Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-13, 02:02   #2851
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Shade Ale fajnie widaæ ¿e bêdzie super w ¶wietle dziennym

Caate- hmmm mi tem kolor wygl±da jakbys czego¶ za duzo doda³a tylko fioletu, czerwieniiiii ??? chodzi mi po g³owie jeszcze mieszanka pomarañczowy (miedziany) taki jak mia³a¶ na g³ówce+ fiolet = czerwieñ, je¿eli to przez to, to masz szanse ¿e Ci sie wyp³ucze... tylko SK¡D tak du¿o tego fioletu ;/ mo¿e to ten ASH ? ja mam ja¶niejsze w³osy i moze u mnie nie wybi³ czerwieni? a Dla was na tym poziomie co macie to bylo blue i green?



Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Jest ciemno, ale jest super Dzi¶ myjê w³osiska... Zobaczymy ile mi zostanie z tego koloru I masz racjê. Bêdê próbowaæ bez natury. Kupiê 8/11. U mnie i tak wszystko sp³ywa z siwków tak mniej wiêcej co 2 tygodnie. Nawet henna!

Je¶li Oyster po kilku razach wych³odzi kolor, to bêdê farbowaæ jedynie odrosty, do czego zreszt± d±¿ê. W takiej sytuacji, nawet farbuj±c co 2 tyg. nie zbankrutujê

Co do fioletu - mam nadziejê, ¿e siê wyp³ucze do szaro¶ci - czasem tak mia³am po intensywnie popielatych kolorkach. Nie przeszkadza mi ogólnie taki odcieñ, ale... jasne, ¿e wola³abym popielaty br±z zamiast fioletowego


Edit: Umyte Woda lecia³a totalnie fioletowa
Kolor rozja¶ni³ siê mo¿e o pó³ tonu. Fioletowy przedzia³ek narazie nadal widoczny.
Ciep³ych brak.
Jedyne lekko rudawe pasemka, które znalaz³am to te, niedofarbowane. Jest ok. Kocham Oysterka!!

Wklejam fotki - na 1 kolor najbardziej zbli¿ony do tego, który mam na g³owie.
Bêdê wrzucaæ zdjêcia po ka¿dym myciu, co wy na to?
I obowi±zkowo w tym samym, szarym sweterku!

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-03-13 o 11:40
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 05:48   #2852
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kurczê!!!! Co to wysz³o? Chyba to przez ten fiolet, bo u mnie przy próbach akwarelowych fioletowy dawa³ taki bordowy jakby odcieñ, nie wiem, czy pamiêtacie, dosz³am wtedy do wniosku, ¿e ma byæ tylko zieleñ i niebieski.

Ale u Shade wysz³o super ch³odno, a fiolet mia³a bardziej intensywny.

A mo¿e ash nie barwi³ tak, jak powinien? Co by³o nie tak z tubk±, nie rozumiem, co to znaczy ¿e b±blowa³a góra. Góra tubki? Farba by³a otwarta/uszkodzona, jak dotar³a do Ciebie?

We¼ caate wymieszaj próbki farb (pojedyñczo) z oksydantem i zobacz, jak siê wybarwiaj±. Sprawd¼ zw³aszcza ash. Ja mam zamiar tak zrobiæ, to dam Ci znaæ, jak u mnie siê wybarwia, bêdziesz mog³a oceniæ, czy ash masz wadliwy. Dodatkowo mam zamiar te¿ zrobiæ mieszanki w ró¿nych proporcjach.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 08:18   #2853
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Kurczê!!!! Co to wysz³o? Chyba to przez ten fiolet, bo u mnie przy próbach akwarelowych fioletowy dawa³ taki bordowy jakby odcieñ, nie wiem, czy pamiêtacie, dosz³am wtedy do wniosku, ¿e ma byæ tylko zieleñ i niebieski.

Ale u Shade wysz³o super ch³odno, a fiolet mia³a bardziej intensywny.

A mo¿e ash nie barwi³ tak, jak powinien? Co by³o nie tak z tubk±, nie rozumiem, co to znaczy ¿e b±blowa³a góra. Góra tubki? Farba by³a otwarta/uszkodzona, jak dotar³a do Ciebie?

We¼ caate wymieszaj próbki farb (pojedyñczo) z oksydantem i zobacz, jak siê wybarwiaj±. Sprawd¼ zw³aszcza ash. Ja mam zamiar tak zrobiæ, to dam Ci znaæ, jak u mnie siê wybarwia, bêdziesz mog³a oceniæ, czy ash masz wadliwy. Dodatkowo mam zamiar te¿ zrobiæ mieszanki w ró¿nych proporcjach.
byla delikatnie zgnieciona na rogu podczas przesylki, myslalam ze jest ok, wyprostowalam i lezala sobie, az zafarbuje. kiedy zaczelam ja wyciska, tam gdzie jest nr parti, data itp zaczela uciekac farba, oczywiscie niewiele.


dziewczyny, dla mnie jako architekta, ktory zna kolo barw jest to szokujaca wiadomosc i efekt
nie umiem pojac tej reakcji. co smieszne i ciekawe, przy skroniach keidy zoabczylam, ze robi sie fioletowo, po jakis 15minutach od poczatku farbowania, przemylam te miejsca woda i sa ladne, wlasnie chlodne. czyli moze woda za wysoka?

dodaje zdjecia, dzisiaj obfoce sie jeszcze na dworze mam nadzieje, ze w sloncu.

jest ladniej niz wczoraj, ciemno z poswiata bordowa

Veroniqe mam prosbe, moglabys sie zapytac swojej znajomej skad taki efekt mogl powstac?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC14620.jpg (80,1 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC14622.jpg (87,3 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC14619.jpg (83,2 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC14624.jpg (74,9 KB, 26 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-03-13 o 08:20
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 08:26   #2854
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
kladlam na taki jak na pierwszym zdjeciu, a mam taki jak na drugim. tak 3%. plakac mi sie chce


kolejny raz, kolor przed farbowaniem mam ladniejszy niz po

po co ja je ruszalam. nie farbuje wiecej sama, koniec!


nie martw sie u mnie jest podobnie.

Ostatnio po mixie niebieskiego i fioletu mia³am odrost niebieski a dó³ czerwony.

Teraz ta czerwien potraktuje natur±
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 11:14   #2855
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Nie no, teraz to ca³kiem przyjemny kolorek, caate.

Ja to siê zastanawiam, sk±d w ogóle taki fiolet samej farby przy tej mieszance, skoro niebieskiego by³o ma³o, no i skoro fiolet to mieszanka czerwieni z niebieskim.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 11:20   #2856
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, teraz to ca³kiem przyjemny kolorek, caate.

Ja to siê zastanawiam, sk±d w ogóle taki fiolet samej farby przy tej mieszance, skoro niebieskiego by³o ma³o, no i skoro fiolet to mieszanka czerwieni z niebieskim.
Nooo w³a¶nie.
Ale widaæ, ¿e ewidentnie winny jest który¶ mixton, bo skoro Caate k³ad³a na 8/11 a ja na naturze 7/0... a fiolet i tak wyszed³?
Osobi¶cie bojê siê teraz kolejnego farbowania. Kompletnie nie wiem czego u¿yæ i w jakich proporcjach...

Mo¿e zrobiê tak jak anusia i po³o¿ê sam± naturê na ten fioletowawy odrost...? Bez mixa?... Nie wiem...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 11:22   #2857
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Nie no, teraz to ca³kiem przyjemny kolorek, caate.

Ja to siê zastanawiam, sk±d w ogóle taki fiolet samej farby przy tej mieszance, skoro niebieskiego by³o ma³o, no i skoro fiolet to mieszanka czerwieni z niebieskim.
dokladnie, nawet nie wiecie w jakim szoku ja bylam rano, wlosy sciemnialy o jakies pol tonu Oo

przy czym czerwien, zamienila sie bardziej w bordowy, bordo to mieszanka czerwieni i fioletu, czyli cos ja poteguje ewentualnie nie przykrywa? stad taki mix.

bede probowac po pasemku roznych mixow cos czuje, narazie mam plan nalozyc olej na cala noc, tylko na odrost, zobacze czy cos zmieni, wypluka etc. pozniej na cale wlosy.

jedno jest pewne,moje wlosy sa wybitnie kaprysne, mi nic nie wychodzi co Wam wychodzi

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Nooo w³a¶nie.
Ale widaæ, ¿e ewidentnie winny jest który¶ mixton, bo skoro Caate k³ad³a na 8/11 a ja na naturze 7/0... a fiolet i tak wyszed³?
Osobi¶cie bojê siê teraz kolejnego farbowania. Kompletnie nie wiem czego u¿yæ i w jakich proporcjach...

