Dziewczyny, pomóżcie, jakie dodatki do tej sukni? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 15:04   #1
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690

Dziewczyny, pomóżcie, jakie dodatki do tej sukni?


Dziewczyny, liczę na waszą pomoc. Będę miała taką sukienkę:
http://http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3311LU

Mam niestety problem z dodatkami. Póki co, to wydaje mi się, że powinnam zrezygnować z naszyjnika, z racji tego, że jest to dość strojne ramiączko. Dlatego będą tylko delikatne kolczyki i może bransoletka.
Włosy mam kręcone, lekko za ramiona, kolor-jasny brąz, chciałabym zostawić je rozpuszczone, bo źle się czuję w kokach. Myślałam o tym, żeby je ewentualnie lekko podpiąć z jednej strony. Podoba mi się np. kwiatek żywy we włosach, ale sądzę, że i kwiatek i welon to zdecydowanie za dużo, więc będę musiała się na coś zdecydować. Czy w ogóle welon będzie pasował do tej sukienki?No i bukiet...podobają mi się takie małe, puchate bukiety, np.goździki o jakimś zdecydowanym kolorze, może róż, może fiolet... Sama już nie wiem jak to wszystko dopasować Liczę na wasze wskazówki.
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 16:21   #2
margi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 139
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie, jakie dodatki do tej sukni?

zdjecie sukienki na stronie nie chce sie załadowac. mozesz dodac zdjecie jako załacznik?
margi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 16:26   #3
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie, jakie dodatki do tej sukni?

jasne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia-slubna-leoni-maggie-sottero-kolor-diamond-white-rozmiar-36-1.jpg (43,2 KB, 188 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A3311LU_bmaggiesottero.jpg (22,5 KB, 75 załadowań)
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 18:06   #4
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie, jakie dodatki do tej sukni?

Ta suknia jest tak bogata, że chyba już nic do niej nie pasuje
Na pewno żadnych rękawiczek, naszyjników, zdobnego welonu, burzy loków.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 18:21   #5
kasikkkkka
Zadomowienie
 
Avatar kasikkkkka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 690
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie, jakie dodatki do tej sukni?

Dlatego właśnie napisałam, że nie chcę żadnego naszyjnika. Rękawiczek też nie. Włosy mam naturalnie kręcone i chcę, żeby były naturalne. Nie jest to może burza loków, ale kręcą się dość mocno. Nie zamierzam ich prostować, ani spinać w koka. Pewnie lekko je podepnę tylko i może zrobię jedynie lekkie fale, i zostawię luźne. Nie mam jeszcze koncepcji konkretnej, ale raczej będą rozpuszczone.
Mam właśnie wątpliwości co do welonu... jeśli się zdecyduję, to będzie to jakiś najprostszy, bez żadnych zdobień itd ale zastanawiam się np. nad tym żeby założyć welon do kościoła, a później już na sali zdjąć i wpiąć jedynie kwiatek. Co myślicie o tym??
__________________
Moje szczęścia
Hania i Franuś
kasikkkkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:27   #6
cierniczek
Przyczajenie
 
Avatar cierniczek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie, jakie dodatki do tej sukni?

Myślę, że lekko podpięte włosy lepiej będą wyglądać niż zupełnie luźno puszczone...suknia strojna więc jeśli własnie choć z jednej strony delikatnie podepniesz to będzie, moim zdaniem,lepiej. Kwiatek dobry pomysł ale też coś małego i delikatnego raczej..ale są gusta i guściki - najważniejsze, żebyś ty czuła się pięknie i komfortowo. W ogóle patrząc na sukienkę wszystkie dodatki powinny być raczej delikatne i mało rzucające się w oczy..ale to tylko moje subiektywne odczucie

pozdrawiam
cierniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 22:26   #7
Africa_Sun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 194
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie, jakie dodatki do tej sukni?

Zgadzam się z dziewczynami, minimum dodatków, małe kolczyki i ewentualnie delikatna bransoletka. Rozpuszczone włosy mogą zasłonić urokliwe ramiączko, ja bym je spięła. Nie jestem zwolenniczką welonów a do tej sukni go w ogóle nie widzę.
A suknia bardzo ładna
Africa_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 22:07   #8
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie, jakie dodatki do tej sukni?

myśle, że kręcone włosy najlepiej wyglądałyby lekko poupinane - tak żeby nie zakrywały pleców, a sprawiały wrażenie naturalnie splątanych... a welon? spróbuj poprzymierzać w salonie - jak bym zaryzykowała długi, gładki welon bez zdobien - skoro chcesz go tylko do kościoła! Sprawdź jak to będzie razem wyglądało a na salę kwiat we włosach - koniecznie taki jak w bukiecie!
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:40   #9
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Dziewczyny, pomóżcie, jakie dodatki do tej sukni?

Co do dodatków, to lepszy będzie minimalizm i ograniczenie ilości błyskotek - sukienka jest sama w sobie bardzo strojna i przykuwająca uwagę, więc na Twoim miejscu zrezygnowałabym z welony zupełnie na rzecz delikatnej spinki, którą możesz z jednej strony podpiąć włosy. Z biżuterii tylko kolczyki, np. takie maleństwa - to powinno wystarczyć. A bukiet jak najprostszy, może być w kontrastowym kolorze, czerwony albo niebieski (myślę, że to spokojnie da się zrobić, w niektórych kwiaciarniach bywają róże farbowane na niebiesko).
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.