Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-14, 09:48   #5011
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dziewczyny nietypowe pytanie - na ile wam starcza bielizna chodzi mi o to po jakim czasie wyrzucacie?
Kupiłam sobie ck w lutym na promo i już jeden komplet mi się zaczyna niszczyć
Ja markowych nie kupuję już, bo dla mnie to przepłacanie. Wcale nie mają lepszej jakości. Kupuję teraz w H&M albo na ryneczku i powiem tak z H&M pół na pół, część się nie niszczy i ciągle wygląda jak nowa a reszta badziewie, a z ryneczku majtasy bambusowe nie niszczą się, nie czuć ich na pupie i są przewygodne

Stanik mam droższy z h&m i jest fajny, tańsze do kosza po 3 mc.
z ryneczku staniki po 20-30 zł miałam po 2-3 lata i jak nowe.
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-14, 10:54   #5012
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
widziałam rano w tv i od razu sobie o Tobie pomyślałam

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------


współczuję dentysty
Ten dentysta akurat jest bardzo fajny, to znajomy TŻa, on mi zawsze liczy tak, żebym miała najtaniej.
A torebkę i tak sobie kupię

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
zwykle Perfection jest bardziej gesty i kryjacy, mimo tego nie robi absolutnie maski, skora jest taka jak po photoshopie , ale Velvet jest lekki, skora jest satynowa, ale krycie jest od lekkiego do sredniego.
bardzo fajny podklad na wiosne i lato ( jesli ktos uzywa w lato podkladow).


W ogole stwierdzam ze najbardziej mi sluza podklady chanelowe
wez probaska
ostatnio w Sephorze trafilam na babe ktora dosc dobrze mnie kojarzy i dostalam probaski podkladow w liczbie 4 ale chyba wroce to Chanela nowego
Chanel Perfection Lumiere to najlepszy podkład jaki miałam, zużyłam kilka opakowań. Służy mi zarówno formuła jak i kolor

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem na etapie dobru podkładu (największym problemem jest kolor - potrzebuję jaśniutki beżyk, większość dla mnie za ciemna lub różowa) - przy zakupie za 300zł babeczka w S po prośbie o 3 próbki podkładów oświadczyła mi, że może dać tylko jedną poza tym nic oczywiście nie dostałam Zobaczę dzisiaj na miejscu te podkłady Chanel - chyba skłaniam się bardziej w stronę Perfection Lumiere po Twoim opisie
A po moim opisie nie byłaś przekonana?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-14 11:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.