Prezent dla teściowej - pomóżcie wybrać między dwoma! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Jest to forum poświęcone pomysłom na świąteczne prezenty. Gorąco prosimy dzielić się na tym forum wszelkimi problemami i pomysłami związanymi z prezentami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-04-12, 08:26   #1
deboraaaa
Raczkowanie

Prezent dla teściowej - pomóżcie wybrać między dwoma!

Dziewczyny pomóżcie

chłopak wymyślił, że na 60 urodziny jego mamy kupimy jej coś do kuchni, coś ze sprzętu. Powiedziałam, że wolałabym raczej podarować jej coś dzięki czemu będzie albo ładnie wyglądać (coś do ubrania, biżuteria), albo odpocznie (np. wyjazd do spa).
Stanęło na tym, że kupimy jej biżuterię (będzie najłatwiej) no i znalazłam wyprzedaż u jubilera, który likwiduje sklep i bardzo obniżył ceny. Zastanawiam się teraz czy taka biżuteria z wyprzedaży nie będzie faux pas.
Jak myślicie?
Stary 2018-04-12, 11:08   #2
lusia032
Zakorzenienie

Dot.: Prezent dla teściowej - pomóżcie wybrać między dwoma!

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie

chłopak wymyślił, że na 60 urodziny jego mamy kupimy jej coś do kuchni, coś ze sprzętu. Powiedziałam, że wolałabym raczej podarować jej coś dzięki czemu będzie albo ładnie wyglądać (coś do ubrania, biżuteria), albo odpocznie (np. wyjazd do spa).
Stanęło na tym, że kupimy jej biżuterię (będzie najłatwiej) no i znalazłam wyprzedaż u jubilera, który likwiduje sklep i bardzo obniżył ceny. Zastanawiam się teraz czy taka biżuteria z wyprzedaży nie będzie faux pas.
Jak myślicie?
Najważniejsze jest to byś była zorientowana co by teściową najbardziej ucieszyło. Jedni lubią spa, biżuterię inni wolą praktyczne prezenty typu ekspres do kawy.
Co do biżuterii to dobrze by było znać jej gust, żeby kupić coś co się jej spodoba. Chyba, że to Ci obojętne, a chcesz mieć po prostu sprawę prezentu z głowy.

Co do wyprzedaży to również jeśli mogę skorzystać to kupuję prezent w okazyjnej cenie i nie widzę w tym nic złego. Zresztą przecież nie musisz mówić teściowej, że kupiłaś to w tym i tym sklepie na wyprzedaży.

Edytowane przez lusia032
Czas edycji: 2018-04-12 o 11:10
lusia032 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 07:33   #3
kwesturaa
Przyczajenie

Jeśli ta biżuteria jest ładna i pasuje do jej gustu to myślę, że możesz śmiało kupować. Zapytaj jej syna - on zna jej gust najlepiej, widzi co ma w domu, co nosi.

A to, że z przeceny - oby teściowa nie znała tego sklepu, bo jak się sama skusi i pójdzie i zobaczy swoją biżu to tak średnio to wypadnie
kwesturaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 08:14   #4
deboraaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lusia032 Pokaż wiadomość
Najważniejsze jest to byś była zorientowana co by teściową najbardziej ucieszyło. Jedni lubią spa, biżuterię inni wolą praktyczne prezenty typu ekspres do kawy.
Co do biżuterii to dobrze by było znać jej gust, żeby kupić coś co się jej spodoba. Chyba, że to Ci obojętne, a chcesz mieć po prostu sprawę prezentu z głowy.

