Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-11, 22:04   #3151
strawberry
Wtajemniczenie
 
Avatar strawberry
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
a jak to sie okazalo? moze faktycznie ma takie wlosy?
jestem w szoku właśnie jak to wyszło?

p.s. mój odrost ma 22cm - tata mierzył :P
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post46511121

POSZUKUJE: książek George'a R. R. Martina - saga Gry o tron.
strawberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 23:07   #3152
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość

p.s. mój odrost ma 22cm - tata mierzył :P
oo, jaki juz długi

musiałabym swój też zmierzyć w końcu
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 00:41   #3153
strawberry
Wtajemniczenie
 
Avatar strawberry
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
oo, jaki juz długi

musiałabym swój też zmierzyć w końcu
oczywiście rozciągnięte bo jak skręcone to słabo widać postaram się zrobic zdjęcie
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post46511121

POSZUKUJE: książek George'a R. R. Martina - saga Gry o tron.
strawberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 08:03   #3154
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez strawberry Pokaż wiadomość
oczywiście rozciągnięte bo jak skręcone to słabo widać postaram się zrobic zdjęcie
skąd ja to znam. chociaż Twoje mają większy skręt. czasami mam przez to wrażenie, że odrost nie rośnie.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 09:09   #3155
wiktorka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

i ja dołączam, co prawda odrost mam jakieś 0,5 cm a do własnego koloru wracam od.... wczoraj:P ale i tak wiem, że będę potrzebowała wsparcia bo juz teraz mnie te trikoloro wykańcza. Dziewczyny jak przetrwać?? mój naturalny to ciepły brąz a obecnie mam jasny blond. Nie wiem jak to przeskoczyć jak przyspieszyć itd....????
wiktorka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 09:58   #3156
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez wiktorka88 Pokaż wiadomość
i ja dołączam, co prawda odrost mam jakieś 0,5 cm a do własnego koloru wracam od.... wczoraj:P ale i tak wiem, że będę potrzebowała wsparcia bo juz teraz mnie te trikoloro wykańcza. Dziewczyny jak przetrwać?? mój naturalny to ciepły brąz a obecnie mam jasny blond. Nie wiem jak to przeskoczyć jak przyspieszyć itd....????
nie lepiej najpierw zafarbowac na zblizony do Twojego naturalnego?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 10:33   #3157
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez wiktorka88 Pokaż wiadomość
i ja dołączam, co prawda odrost mam jakieś 0,5 cm a do własnego koloru wracam od.... wczoraj:P ale i tak wiem, że będę potrzebowała wsparcia bo juz teraz mnie te trikoloro wykańcza. Dziewczyny jak przetrwać?? mój naturalny to ciepły brąz a obecnie mam jasny blond. Nie wiem jak to przeskoczyć jak przyspieszyć itd....????
Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
nie lepiej najpierw zafarbowac na zblizony do Twojego naturalnego?
Zgadzam się Farba np. z poziomu 6 (tylko pytanie, czy Twój kolor to faktycznie jasny brąz, a nie ciemny blond, radzę spojrzeć na palety fryzjerskie) i różnica nie będzie się tak rzucać w oczy

Co do przyśpieszania- wcierki, suplementy... no i dbałość i końcówki, żeby się nie rozdwajały i nie kruszyły, dzięki czemu będzie widać przyrost
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 10:59   #3158
wiktorka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 27
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

dzięki wielkie, ale właśnie stosuję wcierki, oleje, PC i nic nie pomaga włosy są co prawda zdrowsze niż wcześniej ale rosnąć dalej nie chcę poczekam aż odrost będzie kilku cm wtedy dodam zdjęcie może pomożecie mi znaleźć odpowiednią farbę. Szkoda że nie ma magicznego sposobu żeby włosy urosły
wiktorka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 11:49   #3159
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez wiktorka88 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie, ale właśnie stosuję wcierki, oleje, PC i nic nie pomaga włosy są co prawda zdrowsze niż wcześniej ale rosnąć dalej nie chcę poczekam aż odrost będzie kilku cm wtedy dodam zdjęcie może pomożecie mi znaleźć odpowiednią farbę. Szkoda że nie ma magicznego sposobu żeby włosy urosły
To może końcówki są w kiepskim stanie i nie widać, że włosy rosną?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 15:51   #3160
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

A ja w koncu dorwalam maske Bingo! Tyle czasu jej szukalam...juz nie moge sie doczekac az wyprobuje
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-12, 22:34   #3161
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
o tak, zdjęcia to dobry sposób na motywację ale naturalki matowe? mi się naturalki 300 razy bardziej świecą niż farbowane

No takie matowe mi się wydawały wtedy przy tych farbowanych no ale nie wiem może dlatego, że były jaśniejsze dużo od farbowanych które były czarne praktycznie, więc te moje naturalne sprawiały wrażenie wręcz blond na tle tamtego koloru. Może gdyby całe były naturalne inaczej by to wyglądało?
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 11:02   #3162
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cześć dziewczyny !
Nie wiem czy mnie pamiętacie jeszcze, bo dawno tu nie pisałam oznajmiam, że ja i moje naturalki mamy się bardzo dobrze Przybywam tu, aby podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami odnośnie kondycji włosów i nie tylko a więc mój raport wygląda tak:
1. Włosów nie maluję od początku stycznia, a mój odrost sięga początku ucha, może to niewiele ale bardzo się z tego cieszę
2. Do pół roku życia z odrostem uważałam, że moje naturalki są paskudne, starsznie mi się nie podobały, a teraz kolor PIĘKNIE SIE ROZWIJA bardzo mi się podoba
3. Stan włosów jest MEGA w porównaniu z tym co było kiedys (czyt, gdy farbowałam), włosy się zagęściły, są mocniejsze, nie puszą się.
4. Moje farbowańce mają rudawy połysk, a moje naturalsy to popielaty braz, po kazdym myciu robie płukankę z gencjalny i kolor sie ochładza. Ostatnio koleżanka z którą się długo nie widziałam myślała, że pomalowałam włosy na jakiś brąz, bo odrost tak łądnie zlewa się z resztą
5. Koncówki baaardzo długo pozostają nienaruszone, dzięki czemu szybciej zapuszczam włoski, co mnie bardzo cieszy bo moim marzeniem są kłączki do talii
6. Zaobserwowałam, że włosy coraz mniej potrzebują wartosciowych masek, dlatego też maski nakładam rzadziej.
7. Stwierdzam jednogłośnie, że moja natura nie pomyliła się z doborem koloru włosów dla mnie, bo ten odcień idealnie podkreśla moje oczy, przez co wydają się ładniejsze xD chociaż nie ukrywam, że tęsknie za blondem i gdy oglądam na ulicy dziewczyny z blond włosami to ogarnia mnie zazdrość no ale cóż muszę się pogodzić, że blondu więcej na mojej głowie nie będzie

