produkty Lush - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 22:59   #361
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja bym się na swojej opinii w tej kwestii całkowicie nie opierała niech się jeszcze inne użytkowniczki tego mydełka wypowiedzą...

Poczekam jeszcze na opinie Marii ale jestem sklonna zaryzykowac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 12:13   #362
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: produkty Lush

uff..przebrnełam przez cały wątek

ale kusicie dziewczyny, kusicie!
juz szykuję się do pierwszego zamówienia
i znowu pójdę z torbami!!!
w sumie dobrze, że terminy ważności nie sa długie, bo tak to pewnie od razu wykupiłabym pół sklepu...

Czy któraś z Was jest może chętna na pół:
- Mydło Sexy peel
- Ultimate Shine
- odżywkiaw kostce Jungle
- Godiva
- Nubar
- Fresh Farmacy

Olencja ma otwarte wspólne zamówienie i jeszcze dziś chcę do niego dołączyć

jak myślicie wymienionych przez ze mnie produktów (plus American Craem, lip balm Whip Stick, Herbalismem, Tea tree water) można używać w ciąży?
wolę dopytać u specjalistek
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 13:51   #363
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
uff..przebrnełam przez cały wątek

ale kusicie dziewczyny, kusicie!
juz szykuję się do pierwszego zamówienia
i znowu pójdę z torbami!!!
w sumie dobrze, że terminy ważności nie sa długie, bo tak to pewnie od razu wykupiłabym pół sklepu...

Czy któraś z Was jest może chętna na pół:
- Mydło Sexy peel
- Ultimate Shine
- odżywkiaw kostce Jungle
- Godiva
- Nubar
- Fresh Farmacy

Olencja ma otwarte wspólne zamówienie i jeszcze dziś chcę do niego dołączyć

jak myślicie wymienionych przez ze mnie produktów (plus American Craem, lip balm Whip Stick, Herbalismem, Tea tree water) można używać w ciąży?
wolę dopytać u specjalistek
spadłaś mi z nieba chętnie wezmę z Tobą na pól Fresh Farmacy
a co do używania w ciąży to wydaje mi się, że można przecież to w większości naturalne składniki ale może ktoś się jeszcze wypowie
__________________
.hate it or love it



Edytowane przez sauer
Czas edycji: 2010-08-17 o 13:52
sauer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:24   #364
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Bede dociekliwa papierosami czyli tytoniem?czy dymem z papierosa?
bardzo mnie to nurtuje bo mam w planach zakup
Nie jest to dym papierosowy, tytoń też nie, po prostu papierosy, owszem orzech jest, ale na pewno nie słodki, raczej taki posolony, słonawy zapach, ale i tak zapach ten najlepiej definiuje jedno słowo "papieros", zresztą w recenzjach tego mydła, też ktoś wspomina o papierosach:

http://www.lush.co.uk/products/bath/...-soap_807.html

chyba 5 lub 6 recenzja. Mnie się nie podoba i nie kupię tego mydełka więcej, lubię słodkie zapachy, ten taki nie jest, niemniej jednak w recenzjach zapach jest różnie opisywany, również jako słodki.

Hexxano, może weźmiesz pół?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:36   #365
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: produkty Lush

SZUKAM CHĘTNEJ NA POŁÓWKĘ HERBALISM
http://www.lush.co.uk/products/skinc...com_virtuemart
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 14:45   #366
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: produkty Lush

Witam

Niedługo wybieram się do Barcelony i zajrzę do lusha na pewno, w związku z tym mam prośbę...
ponieważ tam są inne nazwy niektórych produktów w tym mask of magnaminty które chciałabym kupić [] czy pomożecie mi po składach dopasować które to magnaminty?
http://www.lush.es/ w cuidado de la piel

Dziękuję

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Spadło na mnie olśnienie
znalazłam pod nazwą the mask... i tylko 6 zł drożej niż w Anglii, czyli taniej niż zamówienie wspólne
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-08-17 o 14:47
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 20:05   #367
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: produkty Lush

