Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-08, 21:11   #1981
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja już się dawno pogodziłam z tym, że w drogerii/perfumerii i tak białego podkładu z kroplą żółci nie znajdę, więc biorę w ciemno (te które znam - np. Vichy ma podobną kolorystykę, LRP nigdy już w ciemno nie wezmę, bo wszystkie i tak o 2-3 tony za ciemne) lub bazuję na zdjęciach, opiniach. No, chyba że akurat mam okazję być we Wro - wtedy testuję, ale i tak orientacyjnie, na szyi w sztucznym świetle.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 20:12   #1982
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez niv_
byłam pewna na 100% ze zetnę na krótko
Ja też i ciągle nic. A czym dłużej myślę tym mam więcej wątpliwości
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 21:19   #1983
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Dziewczyny nie chciałam pytać na biochemii bo dziewczyny by mnie z hukiem przepędziły, więc pytam bladolice (do których też należę):
Co dają kwasy?
Jaki jest z nich główny pożytek?
Czy ja, mająca największy problem tylko z tym, że mam cerę mieszną, powinnam ich używać?
Czy bez sensu? (a propos mam 22lata, gdyby się przydało )

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 21:29   #1984
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chciałam pytać na biochemii bo dziewczyny by mnie z hukiem przepędziły, więc pytam bladolice (do których też należę):
Co dają kwasy?
Jaki jest z nich główny pożytek?
Czy ja, mająca największy problem tylko z tym, że mam cerę mieszną, powinnam ich używać?
Czy bez sensu? (a propos mam 22lata, gdyby się przydało )

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź
Podaję link, w którym znajdziesz podstawowe informacje na temat kwasów i ich działania na skórę:
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 21:35   #1985
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Podaję link, w którym znajdziesz podstawowe informacje na temat kwasów i ich działania na skórę:
http://www.wizaz.pl/basia_kwasy_bha_aha.php
kochana
a ja wczoraj siedziałam 3h na wyszukiwarce i tego nie znalazłam
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 21:38   #1986
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
kochana
a ja wczoraj siedziałam 3h na wyszukiwarce i tego nie znalazłam
Czasami tak bywa. W takich momentach pomocna bywa wiedza innych wizażanek.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 21:45   #1987
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Czasami tak bywa. W takich momentach pomocna bywa wiedza innych wizażanek.
oj tak, pomocna i to bardzo jeszcze raz dziękuję!

EDIT:
wszystko już wiem, czyli tak jak myślałam...
Po lekturze chyba ze 100 wątków na biochemii dostałam już oczopląsu i jak wiedziałam coś na początku, tak nie wiem teraz kompletnie NIC
Ech...

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-03-09 o 23:17
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 08:31   #1988
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chciałam pytać na biochemii bo dziewczyny by mnie z hukiem przepędziły, więc pytam bladolice (do których też należę):
Co dają kwasy?
Jaki jest z nich główny pożytek?
Czy ja, mająca największy problem tylko z tym, że mam cerę mieszną, powinnam ich używać?
Czy bez sensu? (a propos mam 22lata, gdyby się przydało )

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź
Nikt by Cię z hukiem nie przepędził, ale tak samo jak na wizażystce, tak i na biochemii jest wyszukiwarka w tym kilkadziesiąt wątków własnie początkujących. To normalne, że na początku wszystko się miesza (choć kwasy to jeszcze łatwy temat )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 08:59   #1989
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Wczoraj pierwszy raz w życiu poczułam się członkinią "klubu bladolicych"
Niezły szok przeżyłam w drogeri, jak się okazało ze nie wiadamo kiedy tak mi skóra wyjaśniała (kwasy, retiniol, witC w ciągłym uzyciu od raptem 2 miesięcy) że nie mogę skorzystać z promocji i za jakąś 1/3 ceny nabyć podkładu Margaret Astor z bazą na doczepkę (okropną chrapkę miałam na tę bazę) bo... najjaśniejszy fluid w kolekcji jest tak ze 2 tony za ciemny
A zawsze były dobre te drugie od końca w skali barw.

Tknięta złym przeczuciem sprawdziłam pudry które mam w domu (ostatnio się nie malowałam, tylko matowałam skórę skrobia lub pudrem transparentnym)
i jest tragicznie. Moje "normalne" w kolorze pudry używane na codzień mogę sobie stosować jako brązujące, jeden mi został jakiś jasny rozświetlający ale przy skórze skłonnej do przetłuszczania odpada, a drugi półtransparentny jako tako od biedy, ale to tak na siłę.
I zostałam z niczym

Najdziwniejsze, ze w ogóle nie spostrzegałam tak dużej zmiany w kolorze skóry. Dopiero w tej drogeri się zdziwiłam że muszę wyjść z niczym.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 11:58   #1990
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

wymieniacie tutaj dużo różnych podkładów, ostatnio poszukuję idealnego podkładu dla mnie, a o próbki dla tak jasnej ceny - to wiadomo
jak narazie blisko ideału jest dermacol 211 (jednak jest za cięży, zatyka pory itp. itd.) - znacie jakąś alternatywę - lżejszy podkład o podobnym lub jaśniejszym (w tym samym odcieniu) kolorze? (coś do 50-60 zł)
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 13:03   #1991
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Teeta Pokaż wiadomość
wymieniacie tutaj dużo różnych podkładów, ostatnio poszukuję idealnego podkładu dla mnie, a o próbki dla tak jasnej ceny - to wiadomo
jak narazie blisko ideału jest dermacol 211 (jednak jest za cięży, zatyka pory itp. itd.) - znacie jakąś alternatywę - lżejszy podkład o podobnym lub jaśniejszym (w tym samym odcieniu) kolorze? (coś do 50-60 zł)
Może True Match, odcień C1? Kosztuje ok. 50 zł, dokładnie nie pamiętam.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 14:19   #1992
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nikt by Cię z hukiem nie przepędził, ale tak samo jak na wizażystce, tak i na biochemii jest wyszukiwarka w tym kilkadziesiąt wątków własnie początkujących. To normalne, że na początku wszystko się miesza (choć kwasy to jeszcze łatwy temat )
Od przedwczoraj to konkretnie siedzę na wyszukiwarce Dosłownie! I najgorsze, że coś mi się z wizażem źle dzieje- często wyświetla sie jako tekst

Właśnie sobie daję do zakładek te wątki gdzie dziewczyny też zaczynają z kwasami.

Ale z tego co wyczytałam, chyba teraz lepiej poczekac na jesień.... więc poczekam z niecierpliwością!

Idę szukać dalej
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 14:24   #1993
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

ostatnio robię się coraz bledsza a przez to powoli mój Revlon zaczyna odcinań się od mojej skóry... i dzis buszując po allegro znalazłam coś takiego :
Sally Hansen Cornsilk, podkład No Color, próbowałyście go może? czy rzeczywiscie nie ma koloru??

p.s czy u was również wizaz nie ładuje sie do końca?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 14:30   #1994
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja wczoraj wieczorem zrobiłam sobie przydymiony z fioletem ale pięknie wyciąga bladość (przeczytałam to w tym wątku i racja!)

musze się przejść do douglasa i poprosić o próbki TM C1...

mi też wizaż nie ładuje się do końca
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 15:24   #1995
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Od przedwczoraj to konkretnie siedzę na wyszukiwarce Dosłownie! I najgorsze, że coś mi się z wizażem źle dzieje- często wyświetla sie jako tekst

Właśnie sobie daję do zakładek te wątki gdzie dziewczyny też zaczynają z kwasami.

Ale z tego co wyczytałam, chyba teraz lepiej poczekac na jesień.... więc poczekam z niecierpliwością!

Idę szukać dalej
Skinorenu czy AcneDermu możesz spokojnie już teraz spróbować - nie jest fotouczulający, tylko pamiętaj o filtrach
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 16:09   #1996
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Skinorenu czy AcneDermu możesz spokojnie już teraz spróbować - nie jest fotouczulający, tylko pamiętaj o filtrach

już sobie zapisuję
a o filtrach na pewno będę pamiętać bo nie ma wątku w którym by o nich nie wspomniano
i dobrze bo to ważne!
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 16:27   #1997
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Kilka dni temu zastanawialam sie, czy zmienilas ponownie kolor, czy nie Naprawde podziwiam wytrzymalosc Twoich wlosow - dla mnie jestes rekordzistka
Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Też Cię podziwiam

Ja cały czas nie mogę się zdecydować czy wracać do naturalnych czy zafarbować,a odrost już mam dość duży,bo nie farbowałam od listopada No i jeszcze ich nie obcięłam,chociaż byłam pewna na 100% ze zetnę na krótko

