Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 18:11   #2611
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej mam farbke ta ponizej fotka śmigam do łazienki na farbowanko kochane trzymajcie kciuki plissssss.....napisze po farbowanku buziole
powodzenia,czekamy na relacje i fotki
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
rewelacja aaa jeszcze jedno pytanko czy te wlosy co kupilaś http://allegro.pl/wlosy-naturalne-re...427554558.html
dziękuję tak to te

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale piekna fryzurka czemu ja nie umiem tak zrobic
a niby dlaczego nie umiesz? ja też nie umiałam
i robiłam tak przy przedziałku wzielam 3 pasma i robilam warkoczyk tak jak normalnie dobierany się robi

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Dobra dziewczynki ja lece do kina na Karola buziaki
pozniej poczytam co naskrobalyscie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:14   #2612
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a niby dlaczego nie umiesz? ja też nie umiałam
i robiłam tak przy przedziałku wzielam 3 pasma i robilam warkoczyk tak jak normalnie dobierany się robi
ja nie umiem robic dobieranego wlasnie tradycyjny owszem, ale nie dobierany kiedys probowalam, robilam razem z filmikiem ilovesmac i nawet wyszedl, ale luzny byl wklejam link http://www.youtube.com/user/JLovesMa...57/PWMBGsdyxS0

a tutaj ma piekne wlosy, mega mi sie podobaja, super ma przedluzone http://www.youtube.com/user/JLovesMa.../4/fQKmE8OEbG8
poza tym bardzo lubie ja ogladac i sluchac
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:33   #2613
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

bunny
odzywki ds ktore uzywam teraz nie zawieraja silikonow
*garnier avokado i karite
*fructis nutri repair 3 olejki
*gliss kur oil nutritive 7 olejkow nowa wersja ma jeden lubiany silikon dimethicone
oraz
*nivea briilante blonde

a pantene no coz nakladam jako zabezpiecznie bo nie znalazlam narazie nic co jest lepsze od niego na moj skret cos jednak musi chronic wlosy przed zniszczeniami i tym czyms sa silikony w 1 koncowym produkciejedni daja serum czy tam jakies jedwabie ja daje wlasnie pantene
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:37   #2614
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny
odzywki ds ktore uzywam teraz nie zawieraja silikonow
*garnier avokado i karite
*fructis nutri repair 3 olejki
*gliss kur oil nutritive 7 olejkow nowa wersja ma jeden lubiany silikon dimethicone
oraz
*nivea briilante blonde

a pantene no coz nakladam jako zabezpiecznie bo nie znalazlam narazie nic co jest lepsze od niego na moj skret cos jednak musi chronic wlosy przed zniszczeniami i tym czyms sa silikony w 1 koncowym produkciejedni daja serum czy tam jakies jedwabie ja daje wlasnie pantene
A powiedz mi jaka konsystencje ma ta z avokado i karite?? Ja tak mysle intensywnie zeby ją zakupic ale czy ona nie bedzie za ciezka dla cienkich włosków?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:45   #2615
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

wstawiam moje włoski po dzisiejszym pantene

umyłam je szamponem pokrzywowym, nie nakładałam żadnej odżywki/maski. Odsączyłam lekko w ręczniku i spryskałam gliss kurem różowym, żeby się dało jakoś rozczesać na tak rozczesane, potem nałożyłam porcje orzecha włoskiego na lewą i tak samo na 2 stronę i ugniatałam koszulką bawełnianą tak z 2-3 min. nastepnie lekko podsuszyłam suszarką z dyfuzorem(ale już wiem, że lepszy efekt byłby bez suszenia)
Na prawie suche nałożyłam dosłownie krople kryształków(bo nie umiem już bez nich życ ) i to tyle..

