Mamusie czerwcowe 2020 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Byæ rodzicem > Poczekalnia - bêdê mam±

Notka

Poczekalnia - bêdê mam± Forum dla przysz³ych rodziców. Poczekalnia - bêdê mam± to miejsce, w którym podzielisz siê tematami zwi±zanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2019-10-13, 18:51   #1
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 826

Mamusie czerwcowe 2020


Witam

Nie znalaz³am jeszcze czerwcowego w±tku, wiêc postanowi³am sama zacz±æ.

Dzisiaj zobaczy³am dwie kreski.

Mam 34 lata i dorobek w postaci dwóch ch³opców 8 i 6 lat.

Zapraszam do do³±czenia i podzielenia siê swoimi do¶wiadczeniami


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strza³eczka
Renessme1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-13, 19:58   #2
madziunia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Witaj, u mnie te¿ dwie kreski na te¶cie okres spó¼nia siê 11 dni. W ¶rodê wizyta u ginekologa i zobaczymy

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
madziunia911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-13, 20:30   #3
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

11 dni, to ju¿ sporo, pewnie bêdzie ju¿ s³ychaæ bicie serduszka

Ja w zasadzie nieca³e dwa miesi±ce temu wyci±gnê³am wk³adkê i jako¶ tak szybko posz³o. Ze wzglêdu na to, ¿e nigdy nie mia³am @ jak w zegarku, to tak na oko liczy³am, ¿e ok 7-10 powinnam dostaæ.
W pn robi³am kontrolnie test ale nic pokaza³, wiec by³am pewna, ¿e @ przyjdzie.
T¯ jednak mnie przekonywa³, ¿e na pewno jestem w ci±¿y, wiec wczoraj kupi³am kolejny test i dzisiaj z rana dwie kreski.

Czasem sobie my¶lê, ¿e zwariowali¶my z tym 3 cudem, bo ta dwójka ju¿ lekko odchowana i ju¿ Nam l¿ej, a tu znowu pieluchy, srajtuchy i inne dzieciêce historie...


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strza³eczka
Renessme1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-13, 20:41   #4
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój
Wiadomo¶ci: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Czesc! Pozwole sobie dolaczyc!

Oficjalnego tp nie mam jeszcze,bd 24.10 zalozona karta ciazy wiec wszystko sie okaze. Wedlug OM Wychodzi 12.06.

Mam 26(jeszcze)lat. Dzieciatko 3-szybko zostalam mama.

Mam rocznikowo 9 latka i 8 latke.

Teraz udalo sie w 2cs.

Bylam juz na pierwszej wizycie,byl pecherzyk ciazowy we wlasciwym miejscu,ale jeszcze malenki mam nadzieje ze wszystko dobrze sie toczy,az we wtorek zrobie kolejna bete by miec pewnosc...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Poka¿ wiadomo¶æ
11 dni, to ju¿ sporo, pewnie bêdzie ju¿ s³ychaæ bicie serduszka

Ja w zasadzie nieca³e dwa miesi±ce temu wyci±gnê³am wk³adkê i jako¶ tak szybko posz³o. Ze wzglêdu na to, ¿e nigdy nie mia³am @ jak w zegarku, to tak na oko liczy³am, ¿e ok 7-10 powinnam dostaæ.
W pn robi³am kontrolnie test ale nic pokaza³, wiec by³am pewna, ¿e @ przyjdzie.
T¯ jednak mnie przekonywa³, ¿e na pewno jestem w ci±¿y, wiec wczoraj kupi³am kolejny test i dzisiaj z rana dwie kreski.

Czasem sobie my¶lê, ¿e zwariowali¶my z tym 3 cudem, bo ta dwójka ju¿ lekko odchowana i ju¿ Nam l¿ej, a tu znowu pieluchy, srajtuchy i inne dzieciêce historie...


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Tez sie zarzekalam,ze nie chcem wiecej. Ze bede mloda a dzieci duze. Ale los chcial,ze od kad cora pojawila sie na swicie zostalam z dziecmi bez ich ojca. A moj obecny Maz mimo ze wczesbiej nie chcial,poczul ze chcialby potomka... no i coz. Nie wiem jak dam rade z tym. Boje sie. Ale i ciesze



Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie ¿adna sztuka kochaæ cz³owieka w nieszczê¶ciu. Dopiero w szarym codziennym ¿yciu mi³o¶æ wystawiona jest na prawdziw± próbê.
mancia9301 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-13, 20:42   #5
madziunia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja mam 28 lat i mieszane uczucia bo jestem aktualnie w trakcie urlopu macierzyñskiego córka ma prawie 8 miesiêcy. My¶leli¶my o drugim dziecku ale nie a¿ tak szybko

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
madziunia911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-13, 22:15   #6
aguska96
Przyczajenie
 
Avatar aguska96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Hej, codziennie sprawdza³am czy ju¿ jest w±tek czerwcówek i siê doczeka³am

Ja akurat wczoraj by³am ju¿ na wizycie, jestem w 7tygodniu. serducho bije, termin na 5.06 ❤️ ju¿ wiem, ¿e bêdê mia³a cc, bo pierwszy poród zakoñczy³ siê cesark± i mam jakie¶ problemy z blizn± od wewn±trz.

Mam 23 lata i 2letni± córkê
aguska96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 06:29   #7
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc! Pozwole sobie dolaczyc!

Oficjalnego tp nie mam jeszcze,bd 24.10 zalozona karta ciazy wiec wszystko sie okaze. Wedlug OM Wychodzi 12.06.

Mam 26(jeszcze)lat. Dzieciatko 3-szybko zostalam mama.

Mam rocznikowo 9 latka i 8 latke.

Teraz udalo sie w 2cs.

Bylam juz na pierwszej wizycie,byl pecherzyk ciazowy we wlasciwym miejscu,ale jeszcze malenki mam nadzieje ze wszystko dobrze sie toczy,az we wtorek zrobie kolejna bete by miec pewnosc...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Tez sie zarzekalam,ze nie chcem wiecej. Ze bede mloda a dzieci duze. Ale los chcial,ze od kad cora pojawila sie na swicie zostalam z dziecmi bez ich ojca. A moj obecny Maz mimo ze wczesbiej nie chcial,poczul ze chcialby potomka... no i coz. Nie wiem jak dam rade z tym. Boje sie. Ale i ciesze



Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz


to¿ Ty dziewczyno nadal m³oda jeste¶ i jak dzidzia podro¶nie, to jeszcze sporo czasu Ci zostanie na szaleñstwa m³odo¶ci

ja mam 34 i bêdê rodzic w wieku 35... jaki¶ wcze¶niej nigdy nie by³ dobry moment, teraz zreszt± te¿ nie jest... ale co tam, jako¶ damy radê




Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:19 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia911 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam 28 lat i mieszane uczucia bo jestem aktualnie w trakcie urlopu macierzyñskiego córka ma prawie 8 miesiêcy. My¶leli¶my o drugim dziecku ale nie a¿ tak szybko

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz


Rozumiem Twoje obawy, ale w sumie podejd¼ do tego z tej strony, ¿e w trakcie ci±¿y bêdziesz mia³a jeszcze chwilê dla swojej pierwszej pociechy, a potem odchowana dwójkê maluchów i ten najgorszy okres pieluchowy bêdziesz mia³a za sobà za jednym razem ... potem to ju¿ tylko ³atwiej z dnia na dzieñ bêdzie


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

---------- Dopisano o 06:28 ---------- Poprzedni post napisano o 06:21 ----------

Cytat:
Napisane przez aguska96 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, codziennie sprawdza³am czy ju¿ jest w±tek czerwcówek i siê doczeka³am

Ja akurat wczoraj by³am ju¿ na wizycie, jestem w 7tygodniu. serducho bije, termin na 5.06 ju¿ wiem, ¿e bêdê mia³a cc, bo pierwszy poród zakoñczy³ siê cesark± i mam jakie¶ problemy z blizn± od wewn±trz.

Mam 23 lata i 2letni± córkê


witam ja jeszcze nie by³am u lekarza, jako¶ w tym tygodniu siê wybiorê...

Ja z tym porodem, to tez siê zastanawiam. Pierwsza dwójkê rodzi³am naturalnie, ale siê nacierpia³am szczególnie przy pierwszym, przy drugim posz³o szybko, ale straci³am na chwile wzrok zaraz po urodzeniu i siê bojê teraz ... zobaczê co powie lekarz... ale my¶lê o prywatnym porodzie tym razem...

a tak z innej beczki, czy która¶ z Was my¶li o zrobieniu tych testów genetycznych z krwi ? jak by³am jaki¶ czas temu u gina, to mówi³ mi, ze pojawi³a siê nowa metoda, która z du¿ym prawdopodobieñstwem wyklucza ró¿ne potencjalne schorzenia i od razu wykrywa p³eæ dziecka... kosztuje to chyba ok 2000-3000 pln i robi siê w ok 10-12 tc
macie jakie¶ info w tym temacie od swoich ginexów ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

---------- Dopisano o 06:29 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

dobra laski lecê do pracy - mi³ego poranka wszystkim ¿yczê


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strza³eczka
Renessme1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 06:29   #8
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 864
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cze¶æ Dziewczyny do³±czam i ja, wed³ug OM termin na 30.05, jednak wed³ug USG 6.06 i tego terminu mam siê trzymaæ.
Mam 29 lat i 2latke w domu wizyta ju¿ by³a, serduszko ³adnie bije.
Zapisywalam siê do ginekologa w celu monitorowania cyklu, a tu niespodzianka.
Ka¿da z nas jest m³oda, niewa¿ne czy masz 20lat czy 35

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 06:38   #9
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 137
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dzieñ dobry, witam siê i ja jestem ju¿ po wizycie, na razie pecherzyk, zarodka nie by³o, ale podobno wszystko w normie. TP z om 26.05 a z usg i owu 4.06 i tego siê trzymamy Mam 30 lat i mam prawie 3 latka w domu. To moja 4 ci±¿a i 2 stracone anio³eczki.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyje¶ szczê¶cie staje siê twoim szczê¶ciem, to jest mi³o¶æ.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 06:45   #10
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 864
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Macie ju¿ jakie¶ objawy ci±¿y? Ja jestem ci±gle zmêczona, wczoraj zasnê³am na drzemkê razem z córk±, pó¼niej o 18 'sprzedalam' dziecko do babci i posz³am spaæ. Jak ten czas przetrwaæ z energicznym dzieckiem u boku?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 07:15   #11
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cze¶æ Dziewczyny, witam siê i ja

Mam 30 lat, prawie dwuletniego synka na stanie, to moja druga ci±¿a. Termin wypada mi na 10.06. Jestem ju¿ po pierwszej wizycie, bo pierwsza ci±¿a skoñczy³a siê niestety cc i chcia³am siê upewniæ, ¿e pêcherzyk nie zagnie¼dzi³ siê w bli¼nie. Pêcherzyk by³, póki co pusty i teraz staram siê nie wariowaæ i dotrwaæ do kolejnej wizyty, ¿eby us³yszeæ serduszko Trochê ciê¿ko, bo mam wra¿enie ¿e objawy lekko odpu¶ci³y.

Co do samych objawów, to wiêksze zmêczenie, czasem delikatne md³o¶ci pod wieczór, ale za to do¶æ spore kiedy czujê zapach kawy. Niestety w pracy mamy aneks kuchenny w pokoju w którym siedzê, a reszta ekipy to kawosze wiêc codziennie umieram
annic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 07:22   #12
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój
Wiadomo¶ci: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny do³±czam i ja, wed³ug OM termin na 30.05, jednak wed³ug USG 6.06 i tego terminu mam siê trzymaæ.
Mam 29 lat i 2latke w domu wizyta ju¿ by³a, serduszko ³adnie bije.
Zapisywalam siê do ginekologa w celu monitorowania cyklu, a tu niespodzianka.
Ka¿da z nas jest m³oda, niewa¿ne czy masz 20lat czy 35

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nie myslam o tych badaniach. Ale wiem ze robic ich nie bede. Moze gdyby byly o polowe tansze to bym sie zastanowila.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Poka¿ wiadomo¶æ
Macie ju¿ jakie¶ objawy ci±¿y? Ja jestem ci±gle zmêczona, wczoraj zasnê³am na drzemkê razem z córk±, pó¼niej o 18 'sprzedalam' dziecko do babci i posz³am spaæ. Jak ten czas przetrwaæ z energicznym dzieckiem u boku?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwszy objaw w pracy jak rozladowywalam palety z warzywami-bol podbrzusza
Potem doszly powiekszone troche i bolace cycki,czasem mroczki przed oczami jak mi za goraco i szybko lapie zadyszki. Po za tym czuje sie ok.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie ¿adna sztuka kochaæ cz³owieka w nieszczê¶ciu. Dopiero w szarym codziennym ¿yciu mi³o¶æ wystawiona jest na prawdziw± próbê.
mancia9301 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 07:44   #13
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Poka¿ wiadomo¶æ
a tak z innej beczki, czy która¶ z Was my¶li o zrobieniu tych testów genetycznych z krwi ? jak by³am jaki¶ czas temu u gina, to mówi³ mi, ze pojawi³a siê nowa metoda, która z du¿ym prawdopodobieñstwem wyklucza ró¿ne potencjalne schorzenia i od razu wykrywa p³eæ dziecka... kosztuje to chyba ok 2000-3000 pln i robi siê w ok 10-12 tc
macie jakie¶ info w tym temacie od swoich ginexów ?
Rozwa¿am Nifty Pro. Poprzednio robi³am pappê i zamiast jak normalny cz³owiek poczekaæ na przeliczenie wyników u ginekologa z danymi z usg sama zaczê³am czytaæ po internecie co te wyniki mog± oznaczaæ. Za du¿o nerwów mnie to kosztowa³o. Tym razem chcê sobie tego oszczêdziæ, nawet kosztem wy³o¿enia tej niema³ej kasy.

No, ale do tego daleka droga, najpierw serduszko
annic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 08:42   #14
aguska96
Przyczajenie
 
Avatar aguska96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja z objawów mam póki co tylko szybkie mêczenie siê. Dostaje zadyszki jak wchodzê po schodach w domu czasem mnie muli, w pierwszej ci±¿y du¿o wymiotowa³am ale dopiero po 10tygodniu tak¿e jeszcze mo¿e mnie to dopa¶æ..
A badañ PAPPA itp nie planuje, dopiero jakby na USG wysz³y jakie¶ podejrzenia nieprawid³owo¶ci to mo¿e wtedy. Tak to my¶lê, ¿e by³by to dla mnie dodatkowy stres analizuj±c te cyferki.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
aguska96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 08:42   #15
madziunia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Poka¿ wiadomo¶æ
Macie ju¿ jakie¶ objawy ci±¿y? Ja jestem ci±gle zmêczona, wczoraj zasnê³am na drzemkê razem z córk±, pó¼niej o 18 'sprzedalam' dziecko do babci i posz³am spaæ. Jak ten czas przetrwaæ z energicznym dzieckiem u boku?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Z objawów to trochê md³o¶ci ale nie wymiotujê wiêc luzik. I zmêczenie straszne, a ostatnio moja ma³a z±bkuje i nocki nieprzespane. Strasznie ¼le to znoszê zw³aszcza, ¿e w dzieñ nie ma kiedy odespaæ. Odpu¶ci³am wiêkszo¶æ obowi±zków domowych i robiê tylko to co musze

Planujê robiæ usg + pappa tak jak w poprzedniej ci±¿y.

Wys³ane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum

Edytowane przez madziunia911
Czas edycji: 2019-10-14 o 09:02
madziunia911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 09:01   #16
lili_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Hej hej i ja do Was do³±czê jestem mama energiczniej 4latki terminu na razie nie mam wyznaczonego w czwartek wybieram siê do gina bo ostatnio by³o widaæ tylko pêcherzyk mam nadziejê ¿e ju¿ co¶ wiêcej siê uka¿e
Co do objawów oj du¿o g³ównie ból piersi, zmêczenie , jak mam aktywny dzieñ to te¿ bóle brzucha no i zdecydowanie bardziej g³odna chodze

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
lili_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 09:18   #17
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój
Wiadomo¶ci: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez lili_86 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej hej i ja do Was do³±czê jestem mama energiczniej 4latki terminu na razie nie mam wyznaczonego w czwartek wybieram siê do gina bo ostatnio by³o widaæ tylko pêcherzyk mam nadziejê ¿e ju¿ co¶ wiêcej siê uka¿e
Co do objawów oj du¿o g³ównie ból piersi, zmêczenie , jak mam aktywny dzieñ to te¿ bóle brzucha no i zdecydowanie bardziej g³odna chodze

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
O tak o glodzie zapomnialam... jak na cos spojrze zaraz bym to zjadla

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie ¿adna sztuka kochaæ cz³owieka w nieszczê¶ciu. Dopiero w szarym codziennym ¿yciu mi³o¶æ wystawiona jest na prawdziw± próbê.
mancia9301 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 09:41   #18
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 137
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

U mnie objawy to zmêczenie, zadyszka, ból podbrzusza jak przesadze z wysi³kiem, ból piersi i dzi¶ mega md³o¶ci od rana... Ojjj ciekawe czy zarodek ju¿ siê pojawia... no nie wytrzymam do wizyty 30.10

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyje¶ szczê¶cie staje siê twoim szczê¶ciem, to jest mi³o¶æ.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 09:57   #19
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cze¶æ ja równie¿ chcia³abym do³±czyæ. Mam 32 lata, pierwsza ci±¿a. Starali¶my siê 7 lat i kiedy odpu¶cili¶my - sta³o siê.

Termin zarówno wg OM jak i USG 03.06.

Od pocz±tku mam niski progesteron i biorê Duphaston 2x1. Na wizycie 10.10 piêkne serduszko.

Dolegliwo¶ci praktycznie nie mam, jedynie senno¶æ i brak apetytu rano.
myszenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-14, 12:25   #20
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój
Wiadomo¶ci: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez myszenka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ ja równie¿ chcia³abym do³±czyæ. Mam 32 lata, pierwsza ci±¿a. Starali¶my siê 7 lat i kiedy odpu¶cili¶my - sta³o siê.

Termin zarówno wg OM jak i USG 03.06.

Od pocz±tku mam niski progesteron i biorê Duphaston 2x1. Na wizycie 10.10 piêkne serduszko.

Dolegliwo¶ci praktycznie nie mam, jedynie senno¶æ i brak apetytu rano.
Hej,witamy

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie ¿adna sztuka kochaæ cz³owieka w nieszczê¶ciu. Dopiero w szarym codziennym ¿yciu mi³o¶æ wystawiona jest na prawdziw± próbê.
mancia9301 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 12:41   #21
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomo¶ci: 206
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cze¶æ dziewczyny Mo¿na do³±czyæ? Rozpoczê³am w³a¶nie 8 tydzieñ, na USG widzia³am ju¿ serduszko Termin wypada mi na 01.06.

Mam 34 lata i jest to moja pierwsza ci±¿a.
cirro7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 12:49   #22
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój
Wiadomo¶ci: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez cirro7 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny Mo¿na do³±czyæ? Rozpoczê³am w³a¶nie 8 tydzieñ, na USG widzia³am ju¿ serduszko Termin wypada mi na 01.06.

Mam 34 lata i jest to moja pierwsza ci±¿a.
Hej!

A jaki byl czas ciazy jak widzialas juz serduszko? I juz ladnie bylo widac bicie?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie ¿adna sztuka kochaæ cz³owieka w nieszczê¶ciu. Dopiero w szarym codziennym ¿yciu mi³o¶æ wystawiona jest na prawdziw± próbê.
mancia9301 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 12:55   #23
cirro7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomo¶ci: 206
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Na USG by³am w 6+5 i wyra¼nie ju¿ by³o widaæ bicie serduszka. Tydzieñ wcze¶niej, czyli 5+5 jeszcze serduszka nie widzia³am, tylko sam zarodek.
cirro7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 13:17   #24
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 864
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Ja by³am 5t3d i serduszko ju¿ ³adnie bi³o.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 13:28   #25
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój
Wiadomo¶ci: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja by³am 5t3d i serduszko ju¿ ³adnie bi³o.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
O. Ja bede na kolejnej wizycie okolo 7 tygodnia,to powinno byc ok

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie ¿adna sztuka kochaæ cz³owieka w nieszczê¶ciu. Dopiero w szarym codziennym ¿yciu mi³o¶æ wystawiona jest na prawdziw± próbê.
mancia9301 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 13:39   #26
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 2 089
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja by³am 5t3d i serduszko ju¿ ³adnie bi³o.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
To bardzo szybko u mnie w 5+2 póki co sam pêcherzyk. Kolejna wizyta 7+0. W poprzedniej ci±¿y serduszko widzia³am w 6+4

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
annic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 14:59   #27
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 826
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

A u¿ywacie jakich¶ aplikacji na telefon do podgl±dania jak ro¶nie maluch w poszczególnych tygodniach ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

zastanawiam siê, kiedy u mnie bêdzie widaæ serduszko... zawsze mia³am jako¶ tak nieregularne cykle od 28 do 34, a nawet i d³u¿ej... teraz zak³adam, za pierwszy dzieñ @ tak gdzie¶ 7.09, wiec gdzie¶ tak pocz±tek 6tc. czekam na wyznaczenie wizyty


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strza³eczka
Renessme1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 15:11   #28
madziunia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Renessme1985 Poka¿ wiadomo¶æ
A u¿ywacie jakich¶ aplikacji na telefon do podgl±dania jak ro¶nie maluch w poszczególnych tygodniach ?


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

zastanawiam siê, kiedy u mnie bêdzie widaæ serduszko... zawsze mia³am jako¶ tak nieregularne cykle od 28 do 34, a nawet i d³u¿ej... teraz zak³adam, za pierwszy dzieñ @ tak gdzie¶ 7.09, wiec gdzie¶ tak pocz±tek 6tc. czekam na wyznaczenie wizyty


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Z aplikacji u¿ywam preglife.

U mnie na wizycie w ¶rodê bedzie 6+3 i my¶lê ¿e ju¿ serduszko bêdzie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
madziunia911 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 15:19   #29
myszenka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

U mnie w³a¶nie 6+3 by³o serduszko.

Nie umiem cytowaæ na telefonie :/
myszenka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2019-10-14, 15:31   #30
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzêbie Zdrój
Wiadomo¶ci: 875
Dot.: Mamusie czerwcowe 2020

Dwie apki z tymi samymi danymi pokazuja mi rozne terminy. Jedna ze dzis mam 6+0 a druga 5+3 czy jedna czy druga to jak w czwartek 10.10 byl pecherzyk to licze na 24.10

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie ¿adna sztuka kochaæ cz³owieka w nieszczê¶ciu. Dopiero w szarym codziennym ¿yciu mi³o¶æ wystawiona jest na prawdziw± próbê.
mancia9301 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Poczekalnia - bêdê mam±


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-02-23 21:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.