Reni- Nail - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-13, 08:29   #1
Kathia_R
Przyczajenie
 
Avatar Kathia_R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Question

RENI-NAIL - żele UV, sklep


Witam Drogie Panie!
Jestem nowa w tym pazurkowym biznesie, ale już widzę, że często dziewczyny nie chcą poradzić gdzie kupić niedrogo żele, które żele są wystarczająco dobre, a i korzystne cenowo, a przecież pracując na IBD czy Christo nie da się zakładać klientce tipsów za 45 zł (takie ceny u mnie w mieście) a uzupełniać za 25! Uważam więc, że na pewno znacie jakieś fajne zamienniki lub sklepy przystępnymi cenami i bezpieczne, tylko nie zawsze chcecie się podzielić tą wiedzą.
Apeluje jednak, aby trochę nam niedoświadczonym koleżanką pomóc - zazwyczaj dzieli nas kilkadziesiąt kilometrów i nie będziemy dla was stanowić zagrożenia.

Na pierwszy rzut zapytanie o żel RENI-NAIL czy ktoś słyszał? czy ktoś używał?
Sklep: http://www.reni-nail.shop.pl/shop/pokaz_podkat.php?idkat=28


Jeśli zaś któraś z Was nie chce pomóc niech po prostu ignoruje ten wątek.
p.s. Z góry pragnę zaznaczyć, że nie chciałam nikogo obrazić tym przydługim wstępem..
Kathia_R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 10:37   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Bron Boze nie kupuj nic z tej firmy!!!! To jest DZIAD DO POTEGI "n" To jest (jak to wyczytalam na jednej z aukcji na allegro) znana niemiecka firma Smiechu warte! Nie prawda. Te produkty sa max nieprofesjonalne. Jak mi je przyslali to sie zalamalam. Wygladaja jakby je w piwnicy produkowali Etykieki domowej roboty, w dodatku krzywo naklejone i mizerna, az chce sie powiedziec BEZNADZIEJNA jakosc. Omijaj wielkim lukiem! Nawet skladu preparatow nie podaja
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 11:23   #3
Kathia_R
Przyczajenie
 
Avatar Kathia_R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Bron Boze nie kupuj nic z tej firmy!!!! To jest DZIAD DO POTEGI "n" To jest (jak to wyczytalam na jednej z aukcji na allegro) znana niemiecka firma Smiechu warte! Nie prawda. Te produkty sa max nieprofesjonalne. Jak mi je przyslali to sie zalamalam. Wygladaja jakby je w piwnicy produkowali Etykieki domowej roboty, w dodatku krzywo naklejone i mizerna, az chce sie powiedziec BEZNADZIEJNA jakosc. Omijaj wielkim lukiem! Nawet skladu preparatow nie podaja
dziekuje Ci za odpowiedź
Jakiej firmy jeszcze nie polecasz a jaką tak?
Kathia_R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 11:25   #4
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

ja powiem tylko tyle, ze jeśli chcesz kupic żele dobrej jakosci to nie beda one tanie ! Nie ma takiej możliwości, po prostu cos kosztem czegoś, jesli chcesz robic tipsy dziadowskimi żelami, to nie bedzie sie to opłacało twoim klientka. [wiec wiele ich miec nie bedziesz] Lepiej zrobic raz na 4 tygodnie a dobrym zelem za te np. 80 zł, niz robic lipe zeby klientka musiala 2 razy w ciagu tygodnia przychodzic na poprawki, bo jej żel odpadł, albo sie złamał paznokieć.

Reasumujac, jak chcesz odwalać lipe to kupuj takie zele niewiadomego pochodzenia bez nazw ze sklepow internetowych lub z allegro. Jeli chesz zeby twoje klientki byly zadowolone to najpierw zadbaj o wysokiej jakosi produkty, bo od nich tez duzo zależy ! pozdrawiam I nie mysl, ze jest to jakis atak na Ciebie Ja po prostu sprawdzilam na sobie te rozne zelo podobne wynalazki z allego i sklepow internetowych i tak naprawde nie ma porownania miedzy profesjonalnymi produktami a tamtym szajsem

Koniec przekazu, dziekuje za uwage
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 14:04   #5
Kathia_R
Przyczajenie
 
Avatar Kathia_R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Dzięki na info
Nie zrozum mnie źle, ale jak to jest możliwe, że jedna dziewczyna weźmie za zrobienie Tipsów 60zł a druga 45zł i klientki są zadowolone? Myślisz, że jedna chce więcej zarobić wiec winduje cenę? Czy po prostu pracuje na tańszych materiałach?

Wkurzyłam się, że nigdzie niema info w jakiej hurtowni są przyzwoite ceny żeli i :
http://www.dcdpaznokcie.pl/index.php/produkty,zele__preparaty_ uv
znalazłam ten sklep: mega wybór takich marek jak polecane przez Was: IBD, ESN, Euro Fashon, Christo itp.
Przynajmniej jest wybór czy kupić 14g ESN za 52zł czy 14g Christo za 90zł.
Miłego kupowania!
Kathia_R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 18:01   #6
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez Kathia_R Pokaż wiadomość
Dzięki na info
Nie zrozum mnie źle, ale jak to jest możliwe, że jedna dziewczyna weźmie za zrobienie Tipsów 60zł a druga 45zł i klientki są zadowolone? Myślisz, że jedna chce więcej zarobić wiec winduje cenę? Czy po prostu pracuje na tańszych materiałach?

Wkurzyłam się, że nigdzie niema info w jakiej hurtowni są przyzwoite ceny żeli i :
http://www.dcdpaznokcie.pl/index.php/produkty,zele__preparaty_ uv
znalazłam ten sklep: mega wybór takich marek jak polecane przez Was: IBD, ESN, Euro Fashon, Christo itp.
Przynajmniej jest wybór czy kupić 14g ESN za 52zł czy 14g Christo za 90zł.
Miłego kupowania!
Witam.
Sklep a raczej hurtownia kosmetyczna,którą znalazłaś to strzał w dziesiątke. DCD to hurtownia z Dzierżoniowa ( ja jestem z Bielawy), oferująca produkty po przystępnych cenach. Zaopatruję się tam od 3 lat w odżywki,ozdoby a ostatnio i żele do pazurków. Można tam dostać niedostępne w sprzedaży detalicznej włoskie (profesjonalne) produkty do pielęgnacji wlosow i ciala po swietnych cenach. A wybor maja niesamowity, przez co moj portfel raz tygodniu oproznia sie o conajmniej 150 zl
Jest to pododdzial Euro-Fashion, dziewczyny zawsze doradzą co kupić i starają się dopasować produkty do indywidualnych potrzeb kosmetyczki.Wybór na stronce jest raczej marny,ale jeżeli mieszkasz w miarę blisko to polecam to miejsce na zakupy. Dostaniesz oczopląsu
W przyszłym tygodniu idę tam na szkolenie, mam nadzieję że będzie OK.
Pozdrawiam i polecam.
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 20:15   #7
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Omijaj jeszcze wielkim lukiem LA FEMME. Z LF Mam zele jednofazowe CONTUR PLUS (niby jakas nowosc ) ale tez sa dziadowskie.
A ta "firma" RENI-NAIL to rasowa podroba RaNails...
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2006-10-13 o 21:17
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 21:08   #8
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez anita216 Pokaż wiadomość
Witam.
...
W przyszłym tygodniu idę tam na szkolenie, mam nadzieję że będzie OK.
Pozdrawiam i polecam.
W ktory dzien idziesz tam na szkolenie??? Ja tez sie tam wybieram w przyszlym tygodniu. Zaczynam w poniedzialek
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 22:28   #9
anita216
Raczkowanie
 
Avatar anita216
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 263
GG do anita216
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
A ta "firma" RENI-NAIL to rasowa podroba RaNails...
A masz ten żel Ra-Nails? Bo ja kupilam w poniedzialek na sprobowanie-ma swietną konsystencję , bardzo go polubiłam, w dodatku ta cena. Narazie zrobilam pazurki sobie i zobacze jak sie 3mają. Jak narazie jest OK, przetestuję najpierw na sobie.


asley18 - zaczęłam sie zastanawiac nad wyborem, bo w Silhouette (DCD) od szkoleń jest Ania, najwieksza naciagaczka na zakupy
Z kolei obok jest Anetka, u Anetki robilam pazurki od sierpnia 2004 roku,zaprzestalam na troszkę i ostatnio,zobaczywszy moj wyczyn powiedziala ze sa naprawde ladne jak na poczatek, dziwila sie jak niewiem. Powiedziala ze musialaby wychwycic zaledwie kilka bledow, bo ta krzywa C nie do konca mi wyszla na prawej lapce. Wiadomo,łapy się trzęsą
I sama niewiem co robic...Anetka ma bardzo duze doswiadczenie,szkoly kosmetyczne we Włoszech sprawiły ze jest jedna z najlepszych stylistek na naszym terenie...Tym bardziej ze zaproponowala niezly rabacik
A co robisz-akryl czy żel?
__________________
"Tylko małomówny, przystojny mężczyzna posiada dla kobiety czar zagadkowości. Tylko małomówna, piękna kobieta zaciekawia mężczyznę aż do szału."

Aleksander Konar

anita216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 22:45   #10
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez anita216
A masz ten żel Ra-Nails? Bo ja kupilam w poniedzialek na sprobowanie-ma swietną konsystencję , bardzo go polubiłam, w dodatku ta cena. Narazie zrobilam pazurki sobie i zobacze jak sie 3mają. Jak narazie jest OK, przetestuję najpierw na sobie.
Wlasnie planuje zakup porzadnych zeli i robie rozeznanie Najprawdopodobniej kupie zelki z IBD Moze tez szarpne sie na RaNails
Generalnie z tego co widze to La Femme ma wygorowane ceny
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2006-10-16 o 11:13
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 20:11   #11
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez anita216 Pokaż wiadomość
asley18 - zaczęłam sie zastanawiac nad wyborem, bo w Silhouette (DCD) od szkoleń jest Ania, najwieksza naciagaczka na zakupy
Z kolei obok jest Anetka, u Anetki robilam pazurki od sierpnia 2004 roku,zaprzestalam na troszkę i ostatnio,zobaczywszy moj wyczyn powiedziala ze sa naprawde ladne jak na poczatek, dziwila sie jak niewiem. Powiedziala ze musialaby wychwycic zaledwie kilka bledow, bo ta krzywa C nie do konca mi wyszla na prawej lapce. Wiadomo,łapy się trzęsą
I sama niewiem co robic...Anetka ma bardzo duze doswiadczenie,szkoly kosmetyczne we Włoszech sprawiły ze jest jedna z najlepszych stylistek na naszym terenie...Tym bardziej ze zaproponowala niezly rabacik
A co robisz-akryl czy żel?
Na poczatek robie zel.
Silhouette w Dzierzoniowie zostalo ponownie przeszkolene przez Euro Fashion i kurs nie trwa teraz 1 dzien tylko 3 dni W pierwszy dzien jest manicure, a w pozostale 2 dni zakladnie tipsow. Niestety po tych zmianach w cenie jest wliczona tylko jedna metoda (albo na tipsie, albo na szablonie) ( Jesli chce sie zrobic dwie metody, to trzeba "troche" doplacic
Jesli mi sie tam spodoba, to zrobie pozostale metody (zel na szablonie i akryl)
Zaczynam od jutra mam nadzieje, ze nie bede zalowala wyboru
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 09:33   #12
Kathia_R
Przyczajenie
 
Avatar Kathia_R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez anita216 Pokaż wiadomość
A masz ten żel Ra-Nails? Bo ja kupilam w poniedzialek na sprobowanie-ma swietną konsystencję , bardzo go polubiłam, w dodatku ta cena. Narazie zrobilam pazurki sobie i zobacze jak sie 3mają. Jak narazie jest OK, przetestuję najpierw na sobie.
Daj znac czy żel jest ok. Ile za niego dałaś?
Ja mam szkolenie w przyszłym tygodniu i nadal się waham, czy wogóle mi się ono zwróci..
Do tego sklepu nigdy nie pojedę osobiscie bo mieszkam koło Krakowa, to raczej daleko bym miała i już załuje, bo mogłoby być fajnie!
Czy ktoś wie coś na temat tych produktów:
ESN żel - White Gel - żel 14g
ESN żel - Base Gel 14 ml
ESN Finishing Gel - żel 14g
ESN Clear gel 14 g - żel przeźroczysty średniogęsty.
Kathia_R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 11:14   #13
Kathia_R
Przyczajenie
 
Avatar Kathia_R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

jakaś błoga cisza nastała w tym wątku

Dziewczyny poszukuje dobrych tipsów szklanych i naturalnych.
Te które zakładała mi moja stylistka niekiedy pękały na pół i dopadały na najczęściej używanych przeze mnie palcach było to irytujące!
Kathia_R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 13:22   #14
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez Kathia_R Pokaż wiadomość
jakaś błoga cisza nastała w tym wątku

Dziewczyny poszukuje dobrych tipsów szklanych i naturalnych.
Te które zakładała mi moja stylistka niekiedy pękały na pół i dopadały na najczęściej używanych przeze mnie palcach było to irytujące!
Co do żeli cena = jakość!
Co do tipsów to raczej wina stylistki, że Ci pękały

