Lakiery INS- hybrydowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 23:29   #1
sallatta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Thumbs down

Lakiery INS- hybrydowe


Hey!
Mam pewien problem. Ostatnio na urodziny mamy kupiłam Lampe UV, lakiery INS, Cleaner UV NTN oraz hybrid base UV INS i finishing. Dziś postanowiłyśmy zrobić pazury w hybrydzie no i oczywiście pojawił się problem, mianowicie:
~ Nakładałyśmy base UV, pod lampę i lakier. Przy lakierze albo spływał albo się wg nie utwardzał w lampie -.='. Gdy jednak już się utrwalił i nałożyliśmy drugą warstwe lakieru ,która albo się nie utrwaliła, słynęła lub jakimś cudem się utrwaliła, musiałyśmy przedrzeć finishingiem. I tu pojawia się drugi problem. Lakier który powinien być utrwalony, część pozostawała na waciku a część na paznokciu -.=' co robie nie tak! pomocy
sallatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 13:57   #2
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Lakiery INS- hybrydowe

Najlepiej kup lakiery Pro molo są najlepsze , ja też raz kupiłam tej marki i tez mi tak się robiło.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 20:02   #3
kaha_91
Przyczajenie
 
Avatar kaha_91
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
Dot.: Lakiery INS- hybrydowe

Tez kupiłam zestaw z tymi lakierami, ale niestety nie sprawdziły się. Zestaw sam w sobie ok. Lakiery bardzo ciężko się zmywa, na pewno nie kupie ich nigdy więcej. Lakiery w takiej cenie jak te po prostu do niczego sie nie nadają. Polecam lakiery z Cosmetics Zone! Są tanie jak na hybrydy i na prawdę bardzo dobre Na facebook`owym ich profilu dodałam zdjęcia moich paznokci 'czarno białe z różą' i jak wyglądają po 3 tygodniach. Zapraszam również na bloga, tam wkrótce pojawi się notka o tym: http://www.kacik-kosmetyczny.blogspot.com/:-) Co do Pro Mollon również świetne, ale cena już 2 razy wyższa od Cosmetics Zone.
kaha_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 19:19   #4
wczorajszy sen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 22
Dot.: Lakiery INS- hybrydowe

potwerdzam ins wyrzuc

mam teraz mollon i sa ok ale jednak dale j nlie umiem wolnego brzegu zalac zwlaszcza top jest bardzo gesty
wczorajszy sen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 02:44   #5
babsi86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery INS- hybrydowe

A jak na allegro wystawiłam negatywa za te lakiery to pani sprzedająca była wielce oburzona, bo podobno wszystkie klientki zadowolone, a tylko ja nie, więc widocznie nie umiem się obsłużyć
babsi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.