Co do wyprzedaży to również jeśli mogę skorzystać to kupuję prezent w okazyjnej cenie i nie widzę w tym nic złego. Zresztą przecież nie musisz mówić teściowej, że kupiłaś to w tym i tym sklepie na wyprzedaży.
Właśnie teściowa bardzo lubi biżuterię, nosi takie duże naszyjniki i kolczyki. A trafiłam naprawdę na dobrą promocję, gdzie jej ulubione opale kupię za połowę ceny (są dość drogie).
Nie mam zamiaru mówić jej o tej wyprzedaży, ale sama się interesuje, korzysta ze wszystkich promocji więc boję sie, że sama odkryje sklep
Stary 2018-04-13, 08:37   #5
lusia032
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie teściowa bardzo lubi biżuterię, nosi takie duże naszyjniki i kolczyki. A trafiłam naprawdę na dobrą promocję, gdzie jej ulubione opale kupię za połowę ceny (są dość drogie).
Nie mam zamiaru mówić jej o tej wyprzedaży, ale sama się interesuje, korzysta ze wszystkich promocji więc boję sie, że sama odkryje sklep
Jeśli lubi biżuterię to prezent jak najbardziej ok. Osobiście nie widzę nic złego w promocjach i wolałabym dostać z promocji biżuterię, która jest w moim guście niż kupioną w normalnej cenie ale nie w moim guście.

Stary 2018-04-13, 09:23   #6
deboraaaa
Raczkowanie

Cytat:
Jeśli lubi biżuterię to prezent jak najbardziej ok. Osobiście nie widzę nic złego w promocjach i wolałabym dostać z promocji biżuterię, która jest w moim guście niż kupioną w normalnej cenie ale nie w moim guście.
To mnie bardzo motywuje do zakupu. A co byś zrobiła gdybyś poszła do tego sklepu i zobaczyła, że cena jest obniżona na Twoim prezencie? Bo możliwe że po naszym zakupie spadnie jeszcze bardziej

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kwesturaa Pokaż wiadomość
Jeśli ta biżuteria jest ładna i pasuje do jej gustu to myślę, że możesz śmiało kupować. Zapytaj jej syna - on zna jej gust najlepiej, widzi co ma w domu, co nosi.

A to, że z przeceny - oby teściowa nie znała tego sklepu, bo jak się sama skusi i pójdzie i zobaczy swoją biżu to tak średnio to wypadnie
Właśnie może do niegoo trafić przypadkiem
Stary 2018-04-13, 11:49   #7
lusia032
Zakorzenienie

Cytat:
A co byś zrobiła gdybyś poszła do tego sklepu i zobaczyła, że cena jest obniżona na Twoim prezencie? Bo możliwe że po naszym zakupie spadnie jeszcze bardziej
Gdybym przez przypadek zobaczyła cenę to bym się tym nie przejęła, no chyba że stwierdziłabym, że ktoś za dużo kasy wydał Tylko, że dla mnie liczy się to, że ktoś trafił z prezentem, bo to znaczy, że mnie zna i zależy na sprawieniu przyjemności.
Cena zawsze może spaść. Równie dobrze kupisz w cenie regularnej, dzień później cena spadnie o 50% i też teściowa zobaczy niższą cenę niż Ty zapłaciłaś.

Stary 2018-04-16, 10:44   #8
KamilaAlina
Raczkowanie

Cytat:
Gdybym przez przypadek zobaczyła cenę to bym się tym nie przejęła, no chyba że stwierdziłabym, że ktoś za dużo kasy wydał Tylko, że dla mnie liczy się to, że ktoś trafił z prezentem, bo to znaczy, że mnie zna i zależy na sprawieniu przyjemności.
Cena zawsze może spaść. Równie dobrze kupisz w cenie regularnej, dzień później cena spadnie o 50% i też teściowa zobaczy niższą cenę niż Ty zapłaciłaś.
W sumie.. przeceny mogą się zdarzyć nawet i pół roku później. Liczy się intencja. Daj znać co kupiłaś, możesz wkleić zdjęcie
KamilaAlina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-18, 11:09   #9
deboraaaa
Raczkowanie

Wybraliśmy i kupiliśmy!
Zdjęcie bransoletki z zestawu wklejam Wam do wglądu, mi bardzo się podoba

Dodatkowo na hasło, że macie informacje o wyprzedaży z internetu jest 5% dodatkowej zniżki. Sklep zamyka się z końcem czerwca, więc jeśli chcecie adres to piszcie na priv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7375.JPG (105,5 KB, 27 załadowań)

Nowe wątki na forum Prezenty

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości