Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 13:14   #271
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
O, szkoda

Ja ją używam rano, pod makijaż jest dla mnie akurat. Wieczorem nakładam tłuściocha z bioaromy. Już się polubiliśmy Trochę się ten intensywny zapach ulotnił i jest lepiej.

Przeglądałam ofertę sklepów pod kątem DDD i stwierdziłam że akurat chce takie produkty, dzięki którym powinnam się załapać na darmową dostawę (np. w IWOS), więc po co czekać na 2 grudnia
Możliwe, że u mnie tak działa, bo na noc nie używam tluściochów, a raczej takiego optymalnego nawilżenia. Szczerze mówiąc, to dopiero uczę się porządnie dbać o okolice oczu, jakoś wcześniej nie miałam z nią większych problemów, oprócz tego, że wiele kosmetyków mi ją przeciążało i podrażniało, ale teraz chyba przez to, że zaczęłam się kwasić, to ta okolica zrobiła się dość wymagająca pod kątem nawilżenia.

A co w Iwosie wypatrzyłaś?
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 13:30   #272
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Witamy, ja też nie przepadam za aleppo, ale czytałam kilka razy, że jeśli aleppo podrażnia, to należy je zawinąć w papier i schować do szafy na pół roku. Tak zrobiłam i rzeczywiście mydło przestało tak bardzo wysuszać, ale nie mogę też powiedzieć, że zauważyłam jakieś cudowne właściwości. Znam lepsze mydła, delikatniejsze, przynajmniej dla mnie i mojego dziecka.

Napiszesz coś więcej o pudrze perłowym ( czy rozświetla cerę?) i toniku, a jaką masz cerę
Moje już rok leżakuje Zużywam do rąk, ale głupio się czuję, bo jednak trochę kosztowało. Puder perłowy na pewno rozjaśnia, 'ukrywa' pory, stają się niewidoczne. A czasem gdy mam jakiegoś strupka po krostce to nakładam puder palcem, i całkiem nieźle maskuje.
Ja mam cerę suchą/mieszaną, dużo rzeczy mnie podrażnia. Zagłębiłam się we wrześniu w temat kwasów, bałam się trochę, że te apteczne mnie podrażnią, więc zamówiłam na ecospa glukonolakton, kwas laktobionowy i wit. B3 i dodałam trochę do toniku z lukrecją z fitomedu Wieczorem spryskuje policzki (na których mam trochę przebarwień) lub dodaję jako bazę do glinki (na bogato!) Faktycznie tonik rozjaśnia, nawilża, i przede wszystkim likwiduje przebarwienia
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 15:12   #273
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

A widziałyście nową serię naturals z certyfikatem NaTrue w Douglasie?! Jest krem na dzien, na noc, pod oczy, balsam do ciała, krem do rąk, żel pod prysznic. Jestem pod wrażeniem...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 19:53   #274
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Moje już rok leżakuje Zużywam do rąk, ale głupio się czuję, bo jednak trochę kosztowało. Puder perłowy na pewno rozjaśnia, 'ukrywa' pory, stają się niewidoczne. A czasem gdy mam jakiegoś strupka po krostce to nakładam puder palcem, i całkiem nieźle maskuje.
Ja mam cerę suchą/mieszaną, dużo rzeczy mnie podrażnia. Zagłębiłam się we wrześniu w temat kwasów, bałam się trochę, że te apteczne mnie podrażnią, więc zamówiłam na ecospa glukonolakton, kwas laktobionowy i wit. B3 i dodałam trochę do toniku z lukrecją z fitomedu Wieczorem spryskuje policzki (na których mam trochę przebarwień) lub dodaję jako bazę do glinki (na bogato!) Faktycznie tonik rozjaśnia, nawilża, i przede wszystkim likwiduje przebarwienia
Co do mydła, no niestety, czasem tak bywa, że to co wszystkim pasuje u nas okazuje się klapą
Na ten puder chętnie się skuszę, muszę tylko wykończyć to co mi zalega.
Też się kwaszę od roku z przerwami, ale peelingami migdalowym i mlekowym. Za tonik używam obecnie albo Sylveco, albo czysty sok z granata (moje odkrycie), ale mam cerę typowo tłustą i dojrzałą

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A widziałyście nową serię naturals z certyfikatem NaTrue w Douglasie?! Jest krem na dzien, na noc, pod oczy, balsam do ciała, krem do rąk, żel pod prysznic. Jestem pod wrażeniem...
Zerknęłam na ich stronie, rzeczywiście ciekawe, ale składów nie podają, nawet jest serum. Skusiłaś się na coś
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 21:03   #275
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Hej dziewczyny , mam pytanie.


Czy cerze wystarczy olejek plus kropla kwasu hialuronowego nakładana wieczorem w celu nawilzenia?

Czy potrzebuje ona jednak jakiegos kremu? (tu pytam ogólnie, bo moja cera nie wydaje mi sie sucha, jest tłusta, ale zastanawiam sie czy to wystarczy czy moze powinnam szukac czegos bardziej nawilzającego?)
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 21:24   #276
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zwykle Aubrey ma drogie kosmetyki, ale za to bardzo wydajne, ale jeśli masz gęste i długie włosy, to wiadomo, cudów nie ma

Co do oleju, to rodzaj ma znaczenie, kokosowy niekoniecznie jest dobry do włosów porowatych. Nie nadaje się do wszystkich włosów bo lubi puszyć. Polecam olej Sesa lub np mix dyniowy-lniany-argan
Wydawało mi się, że moim włosom kokos służy, aczkolwiek ze wstydem muszę przyznać, że nie mam pojęcia czy są wysoko- czy niskoporowate Kiedyś próbowałam to rozgryźć, ale jakoś mi nie wychodziło, a teraz nie mogę odnaleźć tego wątku gdzie był ten temat obszernie opisany. To własnoręcznie ukręcone mleczko w sumie krzywdy nie robiło, jakośtam spełniało swoją funkcję, tylko właściwości organoleptyczne nienajlepsze - strasznie lejące i pachniało niewiadomoczym świeży kokos z jakiegoś powodu natychmiast się ulotnił

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2014-11-13 o 21:26
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 21:58   #277
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że moim włosom kokos służy, aczkolwiek ze wstydem muszę przyznać, że nie mam pojęcia czy są wysoko- czy niskoporowate Kiedyś próbowałam to rozgryźć, ale jakoś mi nie wychodziło, a teraz nie mogę odnaleźć tego wątku gdzie był ten temat obszernie opisany. To własnoręcznie ukręcone mleczko w sumie krzywdy nie robiło, jakośtam spełniało swoją funkcję, tylko właściwości organoleptyczne nienajlepsze - strasznie lejące i pachniało niewiadomoczym świeży kokos z jakiegoś powodu natychmiast się ulotnił
Może towarzystwo innych składników mu po prostu nie odpowiadało- żartuję oczywiście ; samorobiony kosmetyk zawsze sprawia dużą frajdę, zwłaszcza kiedy w widoczny sposób działa ;- ja niestety zaliczyłam ostatnio sporą wpadkę- hydrolat porzeczkowy wcale nie pachnie czarną porzeczką (potem doczytałam, że jest z liści tejże ), a komórki macierzyste echinacei, które do niego dodałam nie dokonały żadnej spektakularnej zmiany na mojej skórze ; no może z wyjątkiem lekkiego wysypu po każdym zastosowaniu

A tak w ogóle to witam się w nowym wątku

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-11-13 o 23:51
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-13, 22:09   #278
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zerknęłam na ich stronie, rzeczywiście ciekawe, ale składów nie podają, nawet jest serum. Skusiłaś się na coś
Jeszcze nie, akurat nie miałam czasu, żeby dłużej pooglądać i coś wybrać. Co do składów, to mają certyfikat NaTrue, więc się nie obawiam.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 08:13   #279
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny , mam pytanie.

Czy cerze wystarczy olejek plus kropla kwasu hialuronowego nakładana wieczorem w celu nawilzenia?

Czy potrzebuje ona jednak jakiegos kremu? (tu pytam ogólnie, bo moja cera nie wydaje mi sie sucha, jest tłusta, ale zastanawiam sie czy to wystarczy czy moze powinnam szukac czegos bardziej nawilzającego?)
To zależy od cery i od odczuć, jeśli czujesz, że po tym duecie cera jest dogłębnie ukojona i nawilżona, nie ma potem suchych skorek etc, to znaczy, że jest wszystko ok. Jeśli jednak masz jakieś zastrzeżenia, to może wzbogać o coś jeszcze tę mieszankę, np o aloes, kolagen, albo jakiś ekstrakt o działaniu nawilżającym, który rozpuści się w Ha lub oleju Warto też sięgnąć po maseczki nawilżające np z alg.

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że moim włosom kokos służy, aczkolwiek ze wstydem muszę przyznać, że nie mam pojęcia czy są wysoko- czy niskoporowate Kiedyś próbowałam to rozgryźć, ale jakoś mi nie wychodziło, a teraz nie mogę odnaleźć tego wątku gdzie był ten temat obszernie opisany. To własnoręcznie ukręcone mleczko w sumie krzywdy nie robiło, jakośtam spełniało swoją funkcję, tylko właściwości organoleptyczne nienajlepsze - strasznie lejące i pachniało niewiadomoczym świeży kokos z jakiegoś powodu natychmiast się ulotnił
Jeśli są gładkie, łatwe w rozczesywaniu i błyszczące to raczej są niskoporowate, a jeśli się puszą i trudno je okiełznać, to bardziej w stronę średnio-wysokoporowatych.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, akurat nie miałam czasu, żeby dłużej pooglądać i coś wybrać. Co do składów, to mają certyfikat NaTrue, więc się nie obawiam.
To dobrze świadczy, ale bardziej by mnie interesowały proporcje składników, przy mojej niechęci do olejów to najistotniejsze, ciekawe czy to arganowe serum jest bardziej wodniste, czy olejowe, bo opis można zrozumieć dwojako
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 08:44   #280
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Z Iwosu chcę mleczko z wit. c avalon, mydło dudu osun, puder jedwabny Hauschki, glinkę błękitną, może któryś krem Herbfarmacy, coś z sylveco - może micel i balsam do ciała.
Na razie się zastanawiam, ale puder i mleczko kupię na pewno.


Używam teraz do ciała mydła sibu z rokitnikiem. Bardzo fajne jest, poczekam na promocję 20% i kupię jeszcze jedno. Świetnie się pieni, plus delikatnie peelinguje. Spróbuję na twarz, jak nic się nie stanie to będzie super wielofunkcyjne mydełko


Na iHerb do końca listopada 10% zniżki dla zamówień powyżej 40 $.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 09:31   #281
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że moim włosom kokos służy, aczkolwiek ze wstydem muszę przyznać, że nie mam pojęcia czy są wysoko- czy niskoporowate Kiedyś próbowałam to rozgryźć, ale jakoś mi nie wychodziło, a teraz nie mogę odnaleźć tego wątku gdzie był ten temat obszernie opisany. To własnoręcznie ukręcone mleczko w sumie krzywdy nie robiło, jakośtam spełniało swoją funkcję, tylko właściwości organoleptyczne nienajlepsze - strasznie lejące i pachniało niewiadomoczym świeży kokos z jakiegoś powodu natychmiast się ulotnił
może zapytaj Kascysko pod tym postem?
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-14, 15:45   #282
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
może zapytaj Kascysko pod tym postem?
Dzięki tylko żebym jeszcze umiała odpowiedzieć na pytania oj widzę, że przede mną dużo nauki, prób i błędów, jeśli chciałabym wskoczyć na kolejny level w pielęgnacji włosów ale po pierwsze to powinnam iść je trochę podciąć, a jakoś nie mogę się wybrać
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 19:35   #283
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny a czy wy macie jakies zachciewajki pod choinke?

Ja wlasnie przedstawilam chlopu malusia liste co bym chciala i nawet pokazalam internetowa apteke, gdzie te rzeczy sa tansze ( maja tam tez niektore probki/miniaturki, ktore chcialam wyporbowac) i kazal mi zamowic, wiec klinkelam zamowienie, a jak paczka przyjdzie to mu ja dam i dostane wszystko pod choinke
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 20:47   #284
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Obadałam serię naturalna douglasa.
I nic nie ma dla mnie
Kremy za leciutkie. Serum wodniste, w składzie ma wysoko maslo shea a bardzo nisko olej.
Balsamy i masla tez nieciekawe.

Ale za to w rossmannie jest seria ava z eco cert.
Kremy do 42 zl, serum do 27zl.
Fajne, bo np. Serum pomidor i ogórek
Na pewno się kiedyś na coś skuszę.

Jestem zakochana z kremie z oślim mlekiem so bio.
Jest bardzo gęsty, w sam raz dla mnie.
Super zakup.

W tk maxx u mnie olejki do ciała patyka z eco cert 100 ml za 19 zl
I maslo super rich organic surge 150 ml za 29 zl, ale ja po wtopie z million dollar balm boje sie juz tej marki.
Ich balsam million dollar to dla mnie najwiekszy kit roku 2014 po mydle czarny diabel purite.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 21:59   #285
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To zależy od cery i od odczuć, jeśli czujesz, że po tym duecie cera jest dogłębnie ukojona i nawilżona, nie ma potem suchych skorek etc, to znaczy, że jest wszystko ok. Jeśli jednak masz jakieś zastrzeżenia, to może wzbogać o coś jeszcze tę mieszankę, np o aloes, kolagen, albo jakiś ekstrakt o działaniu nawilżającym, który rozpuści się w Ha lub oleju Warto też sięgnąć po maseczki nawilżające np z alg.

cerę mam tłustą, a aloes moge dodac prosto z liścia czy musi to byc extrakt?


skóra po taki duecie czuje sie dobrze tylko myśle przysżłosciowo, chce zapobiec zmarszczkom wiec taki duet bedzie ok? (ewentualnie trio pózniej)
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 22:41   #286
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wy macie jakies zachciewajki pod choinke?

Ja wlasnie przedstawilam chlopu malusia liste co bym chciala i nawet pokazalam internetowa apteke, gdzie te rzeczy sa tansze ( maja tam tez niektore probki/miniaturki, ktore chcialam wyporbowac) i kazal mi zamowic, wiec klinkelam zamowienie, a jak paczka przyjdzie to mu ja dam i dostane wszystko pod choinke
ćoś czuję, że skoro już kliknęłaś, to bardziej będzie prezent mikołajkowy Lepiej już rób następną listę podchoinkową Ja bym nie mogła nie otworzyć przed czasem Pochwal się, co to za cudeńka

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Obadałam serię naturalna douglasa.
I nic nie ma dla mnie
Kremy za leciutkie. Serum wodniste, w składzie ma wysoko maslo shea a bardzo nisko olej.
Balsamy i masla tez nieciekawe.

Ale za to w rossmannie jest seria ava z eco cert.
Kremy do 42 zl, serum do 27zl.
Fajne, bo np. Serum pomidor i ogórek
Na pewno się kiedyś na coś skuszę.

Jestem zakochana z kremie z oślim mlekiem so bio.
Jest bardzo gęsty, w sam raz dla mnie.
Super zakup.

W tk maxx u mnie olejki do ciała patyka z eco cert 100 ml za 19 zl
I maslo super rich organic surge 150 ml za 29 zl, ale ja po wtopie z million dollar balm boje sie juz tej marki.
Ich balsam million dollar to dla mnie najwiekszy kit roku 2014 po mydle czarny diabel purite.
Jak dla mnie shea to też olej, więc chyba nie dla mnie

Miałam z Avy serum z marchewką i groszkiem, miło wspominam, dobrze robiło skórze, jak za tę cenę, to wręcz super, miało konsystencję lejącego mleczka i żółty kolor, trochę jak rozwodniona maść i ładny zapach słodkiej marchewki

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
cerę mam tłustą, a aloes moge dodac prosto z liścia czy musi to byc extrakt?


skóra po taki duecie czuje sie dobrze tylko myśle przysżłosciowo, chce zapobiec zmarszczkom wiec taki duet bedzie ok? (ewentualnie trio pózniej)
Taki duet jest ok, ale pod warunkiem, że działasz też z innej strony, czyli jakieś maseczki i zabiegi np kwasami, moze coś z wit C, a ile masz lat, bo to też istotne?

Aloes prosto z liścia super sprawa, pod warunkiem, że to barbadensis, tylko pamiętaj, żeby smarować samym miąższem bez dodatku skórki
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-11-14 o 22:42
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 07:13   #287
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Jestem zakochana z kremie z oślim mlekiem so bio.
Jest bardzo gęsty, w sam raz dla mnie.
Super zakup.
Beeets, które to kremiszcze? Mogłabyś rzucić linkiem? Nie mogę znaleźć Twojego wpisu o nim. Kończy mi się krem więc może bym przygarnęła. A Ty też jesteś z tego co pamiętam suchelec więc mi powinno pasować.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 07:49   #288
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Beeets, które to kremiszcze? Mogłabyś rzucić linkiem? Nie mogę znaleźć Twojego wpisu o nim. Kończy mi się krem więc może bym przygarnęła. A Ty też jesteś z tego co pamiętam suchelec więc mi powinno pasować.
Wpisu mnie ma jeszcze.
Wpisz w google - so bio aksamitny odżywczy krem z oślim mlekiem

Korah, to jadę po coś od ava z eco cert, zanim ma fajne ceny
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 10:36   #289
Zimtstange
Raczkowanie
 
