Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-09, 21:41   #3151
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
uwielbiam Cię


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
kotas <3 no a to co się dzieję w Rossach to jakaś paranoja ja nie zauważyłam masakry, ale to dlatego, że wzięłam swoje i uciekłam, nie patrząc nawet na te obłąkane twarze
Ja się zdążyłam przyjrzeć, nigdy więcej.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam neonik, kolor chusteczkowo wyszedł, bo to i tak nie to. Różowa brzoskwinia, sama nie wime, jak go nazwać. Na blogu jest też.
Co to znaczy?
Kolor cudo. Nie wierzę że sama go kupiłaś. Koniec świata jest blisko.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Rimmel Rita Ora Peachella 408+NTN 98+Lovely Summer Sand nr 1+ sypki brokat
W sumie wygląda ok, ale jakoś... nie wiem, nie do końca pasuje mi to połączenie kolorów.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
odniosłam podobne wrażenie ale ja ogólnie od momentu kiedy sama mam migdałki pokochałam mocniej ten kształt i wszystkie jajeczka, owale, łódeczki moje serce do kwadratów pika mocniej, jak widzę pazurki Agi i Anuli
Taa, i jeszcze widząc kilka dziewczyn na insta. Na szczęście wiem że kwadraty u mnie nie skończyłyby się dobrze.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to wrzucam mani, z moim marudzeniem
marmurek Lemax, mam do niego mieszane uczucia, na zdjęciach tego nie widać, ale na żywo miałam wrażenie, że strasznie gryzie się z moim kolorem skóry.. źle się w nim czułam.. ale nic straconego, będą frankeny


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Oooo matko czemu ja wcześniej nie widziałam tych fotek Niewiarygodne !!!!
Uważam, że Twoja i Amelki przemiana jest NIEDOUWIERZENIA
Jak mi braknie motywacji do dbania o paznokcie to lubię popatrzeć na Anuli metamorfozę.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pomalowałam paznokcie Wibo Granite Summer i podoba mi się, te kolorowe paproszki są cudne jak uzupełnią zapasy po promocji to wezmę jeszcze nr 4 i myślę nad nr 1
ed: i teraz mi do głowy wpadło to, żeby nr 3 kupić jeszcze jedną buteleczkę na zapas, bo ładny jest
Poszłam dziś po zielonego granita a wyszłam z jeszcze dwoma innymi. Burżuja i Eveline 929 też zgarnęłam. Zielony wygląda jak lody pistacjowe, biały jak łamiszczęki a pomarańczowy jak krem dyniowy! Mam ochotę na pozostałe dwa, te kolory są przeurocze. Różowy jak lody truskawkowe... a niebieski jak proszek do prania. Nie wierzę, chyba się przekonuję do piasków (niestety ).
W ogóle u mnie niby dopiero dziś była ich dostawa, ale w czwartek widziałam jedną samotną sztukę stojącą między serią BB.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 21:51   #3152
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Yen dzieki kochana poszperam jeszcze w jednym Rossie, jak nie znajdę to się uśmiechnę
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 21:53   #3153
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Ahh, i jeszcze mam do Was pytanie. Znacie może jakiegoś dupa GR CE 63? Dowiedziałam się że go nie produkują już, buu. Kojarzę w sumie tylko Rimmel Salon Pro Lime to go i CG Grass is lime greener, ale to kompletnie nie to, muszę jeszcze obczaić swatche jednego P2. Strasznie mi zależy na takim kolorze, byle był dostępny w Niemczech/Polsce. I jakbyście kojarzyły top z drobnymi czarno-białymi piórkami to też proszę o info (był taki My Secret).

Edytowane przez nekofood
Czas edycji: 2015-05-09 o 21:55
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 22:04   #3154
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Taa, i jeszcze widząc kilka dziewczyn na insta. Na szczęście wiem że kwadraty u mnie nie skończyłyby się dobrze.





Poszłam dziś po zielonego granita a wyszłam z jeszcze dwoma innymi. Burżuja i Eveline 929 też zgarnęłam. Zielony wygląda jak lody pistacjowe, biały jak łamiszczęki a pomarańczowy jak krem dyniowy! Mam ochotę na pozostałe dwa, te kolory są przeurocze. Różowy jak lody truskawkowe... a niebieski jak proszek do prania. Nie wierzę, chyba się przekonuję do piasków (niestety ).

u mnie kwadraty przetestowane, bardzo je lubiłam, ale teraz królują migdałki kiedyś przewiduję powrót


kurczę, aż mnie dziwi, że tak się wam podoba, bo mi się wcale nie podobał..


Eveline 929 jest cudny, na żywo jeszcze lepiej wygląda, niż na zdjęciach ja właśnie mam zamiar pójść po zielonego i myślę intensywnie nad różowym, ale też nad zapasem białego, no bo jest cudny, te paproszki nawet mojej mamie się podoba, dzisiaj mnie macała przez jakieś 10 minut po paznokciach i mówiła, że takie fajne i się wypytywała, jak to, a dlaczego tak i w ogóle.. coś czuję, że chyba będę musiała jej pomalować paznokcie tym lakierem niebieski byłby ładny, gdyby nie te czerwone czy tam różowe drobinki.. przez to baardzo mi proszek przypomina i zniechęca do siebie, a pomarańczowy wiadomo dlaczego odpada

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
koootas wymiata
Ale opcji ustawiania jest duuuuużo, można w kółeczku, można w pół i pojedynczo
Faktycznie kolorek nie urywa, ja też lubię marmurki, najbardziej białego

zagości na dłużej
już widzę, jak kombinujesz, musiałaś polecieć po dwa kolejne, żeby piękne kółeczko było
biały super, gdyby jeszcze miał lepsze krycie


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
I jakbyście kojarzyły top z drobnymi czarno-białymi piórkami to też proszę o info (był taki My Secret).

GR Impression 12? ale z tego co widzę to jest tam też trochę holograficznych nitek
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 22:11   #3155
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Co to znaczy?
Kolor cudo. Nie wierzę że sama go kupiłaś. Koniec świata jest blisko.
bardziej elegancki synonim chujowo
dziękuję, dziękuję - tak świat się kończy, jak nic


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Yen dzieki kochana poszperam jeszcze w jednym Rossie, jak nie znajdę to się uśmiechnę
ok

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 22:41   #3156
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kurczę, aż mnie dziwi, że tak się wam podoba, bo mi się wcale nie podobał..


Eveline 929 jest cudny, na żywo jeszcze lepiej wygląda, niż na zdjęciach ja właśnie mam zamiar pójść po zielonego i myślę intensywnie nad różowym, ale też nad zapasem białego, no bo jest cudny, te paproszki nawet mojej mamie się podoba, dzisiaj mnie macała przez jakieś 10 minut po paznokciach i mówiła, że takie fajne i się wypytywała, jak to, a dlaczego tak i w ogóle.. coś czuję, że chyba będę musiała jej pomalować paznokcie tym lakierem niebieski byłby ładny, gdyby nie te czerwone czy tam różowe drobinki.. przez to baardzo mi proszek przypomina i zniechęca do siebie, a pomarańczowy wiadomo dlaczego odpada

GR Impression 12? ale z tego co widzę to jest tam też trochę holograficznych nitek
Ja kocham wszystkie marmurki, pewnie dlatego.

Cudny ten Eveline, zwłaszcza że ostatnio coś mnie ciągnie do takich delikatnych odcieni nudowo-pudroworóżowych (tzn. do tych drugich to w sumie zawsze mnie ciągnie ). Nie wiem jakim cudem nie zwróciłam na niego uwagi wcześniej, gdyby nie Han, to taka perełka przeszłaby koło nosa.
Bierz ten zielony, jest prześliczny! Dla mnie ten niebieski ma ładny kolor ale równocześnie nie kojarzy mi się z niczym poza proszkiem do prania. A niestety (czasem stety ) jak mi się z czymś dany lakier kojarzy, to potrafi to całkiem zmienić moje nastawienie do niego.

Znam go, ale on ma duże piórka. Te w MS są takie drobniutkie klik.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bardziej elegancki synonim chujowo
dziękuję, dziękuję - tak świat się kończy, jak nic
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 00:23   #3157
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to wrzucam mani, z moim marudzeniem
marmurek Lemax, mam do niego mieszane uczucia, na zdjęciach tego nie widać, ale na żywo miałam wrażenie, że strasznie gryzie się z moim kolorem skóry.. źle się w nim czułam.. ale nic straconego, będą frankeny
eeeee na zdjęcich jest ok, ale wiadomo.. jak źle sie czujesz w nim to przelewaj i dolewaj

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Śliczne takie żywe jak wiosenne roślinki po deszczu
Miło mi słyszeć

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zazdroszczę- wiem powtarzam się i wiem, że nie przepadasz za nim ale ja bym tak chciała jeszcze o mm lub 2, żeby się moje wydłużyły
aleeeee po co? To nie do końca jest tak, że płytka się wydłuża.. u mnie ona dalej potrafi się złamać np. na tym przyrośniętym już.. więc tak na prawdę to problematyczne i wygląda obleśnie

Mani mam ale coś czuję w kościach, że kolor to Wam się nie spodoba Brzydalek taki - Color Club Je Ne Sais Quoi.

__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 08:44   #3158
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Hell yeah! Dorwałam jednak odżywkę Nie moją, oczywiście, ale za to złotą SH
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Dziękuję, miło mi Zamierzam utrzymać taką długość
Jak będą za długie, to ja będę krzyczeć
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no domyślam się, że jest to spowodowane ograniczoną ilością towaru, ale i tak bardzo to zniechęca do zakupów, bo 1 dnia jest wszystko a za dwa dni szafy wyglądają, jakby przeszło przez nie tornado..
U mnie wczoraj musieli dołożyć kilka odżywek z SH, bo w środę nie było żadnej, ale już szafa Eveline wyglądała po prostu żałośnie - jakieś pojedyncze, powywracane sztuki
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to wrzucam mani, z moim marudzeniem
marmurek Lemax, mam do niego mieszane uczucia, na zdjęciach tego nie widać, ale na żywo miałam wrażenie, że strasznie gryzie się z moim kolorem skóry.. źle się w nim czułam.. ale nic straconego, będą frankeny
Wiesz, miałam co do niego podobne odczucia - u mnie jeszcze bardziej stapiał się ze skórą, ale jednocześnie miałam wrażenie, że się gryzie
Dobry pomysł z frankenem, mówisz że dodasz czerwieni, ja go chyba rozbielę do granic możliwości (w odległej przyszłości, jeśli nie zapomnę)
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Oczotrzaśne
Wszyscy znajomi mi to wczoraj powtarzali
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja też nigdy do nich nie zaglądałam ale jak zobaczyłam te buteleczki to dla samego wyglądu capnęłam 2 a jak sprawdziłam krycie to przepadłam i oczywiście dobrałam jeszcze 2
Oho, po zdjęciu widzę, że nie mam co żałować, bo tej serii nawet u mnie nie było :x
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mani mam ale coś czuję w kościach, że kolor to Wam się nie spodoba Brzydalek taki - Color Club Je Ne Sais Quoi.
Kolor faktycznie specyficzny
Ale nie gryzie się ze skórą, ładnie komponuje z kwiatkami - jestem na tak
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 08:47   #3159
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Boszzzzz masakra Tracę wiarę w ludzi choc przyznam się, że tusz zmacany odłożyłam Normalnie wyschnięty na wiór był :/
Ja w dużych drogeriach przyjęłam taktykę bierz z środka zawsze najpierw wyciągam pierwszych kilka tuszy czy szminek i biorę jakiś 3 od końca no i oczywiście sprawdzam czy nieotwierany i do tej pory działa, później grzecznie te pierwsze spowrotem odkładam na miejsce
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 09:21   #3160
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam neonik, kolor chusteczkowo wyszedł, bo to i tak nie to. Różowa brzoskwinia, sama nie wime, jak go nazwać. Na blogu jest też.
Ładnie Ci w nim
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Rimmel Rita Ora Peachella 408+NTN 98+Lovely Summer Sand nr 1+ sypki brokat
Podoba mi sie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to wrzucam mani, z moim marudzeniem
marmurek Lemax, mam do niego mieszane uczucia, na zdjęciach tego nie widać, ale na żywo miałam wrażenie, że strasznie gryzie się z moim kolorem skóry.. źle się w nim czułam.. ale nic straconego, będą frankeny
Jakiś dziwny ten marmurek...Paznokcie boskie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
pomalowałam paznokcie Wibo Granite Summer i podoba mi się, te kolorowe paproszki są cudne jak uzupełnią zapasy po promocji to wezmę jeszcze nr 4 i myślę nad nr 1
ed: i teraz mi do głowy wpadło to, żeby nr 3 kupić jeszcze jedną buteleczkę na zapas, bo ładny jest
3 malowałaś ? Też myślę czy aby nim nie pomalować.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja też nigdy do nich nie zaglądałam ale jak zobaczyłam te buteleczki to dla samego wyglądu capnęłam 2 a jak sprawdziłam krycie to przepadłam i oczywiście dobrałam jeszcze 2
Ale fajne
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bardziej elegancki synonim chujowo
dziękuję, dziękuję - tak świat się kończy, jak nic

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mani mam ale coś czuję w kościach, że kolor to Wam się nie spodoba Brzydalek taki - Color Club Je Ne Sais Quoi.
Oj nie..baza totalnie nie moja
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 09:31   #3161
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mani mam ale coś czuję w kościach, że kolor to Wam się nie spodoba Brzydalek taki - Color Club Je Ne Sais Quoi.
nie jest jakoś okropny ten kolor, ale nie zostałam jego fanką
naklejki super

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja w dużych drogeriach przyjęłam taktykę bierz z środka zawsze najpierw wyciągam pierwszych kilka tuszy czy szminek i biorę jakiś 3 od końca no i oczywiście sprawdzam czy nieotwierany i do tej pory działa, później grzecznie te pierwsze spowrotem odkładam na miejsce
high five, robię tak samo

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51344191]Ładnie Ci w nim
[/QUOTE]

dziękuję

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 10:19   #3162
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Heej ho
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
kurczę, to jeden z tych komplementów, że aż się miło na serduchu robi! Jak coś takie słyszę to najlepszy motywator i pocieszyciel w złe dni paznokciowe Dzięki wielkie
Niesamowicie się cieszę, że tak na Ciebie zadziałał
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i teraz przed każdą maturą 'ale nie zapomnij napisać, że Łecka była dz*wką' i pamiętam, że jak mój rocznik miał maturę próbną i była Lalka właśnie to jacyś mistrzowie z technikum tak właśnie o niej pisali
Hahaha xD
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Dziękuję za te zdjęcia, przyrost bardzo duży i bezsprzeczny!

I dziękuję dziewczynom, które wypowiedziały się wcześniej i podesłały zdjęcia swoich przyrostów - posty czytałam na tablecie i teraz trudno mi je odnaleźć
Czyli jest nadzieja. Po zmyciu lakieru zrobię zdjęcie ogryzków i zobaczę, czy uda się z czasem coś zmienić
Sporo też zalezy od samej budowy paznokcia Niektórym przyrost w oka mgnieniu wydłużył się (u mnie to był moment) a u innych przyrost będzie stał i ani drgnie.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

I mam mani następne. Na blogu też jest
Ale czadowe Tak jak miał, zapowiadam plagiat!
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51308379]
Pierwsze zupełnie jak nie Twoje
[/QUOTE]
Hahah, ale niestety to były czasy haniebne dla moich dłoni...
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Za to rano obudzilam sie z wzorkami poscielowymi na paznokciach, nie byloby w tym pewnie nic szczegolnie dziwnego, gdyby nie to, ze paznokcie malowalam przed poludniem.. czyli ok 11h przed pojciem spac
Aaa to takie paznokcie to Yen opatentowała. Efekt skóry domowym sposobem
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Amelce podoba się piasek!O mamo. Dzięki

No powiem Ci, że to chyba efekt tego, że zbliżam się do ćwierćwiecza Moje postrzeganie ulega zmianie
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wczoraj już pomierzyłam długość żeby jej nie spartolić

Lepiej dmuchać na zimne
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
dziękuję Amelko
a tak mi się nie podobały te kwiatki xD haha
No właśnie czytałam, że nie chciałaś ich wstawiać A przesłodkie są
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 10:34   #3163
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Od dzis w SP promocja na polecany w pierwszym poscie Seche Vite 15,99zl
Oooo, dobre info
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadłam tylko na chwilkę, pokusić Zrobiłam testy tych burżujków i są zajjsgdvdbiste Jedna warstwa i pełne krycie Jak któraś sie zastanawiała to niech leci i bierze, za tą cenę warto. Lecę dobrać jeszcze 2 one są lepsze od essiakow Nawet ten jasniutki kryje po jeden warstwie jestem zakochana. Kurde
Aga, co to za bluźnierstwa?
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wiecie.. jak ktoś planuje iść do Rossmanna jutro albo w niedzielę to.. marnie to widzę poszłam dzisiaj z nadzieją, że dorwę różowego neona z Lovely i półki puste, tak jakby ich od środy nie uzupełniali
wracam do domu, zmęczyłam się
Daj spokój, ja poszłam na 2 dzień w Kato, szybko capnęłam to co w oko wpadło, chociaż nie szłam z nastweieniem na jakiegoś must have, ale te baby to mnie do szału doprowadzają...
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

chevron (mam nadzieję, że dobry wzrok macie ) z różami
Słooodkie są
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ogólnie to kupiłam wszystko poza drugim topem z SH, piaskiem z Wibo nr 4 i neonem z Lovely i właśnie sobie przypomniałam, że nie kupiłam też bazy peel off, zapomniałam ją wpisać na listę na pocieszenie zamiast neona z Lovely kupiałam sobie Rimmel Rita Ora Sweet Retreat wstąpiłam też do Natury i capnęłam z My Secret Sugar Top Coat, bo ostatnio przeglądałam bloga Anuli i sobie o nim przypomniałam plus ciekawostka, była niedawno promo w Naturze, a dzisiaj wchodzę, a tam lakiery poprzeceniane

przy szafach pusto, ale zabiła mnie pracownica Rossmanna, stoję przy szafie SH szukam Perky Pink, a ta sobie podchodzi do szafy Wibo, bierze jakiś lakier i capie sobie po paznokciu
Rossmann dostaje ode mnie karnego kotasa za to co się dzieje na tych promocjach i jak to wszystko wygląda
Hahahah, pobojowisko I karny kotas
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja też, po tym co wiedziałam w Rossmanie jak pójdę tam po promocji to wszystko będzie pięknie stało, a nie taki rozpi*dziaj jak dzisiaj, że ktoś się rozmyślił z Sally Hansen przy szafie Lovely, która jest 4 kroki od SH
oby nikt mi nie dał osta za tego karnego kotasa, bo to już będzie ostateczne dobicie mojej osoby dzisiaj
Ja jak byłam na promo kiedy było -49 na tusze do rzęs to szybko capnęłam 2000 kcal i zwiewałam... Udało mi się dorwać nieotwieraną maskarę, więc sama sobie gratuluję
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kwiatowa dziewczyna To teraz mi się miło zrobiło
Idealnie trafione określenie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no i warto dodać o tym, jak sprzedają kosmetyki w Ameryce - każdy tusz zapakowany oddzielnie, szczoteczka widoczna, masz pewność, że nikt go nie odkręcił, ani tam nie grzebał.. dlaczego tego jeszcze w Polsce nie ma?
O widzisz... to świetny pomysł, wszystko higienicznie i schludnie.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam neonik, kolor chusteczkowo wyszedł, bo to i tak nie to. Różowa brzoskwinia, sama nie wime, jak go nazwać. Na blogu jest też.
Kurczę Yen... co to znaczy, że kolor wyszedł chusteczkowo? xD Śliczny jest

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

"Łupy" z Rossa, z braku laku kupiłam tego Lovely... plus bonusik z H&M

ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 10:56   #3164
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja w dużych drogeriach przyjęłam taktykę bierz z środka zawsze najpierw wyciągam pierwszych kilka tuszy czy szminek i biorę jakiś 3 od końca no i oczywiście sprawdzam czy nieotwierany i do tej pory działa, później grzecznie te pierwsze spowrotem odkładam na miejsce
Taka taktyka dobrze się też sprawdza w spożywczych - zawsze z wierzchu leżą produkty z krótszą datą ważności
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 11:41   #3165
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kolor faktycznie specyficzny
Ale nie gryzie się ze skórą, ładnie komponuje z kwiatkami - jestem na tak
Powiedziałabym, że nawet bardzo specyficzny Super, że mimo bazy całość wygląda Ja jestem ogromna fanka takich kolorów, ale wiem, że raczej jestem w mniejszości

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51344191]
Oj nie..baza totalnie nie moja [/QUOTE] Hehe wcale mnie to nie dziwi Ja tam lubię takie paskudki z bagien

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
nie jest jakoś okropny ten kolor, ale nie zostałam jego fanką
naklejki super
Hehehe mówisz raczej nie biegniesz do EF po niego? Miło, że naklejki się spodobały!

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Najnowsze mani na Projekt Stemplowej Maniaczki - Motyw Zwierzęcy tym razem. Chyba pierwszy raz w życiu zrobiłam panterkę



__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 12:04   #3166
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
n
high five, robię tak samo


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Lepiej dmuchać na zimne
Otóż to

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Taka taktyka dobrze się też sprawdza w spożywczych - zawsze z wierzchu leżą produkty z krótszą datą ważności
Zapamiętam na przyszłośc ! Teraz rzadko sama robię takie typowe zakupy spożywcze ale za jakiś czas się to zmieni zatem cenna rada
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 14:34   #3167
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

"Łupy" z Rossa, z braku laku kupiłam tego Lovely... plus bonusik z H&M
Ten SH jest piękny
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Najnowsze mani na Projekt Stemplowej Maniaczki - Motyw Zwierzęcy tym razem. Chyba pierwszy raz w życiu zrobiłam panterkę

Czadowe


Mańka mam
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 14:57   #3168
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahahah, pobojowisko I karny kotas

Ja jak byłam na promo kiedy było -49 na tusze do rzęs to szybko capnęłam 2000 kcal i zwiewałam... Udało mi się dorwać nieotwieraną maskarę, więc sama sobie gratuluję

"Łupy" z Rossa, z braku laku kupiłam tego Lovely... plus bonusik z H&M

no trupy leżały, wymacane i upiertolone

wyobraziłam sobie, jak spitalałaś do kasy

bardzo ładne prawie wzięłam tego SH zamiast Perky Pink


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Najnowsze mani na Projekt Stemplowej Maniaczki - Motyw Zwierzęcy tym razem. Chyba pierwszy raz w życiu zrobiłam panterkę

ale cudne i te maluszki bardziej mi się podobają, niż długie


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51347450]Mańka mam [/QUOTE]

jak dobrze, że go mam
super jest

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
eeeee na zdjęcich jest ok, ale wiadomo.. jak źle sie czujesz w nim to przelewaj i dolewaj

Mani mam ale coś czuję w kościach, że kolor to Wam się nie spodoba Brzydalek taki - Color Club Je Ne Sais Quoi.
będą franki

oj, nie podoba mi się


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj musieli dołożyć kilka odżywek z SH, bo w środę nie było żadnej, ale już szafa Eveline wyglądała po prostu żałośnie - jakieś pojedyncze, powywracane sztuki

Wiesz, miałam co do niego podobne odczucia - u mnie jeszcze bardziej stapiał się ze skórą, ale jednocześnie miałam wrażenie, że się gryzie
Dobry pomysł z frankenem, mówisz że dodasz czerwieni, ja go chyba rozbielę do granic możliwości (w odległej przyszłości, jeśli nie zapomnę)
u mnie tak było w szafie Lovely i Wibo mogłam zdjęcia zrobić

uff, to nie tylko moje odczucia jak widać ja do połowy dodam czerwieni, jakiegoś różu a do drugiej części chyba fioletu dokapię


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51344191]Jakiś dziwny ten marmurek...Paznokcie boskie

3 malowałaś ? Też myślę czy aby nim nie pomalować.[/QUOTE]

no dziwny, gryzie się ze mną dziękuję!

tak, bo tylko jego dorwałam, cudny jest <3
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 15:55   #3169
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Ale czadowe Tak jak miał, zapowiadam plagiat!


Aaa to takie paznokcie to Yen opatentowała. Efekt skóry domowym sposobem
miło, że tak się podoba zachęcam do kopiowania

hahahha, taaaaa i to tak łatwo stworzyć

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Kurczę Yen... co to znaczy, że kolor wyszedł chusteczkowo? xD Śliczny jest


"Łupy" z Rossa, z braku laku kupiłam tego Lovely... plus bonusik z H&M
tzn chujowo Zgadzam się - jest świetny chociaż zdjęcia nie oddają koloru idealnie.

ale ładne dzieci tego Bellka też mam i już nosiłam


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Hehehe mówisz raczej nie biegniesz do EF po niego? Miło, że naklejki się spodobały!


Najnowsze mani na Projekt Stemplowej Maniaczki - Motyw Zwierzęcy tym razem. Chyba pierwszy raz w życiu zrobiłam panterkę



zdecydowanie nie biegnę

słodkie bardzo, ale ładne

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51347450]

Mańka mam
[/QUOTE]

super ładny ten glitter


Byłam w Ross dziś i capnęłam jeszcze dwa Eveline i odebrałam od koleżanki Bellka, którego mi wcześniej wzięła. Koniec lakierowych zakupów (na jakiś czas) Wieczorem wrzucę foto nowych dzieci Aha, a chciałam Bourjois się przyjrzeć i w obydwu Ross, których byłam nie mieli ich... na szczęście dla mojego portfela
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-10, 16:33   #3170
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51347450]
Czadowe
[/QUOTE]To fajnie

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale cudne i te maluszki bardziej mi się podobają, niż długie


oj, nie podoba mi się
Oooo widzisz hehe ja jednak lepiej w długich nad kształtem panuję i tylko dlatego je wolę.

Eeeeee wcale mnie to nie dziwi

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
zdecydowanie nie biegnę

słodkie bardzo, ale ładne


Miło słyszeć, zwłaszcza że to chyba totalnie nie w twoim guście mani
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 17:43   #3171
_black_witch_
Raczkowanie
 
Avatar _black_witch_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: gdzieś tam w Polsce
Wiadomości: 241
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cześć

Nie jestem w temacie, ale może dobrze trafiłam. Czytam, czytam i widzę, że znacie się na paznokciach, lakierach i wgl. Może Wy mi polecicie jakiś dobry, sprawdzony lakier miętowy do paznokci. Posiadam już kilka m.in. Miss Sporty, Lovely Summer Trend nr 6 jak dobrze pamiętam, ale to jeszcze nie to.
_black_witch_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 19:25   #3172
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry
Pocytowałami mi wcięło wszystko kufa


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
już widzę, jak kombinujesz, musiałaś polecieć po dwa kolejne, żeby piękne kółeczko było
Jakoś tak samotnie tylko 2 wyglądały

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bardziej elegancki synonim chujowo
dziękuję, dziękuję - tak świat się kończy, jak nic


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
aleeeee po co? To nie do końca jest tak, że płytka się wydłuża.. u mnie ona dalej potrafi się złamać np. na tym przyrośniętym już.. więc tak na prawdę to problematyczne i wygląda obleśnie

Mani mam ale coś czuję w kościach, że kolor to Wam się nie spodoba Brzydalek taki - Color Club Je Ne Sais Quoi.
To nawet nie tak, żeby się wydłużyła tylko żeby mi każde barachło pod paznokieć nie właziło i żeby takich buł nie było na skórze w miejscu gdzie kończy się przyrost Nie mogę tak całkiem narzekać bo progres jakiś tam jest np na wskaźnikach i na kciukach ale serdaki ni hu hu nie ruszyły

A mi się maniutek w tym połączeniu bardzo podoba

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja w dużych drogeriach przyjęłam taktykę bierz z środka zawsze najpierw wyciągam pierwszych kilka tuszy czy szminek i biorę jakiś 3 od końca no i oczywiście sprawdzam czy nieotwierany i do tej pory działa, później grzecznie te pierwsze spowrotem odkładam na miejsce
Toż wzięłam tak jak mówisz ale u mnie baby chyba już ten motyw znają i w końcu pierwszy z półki drapnęłam bo był niezmacany

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Aga, co to za bluźnierstwa?