jak Wam się podoba? w klubie wstawię z twarzą dla porównania z prostymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie758.jpg (97,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie755.jpg (66,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fale1.jpg (59,6 KB, 73 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:55   #2616
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A powiedz mi jaka konsystencje ma ta z avokado i karite?? Ja tak mysle intensywnie zeby ją zakupic ale czy ona nie bedzie za ciezka dla cienkich włosków?
jest gesta ale nie jest ciezka bo bez silikonowa wloski po niej sa najedzone bardzo ja lubie
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wstawiam moje włoski po dzisiejszym pantene

umyłam je szamponem pokrzywowym, nie nakładałam żadnej odżywki/maski. Odsączyłam lekko w ręczniku i spryskałam gliss kurem różowym, żeby się dało jakoś rozczesać na tak rozczesane, potem nałożyłam porcje orzecha włoskiego na lewą i tak samo na 2 stronę i ugniatałam koszulką bawełnianą tak z 2-3 min. nastepnie lekko podsuszyłam suszarką z dyfuzorem(ale już wiem, że lepszy efekt byłby bez suszenia)
Na prawie suche nałożyłam dosłownie krople kryształków(bo nie umiem już bez nich życ ) i to tyle..

jak Wam się podoba? w klubie wstawię z twarzą dla porównania z prostymi
pieknie
lece do klubu zobaczyc wiecej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:06   #2617
Blond Wenus
Raczkowanie
 
Avatar Blond Wenus
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Made In Poland
Wiadomości: 120
Question Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Hello.. HELP ME PLEAS, bo chcę przeprowadzic pigmentacje(na szczescie nie u siebie) i tu jest takie pytanko czy to ta pierwsza farba, która sie nakłada bez tego oxy, to możę być złoty blond( np. wellaton 9/3?)? czy musi być jakaś inna specjalna ? bo że druga farba to już jaką się chce to wiem ale co z ta pierwszą??

Edytowane przez Blond Wenus
Czas edycji: 2011-01-25 o 19:08
Blond Wenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 19:34   #2618
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princeska fajnie te włoski wyglądają i ładnie je obcięłaś ,a warkoczyk super podobają mi się takie fryzurki .Ostatnio też takiego sobie zrobiłam

HopeMagda czekamy czekamy fajnie że udało Ci się kupić tą farbkę ciekawe jak wyjdzie

Infatuated super loczki szkoda że buzie zasłaniacie bo ciężko sobie wyobrazić całość ale włoski super, żebym ja miała taki skręt
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:44   #2619
erolek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 340
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny, pomocy. Ciągle szukam tego mojego wymarzonego blondu. Nie chcę już takiego mega jasnego. Do tej pory robiłam Loreal Preference Bardzo bardzo jasny blond naturalny, potem zmieniłam na Garniera bardzo jasny blond. Od skóry mam już ciemniejszy blond wpadający w ciemny blondo-rudy kolor na długości ok 10-15 cm i przechodzi on w ten bardzo jasny blond. W kwietniu zeszłego roku poszłam do fryzjera na pasemka/refleksy, masakra jak kobita zniszczyła mi włosy. Teraz sama już sobie farbuję i podcinam i paniom fryzjerkom mówię "dziękuję".
W necie znalazłam fotkę koloru, który bardzo mi się podoba i zastanawiam się jak go uzyskać, jaką farbą?
otomix_2140_2931238.jpg
erolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:04   #2620
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Juz po...uff....dziewcz yny co ja przezyłam masakra jeszcze sie nie spotkałam zeby farbka na głowie prawie sie granatowa zrobiła juz przez chwile zwatpiłam co z tego wyjdzie.Ale jest ok odrost nie do końca jakbym moze chciała ale to chyba przez to ze nie trzymałam jakoś długo to przez ten kolor ogólnie zadowolona jestem całkowity kolorek bardzo fajny chłodny popielaty ale wiem ze sie tez napewno troszke wypłuka...
wstawie fotki światło sztuczne wiadomo o tej porze jak zrobie w dzień to tez wstawie ale to dopiero w sobote bo od jutra mam 3 dni od 6 do 18.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg preference 03 1.jpg (17,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prefernce 03.jpg (16,6 KB, 57 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:09   #2621
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
snow- baby blond na pewno ładnie wyjdzie na marginesie-słodka jest nazwa tego odcienia

Dzis zrobiłam sobie wolne od szkoły bo musze się pouczyc ale narazie idę działać z pantene...pokaze potem fotki
ja też uważam, że podobnie wyjdzie a nazwa słodziaśna



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję caskada!
Tylko ja chcialam jakąś d/s bo chcę zejść ze stosowania masek co mycie bo na 3 dzień po pantene wszystko mi klapie.
Chyba za dużo tego silikonu.
A te z twoich linków ziaja, maska elseve mają silikony i to kilka.
Ja chcę totalnie bez silikonu, szampony też już silikonowe kończę i koniec- silikony tylko w b/s do skrętu. Bo swoją droga ten pantene ma mnóstwo tego badziewia w sobie...


