Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 14:14   #2821
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny - na odwyk kosmetykowy to możecie sobie iść, bez kosmetyków jakoś dacie radę. Ale odwyk ode mnie to ponad Wasze siły

Tak, to ten olej z nigelli. Jest tez u nich troszke tańsza wersja (niedużo, ze 4 zł) ale taka zwykła, nie BIO - kup BIO, bo ta zwykła pachnie gorzej
Jeśli chciałabyś mniejszą pojemność to może ta: http://www.helfy.pl/olejek-z-nigelli...czarnego-kminu
Ja tej firmy oleju nie miałam, ale zastanawiałam sie nad nim, bo pojemność mniejsza i na wypróbowanie ok. Okazało sie, że dobrze zrobiłam biorąc alepię 110 ml, bo juz sie kończy tylko ten z helfy nie ma rozpylacza (rozpylacze są cudne i ułatwiają życie..).
Co do oleju z róży argile provence - a nie lepiej wziąć ten sam olej, ale firmy Alepia za niższą ceną i w ponad dwa razy większej pojemności??? Ja ma ten http://biolander.com/produkty/katego...osqueta-110ml/
Żadna z nas nawet nie pomyślałaby o odwyku od Ciebie

Dzięki anula, wezmę wersję BIO z rozpylaczem Na stronce helfy pisze, że ten olej ma działanie rozgrzewające, ten z alepi też? Zauważyłaś coś takiego?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Zaliczyłam. ^^ Kolejny przedmiot z głowy.
Gratuluje!!

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Pani, daj pani spokój, ja nie mogę, zamykam oczy jak są zdjęcia

Kokosa nie trzeba trzymać w lodówce, on do 25 stopni może stać na wierzchu. Nie psuje się
Ja chyba też zacznę zamykać oczy To będzie najlepsza metoda na te Kusicielki

Oo, widzisz Kotwilko nie wiedziałam, ja cały czas trzymam swój kokos w lodówce, niepotrzebnie

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Kwasku cytrynowego próbowałam, ale mam silne wrażenie, że on rozjaśnia włosy - gdzieś mi się kołacze informacja, że domowy sposób na rozjaśnianie włosów to właśnie płukanka z soku z cytryn (ew. kwasku właśnie). Proszek z mango i trawki cytrynowej są poza moim zasięgiem. Sok z cytrusów (grejfruta konkretnie) próbowałam, ale mam silne wrażenie niedopłukania...
Ocet próbowałam jabłkowy i zwykły, oba płukały świetnie, oba wygładzały włosy i oba śmierdziały długo i wytrwale Niestety moje włosy "chłoną" każdy zapach...
vea7, dobrze Ci się wydaje Ja jak byłam młodziutka miałam piękne włoski blond, potem zaczęły mi ciemnieć i właśnie sokiem z cytryny starałam się je troszkę rozjaśnić Poniekąd się udawało

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, ja Ci zapomniała bardzo ważnej rzeczy napisac o oleju z nigelli!!
Ja mam cerę mieszaną i ten olej po jakichś 10 dniach trochę mnie wysuszył. Gdzies kiedys znalazłam informację, że to jest takie przejściowe, bo olej reguluje wydzielanie sebum, ale ja od tamtej pory uzywam go okazjonalnie, jak coś mi sie papra na ryjku
Mój TŻ ma skórę bardziej tłustą ode mnie i nie narzeka na wysuszanie, ale z całą pewnością cera nie przetłuszcza mu sie tak bardzo jak kiedyś.
Podsumowując - dla cery tłustej napewno jest ok, do cery normalnej/mieszanej nie mogę się konkretnie wypowiedzieć, bo tak jak napisałam ja spękałam i przestałam uzywać regularnie
A tak w ogóle to nie wiem czy już o tym pisałam ale koleżanka, która dostała ode mnie kilka ml oleju z nigelli zastosowała go na ciemieniuche syna, która go dopadła w wieku ok 2 lat (mały chorował na oskrzela i po prostu nie myła mu włosków przez dłuższy czas, żeby sie nie doprawił do końca) i po 3-4 krotnym posmarowaniu olejem ciemieniucha poszła precz!

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

A chwaliłam sie już, że zamówiłam skwalan? nie moge się doczekać!
Będę po nim piękna i młoda
Chociaż mój TZ zawsze na taki mój tekst odpowiada, że on tez był kiedys "piękny i młody", a teraz mu tylko "i" zostało
Ja mu wtedy zawsze mówię, że ... trudno się z nim nie zgodzić
Hm, a do skóry suchej się nada ? Kurcze zmartwiłaś mnie troszke Nie wiem teraz czy byłby dla mnie dobry ten olej.. Ewentualnie mogłabym go stosować tylko czasami. Ale kicha.. a ten olej z mieszanki kilku olejów, nie wysusza Ci skóry?

