odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;) - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-04-10, 18:41   #4111
Stylowa1
Raczkowanie

Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Elizka a ja za to dziś płynę z jedzeniem. Jestem po nocy więc do gęby mi wpada wszystko... Rano 2 kanapki, potem 2 croissanty z Lidla które uwielbiam, ciasteczko, batonik, na obiad spaghetti. Teraz na kolację kanapka z pomidorem a do tego 2 kabanosy. Ale jutro dzień 500 kalorii więc się wyrówna aha jeszcze 2 kawy i prawie cała paczka wafli ryżowych

Edytowane przez Stylowa1
Czas edycji: 2018-04-10 o 18:43
Stylowa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 19:31   #4112
basia_ww
Zakorzenienie

Stylowa no to płyniesz.

Ja dziś znów bardzo ładnie. Jestem z siebie zadowolona.
Po wczorajszych zajęciach dziś czuje mięśnie, bo za bardzo się ostatnio rozluźniłam. Więc trzeba jednak uskutecznić ćwiczenia systematycznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
basia_ww jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 19:54   #4113
eliza40
Zakorzenienie

Stylowa dajesz nie zła mieszanka.
Basiu i tak trzymaj
Ja dzisiaj średnio.
Stary 2018-04-10, 19:59   #4114
basia_ww
Zakorzenienie

Elizko próbuje się ogarnąć i walczyć ale na ile mi sił wystarczy to zobaczymy.

Stary 2018-04-11, 06:03   #4115
SovaEvree
Rozeznanie

Melduje ze zyje...
waga skacze ale nie jest zle, dzisiaj wzrost po wczorajszym chinczyku i piffku... przynajmniej wiem po czym
Poza tym dzisiaj wolne.... jade z corka na bad w kierunku dysleksji i potem jakis shopping wykorzystam wolne i popatrze co po sklepach jest

Milego dnia chudzinki

Stary 2018-04-12, 19:42   #4116
Stylowa1
Raczkowanie

Halo jest tu kto??? Ja dziś byłam w pracy a tu taka cudna pogoda... Szkoda. . Ale mam mega zakwasy!!! I nie od ćwiczeń, wczoraj ostro działałam w ogródku. Normalnie nie mogę chodzić. Po prostu istny typ sportowca że mnie
Stary 2018-04-12, 19:56   #4117
SovaEvree
Rozeznanie

Ja.....
Wlasnie wrocilam ze spaceru z psem.... pies lezy i wyrownuje oddech a ja zbieram sily na prysznic....

Stary 2018-04-12, 21:38   #4118
Milennka03
Zakorzenienie

Ja u mamy od wczoraj -dziś i jutro urlop.Nadrabiam zaległości towarzyskie i medyczne.Dzis juz jestem po spotkaniu z kolezanka -wpadly piwka i 2 kawałki pizzy.Jutro następne spotkanie a rano cytologia. Na wage nie staje bo i po co....

a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

http://stephenking.pl/

siestowo

Milennka03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 10:59   #4119
LyraBea
Zakorzenienie

GG do LyraBea

Hej Dziewczyny.
I ja jestem. Wczoraj napisalam post, ale go nie ma. Prawdopodobnie zapomnialam nacisnąć "wyślij"
Fakt, pogoda piękna. Nawet po pracy jeszcze da się skorzystać z aury.
U mnie dalej dobrze i do przodu. Tak bardzo mnie cieszy wiosna. Mam wrażenie, że nadrabiam na bieżąco i za poprzedni rok - najgorszy czas w moim życiu.
Kilka dni temu byłam z Młodą na ciuchowych zakupach. Pojechałam ze względu na nią, ale okazało się, ze ja wyszłam również obkupiona. Zrealizowałam bon w H&M. To był ten czas Mam 3 nowe bluzeczki na okres przejściowy oraz spodnie sznurowane z boku. Półbuty mi się żadne nie podobały. Chyba przechodzę wiosnę w sportowych.
Waga 68,2kg. Dietę trzymam na dobrym poziomie. Dalej mnie nie ciągnie do rzeczy zakazanych. Niestety nie ćwiczę dalej, wiec jestem taka z lekka galaretowata. No co zrobić
Za oknem cieplutko, pięknie i wiosennie. a ja w pracy. Zastanawia mnie co Ci ludzie mają w głowach, żeby w taką sobotę walić na baseny :/
Miłego dnia
LyraBea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 16:30   #4120
eliza40
Zakorzenienie

Beatka piękna waga.Mi taka by już wystarczyła,ale wiem,że już nigdy do takiej nie dojdę.
Dzisiaj byłam pojeździć na rowerze.Kondycja zero.Waga nie będę pisać.
Dno.
Stary 2018-04-15, 17:37   #4121
Milennka03
Zakorzenienie