Agatka dzieki za info o psiuchach
Ja polecam odżywkę d/s bez silikonów Isana z olejkiem babassu, jest niesamowita i nic a nic nie obciąża

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Caskada
Swietna rozpiska. Od razu wiadomo o co chodzi. Jak bys jeszcze mogla bys napisac korymi szamponami mozna np zmywac te trudne silikony. Mi nic nie mowi szampon z sls itp. Bo ja sie na tym nie znam i to dla mnie czeski film. Najlepiej konkretna nazwa szamponu.
kochana teraz to prawie każdy szampon ma sls nawet ten brzozowy który używasz ja teraz myję mrs potters z melisą i też ma sls. To właśnie dzieki sls włosy po umyciu są takie skrzypiące i szorstkie bo on odpowiada za oczyszczenie włosków i zmycie ew. sylikonów

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ugniatalas rekami
nie wolno dotykac wlosow jak sa mokre reczkami a tym bardziej ugniatac tylko koszulka bawelniana badz pielucha lub recznikiem bawelnianym


dziewczyny momento zaraz podam info bo jest tego tyle ze nie moge ogarnac..
ja też ugniatam rękoma tzn najpierw rękoma, później ręcznikiem i później podczas suszenia rękoma, jak na filmiku jessicurl

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość


A w ogóle przeszłam się po sklepach i w sumie nic ciekawego nie ma.
Nawet z nowych kolekcji, na które szczególnie zwracałam uwagę.
Póki co nie ma na co patrzeć.
Kupiłam tylko jakieś kosmetyki które miałam kupić i tyle.
a ja widziałam już duuużo fajnych rzeczy z nowej kolekcji H&M
Kupiłaś w końcu ten tusz?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny wstawiam włosięta i warkoczyk,który robiłam 30 minut
ale pięknie i jakie śliczne włoski koniecznie zrób stockholmem

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej mam farbke ta ponizej fotka śmigam do łazienki na farbowanko kochane trzymajcie kciuki plissssss.....napisze po farbowanku buziole
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A powiedz mi jaka konsystencje ma ta z avokado i karite?? Ja tak mysle intensywnie zeby ją zakupic ale czy ona nie bedzie za ciezka dla cienkich włosków?
ja miałam ten szampon i dla mnie porażka po całej linii.. Po prostu nie umiałam nim porządnie umyć włosów.. Ledwo je wysuszyłam i były tłustawe Szampon zdecydowanie do mocno zniszczonych i przesuszonych włosów, inaczej MOCNO obciąża.. Może odżywka jest lepsza

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wstawiam moje włoski po dzisiejszym pantene

umyłam je szamponem pokrzywowym, nie nakładałam żadnej odżywki/maski. Odsączyłam lekko w ręczniku i spryskałam gliss kurem różowym, żeby się dało jakoś rozczesać na tak rozczesane, potem nałożyłam porcje orzecha włoskiego na lewą i tak samo na 2 stronę i ugniatałam koszulką bawełnianą tak z 2-3 min. nastepnie lekko podsuszyłam suszarką z dyfuzorem(ale już wiem, że lepszy efekt byłby bez suszenia)
Na prawie suche nałożyłam dosłownie krople kryształków(bo nie umiem już bez nich życ ) i to tyle..

jak Wam się podoba? w klubie wstawię z twarzą dla porównania z prostymi
ale pięknie lecę do klubu


Aaaaa dziś znów pozostawiłam sobie po umyciu loczki spodobały mi się
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 20:16   #2622
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Zapomniałam sie pochwalic ze byłam dzis na zakupkach i kupiłam sobie wreszcie
skórke w trollu,świetna jest jestem taka happy....zawsze o takiej myslałam,małej oczywiście musiałam tez cos kupic padło na fajniutkie spodenki w H&Mie i troszke pierdołków do włosków.

