Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30 z plusem

Notka

Kobieta 30 z plusem Forum dla Kobiet trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek; Problemy, porady i tajemnice bycia kobietą świadomą :-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-04-15, 15:23   #961
Kamlisa
Zakorzenienie

Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

ciekawy przepis, ale pewnie mi się nie będzie chciało
https://winotoskanii.pl/Pizza-z-ziem...%85ce+danie%21
a tak w ogóle dziś postanowiłam zadbac o poziom wit D i poszłam na ławke do ogrodu, filtry na twarz, a reszta niech cos spróbuje złapać...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2018-04-15 o 15:28
Kamlisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 17:59   #962
Black_Satin
Raczkowanie

LaMary... odwieczne dywagacje babskiej części ludzkości: se...x czy se...poczytać Jako singielka takich problemów nie mam...

Wzięłam, wysmarowałam się tym wszystkim, co tu pokazałam, dodałam do tego jeszcze oczywiście kilka samoopalaczy i poszłam w plener. Miałam świetny pomysł, by spędzić popołudnie spokojnie nad jeziorem... Spokojnie to tam będzie tak w środku nocy, a teraz pół miasta i cała okolica się zjechała, psy, wózki, rowery, deski, rolki itd. itp. Uśmiałam się ze swojego naiwnego optymizmu (bo to dla mnie nic nowego),spakowa łam zabawki i wróciłam do domu
Rozłożyłam obóz na tarasie i...jaskółki odkryłam, już pierwsze przyleciały!! Lato idzie

Miszka, ten BB LOreala to make up na nogi, świetny, polecam. Dla Bialonożnych, jak ja, idealny

Kama, grazie no, mi no piace, pizza du patate

A Radzio to taki raczej malutki jak na bramkarza? No, ale chłopak ze Szczecina A Małgosia to 40tkę zapewnie już kiedyś osiągnęła? Maja racje: wykorzystują swój czas medialny!

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Pizza di patate miało być, muszę się tej autokorektury zaraz pozbyć!

Black_Satin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 18:18   #963
zastrzezona
Raczkowanie

No jesteśmy botoksowe laski

uff ...byłam z przyjaciólką w górach, żeby zostawić za sobą pewne sprawy, nawet się na chwilę udało powiem Wam w sekrecie

Satin na szlaku też tłumy, no może bez deskorolek i wózków, ale rowery były. Dotleniłam się i opaliłam pomimo silnych filtrów, 8 godzin w trasie robi swoje...

Anyżku kształt płytki masz bardzo ładny, dla mnie ten typ manicure zbyt delikatny, ale rozumiem, że zdrowszy niż moje hybrydy...

Ciecierzycę lubię do sałatek albo robię ją w farszu z cebulką i fetą do zapiekanych naleśników z kurkumą i sosem czosnkowym zawsze daję tą z puszki.

W sprawie wyglądu to mam jeszcze ochotę na zmianę rfyzury i koloru włosów. Wiem, że powinien to być chłodny odcień, wiem, że z długości nie chcę skracać i wobec tego spektakularna metamorfoza to nie będzie, ale coś bym zmieniła hm... hehe skończy się na planowaniu i tyle. Mam fazę raczej na zapuszczanie niż na podcinanie.

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 09:07   #964
Black_Satin
Raczkowanie

Oho, Zastrzeżona, duże zmiany u Ciebie!

Miłego poniedziałku
Ze zredukowanym śniadaniem (dekoracji nie będę jadła)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FF71530D-932B-4F28-A01B-D10945DF266A.jpg (129,7 KB, 34 załadowań)

Stary 2018-04-16, 10:33   #965
aussiewoman
Zakorzenienie

Witam w szary i mokry poniedziałek nie ma lekko kwiecień plecień

Sati skromne to śniadanko nie pojadłaś

Kamlisa- też wczoraj łapałam promienie w ogrodzie z czytnikiem

Miłego dnia!
aussiewoman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 11:01   #966
LaMary
Zadomowienie

Witam, u nas również deszczowo ale ciepło 😀

Black Satin wypasione to twoje śniadanie haha...

a to moje drugie śniadanie w pracy. Zamiar jeść bo mi w brzuchu zaczyna burczeć to ja urządzam sesję zdjęciową.

Miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 294264BF-396B-4C80-8DC2-9C72DB222C0F.jpg (114,3 KB, 37 załadowań)
LaMary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 11:31   #967
caffeine
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 10

Dzień dobry

Smakowicie tutaj ostatnio.

Sati, kawa i orchidee - a kto Ci takie cudowności serwuje już od rana

LaMary, no no - bardzo zdrowy lunch ...i deseru brak?
caffeine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 12:05   #968
LaMary
Zadomowienie

Caffe, mówisz... masz...😉

Czekam jeszcze na kawę 😃

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-06-11 o 12:02
Stary 2018-04-16, 12:45   #969
caffeine
Wtajemniczenie

LaMary

...hmmm, lukier - to nie dla mnie
Stary 2018-04-16, 13:28   #970
LaMary
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
LaMary, jak prosta szarlotka to jednak wole ta moja Tamta sypana oczywiście robiłam wiele razy , wiesz w czym miałam problem? nie zawsze sypkie odpowiednio się nasyciło i na przykład miałas sucha make albo kasze manna, w niczym nie przypominające ciasta. a moja przynajmniej pewna, tydzień temu robiłam...Minus, ze jest niziutka, nie wyrasta, zdecydowanie tam więcej jabłek niż ciasta, ale tak zdrowiej
Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
ciekawy przepis, ale pewnie mi się nie będzie chciało
https://winotoskanii.pl/Pizza-z-ziem...%85ce+danie%21
a tak w ogóle dziś postanowiłam zadbac o poziom wit D i poszłam na ławke do ogrodu, filtry na twarz, a reszta niech cos spróbuje złapać...
Kama, a już pomyślałam że nareszcie jakiś przepis dla mnie. Bez pracy w pocie czoła, bez urabiania sobie rąk po łokcie, czego nie lubię. A ty mi tu o warstwach mączno-mannowych rozprawiasz...
A ja tak liczyłam na przysłowiową mannę z nieba

A pizzę z ziemniakami już jadłam i powiem tobie, że na dobry początek to mnie menu rozbawiło...no tak jednocześnie? Dwa w jednym?
Nie wiem, jakie sery dodano do tego cuda ale smakowało, nawet bardzo. To połączenie smaków z jakimś mięsem było ale nie pamiętam... Na pewno to nie był bekon bo nie znoszę...

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
LaMary

...hmmm, lukier - to nie dla mnie
Caffe, również lukier nie dla mnie, ale nie stanowi dla mnie problemu, może i mało apetycznie ale ściągam. Zdrapuję
Lukru nie znoszę od dziecka. I co dziwne, moje dzieci również nie lubią. Chyba ta niechęć do lukru nie powinna mieć cech dziedzicznych haha... A poważnie już, moje dzieci nawet nie tkną ciastek czy ciasta z lukrem. Mniejsza o to, że po lukrze śladu już nie ma ( bo zapobiegliwa matka oskubie nawet mikroskopijną cząsteczkę) ale smak podobno poleguje

Również nie lubię makowca... ale koleżanka kupiła i poczęstowała a wiesz... darowanemu...

Dobra, dzisiaj krótko ale mój humor in minus...
Stary 2018-04-16, 14:09   #971
Kamlisa
Zakorzenienie

szaro i deszczowo. mi tez dziś humor się popsuł, jak odkryłam, ze się pomyliłam i nie skreśliłam 26.04 z kalendarza przyjęc - wiec mam normalnie zapisanych pacjentów...a ja już musze jechać W efekcie przenosze ich tydzień wcześniej, na mój wolny zawsze piątek Moje szczęście nie ma granic, zapłata za gapiostwo...
Lukru nie lubie, wiec nie robie. Ale powiem Wam, ze jak ostatnio byłam w szczecinie - kusiły mnie w nowej cukierence takie zdrowotne ciasta i torty -bez tego, bez tamtego...Gdybym sie nie spieszyła na pociąg może bym spróbowała, zamiast obiadu Cóz, następnym razem...Z kulinariów - zrobie dziś zupe soczewicowa na jutro...
Kamlisa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 14:54   #972
Anyzkowa
Zadomowienie