Hola ola mój ulubiony i niezawodny jak na razie zmywak to glinka rhassoul. Jestem leniwa a do szybkiego demakijażu jest idealna - zmywa wszystko łącznie z cieniami na bazie. aha, używam minerałów, nie testowałam na klasycznej kolorówce typu trwały podkład ale skoro dała radę bazie... I nie wysusza ani nie ściąga mi skóry po myciu, z czym zawsze miałam problem po drogeryjnych produktach.
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 09:15   #368
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
SZUKAM CHĘTNEJ NA POŁÓWKĘ HERBALISM
http://www.lush.co.uk/products/skinc...com_virtuemart
jeśli chcesz moge Ci oddać swój herbalisim nie używam, kupiony z miesiąc temu

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Hola ola mój ulubiony i niezawodny jak na razie zmywak to glinka rhassoul. Jestem leniwa a do szybkiego demakijażu jest idealna - zmywa wszystko łącznie z cieniami na bazie. aha, używam minerałów, nie testowałam na klasycznej kolorówce typu trwały podkład ale skoro dała radę bazie... I nie wysusza ani nie ściąga mi skóry po myciu, z czym zawsze miałam problem po drogeryjnych produktach.
a gdzie kupjesz? bo po opisie brzmi bdb, wprawdzie ja używam tradycyjnej kolorówki ale skoro bazę zmywa to powinien dac radę pudrom bo oczy zmywam micelem, mam wrazliwe nosze soczewki...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 13:35   #369
sauer
Wtajemniczenie
 
Avatar sauer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 042
GG do sauer
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
jeśli chcesz moge Ci oddać swój herbalisim nie używam, kupiony z miesiąc temu



a gdzie kupjesz? bo po opisie brzmi bdb, wprawdzie ja używam tradycyjnej kolorówki ale skoro bazę zmywa to powinien dac radę pudrom bo oczy zmywam micelem, mam wrazliwe nosze soczewki...
nie można tu sprzedawać ;p chyba, że masz wątek na wymiane? a całego nie chcę, bo chciałam tak go wypróbować
__________________
.hate it or love it


sauer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 13:43   #370
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez sauer Pokaż wiadomość
nie można tu sprzedawać ;p chyba, że masz wątek na wymiane? a całego nie chcę, bo chciałam tak go wypróbować
zapraszam na priv
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:32   #371
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: produkty Lush

Chciiałam sie przywitac na tym watku, na razie studiuje go pilnie
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 22:15   #372
Grinti80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Reading, UK
Wiadomości: 4
Dot.: produkty Lush

To i ja troszke popisze, bo zauwazylam ze nikt nie napisal o moich ulubiencach. Z gory przepraszam, jesli moje opisy sa przydlugawe ale sama juz od 1,5 roku jestem wielka fanka skin care Lusha

Vanishing Cream - cudo nie krem! Wpadlam na niego szybciutko po wyprobowaniu 2 czy 3 roznych probek kremow. Podeszlam do niego sceptycznie, bo po opisie wyglada na to, ze stosuje sie go do cery tlustej i tradzikowej, a ja owszem, od czasu do czasu mam wysyp krosteczek, ale cere mam raczej wrazliwa i przesuszona na policzkach. A okazal sie strzalem w dziesiatke. Zamiast przesuszac to znowrmalizowal mi cere. Jest pieknie nawilzona i mineralki trzymaja sie na nim pieknie, wchlania sie w przeciagu kilku minut. Uzywam od 1,5 roku

Skin's Shangi La - to moj ideal nocny, ale poniewaz mam tylko za soba 30 lat zycia, stosuje go dwa razy w tygodniu na noc. A rano budze sie z mieciutka, promienna twarza. Uzywam od zimy zeszlego roku

Eau Roma Water - moj niezawodny tonik. Juz tyle razy czailam sie na zakup innego toniku, ale jednak zawsze to ten ladowal w koszyku z zakupami. Uzywam od 1,5 roku

Angels on Bare Skin - wyprobowalam tylko probke, ale nie polubilismy sie z Aniolkami. Moja skora byla chyba tymi drobinkami podrazniona i zaczela sie zapychac.

Zachecona opiniami Baby Face i Fresh Farmacy mam zamiar wyprobowac je wkrotce. Czy ktos moze probowal zmyc mineralki przy uzyciu Baby Face? Zastanawiam sie czy nie lepiej wyprobowac Ultrabland...

Z masek wyprobowalam Ayesha - bardzo przyjemna, slodko pachnaca, tak jakby miodem, twarz byla mila po uzyciu; i Love Lettuce - mimo ze ma wlasciwosci oczyszczajace, nie jest ona jakos intensywnie oczyszczajaca, jak dla mnie troche taka nijaka. Nie znalazlam jeszcze swojego maskowego hitu, ale jutro wybieram sie po cos oczyszczajacego, wiec moze juz wkrotce...

Honey Trap - cudowny, nawilzajaco-natluszczajacy balsamik godny polecenia, mysle ze na dlugo zagosci w mojej torebce. Uzywam od pol roku

Rub rub rub - srednio inwazyjny peeling jak dla mnie daje on wystarczajace scieranie. Szczegolnie polecam na lekko zmoczona skore, w przeciwnym razie szybko sie rozpuszcza i nie ma takiego efektu. Pachnie cudownie, tak cytrusowo. Wystarcza na wieki! Uzywam od roku.

The Olive Branch - polecono mi go ze wzgledu na moja sucha skore po zimie. Nie zrobil na mnie szalu, choc pachnie cudnie. Pozostawia na skorze delikatna warstewke olejku ale nie do tego stopnia by brudzila ona ubrania, czy recznik, to raczej takie wrazenie czegos miekkiego na skorze. Jednak nie zauwazylam ogolnej poprawy kondycji mojej skory. Zuzylam mala butelke i na tym zakoncze znajomosc z Oliwkami.

Charity Pot - zuzylam tylko mala puszeczke ale nie zachwycil mnie. Zapach dziwaczny, taki slodko mdly i dlugo utrzymujacy sie na skorze. Nie zauwazylam zeby jakos nadzwyczajnie nawilzal moja skore.

Bomby - Melting Marshmallow - jeden z najpiekniejszych zapachow na swiecie, bardzo bardzo fajna rzecz! Mialam cos jeszcze, ale nie moge juz jej znalezc na glownej stronie, wiec pewnie wycofali

I tyle z grubsza co wyprobowalam Bylo jeszcze kilka kremikow na twarz, a i jeden pod oczy, niby Ok ale ja oczekiwalam czegos wiecej
Grinti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 21:22   #373
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: produkty Lush

Hola ola, dawno nie zaglądałam ale już odpowiadam glinkę rhassoul kupuję w sklepie ze zdrową żywnością (mam formy Bio Futuro), ale fajna jest i taniej wychodzi + b. wygodne opakowanie ma taka (uzywałam jej u siostry podczas urlopu).

a co by całkiem ot nie robić to napiszę że testowałam serum Saving Face, które dostałam jako gratis (kawałeczek) i o dziwo naprawdę sympatyczne się okazało. Jakoś opis mnie nie przekonywał ale w zastosowaniu jest jak te kostki do masażu - pachnie cytrynowo, ma super samełkowy poślizg, szybko się wchłania ale pozostawia wyczuwalną warstewkę no i bardzo przyzwoicie nawilża. Jest też całkiem wydajne. Nie spowodowało u mnie zapychania. Stosowałam je samodzielnie bo jakoś nie czułam potrzeby dawania czegoś więcej na twarz i radziło sobie bdb.
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 08:32   #374
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: produkty Lush

Ech, a ja mam mieszane uczucia co do Soak and Float - niestety nie zwalczył łupieżu... Nie odczułam jakiejś gwaltownej poprawy stanu skóry głowy, chyba lepszy efekt dawało stosowanie olejku z drzewka hebacianego albo żel z Naturalnego Piękna. Ale same włosy odczuły zmianę szamponu - stały się mocniejsze i bardziej podatne na układanie, a muszę nadmienić, że normalnie nie dają się żadnemu zabiegowi który ma je utrzymać w określonej formie dłużej niż godzinę. Teraz nawet ośmieliłabym sie zostawić jakieś niesforne pasma na lakierze... I nie opadają natychmiast po wyschnięciu. Tylko wymagają odżywki - inaczej są nie do rozczesania.

Ech, nie mam juz siły na swoją głowę...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 03:17   #375
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

cześć

mój pierwszy raz w lush'owym wątku o lushu słyszałam sporo ale jakoś odpędzałam od siebie straszną (dla portfela) myśl o przetestowaniu ich kosmetyków na sobie... teraz przez wizaż wpadłam w dział zamówień zbiorowych, najpierw buty, potem ELF - może teraz lush?

listę zrobiłam sobie sporą - ale trochę wykreśliłam, bo już niedługo czeka mnie życie studenckie, a poza tym przekonałam się do naszej polskiej ZIAJI

myślę, że najbardziej na dzień dzisiejszy zależałoby mi na:

* szamponie do włosów - mydło Jumping Juniper
mam przetłuszczające się włosy + skłonność do delikatnego łupieżu

* odżywka American cream
bo słyszałam/czytałam, że jest mniam

+ może "oczyszczacz" fresh farmacy
mam mieszaną cerę, ze skłonnością do problemów typu - wągry, zaskórniki, wypryski (ale bez tragedii)

nie wiem... dobrze wymyśliłam?
__________________
instagram: @uttterly

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2010-08-26 o 03:19
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:31   #376
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
cześć

+ może "oczyszczacz" fresh farmacy
mam mieszaną cerę, ze skłonnością do problemów typu - wągry, zaskórniki, wypryski (ale bez tragedii)

nie wiem... dobrze wymyśliłam?
Karton fresh farmancy to idelny oczyszczacz do mieszanej cery - sama taka posiadam. fresha używam od m-ca i powiem szczerze że tak pieknej i gładkiej buźki dawno nie mialam, pięknie wyciszyło niedoskonałości, zredukowało wydzielanie sebum. polecam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:35   #377
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Karton fresh farmancy to idelny oczyszczacz do mieszanej cery - sama taka posiadam. fresha używam od m-ca i powiem szczerze że tak pieknej i gładkiej buźki dawno nie mialam, pięknie wyciszyło niedoskonałości, zredukowało wydzielanie sebum. polecam
u mnie nic nie zrobił, placebo...
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:48   #378
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
u mnie nic nie zrobił, placebo...
moje zmiany (krostki itp) są bardziej hormonalne niż wynikające z kiepskiej pielęgnacji, ale Fresh je łagodzi, no i dla tego wrażenia czystej, "wypolerowanej" buźki (bez tarcia) zagości u mnie już na zawsze. Jest bardzo wydajny, lubię jego zapach, oczyszcza genialnie. Mi to wystarczy.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:12   #379
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
moje zmiany (krostki itp) są bardziej hormonalne niż wynikające z kiepskiej pielęgnacji, ale Fresh je łagodzi, no i dla tego wrażenia czystej, "wypolerowanej" buźki (bez tarcia) zagości u mnie już na zawsze. Jest bardzo wydajny, lubię jego zapach, oczyszcza genialnie. Mi to wystarczy.
zgadzam sie z Tobą w 100% u mnie tak samo.
ale tym nie można się sugerować do końca bo każdy musi na swojej buźce testować
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 10:16   #380
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: produkty Lush

Opinia wstepna.
Mam kilka produktow bodajze od 2 tygodni. Uzylam jak dotad dopiero 2.

Mydlo Honey I washed the kids - pachnie jak prl'owskie irysy, karmelowy, lekko cytrynowy aromat. Na myjce pieni sie dosc konkretnie, tak na gesto, bez myjki prawie wcale. Zapach zostaje na skorze i to dlugo. Niestety po kilku uzyciach zaczela mnie coraz bardziej swedziec skora przy jego uzywaniu, zwlaszcza na lydkach, wrr... jakby mi igly wbijano, wiec uzywam juz teraz tylko co kilka dni. Nawilzenie, pielegnacja zadne, totalne nic w moim przypadku. Kostke przekroilam na pol, trzymam na ociekowej mydelniczce, wiec mi sie nie rozciapuje i nie znika samo z siebie ale widze, ze wydajnosc taka sama jak zwyklego mydla. Wobec powyzszych uwazam zakup za zupelnie zbedny i nie powtorze go, sam zapach nie jest jakos wybitnie rozbrajajacy zeby wydawac kilkanascie zl na kostke, ktora spisuje sie mniej niz przecietnie. Nie podzielam zachwytow.

Szampon w kostce Ultimate Shine - zapach proszku do prania, gdyby nie mocny zapach mojej odzywki zapewne czuc by go bylo na wlosach. Oblednie sie pieni, jestem zaskoczona, wystarczy zrobic dwa kolka na czubku glowy i mamy piany az w nadmiarze. Myje wlosy zawsze dwa razy ale wobec wydajnosci kostki musze przyznac, ze taka polowka starczy spokojnie na miesiac\poltora przy myciu co drugi dzien (wlosy dlugie). Puszka to dobry pomysl na przechowywanie. Na pewno jest to idealny sposob na szampon w podrozy, male i genialne. Szampon czysci wlosy bardzo skutecznie, piszcza po umyciu ich dwa razy Zawsze robie tak, ze po namydleniu glowy klade kostke na recznik papierowy i zanim skoncze wszystkie zabiegi z wlosami szampon jest juz obeschniety i moge go spokojnie schowac do puszki bez obawy, ze mi w wilgoci rozmoknie. Szampon ma jeden minus - potwornie koltuni wlosy, bez odzywki ani rusz, na szcsecie moja JF jest skuteczna pod tym wzgledem i nie wsciekam sie za kazdym razem przy czesaniu, bo inaczej rzucilabym ten wynalazek w pierony. Wlosy wygladaja bardzo dobrze przez dwa dni, nawet mimo tego iz daje wiecej odzywki niz przy szamponach Barwy. Na poczatku mialam watpliwosci i doszukiwalam sie wszelkich roznic przy zastosowaniu innych szamponow ale musze stwierdzic, ze wlosy nie elektryzuja sie i nie pusza po uzyciu tej kostki, a tego tez sie balam, sa sypkie i lekkie. Czy sa bardziej lsniace i gladsze? Czy ja wiem, w tej kwestii i tak zawsze licze na odzywke, wygladaja OK. Glowa nie swedzi, lupiez sie nie pojawil, ani inne niespodzianki tez.
Podsumowujac - dobrze oczyszczajacy szampon w wygodnej, bardzo wydajnej formie, przez co koszt zakupu wydaje sie bardzo przyzwoity (chociaz szamponow Barwy za 3 zl nie pobije ). Uzylam na razie tylko kostki US ale mam jeszcze 3 inne i wszystkie pachna bardzo intensywnie ale raczej tak, hmm... dezynfekujaco Trzymam je zawiniete osobno w woreczki i przechowuje w szafie z ubraniami i pachnie mi nimi caly pokoj, jakbym wyszorowala sciany Wchodzac z zamknietymi oczami do pokoju mozna od razu stwierdzic gdzie sie trafilo Swoja droga, ze polowke mydla trzymam w szafce w drugim koncu pokoju i ona tez niezle daje zza zamknietych drzwiczek, mozna po omacku biegac po pokoju kierujac sie wylacznie zapachami Czy powtorze zakup? Nie wiem

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-08-26 o 10:22
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:17   #381
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: produkty Lush

Kolejny sklep
Znajomy zapytał co ma mi przywieść z Włoch, no to robię mu listę Lush'a, mam nadzieję że sobie chłopak poradzi
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:21   #382
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

Cześć Dziewczyny, czy w Polsce można kupić Lush'a? Jak oprócz Allegro i Ebay można go kupić mieszkajac w PL? Bardzo bym chciała spróbować ich produktów
Pozdrawiam
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:24   #383
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, czy w Polsce można kupić Lush'a? Jak oprócz Allegro i Ebay można go kupić mieszkajac w PL? Bardzo bym chciała spróbować ich produktów
Pozdrawiam
tutaj w zbiorowych zamówieniach
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:29   #384
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Tobą w 100% u mnie tak samo.
ale tym nie można się sugerować do końca bo każdy musi na swojej buźce testować
prawda
jak zresztą widzę po opisie Hexx mi się HIWTK podoba bardzo, i zapach, i konsystencja, nic mnie nie swędzi reakcje skóry to niestety bardzo indywidualna sprawa, nie jesteśmy w stanie przewidzieć, niestety, to co się sprawdzi na jednej z nas wcale nie musi na drugiej
justkax3: albo indywidualnie, ale przy niedużych ilościach w zbiorówce taniej przesyłka.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:29   #385
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: produkty Lush

Olencjaaa, Ty organizujesz zakupy? mogłabyś przedstawić mi zasady (ewentualnie podać link)?
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 18:17   #386
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: produkty Lush

Hej dziewczyny ja też, pierwszy raz na Lushowy wątek zaglądam Z racji, że się przeniosłam na Wyspy (co znacznie ułatwia wysyłkę produktów ) chciałam coś zamówić, szczególnie dla mojej przetłuszczającej się ostatnimi czasy skóry i nieoczekiwanych "niespodzianek" na policzkach (nie mam pojęcia co je tam zapycha)..

Powoli nastawiam się na :
* Dark Angels lub Herbalism - nie wiem który dla mnie będzie odpowiedniejszy Zapachem H. się nie przejmuję .. Miałyście porównanie obu? Który bardziej hamuje wydzielanie sebum?

* Mask of Magnaminty - klasyka, którego uważam że warto mieć

Później zapewne będę testować mydła w kostce i odżywki , jednak na razie chcę skończyć zapas Kadusa Immunal (szampon) i Biosilka (odżywka). Chociaż kto wie... może i od nich zrobię sobie przerwę

Tak czy siak, witam się z lushomaniaczkami

..aach! Jeszcze jedno pytanie- czy orientujecie się jak wygląda z zewnątrz zapakowana przesyłka od Lusha? czy to takie żółte opakowanie? Chwilowo nie mam stałego adresu zamieszkania (mam zamiar wkrótce się przenosić, ale nie zdecydowałam się jeszcze gdzie) i jak na razie wszelkie potrzebne listy kierowałam na adres mojej pracy. Ale jakoś nie mam ochoty, żeby ktoś widział tam przesyłkę z Lusha Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi..
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-08-26 o 18:20
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 18:20   #387
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: produkty Lush

Ja już zdążyłam przetestować szamponik Rehab, odżywki Cocolaulin i American Cream, mydełka Miranda i Sexy Peel oraz peeling do ust Mint Julips
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 19:26   #388
agas39
Zadomowienie
 
Avatar agas39
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 305
Dot.: produkty Lush

Witajcie,
byłabym chętna na zakup produktów z Lush'a, która z Was na chwilę obecną robi zamówienie, może ktoś planuję ją robić?

Chciałabym kupić szampony w kostce.
agas39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:44   #389
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja też, pierwszy raz na Lushowy wątek zaglądam Z racji, że się przeniosłam na Wyspy (co znacznie ułatwia wysyłkę produktów ) chciałam coś zamówić, szczególnie dla mojej przetłuszczającej się ostatnimi czasy skóry i nieoczekiwanych "niespodzianek" na policzkach (nie mam pojęcia co je tam zapycha)..

Powoli nastawiam się na :
* Dark Angels lub Herbalism - nie wiem który dla mnie będzie odpowiedniejszy Zapachem H. się nie przejmuję .. Miałyście porównanie obu? Który bardziej hamuje wydzielanie sebum?

* Mask of Magnaminty - klasyka, którego uważam że warto mieć

Później zapewne będę testować mydła w kostce i odżywki , jednak na razie chcę skończyć zapas Kadusa Immunal (szampon) i Biosilka (odżywka). Chociaż kto wie... może i od nich zrobię sobie przerwę

Tak czy siak, witam się z lushomaniaczkami

..aach! Jeszcze jedno pytanie- czy orientujecie się jak wygląda z zewnątrz zapakowana przesyłka od Lusha? czy to takie żółte opakowanie? Chwilowo nie mam stałego adresu zamieszkania (mam zamiar wkrótce się przenosić, ale nie zdecydowałam się jeszcze gdzie) i jak na razie wszelkie potrzebne listy kierowałam na adres mojej pracy. Ale jakoś nie mam ochoty, żeby ktoś widział tam przesyłkę z Lusha Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi..
Szary karton z papierową taśmą lusha i rysunkami lusha więc raczej nie da się ukryć . Jak poszłam odebrać swoją paczkę na poczcie to z daleka widziałam gdzie leży

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Ja już zdążyłam przetestować szamponik Rehab, odżywki Cocolaulin i American Cream, mydełka Miranda i Sexy Peel oraz peeling do ust Mint Julips
Napiszesz coś więcej? Jak się sprawują (i jak pachną )?
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:39   #390
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Szary karton z papierową taśmą lusha i rysunkami lusha więc raczej nie da się ukryć . Jak poszłam odebrać swoją paczkę na poczcie to z daleka widziałam gdzie leży
Oho Dzięki za informację w takim razie po prostu się przejadę do ich najbliższego sklepu i kupię co trzeba na miejscu..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.