Wracając do kolorku włosków,wstawiłam fotki ale tak do końca nie odzwierciedlają kolorku jaki jest w rzeczywistosci sa bardziej takie srbrzyste,sama niewiem jak określic kolor.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2011-01-25 o 20:19
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:29   #2623
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snow
dziewczyny na zakreconym odradzaja ugniatanie recami wogole dotykanie wlosow jak sa mokre tylko bawelniana koszulka recznik czy pieluszka
raczki powoduja ze loki moga sie puszyc
a bawelna dobrze odciska wode nadajac ksztalt lokowi
a odzywka garniera karite i avokado rowniez jest number one na zakreconym watku odzywia wloski doglebnie ....ale nie szampon bo po co dodatkowo obciazac wloski

lece ogladac dalej seriale......
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-25 o 20:31
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:54   #2624
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Zapomniałam sie pochwalic ze byłam dzis na zakupkach i kupiłam sobie wreszcie
skórke w trollu,świetna jest jestem taka happy....zawsze o takiej myslałam,małej oczywiście musiałam tez cos kupic padło na fajniutkie spodenki w H&Mie i troszke pierdołków do włosków.

Wracając do kolorku włosków,wstawiłam fotki ale tak do końca nie odzwierciedlają kolorku jaki jest w rzeczywistosci sa bardziej takie srbrzyste,sama niewiem jak określic kolor.
ale ślicznie Ci wyszło jestem jeszcze ciekawa zdj w świetle dziennym ale naprawdę podoba mi się
i fajnie, że zakupki się udały

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow
dziewczyny na zakreconym odradzaja ugniatanie recami wogole dotykanie wlosow jak sa mokre tylko bawelniana koszulka recznik czy pieluszka
raczki powoduja ze loki moga sie puszyc
a bawelna dobrze odciska wode nadajac ksztalt lokowi
a odzywka garniera karite i avokado rowniez jest number one na zakreconym watku odzywia wloski doglebnie ....ale nie szampon bo po co dodatkowo obciazac wloski

lece ogladac dalej seriale......
aha dziękuję, w takim razie następnym razem rączkami ich nie dotknę
a jak susze (głową w dół jak na tamtym filmie jessi) to mam też ręcznikiem jednocześnie ugniatać? Czy w ogóle ich nie ruszać? I chciałam się Ciebie jeszcze zapytać, czy używanie tej odżywki d/s Isany z olejkiem babassu nie mija się trochę z celem? Bo ona jest wygładzająca, czy to jest wskazane dla loków? Czy lepiej kupić jakąś inną? Widziałam tam na tym blogu który pokazałaś polecaną też isany ale z proteinami jedwabiu, może taką lepiej kupić?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:05   #2625
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Juz po...uff....dziewcz yny co ja przezyłam masakra jeszcze sie nie spotkałam zeby farbka na głowie prawie sie granatowa zrobiła juz przez chwile zwatpiłam co z tego wyjdzie.Ale jest ok odrost nie do końca jakbym moze chciała ale to chyba przez to ze nie trzymałam jakoś długo to przez ten kolor ogólnie zadowolona jestem całkowity kolorek bardzo fajny chłodny popielaty ale wiem ze sie tez napewno troszke wypłuka...
wstawie fotki światło sztuczne wiadomo o tej porze jak zrobie w dzień to tez wstawie ale to dopiero w sobote bo od jutra mam 3 dni od 6 do 18.
Bardzo ładnie wyszło Odroscik sie mało co odznacza, trzeba sie baaardzo przyjrzec, nie widac praktycznie nic
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale ślicznie Ci wyszło jestem jeszcze ciekawa zdj w świetle dziennym ale naprawdę podoba mi się
i fajnie, że zakupki się udały



