Wymiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 15:53   #1
paraiso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12

Wymiana


Witam, w liceum do którego się wybieram są 2 klasy: humanistyczna z drugim językiem hiszpańskim i sekcja hiszpańska. W razie wymiany międzynarodowej szanse mają tylko ci, którzy są w sekcji, czy brani są pod uwagę również ci, którzy chodzą do klasy humanistycznej, ale mają dobre oceny z hiszpańskiego i ogólne predyspozycje? Wiadomo, że na pewno ci z sekcji mają większe szanse, ale czy ci z humana też są jakkolwiek brani pod uwagę? Ma ktoś jakieś doświadczenia?
paraiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 18:00   #2
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Wymiana

W każdym LO może być inaczej.
Ze słyszenia wiem, że w dwóch liceach w których są klasy dwujęzyczne właśnie, na wymiany jeżdżą przede wszystkim ludzie z dwujęzyka, ale jeśli nauczyciele sądzą, że ktoś jest dobry, ma odpowiednią średnią i chce, to jedzie. Ale nie wiem jak w twoim.
Najlepiej podpytać znajomych z tamtego liceum, albo jeśli to liceum w mieście X, to w wątku o liceach w mieście X. Bo tak ogólnie, to przepisów na to nie ma ^^
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:03   #3
sweet_sunrise
Raczkowanie
 
Avatar sweet_sunrise
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 49
Dot.: Wymiana

Pamiętam,że u mnie w liceum patrzyli na średnią ,a potem był egzamin. Najpierw jakiś teścik, a potem rozmowa w danym języku z nauczycielem
__________________
-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata.
Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle.
-Na litość boską, królowo- zachrypiał- czyż ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!
sweet_sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:50   #4
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 726
Dot.: Wymiana

U mnie w liceum w wymianie mogli brać udział tylko uczniowie klas dwujęzycznych. Dlatego lepiej zapytać jakiegoś ucznia albo pani z sekretariatu, jak jest w przypadku wybranego przez Ciebie liceum.
5e39f43c776cd63a5691dbeeeb4c12a7b21f7a21_63e19482c3766 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.