Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-27, 14:50   #1231
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Właśnie przeczytałam, że sudocrem rozjaśnia cerę... Prawda to?

I jeśli chce się uzyskać jasną skórę, pozinno zrezygnować się z szałwii. Moja kochana szałwia No cóż, odstawię ją.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 11:35   #1232
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez filolozyca Pokaż wiadomość
ja mam dośc jasności tylko wtedy, kiedy szukam kosmetyków. szukam super jasnego korektora. Dzisiaj wszystko, czego spróbowałam na dłoni (a systematyczne ich filtrowanie mi nie wychodzi, przez co są ciemniejsze od twarzy) i na przedramieniu mi się odcinało dość mocno.

Szybki test : najjaśniejszy znany korektor?

Biały - Inglot. Naprawde ciezko uwierzyc, ze sa takie problemy ze znalezieniem jasnych podkladow jak robia nawet kredowo-białe... Nie szukajcie tylko w zagranicznych firmach, nasze polskie jaka odcienie, o jakich sie nikomu nie snilo..
__________________
Can't wait for the rest of my life..
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:08   #1233
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, wiem jak ciężko jest znaleźć i dobrać jasny podkład Szczególnie przez internet, bo dostęp do jasnych odcieni jest dość ograniczony. Może komuś pomoże moje zdjęcie.
Teoretycznie ja swój odcień znalazłam, EDM Golden Fair, ale niestety spisuje się tylko godzinę, bo później ciemnieje wręcz pomaranczowieje.

Co do kremów na noc, ja stosuję olejek z BU, a po wchłonięciu wklepuje krem Avene nutritive compensatrice lub emolium krem.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 14:24   #1234
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja jasna cere podkreslam rózem na policzkach
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:06   #1235
Elriadith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witajcie!
Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek bo również jestem bladolica (no powiedzmy)...je dnak ze względu na czas nie dałam rady przeczytać całości.
Mam do Was pytanie czy odcień Ivory Revlona (colorstay with softflex) będzie pasował do mojej cery skoro do tej pory używałam Porcelain Gosha? Nie mogę sprawdzić tego osobiście ponieważ mieszkam na zadupiu.
Moje podejście jest trochę nieodpowiedzialne bo pieniądze piechotą nie chodzą i przydałoby się dobrze kolor wybrać...ale mam nadzieję, że ktoś próbował tych 2 podkładów i ma porównanie.
Będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
od 19.07
waga: 69kg -->55kg

Elriadith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 15:24   #1236
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mykmyk Pokaż wiadomość
Biały - Inglot. Naprawde ciezko uwierzyc, ze sa takie problemy ze znalezieniem jasnych podkladow jak robia nawet kredowo-białe... Nie szukajcie tylko w zagranicznych firmach, nasze polskie jaka odcienie, o jakich sie nikomu nie snilo..
ale on się nie nadaje pod oczy np. czy do suchej skóry, bo po kilku sek od wyciśnięcia zasycha jak zaprawa gipsowa. trwałośc i kolor pewnie porządne ale nie za cenę zmarszczek.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 20:28   #1237
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

przybyłam się pochwalić

Bardzo się bałam zafarbować włosy, zeby nie wyszło mi cos ciepłego (w ciepłych odcieniach wyglądam fatalnbie, jestem typowym lodowcem) i udało się Garnier szatyn opalizujący dal mi piękny, zimny, ciemny szatyn Jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak będzie jutro w dziennym swietle W kazdym razie wygląda na pewno lepiej niz moj naturalny zimny, jednak zrudziały od słonca brąz
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 14:23   #1238
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ale on się nie nadaje pod oczy np. czy do suchej skóry, bo po kilku sek od wyciśnięcia zasycha jak zaprawa gipsowa. trwałośc i kolor pewnie porządne ale nie za cenę zmarszczek.
Jest za suchy nawet na dobry krem pod oczy? U mnie sie sprawdza.
__________________
Can't wait for the rest of my life..
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 15:41   #1239
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mykmyk Pokaż wiadomość
Jest za suchy nawet na dobry krem pod oczy? U mnie sie sprawdza.
u mnie nawet na brodę czy nos korektor pod oczy u mnie musiałby mieć chyba konsystencję masła, żeby dobrze wyglądał i ni ściągał skóry. i dlatego tymbardziej mi szkoda bo kolor ma świetny...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 18:00   #1240
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Elriadith Pokaż wiadomość
Witajcie!
Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek bo również jestem bladolica (no powiedzmy)...je dnak ze względu na czas nie dałam rady przeczytać całości.
Mam do Was pytanie czy odcień Ivory Revlona (colorstay with softflex) będzie pasował do mojej cery skoro do tej pory używałam Porcelain Gosha? Nie mogę sprawdzić tego osobiście ponieważ mieszkam na zadupiu.
Moje podejście jest trochę nieodpowiedzialne bo pieniądze piechotą nie chodzą i przydałoby się dobrze kolor wybrać...ale mam nadzieję, że ktoś próbował tych 2 podkładów i ma porównanie.
Będę wdzięczna za odpowiedź
ja używałam obu, wolę gosha, bo ma lepszą moim zdaniem konsystencję nie taka maskową, ale sadzę, że powinien pasować, mi kolorystycznie oba dość dobrze pasowały. ale głowy sobie nie dam uciąć.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-29, 18:32   #1241
Elriadith
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Wielkie dzięki za odpowiedź Milk. Muszę po prostu spróbować inaczej się nie upewnię. Jest ryzyko jest zabawa....
__________________
od 19.07
waga: 69kg -->55kg

Elriadith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 09:12   #1242
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
u mnie nawet na brodę czy nos korektor pod oczy u mnie musiałby mieć chyba konsystencję masła, żeby dobrze wyglądał i ni ściągał skóry. i dlatego tymbardziej mi szkoda bo kolor ma świetny...

Aha, to szkoda..
Przyznam, ze zawsze szukalam tez jak najjasniejszego koloru korektora pod oczy (mimo to cienie nie byly "zamaskowane") a ostatnio sie przerzucilam na kryjacy odcien bezu (choc jest nieco ciemniejszy niz moja skora) i wygladam duzo lepiej. A kiedys myslalam, ze im jasniejszy, tym lepszy.
__________________
Can't wait for the rest of my life..
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-30, 23:44   #1243
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem jak ciężko jest znaleźć i dobrać jasny podkład Szczególnie przez internet, bo dostęp do jasnych odcieni jest dość ograniczony. Może komuś pomoże moje zdjęcie.
Teoretycznie ja swój odcień znalazłam, EDM Golden Fair, ale niestety spisuje się tylko godzinę, bo później ciemnieje wręcz pomaranczowieje.

Co do kremów na noc, ja stosuję olejek z BU, a po wchłonięciu wklepuje krem Avene nutritive compensatrice lub emolium krem.
Witam! Jakiej firmy jest Subli'mine? Kolorek naprawdę super!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-01, 09:58   #1244
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Witam! Jakiej firmy jest Subli'mine? Kolorek naprawdę super!

Givenchy.
__________________
Can't wait for the rest of my life..
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 18:18   #1245
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Przyłączam się do Was dziewczyny. Jestem wielką wielbicielką jasnej skóry. Kiedyś używałam samoopalaczy, ale coś mi sie odmieniło i pokochałam bladość.

A to ja:
__________________



Edytowane przez Loretta8
Czas edycji: 2009-12-25 o 13:28
Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-02, 22:45   #1246
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mykmyk Pokaż wiadomość
Givenchy.
Dzięki! Czy on też ciemnieje albo znika po czasie?
Z tym ciemnieniem to można szału dostać .
Ja nie wiem, że nie można zrobić podkładu, który byłby na twarzy taki jak w butelce..

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

A tak w ogóle to bledziochy w naszym kraju będą chyba musiały zacząć do Japonii latać po jasne podkłady i pudry, bo u nas to ich trzeba z latarką szukać ! Ja teraz jestem trochę "opalona" po lecie i już jest bieda, to co dopiero będzie w zimie jak odzyskam mój naturalny kolor...
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 13:09   #1247
mykmyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

[QUOTE=CocoPoznan;14556487]Dzięki! Czy on też ciemnieje albo znika po czasie?
Z tym ciemnieniem to można szału dostać .
Ja nie wiem, że nie można zrobić podkładu, który byłby na twarzy taki jak w butelce..
[QUOTE]

Moj nie ciemniał ani troche.
__________________
Can't wait for the rest of my life..
mykmyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 14:55   #1248
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Bardzo jasny , nieciemniejący podkład ma Inglot . Jest średnio kryjący , kolor bardzo zbliżony do do bourjois , tylko bez rozświetlenia
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:21   #1249
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Elriadith Pokaż wiadomość
Witajcie!
Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek bo również jestem bladolica (no powiedzmy)...je dnak ze względu na czas nie dałam rady przeczytać całości.
Mam do Was pytanie czy odcień Ivory Revlona (colorstay with softflex) będzie pasował do mojej cery skoro do tej pory używałam Porcelain Gosha? Nie mogę sprawdzić tego osobiście ponieważ mieszkam na zadupiu.
Moje podejście jest trochę nieodpowiedzialne bo pieniądze piechotą nie chodzą i przydałoby się dobrze kolor wybrać...ale mam nadzieję, że ktoś próbował tych 2 podkładów i ma porównanie.
Będę wdzięczna za odpowiedź
Mysle ze powinien byc dobry! Mozesz zamowic na allegro probke.