aha dziękuję, w takim razie następnym razem rączkami ich nie dotknę
a jak susze (głową w dół jak na tamtym filmie jessi) to mam też ręcznikiem jednocześnie ugniatać? Czy w ogóle ich nie ruszać? I chciałam się Ciebie jeszcze zapytać, czy używanie tej odżywki d/s Isany z olejkiem babassu nie mija się trochę z celem? Bo ona jest wygładzająca, czy to jest wskazane dla loków? Czy lepiej kupić jakąś inną? Widziałam tam na tym blogu który pokazałaś polecaną też isany ale z proteinami jedwabiu, może taką lepiej kupić?
Ja z Isany mam beżową wersje, musiałabym przeczytać skład dokładnie ale jest z tego co pamietam z pantenolem, wit. B5 i czyms tam jeszcze. Bardzo ją sobie chwale
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:07   #2626
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny wstawiam włosięta i warkoczyk,który robiłam 30 minut
do twarzy Ci

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale piekna fryzurka czemu ja nie umiem tak zrobic
Bardzo prosto taką zrobić - tez kiedyś jako długowłosa sobie taką robiłam od ucha do ucha jako "opaskę"
Kilka razy byś spróbowała i by Ci się udało

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wstawiam moje włoski po dzisiejszym pantene

umyłam je szamponem pokrzywowym, nie nakładałam żadnej odżywki/maski. Odsączyłam lekko w ręczniku i spryskałam gliss kurem różowym, żeby się dało jakoś rozczesać na tak rozczesane, potem nałożyłam porcje orzecha włoskiego na lewą i tak samo na 2 stronę i ugniatałam koszulką bawełnianą tak z 2-3 min. nastepnie lekko podsuszyłam suszarką z dyfuzorem(ale już wiem, że lepszy efekt byłby bez suszenia)
Na prawie suche nałożyłam dosłownie krople kryształków(bo nie umiem już bez nich życ ) i to tyle..

jak Wam się podoba? w klubie wstawię z twarzą dla porównania z prostymi
Same kręconowłose Pięknie

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Juz po...uff....dziewcz yny co ja przezyłam masakra jeszcze sie nie spotkałam zeby farbka na głowie prawie sie granatowa zrobiła juz przez chwile zwatpiłam co z tego wyjdzie.Ale jest ok odrost nie do końca jakbym moze chciała ale to chyba przez to ze nie trzymałam jakoś długo to przez ten kolor ogólnie zadowolona jestem całkowity kolorek bardzo fajny chłodny popielaty ale wiem ze sie tez napewno troszke wypłuka...
wstawie fotki światło sztuczne wiadomo o tej porze jak zrobie w dzień to tez wstawie ale to dopiero w sobote bo od jutra mam 3 dni od 6 do 18.
Troszkę ciepło wyszedł odrost czy tak światło pada? no i przeciągałaś farbę po całości?
Te loreale tak mają, że dziwnie zmieniają kolor w trakcie farbowania i straszą
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:19   #2627
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
do twarzy Ci



Bardzo prosto taką zrobić - tez kiedyś jako długowłosa sobie taką robiłam od ucha do ucha jako "opaskę"
Kilka razy byś spróbowała i by Ci się udało



Same kręconowłose Pięknie



Troszkę ciepło wyszedł odrost czy tak światło pada? no i przeciągałaś farbę po całości?
Te loreale tak mają, że dziwnie zmieniają kolor w trakcie farbowania i straszą
bardzo spodobal mi sie ten warkoczyk jak zobaczylam na tych zdjeciach ponizej jutro rano sprobuje zrobic taki warkocz a u Princesski wyszedl super.
poza tym ladny kolor ma ta dziewczyna taki moglabym miec i ta dlugosc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mandy-Capristo-FHM-Germanys-100-Sexiest-Women-in-the-World-8.jpg (77,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hMandy_Monrose_FHM_10.jpg (28,2 KB, 60 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:19   #2628
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Tak odrost jest cieplejszy ale to chyba przez to ze nie długo trzymałam przez ten kolor który mnie zaskoczył i zszokował,przeciagnełam po całości i miałam takie ciemne ze szok az sie wystraszyłam,cos poradze najwyzej za tydz lub dwa nie ma tragedii z tym odrostem.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:21   #2629
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
bardzo spodobal mi sie ten warkoczyk jak zobaczylam na tych zdjeciach ponizej jutro rano sprobuje zrobic taki warkocz a u Princesski wyszedl super.
poza tym ladny kolor ma ta dziewczyna taki moglabym miec i ta dlugosc
śliczne włosy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 21:37   #2630
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Zżera mnie zazdrość, jak patrzę na te wasze blondy
I cały czas nie mogę się powstrzymać przed kolejną kąpielą i farbowaniem.
Końcówki włosów zaczynają już wracać do normalności i to kusi.
I wszędzie widzę blondyny,takie piękne! Ale..byle do końca lutego!


jak kiedyś mówiłam,że blondynki są bez wyrazu i ciężko ładną znaleźć, a brunetki to 8.cud świata to teraz odwrotnie
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:43   #2631
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Zżera mnie zazdrość, jak patrzę na te wasze blondy
I cały czas nie mogę się powstrzymać przed kolejną kąpielą i farbowaniem.
Końcówki włosów zaczynają już wracać do normalności i to kusi.
I wszędzie widzę blondyny,takie piękne! Ale..byle do końca lutego!


jak kiedyś mówiłam,że blondynki są bez wyrazu i ciężko ładną znaleźć, a brunetki to 8.cud świata to teraz odwrotnie
Eee ale powiem ci ze cos w tym jest. Bo jak ja widze blondynki na miescie to albo:
-takie zwykle, nijakie, ani to jakos sie nie pomaluje, ani nie uczesze...
-solara, białe włosy, tipsy w góre jeeeee

Naprawde niewiele widze ładnych, zadbanych, zwracajacych uwage blondynek. Ale jak już są to naprawde są boskie Brunetek za to pełno.
Bede jednym z tych wyjątków
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:49   #2632
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

masakra z tymi spalonymi skwarami..
Pamiętam,jak oznajmiłam swoim znajomym,że chcę stać się blondyną,już mnie wrzucili do jednego wora z plastikami. Jeszcze trochę i by mi kupili karnet na solarę i białe kozaczki,a co!

A przecież tyle jest ślicznych,delikatnych blondynek
Jejejej,zaraz oszaleje. Chce być już taka no,sto pro
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:53   #2633
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość



ja miałam ten szampon i dla mnie porażka po całej linii.. Po prostu nie umiałam nim porządnie umyć włosów.. Ledwo je wysuszyłam i były tłustawe Szampon zdecydowanie do mocno zniszczonych i przesuszonych włosów, inaczej MOCNO obciąża.. Może odżywka jest lepsza
Kurcze, ja juz sama nie wiem
Wlasnie ja chcialam ze wzgledu na to ze podobno dobrze nawilża. No ale moje wlosy sa lekkie, i cienkie przez to cieniowanie i podejrzewam ze jednak moze obciazac bo ma bogaty skład
A ta Isana na chwile obecna nawilża mi troszke za mało włosy.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:53   #2634
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

HopeMagda fajnie że jesteś zadowolona ale wstaw jeszcze foty w dzień to porównamy - fajnie wyszło a z jaką wodą robiłaś?

buahhot super ta pierwsza fotka taki kolorek mi się marzy ... i ten warkoczyk ślicznie wygląda na włoskach
dziewczynki jaki to poziom ? jaką farbką można by uzyskać taki kolor? Bunny podpowiedz..
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-01-25 o 21:58
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:03   #2635
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Czy któraś z was używała tej farby?
Podoba mi się kolorek i przystępna cenaa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WELLA Wellaton Farba do włosów Jasny popielaty blond ( 81 ).jpg (8,5 KB, 15 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:04   #2636
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Woda orginalna od farbki chyba 9% tak myśle bo to seria rozjasniająca,jak bedzie wszystko ok i w miare równo sie wypłuka na taki całkiem jasny naturalny blondzik bo mysle ze tak bedzie to uzyje jej jeszcze raz,ale tym razem bez nerwów dłuzej na odroście potrzymam.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:13   #2637
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Zżera mnie zazdrość, jak patrzę na te wasze blondy
I cały czas nie mogę się powstrzymać przed kolejną kąpielą i farbowaniem.
Końcówki włosów zaczynają już wracać do normalności i to kusi.
I wszędzie widzę blondyny,takie piękne! Ale..byle do końca lutego!


