Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-10-26, 00:15   #2101
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 8 447
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Aubrey17 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mam pytanie , jak± farb± uzyskam taki kolor jak na zdjêciu ? i zeby nie wyp³ukiwa³y siê do rudego ...oczywi¶cie zale¿y mi na maksymalnej trwa³o¶ci...zaznaczam ¿e nie ma to byæ szamponetka ani ¿adne takie cuda. loreal casting te¿ nie wchodzi w grê... wiem ¿e zbyt du¿o wymagam ale jeszcze chcia³abym tak± która minimalnie niszczy w³osy... wierze w Wasze dobre rady
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2019

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2020
__________________
USZKO {*}

Toksyczny zwi±zek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-28, 13:56   #2102
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No i zafarbowa³am w³osy Belle Color nr 20 jasny szatyn. No i mam do³a.
Jedyna farba, która wysz³a ja¶niej ni¿ na opakowaniu Ja¶niej nawet od ciemnego blondu.
Pasemka, które powy³azi³y od poprzedniego farbowania uczyni³a miedziano-blond, a odrosty blond.
Trzeba tak wyj¶æ do ludzi, zetne z 10-15 centymetrów i za dwa tyg spróbuje szatynem.
Kiepski dzieñ co¶ ogólnie mam.

nusia2605 ¶wietnie ci wysz³y oba kolorki.
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-28, 17:11   #2103
jagodka1802
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ¦l±sk ;)
Wiadomo¶ci: 581
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

eh ja sie zastanawiam nad bursztynowym blondem z castinga,on wyglada bardziej brazowo niz blond,ale boje sie co bedzie z odrostami...jakos bym chciala cos takiego posredniego miedzy blondem,rudym i jasnym brazem,znacie jakis taki kolor???
MonkaIska,nie denerwuj sie,wlosy sa od tego,zeby kombinowac,zawsze odrosnabedzie dobrze<ok>
jagodka1802 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:42   #2104
finess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ponawiam moje zapytanie kierowane do fryzjerek-
jak osi±gn±æ efekt ró¿owej po¶wiaty na jasnym br±zie lub ewent. na ja¶niejszych w³osach? jakie farby, jaka technika? pozdrawiam.
finess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:40   #2105
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a mo¿e która¶ z Was mo¿e mi powiedzieæ czy faktycznie u¿ycie wody 9% z br±zem (Loreal Majirel) rozja¶ni odcieñ w³osów?? Testujê jasne popielate br±zy ale mimo nazwy zawsze wychodz± mi prawie czarne. Stosujê do nich 6% wodê.
Shade farba nie rozja¶ni farby, niestety. Co najwy¿ej odrosty wyjd± Ci ja¶niejsze...
__________________
.Portfolio
Zapraszam te¿ na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 15:27   #2106
kete31
Przyczajenie
 
Avatar kete31
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
No i zafarbowa³am w³osy Belle Color nr 20 jasny szatyn. No i mam do³a.
Jedyna farba, która wysz³a ja¶niej ni¿ na opakowaniu Ja¶niej nawet od ciemnego blondu.
Pasemka, które powy³azi³y od poprzedniego farbowania uczyni³a miedziano-blond, a odrosty blond.
Trzeba tak wyj¶æ do ludzi, zetne z 10-15 centymetrów i za dwa tyg spróbuje szatynem.
Kiepski dzieñ co¶ ogólnie mam.

nusia2605 ¶wietnie ci wysz³y oba kolorki.
A to dziwne ! Ja farbowa³am jasnym szatynem B. C. Farbê nalo¿y³am na swoje w³osy juz wcze¶niej farbowane- powiedzmy sredni br±z. Chcialam aby wysz³y w³asnie ja¶niejsze a wysz³y mi do¶æ ciemo, jak czekolada, du¿o ciemniej ni¿ pokazane jest na pude³ku. Widocznie du¿o zale¿y jednak od w³osów, jak sie utleniaj±, no i od koloru wyj¶ciowego . Ale Belle Color kryje duzo równiej odrosty w stosunku do reszty w³osów ni¿ inne dro¿sze farby , które u¿ywa³am. Jest to jedna z tañszych i dobrych farb. Dobrze pokrywa siwki i d³ugo utrzymuje siê kolor. Choæ w³oski sa troszke przesuszone i trzeba je dobrze nawil¿aæ przez kilka nastêpnych myæ. Mimo to nie niszczy w³osów. Polecam !
kete31 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 15:43   #2107
kete31
Przyczajenie
 