Musisz mieć naprawdę mocne włosy,też bym tak chciała...przy moich jednak lepiej nie ryzykować z takimi eksperymentami,bo i bez tego są suche jak nie wiem

edit:truskawkowawiosna wkleisz zdjęcie w nowym kolorze?? Proszę



Kattarina, nowy av, slicznie wygladasz, jak słowiańska bogini ostatnio w sklepie pomagalam jakiejs pani dobrac farbe, ona po dekoloryzacji jak ja, mowi do mnie "pani to ma dobrze, ma pani takie sliczne, zdrowe wlosy, niefarbowane" jak jej powiedzialam, co przezyly moje wlosy to prawie padla po farbie natural&easy sredni blond wyszedl mi ciemny blond/jasny braz od razu wygladam wyrazniej, chyba najwazniejsze to znalezc zloty srodek, 2 tony jasniejsze badz 2 tony ciemniejsze wlosy, skrajnosci sa bardzo ryzykowne i czesto wymagaja poswiecen



Niv, nie scinaj, mowi sie, ze odrosna, ale ile trzeba bedzie czekac, czasem to jest impuls, chcesz sie zmienic i scinasz, ja mialam tak kiedys, wlosy dlugie ciachnelam tak, ze nie siegaly ramion, na poczatku super, cudowna odmiana, a potem tesknisz za dlugimi, w dodatku, jezeli Twoje wlosy maja sklonnosci do falowania, to lepiej jak beda dluzsze, moje do ramion bez ukladania wygladaja beznadziejnie, dopiero jak sa dluzsze to same fajnie sie ukladaja w loczki i nie trzeba ich katowac prostownicami


jezeli sa tylko suche, a nie rozdwojone to mozna je reanimowac, polecam nalozenie maseczki, na to czepka foliowego albo reklamowki, podgrzewasz to suszarka pare minut, na to turban z recznika i w takiej minisaunie wytrzymujesz 30 minut, efekty z podgrzewaniem sa znacznie lepsze


Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ostatnio robię się coraz bledsza a przez to powoli mój Revlon zaczyna odcinań się od mojej skóry... i dzis buszując po allegro znalazłam coś takiego :
Sally Hansen Cornsilk, podkład No Color, próbowałyście go może? czy rzeczywiscie nie ma koloru??

p.s czy u was również wizaz nie ładuje sie do końca?

mam do Ciebie pytanie, na biochemii natknelam sie na Twoje posty, w ktorych piszesz, ze uzywalas Zoracu, od tego najbardziej pojasnialas? ja mam tak cienka skore, widac wszystkie zyly na twarzy, boje sie kwasic, a slyszalam, ze to retinoidy to dobre rozwiazanie w takim przypadku


Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj wieczorem zrobiłam sobie przydymiony z fioletem ale pięknie wyciąga bladość (przeczytałam to w tym wątku i racja!)

musze się przejść do douglasa i poprosić o próbki TM C1...

mi też wizaż nie ładuje się do końca
ciezko upolować C1, wycofuja go chyba...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 16:30   #1998
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

To jest też chyba ulubiony kwas bladolicych nie podrażnia, a skóra rano jest gładka i rozjaśniona
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 16:48   #1999
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

a ja właśnie ostatnio widziałam jeszcze kilka sztuk C1, musze się sprężyć żeby mi wszystkich nie wykupili

ja też używałam Zoracu od jakiś 2 tygodni... narazie rezultaty znikome, no ale używam krótko... do tego serum z wit.C i Avene 50+...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 16:58   #2000
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tknięta złym przeczuciem sprawdziłam pudry które mam w domu (ostatnio się nie malowałam, tylko matowałam skórę skrobia lub pudrem transparentnym)
i jest tragicznie. Moje "normalne" w kolorze pudry używane na codzień mogę sobie stosować jako brązujące, jeden mi został jakiś jasny rozświetlający ale przy skórze skłonnej do przetłuszczania odpada, a drugi półtransparentny jako tako od biedy, ale to tak na siłę.
I zostałam z niczym
Ja swoje pudry wymieszałam ze skrobią mniej więcej pół na pół, bo były za ciemne, a teraz nie dość, że są wystarczająco jasne, to jeszcze dużo lżejsze co prawda to były pudry w kompakcie, ale kilka razy upadły, więc mocno rozsypane
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 17:03   #2001
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja też tak zrobiłam i musze powiedzieć, ze chyba zostane przy takiej mieszance z tym że, ja proporcje mam mniej więcej skrobia:puder--> 3:1..

ja mam większość cieni sypkich. Cienie (i puder) sypkie robi się tak, że upuszcza się kilka razy na kafelki w przedpokoju
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 17:30   #2002
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Ja też tak zrobiłam i musze powiedzieć, ze chyba zostane przy takiej mieszance z tym że, ja proporcje mam mniej więcej skrobia:puder--> 3:1..