Ciesze się, że olej nigelli pomógł dzieciaczkowi

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie siostra do mnie zadzowniła,że dostałam darmowe próbki JMO a oczywiście zupełnie się ich nie spodziewałam.

Mam odżywki do włosów i szampon.Mam 2 balsamy do ciała i jakieś produkty do twarzy-jak ja chcę już do domu
super, że doszły do Ciebie próbeczki! Wstawisz potem foteczki, prawda I opiszesz wrażenia, prawda
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:48   #2822
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny właśnie siostra do mnie zadzowniła,że dostałam darmowe próbki JMO a oczywiście zupełnie się ich nie spodziewałam.

Mam odżywki do włosów i szampon.Mam 2 balsamy do ciała i jakieś produkty do twarzy-jak ja chcę już do domu
Gratuluje, cieszę się razem z tobą Skąd te próbki ? I napisz potem, co tam dokładnie jest

Ja też dostałam próbki JMO z estyl, czekam jeszcze na te od dystrybutora Dotarło dzisiaj do mnie jeszcze serum migdałowe z BU z wymianki. Będzie testowanie
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:50   #2823
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Caameroon, nie mam pojęcia jak zereaguje na nigellę sucha skóra
W którymś sklepie jednak pamiętam, że osoby uzywające mydła alep z nigellą właśnie skarżyły sie na wysuszanie. Kurcze, niw eim co Ci doradzić, bo patrząc na mojego faceta, to fajne rzeczy robi, ale on ma inną skórę jednak...Działania rozgrzewającego nie zauważyłam.
Olej wspaniały nie wysusza i jest naprawdę fajny.
A co ma ten olej robić? Bo może z róży byłby najlepszy? On i ładnie nawilża, nie wysusza, a i pomaga zwalczać dziady na ryjku i pomaga w zabliźnianiu.

No wiesz, bo skoro nie możecie iść na odwyk ode mnie, to i z tym kosmetykowym może być ciężko
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:27   #2824
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dostałam to z tej strony na FB.A mam tak:balsam i żel pomarańcza z wanilią,żel złuszczający z jojobą i żeń-szeniem do twarzy,szampon rozmaryn i lawenda,odżywka lawenda-avocado i hibiskus-miód i serum do twarzy z wit C.

Ale zła jestem.We wtorek dostałam maila,że wysyłka z helfy zmoim wyczekanym olejkiem poszła,a przed chwilą Pani zadzwoniła do mnie,że mieli awarię systemu i przesyłka jest u nich,bo nie maja maseczki,którą zamawiałam i mieć jej już nie będąSzukam czegoś w zamian,a sama nie wiem co mam od nich wziąć?Możecie polecić jakieś maski z helfy?I do tego paczkę mi wyślą dopiero w poniedziałekWez to teraz tyle czasu czekaj

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

caameron może zamów sobie ten olejek z samej róży?róża jest polecana do suchej skóry chyba najbardziej to myślę,że ten byłby najodpowiedniejszy.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:32   #2825
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dostałam to z tej strony na FB.A mam tak:balsam i żel pomarańcza z wanilią,żel złuszczający z jojobą i żeń-szeniem do twarzy,szampon rozmaryn i lawenda,odżywka lawenda-avocado i hibiskus-miód i serum do twarzy z wit C.

Ale zła jestem.We wtorek dostałam maila,że wysyłka z helfy zmoim wyczekanym olejkiem poszła,a przed chwilą Pani zadzwoniła do mnie,że mieli awarię systemu i przesyłka jest u nich,bo nie maja maseczki,którą zamawiałam i mieć jej już nie będąSzukam czegoś w zamian,a sama nie wiem co mam od nich wziąć?Możecie polecić jakieś maski z helfy?I do tego paczkę mi wyślą dopiero w poniedziałekWez to teraz tyle czasu czekaj
A do czego konkretnie chcesz tą maseczkę, jakie ma mieć działanie ?
Też mam próbkę szamponu z lawendą i rozmarynem
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:41   #2826
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A do czego konkretnie chcesz tą maseczkę, jakie ma mieć działanie ?
Też mam próbkę szamponu z lawendą i rozmarynem
Jakąś oczyszczającą
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 16:24   #2827
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, nie mam pojęcia jak zereaguje na nigellę sucha skóra
W którymś sklepie jednak pamiętam, że osoby uzywające mydła alep z nigellą właśnie skarżyły sie na wysuszanie. Kurcze, niw eim co Ci doradzić, bo patrząc na mojego faceta, to fajne rzeczy robi, ale on ma inną skórę jednak...Działania rozgrzewającego nie zauważyłam.
Olej wspaniały nie wysusza i jest naprawdę fajny.
A co ma ten olej robić? Bo może z róży byłby najlepszy? On i ładnie nawilża, nie wysusza, a i pomaga zwalczać dziady na ryjku i pomaga w zabliźnianiu.

No wiesz, bo skoro nie możecie iść na odwyk ode mnie, to i z tym kosmetykowym może być ciężko
Czyli jednak olej z nigellą może wysuszyć..
Olej z róży kupie na pewno, to już postanowione Tylko zastanawiałam się jeszcze czy nie kupić też tego z nigellą.. Ten z różą też pomaga zwalczyć niechciane dziady? Bo mi ogólnie chodziło żeby olej, właśnie pomagał szybciej regenerować skóre po jakiś wypryskach, zapobiegał ich powstawaniu, zabliźniał i choć trochę odżywiał Duże mam wymagania więc pomyślałam, że jeden olej może im nie sprostać i kupie jakieś dwa Jak myślisz? Sama róża da rade?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dostałam to z tej strony na FB.A mam tak:balsam i żel pomarańcza z wanilią,żel złuszczający z jojobą i żeń-szeniem do twarzy,szampon rozmaryn i lawenda,odżywka lawenda-avocado i hibiskus-miód i serum do twarzy z wit C.

Ale zła jestem.We wtorek dostałam maila,że wysyłka z helfy zmoim wyczekanym olejkiem poszła,a przed chwilą Pani zadzwoniła do mnie,że mieli awarię systemu i przesyłka jest u nich,bo nie maja maseczki,którą zamawiałam i mieć jej już nie będąSzukam czegoś w zamian,a sama nie wiem co mam od nich wziąć?Możecie polecić jakieś maski z helfy?I do tego paczkę mi wyślą dopiero w poniedziałekWez to teraz tyle czasu czekaj

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

caameron może zamów sobie ten olejek z samej róży?róża jest polecana do suchej skóry chyba najbardziej to myślę,że ten byłby najodpowiedniejszy.
Ah, szczęściara Ja też do nich napisałam ale mi chyba nie przyślą Testuj i nam opowiesz swoje wrażenia

Co do helfy, to wczas Cię poinformowali, że maseczki nie ma i nie będzie I teraz człowieku martw się i wybieraj coś innego.. nie lubie czegoś takiego

anakazar, dzięki za zainteresowanie róże na pewno zamówie, tylko myślałam nad czymś jeszcze.. Ty chyba zamówiłaś sobie olej wspaniały, dobrze pamiętam? Bo ciekawa jestem jak się u Ciebie sprawdzi Bardzo go anula wychwala Na co będziesz go używała?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 16:36   #2828
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Ah, szczęściara Ja też do nich napisałam ale mi chyba nie przyślą Testuj i nam opowiesz swoje wrażenia

Co do helfy, to wczas Cię poinformowali, że maseczki nie ma i nie będzie I teraz człowieku martw się i wybieraj coś innego.. nie lubie czegoś takiego

anakazar, dzięki za zainteresowanie róże na pewno zamówie, tylko myślałam nad czymś jeszcze.. Ty chyba zamówiłaś sobie olej wspaniały, dobrze pamiętam? Bo ciekawa jestem jak się u Ciebie sprawdzi Bardzo go anula wychwala Na co będziesz go używała?
Tak ja czekam na wspaniały-właśnie od helfy,a tu oni zrobili mi taką niemiłą niespodziankęMam go zamiar używać na twarz,szyję,dekolt i do biustu-jak mi się spodoba to zamówię go znowu wraz z różanym

Może też wez ten wspaniały?

Jutro włosy umyję JMO to zdam relację,a dzisiaj wymyję się i wybalsamuję JMO.Ja niecierpię żeli pod prysznic i nigdy ich nie używam,nawet na porodówkę i na wakację biorę zawsze kostki mydła,choć butla żelu wygodniejsza-to żel JMO mnie nie skusi na 100%.Fajnie,że takie duże są te te próbki,bo mi 10 ml na trochę starczy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 17:46   #2829
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Czyli jednak olej z nigellą może wysuszyć..
Olej z róży kupie na pewno, to już postanowione Tylko zastanawiałam się jeszcze czy nie kupić też tego z nigellą.. Ten z różą też pomaga zwalczyć niechciane dziady? Bo mi ogólnie chodziło żeby olej, właśnie pomagał szybciej regenerować skóre po jakiś wypryskach, zapobiegał ich powstawaniu, zabliźniał i choć trochę odżywiał Duże mam wymagania więc pomyślałam, że jeden olej może im nie sprostać i kupie jakieś dwa Jak myślisz? Sama róża da rade?



Ah, szczęściara Ja też do nich napisałam ale mi chyba nie przyślą Testuj i nam opowiesz swoje wrażenia

Co do helfy, to wczas Cię poinformowali, że maseczki nie ma i nie będzie I teraz człowieku martw się i wybieraj coś innego.. nie lubie czegoś takiego

anakazar, dzięki za zainteresowanie róże na pewno zamówie, tylko myślałam nad czymś jeszcze.. Ty chyba zamówiłaś sobie olej wspaniały, dobrze pamiętam? Bo ciekawa jestem jak się u Ciebie sprawdzi Bardzo go anula wychwala Na co będziesz go używała?
Pszepszam bardzo, Caameroon co to za plany zakupowe, hę?

Ankazar, te próbki przyszły do Ciebie poleconym czy zwykłym listem ? A i jak nie wyrzuciłaś opakowania, to możesz napisać z jakiej miejscowosci były wysyłane?
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-06-16 o 17:48
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:09   #2830
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Pszepszam bardzo, Caameroon co to za plany zakupowe, hę?

Ankazar, te próbki przyszły do Ciebie poleconym czy zwykłym listem ? A i jak nie wyrzuciłaś opakowania, to możesz napisać z jakiej miejscowosci były wysyłane?
Mam tylko już pół koperty i wiem tylko,że przyszły z Warszawy

Ja już po prysznicu i tak żel i balsam mają strasznie intensywny zapach-bardzo słodki i bardzo ładny-jeśli ktoś lubi słodycz.Zapch się ciągnie za mną jak najlepsze perfumy i poweim szczerze,że mi trochę przeszkadza.Cały dom mi pachnie tą słodkością.
Żel to twarzy z jojobą ku mojemu wielkiemu zdziwieniu ma drobinki jak peeling-to pewnie one mają być odpowiedzialne za ten efekt złuszczeniazapa ch cudowny takie pomarańczowyjednak czułam się niedomyta-mydło jest bardziej konkretne.Tutaj oczyszczenie jest takie delikatne.
Ogólnie bez szału jak dla mnie.
Jutro przetestuje szampon i odżywkę i mam nadzieję,że będę bardziej zadowolona.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:39   #2831
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar super, że masz próbki!!
Notuj dokładnie wszystkie spostrzeżenia i doznania mnie najbardziej szampon i odżywki interesują, więc nie pomijaj nic
Wiesz, Ty chyba masz po prostu pecha z tymi sklepami - kolejny wystawia Twoją cierpliwość na próbę


Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Czyli jednak olej z nigellą może wysuszyć..
Olej z róży kupie na pewno, to już postanowione Tylko zastanawiałam się jeszcze czy nie kupić też tego z nigellą.. Ten z różą też pomaga zwalczyć niechciane dziady? Bo mi ogólnie chodziło żeby olej, właśnie pomagał szybciej regenerować skóre po jakiś wypryskach, zapobiegał ich powstawaniu, zabliźniał i choć trochę odżywiał Duże mam wymagania więc pomyślałam, że jeden olej może im nie sprostać i kupie jakieś dwa Jak myślisz? Sama róża da rade?

Ja jestem z róży zadowolona - po kilku dniach widze działanie regenerujące i zabliźniające. Oczywiście po 4 dniach nie mam idealnie pięknej i ślicznej paszczy, ale naprawdę codziennie rano, po nocnym użyciu, widzę działanie a nawilża baaardzo fajnie i całkiem nieźle sie wchłania, troche wolno, ale nie zostaje taka sliska powłoka, której nie lubię. Jest delikatny film, jak to po olejach, ale nie taki sliski
Ten wspaniały tez jest fajny... On taki bardziej wszechstronny .
Ale weź pod uwage ich objętość i zastanów się, czy dasz radę zużyć oba - jeśli będziesz używała sama, to trochę Ci zajmie to czasu... Ja na twarz zuzywam wieczorem -3 psiki atomizera a to bardzo mało. Jeśli więc nie zamierzasz używac na inne partie ciała, to dwa będziesz miała na rok
Natomiast jeśli chcesz używac nie tylko na twarz (u nas dużo idzie na cycki Młodej ) to weź oba, bo oba bardzo mi odpowiadają. A ten wspaniały zawiera tez nigellę - więc będziesz mieć nigllę, ale w towarzystwie innych olejków napewno Cię nie wysuszy!!

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Anakazar a Ty masz sobie znależć coś w zamian za tą maseczke z glinki czerwonej?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 18:47   #2832
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A chwaliłam sie już, że zamówiłam skwalan? nie moge się doczekać!
Będę po nim piękna i młoda
A gdzie zamawiałaś? Ja mam skwalan z BU i powiem Ci,że fajny jest Tylko kurcze ciągle mam jakieś wyrzuty,że zamiast minimalizować swoje zasoby pielęgnacyjne (żeby jakoś uprościć to wszystko) to pod same oczy mam trzy regularne produkty (o okazjonalnych już nie wspomnę
Byłam dziś u dermatologa i zostałam skomplementowana bardzo

Pytałam,czemu uważa,że olejek wysusza - powiedziała,że "epidermalna utrata wody" następuje i że to głównie dotyczy tych oliwek drogeryjnych (olejami naturalnymi pozwoliła paszczę smarować,ale żebym uważała na uczulenia

Dziewczyny!!! Od dwóch dni chodzi mi po głowie koncept,żeby całą tą wiedzę naszą jakoś usystematyzować
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:54   #2833
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Mhm skwalan mam z ZSK - wzięłam razem z korundem, bazą do maseczki peel-off, olejkiem z drzewa herbacianego i hydrolatem z kwiatów słodkiej pomaranczy
Jestem bardzo ciekawa skwalanu, bo szykowałam sie na niego od ponad roku, ale tak jako zawsze wychodziło.... Korund tez mnie zaintrygował bardzo i ta baza do maseczek..Oj niepotrzebnie znowu zaczęłam zaglądać na ZSK, niepotrzebnie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:59   #2834
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar super, że masz próbki!!
Notuj dokładnie wszystkie spostrzeżenia i doznania mnie najbardziej szampon i odżywki interesują, więc nie pomijaj nic
Wiesz, Ty chyba masz po prostu pecha z tymi sklepami - kolejny wystawia Twoją cierpliwość na próbę



Anakazar a Ty masz sobie znależć coś w zamian za tą maseczke z glinki czerwonej?
Anula Ty tak pięknie opisujesz ten olejek różany,że muszę go miećTylko na pewno dwóch na raz nie otworzę,bo ja jestem samiusieńka w zużywaniu kosmetyków.

Nic mi nie mów na temat mojego pechapóki co nie zawiodły mnie kosmetykinatury-do tego jeszcze przesyłka gratis nawet za produkt za 10zł.

Tzn.Pani powiedziała,żebym robiła co chcę.Mogłam nic nie domawiać w zamian.Ja sama zdecydowałam,że chcę jeszcze jakaś maskę,bo zapłaciłam aż 18zł za przesyłkę(pobraniową)to szkoda mi było brać tylko 2 kosmetyków,więc dołożyłam jeszcze maseczkę jakąś tonizująco-oczyszczającą.
Aaa tak za tą z glinki czerwonej i Pnai powiedziała,że znika ona już w ogóle nie sklepu

Ja też najbardziej liczę na kosmetyki JMO do włosów.Mam nadzieję,że roczarowana nie będę.

A zapach balsamu do tej pory czuć bardzoTż jak wszedł z dworu do domu to się zapytał czy zrobiłam jakieś ciasto owocowe
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:03   #2835
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon, nie mam pojęcia jak zereaguje na nigellę sucha skóra
W którymś sklepie jednak pamiętam, że osoby uzywające mydła alep z nigellą właśnie skarżyły sie na wysuszanie. Kurcze, niw eim co Ci doradzić, bo patrząc na mojego faceta, to fajne rzeczy robi, ale on ma inną skórę jednak...Działania rozgrzewającego nie zauważyłam.
Olej wspaniały nie wysusza i jest naprawdę fajny.
A co ma ten olej robić? Bo może z róży byłby najlepszy? On i ładnie nawilża, nie wysusza, a i pomaga zwalczać dziady na ryjku i pomaga w zabliźnianiu.

No wiesz, bo skoro nie możecie iść na odwyk ode mnie, to i z tym kosmetykowym może być ciężko
olej wspaniały jest boski
zamówiłam go,bo wiosną jakoś z przerażeniem stwierziłam,że ciągle dbam o gębę jak szalona a tu mi rączki znienacka się postarzały i przez kilka tygodni bardzo pomógł jeszcze się czasem dosmarowuję kremem do rąk cytrynowym Pat&Rub,który bez olejku by nie dał rady nawet młodszej skórze
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:06   #2836
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A ja też złożyłam zamówienie na zsk.Zamówiłam korund,peeling z nasion truskawki,spirulinę,olej jojoba i pojemniczki.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:06   #2837
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A chwaliłam sie już, że zamówiłam skwalan? nie moge się doczekać!
Będę po nim piękna i młoda
Chociaż mój TZ zawsze na taki mój tekst odpowiada, że on tez był kiedys "piękny i młody", a teraz mu tylko "i" zostało
Ja mu wtedy zawsze mówię, że ... trudno się z nim nie zgodzić


