Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 21:45   #1831
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A Maat mnie namawia na kolekcję wiosenną i flamenco pokazuje!!! Niestety się skuszę na pewno. Swoją drogą Maatku, skąd mnie tak dobrze znasz? Idealnie wybrałaś moje must have...
Jak już się ma taki kuferek, to trzeba go wypełniać Zimową kolekcję już możesz odstawić i czas kompletować wiosenną
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:47   #1832
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Jak już się ma taki kuferek, to trzeba go wypełniać Zimową kolekcję już możesz odstawić i czas kompletować wiosenną
Hehe, a gdzie mam ją odstawić. Drugie kufra na razie nie planuję.

Część poleciała na targowisku. Z bólem serca, ale jednak... Nie było miejsca. Nawet czekoladka poleciała. Częściej używam teraz wypiekanego Minerala.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:52   #1833
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Hehe, a gdzie mam ją odstawić. Drugie kufra na razie nie planuję.

Część poleciała na targowisku. Z bólem serca, ale jednak... Nie było miejsca. Nawet czekoladka poleciała. Częściej używam teraz wypiekanego Minerala.
Najlepiej do szafy, tylko kurczę, żeby jej mole nie zjadły
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 06:20   #1834
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Hehe, a gdzie mam ją odstawić. Drugie kufra na razie nie planuję.

Część poleciała na targowisku. Z bólem serca, ale jednak... Nie było miejsca. Nawet czekoladka poleciała. Częściej używam teraz wypiekanego Minerala.
Ojojoj to musiało boleć. Ja to się tak przywiązuję do kosmetyków
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 07:24   #1835
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Tiaaa pamięta ten pędzel z tej serii Puder wyglądał bardzo kusząco, chciałam nawet kupić ale jak się zdecydowałam to już nie było. Norma.
Miałam taką samą sytuację
Miałam kupon zniżkowy 15% na kosmetyki Joko (z organizera studenckiego). Poszłam do wskazanego sklepu, ostatniego dnia ważności kuponu (wcześniej nie miałam czasu) i pudru tego już nie było
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 07:43   #1836
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
... Z Inglota. Zdaje się, że tylko w sklepach, bo na wyspach nie widziałam. Wymiary podam z chęcią, mam gdzieś na kartce spisane, bo go mierzyłam przed kupnem. Mam kilka paletek testerowników kolorówki z czasów, kiedy pracowałam w drogerii. I chciałam, żeby weszły. I weszły. Znajdę karteczkę i napiszę. Jak się dorwę znów do cyfrówki to pocykam fotki zawartości. Ale się wstydzę. Dopiero teraz sobie zdałam sprawę z nałogu.
Nie ma się czego wstydzić bo my wszystkie należymy do grupy zbieraczek chomikujących. Tylko ciężkie czasy, przebłyski zdrowego rozsądku i najczęściej rodzina płci żeńskiej wymuszają na nas wyzbycie się zapasów. Mimo, że najczęściej są to sztuki nie używane, czasem nie lubiane lub po prostu nie dopasowane - zawsze rozstanie jest bolesne A Twoja SZAFA robi wrażenie piorunujące!!!

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A Maat mnie namawia na kolekcję wiosenną i flamenco pokazuje!!! Niestety się skuszę na pewno. Swoją drogą Maatku, skąd mnie tak dobrze znasz? Idealnie wybrałaś moje must have...
No cóż Lubię twoje opisy Ukryciorku bo mnie pokusisz i namówisz i w ogóle
i w szczególe Potem sobie kupuję, mężowi wyjaśniam, że to mus i Ukrycior mówiła że koniecznie muszę, mąż pyta kto to Ukrycior, ja zaczynam mówić o forum i dziewczynach z forum i ruszam na głębokie wody kosmetyczne, mąż traci zainteresowanie i czujność i ... koszyczek w Inermisie pełny i pęka w szwach
Zresztą sama się przed sobą tłumaczę, że w końcu jak kupię cień, błyszczyk czy puder to jak mi się odcień nie spodoba na pierwszy rzut oka, to mogę sprezentować dalej, a jak stwierdzę to na drugi rzut oka, to leciutko używane kosmetyki pochłania mama i siostra, choć zaczynają ostatnimi czasy z lekka wybrzydzać Czas się opamiętać zakupowo, aby zatęskniły za moją drogerią gratisową

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Jak już się ma taki kuferek, to trzeba go wypełniać Zimową kolekcję już możesz odstawić i czas kompletować wiosenną
I widzisz Ukryciorku - to nie tylko ja wodzę na pokuszenie

A swoją drogą jestem bardzo ciekawa tej serii Flamenco. Wygląda mi na to, że w opakowania już istniejącej serii wrzucą ciutkę bardziej ogniste odcienie No ale puder w pędzlu będzie mój bo ja też żałuję, że nie dorwałam z tej serii Winter Glamour
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 07:54   #1837
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam dobrego błyszczyka do ust ale ma być tani. Poradźcie mi coś, proszę. Ma mieć wyrazisty kolor, ale nie tandetny, raczej jasny, niejaskrawy. Oczywiście chciałabym, żeby był jak najtrwalszy i żeby nie zbierał się w kącikach ust na biało, jak to się często dzieje. Acha, i żeby lśnił jak tafla wody. Tylko mi nie mówcie, że takie rzeczy to tylko w Erze!!!
Ja mogę polecić TasteIt! Virtual by Joko. Dość długo się trzyma, pięknie błyszczy, nadaje półprzejrzysty kolor.

No i są nowości -> http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=
Co prawda z Virtuala, ale są
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 09:52   #1838
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Nie ma się czego wstydzić bo my wszystkie należymy do grupy zbieraczek chomikujących. Tylko ciężkie czasy, przebłyski zdrowego rozsądku i najczęściej rodzina płci żeńskiej wymuszają na nas wyzbycie się zapasów. Mimo, że najczęściej są to sztuki nie używane, czasem nie lubiane lub po prostu nie dopasowane - zawsze rozstanie jest bolesne A Twoja SZAFA robi wrażenie piorunujące!!!



No cóż Lubię twoje opisy Ukryciorku bo mnie pokusisz i namówisz i w ogóle
i w szczególe Potem sobie kupuję, mężowi wyjaśniam, że to mus i Ukrycior mówiła że koniecznie muszę, mąż pyta kto to Ukrycior, ja zaczynam mówić o forum i dziewczynach z forum i ruszam na głębokie wody kosmetyczne, mąż traci zainteresowanie i czujność i ... koszyczek w Inermisie pełny i pęka w szwach
Zresztą sama się przed sobą tłumaczę, że w końcu jak kupię cień, błyszczyk czy puder to jak mi się odcień nie spodoba na pierwszy rzut oka, to mogę sprezentować dalej, a jak stwierdzę to na drugi rzut oka, to leciutko używane kosmetyki pochłania mama i siostra, choć zaczynają ostatnimi czasy z lekka wybrzydzać Czas się opamiętać zakupowo, aby zatęskniły za moją drogerią gratisową



I widzisz Ukryciorku - to nie tylko ja wodzę na pokuszenie

A swoją drogą jestem bardzo ciekawa tej serii Flamenco. Wygląda mi na to, że w opakowania już istniejącej serii wrzucą ciutkę bardziej ogniste odcienie No ale puder w pędzlu będzie mój bo ja też żałuję, że nie dorwałam z tej serii Winter Glamour
Hehehem, ja też mówię mężowi: a dziewczyny z forum, a my w wątku Jokowym, a Truskawki... Patrzy na mnie dziwnie, puka się w czoło i twierdzi, że kiedyś też zbierał monety, ale wyrósł...

Ogniste odcienie! Coś dla mnie.

Pochwalić się? A ja mam jeszcze oba pędzle z Orient Poeme. Zrobię zdjątka zbiorów i one tam będą

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić TasteIt! Virtual by Joko. Dość długo się trzyma, pięknie błyszczy, nadaje półprzejrzysty kolor.

No i są nowości -> http://www.inermis.pl/index.php?str=...odkat=&subkat=
Co prawda z Virtuala, ale są
Jestem ugotowana. Robię dalej miejsce w kufrze...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 19:32   #1839
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Donoszę o kolejnych nowościach ze strony JOKO:

Kolekcja universe- wypiekane cienie, pudry i róże. Piękne!!! opakowania przypominają mi styl chanel... http://www.joko.pl/universe.php

a tu link do większych zdjęć flamenco: http://www.joko.pl/flamenco.php

No to moja lista planowanych zakupów:
- cienie Flamenco Rumbas Apricot&Violet, Solea gol & Brown
- puder prasowany Flamenco light
- cienie Universe uno: J301, J305
- universe puder nr 370
- róż universe nr 374

Już nawet minerały mi sie nie podobają jak to zobaczyłam..
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:12   #1840
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Flamenco: puder sypki w pędzlu J259 multicolour sparks

Dziś rano zaglądałam na joko.pl i jeszcze nic o tych nowinkach nie było
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 23:33   #1841
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cień J251 i J254 są cudne, z resztą jak i pozostałe, nawet ten J250.
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 06:38   #1842
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

No to po mnie - nie chcę cieni, nie chcę cieni, ale cień Flamenco Farruca rose &gray J253 i Tangos Honey&Brown J254 - to nie cienie I dlatego będę mogła je sobie zakupić No i na lato puder rozświetlający J257 zamiast czekoladki Albo razem z czekoladką Oczywiście pędzel z pudrem ale nie wiem który odcień. Powiem tak - następne gadżety, które muszą być moje bo inaczej nie zaznam spokoju . Tylko zaczynam się bać cennika, bo każda nowsza wersja Joko jest droższa. Jednakże zawsze za Joko idzie tańszy (i równie doskonały) odpowiednik Virtualowy - więc mam spore szanse na nowości, a na przełomie marzec - kwiecień lub kwiecień - maj uzupełniam zapasy (do tego czasu będę miała mniejsze wyrzuty sumienia).
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 19:32   #1843
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Odgrzebię trochę wątek, żeby zdać relację z zakupów w Inermisie Zamówiłam szminki Joko, J66 i J70, które jednak mnie rozczarowały- J66 może trochę poużywam, ale 70 jest czerwienią tak ciepłą, że nawet jej nie wypróbowałam, bo widzę że w ogóle mi nie pasuje Poza tym wzięłam ananasowe mydło w płynie (do rąk) i krem waniliowy z Joanny- tutaj 100% zadowolenia i planuję kolejne zakupy z tej serii. Dalej: puder w kulkach Pierre Rene; zastanawiałam się czy aby na pewno potrzebuję kolejnych kulek, ale było to rozważanie krótkie i zbędne, bo oczywiście, że potrzebuję Kulki- strzał w 10, dają piękny połysk Dostałam całkiem fajne gratisy, głównie kolorówka mineralna, ale też "Czekoladę" Joko, będzie idealna na lato.
Przesyłka szybka i świetnie zabezpieczona, na pewno powtórzę zakupy, już się rozglądam w poszukiwaniu czegoś, co mi się kończy, żeby choć trochę się rozgrzeszyć
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 20:56   #1844
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

ta J70 wpada w moze oranż? szukam dobrej, ciepłej czerwieni, ale niepomarańczowej i
narazie to sprawa beznadziejna
(moze mała wymiana ? mam na zbyciu zimnoczerwoną L'oreal )
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!



Edytowane przez restless
Czas edycji: 2009-03-08 o 21:00
restless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:57   #1845
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny, fajne te nowości. Patrzę tęsknie na fiolety wypiekane z Virtuala, z Flamenco moje będą czerwienio-czernie (nie trudno się domyśleć), kusi też środkowy pędzelek... Universe póki co mnie niczym nie powala. Opakowania ładne, ale zawartość taka przeciętna, chyba podobna do Minerala... A może mam już zbyt wiele kolorówki?

Lukrecja - świetny opis. Nie wiem, które kuleczki z Pierra wybrałaś, ja mam 01 z tradycyjnej serii, oraz 05 i 06 z Organica. Uwielbiam je Będziesz robić fotki? Zachęcam.

Dziewczyny, mam już zdjątka wnętrza mojego kufra wraz z zawartością, ale się dziś nie ładują na Wizaż Będę próbować, ale coś mi nie idzie...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 22:42   #1846
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Może tym razem się uda... ALe chyba dodał mi się tylko jeden. No to ciąg dalszy nastąpi...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6046.jpg (51,8 KB, 94 załadowań)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 10:10   #1847
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Może tym razem się uda... ALe chyba dodał mi się tylko jeden. No to ciąg dalszy nastąpi...
Ale zajefajny, z kosmetykami wygląda jeszcze lepiej, tylko pozazdrościć takiej kolekcji
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 17:51   #1848
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziękuję.

Niestety, pewnie przez remont na Wizażu nie mogę póki co dodać reszty zdjęć, a szkoda. No nic, mam nadzieję, że zaraz remont się skończy i będę się chwalić dalej

A zauważyłyście, że fiolet jest tendy? Mój ulubiony...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 20:48   #1849
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Lukrecja - świetny opis. Nie wiem, które kuleczki z Pierra wybrałaś, ja mam 01 z tradycyjnej serii, oraz 05 i 06 z Organica. Uwielbiam je Będziesz robić fotki? Zachęcam.
Wybrałam 01- Pastel. Są naprawdę warte zakupu, śmiało polecam, jeśli ktoś się waha
Nad fotkami pomyślę, jednak nie będą wysokiej jakości- dysponuję tylko telefonem. Ale może będą.
restless>> jak dla mnie jest to ciepła, ale nie czysto pomarańczowa czerwień, trudno mi opisać odcień- ciemna cegła, ketchup, coś koło tego Dam ją mamie, bo ona lubi takie odcienie
W kwietniu chyba będą kolejne zakupy
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 21:10   #1850
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Lukrecjo, no to widzę, że mamy ten sam odcień kuleczek. Są świetne, nie da się łatwo opisać efektu. Sama mam je dziś na buzi, ładnie wygładzają, nie dają takiego megamatu, tylko takie satynowe wykończenie z lekkim rozświetleniem. Nie wiem co z fotkami, zdaje się, że to problem mojego kompa. Będę walczyć z nim dalej, tak bardzo bym chciała pokazać Wam moją kolekcję...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 22:50   #1851
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6046.jpg (51,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6047.jpg (46,9 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6048.jpg (45,0 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6049.jpg (47,6 KB, 87 załadowań)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 22:50   #1852
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

I druga porcja.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6050.jpg (48,7 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6051.jpg (45,9 KB, 75 załadowań)

Edytowane przez ukrycior
Czas edycji: 2009-03-09 o 23:48
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 07:29   #1853
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ukrycior ale zbiór aż oczy bolą (nie tylko od kolorów na wizażu) I widze ze chyba najwięcej kosmetyków z JOKO
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 07:31   #1854
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Wybrałam 01- Pastel. Są naprawdę warte zakupu, śmiało polecam, jeśli ktoś się waha
Nad fotkami pomyślę, jednak nie będą wysokiej jakości- dysponuję tylko telefonem. Ale może będą.
restless>> jak dla mnie jest to ciepła, ale nie czysto pomarańczowa czerwień, trudno mi opisać odcień- ciemna cegła, ketchup, coś koło tego Dam ją mamie, bo ona lubi takie odcienie
W kwietniu chyba będą kolejne zakupy
Ukrycior - kolekcja powaliła mnie na kolana Jesteś moim Ideałem - pięknie poukładane, opisane, posegregowane, porządek jaki lubię No i dostrzegam w zakamarkach wiele ciekawych drobiazgów, w tym pudry w pędzlach. Muszę się zmobilizować do uporządkowania letniego swoich mega zapasów - dysponuję tylko 1 szufladą, ale mam ją nieciekawie zaprojektowaną - czas to zmienić Trzeba też oswajać małżonka mego z fotami Twojego Mega-kufra. Wątpię aby wyraził zgodę na taki nowy mebelek, ale może pomyśli o jakiś fajnych półeczkach na kosmetyki dla swojej ulubionej, bo jedynej żony Będę straszyć kufrem to Go zmotywuje

A te kulki Pastele - napiszcie coś o nich więcej. Nigdy nie miałam żadnych kulek, aż wstyd się przyznać. Działają jak puder czy jak rozświetlacz?
Domagam się fot i szczegółowych opisów

A i prośba do Ciebie Ukryciorku - Ty masz dobre kontakty z Inermisem, znają Cię i szanują jako Klientkę Podpytaj proszę i daj znać na Forum kiedy Inermis będzie miał tę nową serię Joko Flamenco? I czy wiedzą już coś o ewentualnych cenach, których się dość mocno boję? Założę się, że nie mnie jedyną to pytanie nurtuje i spać nie daje i wszystkie będziemy Ci za newsy bardzo wdzięczne
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 13:50   #1855
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
A i prośba do Ciebie Ukryciorku - Ty masz dobre kontakty z Inermisem, znają Cię i szanują jako Klientkę Podpytaj proszę i daj znać na Forum kiedy Inermis będzie miał tę nową serię Joko Flamenco? I czy wiedzą już coś o ewentualnych cenach, których się dość mocno boję? Założę się, że nie mnie jedyną to pytanie nurtuje i spać nie daje i wszystkie będziemy Ci za newsy bardzo wdzięczne
Flamenco już jest i Universe też

Flamenco:
* puder w pędzlu - 33,30
* puder prasowany - 26,80
* cienie prasowane duo - 22,20

Universe:
* wypiekany róż - 24,10
* wypiekany puder - 27,80
* wypiekane cienie - 17,70 i 20,40
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2009-03-10 o 13:56
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 14:48   #1856
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Flamenco już jest i Universe też

Flamenco:
* puder w pędzlu - 33,30
* puder prasowany - 26,80
* cienie prasowane duo - 22,20

Universe:
* wypiekany róż - 24,10
* wypiekany puder - 27,80
* wypiekane cienie - 17,70 i 20,40
No nie jest tak tragicznie, choć i tanio też tego bym nie nazwała Zła jestem za cenę pudru w pędzlu, bo jest na tyle drogi, że będę musiała poczekać na opinie Pierwszej Odważnej Jokomaniaczki Być może uda się porównać do tej starej wersji Winter Glamour. Poza tym trudno mi się zdecydować na odcień.
I dlaczego cienie duo Flamenco są tak drogie Będę musiała ograniczyć się do jednego rzutu w ramach wiosennego szaleństwa. Jak znam siebie to postawię na bezpieczne brązy (bo je lubię najbardziej), a jak się sprawdzą to sięgnę po róż zmieszany z szarym. No chyba że okażą się mało udane, wówczas nie sięgnę.
Podsumowując - jestem zła, bo gdyby było ciut taniej skusiłabym się na więcej, a tak to znowu gimnastyka i przekonywanie rozumu, że szaleństwa są zasadne i można je wyjaśnić dobrym i logicznym argumentem.
No dziewczyny - któraś może już pomacała na żywca te nowości, któraś może już wkrótce będzie dokonywała zakupów i będzie mogła skusić i opisać i obfotografować Ukrycior Kochana - Ty masz duży kuferek Wesprzyj nas wiedzą, zamów jeden drobiazg, Tobie dostarczą błyskiem, i przy okazji tej okazji poproś o testery pozostałych Ano i jeszcze ten puder w kamieniu - bardzo bym chciała wiedzieć czy będzie równie udany co czekoladka, bo jeśli tak, to może bym się skusiła
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 17:10   #1857
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
W kwietniu chyba będą kolejne zakupy
Masz to jak w banku

Ja wybrałam kulki nr 04 z Pierre Rene, taki róż z beżem, jeszcze nie używałam, ale postaram się opisać wrażenia. Na Inermisie nowa kolekcja Joko
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:41   #1858
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Hej dziewczęta

Otworzyłam własnie przesyłkę z Inermisu Mam jedno pytanie. Wśród próbek m.in. Glitter nr 104 Galaxy Vipera juz któryś raz z rzędu. Używa któraś tego wynalazku?
Czy takie rzeczy to tylko w Sylwestra?
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 12:32   #1859
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Spróbuję coś powklejać
Od razu uprzedzam, że moja komórka mistrzowskich zdjęć nie robi, a kolory nie są tu najwierniej oddane, ale tak pi razy oko
Pierwsza fotka to szminka J70, na kolejnych jest porównanie z J66. J66 zaczynam nawet lubić, ale tylko w duecie z błyszczykiem, bo nie lubię matu. Na koniec kuleczki PR, zdjęcia w różnym świetle. Podoba mi się, że można stopniować efekt- nadają się zarówno do makijażu o 6 rano (np. dziś ), jak bardziej wieczorowego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joko70.jpg (10,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01155.jpg (9,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01157.jpg (12,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01148.jpg (16,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01158.jpg (15,1 KB, 47 załadowań)
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 12:36   #1860
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Udało się Idę farbować włosy ze spokojem w sercu
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.