od razu widać, że towarzystwo ma za nic kuchnię wegańską
za nic
więc wytłumaczę o tych falafelach
bo coś czuję, że noc miałyście złą, bez tych informacji
otóż
oryginalne falafele robi się z ciecierzycy namoczonej w wodzie
nie gotowanej
i nie z puszki
można oczywiście zrobić, ale smak jest naprawdę zły, mączny, no do bani i już!
a w lidu mają bardzo smaczną ciecierzycę w słoikach, w stałej sprzedaży
używam takiej do sałatek, dań obiadowych

w moim mieście jest jedna knajpa, gdzie serwują dobre falafele
ostatnio zamówiłam w jakieś przypadkowej falafele to były nie do zjedzenia

smaczne śniadanka macie, widać dbacie o siebie
a ja lubię kobiety dbające

u mnie również szaro, ale jakoś przyjemnie

Zastrzeżona rozmawiasz z największą fanką hybryd- uwielbiam
ale czasami jak paznokcia okrutnie złamie to funduje paznokciom japoński przez kilka tygodni, nie lubię żeli więc czekam na odrost uszkodzonej płytki
Kama oglądasz tv a paznokcie zrobisz w 10,15 min
i ja nie używam skórki z jelenia

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2018-04-16 o 14:55
Anyzkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 15:53   #973
LaMary
Zadomowienie

Kama, a tam zaraz gapiostwo... kobietą globalną jesteś to i roztargnienie nie jest ci obce

Anyż, no zasnąć nie mogłam myśląc o falafelu na talerzu
Oczywiście, że najsmaczniejsze mogą być z cieciorki gotowanej ale ile czasu poświęcasz na przygotowanie... i jeszcze nie masz gwarancji że ugotowana smaczna będzie.
A tu czas, czas...
Kuchnia wegańska czy insza tak jakby mnie nie dotyczy. należę do osób, które uwielbiają nowe smaki i nie mają pojęcia do jakiej kuchni danie przypisać... no chyba, ze jest się w konkretnym miejscu i wie się mniej lub więcej, że to równie konkretna kuchnia
Chyba trochę zawile albo bełkotliwie zabrzmiało
W każdym razie każdą potrawę, którą zaakceptują moje kubki smakowe staram się ( bo wiecie, że ja i kuchnia... to kontrast) zrobić w domu a jeśli rodzinie również zasmakuje dołącza do kulinarnych przepisów rodzinnych

Jadę za moment do sklepu bo w lodówce tylko światło...
I muszę zerknąć do sklepu sportowego, spodobały mi się spodnie adidasa, o takie:
https://www.zalando.pl/adidas-by-ste...1e01s-q11.html
jeśli będą w sklepie stacjonarnym to kupuję

czy wam również link pokazuje Bon prix ????
https://www.zalando.pl/adidas-by-ste...1e01s-q11.html

Wizaż mnie zaskakuje...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-04-16 o 15:57
Stary 2018-04-16, 15:58   #974
aussiewoman
Zakorzenienie

A ja nigdy nie jadłam falafeli muszę spróbować
Cały dzień u mnie pada...padania końca nie widać

LaMary - z twojego linka Bon prix się otwiera wielki brat czuwa i linki podmienia

Kamlisa- dasz radę pomyśl tylko o o wyjeździe
Stary 2018-04-16, 16:12   #975
Anyzkowa
Zadomowienie

moje drogie
falafeli nie robi się z gotowanej ciecierzycy - z takiej falafele są bleee
robi się je z namoczonej ciecierzycy, następnie zmielonej i smażonej

Aussi a podobno najsmaczniejsze falafele są w Berlinie, sprawdź koniecznie
mogłabym jeść nieustannie, ale nie przepadam za gotowaniem a w Berlinie nie mieszkam więc jadam kilka razy w miesiącu
a kuchnię vege lubię

LaMary jestem bardzo ciekawa Twoich spodni, sama kupiłam spodnie właśnie z adidasa, już dotarły i wiem, że to będą moje ulubione, materiał -cud, miód i orzeszki
a spojrzeć nie mogę na Twój nabytek bo bonprix rządzi
już Wam zresztą pisałam jakiś czas temu, że nie można linków otworzyć poprawnie
teraz dziękuję za uwagę bo widać jak mnie czytacie
Stary 2018-04-16, 16:39   #976
LaMary
Zadomowienie

pamiętam Anyż że pisałaś, że linki ci się buntują ale u mnie działały poprawnie do dziś...