Kusi mnie aby wrzucić zdjęcie włosów, ale zrobię to wtedy gdy minie mi równy roczek zrobię porównanie początkowego stanu czupryny z obecnym. Mimo wszystkich przeszkód jakie nas spotykają na drodze zapuszczania i opinii ludzi, że odrosty są 'nieestetyczne', to na chwilę obecną stwierdzam, że nie żałuję swojej decyzji o powrocie do natury.
Pozdrawiam!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 12:35   #3163
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Podglądam Was czasem, dziewczyny
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 12:41   #3164
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Podglądam Was czasem, dziewczyny
to tak jak ja, czasem wchodzę, czytam i nawet nie mam czasu odpowiedzieć, a jutro jeszcze kolos z maty... w każdym razie wszystkie zapuszczalskie naturalek jestem z wami jakby coś ^^
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 12:51   #3165
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
to tak jak ja, czasem wchodzę, czytam i nawet nie mam czasu odpowiedzieć, a jutro jeszcze kolos z maty... w każdym razie wszystkie zapuszczalskie naturalek jestem z wami jakby coś ^^
Ale ja nie zapuszczam naturalek, choć kiedyś to robiłam (przez rok) Tak sobie wchodzę, powspominać dobre czasy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 12:30   #3166
201604130914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hej pamięta mnie ktoś jeszcze? ok roku temu też zaczęłam zapuszczać naturalki, skutkiem czego postanowiłam obciąć włosy na bardzo krótko. włosy oczywiście były mocniejsze, błyszczące, pięknie popielate, aż przyszło lato i mnie rozjaśniło na złoto. To oczywiście durna ja pomalowałam włosy na ciemny blond. Z tym,ze wyszły ciemno brązowo-czerwone. ;( Sprały się do wypłowiało rudego, pomalowałam na "naturalny blond". Było ok. Ale jak to po farbie, włosy stały sie cienkie, kruche i dalej rudawe. Więc dzisiaj zrobiłam odrost tą samą farbą i .... są dalej rudawe, ale o niebo lepsze. I na tym koniec. Nie farbuję więcej. Będę używać filtrów, płukanek, żeby nie zżółknąć... mądry Polak po szkodzie.
Więcej grzechów nie pamiętam, wszystkich serdecznie żałuję. A was zapuszczalskie proszę o pokutę(najlepiej bolesną) i rozgrzeszenie, czyli przyjęcie mnie ciepło z powrotem...
załączam fotki naturalnych po słońcu, po farbie.i obecnie i jeszcze jakieś 2-3 m-ce po ścięciu, zanim zżółkły( na nim jest najlepsze światło)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0424.jpg (82,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0451.jpg (61,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.11.12.jpg (116,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (32,6 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez 201604130914
Czas edycji: 2012-11-16 o 12:35
201604130914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 12:40   #3167
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
hej pamięta mnie ktoś jeszcze? ok roku temu też zaczęłam zapuszczać naturalki, skutkiem czego postanowiłam obciąć włosy na bardzo krótko. włosy oczywiście były mocniejsze, błyszczące, pięknie popielate, aż przyszło lato i mnie rozjaśniło na złoto. To oczywiście durna ja pomalowałam włosy na ciemny blond. Z tym,ze wyszły ciemno brązowo-czerwone. ;( Sprały się do wypłowiało rudego, pomalowałam na "naturalny blond". Było ok. Ale jak to po farbie, włosy stały sie cienkie, kruche i dalej rudawe. Więc dzisiaj zrobiłam odrost tą samą farbą i .... są dalej rudawe, ale o niebo lepsze. I na tym koniec. Nie farbuję więcej. Będę używać filtrów, płukanek, żeby nie zżółknąć... mądry Polak po szkodzie.
Więcej grzechów nie pamiętam, wszystkich serdecznie żałuję. A was zapuszczalskie proszę o pokutę(najlepiej bolesną) i rozgrzeszenie, czyli przyjęcie mnie ciepło z powrotem...
załączam fotki naturalnych po słońcu, po farbie.i obecnie i jeszcze jakieś 2-3 m-ce po ścięciu, zanim zżółkły( na nim jest najlepsze światło)