Ja pracowałam na Activie i nie jest zły chociaż przy uzupełnianiu bądx odnowie makabrycznie sie kruszył i odpryskiwał - myślałam, że to tylko mi ale z niejedną stylistką już rozmawiałam na ten temat Fajnie sie na nich pracuje ale mają ten mały minusik
Szczerze polecam SPN http://shop.spnnails.com/index.php?p...mart&Itemid=10
a kursik u nich to czysta przyjemność
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 20:45   #15
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Talking Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez Kathia_R Pokaż wiadomość
Daj znac czy żel jest ok. Ile za niego dałaś?
Ja mam szkolenie w przyszłym tygodniu i nadal się waham, czy wogóle mi się ono zwróci..
Do tego sklepu nigdy nie pojedę osobiscie bo mieszkam koło Krakowa, to raczej daleko bym miała i już załuje, bo mogłoby być fajnie!
Czy ktoś wie coś na temat tych produktów:
ESN żel - White Gel - żel 14g
ESN żel - Base Gel 14 ml
ESN Finishing Gel - żel 14g
ESN Clear gel 14 g - żel przeźroczysty średniogęsty.
A co bys chciała o nich wiedziec?
White gel, to zel biały do frencha
base gel, to baza
finishing to zel nabłyszczający, jednak osobiście go nie polecam, jak dla mnie nie ma zbyt ładnego połysku
Clera gel- zel sredniogesty, do utwardzania naturalnych paznokci, czesto używany jako zel jednofazowy do pracy na tipsie i na na szablone.


Osobiscie tez polecam żele SPN- np.: mega gloss ma ładniejszy połysk niz finishing z ESN
Poza tym zele ESN maja jedna wade- z czasem "starzeja" sie na paznokciach i trzeba co ok 2-3 miesiące robić całkowita wymiane zelu na paznokciach, a nie tylko uzupełniac, gdyż w przeciwnym wypadku zaczna sie nagle "bez powodu" podpowietrzac, kruszyc i odchodzic.
z własnych doswiadczen- pracowałam przez ponad rok na ESN.

Co do podanych cen, to nie sa to jakies niezwykłe ceny ESN, to ich reguralna cena u kazdego dystrybutora Euro-Fashion.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 09:04   #16
Kathia_R
Przyczajenie
 
Avatar Kathia_R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Ja się właśnie dowiedziałam że EF będą mnie szkolić na żelach firmy ESN, więc (po waszych uwagach) widzę że żadna rewelacja.
Co do rodzajów Tipsów, to na to wygląda, że wszystko zależy od stylistki: czy będą się one zachowywać dobrze czy łamać.
A co z odpadaniem żelu przy końcach paznokcia? Miałam często ten objaw, że żel odpryskiwał lub "odklejał się od płytki paznokcia także na jego końcach. Co powoduje odpryskiwanie? Słaba jakość żelu?
Kathia_R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 09:55   #17
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez Kathia_R Pokaż wiadomość
Ja się właśnie dowiedziałam że EF będą mnie szkolić na żelach firmy ESN, więc (po waszych uwagach) widzę że żadna rewelacja.
Co do rodzajów Tipsów, to na to wygląda, że wszystko zależy od stylistki: czy będą się one zachowywać dobrze czy łamać.
A co z odpadaniem żelu przy końcach paznokcia? Miałam często ten objaw, że żel odpryskiwał lub "odklejał się od płytki paznokcia także na jego końcach. Co powoduje odpryskiwanie? Słaba jakość żelu?
Widzę, że masz wiele wątpliwości - pozytywny objaw
Spisz je wszystkie na kartce i na kursie przedstaw instruktorce
A to, że żel odpryskiwał na końcach to pewnie skutek złego zalania wolnego brzegu - zbyt słabe jeo zabezpieczenie. Może być też źle zmatowiony pazurek....ale wszystkiego się dowiesz na szkoleniu.

Cytat:
Ja mam szkolenie w przyszłym tygodniu i nadal się waham, czy wogóle mi się ono zwróci..
- to nie od szkolenia zależy czy Ci się zwróci czy nie - tylko i wyłącznie od Ciebie

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 10:37   #18
Kathia_R
Przyczajenie
 