A jakie kupiłaś spodnie adidasa?
dam nowy link:
https://www.adidas.pl/legginsy-perfo...ng/CG0896.html

zastanawiam się czym mnie tym razem zaskoczy Wizaż

Eee... nie zaskoczył tym razem...
Spodnie czarne

I jeszcze buty spodobały mi się... Białe, a białych nie mam... mam czarne, kolorowe, a białe tylko tenisówki...
https://www.adidas.pl/buty-pureboost....0/BB6242.html

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-04-16 o 16:50
Stary 2018-04-16, 17:13   #977
zastrzezona
Raczkowanie

Donoszę uprzejmie La Mary, że drugi link jest ok, otwiera właściwe okienka, pokazuje rzeczy te ładne też nad białymi sportowymi się zastanawiam, ale syna młodszego wysyłam na obóz językowy i najpierw jego lista zakupów

Jeju...ale mam zakwasy w łydkach...dzisiaj odpuszczę siłkę, w ogóle mnie leń ogarnął, deszcz zdemotywował, czekolady się chce okres się zbliża

Anyżku wrzucisz cały przepis na te falafele? Ciekawa jestem, czy też mi zasmakują. Chyba nigdy nie jadłam.

W srodę mam klepniętą wizytę u fryzjera, ale pani, do której zawsze chodzę ma potwierdzić, moim włosom przydałby się jakiś mega mocny kop z nawilżenia i odżywienia.

Jak tam dieta pudełkowa Miszka? Tydzień zleciał, widać wahania na wadze? Najadasz się?

Przegladam tymczasem inspiracje fryzur...taka mi się podoba: https://www.elle.pl/galeria/fryzury-...ra-z-warkoczem
oprócz tego lansują grzywki...i fryzury retro myślę nad przyciemnieniem włosów, ale mnie powstrzymuje odrost, coraz więcej na sim siwych włosów i dlatego szybko staje się widoczny, a te wszyskie pianki odświeżające u mnie się nie sprawdzają, mają zdecydowanie ciepły odcień, a ja mam chłodny brąz. No ciemny blond
Fajny krótki reportaż: https://www.youtube.com/watch?v=Sy_cxEWih5M
----------------------------------------------

złoty blond w wersji boho? http://viva.pl/uroda/4-trendy-w-kolo...18-28672-r3/4/ co myślicie?

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2018-04-16 o 17:59
Stary 2018-04-16, 17:27   #978
Anyzkowa
Zadomowienie

LaMary materiał Twoich spodni jest podobny, powinnaś być zadowolona
ja kupiłam te:
https://www.adidas.pl/spodnie-eqt/CE...tity=undefined
i jeszcze koszulki kupiłam, bo dobre ceny i moje rozmiary
a buty białe będę miała te:
https://www.adidas.pl/buty-pharrell-...hu/CQ2169.html
również dlatego, że bardzo Pharrell jest ok
Stary 2018-04-16, 18:06   #979
LaMary
Zadomowienie

Anyż, przymierzałam te buty Adidasa, bo nowa kolekcja wchodzi już do sklepów stacjonarnych.
Buty bardzo ładnie leżą na nodze. Niestety nie podobają mi się paski na pięcie, są naturalnie przetarte. tak ma być
Na zdjęciu tego dokładnie nie widać ale w realu wygląda to tak, jakby farba schodziła z tych 2. pasków.
Przymierzałam w sklepie trochę butów ale nie mogłam się zdecydować
Tż przymierzył kilka par, wybrał, kupił
A ja... niczym zagubiona sierotka Marysia... wahałam się i w końcu nic nie kupiłam.

Do sklepu dzisiaj nie pojechałam, nie chciało mi się, jutro wyjdę wcześniej z pracy to będę miała więcej czasu, nie tylko na spożywkę

Anyż, a jak wyglądają twoje legginsy na tyłku, może pokażesz? Obiecuję, że również dodam zdjęcie

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez zastrzezona Pokaż wiadomość
Donoszę uprzejmie La Mary, że drugi link jest ok, otwiera właściwe okienka, pokazuje rzeczy te ładne też nad białymi sportowymi się zastanawiam, ale syna młodszego wysyłam na obóz językowy i najpierw jego lista zakupów

Jeju...ale mam zakwasy w łydkach...dzisiaj odpuszczę siłkę, w ogóle mnie leń ogarnął, deszcz zdemotywował, czekolady się chce okres się zbliża

Anyżku wrzucisz cały przepis na te falafele? Ciekawa jestem, czy też mi zasmakują. Chyba nigdy nie jadłam.