A co to jest skwalan? Ja też chcę być piękna, więc chętnie się dowiem co to.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:06   #2838
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A gdzie zamawiałaś? Ja mam skwalan z BU i powiem Ci,że fajny jest Tylko kurcze ciągle mam jakieś wyrzuty,że zamiast minimalizować swoje zasoby pielęgnacyjne (żeby jakoś uprościć to wszystko) to pod same oczy mam trzy regularne produkty (o okazjonalnych już nie wspomnę
Byłam dziś u dermatologa i zostałam skomplementowana bardzo

Pytałam,czemu uważa,że olejek wysusza - powiedziała,że "epidermalna utrata wody" następuje i że to głównie dotyczy tych oliwek drogeryjnych (olejami naturalnymi pozwoliła paszczę smarować,ale żebym uważała na uczulenia

Dziewczyny!!! Od dwóch dni chodzi mi po głowie koncept,żeby całą tą wiedzę naszą jakoś usystematyzować
Piszemy książkę? Ooo albo wiem, załóżmy wspólnego naturalnego bloga
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mhm skwalan mam z ZSK - wzięłam razem z korundem, bazą do maseczki peel-off, olejkiem z drzewa herbacianego i hydrolatem z kwiatów słodkiej pomaranczy
Jestem bardzo ciekawa skwalanu, bo szykowałam sie na niego od ponad roku, ale tak jako zawsze wychodziło.... Korund tez mnie zaintrygował bardzo i ta baza do maseczek..Oj niepotrzebnie znowu zaczęłam zaglądać na ZSK, niepotrzebnie
Wyłaź stamtąd!
Czy znacie jakiś naturalny(czy mineralny) bronzer dal jasnej cery który nie byłby pomarańczowy? Dostała dziś próbkę Waikiki od Zai ale jakaś pomarańcz przebija z niego na mojej buzi będę jeszcze testować, moze na Lumiere jakoś inaczej będzie wyglądał.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:14   #2839
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Na co będziesz go używała?
Nie do mnie to pytanie,ale oprócz dłoni używam jeszcze na biust i dekolt czasem na łydki

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość


A co to jest skwalan? Ja też chcę być piękna, więc chętnie się dowiem co to.
TU dużo piszą
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 19:14   #2840
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Czy znacie jakiś naturalny(czy mineralny) bronzer dal jasnej cery który nie byłby pomarańczowy? Dostała dziś próbkę Waikiki od Zai ale jakaś pomarańcz przebija z niego na mojej buzi będę jeszcze testować, moze na Lumiere jakoś inaczej będzie wyglądał.
Dobrze, że napisałaś mi, że przyszedł Już się martwiłam.

Ja na razie 2 dni smaruje się olejkiem z róży. Więc dużo na ten temat nie mogę powiedzieć, ale za jakiś czas Wam napiszę czy wybieram się do Anuli z pałą czy z butelką
I apeluje: wstrzymajcie się z kupnem! (to tak aby Was wesprzeć w waszym postanowieniu odwykowym) Przynajmniej do momentu, kiedy będziecie znały kolejną opinię na jego temat
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:16   #2841
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja też złożyłam zamówienie na zsk.Zamówiłam korund,peeling z nasion truskawki,spirulinę,olej jojoba i pojemniczki.
i teraz to mówisz??? i jak korund??
EDIT
przecztałam jeszcze raz Twoje wypowiedź o korundzie, tym razem ze zrozumieniem i już sie domyslam, że Ty tez dopiero na niego czekasz....
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość


A co to jest skwalan? Ja też chcę być piękna, więc chętnie się dowiem co to.
ja kupiłam na zsk, ale tu jest pieknie skwalan opisany.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-squalane.html
tylko Ty dziecko za młoda jeszcze na jego dobrodziejstwa - do niego trzeba sie troche zestarzeć
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-16 o 19:25
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:18   #2842
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
i teraz to mówisz??? i jak korund??

ja kupiłam na zsk, ale tu jest pieknie skwalan opisany.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-squalane.html
tylko Ty dziecko za młoda jeszcze na jego dobrodziejstwa - do niego trzeba sie troche zestarzeć
Tam jest napisane, że po 20 roku życia, a ja jestem już po 20. Czyli mogę zacząć być piękna.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:20   #2843
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dobrze, że napisałaś mi, że przyszedł Już się martwiłam.

Ja na razie 2 dni smaruje się olejkiem z róży. Więc dużo na ten temat nie mogę powiedzieć, ale za jakiś czas Wam napiszę czy wybieram się do Anuli z pałą czy z butelką
I apeluje: wstrzymajcie się z kupnem! (to tak aby Was wesprzeć w waszym postanowieniu odwykowym) Przynajmniej do momentu, kiedy będziecie znały kolejną opinię na jego temat
Dużo na jego temat mówić nie musisz, ale troche bys mogła
Ciekawa jestem, czy na innych tez działa jak na mnie i Młodą.
No uchyl rąbka tajemnicy.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:27   #2844
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dużo na jego temat mówić nie musisz, ale troche bys mogła
Ciekawa jestem, czy na innych tez działa jak na mnie i Młodą.
No uchyl rąbka tajemnicy.....
Będę tajemnicza jak .... ciemny korytarz
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:33   #2845
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!! Od dwóch dni chodzi mi po głowie koncept,żeby całą tą wiedzę naszą jakoś usystematyzować
Myślę, że gdyby każda dziewczyna zrobiła swoją listę TOP 10 to by już dużo dało Wiadomo by było co MUSIMY KONIECZNIE mieć, bez czego nie da się żyć Myślałaś już o jakiś sposobie usystematyzowania tego?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:40   #2846
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Myślę, że gdyby każda dziewczyna zrobiła swoją listę TOP 10 to by już dużo dało Wiadomo by było co MUSIMY KONIECZNIE mieć, bez czego nie da się żyć Myślałaś już o jakiś sposobie usystematyzowania tego?
Mam taką koncepcję,trochę na wzór KWC;żeby pod linkami np.czyszczanie,odżywian ie,nawilżanie... problemy: suche włosy,zaskórniki,zmarszcz ki... były takie mini wątki jakby (albo nie mini żeby się dało w tym jakoś rozeznać; ta już o konkretnych preparatach (+ obligatoryjnie skąd go wziąć I bez OT
Ten wątek jest cudowny,ale sama sobie współczuję próbując się przezeń przedzierać Notatki odręczne są konieczne

Oczywista jest bioKWC podpięte,bardziej coś jak tutaj
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:58   #2847
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dobrze, że napisałaś mi, że przyszedł Już się martwiłam.

Ja na razie 2 dni smaruje się olejkiem z róży. Więc dużo na ten temat nie mogę powiedzieć, ale za jakiś czas Wam napiszę czy wybieram się do Anuli z pałą czy z butelką
I apeluje: wstrzymajcie się z kupnem! (to tak aby Was wesprzeć w waszym postanowieniu odwykowym) Przynajmniej do momentu, kiedy będziecie znały kolejną opinię na jego temat
Ja z chęcią poczekam na Twoją opinię
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
i teraz to mówisz??? i jak korund??
EDIT
przecztałam jeszcze raz Twoje wypowiedź o korundzie, tym razem ze zrozumieniem i już sie domyslam, że Ty tez dopiero na niego czekasz....

ja kupiłam na zsk, ale tu jest pieknie skwalan opisany.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-squalane.html
tylko Ty dziecko za młoda jeszcze na jego dobrodziejstwa - do niego trzeba sie troche zestarzeć
Ja dzisiaj dopiero zamówiłamsiska peeling mi buchnęła i musiałam kupić nowy,a że Ty wyskoczyłaś z korundem-a że mi się kończy jojoba to se skoczyłam na zska najbardziej ciekawa jestem spiruliny(pełno zachwytów nad nią)i peelingu z truskawki.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Myślę, że gdyby każda dziewczyna zrobiła swoją listę TOP 10 to by już dużo dało Wiadomo by było co MUSIMY KONIECZNIE mieć, bez czego nie da się żyć Myślałaś już o jakiś sposobie usystematyzowania tego?
Eee ja jeszcze nawet nie mam swojej TOP 5,a co dopiero 10ja za dużo na raz wszystkiego używam,a że gębę mam ładną-to nawet nie wiem dzięki czemu
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:07   #2848
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Tak ja czekam na wspaniały-właśnie od helfy,a tu oni zrobili mi taką niemiłą niespodziankęMam go zamiar używać na twarz,szyję,dekolt i do biustu-jak mi się spodoba to zamówię go znowu wraz z różanym

Może też wez ten wspaniały?