Ja właśnie wróciłam z krótkiego acz intensywnego urlopu.3 dni spotkań , codziennie % ale nie przesadnie wiec i bez kaca było .Na wagę nie wchodzę bo po co.Mama ugotowała mi pyszną szczawiową (bez jajka) więc mam obiad na 2 dni- zupy nie są moją specjalnością .W sobotę byłam mamą na wielogodzinnym szopingu i udało mi się kupić "kreację" na komunię, jasne spodnie i bluzka w ciemno niebieskie pasy, nie będzie full elegancko ale jest ok.Ino wiadomo- ze 3 kilo co najmniej muszę na diecie Dąbrowskiej spaść ale myślę że się uda.
A poza tym kupiłam kilka ciuchów ,a dokładnie 2 tshirty i sweter na promo więc jestem zadowolona.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Za oknem cieplutko, pięknie i wiosennie. a ja w pracy. Zastanawia mnie co Ci ludzie mają w głowach, żeby w taką sobotę walić na baseny :/
Lyrcia- jakaś logika w tym jest, teraz chodzą do Ciebie na basen żeby w lecie na urlopie lub w ogóle mogli się pokazać na plaży lub gdzieś w plenerku nad wodą bez stresu

a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary 2018-04-15, 17:48   #4122
eliza40
Zakorzenienie

Milenko kiedy ruszasz z Dąbrowską ?
Stary 2018-04-15, 17:52   #4123
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Milenko kiedy ruszasz z Dąbrowską ?
Elizko dopiero 30 kwietnia gdyż za tydzień mam imprezę u małża kolegi a za 2tygodnie przyjeżdża do mnie na weekend przyjaciółka więc na pewno nie bylabym grzeczna a nie chcę jej zaczynać i grzeszyć itp.

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary 2018-04-15, 18:04   #4124
eliza40
Zakorzenienie

No racja to byłoby bez sensu.Ciekawa jestem jak Ci pójdzie.Czytałam i dla mnie to nie wygląda na łatwe,ale wiadomo wszystko zależy od silnej woli a u mnie jej brak.Ty sobie poradzisz i trzymam kciuki.
Ja szykuję obiad na kolejne dwa dni.Kurczak kasza i warzywka.
Wielkie postanowienie jak zwykle
Stary 2018-04-15, 19:28   #4125
Milennka03
Zakorzenienie

Elizko, wydaje mi się że dam radę, jak na Dukanie dałam radę a mięsa jakoś za bardzo nie lubiłam to i na warzywkach dam radę.
Ja na jutro mam wspomnianą szczawiową i cycek kuraka upieczony w ziołach w folii.Zupa będzie na kolację bo w robocie w tym upale wolę zjeść cycka na zimno.

Napisałam w K.

Stylowa- ważyłaś się już na tym Mosleyu???

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2018-04-15 o 20:47
Stary 2018-04-15, 21:26   #4126
basia_ww
Zakorzenienie

Cytat:

Beatka piękna waga.Mi taka by już wystarczyła,ale wiem,że już nigdy do takiej nie dojdę.
Dzisiaj byłam pojeździć na rowerze.Kondycja zero.Waga nie będę pisać.
Dno.
Brawo Elizko, od czegoś trzeba zacząć - brawo za rowerki.

Ja w sobotę też byłam na rowerze 35 km zrobione jednak z moją formą jeszcze nie tak źle.
Dziś byłam w górach, mąż wybrał się na rajd rowerowy (100 km po górach), to my z młodym relaks na świeżym powietrzu. Niestety po bardzo dietetycznym tygodniu i spadku na wadze mimo że byłam przygotowana - to zrobiłam dzień rozpusty a zaczęło się od małego włoskiego loda (najlepszy chyba jaki jadłam w życiu) i tak popłynęłam z prądem. Od jutra znowu grzecznie.