Avatar Zimtstange
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 131
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Hej
Poszukuję podkładu w formie płynnej do cery suchej (dotąd używałam tylko minerałów). Czy jesteście w stanie mi coś polecić? Zainteresował mnie 100% Pure, opis sugeruje, że nadawałby się idealnie do przesuszonej skóry. Czy istnieje jakaś możliwość zdobycia próbek? W ciemno na pewno nie będę zamawiać.
Zimtstange jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-15, 17:43   #290
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Za namową korah pobieglam popołudniu po serum z eco cert ava.
Wybralam serum dla 35+ pomidor ogórek.
Wiem, ze to w ogole nie mój wiek, ale nie dam rady az tyle czekac, gdy ciekawosc zżera
Cena 26,99 zl w rossmanie, ale nie w kazdym. Bylam w 2 malych i nie mam tej serii. To pojechalam do tego, duzego rossa gdzie ja widzialam - galeria krakowska.
Serum na razie ma probę, ale strasznie mnie milo zaskoczył.
Nie jest wodnisty, ale jak krem bialy i nawet gęsty.
Pachnie ogórkami.
Jak dla mnie rewelacja. Na pewno kupie jakiś krem.

Po drodze też kupiłam maslo shea oliwkowe firmy eden z krakowa.
14,99 zl za 40 g. Super jest. Też fajny zakup.

W tk maxx widzę kosmetyki do makijazu organic wear z eco cert.
Ceny 19,99 zl.
Bardzo ciekawie wyglądają i polecam, bo mam kilka od nich kosmetyków, choć tak rzadko używam.moje nie mają eco cert.

Do krakowa ma wrócić dr organic pod koniec roku.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2014-11-15 o 17:45
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 17:57   #291
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny polecacie jakis krem dla mężczyzny, cera tłusta, wiek ok 30 lat. Z polskich sklepów stacjonarnych lub internetowych?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 18:38   #292
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
ćoś czuję, że skoro już kliknęłaś, to bardziej będzie prezent mikołajkowy Lepiej już rób następną listę podchoinkową Ja bym nie mogła nie otworzyć przed czasem Pochwal się, co to za cudeńka
Oj nie nie, ja juz tyle zakupilam rzeczy, ze mnie nic nie trza, tylko dziecko dostanie mikolaja.

Oj niewygorowane zachciewajki. Chcialam Welede, a dokladnie
- mleczko midgalowe do demakijazu
- krem migdalowy ten tresciwyszy, bo zuzywam druga miniaturke i bardzo mi teraz sluzy. Cos mi sie w tym roku cera podsusza i sam olej nie zawsze mi wystarcza, a moja ukochana Hauschka tez jakos juz nie ta( no ale Hauschka ma wszystko z olejkami eterycznymi, wiec moze tu jest pies pogrzebany i moja cera sie na nie zbuntowala z lekka? Weleda nieperfumowana i pasi, wiec chce pelnowymiarowy produkt)
- krem pod oczy rozany( ma teraz nowa recepture i jestem ciekawa czy mi tak samo bedzie sie podobal jak 9 lat temu)

W miniaturkach wzielam
- olejek do twarzy z serii migdalowej( mialam go z 10-9 lat temu i nie bylam zachwycona, ale fakt to byly poczatki mojej przygody z natura, nie wiedzialam tyle co wiem teraz, wiec chetnie wyporbuje ponownie)
- serum do twarzy z granatapfel( na niemieckim forum niemieckie forumki wychwalaja, moze i mnie sie spodoba)
- krem do twarzy z dzieciecej serii z malwa ( tez jest nieperfumowane i dorosle niemki ta cala serie chwala, moze obok migdala, bedzie to fajna alternatywa dla wysuszajacej sie cery w zimie)

dzis bylam przypadkiem w dm i wzielam paste do zebow z ratania( moj Rossmann jej chyba nie ma) . W tej chwili uzywam tego zielonego zelu do zebow Weleda i bardzo mi sie podoba, rzeczywiscie ujedrnia dziasla i jak by dzialal lecznico przy zapaleniach dziasel ( ze wzgledu na zly zgryz mam w jedym miejscu troche zaognione dziaslo i od pierwszego uzycia tej pasty/zelu poczulam dzialanie. Nadal dziaslo lekko czerwone jest, ale juz nie czuje lekkiego bolu jaki mialam wczesniej.Niestety mam zjechane szliwo( dzieki glupocie za mlodu kiedy uzywalam mocno scierajacych past z fluorem), a ostatnie tygodnie uzywalam naturalnych past i dzis weszlam do dm zeby zakupic Bio-Repair ze sztucznym szkliwe, bo mi sie zeby znow uwrazliwily na cieplo i zimno, wiec znow bede jej uzywac rano, a natury na noc. Mam nadzieje ze pasta Weleda choc uzywana tylko raz dziennie, nadal tak dobrze bedzie dzialac na dziasla

A tak poza tym , to chcialam was poinformowac ze w przyszlym roku maja wyjsc cielesne kosmetyki z migdalem. Jesli dobrze pamietam, to tez nie bede perfumowane jak twarzowa seria. Juz sie doczekac nie moge. teraz na zime mogly by wyjsc, ale niech im bedzie. Osoby z wrazliwa skora, ktorym migdalowe kosmetyki Weleda pasuja, moga juz zacierac raczki z radochy

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-11-15 o 18:42
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:11   #293
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

A ja sobie właśnie pomyślałam, że skoro już mam te słoiczki z wit.B3, kwasem gluko i lakto i mam także kremik sylveco, to może dałoby radę jakoś to wymieszać, jak myślicie? Krem jest bardzo gęsty, bo to ta wersja treściwa, w słoiczku, nie lekka...
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:23   #294
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Marzyło mi się mydełko plantlife argan i wchodzę do tk maxx a ono na mnie czeka, w ilości sztuk 1. Małe mydełko, a tak cieszy
U mnie w tk maxx istne juz święta, bombki, wianuszki choinkowe itp.
To tak jak i u mnie!!! Ile cudownych rzeczy!! No i też jakieś drobne zakupki poczyniłam...:

Odżywka i szampon Organic Surge..jakoś mi ta marka podpasowała. Szampon jak szampon, a odżywka niezła. Ładnie pachnie cytrusami (prawdziwymi!!)
Znalazłam jeszcze w promo za 18,00 zł serum eclos z roślinnymi komórkami macierzystymi. W składzie cała lista naturalnych składników, ale na końcu znalazłam też Phenoxyetanol..mam nadzieję, że jest go tak mało, że nie ma go wcale

No i nie mogłam się powstrzymać..za 65 zł kupiłam szczoteczkę soniczną do oczyszczania twarzy i nie tylko. Ma 4 wymienne końcówki. Powiem Wam, że... Buzia oczyszczona na 100%

Wszystkie nabytki z TKMAXXXA!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0575.jpg (133,3 KB, 38 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:43   #295
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

dzis bylam przypadkiem w dm i wzielam paste do zebow z ratania( moj Rossmann jej chyba nie ma) . W tej chwili uzywam tego zielonego zelu do zebow Weleda i bardzo mi sie podoba, rzeczywiscie ujedrnia dziasla i jak by dzialal lecznico przy zapaleniach dziasel ( ze wzgledu na zly zgryz mam w jedym miejscu troche zaognione dziaslo i od pierwszego uzycia tej pasty/zelu poczulam dzialanie. Nadal dziaslo lekko czerwone jest, ale juz nie czuje lekkiego bolu jaki mialam wczesniej.Niestety mam zjechane szliwo( dzieki glupocie za mlodu kiedy uzywalam mocno scierajacych past z fluorem), a ostatnie tygodnie uzywalam naturalnych past i dzis weszlam do dm zeby zakupic Bio-Repair ze sztucznym szkliwe, bo mi sie zeby znow uwrazliwily na cieplo i zimno, wiec znow bede jej uzywac rano, a natury na noc. Mam nadzieje ze pasta Weleda choc uzywana tylko raz dziennie, nadal tak dobrze bedzie dzialac na dziasla

Mogę Cię prosić o linki godnych polecenia past dla wrażliwców? Ja mam straszny z tym problem, także niestety ratuję się jakimś nienaturalnym preparatem...

Czy kosmetyki Skin Bloosom są mam znane? Bo coś nie kojarzę....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 19:56   #296
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

No i nie mogłam się powstrzymać..za 65 zł kupiłam szczoteczkę soniczną do oczyszczania twarzy i nie tylko. Ma 4 wymienne końcówki. Powiem Wam, że... Buzia oczyszczona na 100%

Wszystkie nabytki z TKMAXXXA!!!!!
Baaardzo zazdroszczę szczoteczki, szkoda, że w tej cenie nie ma clarisonica mia
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 20:05   #297
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Baaardzo zazdroszczę szczoteczki, szkoda, że w tej cenie nie ma clarisonica mia
No właśnie te wszystkie firmowe Clarisoniki są za drogie..więc znalazłam złoty środek Szczoteczka jest solidnie wykonana, ciężka, z gumowym uchwytem. Co prawda głowica nie wibruje, tylko się kręci, ale oczyszcza doskonale. Jestem baaaardzo zadowolona
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 21:46   #298
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mogę Cię prosić o linki godnych polecenia past dla wrażliwców? Ja mam straszny z tym problem, także niestety ratuję się jakimś nienaturalnym preparatem...