Jutro włosy umyję JMO to zdam relację,a dzisiaj wymyję się i wybalsamuję JMO.Ja niecierpię żeli pod prysznic i nigdy ich nie używam,nawet na porodówkę i na wakację biorę zawsze kostki mydła,choć butla żelu wygodniejsza-to żel JMO mnie nie skusi na 100%.Fajnie,że takie duże są te te próbki,bo mi 10 ml na trochę starczy
Któryś wezmę na pewno, tylko muszę to jeszcze przemyśleć

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Pszepszam bardzo, Caameroon co to za plany zakupowe, hę?
Yyy... No wiesz To tylko takie niewinne, dalekosiężne plany Nie mogę kupować to chociaż sobie poplanuje

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mam tylko już pół koperty i wiem tylko,że przyszły z Warszawy

Ja już po prysznicu i tak żel i balsam mają strasznie intensywny zapach-bardzo słodki i bardzo ładny-jeśli ktoś lubi słodycz.Zapch się ciągnie za mną jak najlepsze perfumy i poweim szczerze,że mi trochę przeszkadza.Cały dom mi pachnie tą słodkością.
Żel to twarzy z jojobą ku mojemu wielkiemu zdziwieniu ma drobinki jak peeling-to pewnie one mają być odpowiedzialne za ten efekt złuszczeniazapa ch cudowny takie pomarańczowyjednak czułam się niedomyta-mydło jest bardziej konkretne.Tutaj oczyszczenie jest takie delikatne.
Ogólnie bez szału jak dla mnie.
Jutro przetestuje szampon i odżywkę i mam nadzieję,że będę bardziej zadowolona.
Hm, to już wiemy, że kosmetyki JMO mają intensywne zapachy, czekamy na dalsze relację Może te do włosów lepiej się spiszą

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja jestem z róży zadowolona - po kilku dniach widze działanie regenerujące i zabliźniające. Oczywiście po 4 dniach nie mam idealnie pięknej i ślicznej paszczy, ale naprawdę codziennie rano, po nocnym użyciu, widzę działanie a nawilża baaardzo fajnie i całkiem nieźle sie wchłania, troche wolno, ale nie zostaje taka sliska powłoka, której nie lubię. Jest delikatny film, jak to po olejach, ale nie taki sliski
Ten wspaniały tez jest fajny... On taki bardziej wszechstronny .
Ale weź pod uwage ich objętość i zastanów się, czy dasz radę zużyć oba - jeśli będziesz używała sama, to trochę Ci zajmie to czasu... Ja na twarz zuzywam wieczorem -3 psiki atomizera a to bardzo mało. Jeśli więc nie zamierzasz używac na inne partie ciała, to dwa będziesz miała na rok
Natomiast jeśli chcesz używac nie tylko na twarz (u nas dużo idzie na cycki Młodej ) to weź oba, bo oba bardzo mi odpowiadają. A ten wspaniały zawiera tez nigellę - więc będziesz mieć nigllę, ale w towarzystwie innych olejków napewno Cię nie wysuszy!!
Olejku używałabym tylko ja ale do twarzy i ciała.. Ale ja już nic z tego nie wiem W opisie oleju z róży wyczytałam, że: "Nie używać oleju, jeśli trądzik jest nadal aktywny." To kicha, jeśli na twarzy mam jeszcze takie problemy, że tu i ówdzie coś mi się zrobi to nie mogę go używać? Zaszkodzi mi? Zgłupiałam

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A zapach balsamu do tej pory czuć bardzoTż jak wszedł z dworu do domu to się zapytał czy zrobiłam jakieś ciasto owocowe


Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dobrze, że napisałaś mi, że przyszedł Już się martwiłam.

Ja na razie 2 dni smaruje się olejkiem z róży. Więc dużo na ten temat nie mogę powiedzieć, ale za jakiś czas Wam napiszę czy wybieram się do Anuli z pałą czy z butelką
I apeluje: wstrzymajcie się z kupnem! (to tak aby Was wesprzeć w waszym postanowieniu odwykowym) Przynajmniej do momentu, kiedy będziecie znały kolejną opinię na jego temat
Dziękujemy za wsparcie W takim razie czekam na Twoją opinię
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:21   #2849
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja spirulinę wyrzuciłam, paszcza mnie po niej piekła i miłam czerwoną

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Caameroon, przepraszam Cię, ale nie mam pojęcia jak to będzie z trądzikiem. Nawet nie zwróciłam uwagi, że jest coś takiego w opisie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:30   #2850
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja spirulinę wyrzuciłam, paszcza mnie po niej piekła i miłam czerwoną

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Caameroon, przepraszam Cię, ale nie mam pojęcia jak to będzie z trądzikiem. Nawet nie zwróciłam uwagi, że jest coś takiego w opisie
Nie możesz wiedzieć wszystkiego Też przypadkowo trafiłam na ten opis.. Ale bardzo Ci dziękuje za pomoc i wyczerpujące wypowiedzi odnośnie olejów
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.