Essence cz. VII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-02, 19:15   #421
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ło Matko! Nadaję Ci tytuł "MEGA ESSECE'MANIACZKI"
heh ale mnie zaszczyt w mój tłustawy zadek kopnął Dziękuję, tytuł przecudny

Cytat:
Napisane przez Lavenda_ Pokaż wiadomość
Czuprynka bardzo ładna kolekcja

Swoją drogą, czy te długie pędzelki ( do eyelinera?) były z limitowanki ? U nas takich nie było <foch>
Dziękuję
tak, z limitki metallics

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
wow
ładny zbiór ale widzę że jakbyś go oszczędzała tzn w używaniu
Dziękuję. Wiesz, codziennie się maluję więc i codziennie używam, z tym, że wiadomo, że np. paseczków z sun clubu używam namiętnie latem, a teraz na topie jest rozświetlacz z moonlighta, który już sięgnął dna (ale ostatnio uległ wypadkowi i się pokruszył, stąd może wrażenie że nie jest używany bo nie widać dna). Ale jedno co muszę przyznać tym kosmetykom, to to że są diabelnie wydajne (no może poza moonlightem). Poza ty, wiem, mam tego trochę i automatycznie przekłada się to na wydajność, bo nie używam wszystkiego na raz.
p.s. ostatnio jestem zachwycona wprost różem w kremie go snow- daje takie dziewczęce, lekko zaróżowione od mrozu policzki

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Wiesz, to zazdrości było
hehe spoko, ja też się ślinię, jak tu dziewczyny wrzucają swoje skarby
ale przyznam, że mnie też chwilę zabrało skompletowanie mojej kolekcji.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:15   #422
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, postanowiłam się oczyścić wewnętrznie i wyspowiadać przed Wami z mojego essencowego stanu posiadania, który jest zatrważający. Powinnam wylądować na oddziale zamkniętym

1. kredki, linery, tusze
2, 8. cienie
3. szminki
4. róże
5. rozświetlacze, brązer
6. rozświetlaczo- brązerów ciąg dalszy
7. pędzle
Nie jest aż tak źle ... a jeśli jest to mnie na ten sam oddział proszę zamknąć

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
chyba pora zaprzestać kupować niektóe rzeczy na zapas
Trochę mnie pocieszyłaś, bo mi nie zdarzyło się chyba jeszcze kupić niczego na zapas Zbyt lubię próbować nowe rzeczy, żeby skazywać się na zbyt długie używanie 1 rzeczy chyba
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:21   #423
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość


Ja podwójnie nie kupuję, ale jak docieram do połowy to się blokada włącza... Tak mam chociażby z opikowym Tickle My France-y, dotarłam do połowy i tylko teraz już podziwiam, podobnie jak mój ukochany inglotowy beżyk - denko się pokazało, więc leży. To chyba jakaś choroba jest
Powiem Ci że jak u mnie do pracy przychodziły Panie z np. cieniem zużytym zupełnie, różem, podkładem i kupowały kolejny taki sam to je podziwiałam. 1. za to że w ogóle zużyły, 2. że kupują to samo. Wtedy automatycznie kupowałam to samo dla siebie bo wiedziałam że to pewnie musi być coś dobrego, bo wiem że mi się wszystko nudzi po zużyciu.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:21   #424
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Nie jest aż tak źle ... a jeśli jest to mnie na ten sam oddział proszę zamknąć
hehe to ja proponuję stworzenie takiego ogólnopolskiego, gdzie wszystkie dotknięte manią mogłyby wprowadzić się ze swoimi zbiorami i powymieniać doświadczeniami, plotami i ploteczkami na nasz ulubiony temat a potem... ogromne zakupy w essencowym raju, po daniu dyla z oddziału of course

Em, no to mnie lekko uspokoiłaś, mogę nadal prowadzić moje małe haniebne wycieczki do natur, tudzież douglasów

p.s. ło matko! zapomniałam zupełnie o tym, że mam jeszcze podkład stay all day! ale jaja, już nie wiem jakich produktów jestem właścicielką

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2010-12-02 o 19:26
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:37   #425
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, postanowiłam się oczyścić wewnętrznie i wyspowiadać przed Wami z mojego essencowego stanu posiadania, który jest zatrważający. Powinnam wylądować na oddziale zamkniętym

1. kredki, linery, tusze
2, 8. cienie
3. szminki
4. róże
5. rozświetlacze, brązer
6. rozświetlaczo- brązerów ciąg dalszy
7. pędzle
Kolekcja super. Kilka rzeczy też posiadam. Najbardziej zazdroszczę różu CaH i pędzleków z Metallics.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:42   #426
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Mejaczku jaki to róż? Jest gdzieś jakieś zdjęcie? Był w stałej ofercie? Czy chodzi o limitkę jakąś?
Wiesz co szczerze to nie wiem dokładnie z czego to było, ale bardzo podobne do CaC. Już nawet wieczka nie pamiętam.
Wydaje mi się, ze jakaś stara stała oferta


---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja mam identycznie jak WY :P
Przez to część kosmetyków leży nieużywana, bo mi ich żal używać w dodatku jak się przeterminują, to nie wyrzucam (z Bourjois zwłaszcza) tylko kolekcjonuję. Jestem nienormalna a większość z rozświetlaczy z limitowanek kupowałam po dwie sztuki i dopiero jak miałam drugą to spokojnie mogłam używać
A to mi tez ciężko wyrzucić przeterminowane. Bo jak to, jeszcze jest

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, postanowiłam się oczyścić wewnętrznie i wyspowiadać przed Wami z mojego essencowego stanu posiadania, który jest zatrważający. Powinnam wylądować na oddziale zamkniętym

1. kredki, linery, tusze
2, 8. cienie
3. szminki
4. róże
5. rozświetlacze, brązer
6. rozświetlaczo- brązerów ciąg dalszy
7. pędzle

Nie narzekam na swój zbiór, który ostatnio mocno sie powiększył, ale twój jest imponujący.
Też chce na ten oddział


---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja Cię przygarnę Jak połączymy nasze zbiory kosmetyczne to zostaniemy makijażową potęgą
Juz zaczynam sie pakować. Jedna bluzka, druga bluzka, spodnie. oooo i zaczynamy kosmetyki. Chyba po prostu zabiore swoje szuflado-kuferki
Nie wiem czy twój TŻ wytrzyma dwie maniakalne Kasie pod dachem.
Potęgę na maxa


---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja też nie używam, bo np nie chce żeby się wzorek starł - rozświetlacz z moonlight.


Co do podobnych odcieni to koleżanki mi często mówią, że mam już takie. A tak naprawdę jest podobne - nie takie same...
Ufff, myślałam że tylko mnie nie rozumieją

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mam to samo, a jak szkoda wyrzucić to nie masz pojęcia



Ja!



Jakbym czytała o sobie, naprawde myślałam że to tylko ja tak mam. O mój boże.



Dołączam się!

Ale wiecie jakiego mam kochanego TŻ? On wie o tym jak ja wszystko kocham, jak kocham Essence, i piszę mu dzisiaj że chyba jestem nienormalna bo mam tego za dużo, a on że spokojnie, przecież to Ci sprawia przyjemność. Normalnie myślałam że on mnie zmotywuje do mniejszych zakupów ale niee! Do tego piszę mu że teraz poluję na ten puder -> http://www.pinkmelon.de/wp-content/u...der_opened.jpg ( nowa limitowanka Catrice, oby dotarła do Polski). A on że spokojnie, jak nie to Ci kupię i wyślę. (Mieszka w Niemczech.) Normalnie nie mogę, idealny TŻ dla Essencomaniaczki
Kochana, może jakieś mieszkanie razem. Ja ty i sexi. To dopiero by była potęga Nie bójcie sie, Waszych TŻ-tów też weźmiemy. Ja na razie bez to się nie martwię
Tez bym chciała takiego TŻ-ta. Masz rację jest idealny dla essensomaniaczki Może się podzielisz? Tylko kosmetykami rzecz jasna.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:47   #427
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Em, wstawiaj tu swój zbiorek D Ja też mam duuuużo, ale obecnie nie mam dostępu do aparatu
Dobra, wrzucę w niedzielę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 19:52   #428
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ale wiecie jakiego mam kochanego TŻ? On wie o tym jak ja wszystko kocham, jak kocham Essence, i piszę mu dzisiaj że chyba jestem nienormalna bo mam tego za dużo, a on że spokojnie, przecież to Ci sprawia przyjemność. Normalnie myślałam że on mnie zmotywuje do mniejszych zakupów ale niee! Do tego piszę mu że teraz poluję na ten puder -> http://www.pinkmelon.de/wp-content/u...der_opened.jpg ( nowa limitowanka Catrice, oby dotarła do Polski). A on że spokojnie, jak nie to Ci kupię i wyślę. (Mieszka w Niemczech.) Normalnie nie mogę, idealny TŻ dla Essencomaniaczki
Jesteś złą kobietą - teraz ja też go chcę Jakby mi było mało tego co mam i tego co mam zaplanowane kupić

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
heh ale mnie zaszczyt w mój tłustawy zadek kopnął Dziękuję, tytuł przecudny

Dziękuję. Wiesz, codziennie się maluję więc i codziennie używam, z tym, że wiadomo, że np. paseczków z sun clubu używam namiętnie latem, a teraz na topie jest rozświetlacz z moonlighta, który już sięgnął dna (ale ostatnio uległ wypadkowi i się pokruszył, stąd może wrażenie że nie jest używany bo nie widać dna). Ale jedno co muszę przyznać tym kosmetykom, to to że są diabelnie wydajne (no może poza moonlightem). Poza ty, wiem, mam tego trochę i automatycznie przekłada się to na wydajność, bo nie używam wszystkiego na raz.
p.s. ostatnio jestem zachwycona wprost różem w kremie go snow- daje takie dziewczęce, lekko zaróżowione od mrozu policzki
Ależ proszę
Ja za to teraz mam fazę na paseczki z CaC. Moonlighta używałam latem i jesienią. Dziwaczka ze mnie Zupełnie się nie stosuję do ogólnie przyjętych zasad


Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Trochę mnie pocieszyłaś, bo mi nie zdarzyło się chyba jeszcze kupić niczego na zapas Zbyt lubię próbować nowe rzeczy, żeby skazywać się na zbyt długie używanie 1 rzeczy chyba
Mi też się tak nie zdarzyło nie licząc tych 3Moonlightów które mam (kupiłam tylko 1 a 2 zdobyłam na wymiankach więc się nie liczy)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Powiem Ci że jak u mnie do pracy przychodziły Panie z np. cieniem zużytym zupełnie, różem, podkładem i kupowały kolejny taki sam to je podziwiałam. 1. za to że w ogóle zużyły, 2. że kupują to samo. Wtedy automatycznie kupowałam to samo dla siebie bo wiedziałam że to pewnie musi być coś dobrego, bo wiem że mi się wszystko nudzi po zużyciu.
Toż to szok Ja tak nie potrafię robić. Tylko pielęgnację potrafię kupić kilka razy pod rząd taką samą. Kolorówki nigdy!