Avatar Kathia_R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
Widzę, że masz wiele wątpliwości - pozytywny objaw
Dzięki za dobrą radę Wątpliwości można mieć jak zaczyna się robić coś całkiem nowego- nie wiadomo czy cię nie naciągną na niepotrzebne preparaty, albo czy wybierzesz dobre rzeczy (wybór jest przecież taki wielki!). Ja jestem Informatykiem - zapytaj mnie o procesor czy szybkość dostępu do danych to wszystko Ci powiem
Siostra jak rodziła pierwszy raz, to sprzedawczyni renomowanego sklepu nawciskała jej nie potrzebne kosmetyki i rekwizyty, zajmowanie się w sposób profesjonalny paznokciami to moje pierwsze dziecko – nie chcę przywieść do domu tuzin niepotrzebnych za drogich preparatów. I stąd te wątpliwości
Dostałam odpowiedź z jednego ze sklepów internetowych, ze nie powinno się mieszać żeli różnych firm ze sobą. A tu dziewczyny radzą aby na wykończenie kupić żel z SPN a nie z ESN. Czyli jednak się da!
Kathia_R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 10:56   #19
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez Kathia_R Pokaż wiadomość
Ja się właśnie dowiedziałam że EF będą mnie szkolić na żelach firmy ESN, więc (po waszych uwagach) widzę że żadna rewelacja.
Nie zgodzę się, to bardzo przyzwoite żele.
Moze nie wszystkie pozycje są idealne - mialam kilka zamienników z innych firm, ale ogólnie bylam bardzo zadowolona.
A co do mieszania - jesli wiesz co z czym mieszać to nie bedzie problemu.

A kruszenie...ja zawsze robie odnowę więc nie mialam z tym problemu
Ale gdy kilka razy robiłam uzupelnienie " po kimś", po żelkach SPN ..to było krucho

AAA i nie martw sie ,że wcisną Ci coś niepotrzebnego.
Tu wszystko jest niezbędne

Edytowane przez paulakrk
Czas edycji: 2006-10-19 o 11:17
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 11:44   #20
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Kathio R Teoretycznie nie jest wskazane a w praktyce to różnie bywa Czasami żele się pogryzą czasami nie .
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 12:03   #21
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Zresztą , gdy chodzi o "mieszanie" często- gęsto dochodzi do nieporozumień
Bo-

1. Absolutnie nie mozna mieszać rożnych zeli w 1 pudeleczku!
2. Stylistki często wciskają klientkom ,że nie mogą iść gdzie indziej na uzupełnienie bo "nie można mieszac żeli"
3. Mieszanie w sensie - baza firmy X i builder firmy Y rzeczywiscie moze dać rózny skutek . Ale już opracowanemu builderowi będzie raczej obojętne jakim glossem go pokryjemy
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 22:25   #22
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Paula, jak zwykle złote słowa!
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 01:15   #23
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
A kruszenie...ja zawsze robie odnowę więc nie mialam z tym problemu
Ale gdy kilka razy robiłam uzupelnienie " po kimś", po żelkach SPN ..to było krucho
To zelki SPN sa niedobre
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 11:02   #24
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

No nie , nie..są bardzo dobre...
Sama teraz w wiekszosci na nich teraz pracuję

Ale jakiś czas temu gdy robilam uzupelnienia- to sytuacja tak się przedstawiała
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 11:03   #25
Kathia_R
Przyczajenie
 
Avatar Kathia_R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara Pokaż wiadomość
To zelki SPN sa niedobre
Są dobre, i z tego co czytalam na forum są lepsze od ESN.

Ja za radą pani kursantki z EF mam pracować na żelach jednofazowych, samopoziomujących właśnie firmy ESN.

Dziś ma dotrzeć do mnie lampa i pierwsze profesjonalne zakupy pazurkowe ale będzie zabawa!
Kathia_R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 11:17   #26
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez Kathia_R Pokaż wiadomość
Są dobre, i z tego co czytalam na forum są lepsze od ESN.

Ja za radą pani kursantki z EF mam pracować na żelach jednofazowych, samopoziomujących właśnie firmy ESN.

Dziś ma dotrzeć do mnie lampa i pierwsze profesjonalne zakupy pazurkowe ale będzie zabawa!
mi tez dzisiaj ma przyjsc lampa i bede cwiczyc
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 11:21   #27
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez sylwusiaaniolek Pokaż wiadomość
mi tez dzisiaj ma przyjsc lampa i bede cwiczyc
Tylko jedna?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 11:24   #28
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Tylko jedna?
tak narazie ta wieksza.. jakos w przyszlym tygodniu ta mala wlasnie kurier przyjechal
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 17:29   #29
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
No nie , nie..są bardzo dobre...
Sama teraz w wiekszosci na nich teraz pracuję

Ale jakiś czas temu gdy robilam uzupelnienia- to sytuacja tak się przedstawiała

Tzn ze jak ktos nie umie zakladac tipsikow to nawet dobre zele nie pomoga?
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 17:31   #30
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: RENI-NAIL - żele UV, sklep

Cytat:
Napisane przez Mrs.Lara Pokaż wiadomość
Tzn ze jak ktos nie umie zakladac tipsikow to nawet dobre zele nie pomoga?
Tak
A jeśli chodzi o ścisłość tipsiki się nakleja, żel się nakłada i buduje pazurka
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.