W srodę mam klepniętą wizytę u fryzjera, ale pani, do której zawsze chodzę ma potwierdzić, moim włosom przydałby się jakiś mega mocny kop z nawilżenia i odżywienia.

Jak tam dieta pudełkowa Miszka? Tydzień zleciał, widać wahania na wadze? Najadasz się?

Przegladam tymczasem inspiracje fryzur...taka mi się podoba: https://www.elle.pl/galeria/fryzury-...ra-z-warkoczem
oprócz tego lansują grzywki...i fryzury retro myślę nad przyciemnieniem włosów, ale mnie powstrzymuje odrost, coraz więcej na sim siwych włosów i dlatego szybko staje się widoczny, a te wszyskie pianki odświeżające u mnie się nie sprawdzają, mają zdecydowanie ciepły odcień, a ja mam chłodny brąz. No ciemny blond

Fajny krótki reportaż: https://www.youtube.com/watch?v=Sy_cxEWih5M
----------------------------------------------

złoty blond w wersji boho? http://viva.pl/uroda/4-trendy-w-kolo...18-28672-r3/4/ co myślicie?
Zastrzezona, zmiana fryzury? Czyżby zmiany w życiu
Żartuję ale tak mówią...
Mnie też coś nowego się marzy... chciałabym wrócić do blondu ale ta drobiazgowa pielęgnacja mnie znowu przeraża. No i myślę o grzywce podobno odmładza
No i może skrócić włosy trzeba by... bo są długie... a tak sobie rozmyślam... mam właśnie takie włosy jak na tym 1. zdjęciu, złoty blond, niedawno to był camel ...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-04-16 o 18:08
Stary 2018-04-16, 18:13   #980
Michell72
Zakorzenienie

Zastrzeżona ha ha,teraz jestem w fazie opuchlizny głodowej
Dostałam @ i brzuch mam wydęty .
Nie wyglądam wyjściowo
Dietę miałam 5 dni,bez soboty i ndz.
Od dziś znów pudełko.
Najadam się.
Dla mnie 5 posiłków to coś nowego.
Regularność też.
Śniadania z reguły miałam jak Sati.
Kawa i dekoracje
Mam nadzieję,że schudnę.
Nie marzy mi sie wiele.
Ot troszkę boczków,ale te uparcie kwiczą nadal..

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Falafele nie jadłam ,ciecierzycy też chyba nie
Nie pamiętam bynajmniej..
Brzmi w wersji Anyż-smakowicie
Michell72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-16, 18:15   #981
Black_Satin
Raczkowanie

Nooooo, dawajcie foty tyłków w nowych spodniach, będziemy oceniać i dyskutować (Ja w ogóle się nie przyznam, jak sobie nowe portki kupię!)

Ja też lubię falafele (?, u mnie to rodzaj męski i l.poj:”ten falafel”), ale jeszcze bardziej hummus oczywiście robię to wszystko sama, wlasnoręcznie, ze świeżo zebranej bio ciecierzycy Ze mnie w kuchni taka sama artystka, jak z LaMary, robię tam tylko dobre wrażenie

Zastrzeżona, piękny ten złoty blond Ale czy nie pisałaś, że chłodne odcienie preferujesz?(ja też)

Miszka, ale już coś się na wadze ruszyło chyba? A, nie wiesz, jak masz @ to guzik Ci waga pomoże...

Siedzę i jednym okiem oglądam francuski vlog kulinarny, i się ślinię... bo jaki ładny ten kucharz

Edytowane przez Black_Satin
Czas edycji: 2018-04-16 o 18:27
Stary 2018-04-16, 18:53   #982
Anyzkowa
Zadomowienie

Zastrzeżona przepisów na falafele jest dość sporo
ja robię na oko
paczkę ciecierzycy moczę w wodzie (około 12-15 h)
odcedzam, mielę z jedną szalotką malutką (nie lubię cebuli i czosnku)
dodaję łyżeczkę sody (ważna), solę, dodaję pieprz cayenne, kolendrę i kumin rzymski - zmiażdżone w moździerzu, z pół łyżeczki cynamonu. Formuję malutkie kulki i smażę w dobrym oleju rzepakowym
do tego mix sałat z dobrym dresingiem

