Wkurza mnie to COŚ na łepetynie :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-13, 12:00   #1
Moonspell90
Raczkowanie
 
Avatar Moonspell90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 233

Wkurza mnie to COŚ na łepetynie :/


Od dwóch lat farbuję włosy na rudo Najpierw miałam głęboką czerwień, potem przez 3 miesiące nie farbowałam włosów, by wypłukać pigment, po czym nałożyłam kolor jasnej miedzi. I tak do teraz od ponad pół roku jestem jasnomiedziana. Pojawił się problem. Wiadomo, że taka miedź czy owa czerwień bardzo szybko się wypłukują no i oczywiście trudno potem też zakolorować włosy na inny odcień, gdyż ta rudość przebija. Jakiś czas temu pomyślałam sobie o blondzie, takim popielatym. Chodziłam po fryzjerach, pytałam się, ale zawsze słyszałam jedną odpowiedź: Nie da się zrobić z nich blond, przed panią długa pasemkowa droga.
Wkurzyłam sie.
Dwa tygodnie temu nałożyłam farbę Mango z Loreal'a. Spłukała się. Na głowie pozostał niezidentyfikowany kolor. Jestem zmuszona do pogłębiania koloru średnio co 3 tygodnie. Wkurzam się :P
Kolor przypomina ( sorry za kolokwializm) sraczkę. Tak jakby pomieszać żółty z odrobiną pomarańczy. Ohyda.... Zastanawiam się, czy nie nałożyć jakiegoś jasnego blondu a potem srebrnej płukanki. Obawiam się jednak ( i raczej słusznie), że wyjdzie słoma :/ odrosty tak na 10 cm są bardzo żołto pomarańczowe, końcówki trochę ciemniejsze... Chciałabym miec jakiś normalny kolor i farbować łepetynę co najmniej raz na miesiąc Brąz odpada, bo mam typowo słowiańską urodę. 4 lata temu nosiłam dumnie kruczą czerń, wszyscy zadawali pytanie czy jestem chora? Jak zjawa, bez makijażu nie wychodź z domu Był też jasny brąz, kasztan i djuuuupaaaa
Moonspell90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:09   #2
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wkurza mnie to COŚ na łepetynie :/

wiesz co ja mam podobna sytuacje. farbowalam wlosy na rudo przez 3 lata, zeszlam sama do blondu. i teraz kazdy blond mi sie wyplukuje na złoto-rudawo co mnie denerwuje i musze czesto farbowac wlosy. plukanki pomagaja to fakt ale ja wole szampon joanny, dzialanie takie samo a nakladanie wygodniejsze trzeba znalezc dobra farbe, ja lubie z loreala.

nie nakladaj blond farby bo i tak blondu nie bedziesz miala. polecam ci isc do fryzjera. ja sama schodzilam ale bylam gotowa ze potrzeba cierpliwosci do blondu i wiedzialam co wyjdzie mi po rozjasniaczu, z reszta mam jakies pojecie o farbowaniu wiec schodzilam z rudego do blondu przez te wakacje no ale dalam rade
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.