Ja cię pamiętam, choć już tu nie bywam (niestety, farbuję)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 12:43   #3168
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Czesc!
Nie wiem, kto tu jeszcze jest ze starej ekipy, ale mysle, ze czesc bedzie mnie jeszcze pamietac! Melduje, ze 7.11 minal rok! od ostatniego farbowania - nie zaluje ani troche tej decyzji! Wlosy pod spodem mam juz niemal cale naturalne, najwolniej rosna mi te na gorze - odrost w tych miejscach ma niestety mniej - jakies 15cm, ale i tak jestem zadowolona z ogolnego rezultatu.
Goraco namawiam do zapuszczania naturalek - sama sie sobie dziwie, ze tle lat bezsensownie farbowalam, szczegolnie, ze swietnie sie czuje w swoim naturalnym kolorze!
Pozdrawiam i zachecam inne "stare" uczestniczki do pochwalenia sie rezultatami?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 14:27   #3169
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Za mna 19 miesiecy Mam nadzieje, ze kiedys uda mi sie wstawic zdjecie wlosow. Odrost siega mniej wiecej do ramion
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 16:53   #3170
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Czesc!
Nie wiem, kto tu jeszcze jest ze starej ekipy, ale mysle, ze czesc bedzie mnie jeszcze pamietac! Melduje, ze 7.11 minal rok! od ostatniego farbowania - nie zaluje ani troche tej decyzji! Wlosy pod spodem mam juz niemal cale naturalne, najwolniej rosna mi te na gorze - odrost w tych miejscach ma niestety mniej - jakies 15cm, ale i tak jestem zadowolona z ogolnego rezultatu.
Goraco namawiam do zapuszczania naturalek - sama sie sobie dziwie, ze tle lat bezsensownie farbowalam, szczegolnie, ze swietnie sie czuje w swoim naturalnym kolorze!
Pozdrawiam i zachecam inne "stare" uczestniczki do pochwalenia sie rezultatami?
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Za mna 19 miesiecy Mam nadzieje, ze kiedys uda mi sie wstawic zdjecie wlosow. Odrost siega mniej wiecej do ramion
ja Was oczywiście pamiętam i gratuluję
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:09   #3171
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Czesc!
Nie wiem, kto tu jeszcze jest ze starej ekipy, ale mysle, ze czesc bedzie mnie jeszcze pamietac! Melduje, ze 7.11 minal rok! od ostatniego farbowania - nie zaluje ani troche tej decyzji! Wlosy pod spodem mam juz niemal cale naturalne, najwolniej rosna mi te na gorze - odrost w tych miejscach ma niestety mniej - jakies 15cm, ale i tak jestem zadowolona z ogolnego rezultatu.
Goraco namawiam do zapuszczania naturalek - sama sie sobie dziwie, ze tle lat bezsensownie farbowalam, szczegolnie, ze swietnie sie czuje w swoim naturalnym kolorze!
Pozdrawiam i zachecam inne "stare" uczestniczki do pochwalenia sie rezultatami?
no jasne, że pamiętamy jak się żyje naszej księgowej? ja się odnalazłam w mojej korporacji, nawet umowę o pracę mam! i też zapuszczam, tyle, że naturalki... więc to już łatwiej

