Kuracja kwasami - Qcera czy Pellevita acne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 10:27   #1
niebanalna12345
Raczkowanie
 
Avatar niebanalna12345
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 49

Kuracja kwasami - Qcera czy Pellevita acne?


cześć

jestem właśnie w trakcie kuracji kwasami, konkretnie używam Skinorenu. na początku było straszne pogorszenie, ale powoli chyba wychodzę na prostą używam go od miesiąca i właśnie wróciłam od dermatologa, który polecił mi dodanie do kuracji kremu Qcera lub Pellevita acne.

czy ktoś miał do czynienia z tymi kremami? albo być może jest ktoś w stanie określić co byłoby lepsze na podstawie składu? nie znam się na tym zupełnie, zauważyłam jedynie, że w obu jest kwas azelainowy, który zawarty jest też w Skinorenie, nic więcej nie jestem w stanie z tego wywnioskować

z góry dzięki
niebanalna12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 19:19   #2
alutkejszyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Okolice Poznania.
Wiadomości: 2
Dot.: Kuracja kwasami - Qcera czy Pellevita acne?

Cześć
Mogę wypowiedzieć się na temat Pellevitta acne. Używam tego produktu od 6 miesięcy i jestem baardzo zadowolona. Miałam dość problematyczną cerę,a ona skutecznie pomogła. Na początku było ciężko,bo krem powoduje łuszczenie się skóry,ale po miesiącu widziałam pierwsze efekty. Teraz śmiało mogę stwierdzić,że syfek wychodzi mi raz na rok
Strasznie polecam!
alutkejszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 17:44   #3
maleupo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 11
Dot.: Kuracja kwasami - Qcera czy Pellevita acne?

A'propos Qcera- poleciła mi go pani dermatolog, dzisiaj zaczynam kurację, jednak na opakowaniu i w opiniach wyraźnie napisane jest "stosować na noc" podczas gdy lekarz polecił mi stosowanie go 2 razy dziennie, mogę go tak stosować, czy źle reaguje na słońce?
maleupo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 20:45   #4
antonina111
Raczkowanie
 
Avatar antonina111
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: Kuracja kwasami - Qcera czy Pellevita acne?

Cytat:
Napisane przez alutkejszyn Pokaż wiadomość
Cześć
Mogę wypowiedzieć się na temat Pellevitta acne. Używam tego produktu od 6 miesięcy i jestem baardzo zadowolona. Miałam dość problematyczną cerę,a ona skutecznie pomogła. Na początku było ciężko,bo krem powoduje łuszczenie się skóry,ale po miesiącu widziałam pierwsze efekty. Teraz śmiało mogę stwierdzić,że syfek wychodzi mi raz na rok
Strasznie polecam!
Nie znam Pellevita, więc się nie wypowiem, ale znam krem Qcera. Bardzo ładnie wygładził mi skórę i ujednolicił kolor
antonina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 21:45:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.