Ja jak byłam na promo kiedy było -49 na tusze do rzęs to szybko capnęłam 2000 kcal i zwiewałam... Udało mi się dorwać nieotwieraną maskarę, więc sama sobie gratuluję

Łupy" z Rossa, z braku laku kupiłam tego Lovely... plus bonusik z H&M
noooo jakoś takoś yyyyyyyyy eeeeeeeee
No właśnie ten mój był zmacany i wyschnięty na wiór
Ładne dzieciątka

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Najnowsze mani na Projekt Stemplowej Maniaczki - Motyw Zwierzęcy tym razem. Chyba pierwszy raz w życiu zrobiłam panterkę
Pięknie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51347450]
Mańka mam [/QUOTE]
Nooo takiego maniuta z wyrka bym nie wyrzuciła

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Byłam w Ross dziś i capnęłam jeszcze dwa Eveline i odebrałam od koleżanki Bellka, którego mi wcześniej wzięła. Koniec lakierowych zakupów (na jakiś czas) Wieczorem wrzucę foto nowych dzieci Aha, a chciałam Bourjois się przyjrzeć i w obydwu Ross, których byłam nie mieli ich... na szczęście dla mojego portfela
O masz

Cytat:
Napisane przez _black_witch_ Pokaż wiadomość
Cześć

Nie jestem w temacie, ale może dobrze trafiłam. Czytam, czytam i widzę, że znacie się na paznokciach, lakierach i wgl. Może Wy mi polecicie jakiś dobry, sprawdzony lakier miętowy do paznokci. Posiadam już kilka m.in. Miss Sporty, Lovely Summer Trend nr 6 jak dobrze pamiętam, ale to jeszcze nie to.
Hej
Essie mint candy apple
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-05-10 o 19:27
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 19:41   #3173
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
A mi się maniutek w tym połączeniu bardzo podoba

Pięknie
Super słyszeć. Mi też się podobał, ale tak jak dziewczyny wspomniały - specyficzny

Dzięki wielkie
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 19:51   #3174
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Oooo widzisz hehe ja jednak lepiej w długich nad kształtem panuję i tylko dlatego je wolę.

Eeeeee wcale mnie to nie dziwi

ja mam identycznie, dłuższe mi łatwiej wypiłować i lepiej wyglądają. ale u Ciebie maluszki tak ładnie wyglądają i widać, że są takimi mini migdałkami, moje zawsze wyglądają, jak jajko-buły
no i widzę Highlight po raz kolejny w ruch poszedł

no ileż można chwalić! ale za to naklejki mi się spodobały


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jakoś tak samotnie tylko 2 wyglądały

tak myślałam

Agu, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
zdrówka, dużo wolnego, jak najmniej biurwizny i problemów, powiększenia lakierowej rodzinki.. i przede wszystkim - jak najwięcej uśmiechu i pozytywnej energii, którą nam tutaj przekazujesz
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 19:56   #3175
_black_witch_
Raczkowanie
 
Avatar _black_witch_
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: gdzieś tam w Polsce
Wiadomości: 241
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Dziękuje ;d
_black_witch_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 21:10   #3176
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Agu, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
zdrówka, dużo wolnego, jak najmniej biurwizny i problemów, powiększenia lakierowej rodzinki.. i przede wszystkim - jak najwięcej uśmiechu i pozytywnej energii, którą nam tutaj przekazujesz
Dziękuję Kochana za pamięć i za życzenia
Cieszyć się nie ma z czego bo krzesełko już z przodu

I Dziękuję za doradzanie Młodej
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-05-10 o 21:51
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 21:34   #3177
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Nowego Bellka mam na blogu kilka zdjęć i opis.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08842_untitled.jpg (48,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08838_untitled.jpg (39,2 KB, 28 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 21:51   #3178
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Nowego Bellka mam na blogu kilka zdjęć i opis.
Faaaajny jest uśmiechnę się jak nic jeśli u mnie nie dorwę
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 22:20   #3179
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Faaaajny jest uśmiechnę się jak nic jeśli u mnie nie dorwę
noł problemos

no i ostatnie łupy



Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08869_untitled.jpg (81,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 08870_untitled.jpg (48,7 KB, 8 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 23:09   #3180
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana za pamięć i za życzenia
Cieszyć się nie ma z czego bo krzesełko już z przodu

I Dziękuję za doradzanie Młodej

zmiana kodu..

nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc pełna konspiracja była
czekam aż pokażesz dobrocie


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Nowego Bellka mam na blogu kilka zdjęć i opis.

noo, to już jesteś Ty! mrok w końcu
a ostatnio jakieś neony


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no i ostatnie łupy

różowooo mi
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.