Jak go znaleźć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 12:37   #1
saha_rka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2

Jak go znaleźć?


Kochane Wizażantki,próbowałam już szukać odpowiedzi na moje pytania w wielu wątkach wyszukiwarki,ale nic nie znalazłam.
Mam tego samego faceta już od 5 lat,był i jest moim pierwszym i jedynym dotąd.Nie mam porównania z innymi,dlatego nie wiem jak to właściwie jest z orgazmem i punktem G.Otóż NIGDY nie osiągnęłam orgazmu pochwowego.Obojętnie czy stosunek trwa minute,czy mój TŻ 2 godziny się stara.Zawsze jest tak samo,po prostu go nie ma! Inaczej z łechteczkowym,ten jest zawsze.Czy kobieta może nie mieć orgazmu z powodu zbyt małego penisa swojego faceta?Nie to,żebym miała na myśli swojego,ale juz różne opcje mi chodzą po głowie.Może to głupio zabrzmi,ale czy samej można znaleźć ten punkt G?Kiedyś usłyszałam od Tż,że dziwna jestem,bo go chyba nie mam,swięc chciałabym,zeby jeszcze się zdziwił
saha_rka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 14:46   #2
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jak go znaleźć?

punkt g jest na gornej(???)-nie wiem czy mozna to tak okreslic sciance pochwy.. Mysle ze sama mozesz znalezc ten punkt.. moj tz spokojnie dosiega tam palcem wiec nie powinno byc problemu

zdarzylo mi sie nie miec orgazmu pochwowego ale orgazm lechtaczkowy tez jest przeciez ok.. nie robimy z tego jakiegos wiekszego halo..

mysle ze moze tak byc ze twoj tz ma za malego czlonka.. albo nie jest zbyt cierpliwy..

poza tym jak bedziecie mieli takie parcie na orgazm pochwowy to moze do niego nigdy nie dojsc.. zrelaksujcie sie i cieszcie tym co macie..
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 14:50   #3
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Jak go znaleźć?

Podobny temat:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=215618
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.