Ja też chciałam sobie cos kupić na poprawę nastroju- ale w niczym nie wyglądam dobrze. I wyszłam jak zawsze niezadowolona.
Stary 2018-04-15, 21:53   #4127
eliza40
Zakorzenienie

Basiu a gdzie tam moje km do Twoich
Mam zamiar jeździć rowerkiem do pracy.Co prawda to tylko 2 km w jedną stronę ale zawsze coś.Jutro jeszcze nie bo zaraz po pracy muszę jechać do dentysty,ale może od wtorku.
Stary 2018-04-16, 05:50   #4128
SovaEvree
Rozeznanie

Bry

A u mnie stabilnie, co prawda jeszcze z 7 z przodu ale juz coraz blizej 6... mam nadzieje ze ja niedlugo zobacze
Ale jestem grzeczna, wczoraj bylismy na wedzonym pstragu i na prawde tylko na nim sie skoczylo
Poza tym codziennie wedruje wieczorem z psem wiec to tez mi cos tam daje... a do tego tz stwierfzil ze musi brzuszek zrzucic wiec razem razniej i jedno drugiego nie kusi zlem
Na chwile obecna czuje siemega przemeczona, niewyspana i marze o urlopie....ale juz niedlugo, jeszcze 2tyg i urlopie witaj

Spadam sie szykowac do pracy
Milego dnia

Stary 2018-04-16, 07:53   #4129
Stylowa1
Raczkowanie

Milenka ją się ważę dość często i waga pokazuje +-0.5 kg. Ale ja dopiero miałam 3 razy taki dzień 500 kalorii... Zdecydowanie za rzadko. Nijak mi się nie udaje dwa razy w tygodniu. Ech już sama nie wiem jak rozbujać ta moja wagę.
Miałam iść do fryzjera żeby nadać jakikolwiek kształt z tych moich piórek bo zapuszczam od zupełnie krótkich i rosną dziko ale zdążyłam sama sobie urypac grzywkę więc teraz po ptokach...
Stary 2018-04-16, 19:05   #4130
Milennka03
Zakorzenienie

Stylowa- może się jeszcze rozbuja metabolizm.Z grzywką to nieźle poleciałaś
U mnie dziś na śniadanie ciemna bułka z jajkiem, kurczakiem i warzywami, II śniadania nie było bo zapomniałam wziąć, na obiad pierś kuraka ze słoiczkiem buraków z chrzanem mamy roboty.Na kolację-zupa szczawiowa.

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary 2018-04-16, 20:50   #4131
eliza40
Zakorzenienie

Oj to pewnie głodna byłaś.
Ja dzisiaj grzecznie.Obiad mi jednak nie smakował.Nie przepadam za kaszą a mięso też mi nie podeszło.Ogólnie na całośc nie miałam ochoty.
Jutro zjem coś innego
Stary 2018-04-16, 20:58   #4132
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:

Oj to pewnie głodna byłaś.
Ja dzisiaj grzecznie.Obiad mi jednak nie smakował.Nie przepadam za kaszą a mięso też mi nie podeszło.Ogólnie na całośc nie miałam ochoty.
Jutro zjem coś innego
No jak cholera, zwłaszcza że jestem przyzwyczajona że zawsze jadam miedzy 11;30-12:00 a siedziałam w pracy do 17:30 dziś.
Elizko a próbowałaś tych mixów kasz typu Trendy Lunch? Są bardzo smaczne, może Ci podejdzie któryś rodzaj?

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary 2018-04-16, 21:08   #4133
eliza40
Zakorzenienie

nie próbowałam tych kasz.U mnie jest tylko polo i biedronka i 4 prywatne markety.
Gdzie kupujesz?
Stary 2018-04-16, 21:15   #4134
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
nie próbowałam tych kasz.U mnie jest tylko polo i biedronka i 4 prywatne markety.
Gdzie kupujesz?
Elizko w Polo są te Trendy Lunch, ja polecam z orkiszem, vermicelli i suszonymi pomidorami.A w Biedrze są też ino nazywają się Plony Natury.-nieco tańsze i inne ale też ok.Spróbuj sobie.

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2018-04-16 o 21:18
Stary 2018-04-16, 21:21   #4135
eliza40
Zakorzenienie

To jutro się rozejrzę polo mam bliziutko,ale nie chodzę często bo nie lubię.Panie u nas leniwe
Stary 2018-04-17, 13:24   #4136
LyraBea
Zakorzenienie

