Tipsy żelowe a prace domowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 21:12   #1
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574

Tipsy żelowe a prace domowe


Za kilka dni idę zrobić sobie wymarzone żelki ;] ale dreczy mnie jedna rzecz mianowicie jak to jest z pracami domowymi.. Czytałam juz w wyszukiwarce duzo na ten temat ale kazdy pisze co innego..np ; Tipsów nie należy zbytnio moczyć, ale to tak jak w przypadku własnych paznokci, kiedy nie używa się rękawiczek to najtwardsza płytka rozdwaja się i pęka...
inni pisza że, trzeba na takie paznokcie uważać (czyli zmywać w rękawicach, nie pchać rąk do ACE ani domestosa, nie podważać, nie dłubać, nie stukać), a wtedy na pewno odwdzęczą sie pięknym wyglądem. inni znów pisza że maja żelowe tipsy i robia wszystko tz. zmywam bez rekawic, chodzę na basen, sprzątam i uzywam detergentów, stukam nimi przez 8 godzin dziennie w klawiaturę i nic. wiec blagam was napiszczie jak to wkoncu jest najbardziej interesuje mnie pranie ręczne bo to niestety muszę czesto robić ...Dziekuje bardzo, bardzo za wszystkie odpowiedzi
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 21:32   #2
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Tipsy żelowe a prace domowe

Witaj
Ja noszę żeliki już jakieś 1,5 roku z małymi przerwami i muszę powiedzieć że jeśli są one dobrze wykonane to nic się z nimi nie dzieje podczas codziennych prac domowych. Pływałam z nimi za równo w morzu, w jeziorku i w basenie też I nic mi się nie uszkodziło. Co do klawiaturki to ja stukam nimi średnio po 8 h dziennie i również nie zaobserwowałam jakiś uszkodzeń z tego wynikających.
W jednym się zgodzę przy tipsach nie można nic skubać, dłubać, ani ich podważać to akurat może je uszkodzić.

Aaaa co do prania ręcznego to właśnie skończyłam prać 6 bluzeczek i moje pazurki wyglądają tak samo jak przed praniem

Oczywiście bez przesady trochę trzeba na nie uważać ale to tak jak ze swoimi

Więc nic się nie martw idź do dobrej stylistki i ciesz się swoimi pięknymi pazurkami

Serdecznie Cię pozdrawiam i oczywiście pochwal sie swoimi pazurkami jak będziesz mogła, buźźka
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 21:33   #3
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Tipsy żelowe a prace domowe

e tam..ja je mocze, nie uzywam do prac domowych rekawic, nawet do prania czy mycia kibla i nic im nie jest....

i nie powinno byc jak sa dobrze zrobione...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 21:47   #4
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: Tipsy żelowe a prace domowe

Cytat:
Napisane przez ewcik Pokaż wiadomość
Za kilka dni idę zrobić sobie wymarzone żelki ;] ale dreczy mnie jedna rzecz mianowicie jak to jest z pracami domowymi.. Czytałam juz w wyszukiwarce duzo na ten temat ale kazdy pisze co innego..np ; Tipsów nie należy zbytnio moczyć, ale to tak jak w przypadku własnych paznokci, kiedy nie używa się rękawiczek to najtwardsza płytka rozdwaja się i pęka...
inni pisza że, trzeba na takie paznokcie uważać (czyli zmywać w rękawicach, nie pchać rąk do ACE ani domestosa, nie podważać, nie dłubać, nie stukać), a wtedy na pewno odwdzęczą sie pięknym wyglądem. inni znów pisza że maja żelowe tipsy i robia wszystko tz. zmywam bez rekawic, chodzę na basen, sprzątam i uzywam detergentów, stukam nimi przez 8 godzin dziennie w klawiaturę i nic. wiec blagam was napiszczie jak to wkoncu jest najbardziej interesuje mnie pranie ręczne bo to niestety muszę czesto robić ...Dziekuje bardzo, bardzo za wszystkie odpowiedzi

hmmm, no ja moze wypowiem sie z wlasnego doswiadczenia: stukam w klawiature spoko, i to pazurkami, bo nawet jakbym chciala palcami to nie umiem jak mam dlugie paznokcie i od tego napewno mi sie nie lamia, mocze je tez nawet dosyc czesto, rzadko piore recznie, ale napewno zel ci sie nie rozdwoi i nie rozmieknie ani nie peknie od wody tego mozesz byc pewna co do dlubania, to fakt, nie nalezy zelu skubac podwazac itd bo sobie zniszczysz nie tylko przedluzone ale i swoje pazurki a co do detergentow to fakt, podejrzewam ze jak bedziesz moczyc w domestosie, tak drastycznie jzu rzecz ujmujac (biedne raczej te dlonie moczone w takim specyfiku) to moga sie juz potem nie blyszczec, nie wiem, moze przebarwiac no nigdy nie mailam takiego zdarzenia wiec niech dziewczyny sie wypowiedza ale moim zdaniem, nawet jesli nie lubisz dlugasnych pazurkow bo ci przeszkadzaja, to krotkie raczej nie beda sprawiac ci klopotow z pracami domowymi
pozdrawiam
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 22:32   #5
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Tipsy żelowe a prace domowe

mi tam w niczym nie przeszkadzaja, wszystko robie normalnie i nic sie z nimi nie dzieje
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 09:53   #6
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Smile Dot.: Tipsy żelowe a prace domowe

Cytat:
Napisane przez villemcia Pokaż wiadomość
e tam..ja je mocze, nie uzywam do prac domowych rekawic, nawet do prania czy mycia kibla i nic im nie jest....

i nie powinno byc jak sa dobrze zrobione...
ja rowniez
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:58   #7
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy żelowe a prace domowe

Oczywiście, ze można robic "wszystko"- dziewczyy z tipsami zazwyczaj normalnie wykonuja prace domowe. Jednak trzeba na nie uważac.
większośc dziewczyn, które wypowiedziały sie w tym wątku nosi tipsy od lat i to ""uwazanie" na nie maja juz we krwi.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.