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

LaMary spodnie mam u krawca, muszę je skrócić

a że paski na butach przetarte to wiem
dodaje im to uroku

Humus uwielbiam
a pastę tahini jeszcze bardziej

Miszka a te dania to doprawione są ? Jakoś obawiam się braku smaku w tych daniach, bo jak doprawić sałatkę która ma być zjedzona za kilka godzin?
Stary 2018-04-16, 19:25   #983
LaMary
Zadomowienie

Rozbawiłaś mnie Black Satin (BS). Kupisz spodnie i nie pochwalisz się 😉

OCZYWIŚCIE że trzeba tyły pokazać. Nie obrazimy się wcale jeśli będą ujęcia z przodu 😉

Anyż spodnie są świetne a po kontakcie z nożyczkami będą miały te oryginalne pęknięcia przy nogawce?

Dobry przepis podaje Tomek Zielke: www.kukbuk.com.pl

Zapodane łopatologicznie 😉

Przed chwilką znalazłam 😁 ale nie zrobię, za dużo roboty.

Milego wieczoru.
Stary 2018-04-16, 20:12   #984
zastrzezona
Raczkowanie

Znów mi wcięło post

Cierpliwości mi trza
Satin śniadanko miałaś na wypasie rozumiem, że jesz oczami, do syta idziesz w walory estetyczne

To jeszcze raz:

Miszka no nieźle, mówisz obżerasz się na tej diecie ,
super, że serwują 5 posiłków, bo to fajnie podkręci metabolizm, a jak nie chodzisz głodna, tym lepiej boczki są kobiece

Dzięki Anyżku za recepturę, nigdy wczesniej nie kosztowałam tej potrawy, jutro muszę dokupić kumin i ciecierzycę nie z puszki jak zrobie, to zdam Wam relację

La Mary to ładny masz kolor mi zawsze fryzjer przyciemnia niestety, potem walczę z odrostem, dlatego teraz chciałabym zachować ten chłodny odcień przy twarzy, a blond przeciągnąć na pasma na dole i z tyłu, żeby po podkręceniu był efekt 3d (nie chodzi o trzy d...pki)
Grzywka to fajny pomysł, ładnie można podkreślić kości policzkowe masz jakiś konkretny pomysł na jej długość, ja teraz zapuszczam grzywkę, którą miałam robioną jesienią, na razie podpinam to, co odrasta. I masz rację to początek zmian, na razie delikatnych, zobaczymy, czy pójdzie to w dobrym kierunku, moze dorosnę do większych... oby

dobrej nocy dziewczyny

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
Stary 2018-04-16, 21:22   #985
caffeine
Wtajemniczenie

Wieczór spa... a co - własna łazienka też może zamienić się w kurort
Od palców stóp po końcówki włosów, jestem wypielęgnowana i pachnąca.

Eliksir witalności wtarty we włosy, maska na twarzy i relaksujący piling z lawendą na całe ciało. Lubicie lawendę? Ja nigdy jakoś nie przepadałam, ale jak mam się relaksować - to się relaksuję! Podświadomość chyba zadziałała - i piling też. No i jestem zrelaksowana

No i nawet mam energię żeby zmyć glinkę z twarzy, trochę z tym zachodu jest. Ale efekt wart tej ciężkiej pracy
Działam w natchnieniu i do tego kompleksowo, więc jeszcze jedną maskę zaaplikuję, trzeba przecież odżywić, nawilżyć i zmarchy wyprasować. Oczywiście mówię tu o ewentualnych zmarchach, które mogłyby zaatakować w przyszłości
...bo dziś wynurzę się z łazienki jak Wenus z morskiej piany. I do tego pachnącej lawendą
Stary 2018-04-16, 21:35   #986
gosia261282
Gang Iren

Dobry wieczór
Bardzo lubię lawendę. Też chciałam zrobić sobie maseczkę, ale już patrzę na jedno oko i zaraz spać pójdę. Jakieś wiosenne przesilenie mnie chyba dopadło
Zamówiłam witaminy z żeń szeniem.
Stary 2018-04-17, 06:47   #987
aussiewoman
Zakorzenienie