ja mam większość cieni sypkich. Cienie (i puder) sypkie robi się tak, że upuszcza się kilka razy na kafelki w przedpokoju
pamiętam jak Pomadka uczyła Wizażanki robić sypkie cienie przy okazji swojego makijażu na MM dokładnie o to samo chodziło

ja chciałam dać więcej skrobii, ale miałam dwa rozsypane pudry, których było całkiem sporo i już mi się więcej nie zmieściło do opakowania po kremie
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 17:39   #2003
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kattarina, nowy av, slicznie wygladasz, jak słowiańska bogini ostatnio w sklepie pomagalam jakiejs pani dobrac farbe, ona po dekoloryzacji jak ja, mowi do mnie "pani to ma dobrze, ma pani takie sliczne, zdrowe wlosy, niefarbowane" jak jej powiedzialam, co przezyly moje wlosy to prawie padla po farbie natural&easy sredni blond wyszedl mi ciemny blond/jasny braz od razu wygladam wyrazniej, chyba najwazniejsze to znalezc zloty srodek, 2 tony jasniejsze badz 2 tony ciemniejsze wlosy, skrajnosci sa bardzo ryzykowne i czesto wymagaja poswiecen
...
Dziekuje
Wlasnie o tym pisalam, ze nie widac po Twoich wlosach tego, co biedne przezyly
Wlasnie siedze z turbanem na glowie Chcialabym Ci polecic rewelacyjna odzywke, ktora stosuje od lat, 1-2 razy w miesiacu: Keratin Oil z Welli SP. http://www.system-professional.pl/ha...care/index.jsp? Wiem, ze 20zl za ampulke to moze wydac sie duzo, ale uzywam jej w polaczeniu z maska do wlosow i w ten sposob podnosze wydajnosc Mam b.dlugie wlosy i jedna ampulka nie wystarcza mi na cala dlugosc, wiec nakladam porcje maski do wlosow, do pustego sloiczka i w nim mieszam z tym keratynowym olejkiem. Latwiej sie aplikuje na wlosy i latwiej sie zmywa, a do tego wystarcza na kilka uzyc
Efekt jest rewelacyjny, nawet na zdrowych wlosach widac, jakie sa wygladzone i lsniace, po takim zabiegu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wella Keratin Oil.jpg (4,4 KB, 16 załadowań)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 17:44   #2004
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dziekuje
Wlasnie o tym pisalam, ze nie widac po Twoich wlosach tego, co biedne przezyly
Wlasnie siedze z turbanem na glowie Chcialabym Ci polecic rewelacyjna odzywke, ktora stosuje od lat, 1-2 razy w miesiacu: Keratin Oil z Welli SP. http://www.system-professional.pl/ha...care/index.jsp? Wiem, ze 20zl za ampulke to moze wydac sie duzo, ale uzywam jej w polaczeniu z maska do wlosow i w ten sposob podnosze wydajnosc Mam b.dlugie wlosy i jedna ampulka nie wystarcza mi na cala dlugosc, wiec nakladam porcje maski do wlosow, do pustego sloiczka i w nim mieszam z tym keratynowym olejkiem. Latwiej sie aplikuje na wlosy i latwiej sie zmywa, a do tego wystarcza na kilka uzyc
Efekt jest rewelacyjny, nawet na zdrowych wlosach widac, jakie sa wygladzone i lsniace, po takim zabiegu
Piękny Avatar KattarinoŚlicznie na nim wyglądasz
A ta odżywka - ampułka jest dostępna w sieci?. Domyślam się, że dostepna jest tylko w salonach Welli? Moja fryzjerka pracuje na kosmetykach Kadusa, ale może mogłaby mi coś takiego sprowadzić. Przydałoby się odżywienie moich długich kudłów.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 18:19   #2005
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
mam do Ciebie pytanie, na biochemii natknelam sie na Twoje posty, w ktorych piszesz, ze uzywalas Zoracu, od tego najbardziej pojasnialas? ja mam tak cienka skore, widac wszystkie zyly na twarzy, boje sie kwasic, a slyszalam, ze to retinoidy to dobre rozwiazanie w takim przypadku
..