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Za mna 19 miesiecy Mam nadzieje, ze kiedys uda mi sie wstawic zdjecie wlosow. Odrost siega mniej wiecej do ramion
moje włosy sięgają do ucha, ale bieda
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:25   #3172
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
moje włosy sięgają do ucha, ale bieda
A jak dlugo zapuszczasz? Moje w sumie rosna nierownomiernie, roznica w dlugosciach jak mierzylam siega czasem 5cm Wiec niektore sa do ramion inne jeszcze nie
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 18:31   #3173
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A jak dlugo zapuszczasz? Moje w sumie rosna nierownomiernie, roznica w dlugosciach jak mierzylam siega czasem 5cm Wiec niektore sa do ramion inne jeszcze nie
jeszcze w wakacje, albo nawet we wrześniu miałam włosy skracane maszynką po bokach, bo nosiłam irokeza i krótką, zadziorną fryzurę, a teraz już urosły sporo, bo ponad 2cm ja mam swoje niecały rok, tylko długo nosiłam krótkie, ale... znudziły mi się na razie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 23:56   #3174
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ja, po przeanalizowaniu za i przeciw, zdecydowalam sie w koncu wracac do naturalnych Długa droga przedemna bo farbowalam ostatni raz prawie miesiac temu, ale mysle ze punkt wyjscia jest calkiem niezly. Jak ostatnim razem nie farbowałam ze 3 miesiace chyba (a pofarbowane mam aktualnie czekolada) to praktycznie nie bylo widac gdzie konczy sie odrost wiec mysle ze nie powinno byc zle. Juz tym razem nie dam sie skusic zadnej farbie, bo jednak nie ma to jak naturalny kolor wlosow! Po 2. nie trzeba wydawac na farbe itp, zreszta malo kto ma teraz naturalny kolor wlosow! I co tu duzo mowic, naturalny jest zawsze jedyny w swoim rodzaju, a natura nigdy sie nie myli Szkoda ze tak pozno to zrozumialam, po tylu latach meczenia moich wlosow tymi wszystkimi farbami i rozjasniaczami... Ale teraz sie nie dam! A motywacje mam bo moj kochany wyjezdza na prawie pol roku za granice, wiec bede dzielnie trwac w niefarbowaniu i zapuszczaniu Trzymajcie kciuki
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 11:36   #3175
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
jeszcze w wakacje, albo nawet we wrześniu miałam włosy skracane maszynką po bokach, bo nosiłam irokeza i krótką, zadziorną fryzurę, a teraz już urosły sporo, bo ponad 2cm ja mam swoje niecały rok, tylko długo nosiłam krótkie, ale... znudziły mi się na razie
Aha myslalam, ze mowisz 'bieda' bo zapuszczasz tyle co ja, a masz krotszy odrost Jak na rok zapuszczania to spory odroscik
Teraz jak mamy coraz wiecej naturalek to smialo zapuszczaj wloski, sa zdrowe wiec latwiej jest je utrzymac
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:18   #3176
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Aha myslalam, ze mowisz 'bieda' bo zapuszczasz tyle co ja, a masz krotszy odrost Jak na rok zapuszczania to spory odroscik
Teraz jak mamy coraz wiecej naturalek to smialo zapuszczaj wloski, sa zdrowe wiec latwiej jest je utrzymac
mamy nieporozumienie na linii.
ja już mam całe swoje i to od roku prawie, tylko ścinałam je na chłopczycę zmierzyłam właśnie, i przez 2 miesiące niecałe urosły mi 4cm prawie
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 14:14   #3177
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
mamy nieporozumienie na linii.
ja już mam całe swoje i to od roku prawie, tylko ścinałam je na chłopczycę zmierzyłam właśnie, i przez 2 miesiące niecałe urosły mi 4cm prawie
Wiem, pamietam, ze masz juz cale naturalne ale wczesniej zesmy sie zle zrozumialy i juz zglupialam Ale 2 zdanie podtrzymuje o zapuszczaniu
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 18:54   #3178
sylwia031195
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 81
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

hodujmy, hodujmy ! ja już tak bym chciała mieć całe swoje ..
sylwia031195 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 19:30   #3179
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

oj chciałabym już dzisiaj mieć całe swoje, ale to wymaga wiele czasu i wiele cierpliwości. Sama dzisiaj po 10,5 miesiąca mam lekki kryzys, ale zapuszczam dalej bo warto, pozdrawiam stare członkinie jak mnie jeszcze pamiętają i te nowe pozdrawiam.
__________________
Ostatnie farbowanie: 06.01.2012

"Jeszcze raz mógłbym zmienić kształt
rozpiąć skrzydła i frunąć nie zważając na strach
jeszcze raz, przecież sposób znam
tylko nie mam już siły
tylko nie wiem jak"
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 00:19   #3180
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

To jest wlasnie najgorsze, trzeba miec cierpliwosc, a zazwyczaj po jakimś czasie jej braknie, jak bylo w moim przypadku. Nie farbowalam z 8 czy 9 mcy ale zabraklo cierpliwosci, i poddalam sie wtedy. Trzeba miec motywacje i to silna Ja sie tamtym razem niestety dalam, mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej, bede sie starac
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.