Mo¿e zrobiê tak jak anusia i po³o¿ê sam± naturê na ten fioletowawy odrost...? Bez mixa?... Nie wiem...

Jeszcze sobie tak mysle...ze moze wlasnie z natura trzeba laczyc tylko te mixy? ze 11, czy 1 + mix to "niespodzianka"?

cos czuje, ze tutaj wina bedzie bazy, a nie mixa. doskonale pamietam ostatnia wizyte u fryzjerki, ktora tlumaczyla, ze jesli chce miec braz chlodny, to farba musi byc brazowa, a mix daje poswiate, czyli to ochlodzenie koloru...zatem moze trzeba kupic farbe braz i do tego dorzucic mix popielaty? brzmi logicznie ?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-03-13 o 11:24
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 11:26   #2858
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
dokladnie, nawet nie wiecie w jakim szoku ja bylam rano, wlosy sciemnialy o jakies pol tonu Oo

przy czym czerwien, zamienila sie bardziej w bordowy, bordo to mieszanka czerwieni i fioletu, czyli cos ja poteguje ewentualnie nie przykrywa? stad taki mix.

bede probowac po pasemku roznych mixow cos czuje, narazie mam plan nalozyc olej na cala noc, tylko na odrost, zobacze czy cos zmieni, wypluka etc. pozniej na cale wlosy.

jedno jest pewne,moje wlosy sa wybitnie kaprysne, mi nic nie wychodzi co Wam wychodzi

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------




Jeszcze sobie tak mysle...ze moze wlasnie z natura trzeba laczyc tylko te mixy? ze 11, czy 1 + mix to "niespodzianka"?

cos czuje, ze tutaj wina bedzie bazy, a nie mixa. doskonale pamietam ostatnia wizyte u fryzjerki, ktora tlumaczyla, ze jesli chce miec braz chlodny, to farba musi byc brazowa, a mix daje poswiate, czyli to ochlodzenie koloru...zatem moze trzeba kupic farbe braz i do tego dorzucic mix popielaty? brzmi logicznie ?
Caate, panikarciu! Ja wczoraj pisa³am o takim samym przypadku, ¿e po nocy kolor by³ inny Dobrze, ¿e jest lepiej!

Wiêc my¶lisz, ¿e to wina bazy?? Kurcze... A mnie tak ten 8/11 kusi...
Chyba dokupiê jeszcze tê 8/11 i zielony mix i bêdê próbowaæ na pasemkach. Bo ju¿ sama nie wiem... Teraz jest u mnie ok... ale za jakie¶ 2 tyg. i tak bêdê musia³a pofarbowaæ.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 11:50   #2859
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Pokaza³am fotkê i to fiolet wybi³ ci t± czerwieñ, ale ona nie wie sk±d ;/ mi siê zdjêcia podobaja dzisiajsze troszke spanikowa³a¶ wczoraj ewidentnie widac za du¿o fioletu i zobaczysz za 2 mycia, mi sie wydaje ze bedzie dobrze bo fiolet siê wyp³ucze, zrób zdjêcia w ¶wietle dziennym
To nie jest wina bazy bo ja mia³am mieszane 11stki.



Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
byla delikatnie zgnieciona na rogu podczas przesylki, myslalam ze jest ok, wyprostowalam i lezala sobie, az zafarbuje. kiedy zaczelam ja wyciska, tam gdzie jest nr parti, data itp zaczela uciekac farba, oczywiscie niewiele.


dziewczyny, dla mnie jako architekta, ktory zna kolo barw jest to szokujaca wiadomosc i efekt
nie umiem pojac tej reakcji. co smieszne i ciekawe, przy skroniach keidy zoabczylam, ze robi sie fioletowo, po jakis 15minutach od poczatku farbowania, przemylam te miejsca woda i sa ladne, wlasnie chlodne. czyli moze woda za wysoka?

dodaje zdjecia, dzisiaj obfoce sie jeszcze na dworze mam nadzieje, ze w sloncu.

jest ladniej niz wczoraj, ciemno z poswiata bordowa

Veroniqe mam prosbe, moglabys sie zapytac swojej znajomej skad taki efekt mogl powstac?
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 11:59   #2860
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

No dobra, to zosta³am jeszcze ja do eksperymentu

Ale tak jak pisa³am, jako bardzo dociekliwa osoba, najpierw przeprowadzê "badania" koloru mieszanki, w zale¿no¶ci od proporcji. Oby tylko wystarczy³o mi farby te¿ na koloryzacjê
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 12:17   #2861
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra, to zosta³am jeszcze ja do eksperymentu

Ale tak jak pisa³am, jako bardzo dociekliwa osoba, najpierw przeprowadzê "badania" koloru mieszanki, w zale¿no¶ci od proporcji. Oby tylko wystarczy³o mi farby te¿ na koloryzacjê

zrób te "badania" bo mo¿e rzeczywi¶cie nie dla dziewczyn ten ash, bo ja obstawiam na niego, ¿e daje ten fiolet i to ¿e mi zneutralizowa³ bo mia³±m ¿ó³to pomaranczowe, to im wybija ;/
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 12:21   #2862
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra, to zosta³am jeszcze ja do eksperymentu

Ale tak jak pisa³am, jako bardzo dociekliwa osoba, najpierw przeprowadzê "badania" koloru mieszanki, w zale¿no¶ci od proporcji. Oby tylko wystarczy³o mi farby te¿ na koloryzacjê
Och testuj Czikenku!!
A ja zaryzykujê tê 8/11. Najwy¿ej...

Ps. Zrobi³am fotki przed chwil±, czyli w dziennym. Zaraz wrzucê.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 12:29   #2863
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny macie racje, spanikowalam wczoraj. Przepraszam


Veroniqe dzieki za szybkie dzialanie porobilam dokladniejsze zdj na dworze, ale wstawie dopiero wieczorem bo teraz w pracy jestem. Iiii odrost jest rozowy

Wiec ciekawa reakcja na naturalnych zaszla. Mysle czy aby na odrost nie polozyc na przyszlosc (bo teraz nie wiem co by mi juz wyszlo) samej 8.11, a na reszte z mixem ash. Ten niebieski co mi nie pasi, bo czy to przypadkiem nie ob swiruje z ashem...

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra, to zosta³am jeszcze ja do eksperymentu

Ale tak jak pisa³am, jako bardzo dociekliwa osoba, najpierw przeprowadzê "badania" koloru mieszanki, w zale¿no¶ci od proporcji. Oby tylko wystarczy³o mi farby te¿ na koloryzacjê
To ja trzymam kciuki. Sama za to chcialam sie zabrac, ale kiepsko szlo mi liczenie proporcji wg tego programu z kolorami, pogubilam sie calkowicie i nie zeruj mieszanki, aby zobaczyc jaki kolor, prosze. Bo to coekawe jest, ze z mojej bezowo-szarej powstal roz z fioletem
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 12:40   #2864
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 653
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Te¿ jestem w kolejce, ale mam jeszcze jedn± porcje Allwabes, wiêc dopiero na ¶wiêta bêdê zamawiaæ, a farbowanie gdzie¶ w kwietniu. Z reszta patrz±c na wasze eksperymenty wcale mi siê nie spieszy . Jaki¶ nieprzewidywalne te mixy, niby blue i ash a tu tona fioletu. J muszê z³oto wybi, ale wolê w sposób kontrolowany.
Crazy, zobaczê najpierw twoje metodyczne próby
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 12:42   #2865
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ja to mam masakre(

niebieski i fiolet juz mi nie pomaga a jedynie pog³ebiaja czerwieñ

z odrostów zszed³ mi niebieski zatem moge juz chyba po³o¿yc nature

boje sie juz niebieskiego i fioletu po moim ostatnim niebieskim odroscie.

Mi wysz³y niebieskie od góry gdyz potem jak po³o¿y³am na innej osobie resztke farby 8BS farba sama w sobie by³a niebieska (masakrycznie) a jak ja doda³am jeszcze mixów .... amen

zamówi³am teraz 7 NN niby mocna natura zobaczymy.....

ale od razu mowie ze ja nie farbuje takimi mocnymi farbami tylko goldwellem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0756.jpg (87,6 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_0760.jpg (182,7 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_0772.jpg (172,5 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 100_0773.jpg (177,9 KB, 17 za³adowañ)
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 13:01   #2866
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ale¿ ten w±tek ¿yje Nie wiem, komu odpisywaæ hahaha

Veronika - wszystko siê zgadza, fiolet wybija ¿ó³ty, ale... u Ciebie mieszanka fioletowa nie by³a. Moim zdaniem trzeba uwa¿niej dobraæ proporcje, bo jak nie raz pisa³y¶my (pisa³y¶cie, bo ja jeszcze nieopierzony kurczak, znaczy chicken ) trzeba ostro¿nie z mixtonami.

Shadziu - bêdê testowaæ co tylko siê da. I oddzielnie, i razem. A potem na próbkach w³osów (próbki s± ma³e, takie ko³tuniki zwijam po myciu, no ale zawsze to co¶).

Caate - nic nie rozumiem Napisz jak ch³op krowie, bo nie wiem, o co chodzi z tym zerowaniem Aaaa... Ty piszesz o mieszaniu na podstawie tego programu. Ja nie bêdê go u¿ywaæ. Mam zamiar zobaczyæ, jakie efekty daj± samodzielnie odcienie, a potem bêdê mieszaæ w zale¿no¶ci od tego, co wyjdzie oddzielnie.

L-ka - jak masz z³oto do wybicia, to fiolecik zalecany akurat

Anusia - zieleni Ci chyba trzeba, ja nie k³ad³abym natury.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-03-13 o 13:13
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 13:14   #2867
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Ale¿ ten w±tek ¿yje Nie wiem, komu odpisywaæ hahaha

Veronika - wszystko siê zgadza, fiolet wybija ¿ó³ty, ale... u Ciebie mieszanka fioletowa nie by³a. Moim zdaniem trzeba uwa¿niej dobraæ proporcje, bo jak nie raz pisa³y¶my (pisa³y¶cie, bo ja jeszcze nieopierzony kurczak, znaczy chicken ) trzeba ostro¿nie z mixtonami.

Shadziu - bêdê testowaæ co tylko siê da. I oddzielnie, i razem. A potem na próbkach w³osów (próbki s± ma³e, takie ko³tuniki zwijam po myciu, no ale zawsze to co¶).

Caate - nic nie rozumiem Napisz jak ch³op krowie, bo nie wiem, o co chodzi z tym zerowaniem

L-ka - jak masz z³oto do wybicia, to fiolecik zalecany akurat

Anusia - zieleni Ci chyba trzeba, ja nie k³ad³abym natury.
Haha swietna jestes to zobaczymy jaki ze mnie chlop
Jak zrobisz mieszanke w miseczce, to zostaw troche na dnie jej i zobacz jak kolor bedzie sie zmienial tej mieszanki. Mam goraczke aktualnie, ale mam nadzieje, ze zrozumiesz
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 13:27   #2868
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Wrzucam foty "dzienne". U mnie ten odrost te¿ jest jaki¶ taki ró¿owawy w³a¶nie

Z innych: nie wytrzyma³am i sama zrobi³am testy!! Zmiesza³am wszystko co siê da³o Utlenia siê na wacikach Ju¿ widzê, ¿e dziej± siê cuda...
Mix ASH wpada w³a¶nie w ró¿! BLUE + ASH we fiolet, a sam BLUE... po prostu granatowy... Ale nie umiem uchwyciæ kolorków na zdjêciach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 2.jpg (55,6 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 3.jpg (62,6 KB, 47 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 13:38   #2869
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Caate - w³a¶nie o to mi chodzi³o, taki jest cel eksperymentu - wymieszaæ z utleniaczem i zobaczyæ jaki kolor przybiera farba i mixtony (oddzielnie najpierw, bo to podstawa do dalszego dzia³ania). Ale widzê, ¿e Shadzia ju¿ dzia³a Ash jest ró¿owy? To ci dopiero!

Shade - piêkne te w³osiska, taki per³owy poblask. Miodzio!!
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 13:58   #2870
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Caate - w³a¶nie o to mi chodzi³o, taki jest cel eksperymentu - wymieszaæ z utleniaczem i zobaczyæ jaki kolor przybiera farba i mixtony (oddzielnie najpierw, bo to podstawa do dalszego dzia³ania). Ale widzê, ¿e Shadzia ju¿ dzia³a Ash jest ró¿owy? To ci dopiero!

Shade - piêkne te w³osiska, taki per³owy poblask. Miodzio!!
Zrobi³am foty. Co¶ tam widaæ... Spróbujê je trochê podrasowaæ, ¿eby by³y jak najbli¿sze oryginalnym kolorom.

Ale ju¿ widzê jedno. 7/0 to totalny, piêkny neutralek. Wpada w taki ¿ó³tawy br±z. Sam mix ash zdecydowanie jest sino-ró¿owy! Mix niebieski jest mocno granatowy.

Po zmieszaniu 7/0 z ash powsta³ najlepszy kolor z tych wszystkich. Taki przygaszony br±zik. Natomiast po zmieszaniu 7/0 z ashem i blue w tych samych proporcjach wysz³a... przepraszam, fioletowa kupa Tak¿e ja upatrujê winê fioletów jednak w mixie blue. Co¶ siê ewidentnie gryzie w takiej mieszance...
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 14:05   #2871
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Podrasuj foty, podrasuj. Umieram z ciekawo¶ci

Natura powinna wyj¶æ naturalnie i neutralnie, to mnie nie dziwi, tylko trzeba jeszcze uwzglêdniæ nasze wy³a¿±ce rudo¶ci, których natura nie przykrywa.

Napisz jeszcze dok³adnie jak miesza³a¶ - mniej wiêcej po równo? ¯eby¶my siê nie powtarza³y z tymi testami - to ja bym zrobi³a jakie¶ inne mieszanki.
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 14:10   #2872
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am foty. Co¶ tam widaæ... Spróbujê je trochê podrasowaæ, ¿eby by³y jak najbli¿sze oryginalnym kolorom.

Ale ju¿ widzê jedno. 7/0 to totalny, piêkny neutralek. Wpada w taki ¿ó³tawy br±z. Sam mix ash zdecydowanie jest sino-ró¿owy! Mix niebieski jest mocno granatowy.

Po zmieszaniu 7/0 z ash powsta³ najlepszy kolor z tych wszystkich. Taki przygaszony br±zik. Natomiast po zmieszaniu 7/0 z ashem i blue w tych samych proporcjach wysz³a... przepraszam, fioletowa kupa Tak¿e ja upatrujê winê fioletów jednak w mixie blue. Co¶ siê ewidentnie gryzie w takiej mieszance...
Super masz te w³osy bez kitu <3 ja lubie takie ciemne poziomy ))))
No to z twojego eksperynemtu wysz³o to co ja mam na g³owie, czyli fulll ash mixa i kropla blue (którego nie liczy³am bo by³ centymetr), jedyne co to baza nie naturalna tylko 11stki i 1nki, czyli niepotrzebne to zmieszanie z tym niebieskim ;/

skoro 1ki to ash co¶ tam to po dodaniu asha SAMEGO musi byc miód, wiec Chickenku liczê na twój eksperyment popielatej bazy z mixem ash

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-03-13 o 14:13
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 14:15   #2873
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Super masz te w³osy bez kitu <3 ja lubie takie ciemne poziomy ))))
No to z twojego eksperynemtu wysz³o to co ja mam na g³owie, czyli fulll ash mixa i kropla blue (którego nie liczy³am bo by³ centymetr), jedyne co to baza nie naturalna tylko 11stki i 1nki, czyli niepotrzebne to zmieszanie z tym niebieskim ;/

skoro 1ki to ash co¶ tam to po dodaniu asha SAMEGO musi byc miód, wiec Chickenku liczê na twój eksperyment popielatej bazy z mixem ash
Dok³adnie!!! Mnie te¿ interesuje sama /11 z mixem ash!! To mo¿e byæ to
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 14:19   #2874
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny, jak tylko dojdzie paczka, robiê testy!! Czyli na razie zrobiê na pewno: sam 9.11; 9.11 + ASH; 9.11 + ASH + odrobinka BLUE. Aaaa... i mo¿e jeszcze 9.11 plus BLUE w niewielkiej ilo¶ci, a co! Choæ pewnie ta ostatnia kombinacja nie zda egzaminu, no ale jak wszyscy to wszyscy, babcia te¿

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-03-13 o 14:21
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 14:26   #2875
Veroniqe22
Raczkowanie
 
Avatar Veroniqe22
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, jak tylko dojdzie paczka, robiê testy!! Czyli na razie zrobiê na pewno: sam 9.11; 9.11 + ASH; 9.11 + ASH + odrobinka BLUE. Aaaa... i mo¿e jeszcze 9.11 plus BLUE w niewielkiej ilo¶ci, a co! Choæ pewnie ta ostatnia kombinacja nie zda egzaminu, no ale jak wszyscy to wszyscy, babcia te¿
to juz zale¿y od tego co chcesz neutranizowaæ na g³owie u mnie ociupina zda³a egzamin, bo mia³am ¿ó³to pomarañczowe
Veroniqe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 14:44   #2876
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

shade ale Ci zazdroszcze tego kolorku!!
No to wszystko jasne, roz+niebieski=fiolet, Ty dalas wiecej niebieskiego i ma fiolet, ja dalam mniej i mam rozowo fioletowe. Widze tutaj jedno rozwiazanie, na odrost dawac nature, a reszte mixowac. Uhh to bedzie ciezlie
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 14:55   #2877
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Ok. Pierwsza porcja zdjêæ - opisane.
Wszystko miesza³am w równych proporcjach i robione na oxy 3%.

Tu s± mieszanki grubo na³o¿one i jeszcze mokre.

Zaraz dodam fotki po wch³oniêciu i ca³kowitym utlenieniu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 3_2.jpg (35,5 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 5.jpg (34,3 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 5-1.jpg (40,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 1-2.jpg (40,8 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg zdjêcie 1-1_2.jpg (43,0 KB, 14 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 15:01   #2878
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Next - po ca³kowitym utlenieniu.

1 - 7/0 na oxy 3%
2 - mix ash na oxy 3%
3 - 7/0 + ash na oxy 3%
4 - zestawienie 7/0 z mieszank± 7/0 + ash.

Widaæ ró¿nice, prawda? Kolory dosyæ wiernie oddane
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7:0.jpg (42,5 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ASH.jpg (38,8 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7:0 + ASH.jpg (44,5 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7:0 - 7:0+ASH.jpg (37,5 KB, 24 za³adowañ)
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 15:08   #2879
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 948
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

¦wietna fotorelacja, Shade!!

Ja my¶lê, ¿e jeszcze odrobina zieleni do tej mieszanki 7.0 + ash i by³oby idealnie (co¶ mnie jaka¶ obsesja ogarnê³a z t± zieleni± ostatnio )
chickencrazy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-13, 15:24   #2880
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomo¶ci: 2 345
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka¿ wiadomo¶æ
¦wietna fotorelacja, Shade!!

Ja my¶lê, ¿e jeszcze odrobina zieleni do tej mieszanki 7.0 + ash i by³oby idealnie (co¶ mnie jaka¶ obsesja ogarnê³a z t± zieleni± ostatnio )
i s³usznie, bo ja dopiero po po³±czeniu farby popielatej z metaliczn± uzyska³am kolor, który a¿ tak siê nie ociepla w trakcie wypierania
__________________


endorfina123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.