Witam z kawą zapraszam
za oknem nareszcie słońce

Lawendę lubię, szczególnie w ogrodzie no i ten zapach wieczorową porą. Od razu czuję się jak na południu Francji

Zastrzeżona- trzymam kciuki! siła jest kobietą
Kiedy idziesz do fryzjera? ja mam umówiona wizytę 27 tuz przed wyjazdem, ale raczej nic zmieniać nie będę. Wszystkie spektakularne zmiany fryzury kończyły się u mnie totalna katastrofą. Chociaż nie powiem, ze mnie od czasu do czasu nie kusi

Anyzkowa- ależ mi smaka narobiłaś od rana ale jednak chyba na początek wolę w restauracji spróbować
Stary 2018-04-17, 07:35   #988
SovaEvree
Rozeznanie

Dobry
Kawa mile widziana...za oknem ponuro i pokrapuje cos z nieba co jakis czas.... ja chce znowu cieplo

Ale mi narobilyscie smaka na cos slodkiego wczoraj.... a juz jak LaMary napisala ze nie lubi makowca to zapragnelam wrecz sero-makowca.... ale oparlam sie pokusie, mimo ze mam cukiernie pod nosem...

Sati sniadanie na wypasie chociaz ja tez czasem takie miewam....

Miszka dieta dietą ale najwazniejsze jest jedzenie systematycznie.... osobiscie jem co 4godz (kiedys jadlam co 3 i mialam 5posilkow, teraz mam 4posilki) i jakis efekt jest... na razie nie chwale sie za glosno ale mnie cieszy ze 2part spodni sa za szerokie a jedne sie dopinaja choc juz nie chcialy...

Biore sie za prace bede podgladac
Stary 2018-04-17, 08:42   #989
Anyzkowa
Zadomowienie

LaMary krawcowa zrobi nacięcia w spodniach jak w oryginale. Mam bardzo fajną krawcową, zdolna i w lot łapie o co mi chodzi.

Falafele dobrze jest spróbować w knajpie. Nie każdemu smak odpowiada i każdy inaczej doprawia. Warto wiedzieć czego nie dodawać. Osobiście lubię cynamon w potrawach więc dodaje, kolendrę kocham i kumin również o ostrości cayenne nie wspomnę bo wielbię.
Tylko jak się trafi na złe falafele to jest przykro bo raczej trudno będzie kogoś przekonać do tego smaku.

Kawa i praca czeka. Muszę zamówienie poskładać czyli płacić i płakać i do tego skarbówka na mnie czeka

Sova masz rację, regularność posiłków i kontrola kcal to połowa sukcesu brawo za efekt
Stary 2018-04-17, 11:33   #990
Black_Satin
Raczkowanie

Aussie lece do Ciebie na kawe, bo mnie z wczoraj to juz tylko te dekoracje pozostaly... Poprosze ristretto, czarrrrrne ristretto

Uwielbiam lawende Mam na tarasie mnostwo roznych w donicach, jest ich kilka rodzajow, tak wiec kwitna juz od zaraz do pazdziernika nawet. Naprawde, w zeszlym roku do konca pazdziernika jeszcze kwitly, mam gdzies fotki nawet. Mam pelno poduszeczek z suszona lawenda, wielki "jasiek" z lawendy do zasypiana blogiego...oprocz oczywiscie roznistych balsamow i lotionow, no i wod perfumowanych (a najpiekniejsza to Eau Parfumée au thé bleu Bulgari, OMG!) Trzeba by sie po polowie maja do Prowansji wybrac, wtedy rozkwitna pola lawendowe; widzialyscie to zjawisko, przezylyscie? Jak jeszcze nie, to KONIECZNIE sobie taki wyjazd zorganizujcie, zazyczcieNIESAMOWICIE PIEKNIE, love, love, looove.A stamtad koniecznie podskoczcie szybciutko do Grasse,
przezycia warte najwiekszych pieniedzy, naprawde

A ja jeszcze na sportowo: moje nowe ubranko wiosenne; (hehe, La Mary, jak obiecalam nie pokaze sie w nim, you first ) Aussie, znasz te marke Lorna Jane, australijska? Te spodnie stamtad
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0017.jpg (72,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0018.jpg (43,8 KB, 20 załadowań)

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30 z plusem

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości