co na buzie z wysokim filtrem polecacie?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-10, 13:50   #1
XL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 8

co na buzie z wysokim filtrem polecacie??


od slonca mam przebarwienia na buzi,które ciemnieja pod wpływem słonca,sa na
brodzie,nie bardzo wiem co stosowac na codzien pod fluid a co do
opalania,zeby bylo je mniej widac,a przynajmniej zeby sie nie powiekszały?
bardzo prosze o polecenmie jakis kosmetyków z filtrami
XL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-10, 15:27   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: co na buzie z wysokim filtrem polecacie??

> od slonca mam przebarwienia na buzi,które ciemnieja pod wpływem słonca,sa na
> brodzie,nie bardzo wiem co stosowac na codzien pod fluid
jak najwyższy filtr- SVR spf100, Bioderma Photoderm max spf100

> a co do
> opalania
do jakiego opalania?? albo nie chcesz mieć większych przebarwień, albo się opalasz. Stosowanie kremu ochronnego nawet z najwyższą ochroną przy istniejących przebarwieniach wyklucza celowe opalanie, o ile nie chcesz mieć gorszych przebarwień.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-10, 15:48   #3
XL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 8
Re: co na buzie z wysokim filtrem polecacie??

No ale jak opalac ciało nie opalajac przy tym buzi?? staram sie nie opalac twarzy ale nieraz to trudne
XL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-10, 15:51   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: co na buzie z wysokim filtrem polecacie??

to poluz soebie chusteczke na buzie jak lezysz plackiem na sloneczku albo posmaruj sie samoopalaczem i tez bedziesz opalona
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-10, 15:53   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: co na buzie z wysokim filtrem polecacie??

skłonność do kruchych naczynek dotyczy całego ciała, nie tylko jednego miejsca,np. twarzy...
proponuję samoopalacz
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 22:02   #6
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Re: co na buzie z wysokim filtrem polecacie??

najlepsze sa środki z firmy BIO-DERMA z serii Photoderm-dostępne tylko w aptekach na zamowienie.Preznaczone sa dla skory z przebarwieniami,tradzikow ej i tlustej,czyli takiej,ktorej nie mozna i nie nalezy opalac.Do twarzy polecam ci Photoderm MAX Creme Teintee(filtr SPF100 ,lub niższy 20,w zaleznosci od tego,kory jest dla ciebie odpowiedni).Przy ewentualnym zamowieniu zwroc uwage na pelna nazwę specyfiku. Jest to delikatny krem o lekkiej konsystencji ,lekko barwi skorę (tworzy taka delikatną warstwę fluidu),dlatego,jesli masz niewielkie i niezbyt widoczne przebarwienia,nie musisz w ogole juz uzwywac pudrow.Jest swietny...sama uzywam!A do ciala polecam Photoderm AKN w spayu(filtr do wyboru).
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 22:19   #7
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: co na buzie z wysokim filtrem polecacie??

Powtórzę się i podpiszę pod słowami poprzedniczek, ja też polecam Biodermę (tłuściejszy) oraz SVR (ulubieniec). A co do opalania - naprawdę zastanów się... w zeszłym tygodniu zobaczyłam młodą kobietę - wiek zbliżony do mojego, moze ciut starsza, ok 30 lat - mocno opalona (solarniana opalenizna da się poznać ), otóz ta kobieta miała na twarzy rozległe bardzo ceimne brunatne plamy, wielkie rozlewające się na całe policzki, brodę. Wygladała jak taki cięzki przypadek pokazywany w medycznych książkach... To baaardzo szpeci, naprawdę, a miała ładną buzię...

Jesli masz skłonność do plam, zrezygnuj raczej zupełnie z opalania...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-12, 22:25   #8
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: co na buzie z wysokim filtrem polecacie??

Smoczyca ja też widziałam juz PARĘ takich osób. To naprawdę jest szpecące. W ogóle przygladam sie moim równolatkom i młodszym, dla których wyjazdy wakacyjne= plażowanie i niestety widać przebarwienia (na razie głównie na dekolcie i plecach).No i skóra na twarzy jest jakaś taka nieświeża.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 23:12   #9
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: co na buzie z wysokim filtrem polecacie??

Ja z takimi przebarwieniami ludzie jeszcze nie widzialam , jak juz to delikatne po braniu pigulek, ktore mozna zatuszowac podkladem. Ale co zauwazylam bardzo opalona skora , nawet tych mlodych nastolatek powoduje ze wygladaja starzej, a jak maja po dwadziescia lat i dwadziescia pare to wygladaja jak 30-tki albo po 30-ce, az dziw bierze ze ja 28 lataka wygladam na 17-19 lat. Tyle daja mi luszie i jak im mowie ile mam lat i ze jestem od 2 lat mezatka to im szczeki opadaja. Ja polecam jak ktos chce i lubi troche opalenizny to posmarowac sie samoopalaczem lub balsamem opalajacym a jak juz musi na slonce to posiedziec pol godzinki dla podkoloryzowania skorki i dla tej zbawiennej wit. D3. Ja tak w maji zrobilam na urlopie w PL, niby slonka za mocnego nie bylo, posiedzialam sobie ale wiecej bylo za chmurkami, jak wyszlo to tylo tak ladnie , cieplo i mam lekko podkoloryzowane lapki i buzke, reszte cialka zrobilam balsamem brazujacym. I mimo wszystko musze wam powiedziec ze te troche slonka spalilo mi lydeczki bo je tez na slonko wystawilam. Bylam czerwona i oczywiscie nie wysmarowana blokerem bo nie mialam nic ze soba. Wkoncu bylo zimno , wiec nie pomyslalam ze to cos da, jak w upaly nie daje. Dla wielu to ja jestem nie opalona bo mam jasna cere dopieto jak obraczke zdejme to widac ze jest slad bialy. Tak to ja sie sobie podobam i nie musze plackiem lezec, zawsze troche chwyci jak jest sie z psem na spacerku
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.