie wiem jak z tym serum.. kupiłam jeszcze hydrolat z pszenicy, stosować go w przerwach między tonikiem? Wiem że zalewam pytaniami ale jeszcze kupiłam maseczkę w tabletkach, stosować raz na tydzień? a może za dużo tego wszystkiego na raz? aha mam obronę 10 lipca czy aby nie odłożyć tego na później, gdybym dostała jakiegoś wysypu albo coś?
Dlatego też radzę się Was bo nie chce teraz sama eksperymentować
soonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:12   #2425
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
no to super ;/ właśnie zamówiłam tonik z kwasem PHA ;/ każdego zapycha?
eee, raczej nie kazdego, to bardzo indywidualna sprawa ja stosuje dosc rzadko w sumie (jak mi sie przypomni, na pewno nie regularnie a teraz to juz w ogole mi sie odechciało)
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:42   #2426
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Tonik PHA stosuj do 2 razy w tygodniu i jest ok, natomiast serum pod oczy i na naczynka nakładam codziennie na przemian z serum azelo. wszystko juz mi sie konczy wiec zamowilam wlasnie pierwszy raz flavoC, ktore chce stosowac naprzemienni z zelem hilauronowym 2% polaczonym z olejkiem arganowym. zamowilam jeszcz m.in. maseczke morska oraz blotna i mleczko jedwabne do wlosow. ma ktos jakies doswiadczenia z tymi produktami zwiazane?
Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:51   #2427
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
i mleczko jedwabne do wlosow. ma ktos jakies doswiadczenia z tymi produktami zwiazane?
mi mleczko nie podpasoało, strasznie obciążało mi wlosy i nawet po umyciu i spryskaniu mleczkiem wygladały na przetłuszczone, poszło do kosza
ale inne dziewczyny pisały ze ok
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 09:57   #2428
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Syllvcia Pokaż wiadomość
Tonik PHA stosuj do 2 razy w tygodniu i jest ok, natomiast serum pod oczy i na naczynka nakładam codziennie na przemian z serum azelo. wszystko juz mi sie konczy wiec zamowilam wlasnie pierwszy raz flavoC, ktore chce stosowac naprzemienni z zelem hilauronowym 2% polaczonym z olejkiem arganowym. zamowilam jeszcz m.in. maseczke morska oraz blotna i mleczko jedwabne do wlosow. ma ktos jakies doswiadczenia z tymi produktami zwiazane?
Przejrzyj ten wątek.

To mleczko jak dla mnie raczej usztywnia.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 12:32   #2429
soonik
Raczkowanie
 
Avatar soonik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 219
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

oki więc po użyciu toniku z PHA po ok 15 minutach mogę nakładać serum pod oczy i naczynka? a na resztę twarzy krem nawilżający..

Edytowane przez soonik
Czas edycji: 2012-06-29 o 12:33
soonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:18   #2430
Melmania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Możesz, tylko jak dopiero zaczynasz, to rób to małymi krokami.
Naturalne kosmetyki mają to do siebie, że jednak nie każdy każdemu służy. Jak się włącza je stopniowo i po kolei to łatwiej wykryć winowajcę gdy nagle pojawią się jakieś niespodzianki

Tonik PHA stosowałam rzadko ale tak jak ktsw mi po nim wyskoczyły paskudztwa w miejscach w których raczej nie wyskakują. Ale i tak dam mu jeszcze szansę, bo czynników może być na prawdę wiele. Jeśli będę miała ładną cerę, nie będę zmieniała środowiska (woda, dieta) ani nie dodam żadnego kosmetyku, to wówczas dam szansę tonikowi Jak mnie wysypie - będę miała sprawcę
Teraz np coś mi wyskoczyło na poliku (prawie nigdy tam mi nic nie wyskakuje), ale: zmieniłam miejsce zamieszkania, dużo jechałam samochodem z włączoną klimą i dodatkowo byłam dłuższy czas zaziębiona... więc nie zwalam na kosmetyki
Melmania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.