Czy kosmetyki Skin Bloosom są mam znane? Bo coś nie kojarzę....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja od dluzszego czasu uzywam past bez fluoru, chetnie o naturalnym skladzie.

Bez fluoru, ktore mi sie spodobaly to
- Ajona, ale ma SLS, poza tym
- Bio-Repair ze sztucznym szkliwem. Niebieska niestety ma parabeny , a czerwona nie i czerwona nie ma miety, przez co polecana jest przy leczeniu homeopatycznym. Nie odswieza tez tak jak ta niebieska.

Z natury bez fluoru ktore mi sie podobaja to
- Logona Logodent sensitiv do wrazliwych zebow
- Lavera ta niebieska, ale i ta zielona z mieta i fluorem tez jest mila
- Weleda pasta solna w dzialaniu i odczuciu jak Paradontax
- Weleda zielony zel z ratania , kolejne rodzaje dopiero przede mna

Logodent do wrazliwych zebow naprawde super dziala jak sie ma malo szkliwa i wrazliwe zeby, ale tez troche kosztuje. W podobnej cenie jest Bio-Repair, a ze mam ja tez w Rossmannie( po logone musze extra do Reformhaus jechac), to przymykam oko na te dwa parabeny. Ja widze juz po 1-2 uzyciach poprawe, wiec mysle ze ona naprawde czysci, a jednoczescie "naklada" to szkliwo na zeby.

A teraz linki
http://www.bio-repair.de/de/produkte...ahncreme-mild/
http://www.bio-repair.de/de/produkte...air-zahncreme/
http://ajona.de/
http://www.logona.de/produkte/zahnpflege/logodent/
http://www.weleda.de/produkt/s/sole-zahncreme
http://www.weleda.de/produkt/p/pflanzen-zahngel
http://www.lavera.de/produkte/zahnpflege/zahncreme.html
http://www.lavera.de/produkte/zahnpf...reme-mint.html

To sa pasty ( wiekszosc bez fluoru), ktore uzywalam/uzywam. mam do nich w miare latwy dostep, sa w moim Rossmannie, ale jak zadrzy byc mi sie gdzie indziej to sa w dm, nawet wiekszy wybor, bo ja nie mam wszystkich rzeczy od Weleda, a dm w miescie gdzie sie poruszam ma wszystko do pielegnacji jamy ust z tej marki. Niektore jak Logodent moge kupic w Reformhaus, niedaleko mnie, ale jakos tak mi sie nie chce extra jechac i kupuje Bio-repair z parabenami. Poza tym wierze w to sztuczne szkliwo, wiec przymykam oko na te konserwanty. pasta nie ma fluoru, nie moze go miec, bo on wchodzi w reakcje juz w tubce z jakims tam skladnikiem i powstaje trujaca substancja ( kiedys przypadkiem natknelam sie na stronke z opisem tej pasty i wszelkimi badaniami , ktorych nie ma na ich oficjalnej stronie). Jest to dla mnie taki kompormis miedzy pastami naturalnymi i brakiem fluoru. Jak by wywalic te konserwanty to sklad nie jest zly. Wystarczy ze uzywam jej raz dziennie( ale i byly okresy ze tylko jej uzywalam)i zeby przestaja byc wrazliwe, szkliwo jest remineralizowane , ubytki w naturalnym szkliwie sa uzupelnione.
Daj znac na co sie zdecydujesz i jak dziala
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 22:28   #299
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Zimtstange Pokaż wiadomość
Hej
Poszukuję podkładu w formie płynnej do cery suchej (dotąd używałam tylko minerałów). Czy jesteście w stanie mi coś polecić? Zainteresował mnie 100% Pure, opis sugeruje, że nadawałby się idealnie do przesuszonej skóry. Czy istnieje jakaś możliwość zdobycia próbek? W ciemno na pewno nie będę zamawiać.
Owszem nawilża, ale jest leciusienki, prawie go nie czuć na twarzy, mam tłustą cerę, nie wiem jak by się sprawdził bez kremu, ja używam serum. No i słabiutko kryjący wg mnie, ale ogólnie jest przyjemny ( to opinia po jednym użyciu z próbki)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Za namową korah pobieglam popołudniu po serum z eco cert ava.
Wybralam serum dla 35+ pomidor ogórek.
Wiem, ze to w ogole nie mój wiek, ale nie dam rady az tyle czekac, gdy ciekawosc zżera
Cena 26,99 zl w rossmanie, ale nie w kazdym. Bylam w 2 malych i nie mam tej serii. To pojechalam do tego, duzego rossa gdzie ja widzialam - galeria krakowska.
Serum na razie ma probę, ale strasznie mnie milo zaskoczył.
Nie jest wodnisty, ale jak krem bialy i nawet gęsty.
Pachnie ogórkami.
Jak dla mnie rewelacja. Na pewno kupie jakiś krem.