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
hehe to ja proponuję stworzenie takiego ogólnopolskiego, gdzie wszystkie dotknięte manią mogłyby wprowadzić się ze swoimi zbiorami i powymieniać doświadczeniami, plotami i ploteczkami na nasz ulubiony temat a potem... ogromne zakupy w essencowym raju, po daniu dyla z oddziału of course
W V albo w VI części już snułyśmy takie plany. Zabrnęłyśmy nawet daleko. Za miejsce docelowe został wybrany Kraków

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Juz zaczynam sie pakować. Jedna bluzka, druga bluzka, spodnie. oooo i zaczynamy kosmetyki. Chyba po prostu zabiore swoje szuflado-kuferki
Nie wiem czy twój TŻ wytrzyma dwie maniakalne Kasie pod dachem.
Potęgę na maxa


Kochana, może jakieś mieszkanie razem. Ja ty i sexi. To dopiero by była potęga Nie bójcie sie, Waszych TŻ-tów też weźmiemy. Ja na razie bez to się nie martwię
Tez bym chciała takiego TŻ-ta. Masz rację jest idealny dla essensomaniaczki Może się podzielisz? Tylko kosmetykami rzecz jasna.

Spoko. Dom duży a na dodatek 2wolne strychy na nasze zbiory kosmetyczne więc możecie zabierać absolutnie wszystko. Meble oczywiście też się przydadzą
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 19:58   #429
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość

Trochę mnie pocieszyłaś, bo mi nie zdarzyło się chyba jeszcze kupić niczego na zapas Zbyt lubię próbować nowe rzeczy, żeby skazywać się na zbyt długie używanie 1 rzeczy chyba
no ja mam tylko kilka tych rzeczy, które mnie zachwyciły.. ale też lubię zmiany no ale wiedziałam, że te rzeczy są/ będą trudno dostępne, więc nie chciałam skazywać się na poszukiwanie odpowiednika ( no i prasowańca edm mam w zapasie.. ale to już chyba wszystkie grzechy)
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:01   #430
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VII

Nie wiem czy czytałyście https://wizaz.pl/forum/newreply.php?...ply&p=23537561
Nie wiem czy dobrze to wstawiłam

Edytowane przez lorek1
Czas edycji: 2010-12-02 o 20:15
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:18   #431
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Kochana, może jakieś mieszkanie razem. Ja ty i sexi. To dopiero by była potęga Nie bójcie sie, Waszych TŻ-tów też weźmiemy. Ja na razie bez to się nie martwię
Tez bym chciała takiego TŻ-ta. Masz rację jest idealny dla essensomaniaczki Może się podzielisz? Tylko kosmetykami rzecz jasna.
Okey, no to ja się już też pakuję Tylko TŻ nie biorę, bo on będzie przecież naszym źródłem kosmetyków z Essence
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 20:21   #432
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VII

Tutaj https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=133
Dziewczyny może podawajcie dalej na wątkach, w których się udzielacie.
Smutne, tyle zdjęć poszło się... eh.
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:28   #433
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
W V albo w VI części już snułyśmy takie plany. Zabrnęłyśmy nawet daleko. Za miejsce docelowe został wybrany Kraków
hehe a wiesz, że K-ów też mi w pierwszej kolejności przyszedł na myśl, te Wasze Kefirki ( jak pisała tu któraś wizażanka) i inne Flirty, które mnie tak deprymują bo ja w tym samym czasie, kiedy Wy jesteście już limitkowo zaspokojone, obgryzam pazury z nerwów i zazdrości, że u mnie jeszcze tych cudów nie ma (np. moje oko nie oglądał jeszcze pasiastego różu z nowości, bo jakimś trafem nie dotarł jeszcze do natur, nie mówiąc o brązerach czy rozświetlaczach, które dopadłam 2 miesiące po tym jak Wy już pewnie zużywałyście resztki
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:28   #434
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Essence cz. VII

Hmm... Natknęłam się dziś na pędzelek z Metallics w Douglasie - ucieszyłam się, kupiłam. Przed chwilą chciałam otworzyć, tzn. zdjąć plastikową osłonkę na włosie. I - metalowa skuwka odpadła mi od rączki pędzelka Co to ma być w ogóle? Teraz go kleję kropelką... Wrrrr, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, ale jestem wściekła... Na swoje pocieszenie mogę dodać tylko, że dziś w naturze, przy kasie, był koszyczek z produktami za 1,99 ^^ Kupiłam tam cień 08 Summer of love z wycofanej serii, no i błyszczyk XXXl shine - 13 Rock on, jeszcze lakier Multi Dimension - czerwony, nie podam koloru,bo już siedzi w lodówce Ale i tak jestem wściekła na ten pędzelek... Miałam kupić też lakier z Metallicsa - steel me, ale nie wiedziałam w sumie czy długo się trzyma na pazurkach. Możecie mi napisać? Jeśli to już było, to przepraszam, nie doczytałam. Proszę o info
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:32   #435
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dobra, wrzucę w niedzielę.
Czekam już na niedzielę
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:35   #436
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, postanowiłam się oczyścić wewnętrznie i wyspowiadać przed Wami z mojego essencowego stanu posiadania, który jest zatrważający. Powinnam wylądować na oddziale zamkniętym

1. kredki, linery, tusze
2, 8. cienie
3. szminki
4. róże
5. rozświetlacze, brązer
6. rozświetlaczo- brązerów ciąg dalszy
7. pędzle

ale piękna kolekcja, a paletek z Metallicsów tak zazdroszczę..
jest szansa, że gdzieś jeszcze da radę to kupić? szukam i szukam i NIC
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 20:38   #437
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Tutaj https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=133
Dziewczyny może podawajcie dalej na wątkach, w których się udzielacie.
Smutne, tyle zdjęć poszło się... eh.
Przecież to jest ... masakra Niektórych zdjęć to ja nawet już nie mam
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:10   #438
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Okey, no to ja się już też pakuję Tylko TŻ nie biorę, bo on będzie przecież naszym źródłem kosmetyków z Essence
TŻ jako dostawca. Ty to się potrafisz ustawić, a że mi może też coś z tego skapnać to tym lepiej. Wiem, wiem, jestem złą kobietą

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Jesteś złą kobietą - teraz ja też go chcę Jakby mi było mało tego co mam i tego co mam zaplanowane kupić



Ależ proszę
Ja za to teraz mam fazę na paseczki z CaC. Moonlighta używałam latem i jesienią. Dziwaczka ze mnie Zupełnie się nie stosuję do ogólnie przyjętych zasad

Ja też go chce, a u nas nie ma tej marki Chyba będę prosiła o zakup jakaś dobra duszę , jak już wejdzie do nas Chyba, ze do tego czasu będę mieszkać u Sexi to sama kupię.
Ja tez jestem inna, teraz np. używam pasiaka z Sun Club, a co tam. Podoba mi się i już



Mi też się tak nie zdarzyło nie licząc tych 3Moonlightów które mam (kupiłam tylko 1 a 2 zdobyłam na wymiankach więc się nie liczy)



Toż to szok Ja tak nie potrafię robić. Tylko pielęgnację potrafię kupić kilka razy pod rząd taką samą. Kolorówki nigdy!



W V albo w VI części już snułyśmy takie plany. Zabrnęłyśmy nawet daleko. Za miejsce docelowe został wybrany Kraków

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------



Spoko. Dom duży a na dodatek 2wolne strychy na nasze zbiory kosmetyczne więc możecie zabierać absolutnie wszystko. Meble oczywiście też się przydadzą

Rozmontowuje meble Poszłam do ojca i mówie do niego: Tato, szykuj sie. Wieziesz mnie i rzeczy w okolice Krakowa. Nie powiem jak się na mnie spojrzał, bo nawet pies zrobił baaaardzo dziwną minę
A potem mój ojciec : Tatusia zostawiasz? Jak możesz zał kobieto.
Skubaniec, zawsze korzysta z tatusiowej karty.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:13   #439
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
TŻ jako dostawca. Ty to się potrafisz ustawić, a że mi może też coś z tego skapnać to tym lepiej. Wiem, wiem, jestem złą kobietą

Rozmontowuje meble Poszłam do ojca i mówie do niego: Tato, szykuj sie. Wieziesz mnie i rzeczy w okolice Krakowa. Nie powiem jak się na mnie spojrzał, bo nawet pies zrobił baaaardzo dziwną minę
A potem mój ojciec : Tatusia zostawiasz? Jak możesz zał kobieto.
Skubaniec, zawsze korzysta z tatusiowej karty.
Ja też bym się podpięła pod te dostawy.
Cwaniak. A psa nie zaczęłaś pakować?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-02, 21:14   #440
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
ale piękna kolekcja, a paletek z Metallicsów tak zazdroszczę..
jest szansa, że gdzieś jeszcze da radę to kupić? szukam i szukam i NIC

Wiesz co, nic nie obiecuję, tak, że się nie nastawiaj, ale w sobotę a jak nie to w poniedziałek podejdę do mojego douglasa i sprawdzę stan. Jak będzie to Ci wezmę, tylko napisz jakie chcesz kolory
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:25   #441
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VII

Bylam dzis w 2 wroclawskich rossmanach i nic nie wskazuje na to ze wkrotce zawita tam essence
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:28   #442
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

się zapędziłyście laseczki - wspólne mieszkanie.. ciekawe może mnie też przygarniecie?

z tymi zdjęciami to makabra jakaś nie wstawiałam ich dużo, ale wiadomo, coś się zawsze szukało i często na forum można było foty znaleźć... złośliwość rzeczy martwych

ostatnio jakoś mniej Essence używam... hmmm... chyba tylko bronzer i rozświetlacz i sometimes liner DW który ubóstwiam i już mnie rączka od pędzelka nie bolY przymierzam się do kupienia zestawu do brwi, ale najpierw sprawie sobie pędzla dobrego
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:31   #443
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
TŻ jako dostawca. Ty to się potrafisz ustawić, a że mi może też coś z tego skapnać to tym lepiej. Wiem, wiem, jestem złą kobietą
Wiesz, ja już mu mówiłam żeby w Polsce sklep otworzył z wszystkimi limitowankami Essence, to powiedział że się nad tym zastanowi (A tato Daniela jest Amerykaninem (ale skomplikowane to ) i mieszka obok sklepu gdzie wszystko z MAC jest o jakieś 30% tańsze niż na ich stronie, tym samym cienie 10$, linery żelowe 9$, pudry 12,50$. Żyć nie umierać )
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2010-12-02 o 21:34
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:38   #444
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Bylam dzis w 2 wroclawskich rossmanach i nic nie wskazuje na to ze wkrotce zawita tam essence
ja byłam w Pasażu i na Szewskiej i też nic...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:41   #445
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Wiesz, ja już mu mówiłam żeby w Polsce sklep otworzył z wszystkimi limitowankami Essence, to powiedział że się nad tym zastanowi (A tato Daniela jest Amerykaninem (ale skomplikowane to ) i mieszka obok sklepu gdzie wszystko z MAC jest o jakieś 30% tańsze niż na ich stronie, tym samym cienie 10$, linery żelowe 9$, pudry 12,50$. Żyć nie umierać )
Ty to sie jednak potrafisz ustawić
Taki sklep to by było coś. Najlepiej gdzieś niedaleko Sexi jak już się tam wprowadzimy


---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
się zapędziłyście laseczki - wspólne mieszkanie.. ciekawe może mnie też przygarniecie?

z tymi zdjęciami to makabra jakaś nie wstawiałam ich dużo, ale wiadomo, coś się zawsze szukało i często na forum można było foty znaleźć... złośliwość rzeczy martwych

ostatnio jakoś mniej Essence używam... hmmm... chyba tylko bronzer i rozświetlacz i sometimes liner DW który ubóstwiam i już mnie rączka od pędzelka nie bolY przymierzam się do kupienia zestawu do brwi, ale najpierw sprawie sobie pędzla dobrego
Widzę, że nasza rodzinka sie powiększa
Ja teraz pawie tylko Essence, tylko puder, podkład i tusz z innej firmy


---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Ja też bym się podpięła pod te dostawy.
Cwaniak. A psa nie zaczęłaś pakować?
Nie wiem czy mi ojciec pozwoli go zabrać. Tak to nie chciał, a teraz nie chce go puścić. Kiedyś mi powiedział : jak się będziesz wyprowadzać to ok, twój wybór. Pies nie ma potrzeby zmienia miejsce zamieszkania. Zostanie z panem i będziemy się tulić
To chyba będzie jak przy rozwiedzionych rodzicach. Jakiś czas tu i jakiś czas tam
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:46   #446
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ty to sie jednak potrafisz ustawić
Taki sklep to by było coś. Najlepiej gdzieś niedaleko Sexi jak już się tam wprowadzimy

Proponuję w Krakowie, moje ukochane miasto I mamy te Kefirki, Firlity itd
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:50   #447
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Wiesz co, nic nie obiecuję, tak, że się nie nastawiaj, ale w sobotę a jak nie to w poniedziałek podejdę do mojego douglasa i sprawdzę stan. Jak będzie to Ci wezmę, tylko napisz jakie chcesz kolory
jestes bardzo uprzejma, dziękuję
ale nie będę Cie fatygować, mam nadzieję, że znajdę coś podobnego, a moze uda mi się namierzyć to w innej naturze u mnie.
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:51   #448
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Wiesz, ja już mu mówiłam żeby w Polsce sklep otworzył z wszystkimi limitowankami Essence, to powiedział że się nad tym zastanowi (A tato Daniela jest Amerykaninem (ale skomplikowane to ) i mieszka obok sklepu gdzie wszystko z MAC jest o jakieś 30% tańsze niż na ich stronie, tym samym cienie 10$, linery żelowe 9$, pudry 12,50$. Żyć nie umierać )
Łosz matko! A mi sie teraz tak marzy jedna rzecz z MAC

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ty to sie jednak potrafisz ustawić
Taki sklep to by było coś. Najlepiej gdzieś niedaleko Sexi jak już się tam wprowadzimy


Widzę, że nasza rodzinka sie powiększa
Ja teraz pawie tylko Essence, tylko puder, podkład i tusz z innej firmy


Nie wiem czy mi ojciec pozwoli go zabrać. Tak to nie chciał, a teraz nie chce go puścić. Kiedyś mi powiedział : jak się będziesz wyprowadzać to ok, twój wybór. Pies nie ma potrzeby zmienia miejsce zamieszkania. Zostanie z panem i będziemy się tulić
To chyba będzie jak przy rozwiedzionych rodzicach. Jakiś czas tu i jakiś czas tam
O tak, tak. Mieszkać pomiędzy tanim sklepem MAC a sklepem essence to by był szczyt szczęścia!
Tak to jest z tymi co nie chcą. Moim niechciejom się niestety zrealizowało to "nie" ale już trudno i nie ma co roztrząsać.
Widać Twój Tata chce mieć taki substytut córki w domu
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 22:08   #449
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Łosz matko! A mi sie teraz tak marzy jedna rzecz z MAC



O tak, tak. Mieszkać pomiędzy tanim sklepem MAC a sklepem essence to by był szczyt szczęścia!
Tak to jest z tymi co nie chcą. Moim niechciejom się niestety zrealizowało to "nie" ale już trudno i nie ma co roztrząsać.
Widać Twój Tata chce mieć taki substytut córki w domu
Ja już widzę te sklepy, i nasz dom pomięty ahhh jakiż to piękny widok
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 22:17   #450
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja już widzę te sklepy, i nasz dom pomięty ahhh jakiż to piękny widok
A ja już widzę nasze puste portfele uciekające z piskiem przed kolejną wyprawą na zakupy
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.