Zgadza się uzywałam Zoracu przez rok, ale zrezygnowałam z niego jakiś czas temu bo niestety pomimo wszytskich zalet ( ładny wygląd skóry) niestety twarz miałam ciągle zaczerwienioną i podraznioną.. i do tego nawet po roku nie ustąpiło łuszczenie choc przy nim nie używałam niczego innego.

teraz od miesiąca stosuje Retin a na przemian z acnederme i jest zdecydowanie lepiej.. łuszczenia praktycznie nie ma..czasem minimalnie przy sktzydełkach nosa ale naprawdę trzeba się przypatrzeć. Skóra ładnie bledziutka i taka świeże.. i stosuje również teraz pod oczy bo tam mam skóre w kiepskim stanie, tzn bardzo cieńka z prześwitującymi żyłkami, podobnie wygladają powieki... mam nadzieję ze Retin pogrubi te miejsca i za pare miesięcy doczekam się efektów.
Wypracowałam nareszcie najlepszą dla mnie kurację-pielęgnację
1 dzien. retin, 2 dzien acne derm 3 dzien nawilżacz , do tego raz w tygodniu mikrodermabrazję Ziaji anno d'oro, a na dzien Dermocos z 3% wit k, Ruboril, albo vitacon ( w zaleznosci do tego ile mam reano czasu) a na to nawilżacz i Avenke i moja skóra wreszcie jest ładna. Biała i bez zaczerwienień

uff ale się rozpisałam i przepraszam za offtopic
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 18:36   #2006
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Piękny Avatar KattarinoŚlicznie na nim wyglądasz
A ta odżywka - ampułka jest dostępna w sieci?. Domyślam się, że dostepna jest tylko w salonach Welli? Moja fryzjerka pracuje na kosmetykach Kadusa, ale może mogłaby mi coś takiego sprowadzić. Przydałoby się odżywienie moich długich kudłów.
Dziekuje

Nie znalazlam w zadnym sklepie internetowym, tylko na allegro:
http://allegro.pl/search.php?string=...+oil&country=1
i jak to zwykle z allegro bywa- w rewelacyjnej cenie, dokladnie 50% tego, co placilam w salonie, w Gdyni Tylko niestety nie sprzedaja na sztuki
Kadus, tez ma dobre kosmetyki- uzywalam ich kiedys, ale zauwazylam, ze slabo wygladzaly mi wlosy. Tzn. nie potrzebuje mocnej regeneracji, bo taka przetluszcza mi skore glowy- ale produkty Kadusa nie dawaly takiego efektu lustra, jakie mam po kosm.Wella zarowno SP, jak i Lifetex.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 17:15   #2007
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Witam bladolice Potrzebuje podkladu, ktorego mozna uzywac z filtrami. W watku o podkladach pisalyscie o True Match C1, w drogerii wymazialam sie testerem, ale dla mnie ten odcien jest o wiele za ciemny i za rozowy Czy mozna gdzies dostac jasniejsze odcienie tego podkladu?
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 17:47   #2008
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Joa_Aga Pokaż wiadomość
Witam bladolice Potrzebuje podkladu, ktorego mozna uzywac z filtrami. W watku o podkladach pisalyscie o True Match C1, w drogerii wymazialam sie testerem, ale dla mnie ten odcien jest o wiele za ciemny i za rozowy Czy mozna gdzies dostac jasniejsze odcienie tego podkladu?
C1 jest najjasniejszy z L'Oreala.
Mniej rozowy i wg mnie jasniejszy, jest Lumene Matt Touch 01- Matt Vanilla- i ten nie "gryzie sie" z filtrami
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 18:00   #2009
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

hm.. a Revlon Age Defying gryzie się z filtrami? bo zamierzam do nich wrócić.. może nawet jutro.. i się zaczynam mocno zastanawiać
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 18:28   #2010
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
hm.. a Revlon Age Defying gryzie się z filtrami? bo zamierzam do nich wrócić.. może nawet jutro.. i się zaczynam mocno zastanawiać
Daria- nie znalazlam skladu tego podkladu. Wiem, ze jesli zawiera on mike i talk, a Ty uzywasz filtra z parsolem1798 (np.Bioderma i Vichy)- wowczas podklad zdestabilizuje parsol.
Filtry Avene nie maja w skladzie parsolu i mozna na nie stosowac dowolne mazidla koloryzujace (pod warunkiem, ze nie zetrzesz mechanicznie filtra, podczas aplikacji makijazu)

Edit, kilka miesiey temu wyczytalam na BU, ze zawarty w podkladach filtr UVB- ethylhexyl methoxycinnamate, tez moze destabilizowac parsol. Wiem, ze to jeden z aktywnych skladnikow podkladow Lumene. Nie mam sily przekopywac sie przez kilometrowe watki na BU (uzywam od zawsze tylko filtrow Avene i nie uzywam juz podkladow ), wiec nie wiem, co w koncu zadecydowaly biochemiczki. Jednak przed chwila zajrzalam na liste "dozwolonych" podkladow, na ktorej jeszcze niedawno znajdowal sie podklad Lumene- i widze, ze go jednak usunieto- zapewne z powodu tego ethylhexyl methoxycinnamate:rolleyes :

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2007-03-11 o 19:07
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.