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do Was dziewczyny. Jestem wielką wielbicielką jasnej skóry. Kiedyś używałam samoopalaczy, ale coś mi sie odmieniło i pokochałam bladość.

A to ja:
Jestes sliczna! Piekna cera! Bardzo Ci pasuje bladosc i masz piekne oczy
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 16:28   #1250
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość

Jestes sliczna! Piekna cera! Bardzo Ci pasuje bladosc i masz piekne oczy

Dziękuję pięknie
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 15:29   #1251
koneweczka
Raczkowanie
 
Avatar koneweczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: chatka baby jagi
Wiadomości: 107
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Witam Was, tez jestem blada!
Czy ktorach z Was zna przypadkiem puder Nivei Stay Real w kolorze Champagne?
Czy mi sie wydaje, czy on stracznie ciemnieje..
Wogule u mnie wiele rzeczy ciemnieje koszmarnie, czy jest na to jakas rada?
__________________
koneweczka


Sleepover

Think!
koneweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 15:37   #1252
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez koneweczka Pokaż wiadomość
Witam Was, tez jestem blada!
Czy ktorach z Was zna przypadkiem puder Nivei Stay Real w kolorze Champagne?
Czy mi sie wydaje, czy on stracznie ciemnieje..
Wogule u mnie wiele rzeczy ciemnieje koszmarnie, czy jest na to jakas rada?
Ja używam najjaśniejszego Revlona i kolor w ogóle nie ciemnieje mi na twarzy
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 15:59   #1253
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

I ja też jestem blada
Mam okropny problem z znalezieniem czegoś na swoją twarz. Muszę używać korektora lub podkładu, aby zatuszować rumieńce, a wszystko co nakładam zupełnie inaczej wygląda już po upływie godziny- dwóch. Jak na razie mam:
-podkład Porcelain Gosha- byłby naprawdę bardzo fajny, po nałożeniu wygląda extra, stapia się ze skórą i nie podkreśla porów. Ale wystarczy, ze w ciągu dnia spojrzę w lustro przy świetle dziennym i czar pryska. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale podkład ciemnieje i pomarańczowieje. Nawet nie ma jak tego poprawić.
-korektor Gosh 01 i jeszcze zielony, w który się ostatnio zaopatrzyłam. 01 fajny, wszystko super, mocno kryje, ale ... ciemnieje. Zielonego chciałam używać troszeczkę pod podkład lub puder, ale, że mój podkład ciemnieje, to nie ma żadnej różnicy, czy mam korektor czy nie.
-podkład w pudrze EDM Ivory- byłam zachwycona idealną bladością po zastosowaniu, ale- ostatnio coś się z nim porobiło (albo z moją twarzą), że od razu po nałożeniu był za jasny i wyglądałam jak trup, a potem robił się pomarańczowo- brązowy, ale tylko na policzkach. Zupełnie tego nie rozumiem.
-korektor Maybelline w musie 02, który już chyba wycofali był chyba najlepszy, bo bardzo dobrze krył i z tego co pamiętam nie ciemniał. Dorwałam gdzieś ostatnio dwa słoiczki i kupiłam, ale po jednym użyciu zaczęły mi wyskakiwać jakieś niespodzianki, więc chwilowo mi się go odechciało.
Tak czy owak, mam problem i nie wiem co zrobić, żeby dobrze wyglądać. Potrzebuję czegoś, co dobrze kryje a jednocześnie nie ciemnieje i nie zapycha. Czy to aż tak wiele? : )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:59   #1254
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, słuchajcie. Mój problem jest taki ( doczytajcie do końca, proszę). Mam Z NATURY ciemniejszą ( co nie oznacza ciemną) karnację. Mogę wrzucić jakieś foto aktualnego stanu cery jeśli potrzeba będzie. Jednak choruję na blede lico. wiem, że to bez sensu kupować sobie jakiś jaśniutki puder itp bo wtedy to wygląda jak maska i nie pasuje do reszty. Wszystkie osoby, które pytałam jak osiągnęły taką cerę mówią "zero opalania i częste peelingi całego ciała". ALE (zawsze musi jakieś być) Nie wiem, czy w ogóle jest dla mnie nadzieja, żeby się tak wybielić. Przechodząc do sedna - czy znacie kogoś, kto mając podobną cerę do mojej osiągnął blade lico? Jesli tak, to jak i ile mu to zajęło? Wiem, że w tym wątku bużo było nt jak osciągnąc taką cerę, ale odniosłam wrażenie, ze są to porady dla osób z naturalnie bladą cerą, opalającą sięnajpierw na czerwono itp. a nie dla takich osób jak ja, które faktycznie chcą taką cerę WYPRACOWAĆ
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:06   #1255
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, słuchajcie. Mój problem jest taki ( doczytajcie do końca, proszę). Mam Z NATURY ciemniejszą ( co nie oznacza ciemną) karnację. Mogę wrzucić jakieś foto aktualnego stanu cery jeśli potrzeba będzie. Jednak choruję na blede lico. wiem, że to bez sensu kupować sobie jakiś jaśniutki puder itp bo wtedy to wygląda jak maska i nie pasuje do reszty. Wszystkie osoby, które pytałam jak osiągnęły taką cerę mówią "zero opalania i częste peelingi całego ciała". ALE (zawsze musi jakieś być) Nie wiem, czy w ogóle jest dla mnie nadzieja, żeby się tak wybielić. Przechodząc do sedna - czy znacie kogoś, kto mając podobną cerę do mojej osiągnął blade lico? Jesli tak, to jak i ile mu to zajęło? Wiem, że w tym wątku bużo było nt jak osciągnąc taką cerę, ale odniosłam wrażenie, ze są to porady dla osób z naturalnie bladą cerą, opalającą sięnajpierw na czerwono itp. a nie dla takich osób jak ja, które faktycznie chcą taką cerę WYPRACOWAĆ
Ja kiedyś nacierałam skórę sokiem z cytryny i lekko wybieliło mi ją. Może spróbuj to, albo są maseczki wybielające, oczywiście efekt jest lekki, ale na mnie działa.
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:10   #1256
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A miejsca których nigdy nie wystawiałaś do słońca jakie są?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:19   #1257
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś nacierałam skórę sokiem z cytryny i lekko wybieliło mi ją. Może spróbuj to, albo są maseczki wybielające, oczywiście efekt jest lekki, ale na mnie działa.
A ile kosztowała taka maseczka? Jak się nazywała i czy jest dostępna tylko w aptekach?

Ja od jakiegoś ( aczkolwiek krótkiego) czasu raz w tygodniu staram się robić peeling z soli, soku z cytryny i oliwki ( lub oleju jak nie mam oliwki) ale chyba sól zastąpię sklepowym peelingiem i tlyko bede dodawać cytryny.
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:26   #1258
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
A ile kosztowała taka maseczka? Jak się nazywała i czy jest dostępna tylko w aptekach?

Ja od jakiegoś ( aczkolwiek krótkiego) czasu raz w tygodniu staram się robić peeling z soli, soku z cytryny i oliwki ( lub oleju jak nie mam oliwki) ale chyba sól zastąpię sklepowym peelingiem i tlyko bede dodawać cytryny.
A różne stosowałam, te co maja ogórek i limonkę chyba z firmy Mincer jest, kosztuje ok 3 zł.

W niektórych drogeriach jest, ale są tez inne, wybielające
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:28   #1259
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
A miejsca których nigdy nie wystawiałaś do słońca jakie są?
Hm... w wakacje, kiedy niechcąco się zjarałam na festiwalu wydawało mi się, że białe. Ale teraz jakieś może pół tonu, ton jaśniejsze. Ale nie dużo. Jutro wstawię fotki bez makijazu, bo jednak używam możliwie najjaśniejszego podkładu i pudru ( nie ukrywam, ze zdarzało ni się przesadzić i potem na zdjęciach odkrywałam prawdę)

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Loretta8 Pokaż wiadomość
A różne stosowałam, te co maja ogórek i limonkę chyba z firmy Mincer jest, kosztuje ok 3 zł.

W niektórych drogeriach jest, ale są tez inne, wybielające
Domyślam się ze w tych małych drogeriach a nie w rossamanie czy naturze?

Dopytuję, bo jutro wybieram się na miasto i chciałabym w końcu dokonać jakiegos sensownego i niedrogiego zakupu.

Edytowane przez wilczex
Czas edycji: 2009-10-08 o 20:29
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 20:30   #1260
Loretta8
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 919
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Hm... w wakacje, kiedy niechcąco się zjarałam na festiwalu wydawało mi się, że białe. Ale teraz jakieś może pół tonu, ton jaśniejsze. Ale nie dużo. Jutro wstawię fotki bez makijazu, bo jednak używam możliwie najjaśniejszego podkładu i pudru ( nie ukrywam, ze zdarzało ni się przesadzić i potem na zdjęciach odkrywałam prawdę)

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



Domyślam się ze w tych małych drogeriach a nie w rossamanie czy naturze?

Dopytuję, bo jutro wybieram się na miasto i chciałabym w końcu dokonać jakiegos sensownego i niedrogiego zakupu.
A tego to ja nie wiem, dawno takiej nie kupowałam, ale myslę, że w Rossmanie, albo Naturze będą jakieś inne wybielające
__________________


Loretta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.