jak kiedyś mówiłam,że blondynki są bez wyrazu i ciężko ładną znaleźć, a brunetki to 8.cud świata to teraz odwrotnie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Eee ale powiem ci ze cos w tym jest. Bo jak ja widze blondynki na miescie to albo:
-takie zwykle, nijakie, ani to jakos sie nie pomaluje, ani nie uczesze...
-solara, białe włosy, tipsy w góre jeeeee

Naprawde niewiele widze ładnych, zadbanych, zwracajacych uwage blondynek. Ale jak już są to naprawde są boskie Brunetek za to pełno.
Bede jednym z tych wyjątków
No nie wiem mnie się wydaje, że blond włosy (nie platyna) są mniej wymagające. Łagodzą rysy, rozświetlają i większość dziewczyn wygląda w nich ładnie, świeżo i delikatnie
Za to mało która brunetka mi się podoba. Moim zdaniem ciemne kolory są bardzo wymagające. Pochłaniają światło i trzeba mięć piękną cerę, żeby nie wyglądała na zszarzałą Nie mówiąc o tym, że ciemne włosy lepiej pasują osobom z delikatnymi rysami twarzy Wśród brunetek są straszne kontrasty, bo jak już się trafi jakaś ładna, to najczęściej jest przepiękna
Ja tam wolę blondynki i szatynki i mój facet na szczęście też
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:20   #2638
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dobrze powiedziane-ŚWIEŻO!
w swoich ciemnych włosach, gdy się nie wypiękniłam (tapetka), czułam się jak bezdomna w jasnych właśnie jakoś tak świeżo.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:25   #2639
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
No nie wiem mnie się wydaje, że blond włosy (nie platyna) są mniej wymagające. Łagodzą rysy, rozświetlają i większość dziewczyn wygląda w nich ładnie, świeżo i delikatnie
Za to mało która brunetka mi się podoba. Moim zdaniem ciemne kolory są bardzo wymagające. Pochłaniają światło i trzeba mięć piękną cerę, żeby nie wyglądała na zszarzałą Nie mówiąc o tym, że ciemne włosy lepiej pasują osobom z delikatnymi rysami twarzy Wśród brunetek są straszne kontrasty, bo jak już się trafi jakaś ładna, to najczęściej jest przepiękna
Ja tam wolę blondynki i szatynki i mój facet na szczęście też
Pewnie zalezy od miejsca, nie kazdemu blond pasuje, tak jak i nie kazdemu pasuja ciemne wlosy
Ja widze naprawde sporo blondynek ktore wogole o kolor nie dbaja, cere maja szara, zmeczona. Sporo tez takich brunetek jest oczywiscie

Ale patrzac po ludziach to tak:
-więcej jest ładnych brunetek
ALE
-te które są tymi fajnymi blondynkami biją je czesto na głowe Właśnie tą delikatnoscia.

No i mi sie wydaje ze hmmm blondynki są takie delikatne i seksowne jednoczesnie, a brunetki to taki typ no inny zupelnie

Ale ja osobiscie lubie i te i te
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:25   #2640
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Blond Wenus Pokaż wiadomość
Hello.. HELP ME PLEAS, bo chcę przeprowadzic pigmentacje(na szczescie nie u siebie) i tu jest takie pytanko czy to ta pierwsza farba, która sie nakłada bez tego oxy, to możę być złoty blond( np. wellaton 9/3?)? czy musi być jakaś inna specjalna ? bo że druga farba to już jaką się chce to wiem ale co z ta pierwszą??
Ja szczerze mowiac nie rozumiem nic z Twojego pytania

HopeMagda
no i zostajesz jasną blondynką widzę

snowhitee ja byłam w HM i w sumie nic mi w oko nie wpadło. Coś widzialas konkretnego?
Kosmetyków zaupiłam troszkę, akurat w Sephorze i kupiłam Diora.
Zobaczymy jak się będzie spisywał, mam nadzieję że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.