GG do LyraBea

Hej, hej
Macham.
U mnie stabilizacja i nic nowego. Ostatnio troszkę wciągałam takich rzeczy niekoniecznie do końca fit, bo i kabanosek się trafił i cukierek czy kawałek ciasta, bo @ się zbliżała. Waga przez to przestala spadać, ale ugruntowane 68kg jest, więc już jestem w czasie i w rozmiarze. Już mnie zalało, więc od jutra zabieram się za dalszy etap redukcji. Chcę koniecznie do lata wlożyć moje ukochane letnie spodnie "prawdy", które ponad 20 lat temu sobie uszyłam i wciąż je uwielbiam. Już w nie wchodzę, ale mają być akurat a nie opięte
Byłam kilka razy na solarium, więc już nie straszę biel odbijającą słońce. Świat wokół zaczyna się zielenić. Przypomniałam sobie, że lubię tę porę roku. Mam nadzieję, że Was nie mierzi od zalewania Was moim optymistycznym podejściem do świata. Ja wiem, ze to nie będzie trwać wiecznie, więc korzystam póki mi chemia z mózgu wodę robi
Jeśli chodzi o dietę. Dalej najlepiej czuje się na takiej, składającej się w 80% z białka i 20 z tłuszczu+węgle. Brzucha mi nie wzdyma, mam dużo sił i witalności.
I co tu jeszcze pisac.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Milenka ją się ważę dość często i waga pokazuje +-0.5 kg. Ale ja dopiero miałam 3 razy taki dzień 500 kalorii... Zdecydowanie za rzadko. Nijak mi się nie udaje dwa razy w tygodniu. Ech już sama nie wiem jak rozbujać ta moja wagę.
Miałam iść do fryzjera żeby nadać jakikolwiek kształt z tych moich piórek bo zapuszczam od zupełnie krótkich i rosną dziko ale zdążyłam sama sobie urypac grzywkę więc teraz po ptokach...
No to z grzywką poleciałaś. Nie wiem, jak wyglądasz wiec trudno ocenić, ale jak czytam włosy+nożyczki to mi się w środku coś takiego robi.
A właśnie, nie kojarze buzi. Gdzieś mogę Cię zobaczyć?

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Basiu a gdzie tam moje km do Twoich
Mam zamiar jeździć rowerkiem do pracy.Co prawda to tylko 2 km w jedną stronę ale zawsze coś.Jutro jeszcze nie bo zaraz po pracy muszę jechać do dentysty,ale może od wtorku.
Też mam taki zamiar...i jakoś nie mogę się zmobilizować żeby od Mamy z piwnicy rower przytargać. Czuję, ze skończy się na gadaniu
LyraBea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 15:07   #4137
Milennka03
Zakorzenienie

Cześć kochane.
Chciałam się Wam pochwalić że dziś dostarczyli mi mój nowy zakup-wyciskarkę wolnoobrotową Będą soczki się robiły często

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Was nie mierzi od zalewania Was moim optymistycznym podejściem do świata. Ja wiem, ze to nie będzie trwać wiecznie, więc korzystam póki mi chemia z mózgu wodę robi
Jeśli chodzi o dietę. Dalej najlepiej czuje się na takiej, składającej się w 80% z białka i 20 z tłuszczu+węgle. Brzucha mi nie wzdyma, mam dużo sił i witalności.
I co tu jeszcze pisac.

Nie
Pisz ile wlezie

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary 2018-04-17, 17:44   #4138
Stylowa1
Raczkowanie

Lyrcia nie nigdzie moich zdjęć bo jestem taki gamoń że nie umiem tego zrobić... Próbowałam w klubie tam gdzie są zdjęcia i się poddałam, tak samo nie wiem gdzie mogę sobie was pooglądać???

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Milenka mam taką wyciskarke. Na początku korzystałam z niej często a teraz się kurzy... A wogole to wychodzi z tego mus nie sok , można jeść łyżeczka. Teraz żałuję że to kupiłam a nie zwykła sokowirówkę
Stary 2018-04-17, 18:40   #4139
Milennka03
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Stylowa1 Pokaż wiadomość
Lyrcia nie nigdzie moich zdjęć bo jestem taki gamoń że nie umiem tego zrobić... Próbowałam w klubie tam gdzie są zdjęcia i się poddałam, tak samo nie wiem gdzie mogę sobie was pooglądać???

Milenka mam taką wyciskarke. Na początku korzystałam z niej często a teraz się kurzy... A wogole to wychodzi z tego mus nie sok , można jeść łyżeczka. Teraz żałuję że to kupiłam a nie zwykła sokowirówkę
Stylowa- ja wlasnie przetestowałam i jest super, mi wychodzi super sok- zrobiłam z pomarańczy i marchewki- przepyszny.Na Dąbrowskiej będzie nieoceniona.Fakt że z myciem jest zabawa ale warto.
Mnie możesz podglądnąć (na własną odpowiedzialność) jak wejdziesz na mój profil i tam są albumy.

-fasolinno-

Król jest tylko
jeden

siestowo

Stary 2018-04-17, 19:52   #4140
Stylowa1
Raczkowanie

Milenka widziałam i jestem pod wrażeniem jaką ty jesteś piekna ale zupełnie inaczej sobie ciebie wyobrażałam... Przede wszystkim myślałam że masz krótkie włosy... I wogole z czego ty się odchudzasz??? Niesamowita laska
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
barbra66
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości