Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-14, 12:41   #4111
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie polecam salonu Epilove w Warszawie (al. Niepodległości 92/98) skusiła mnie najniższa cena na rynku (139zł) + pierwszy darmowy zabieg na pachy.

Stwierdziłem że skoro mają taką fajna promocję to nie będę Januszem i dam firmie zarobić, więc dokupiłem do pach jeszcze jedną strefę (miejsca intymne).

Niestety oba zabiegi zostały wykonane bardzo niedokładnie, mniej-więcej połowa włosów nie wypadła pozostawiając na moim ciele włochate-łaciate równoległoboki (regularne figury geometryczne, proste linie w jednym miejscu jest nawet zachowany kąt zbliżony do 90°).

Salon oczywiście odmawia poprawy zabiegu tłumacząc się różnymi fazami wzrostu włosów.

Ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć? Bo średnio ogarniam to w jaki sposób część włosów które przez zabiegiem porastały moją skórę równomiernie i które przez zabiegiem zgoliłem były w innej fazie wzrostu więc nie wypadły tylko rosną sobie dalej? A nie chcę wyjść na Janusza-idiotę kłócącego się o to że lód w coli z mcdonalda jest na górze a nie na dolę kubka (serio był ktoś taki).
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 06:34   #4112
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu Epilove w Warszawie (al. Niepodległości 92/98) skusiła mnie najniższa cena na rynku (139zł) + pierwszy darmowy zabieg na pachy.

Stwierdziłem że skoro mają taką fajna promocję to nie będę Januszem i dam firmie zarobić, więc dokupiłem do pach jeszcze jedną strefę (miejsca intymne).

Niestety oba zabiegi zostały wykonane bardzo niedokładnie, mniej-więcej połowa włosów nie wypadła pozostawiając na moim ciele włochate-łaciate równoległoboki (regularne figury geometryczne, proste linie w jednym miejscu jest nawet zachowany kąt zbliżony do 90°).

Salon oczywiście odmawia poprawy zabiegu tłumacząc się różnymi fazami wzrostu włosów.

Ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć? Bo średnio ogarniam to w jaki sposób część włosów które przez zabiegiem porastały moją skórę równomiernie i które przez zabiegiem zgoliłem były w innej fazie wzrostu więc nie wypadły tylko rosną sobie dalej? A nie chcę wyjść na Janusza-idiotę kłócącego się o to że lód w coli z mcdonalda jest na górze a nie na dolę kubka (serio był ktoś taki).
Lód w Coli może pływać na górze, to wszystko zależy od modelu kostkarki. Jeżeli nie tworzy zlanych, wypełnionych kulek a puste w środku (na zasadzie miseczki), zależnie od kąta pod jakim lód wpadnie co Coli, możliwe jest żeby pływał.
Miałam 2 kostkarki różnych firm w klubie, to udowodnione naukowo

Za to niemożliwe jest żeby włosy wypadły pozostawiając włochate figury geometryczne. Ewidentnie w tych miejscach nie przeprowadzono zabiegu (albo np. obniżono moc- w co wątpię). Z doświadczenia wiem, że jeżeli na danej partii są włoski jaśniejsze i ciemniejsze (górna warga) to laser może złapać tylko te ciemniejsze ale jasny meszek pozostanie równomiernie. Figury geometryczne z ciemnymi włosami to pominięte miejsca, to też wiem z doświadczenia.
Bez obrazy ale nie wiem jak można dać tak sobie wciskać kit? Wystarczy powiedzieć, że tą samą partię robiłem już w salonie (podać nazwę jakiegoś konkurencyjnego w tym samym mieście) i efekty były doskonałe. Niech wiedzą, że nie jest się laikiem w tej dziedzinie. Można wspomnieć, że wystawi się im opinię na ich stronie na fb i innych tego typu... to też powinno podziałać.
Po prostu musisz wejść i dać jasno do zrozumienie, że wiesz, że spartolili, nie pytać co o tym myślą.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 09:32   #4113
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Negatywy już poszły na lavito i dobra kosmetyczka (gdzieś jeszcze można?), pisałem że moim zdaniem jest to wynik niedokładnie przeprowadzonego zabiegu i że wszystkie gabinety z których korzystałem w takiej sytuacji wykonują bezpłatny zabieg poprawkowy (to już troszkę z mojej strony kit, ale w wileńska clinic naprawdę udało mi się dostać poprawkę (mimo że byłem z groupona a obszar "pominięty" był naprawdę maleńkim kawałeczkiem skóry, więc szacun)) ale oni tylko że jeden zabieg nie usuwa 100% włosów, inne fazy wzrostu, może jakbyś wykupił pakiet (na paką partaninę, jeszcze czego) itp. nawet podesłałem im zdjęcie.

btw. ostatni akapit miał być z lekka ironiczny...

Co do lodu, to nie chciałem wyjść na takiego klienta:

Edytowane przez deadpool
Czas edycji: 2016-09-16 o 09:34
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 17:49   #4114
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2



Ale co w rezultacie? Udało się coś załatwić czy już po wszystkim?

Tydzień temu w moim mieście była akcja, gdzie wiele firm wystawia swoje oferty za pół ceny. Głównie restauracje... Wczoraj wchodzę na stronę gabinetu gdzie chodzę na LS Desire i po prostu załamka Można było kupić pakiet max 6 zabiegów, po 2 na wybraną partię. Nie dość, że jest taniej niż w gabinecie na LS to jeszcze pół ceny
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 18:23   #4115
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu Epilove w Warszawie (al. Niepodległości 92/98) skusiła mnie najniższa cena na rynku (139zł) + pierwszy darmowy zabieg na pachy.