Avatar kete31
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dzisiaj farbowa³am w³osy Loreal Preference "Toscane" - jasny kasztan. Kolor wyszed³ nawet ³adny. Niestety ciemniejszy, jak zwykle na moich w³osach ;(. Tylko nie wiem czy odrosty nie wysz³y ja¶niej, bo jeszcze nie widzia³am efektu w ¶wietle dziennym. Jutro sie dowiem . Kiedy¶ robi³am ta farb± kolor "Mro¼ny kasztan" i by³a spora róznica po miedzy odrostami a reszt± w³osów. Farba jest delikatna i nie niszczy w³osów. Ale ¶mierdzi okropnie jest potwornie dusz±ca. Farbowa³am niedawno Bell Color i tak nie capi³o . W Bell Color jest ma³y wybór w odcieniach ale jest to farba godna polecenie, choæ w³oski sa lekko przesuszone ale po na³ozeniu przy kilku myciach dobrej od¿ywki wszystko wraca do normy. Za to d³ugo sie trzyma i dobrze kryje siwe w³oski w przeciwieñstwie do Loreala Preference. Chcia³am zapytaæ czy kto¶ moze robi³ kolorem z Bell Color - kasztan??? Jaki wychodzi nie za ciemny???
kete31 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 18:03   #2108
rebellious_angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Grzechu
Wiadomo¶ci: 108
GG do rebellious_angel
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam

A wiecie mo¿e jak mo¿na uzyskaæ taki kolorek - efekt jak na poni¿szym zdjêciu?? bo marzy mi sie cos podobnego

Edytowane przez rebellious_angel
Czas edycji: 2010-01-06 o 16:00
rebellious_angel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-08, 22:38   #2109
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez rebellious_angel Poka¿ wiadomo¶æ
Witam

A wiecie mo¿e jak mo¿na uzyskaæ taki kolorek - efekt jak na poni¿szym zdjêciu?? bo marzy mi sie cos podobnego
jakims ciemnym blondem moze z l'oreal'a
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 10:45   #2110
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Unhappy Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Posz³am za wiêkszo¶ci± i zafarbowa³am na ciemny br±z Brilance i nie jest to dobry wybór.W³osy nie l¶ni± a na tym zale¿a³o mi najbardziej a co gorsza zaczê³y intensywnie wypadaæ.W moim przypadku to farba to totalna klapa
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 14:39   #2111
kete31
Przyczajenie
 
Avatar kete31
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Loreal Preference - jasny kasztan ( Toscane). No i odrosty s± sopro ja¶niejsze od reszty w³osów ;(. Dzisiaj zobaczy³am to w ¶wietle dziennym. Ju¿ sama nie wiem albo tak moje w³osy przyjmuj± t± farbe albo ta farba jest do bani . W³osy s± l¶niace ale co z tego jak taki mira¿ mam na g³owie. Do nastêpnego farbowania chodze zwi±zana w kitkê, bo wtedy nie widaæ tak bardzo ró¿nicy . Aaa i nie kryje siwych w³osów, a mam tylko kilka .
kete31 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 16:17   #2112
kete31
Przyczajenie
 
Avatar kete31
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7
Exclamation Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mam pytanie, czy ten nowy kolor 6.13 orzechowy be¿ jest odcieniem ch³odnym czy ciep³ym?? I jak wychodzi na w³oskach ?? Prosze o opinie jak pokrywa farba - Loreal exellence a konkretnie kolor 6.13 ????
kete31 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 16:32   #2113
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomo¶ci: 2 424
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

pod³±czam sie do pytania Kate tylko mam jeszcze dodatkowo takie pytanko jestem farbowan± platynow± ch³odn± blondynk± i ostatnio chcia³am do Was do³±czyæ i uzyskaæ w³asnie taki ciep³y ³adny nie za ciemny br±zik w³asnie ten 6.13 tylko juz walczy³am z tym upartym blondem i nie do¶æ ze trwa³a farba zmywa sie po paru myciach to jeszcze nie wychodzi to kolor ciep³y no i tak farbowa³am juz pare razy na br±zik no i zaraz sie zmywa³ i ukazywa³ sie zaraz ten blond s³ysza³am gdzies ze w takim przypadku pierwsze trzeba na³o¿yc rudy,czerwony kolor by pó¿niej na³o¿yc ten br±z i wtedy tylko sie trzyma i jest ciep³y odcieñ A ja nie chcê byæ ju¿ blondynk±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg loreal1.jpg (139,1 KB, 113 za³adowañ)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 16:53   #2114
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomo¶ci: 2 908
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

To cieply odcien. Mam go od mies. w domu ale jeszcze nie uzylam, bo chyba dla mnie jest za jasny.
czarna.noc jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 20:09   #2115
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomo¶ci: 553
GG do veiled
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja mam pytanko do tych dziewczyn, ktore przed pofarbowaniem sie na braz byly farbowanymi jasnymi blondynkami- czy to prawda, ze wlosy farbowane na braz sa w lepszej kondycji niz gdy byly rozjasniane na blond? (wiem tylko tyle ze mniej suche...prawdopodobnie).. ..slyszalam, ze jednak traca swoja objetosc...? jaka jest roznica?
__________________
"SexAppeal jest w jednej po³owie tym co masz, a w drugiej tym co inni my¶l±, ¿e masz..."
veiled jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-09, 20:23   #2116
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez veiled Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam pytanko do tych dziewczyn, ktore przed pofarbowaniem sie na braz byly farbowanymi jasnymi blondynkami- czy to prawda, ze wlosy farbowane na braz sa w lepszej kondycji niz gdy byly rozjasniane na blond? (wiem tylko tyle ze mniej suche...prawdopodobnie).. ..slyszalam, ze jednak traca swoja objetosc...? jaka jest roznica?
nie wiem na czym to polega,ale faktycznie tak jest eszcze do niedawnq rozjasnialam wlosy,ale postanowilam przeforbowac sie na czekolade Castinga,wlosy nie dosc ,ze sa mniej such to prezentuua sie znacznie lepiej i zdrowiej
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-10, 06:03   #2117
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomo¶ci: 553
GG do veiled
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez jenny87 Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem na czym to polega,ale faktycznie tak jest eszcze do niedawnq rozjasnialam wlosy,ale postanowilam przeforbowac sie na czekolade Castinga,wlosy nie dosc ,ze sa mniej such to prezentuua sie znacznie lepiej i zdrowiej

a czy stracily swoja objetosc?
__________________
"SexAppeal jest w jednej po³owie tym co masz, a w drugiej tym co inni my¶l±, ¿e masz..."
veiled jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-10, 08:24   #2118
kete31
Przyczajenie
 
Avatar kete31
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez veiled Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam pytanko do tych dziewczyn, ktore przed pofarbowaniem sie na braz byly farbowanymi jasnymi blondynkami- czy to prawda, ze wlosy farbowane na braz sa w lepszej kondycji niz gdy byly rozjasniane na blond? (wiem tylko tyle ze mniej suche...prawdopodobnie).. ..slyszalam, ze jednak traca swoja objetosc...? jaka jest roznica?

Ja w³a¶nie przefarbowa³am 2 lata temu w³osy na br±z po wcze¶niejszym d³ugoletnim rozja¶nianiu poprzez pasemka (zaznaczam ¿e zabieg zawsze wykonywany by³ u fryzjera). Mia³am w³osy juz tak poniszczone i przesuszone, ¿e postanowi³am co¶ z tym zrobiæ, zeby na staro¶æ nie byæ ³ysa . Rozja¶niacz ma to do siebie, ze strasznie pali w³osy, które sie zwyczajnie po ka¿dym zabiegu urywa³y wiec z grubo¶ci nie mia³am ich po³owy. Wytrawia w³osa ca³kowicie wiec w³os jest martwy, sztywny w dotyku jak sztuczne w³osy lalki. Teraz po 2 latach farbowania br±zami widze jak niszczy³am wcze¶niej w³osy. W sumie juz po kilku miesi±cach by³ efekt. Mam teraz w³osy d³ugie, l¶ni±ce, miêkkie a w dodatku jest mi bardziej twarzowo . Wcze¶niej nie wyobra¿a³am siebie w ciemnych w³osach. Farbujê w³osy g³ównie farbami Loreala lub Castingiem. I uwa¿am ze ¿adna z farb w ciemnym kolorze nie wytrawi w³osa i nie poniszczy tak jak rozja¶niacze. I teraz farbujê w³osy sama . Wiêc jesli tylko bedzie Ci dobrze w ciemnych w³oskach, to polecam zmianê !!!
kete31 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-10, 14:27   #2119
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomo¶ci: 553
GG do veiled
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

boje sie takiej zmiany... bo wlasnie zawsze rozjasnialam wlosy... ale tez troche mi zal tego blondu...naprawde zal bo licze sie z tym ze nie wroce juz do takiego blondu jak mam, a przynajmniej bedzie ciezko...a z drugiej strony chce sprobowac... no i boje sie ze strace objetosc wlosów
__________________
"SexAppeal jest w jednej po³owie tym co masz, a w drugiej tym co inni my¶l±, ¿e masz..."
veiled jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 14:52   #2120
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez veiled Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam pytanko do tych dziewczyn, ktore przed pofarbowaniem sie na braz byly farbowanymi jasnymi blondynkami- czy to prawda, ze wlosy farbowane na braz sa w lepszej kondycji niz gdy byly rozjasniane na blond? (wiem tylko tyle ze mniej suche...prawdopodobnie).. ..slyszalam, ze jednak traca swoja objetosc...? jaka jest roznica?
Nie wiem, kto wymy¶li³, ¿e w³osy farbowane na br±zy, czy jak kto woli nie rozja¶niane, trac± objêto¶æ. No chyba, ¿e mówimy o tej "puszysto¶ci w³osów przesuszonych" to wtedy tak, jak najbardziej.
__________________
.Portfolio
Zapraszam te¿ na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-10, 15:22   #2121
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 235
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Przez ³adnych kilka lat rozja¶nia³am moje mysie w³osy i by³y straszliwie przesuszone, teraz mam br±z. W³osy na pewno s± w lepszej kondycji bo rozja¶niacz jest ostrzejszy ni¿ farba, poza tym na ciemniejszych w³osach nie widaæ tak bardzo tej "sucho¶ci" w³osa, jak przy blondzie. Co do objêto¶ci... mnie osobi¶cie wydaje siê ¿e ciemne w³osy optycznie s± jakby ciê¿sze. Zale¿y te¿ jakie masz rysy twarzy, pamiêtaj ¿e br±zy podkre¶laj± rysy, ale te¿ zmarszczki, wory pod oczami itd... Z rozja¶nianych w³osów bardzo szybko wyp³ukuje siê farba, wiêc najlepiej id¼ do fryzjera lub kup sobie jak±¶ dobr± farbê profesjonaln± (ja osobi¶cie polecam farby Ce Ce, bardzo d³ugo siê trzymaj±).
A jak chcesz tylko spróbowaæ to zaaplikuj sobie szamponetkê np. z Joanny, w kolorze kasztanowego lub kawowego br±zu (orzechowy te¿ jest ³adny ale na rozja¶nianych w³osach wychodzi bardzo jasno).
Elfryd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-10, 16:46   #2122
kete31
Przyczajenie
 
Avatar kete31
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez veiled Poka¿ wiadomo¶æ
boje sie takiej zmiany... bo wlasnie zawsze rozjasnialam wlosy... ale tez troche mi zal tego blondu...naprawde zal bo licze sie z tym ze nie wroce juz do takiego blondu jak mam, a przynajmniej bedzie ciezko...a z drugiej strony chce sprobowac... no i boje sie ze strace objetosc wlosów

My¶lisz, ze ja sie nie ba³am?? Okropnie sie balam, bo nie wiedzia³am czy bede dobrze sie czuæ w ciemnym kolorze, wydawa³o mi sie, ze np sie postarze, mia³am wiele obaw. I oczywi¶cie to, ¿e z ciemnych na blond bedzie juz ciêzko przej¶æ. Przymierza³am sie do tej zmiany chyba z rok . Posz³am do fryzjera, bo pierwszy raz nie chcialam tego robiæ sama i by³am strasznie zestresowana . Bo wiem ze gdyby wysz³o nie po mojej my¶li, strasznie bym sie z tym czu³a i jak tu wyj¶æ do ludzi ? Ale okaza³o sie ze w³±snie ciemne w³osy bardziej mi pasuj±, moja twarz nabra³a jakby blasku i co najwa¿niejsze sama sobie sie podobam i nie chce juz wracaæ do jasnych w³osów. Nie lubiê i bojê siê zmian dlatego tak to analizowa³am ale by³o warto. Wreszcie zapu¶ci³am w³osy, bo wcze¶niej ca³y czas musia³am je podcinaæ by jako¶ schludnie wyglada³y.
kete31 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-10, 18:05   #2123
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomo¶ci: 553
GG do veiled
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

dzieki za wsparcie tez musze to dokladnie przemyslec
__________________
"SexAppeal jest w jednej po³owie tym co masz, a w drugiej tym co inni my¶l±, ¿e masz..."
veiled jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-10, 19:12   #2124
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 806
GG do jenny87
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez veiled Poka¿ wiadomo¶æ
a czy stracily swoja objetosc?
moim zdaniem wrecz przeciwnie,ale to pewnei wynika z tego,ze nie widac tego ,ze sa zniszczone, chociaz jak farbowalam na czarno to rodzina czesto mowila mi ,ze wlosy gygladaj jakby bylo ich mniej,ale teraz mam przeciwne spstrzerzenia
jenny87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-28, 22:51   #2125
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Marzy mi siê dok³adnie taki odcieñ w³osów jak na za³±czonych zdjêciach,
dorad¼cie proszê jakim kolorkiem uzyskam taki na moim ¶rednim/ciemnym br±zie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 0173796.jpg (34,9 KB, 261 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 58d2e25e002959704924a3fc.jpg (32,6 KB, 261 za³adowañ)
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-29, 08:57   #2126
Orelie
Raczkowanie
 
Avatar Orelie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Od trzech lat rozja¶nia³am w³osy, a dok³adnie robi³am pasemka (czasem wiêcej czasem mniej) Moje w³osy wygl±daj± jak siano; s± strasznie suche i ³amliwe. Ostatni raz by³am u fryzjera w czerwcu (robione tylko odrosty) Chcê mieæ znów br±zowe w³osy. My¶lê o czekoladzie, jednak zastanawiam siê czy po³o¿enie teraz farby jeszcze bardziej nie os³abi moich ju¿ s³abych w³osów. Naprawdê mam ju¿ do¶æ tego wyblak³ego blondu.
Orelie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-29, 10:48   #2127
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lynn25 Poka¿ wiadomo¶æ
Marzy mi siê dok³adnie taki odcieñ w³osów jak na za³±czonych zdjêciach,
dorad¼cie proszê jakim kolorkiem uzyskam taki na moim ¶rednim/ciemnym br±zie
Ja mam taki kolor na g³owie Co¶ w ten deseñ Farbowa³am garnier belle color ciemny szatyn
__________________
dbam o w³osy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-11-29, 15:51   #2128
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 145
GG do Lynn25
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ostatnio w¶ród farb profesjonalnych (Subrina) moj± uwagê zwróci³ kolor espresso
jak my¶licie jaki wyjdzie na br±zie? czy to kolor zimny czy ciep³y? jak siê sp³ukuje? bêdê wdziêczna za opinie
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-02, 17:48   #2129
Sylwia1990opi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Czy kto¶ jaki to mo¿e byæ br±z i za pomoc± jakiej farby mo¿na osi±gn±æ taki kolor?? B³agam o pomoc, obecnie mam blond baleja¿ ale w³osy mam suche i planujê sobie przemalowaæ pod naturalny...))http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura76323.htm
Sylwia1990opi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-12-03, 22:20   #2130
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Bia³a
Wiadomo¶ci: 6 856
GG do izzie
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A ja Wam powiem ze oko³o 20 pa¼dziernika farbowa³am siê Garnierem 100 % kolor "g³êboki szatyn" i im d³u¿ej go mam tym bardziej mi siê podoba. Nie wyp³ukuje siê na rudo i wogóle nie blednie
izzie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.