Po drodze też kupiłam maslo shea oliwkowe firmy eden z krakowa.
14,99 zl za 40 g. Super jest. Też fajny zakup.

W tk maxx widzę kosmetyki do makijazu organic wear z eco cert.
Ceny 19,99 zl.
Bardzo ciekawie wyglądają i polecam, bo mam kilka od nich kosmetyków, choć tak rzadko używam.moje nie mają eco cert.

Do krakowa ma wrócić dr organic pod koniec roku.
Czułam, że Ci podejdzie

A cóż oni tak z tym dr organic lawirują

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Oj nie nie, ja juz tyle zakupilam rzeczy, ze mnie nic nie trza, tylko dziecko dostanie mikolaja.

W miniaturkach wzielam

- serum do twarzy z granatapfel( na niemieckim forum niemieckie forumki wychwalaja, moze i mnie sie spodoba)
Masz bardzo szczodrobliwego tż'a

Koniecznie daj znać, jakie to serum jest, napalam się nań od dawna, bo ogólnie lubię granata na skórę i tego typu lekkie konsystencje także

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A ja sobie właśnie pomyślałam, że skoro już mam te słoiczki z wit.B3, kwasem gluko i lakto i mam także kremik sylveco, to może dałoby radę jakoś to wymieszać, jak myślicie? Krem jest bardzo gęsty, bo to ta wersja treściwa, w słoiczku, nie lekka...
Ja uważam, że w kremach Sylveco jest tyle emulgatorów i poprawiaczy konsystencji, że nic im nie powinno zaszkodzić, najlepiej po troszku i powoli dodawać mieszając, może z żelem Ha lub wodą dest. wcześniej połączyć

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Odżywka i szampon Organic Surge..jakoś mi ta marka podpasowała. Szampon jak szampon, a odżywka niezła. Ładnie pachnie cytrusami (prawdziwymi!!)
Znalazłam jeszcze w promo za 18,00 zł serum eclos z roślinnymi komórkami macierzystymi. W składzie cała lista naturalnych składników, ale na końcu znalazłam też Phenoxyetanol..mam nadzieję, że jest go tak mało, że nie ma go wcale

No i nie mogłam się powstrzymać..za 65 zł kupiłam szczoteczkę soniczną do oczyszczania twarzy i nie tylko. Ma 4 wymienne końcówki. Powiem Wam, że... Buzia oczyszczona na 100%

Wszystkie nabytki z TKMAXXXA!!!!!
Odżywkę z Organic Surge bardzo dobrze wspominam, ale miałam starą wersję grejpfrutowej, również z tk

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Czy kosmetyki Skin Bloosom są mam znane? Bo coś nie kojarzę....
Miałam mleczko oczyszczające, mile wspominam, bezzapachowe, łagodne, nietłuste, ale bez efektów specjalnych niestety. Ponoć odżywka jest dobra.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-15, 23:37   #300
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

U mnie w TK Maxx wyhaczyłam 2 kremy z nienaturalnej w sumie firmy, która ma tylko jedną serię z naturalnymi olejami certyfikowaną przez BIDH http://www.kosmetikfuchs.de/shop/de/Kosmetik/Sans-Soucis/Naturkosmetik/Argan/Anti-Falten-Augenpflege-15ml.html
z ciekawszych składników, oprócz arganu zawiera ekstrakt z nasion amarantusa oraz wyciąg z kwiatów Spilanthes Acmella http://www.selvert.info/skladniki_aktywne.php?id=83
który ma ciekawe działanie, zwłaszcza w kremie pod oczy; natomiast ten drugi to bogaty krem na dzień, jak znalazł na tę porę roku http://www.kosmetikfuchs.de/shop/de/...lege-40ml.html
który też ma dość ciekawy skład, a mianowicie olej z krokosza, masło mango i shorea oraz wyciąg z nasion chia.
Oba kremy po 19, 99 każdy

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-11-15 o 23:40
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.