Stwierdziłem że skoro mają taką fajna promocję to nie będę Januszem i dam firmie zarobić, więc dokupiłem do pach jeszcze jedną strefę (miejsca intymne).

Niestety oba zabiegi zostały wykonane bardzo niedokładnie, mniej-więcej połowa włosów nie wypadła pozostawiając na moim ciele włochate-łaciate równoległoboki (regularne figury geometryczne, proste linie w jednym miejscu jest nawet zachowany kąt zbliżony do 90°).

Salon oczywiście odmawia poprawy zabiegu tłumacząc się różnymi fazami wzrostu włosów.

Ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć? Bo średnio ogarniam to w jaki sposób część włosów które przez zabiegiem porastały moją skórę równomiernie i które przez zabiegiem zgoliłem były w innej fazie wzrostu więc nie wypadły tylko rosną sobie dalej? A nie chcę wyjść na Janusza-idiotę kłócącego się o to że lód w coli z mcdonalda jest na górze a nie na dolę kubka (serio był ktoś taki).
Chciałam iść do Epilove, bo przyciągnęła mnie dokładnie ta sama promocja, ale potem sprawdziłam na stronie producenta LightSheera, czy ten salon regularnie serwisuje sprzęt i niestety Epilove nie znalazło się na liście salonów, które to robią. Uznałam, że nie będę januszować, bo a nuż coś nie pójdzie... widzę, że podjęłam dobrą decyzję omijając Epilove szerokim łukiem.
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 09:39   #4116
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jak na nieszczęście te zdepilowane fragmenty jeszcze nie odrosły (tak z miesiąc temu byłem) więc na darmowe pachy możesz się przejść, ale kasy wydawać nie warto.

@scrabble1 nie odpisują; może jakieś oficjalne reklamacje? uokik? zna się ktoś na tym?
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 12:07   #4117
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Macie pomysly na peelingi skory bikini? Poki co uzywam siateczkowej myjki.
Peeling albo rękawiczki peelingujące - kupisz raczej w każdej drogerii albo w Avonie.
Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu Epilove w Warszawie (al. Niepodległości 92/98) skusiła mnie najniższa cena na rynku (139zł) + pierwszy darmowy zabieg na pachy.

Stwierdziłem że skoro mają taką fajna promocję to nie będę Januszem i dam firmie zarobić, więc dokupiłem do pach jeszcze jedną strefę (miejsca intymne).

Niestety oba zabiegi zostały wykonane bardzo niedokładnie, mniej-więcej połowa włosów nie wypadła pozostawiając na moim ciele włochate-łaciate równoległoboki (regularne figury geometryczne, proste linie w jednym miejscu jest nawet zachowany kąt zbliżony do 90°).

Salon oczywiście odmawia poprawy zabiegu tłumacząc się różnymi fazami wzrostu włosów.

Ktoś jest mi w stanie to wytłumaczyć? Bo średnio ogarniam to w jaki sposób część włosów które przez zabiegiem porastały moją skórę równomiernie i które przez zabiegiem zgoliłem były w innej fazie wzrostu więc nie wypadły tylko rosną sobie dalej? A nie chcę wyjść na Janusza-idiotę kłócącego się o to że lód w coli z mcdonalda jest na górze a nie na dolę kubka (serio był ktoś taki).
Przynajmniej nie wyszedłeś na Janusza To najważniejsze


To ja podsumuję subiektywnie moje dotychczasowe doświadczenia w 4 gabinetach, o 3 pisałam już wcześniej. Pisałam też, że zależy mi na znalezieniu miejsca, w którym na bikini depilują wszystko, również włosy wewnątrz warg sromowych (nie tylko na wargach). Z tym był największy kłopot, bo okazało się że w większości miejsc (pytałam telefonicznie i mailowo różne gabinety) albo odmawiają tłumacząc że lasera nie używa się na śluzówce, albo deklarują że tak, jak najbardziej, a potem i tak to miejsce pomijają.

Ars Medica w Lublinie - na pytanie, ile zabiegów będę potrzebować pani doktor powiedziała, że ma klientki które są bladymi brunetkami i po kilkunastu zabiegach depilacji nadal nie pozbyły się włosów. Nazwała mnie maksymalistką, bo ja to chyba bym się chciała całego albo prawie całego owłosienia pozbyć Dziwne, naprawdę Odmówiła depilacji w wargach, dlatego zrobiłam tylko pachy.

Laser Cosmetic Salon - na recepcji co innego, na zabiegu co innego. Bardzo miła pani w recepcji zapewniała mnie wielokrotnie, że depilują wszędzie, rozrysowała na kartce, myślałam że się zrozumiałyśmy. Z nią może tak Niestety za każdym razem przy depilacji odmawiano mi użycia lasera w tym miejscu. Potem szłam do tej pani, mówiła że na pewno można, miałam depilację z inną panią która też odmawiała i tak 2 czy 3 razy. W końcu przy konfrontacji pani wykonująca zabieg wyjaśniła pani z recepcji że tam nie depilują, na szkoleniu zabronili. Wtedy mi też powiedziano, że oj tam, nie przesadzajmy, jak już będę cała wydepilowana to przecież zawsze mogę sobie ten kawałek ogolić. No nie, nie po to robię bolesną depilację laserem, żeby cokolwiek jeszcze potem golić.* Szukałam więc dalej.

*Tak, wiem że stamtąd się najtrudniej pozbyć włosów i może nigdy się nie pozbędę, ale chcę chociaż spróbować. Moim zdaniem te w wargach są u mnie ciemne, więc jest jakaś szansa.

Depiclinic w Warszawie, naprzeciwko Arkadii - znowu to samo Zapewnianie przez panią, z którą korespondowałam mailowo, że depilują, a na miejscu pominięcie tego obszaru. Przy ostatniej wizycie wreszcie się doprosiłam o to, pokazałam również inne miejsce, które od zawsze pomijano. Pani powiedziała, że no tak, pomijają, bo to pośladki. Ja że jak to pośladki, toż to część bikini. Komu rosną włosy na tyłku? Może facetom, ale ja na pewno żadnych nie mam. Zawsze się dziwiłam jak widziałam pośladki w cenniku. Pani machnęła ręką i zrobiła mi też to miejsce. Niestety w kolejnym gabinecie usłyszałam to samo i tajemnica pomijania tej strefy się wyjaśniła. W Depiclinic byłam chyba 3 razy, za każdym razem na pachach, bikini i łydkach. Tak samo w LSC.

Studio Laser - wreszcie to, czego szukałam Chyba. Niestety nie jest tak różowo. Przeczytałam tutaj na forum, że używają tylko małej końcówki (w poprzednich salonach byłam zawsze depilowana w większości dużą końcówką) i depilacja jest naprawdę dokładna - potwierdzam, jest. Zabieg trwał nieporównywalnie dłużej niż w poprzednich gabinetach. Niestety nieporównywalnie bardziej też bolał Myślałam, że te wcześniejsze bolały strasznie, ale to jest nic. Pierwszy raz odczułam łydki. I to porównywalnie do bikini w poprzednich salonach. Przy wargach i linii stringów się poryczałam dosłownie I to pomimo emli. Żeby skorzystać ze zniżki 20%, wykupiłam już bikini i pachy na następny raz i jakoś wytrzymam (będę musiała), ale w przyszłości nie wiem czy dam radę i czy nie wrócę do Depiclinic. W Studio Laser płacę ponad 2 razy więcej, ale różnica jest ogromna - bo chyba tak bolesna depilacja musi być skuteczna. A na ile jest, to jeszcze nie wiem, byłam kilka dni temu pierwszy raz. Trzeba też zaznaczyć, że tutaj podejście do klienta jest o wiele bardziej indywidualne, w LSC i Depiclinic czułam się podczas zabiegu jak w typowej masówce - byle jak najszybciej. Stąd też takie różnice w cenie.
I tutaj też zwróciłam uwagę na to miejsce, które zawsze jest pomijane i znowu mnie uświadomiono, że to jednak pośladki. Tylko jak się leży jak żaba, to ta skóra się "przenosi" do przodu, dlatego ja to zawsze uważałam za okolicę bikini. Zrobiono mi ją za dodatkową opłatą 50zł. Nie rozumiem, dlaczego nigdy wcześniej mnie nie zapytano czy chcę tę okolicę również wydepilować i nie wyjaśniono, że jest dodatkowo płatna. Naprawdę ktokolwiek mógł pomyśleć, że wszędzie chcę być wydepilowana do zera, a nagle naokoło mieć włosy

Jeszcze jeden temat, który często się tutaj pojawia - niektóre osoby tutaj twierdzą, że po każdym zabiegu w ciągu tych 2-3 tygodni powinny wypaść WSZYSTKIE włosy, powinno się być całkowicie łysym, a potem dopiero odrastają te, które nie zostały usunięte na stałe. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Zawsze wypadają tylko niektóre, potem część odrasta. W ostatnim salonie również mi powiedziano, że nie wszystkie wypadną. To ja już nie wiem w końcu

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2016-09-20 o 12:10
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 16:30   #4118
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie wyszedłeś na Janusza To najważniejsze
Po prostu taka promocja bardzo mi się spodobała i chciałem przy okazji dać im zarobić.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jeszcze jeden temat, który często się tutaj pojawia - niektóre osoby tutaj twierdzą, że po każdym zabiegu w ciągu tych 2-3 tygodni powinny wypaść WSZYSTKIE włosy, powinno się być całkowicie łysym, a potem dopiero odrastają te, które nie zostały usunięte na stałe. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Zawsze wypadają tylko niektóre, potem część odrasta. W ostatnim salonie również mi powiedziano, że nie wszystkie wypadną. To ja już nie wiem w końcu
A niby dlaczego część nie miała by wypaść Rozumiem jakieś pojedyncze włoski w ten sposób że podczas depilacji były pod skórą (uśpione) i akurat podczas tych 2-3 tygodni przeszły do fazy wzrostu i zaczęły rosnąć. Ale wszelkie wieloboki, paseczki i inne zbiorowiska o takiej samej gęstości/grubości owłosienia jak przed zabiegiem to zwyczajnie partanina gabinetu.
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 16:31   #4119
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Peeling albo rękawiczki peelingujące - kupisz raczej w każdej drogerii albo w Avonie.
Przynajmniej nie wyszedłeś na Janusza To najważniejsze


To ja podsumuję subiektywnie moje dotychczasowe doświadczenia w 4 gabinetach, o 3 pisałam już wcześniej. Pisałam też, że zależy mi na znalezieniu miejsca, w którym na bikini depilują wszystko, również włosy wewnątrz warg sromowych (nie tylko na wargach). Z tym był największy kłopot, bo okazało się że w większości miejsc (pytałam telefonicznie i mailowo różne gabinety) albo odmawiają tłumacząc że lasera nie używa się na śluzówce, albo deklarują że tak, jak najbardziej, a potem i tak to miejsce pomijają.

Ars Medica w Lublinie - na pytanie, ile zabiegów będę potrzebować pani doktor powiedziała, że ma klientki które są bladymi brunetkami i po kilkunastu zabiegach depilacji nadal nie pozbyły się włosów. Nazwała mnie maksymalistką, bo ja to chyba bym się chciała całego albo prawie całego owłosienia pozbyć Dziwne, naprawdę Odmówiła depilacji w wargach, dlatego zrobiłam tylko pachy.

Laser Cosmetic Salon - na recepcji co innego, na zabiegu co innego. Bardzo miła pani w recepcji zapewniała mnie wielokrotnie, że depilują wszędzie, rozrysowała na kartce, myślałam że się zrozumiałyśmy. Z nią może tak Niestety za każdym razem przy depilacji odmawiano mi użycia lasera w tym miejscu. Potem szłam do tej pani, mówiła że na pewno można, miałam depilację z inną panią która też odmawiała i tak 2 czy 3 razy. W końcu przy konfrontacji pani wykonująca zabieg wyjaśniła pani z recepcji że tam nie depilują, na szkoleniu zabronili. Wtedy mi też powiedziano, że oj tam, nie przesadzajmy, jak już będę cała wydepilowana to przecież zawsze mogę sobie ten kawałek ogolić. No nie, nie po to robię bolesną depilację laserem, żeby cokolwiek jeszcze potem golić.* Szukałam więc dalej.

*Tak, wiem że stamtąd się najtrudniej pozbyć włosów i może nigdy się nie pozbędę, ale chcę chociaż spróbować. Moim zdaniem te w wargach są u mnie ciemne, więc jest jakaś szansa.

Depiclinic w Warszawie, naprzeciwko Arkadii - znowu to samo Zapewnianie przez panią, z którą korespondowałam mailowo, że depilują, a na miejscu pominięcie tego obszaru. Przy ostatniej wizycie wreszcie się doprosiłam o to, pokazałam również inne miejsce, które od zawsze pomijano. Pani powiedziała, że no tak, pomijają, bo to pośladki. Ja że jak to pośladki, toż to część bikini. Komu rosną włosy na tyłku? Może facetom, ale ja na pewno żadnych nie mam. Zawsze się dziwiłam jak widziałam pośladki w cenniku. Pani machnęła ręką i zrobiła mi też to miejsce. Niestety w kolejnym gabinecie usłyszałam to samo i tajemnica pomijania tej strefy się wyjaśniła. W Depiclinic byłam chyba 3 razy, za każdym razem na pachach, bikini i łydkach. Tak samo w LSC.

Studio Laser - wreszcie to, czego szukałam Chyba. Niestety nie jest tak różowo. Przeczytałam tutaj na forum, że używają tylko małej końcówki (w poprzednich salonach byłam zawsze depilowana w większości dużą końcówką) i depilacja jest naprawdę dokładna - potwierdzam, jest. Zabieg trwał nieporównywalnie dłużej niż w poprzednich gabinetach. Niestety nieporównywalnie bardziej też bolał Myślałam, że te wcześniejsze bolały strasznie, ale to jest nic. Pierwszy raz odczułam łydki. I to porównywalnie do bikini w poprzednich salonach. Przy wargach i linii stringów się poryczałam dosłownie I to pomimo emli. Żeby skorzystać ze zniżki 20%, wykupiłam już bikini i pachy na następny raz i jakoś wytrzymam (będę musiała), ale w przyszłości nie wiem czy dam radę i czy nie wrócę do Depiclinic. W Studio Laser płacę ponad 2 razy więcej, ale różnica jest ogromna - bo chyba tak bolesna depilacja musi być skuteczna. A na ile jest, to jeszcze nie wiem, byłam kilka dni temu pierwszy raz. Trzeba też zaznaczyć, że tutaj podejście do klienta jest o wiele bardziej indywidualne, w LSC i Depiclinic czułam się podczas zabiegu jak w typowej masówce - byle jak najszybciej. Stąd też takie różnice w cenie.
I tutaj też zwróciłam uwagę na to miejsce, które zawsze jest pomijane i znowu mnie uświadomiono, że to jednak pośladki. Tylko jak się leży jak żaba, to ta skóra się "przenosi" do przodu, dlatego ja to zawsze uważałam za okolicę bikini. Zrobiono mi ją za dodatkową opłatą 50zł. Nie rozumiem, dlaczego nigdy wcześniej mnie nie zapytano czy chcę tę okolicę również wydepilować i nie wyjaśniono, że jest dodatkowo płatna. Naprawdę ktokolwiek mógł pomyśleć, że wszędzie chcę być wydepilowana do zera, a nagle naokoło mieć włosy

Jeszcze jeden temat, który często się tutaj pojawia - niektóre osoby tutaj twierdzą, że po każdym zabiegu w ciągu tych 2-3 tygodni powinny wypaść WSZYSTKIE włosy, powinno się być całkowicie łysym, a potem dopiero odrastają te, które nie zostały usunięte na stałe. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Zawsze wypadają tylko niektóre, potem część odrasta. W ostatnim salonie również mi powiedziano, że nie wszystkie wypadną. To ja już nie wiem w końcu
Bo po dużej głowicy nie wypadają wszystkie włosy. Przynajmniej u mnie.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 17:24   #4120
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Bo po dużej głowicy nie wypadają wszystkie włosy. Przynajmniej u mnie.
U mnie też nie, 2 zabiegi na uda i 1x ramiona i nie widze efektow wiec na Duet już nigdy nie pójde.

stewardesa, u mnie bez problemów w bikini pełnym robili też wargi i to naprawdę głęboko. Po 8 zabiegach i tak coś zostalo, pewnie się jeszcze na jeden wybiore. Włosy na pośladkach jak najbardziej wystepuja, takze u kobiet. I jak u kazdego ktos moze miec jasne i cienkie a ktoś ciemne....
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 18:55   #4121
malyniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez deadpool Pokaż wiadomość
w wileńska clinic naprawdę udało mi się dostać poprawkę (mimo że byłem z groupona a obszar "pominięty" był naprawdę maleńkim kawałeczkiem skóry, więc szacun)
A mógłbyś napisać czemu nie zdecydowałeś się kontynuować zabiegów na Wileńskiej, skoro doświadczenia raczej pozytywne? Wiesz może czy laserują tam miejsca intymne u facetów (w niektórych salonach jest to problem)?
malyniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-20, 21:25   #4122
deadpool
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar deadpool
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 333
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez malyniak Pokaż wiadomość
A mógłbyś napisać czemu nie zdecydowałeś się kontynuować zabiegów na Wileńskiej, skoro doświadczenia raczej pozytywne? Wiesz może czy laserują tam miejsca intymne u facetów (w niektórych salonach jest to problem)?
Przedostatni raz właśnie tam byłem (same pachy), a do epilove poszedłem tak trochę na spontanie bo jest promo na darmowe pachy. Kolejny raz pewnie tam spróbuję...
deadpool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 23:46   #4123
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

stewardesa ten ostatni salon Studio laser to w wawie? a myślałaś nad depilacją Vectusem ?

Czy ten Vectus naprawdę taki skuteczny i działa na każdy kolor włosów ? zastanawiam się czy pójść na niego czy kontynuować moje łydki ls duet
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 00:01   #4124
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
stewardesa ten ostatni salon Studio laser to w wawie? a myślałaś nad depilacją Vectusem ?

Czy ten Vectus naprawdę taki skuteczny i działa na każdy kolor włosów ? zastanawiam się czy pójść na niego czy kontynuować moje łydki ls duet
Tak, Studio Laser na Alejach Jerozolimskich.

Vectus to przecież mniej więcej
to samo, co Light Sheer Duet, tylko inaczej rozreklamowany i nowszy, dlatego droższy.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 11:57   #4125
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie

od jakiegoś czasu mam problem z nadmiernym owłosieniem na twarzy o ile wąsika zniosę to broda nie a le te włosy są dośc jasne wiec nie wiem czym to usunac?

najchętniej bym poleciała już na wosk, ale czy po wosku odrosną mi czarne grubt kudły ?

a jak laser to jaki? diodowy najlepszy? trwale to dziadostwo usunie? niby najlepiej ciemne włosy... nie wiem co robić
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 18:33   #4126
Wiskoza_Pe
Przyczajenie
 
Avatar Wiskoza_Pe
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
Witajcie

od jakiegoś czasu mam problem z nadmiernym owłosieniem na twarzy o ile wąsika zniosę to broda nie a le te włosy są dośc jasne wiec nie wiem czym to usunac?

najchętniej bym poleciała już na wosk, ale czy po wosku odrosną mi czarne grubt kudły ?

a jak laser to jaki? diodowy najlepszy? trwale to dziadostwo usunie? niby najlepiej ciemne włosy... nie wiem co robić

Witaj
Zacznę od tego, że od wielu miesięcy przeglądam Wasze wpisy i chyba ja właśnie dzięki nim wybrałam Vectusa (jestem po 4 razie na kilka partii ciała).
Robiłam też ręce (całe) i jasne owłosienie również schodzi (nie wszystko, ale naprawdę efekty są imponujące). Robiłam też wąsik i tu bałam się, że jak ogolę (pierwszy raz w życiu) to będzie widać odrastanie. Pocieszę Cię, nie widać
Latem byłam raz tez na laserze Mediostar Next (to laser diodowy, po którym można się opalać).
Efekty chyba takie same jak po Vectusie, więc też się rozejrzyj, bo chyba każdy salon na 50% na pierwszy zabieg. Chyba nawet trochę więcej mi tych jasnych z rąk zeszło.
Teraz czekam do zimy, bo podobno najlepsze efekty z jasnymi włosami są na bladej nieopalonej.
W każdym razie jeden i drugi laser jest naprawdę super.
Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiskoza_Pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-21, 19:11   #4127
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiskoza_Pe Pokaż wiadomość
Robiłam też wąsik i tu bałam się, że jak ogolę (pierwszy raz w życiu) to będzie widać odrastanie. Pocieszę Cię, nie widać
To zależy m.in. od koloru włosa i karnacji. U mnie widać niesamowicie, a na brodzie to już w ogóle jakaś masakra. Nawet po ogoleniu widziałam te czarne kropy- cebulki i zaczątki włosa pod skórą. Ale u mnie było tak, że np. na powierzchni było z 1,5 mm włoska i jak wyrywałam pęsetą, to cały miał ze 4-5 mm długości.

Cytat:
Napisane przez Wiskoza_Pe Pokaż wiadomość
Latem byłam raz tez na laserze Mediostar Next (to laser diodowy, po którym można się opalać).
LS też jest diodowy. Nie mam pojęcia jaka jest miedzy nimi różnica, chociaż widziałam, że niby po MedioStar można się opalać. Ja mam skórę ze skłonnością do przebarwień, więc raczej bym nie zaryzykowała.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-26, 16:20   #4128
kiniasekkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć Dziewczyny! Idzie zima więc pasuje się za siebie zabrać przed kolejnym sezonem. Polecacie jakiś salon w KRK? Jaki laser polecacie? Rozważam salon na karmelickiej, używają soprano xl ice. Nie doczytałam się żeby zamykanie naczynek było przeciwskazaniem do depilacji, któraś z Was może wykonywała te dwa zabiegi w tym samym czasie? Chce kontynuować zamykanie naczynek na nogach i nie wiem czy nie bedzie to kolidowało z depilacją. Pozdrawiam ))
kiniasekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 19:44   #4129
AgnieszkaANS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kiniasekkk Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Idzie zima więc pasuje się za siebie zabrać przed kolejnym sezonem. Polecacie jakiś salon w KRK? Jaki laser polecacie? Rozważam salon na karmelickiej, używają soprano xl ice. Nie doczytałam się żeby zamykanie naczynek było przeciwskazaniem do depilacji, któraś z Was może wykonywała te dwa zabiegi w tym samym czasie? Chce kontynuować zamykanie naczynek na nogach i nie wiem czy nie bedzie to kolidowało z depilacją. Pozdrawiam ))

podpinam się pod pytanie, też szukam dobrego salonu w Krakowie, jestem zdecydowana na Light Sheer, jest sporo ofert na grouponie
https://www.groupon.pl/browse/krakow...ry=light-sheer, ale nie mam pojęcia który salon wybrać, biorę pod uwagę poniższe:
1. Bella Clinic
2. Estetican
3. Le pure
4. Re clinic
Będę wdzięczna za opinie o którymkolwiek z nich
AgnieszkaANS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 12:50   #4130
scarlett05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hejka, jeżeli chodzi o depilację laserem Light Sheer to mogę polecić gabinet w Krakowie przy A. Kijowskiej 57 . Miałam duży problem z wrastającymi włosami po usuwaniu włosów depilatorem czy nawet po używaniu tradycyjnej maszynki do golenia. Jestem po 4 zabiegu depilacji bikini i już teraz problem wrastających włosów się skończył a poza tam widoczne efekty sa niesamowite, poza tym atmosfera jest przemiła, nie czułam skrępowania, a same zabiegi przeprowadzone były niezwykle profesjonalnie. To moje najlepiej wydane pieniądze do tej pory

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2016-10-06 o 13:29 Powód: link
scarlett05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 13:12   #4131
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jakie są wasze doświadczenia z gruponami? Chodzi mi o jakość wykonania zabiegu, czy nie jest robiony na 'odwal', bo w promocyjnej cenie?
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 13:13   #4132
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Peeling albo rękawiczki peelingujące - kupisz raczej w każdej drogerii albo w Avonie.
Przynajmniej nie wyszedłeś na Janusza To najważniejsze


To ja podsumuję subiektywnie moje dotychczasowe doświadczenia w 4 gabinetach, o 3 pisałam już wcześniej. Pisałam też, że zależy mi na znalezieniu miejsca, w którym na bikini depilują wszystko, również włosy wewnątrz warg sromowych (nie tylko na wargach). Z tym był największy kłopot, bo okazało się że w większości miejsc (pytałam telefonicznie i mailowo różne gabinety) albo odmawiają tłumacząc że lasera nie używa się na śluzówce, albo deklarują że tak, jak najbardziej, a potem i tak to miejsce pomijają.

Ars Medica w Lublinie - na pytanie, ile zabiegów będę potrzebować pani doktor powiedziała, że ma klientki które są bladymi brunetkami i po kilkunastu zabiegach depilacji nadal nie pozbyły się włosów. Nazwała mnie maksymalistką, bo ja to chyba bym się chciała całego albo prawie całego owłosienia pozbyć Dziwne, naprawdę Odmówiła depilacji w wargach, dlatego zrobiłam tylko pachy.

Laser Cosmetic Salon - na recepcji co innego, na zabiegu co innego. Bardzo miła pani w recepcji zapewniała mnie wielokrotnie, że depilują wszędzie, rozrysowała na kartce, myślałam że się zrozumiałyśmy. Z nią może tak Niestety za każdym razem przy depilacji odmawiano mi użycia lasera w tym miejscu. Potem szłam do tej pani, mówiła że na pewno można, miałam depilację z inną panią która też odmawiała i tak 2 czy 3 razy. W końcu przy konfrontacji pani wykonująca zabieg wyjaśniła pani z recepcji że tam nie depilują, na szkoleniu zabronili. Wtedy mi też powiedziano, że oj tam, nie przesadzajmy, jak już będę cała wydepilowana to przecież zawsze mogę sobie ten kawałek ogolić. No nie, nie po to robię bolesną depilację laserem, żeby cokolwiek jeszcze potem golić.* Szukałam więc dalej.

*Tak, wiem że stamtąd się najtrudniej pozbyć włosów i może nigdy się nie pozbędę, ale chcę chociaż spróbować. Moim zdaniem te w wargach są u mnie ciemne, więc jest jakaś szansa.

Depiclinic w Warszawie, naprzeciwko Arkadii - znowu to samo Zapewnianie przez panią, z którą korespondowałam mailowo, że depilują, a na miejscu pominięcie tego obszaru. Przy ostatniej wizycie wreszcie się doprosiłam o to, pokazałam również inne miejsce, które od zawsze pomijano. Pani powiedziała, że no tak, pomijają, bo to pośladki. Ja że jak to pośladki, toż to część bikini. Komu rosną włosy na tyłku? Może facetom, ale ja na pewno żadnych nie mam. Zawsze się dziwiłam jak widziałam pośladki w cenniku. Pani machnęła ręką i zrobiła mi też to miejsce. Niestety w kolejnym gabinecie usłyszałam to samo i tajemnica pomijania tej strefy się wyjaśniła. W Depiclinic byłam chyba 3 razy, za każdym razem na pachach, bikini i łydkach. Tak samo w LSC.

Studio Laser - wreszcie to, czego szukałam Chyba. Niestety nie jest tak różowo. Przeczytałam tutaj na forum, że używają tylko małej końcówki (w poprzednich salonach byłam zawsze depilowana w większości dużą końcówką) i depilacja jest naprawdę dokładna - potwierdzam, jest. Zabieg trwał nieporównywalnie dłużej niż w poprzednich gabinetach. Niestety nieporównywalnie bardziej też bolał Myślałam, że te wcześniejsze bolały strasznie, ale to jest nic. Pierwszy raz odczułam łydki. I to porównywalnie do bikini w poprzednich salonach. Przy wargach i linii stringów się poryczałam dosłownie I to pomimo emli. Żeby skorzystać ze zniżki 20%, wykupiłam już bikini i pachy na następny raz i jakoś wytrzymam (będę musiała), ale w przyszłości nie wiem czy dam radę i czy nie wrócę do Depiclinic. W Studio Laser płacę ponad 2 razy więcej, ale różnica jest ogromna - bo chyba tak bolesna depilacja musi być skuteczna. A na ile jest, to jeszcze nie wiem, byłam kilka dni temu pierwszy raz. Trzeba też zaznaczyć, że tutaj podejście do klienta jest o wiele bardziej indywidualne, w LSC i Depiclinic czułam się podczas zabiegu jak w typowej masówce - byle jak najszybciej. Stąd też takie różnice w cenie.
I tutaj też zwróciłam uwagę na to miejsce, które zawsze jest pomijane i znowu mnie uświadomiono, że to jednak pośladki. Tylko jak się leży jak żaba, to ta skóra się "przenosi" do przodu, dlatego ja to zawsze uważałam za okolicę bikini. Zrobiono mi ją za dodatkową opłatą 50zł. Nie rozumiem, dlaczego nigdy wcześniej mnie nie zapytano czy chcę tę okolicę również wydepilować i nie wyjaśniono, że jest dodatkowo płatna. Naprawdę ktokolwiek mógł pomyśleć, że wszędzie chcę być wydepilowana do zera, a nagle naokoło mieć włosy

Jeszcze jeden temat, który często się tutaj pojawia - niektóre osoby tutaj twierdzą, że po każdym zabiegu w ciągu tych 2-3 tygodni powinny wypaść WSZYSTKIE włosy, powinno się być całkowicie łysym, a potem dopiero odrastają te, które nie zostały usunięte na stałe. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Zawsze wypadają tylko niektóre, potem część odrasta. W ostatnim salonie również mi powiedziano, że nie wszystkie wypadną. To ja już nie wiem w końcu
Wróciłam wczoraj z 5 zabiegu na głębokie bikini w bella Clinic w lublinie. Robiła mi nowa kobitka bo ta do której chodziłam juz u nich nie pracuje. Zrobiła mi BARDZO GŁĘBOKIE bikini. Bo po tamtej należą mi się poprawki jak nic. I nawet nie musiałam prosić o zrobienie włosków wewnątrz warg sromowych. Teraz z czystym sumieniem mogę ich polecić jeśli poszukujesz gabinetu który zrobi ci włoski wewnątrz. Co do jakości lasera to Sprawdzałam ich na stronie LS i tu juz różowo nie jest nie serwisuja swojego sprzętu u nich. Ale faktycznie ze wcześniejszych doświadczeń po każdej depilacji włoski mi u nich wypadały prawie zupełnie - oprócz warg sromowych bo tam było spaprane.
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 13:42   #4133
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy jest ktoś, kto sobie poprawiał VECTUSEM jeszcze?
Albo czy najpierw robił Light Sheer Duet, a potem przeszedł na VECTUS?
Bo chyba zdecyduję się zrobić jeden zabieg na łydki, taki ostatni - Vectusem właśnie. Bo jednak po 8 zabiegach LSD, jakoś tak nieciekawie, myślałam, że będzie lepiej.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 14:02   #4134
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Czy jest ktoś, kto sobie poprawiał VECTUSEM jeszcze?
Albo czy najpierw robił Light Sheer Duet, a potem przeszedł na VECTUS?
Bo chyba zdecyduję się zrobić jeden zabieg na łydki, taki ostatni - Vectusem właśnie. Bo jednak po 8 zabiegach LSD, jakoś tak nieciekawie, myślałam, że będzie lepiej.
jesli po takiej ilości zabiegów włosy odrastają ( a zakładam, że tylko niewielki%) to myślę, że kolejne zabiegi niewiele pomogą, włosów w 100% nigdy nie usuniesz..
ja mam partię którą x lat temu robiłam light sheer małą końcówką, teraz zrobiłam w tym miejscu vectus , włosów jeszcze trochę zostało ale są bardzo słabe i dużo jaśniejsze i mi szczerze już mówią ,że nie ma sensu robić kolejnych zabiegów
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 14:05   #4135
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Jakie są wasze doświadczenia z gruponami?
Tragiczne.
Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Chodzi mi o jakość wykonania zabiegu, czy nie jest robiony na 'odwal', bo w promocyjnej cenie?
Na odwal. Nie chcę nawet sobie przypominać. Na depilacji laserowej z groupona nie byłam.
Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Wróciłam wczoraj z 5 zabiegu na głębokie bikini w bella Clinic w lublinie. Robiła mi nowa kobitka bo ta do której chodziłam juz u nich nie pracuje. Zrobiła mi BARDZO GŁĘBOKIE bikini. Bo po tamtej należą mi się poprawki jak nic. I nawet nie musiałam prosić o zrobienie włosków wewnątrz warg sromowych. Teraz z czystym sumieniem mogę ich polecić jeśli poszukujesz gabinetu który zrobi ci włoski wewnątrz. Co do jakości lasera to Sprawdzałam ich na stronie LS i tu juz różowo nie jest nie serwisuja swojego sprzętu u nich. Ale faktycznie ze wcześniejszych doświadczeń po każdej depilacji włoski mi u nich wypadały prawie zupełnie - oprócz warg sromowych bo tam było spaprane.
Byłam kiedyś w Bella Clinic, chyba zaraz po otwarciu. Kategorycznie zrezygnowałam z następujących powodów:

- Mieli zdecydowanie zbyt podejrzaną promocję na grouponie - za tanią nawet jak na IPL. W najwyższym pakiecie pachy kosztowały taniej niż zrobione woskiem, 12 zł z tego co pamiętam.
- odmówiono mi próby laserowej, powiedzieli że dopiero jak wykupię kupon grouponu to zrobią
- tak jak wspomniałaś na stronie dystrybutora ten salon nie jest wymieniony, więc na pewno mają stare głowice, zresztą musiał być jakiś powód że odmówili próby
- obsługa sprawiała nieprofesjonalne wrażenie, niczego mi nie wyjaśniano, o nic nie pytano jak w innych salonach, miałam wrażenie że tam są zupełnie z przypadku - podobnie jak przy korzystaniu z innych grouponów.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 14:17   #4136
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
jesli po takiej ilości zabiegów włosy odrastają ( a zakładam, że tylko niewielki%) to myślę, że kolejne zabiegi niewiele pomogą, włosów w 100% nigdy nie usuniesz..
ja mam partię którą x lat temu robiłam light sheer małą końcówką, teraz zrobiłam w tym miejscu vectus , włosów jeszcze trochę zostało ale są bardzo słabe i dużo jaśniejsze i mi szczerze już mówią ,że nie ma sensu robić kolejnych zabiegów
Jestem trochę zdesperowana, bo jednak oczekiwałam lepszych efektów. No i muszę spróbować z tym Vectusem może. Znalazłam dobry salon, niewygórowana cena, także spróbuję, dla świętego spokoju.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 14:18   #4137
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Jestem trochę zdesperowana, bo jednak oczekiwałam lepszych efektów. No i muszę spróbować z tym Vectusem może. Znalazłam dobry salon, niewygórowana cena, także spróbuję, dla świętego spokoju.
na ul. Bernardyńskiej ?
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 14:37   #4138
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
na ul. Bernardyńskiej ?
Tak, AnnEstetic. Raz byłam tam na manicure z Groupon`u i całkiem milo wspominam salon.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 14:59   #4139
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Tragiczne.
Na odwal. Nie chcę nawet sobie przypominać. Na depilacji laserowej z groupona nie byłam.
Byłam kiedyś w Bella Clinic, chyba zaraz po otwarciu. Kategorycznie zrezygnowałam z następujących powodów:

- Mieli zdecydowanie zbyt podejrzaną promocję na grouponie - za tanią nawet jak na IPL. W najwyższym pakiecie pachy kosztowały taniej niż zrobione woskiem, 12 zł z tego co pamiętam.
- odmówiono mi próby laserowej, powiedzieli że dopiero jak wykupię kupon grouponu to zrobią
- tak jak wspomniałaś na stronie dystrybutora ten salon nie jest wymieniony, więc na pewno mają stare głowice, zresztą musiał być jakiś powód że odmówili próby
- obsługa sprawiała nieprofesjonalne wrażenie, niczego mi nie wyjaśniano, o nic nie pytano jak w innych salonach, miałam wrażenie że tam są zupełnie z przypadku - podobnie jak przy korzystaniu z innych grouponów.
no wlasnie o depilacje mi chodzi
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 22:36   #4140
Wiskoza_Pe
Przyczajenie
 
Avatar Wiskoza_Pe
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Jakie są wasze doświadczenia z gruponami? Chodzi mi o jakość wykonania zabiegu, czy nie jest robiony na 'odwal', bo w promocyjnej cenie?

Korzystałam z Gruponu. 4 zabiegi w cenie jednego wg ceny regularnej. Nie ma opcji, by jeden był skuteczniejszy niż 4 (nawet zrobione na szybko i niestarannie).
Zatem uważam, że warto jeśli zniżka jest naprawdę duża.

Zwróciłabym uwagę na to, czy nie jest to jakiś ratujący się Gruponem salon. Bezpieczeństwo i komfort najważniejsze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiskoza_Pe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.