Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-31, 09:36   #4231
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
prawie identyczna lista jak moja pierwsza ja miałam jeszcze tonik pha
tonik PHA zamówiłam niedawno i użyłam już 3 razy
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:47   #4232
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
tonik PHA zamówiłam niedawno i użyłam już 3 razy
i jak , nie podrażnia Cię?

Mnie porobił jakieś czerwone plamy, więc odstawiłam , teraz próbuję kolejny raz, zobaczymy
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:56   #4233
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
i jak , nie podrażnia Cię?

Mnie porobił jakieś czerwone plamy, więc odstawiłam , teraz próbuję kolejny raz, zobaczymy
powiem CI że po wczorajszym użyciu zrobił mi takie wysuszone placki koło ust [na wąsiku i koło brody] i nie wiem czy jest za mocny, czy może potarłam w tych miejscach za mocno, czy może jeszcze coś innego ale nałożyłam na te miejsca zwykłego kremu nivea aż biało było i chyba jest lepiej [jeszcze nie zmyłam tego to się świecę i odbija mi się światło ]
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 21:05   #4234
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Wybaczcie niewiedzę ale co stanie się gdy nałożę kwas askorbinowy solo na twarz?
Chodzi mi o długotrwałe skutki.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2011-04-02 o 21:07
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 22:03   #4235
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Wybaczcie niewiedzę ale co stanie się gdy nałożę kwas askorbinowy solo na twarz?
Chodzi mi o długotrwałe skutki.
Kwas askorbinowy ma postać proszku, więc jak masz zamiar nałożyć solo
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 10:44   #4236
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

przyszłam powiedzieć, że moja cera sie uspokoiła, po plamach ,plackach i suchościach na razie nie ma śladu, zdaje się że cera pogodziła się ze zmianą pielęgnacji... fakt że modyfikowałam , zmieniałam ,próbowałam i teraz nie kładę oleju z hialu na twarz ,tylko dodaję oleje do kremu z Joppy, raz z pestek malin i kocanki , drugi z arganowym i tak na zmianę -efekt jest super, sam krem wcale praktycznie nie nawilżał tylko ściągał skórę.. powalczyłam też z tonikiem pha z BU i już jest ok, buzia wygląda ładnie

jeszcze muszę nabyć śliwkowy, skoro jest taki zachwalany
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:03   #4237
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Czy hydrolaty jakoś lepiej działają na skórę? Używam wody termalnej (chodzi o spryskanie twarzy po zrobieniu makijażu), ale właśnie mi się kończy i zastanawiam się nad wybraniem hydrolatu. Po termalnej nie czuję jakoś nawilżenia (zależy mi na nawilżeniu policzków). Czy hydrolat spisałby się lepiej?

Myśłałam np o takim: (posiadam cerę mieszaną, naczynkową, suche policzki, łatwo się przesusza, ale też łatwo "przedobrzyć" z nią i zapchać).

http://allegro.pl/dr-krauter-hydrola...530549366.html

http://allegro.pl/woda-kwiatowa-roza...539122556.html

Bardziej skłaniałabym się ku migdałowemu, bo nie przepadam za zapachem róży O ile to oczywiście spisze się lepiej niż termalki.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 15:07   #4238
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26213975]Czy hydrolaty jakoś lepiej działają na skórę? Używam wody termalnej (chodzi o spryskanie twarzy po zrobieniu makijażu), ale właśnie mi się kończy i zastanawiam się nad wybraniem hydrolatu. Po termalnej nie czuję jakoś nawilżenia (zależy mi na nawilżeniu policzków). Czy hydrolat spisałby się lepiej?

Myśłałam np o takim: (posiadam cerę mieszaną, naczynkową, suche policzki, łatwo się przesusza, ale też łatwo "przedobrzyć" z nią i zapchać).

http://allegro.pl/dr-krauter-hydrola...530549366.html

http://allegro.pl/woda-kwiatowa-roza...539122556.html

Bardziej skłaniałabym się ku migdałowemu, bo nie przepadam za zapachem róży O ile to oczywiście spisze się lepiej niż termalki.[/QUOTE]

Też się nad tym zastanawiałam
A czemu nie kupisz hydrolatu w ZSK albo BU?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:07   #4239
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiałam
A czemu nie kupisz hydrolatu w ZSK albo BU?
A nie wiem w sumie. Może czas oczekiwania mnie odstrasza, poza tym nie widziałam migdałowego u nich. Dziś tak sobie przejrzałam allegro, czy takie rzeczy tam są i kusi mnie ten migdałowy (lubię zapach migdałów). Chyba się skuszę (buteleczkę mam z poprzedniego zamówienia BU), tylko jakby ktoś się wypowiedział w tej kwestii (czy lepiej nawilżają np niż woda termalna).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:51   #4240
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Popatrzyłam co jeszcze ma ten sprzedajacy i znalazłam naturalne mydło śliwkoweKto wie czy się nie skuszę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:47   #4241
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Popatrzyłam co jeszcze ma ten sprzedajacy i znalazłam naturalne mydło śliwkoweKto wie czy się nie skuszę

Ja przejrzałam negatywy i neutrale i widzę, że nie ma co zadzierać
. Oczywiście, nigdy nie wiadomo, która strona ma rację...ale trochę agresywnie. Na KWC jest zgłoszonych parę kosmetyków Dr Krauter, ale niewiele recenzji. Akurat żaden hydrolat nie jest oceniony, a w internecie nic zbytnio nie znalazłam (jedynie inf o kremie na trądzik).

Znalazłam jeszcze taki migdałowy:
http://allegro.pl/eko-kosmetyk-hydro...527994938.html

Drogo wychodzi jak za 30 ml . Hydrolaty normalnie mają datę ważności np 2 lata, czy jest tam pewnie jakiś konserwant? (oczywiście, zapytam jak się zdecyduję na kupno i będę rozważać u kogo). Przynajmniej tutaj mnie komentarze nie odrzucają
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 22:11   #4242
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Hmm, czy hydrolaty przy makijazu nawilzaja - pewnie zalezy od ich indywidualnych wlasciwosci, ja akurat tego nie zauwazylam (uzywalam hydrolatu z glogu). Na pewno hydrolat powodowal u mnie szybsze swiecenie sie skory niz po uzyciu wody termalnej (pryskalam pedzel i nakladalam mineraly na mokro).

A propos przetluszczania sie skory, jakby ktos mial klopot - polecam przecieranie skory wywarem z szalwii (jedna torebka na szklanke goracej wody, zaparzac kwadrans, odrobina wystarczy do przetarcia twarzy, reszte mozna wypic), ale nie dluzej niz kilka dni, bo wysusza mocno, dziala tez sciagajaco i gojaco Sprawdzilam na sobie po wizycie u kosmetyczki, bardzo dobrze dziala, mozna sobie okresowo, co jakis czas przeprowadzic 3-dniowa "kuracje" odtluszczajaca (tylko w tych strefach gdzie konieczne, nie ma sensu ciapac calej twarzy jesli przetluszcza sie tylko strefa T). Do kupienia w aptekach i sklepach zielarskich, ekspresowe herbaty z szalwii, po ok. 4 zl.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-04-07 o 22:18
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 07:44   #4243
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Capuccino coś za dużo Im ginie tych przesyłek,choć jak na ilość pozytywów źle nie jest ale jakoś mnie odrzuciło od tych zakupów,choc śliwka kusi

Vril dzięki Ci dobra kobieto za rady co do szałwiA można resztę naparu trzymać w lodówce np?a jeśli można to przez ile?szkoda byłoby wylewać a ziół nie lubię do picia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:47   #4244
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Capuccino coś za dużo Im ginie tych przesyłek,choć jak na ilość pozytywów źle nie jest ale jakoś mnie odrzuciło od tych zakupów,choc śliwka kusi

Tak, pozytywów mają dużo, ale odrzuciły mnie wystawione negatywy kupującym (tzn ich treść często), albo komentarze do wystawionych negatywów przez kupujących (trochę zakręciłam ). Pomyślałam sobie, że gdyby mi też zaginęła, lub coś było niezgodne z opisem, to musiałabym się użerać i też wysłuchiwać takich agresywnych tekstów.
Kupiłam więc 2 hydrolaty po 30 ml u tej innej allegrowiczki. Cenowo wyszło gorzej, ale cóż. Wodę termalną miałam 50 ml i długo używałam, więc źle nie będzie . Zobaczymy, czy hydrolat jakoś lepiej się spisze.

Odnośnie mydełek to mnie kuszą takie (z Lusha to jest chyba), po których nie jest konieczne użycie balsamu. Wiadomo- czasem się nie chce jeszcze wcierać, a tu mamy załatwione. Tylko cena pewnie niezbyt "mydełkowa".

Co co ziółek to ja piję jedynie czasami melisę. Niby na uspokojenie, ale nic to chyba zbytnio nie daje, bo nadal jak coś mnie wkurzy to wybucham. Cóż, jestem na to skazana po ojcu (on nerwus). Na szczęscie nigdy nie paliłam papierosów.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-04-08 o 13:49
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 14:48   #4245
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Kwas askorbinowy ma postać proszku, więc jak masz zamiar nałożyć solo
pedzlem na przykład, na zaczerwienienia...

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A propos przetluszczania sie skory, jakby ktos mial klopot - polecam przecieranie skory wywarem z szalwii (jedna torebka na szklanke goracej wody, zaparzac kwadrans, odrobina wystarczy do przetarcia twarzy, reszte mozna wypic), ale nie dluzej niz kilka dni, bo wysusza mocno, dziala tez sciagajaco i gojaco Sprawdzilam na sobie po wizycie u kosmetyczki, bardzo dobrze dziala, mozna sobie okresowo, co jakis czas przeprowadzic 3-dniowa "kuracje" odtluszczajaca (tylko w tych strefach gdzie konieczne, nie ma sensu ciapac calej twarzy jesli przetluszcza sie tylko strefa T). Do kupienia w aptekach i sklepach zielarskich, ekspresowe herbaty z szalwii, po ok. 4 zl.

a ja nie wiedziałam co z tą szałwią zalegającą w szafce zrobic
przetestuje

a macie jakieś sprawdzone pomysły na siniaki?
miałam dziś bliskie spotkanie trzeciego stopnia ze schodami
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 15:48   #4246
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
pedzlem na przykład, na zaczerwienienia...
próbowałaś? Trzyma się twarzy? Możesz zrobić duże stężenie, ale musi być rozpuszczony. Z tymże ja nie polecam, możesz nabawić się sporego podrażnienia i efekt będzie odwrotny do oczekiwanego. Lepiej pomału, konsekwentnie stosować np. 10% w serum.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 15:55   #4247
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
próbowałaś? Trzyma się twarzy? Możesz zrobić duże stężenie, ale musi być rozpuszczony. Z tymże ja nie polecam, możesz nabawić się sporego podrażnienia i efekt będzie odwrotny do oczekiwanego. Lepiej pomału, konsekwentnie stosować np. 10% w serum.
Próbowałam
Pięknie zaleczyło, nie podrażniło ale wolałam się upewnić że nie działam sobie na szkodę

W takim razie spróbuję z serum, dzięki
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:03   #4248
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Napar z szalwii za kazdym razem musi byc swiezy Przerobilam, zaden klopot zaparzyc 2 razy dziennie przez powiedzmy 3 dni, a efekty widac wyraznie Pic nie trzeba (obrzydliwe nie jest, nawet nie bardzo gorzkie, raczej jalowe, nijakie - oczywiscie nie slodzic!), wylac tez nie szkoda (paczka zawiera ok. 20 torebek, jak zuzyjemy przy kazdej "kuracji" po 6 sztuk, to starczy nam chocby i na kwartal), polecam stosowac w te dni cyklu gdy czujecie, ze skora wytwarza wiecej sebum (ale tylko w tych wybranych miejscach i bez pocierania, tylko mazniecie szybkie wybranych stref i tyle), np. przed okresem albo po domowych torturach zabiegowych
Na opakowaniu pisze, ze do przemywania nalezy stosowac mocniejsze wywary (z 2 torebek na pol szklanki wody bodajze) ale nie polecam, zwykla "herbata" dziala mocno sciagajaco i podsuszajaco, nie wiem co by bylo przy wiekszym stezeniu, chyba wylinka z weza
Aha, pisza tez, ze szalwia jest polecana przy problemach z nadmierna potliwoscia (pic i przemywac newralgiczne miejsca), jakby ktos mial klopot w upaly, to mozna sprobowac, podejrzewam, ze bedzie skuteczne rzeczywiscie.

Isilindil, na siniaki to arnika ale co konkretnie to nie wiem, chyba sa masci z arnika do kupienia w aptekach i sklepach zielarskich, a domowych sposobow nie znam niestety

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-04-08 o 16:08
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:07   #4249
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

a przemywanie twarzy rumiankiem?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 16:10   #4250
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Nie bardzo wiedzialam gdzie zapytac wiec zapytam tutaj tu...
Mam skrobie modyfikowana ktorej termin waznosci konczy sie w czerwcu tego roku a mam jej jeszcze bardzo duzo, w sumie takie ilosci duze tego sprzedaja a przydatnosc taka krotka, czy to sie moze jakos zepsuc? czy mozna tego uzywac dluzej jak trzymam ciagle w lodowce szczelnie zamkniete?

Is z flos leku mam taki zel arnikowy na naczynka i siniaki, nie wiem czy na siniaki pomoze bo nie probowalam ale jedyny kosmetyk z arnika jaki znam

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-04-08 o 16:15
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:11   #4251
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Rumianek dziala lagodzaco, moze akurat pomoze na podraznienia? Ja stosowalam rumianek tylko na oczy, przy roznego typu zapaleniach, na cala twarz nie probowalam, wiec nie pomoge. Wlosy tez polewalam ale nie przypominam sobie zadnych spektakularnych efektow.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:23   #4252
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Próbowałam
Pięknie zaleczyło, nie podrażniło ale wolałam się upewnić że nie działam sobie na szkodę

W takim razie spróbuję z serum, dzięki
To mnie teraz zaintrygowałaś. Myślałam, że nierozpuszczony kwas nie działa.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:26   #4253
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Doradzcie prosze,mam kwas salicylowy,chcialabym zrobic nim pilling,ale żeby nie zrobic sobei za 1.razem kuku. Powiedzcie mi,z czym go zmieszac i w jakim stezeniu?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:38   #4254
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja ostatnio przemywam twarz rumiankiem, bo uspokaja mi buźke tylko nie wiem czy nie bd wysuszał przy dłuższym zastosowaniu... i zastanawiam się czy powinnam parzyc codziennie czy mogę np 1 naparu uzywac ok 3 dni
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:51   #4255
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Rumianek raczej nie powinien wysuszyć ale ja i tak po kilku dniach robie sobie przerwę. I za kazdym razem robie świeży. Przemywam twarz nasączonym wacikiem a reszte wypijam
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:55   #4256
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Gdzies przeczytalam, ze napary mozna przetrzymywac w chlodnym miejscu do 2 dni. Mnie polecono uzywac za kazdym razem swiezego naparu i tak tez wole
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:03   #4257
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

dziękuję za odpowiedzi, czyli mogę spokojnie przemywac nim rano twarz zamiast wodą
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:16   #4258
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A mnie napar z rumianku uczula . Na siniaki polecam maść arnikową - najlepiej taką w pudełeczku, bo ma więcej arniki niż te w tubce. Można też kupić ziele arniki i robić okłady ale maść jest wygodniejsza w użyciu. Po za tym w aptece można kupić żel o dumnej nazwie "siniak". w żelu jest wyciąg z kasztanowca i oczaru wirginijskiego. Nie ma cudów ale mam wrażenie, że przyspiesza wchłanianie siniaków. (przetestowałam osobiście - jakoś tak cały czas na coś wpadam )
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:17   #4259
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

A ja znalazłam jak dotąd najlepszy nawilżacz dla mojej mieszanej cery, która jest wrażliwa Skóra jest po nim mięciutka, gładka Jeszcze nigdy nie miałam takiego efektu

To bazowy krem do twarzy: biobaza + kwas hialuronowy + witaminy + proteiny - dla cery tłustej i mieszanej z mazidłeł.

Wybrałam (do kolejnych faz) hydrolat neroli, macerat brzozowy, jedwab hydrolizowany i ekstrakt z rozmarynu.
Krem jest niesamowicie lekki, myślę, że na lato będzie idealny
Dodaję trochę więcej kwasu hialuronowego niż zostało podane w recepturze.


Kopa w nawilżaniu to on ma, oj ma...
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:19   #4260
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Hmm... tylko napar i nic wiecej?
Osobiscie nie jestem zwolennikiem az takiego minimalizmu. Sama woda, czy napar nie umyje skory Toniki, hydrolaty, wody termalne, to wszystko jest drugim krokiem w pielegnacji, nie polecam rezygnowania z kroku pierwszego, czyli oczyszczania - zel, olejek myjacy, pianka, micel, mleczko, cokolwiek, byle by mylo.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.